PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33

4l1boy
08-07-2009, 10:58
وقتی برنامه رو باز میکنم ارور اولیه رو میده.ارور دومیه هم وقتی میاد که من فایلهایی رو که میخوام عوض کنم رو replace یا اد میکنم.زمانیکه gta3 رو باز میکنم هیچ اروری نمیاد و همینطور وقتی که دارم پاک میکنم هیچی نمیاد.با تشکر

احتمالا مشکل از برنامت هستش. اینو دانلود کن و تو یه درایو دیگه (به جز درایوی که imgtool فعلیت توش هست) بریز و اجراش کن. اگه نتیجه نگرفتی، از برنامه ی زیریش استفاده کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king of the kings
08-07-2009, 12:28
جوابات به ترتیب :

نه خیر عزیزم. من جواد جنرال نیستم.:21:درست نگاه کنی می بینی که ازش خواستم که مدشو بزاره برا دانلود. عضو جدید تو این سایت هستم. اومدم اشکالات تو رو بگم.
منظورم خود خود تو هستی. king of the kings . ادیتور هم هستم خوبشم هستم. عزیزم اینا رو فقط texture هاشو عوض کردی دیگه وگرنه اینا همشون کار این و اون هستن دیگه. تو خودت که نساختیشون.
اون برنامه هم zmodeler2 و txdworkshop و imgtool و اینجور برنامه ها هستن. اینم سرعتگیر عزیزم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من کارهام رو میخوام بفروشم. واسه همین نمیخوام رونماییشون کنم.
daewoo cielo رو گفتی که مال خودته یا نه؟

راضی شدی یا نه؟!!!:31:

هر چند وقت یک بار یکی مثل شما میاد اینجا و دعوا را می اندازه ..چند وقت پیش هم که جواد جنرال اومد و بعدش بنش کردن!!!:31:
من حال جواب دادن به چرند گویی شما رو ندارم دیگه..
اینم کار جدیدم هست که بزودی می زارمش...:46:
اینم عکس از زاویه ها یدیگر که لینکشونو گذاشتم تا صفحه سنگین نشه..:5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی 4l1boy عزیز شما تو گالری کارهای من که تو امضام هست daewoo cielo می بینی؟؟؟!!!
اون daewoo cielo کار emad123 هست..
این بحثو دیگه تموم کن ممکنه اینجا باز قفل بشه...:13:

keyvan63
08-07-2009, 12:42
سلام ..
من عضو جدید هستم کاراتونو از اون اول دنبال کردم...
راستی این توندر 90 اسپرته و اون پلیسه خیلی توپ شده دمتون گرم منتظر لینک دانلود هستم..
راستی اگه می شه king of the kings کار هات رو برای دانلود بزار..
ممنون از همه

4l1boy
08-07-2009, 13:09
هر چند وقت یک بار یکی مثل شما میاد اینجا و دعوا را می اندازه ..چند وقت پیش هم که جواد جنرال اومد و بعدش بنش کردن!!!:31:
من حال جواب دادن به چرند گویی شما رو ندارم دیگه..
اینم کار جدیدم هست که بزودی می زارمش...:46:
اینم عکس از زاویه ها یدیگر که لینکشونو گذاشتم تا صفحه سنگین نشه..:5:

راستی 4l1boy عزیز شما تو گالری کارهای من که تو امضام هست daewoo cielo می بینی؟؟؟!!!
اون daewoo cielo کار emad123 هست..
این بحثو دیگه تموم کن ممکنه اینجا باز قفل بشه...:13:

خب بابا. دعوا دیگه تموم. دعوا نداشتم که. فقط برای بهتر شدن کارا گفتم. ما همه دوستیم.:10:

.:PAR3A:.
08-07-2009, 14:29
سلام.
ببخشید من رو اون مرحله که با اسموک رو موتور سوار میشی باید 4 نفری که بالای قطارن بکشی موندم.
لطفا کمکم کنید.

08-07-2009, 15:00
سلام.
شاید هیچ کس از این درخواستم خوشش نیاد ولی بالاخره میگم.
"میشه چند تا ماشین یه جا برام بذارین؟":blush:
من حاضرم سر کلّم قول بدم که نفروشمش.:31:

4l1boy
08-07-2009, 15:44
بیا اینم ماشین. تا دلت بخواد و از شرکت های مختلف. ( منبع : gta.cz )
Alfa Romeo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AMC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Anadol ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ARO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Aston Martin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Audi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Bentley ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BMW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Bugatti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Buick ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cadillac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Citroën ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dacia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Daewoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DAF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Datsun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
De Tomaso ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DeLorean ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dodge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ferrari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Fiat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FlatOut Cars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Freightliner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GAZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GMC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Holden ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Honda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hummer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hyundai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Chevrolet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Chrysler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ikarus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Infiniti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
International ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Isuzu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Iveco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Izh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jaguar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jeep ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
K1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kamaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kenworth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Koenigsegg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lamborghini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lancia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Land Rover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lexus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lincoln ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lotus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Maserati ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Maybach ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mazda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McLaren ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mercedes - Benz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mercedes - Benz - trucks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mercury ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mitsubishi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Monster Trucks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Moskvich ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Myriad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nissan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Oldsmobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Opel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pagani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Peterbilt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Peugeot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Plymouth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Polonez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pontiac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Porsche ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
RAF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Renault ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Rolls Royce ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SAAB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Saleen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Scania ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Seat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shelby ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Smart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spyker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Subaru ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Suzuki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Škoda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tatra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tofas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Toyota ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Trabant ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VAZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Vector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Volkswagen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Volvo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Volvo - trucks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Western Star ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
WRC cars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ZAZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Zil & Uaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

08-07-2009, 16:06
خب بابا. دعوا دیگه تموم. دعوا نداشتم که. فقط برای بهتر شدن کارا گفتم. ما همه دوستیم.:10:
ایول.خیلی از حرفت خوشم اومد.

08-07-2009, 16:10
می شه یه آموزش کامل از zmodeler یا 3dmax بذارید تا ما هم ادیت کردن ماشین هارو یاد بگیریم؟
شایدم کارمن نباشه.................

08-07-2009, 16:33
من رو اون مرحله موندم که با اسموک رو موتور سوار میشی و باید 4 نفری که بالای قطار ایستادن بکشی. نمی دونم چیکار کنم. آخه هر چی دنبال قطار میرم آخرش به مرز شهر می رسه. من یه بار این بازی رو تموم هم کردم ولی یادمه اون موقع این مشکلو نداشتم

footballist
08-07-2009, 17:35
مشکلم درست شد.به جای اون نرم افزار از G-IMG استفاده کردم.با تشکر

mohammadrezams
08-07-2009, 18:02
من رو اون مرحله موندم که با اسموک رو موتور سوار میشی و باید 4 نفری که بالای قطار ایستادن بکشی. نمی دونم چیکار کنم. آخه هر چی دنبال قطار میرم آخرش به مرز شهر می رسه. من یه بار این بازی رو تموم هم کردم ولی یادمه اون موقع این مشکلو نداشتم
سلام در مورد مراحل اینجا سوال نکنید به تاپیک زیر برید :

من خودم یه بار تو عمرم تا اینجا رسیدم فکر کنم اما ردش نتونستم بکنم و آخرش بیخیالش شدم اما در موردش داشتم با یکی از دوستام حرف میزدم میگفت باید همه ی افرادی رو که اون بالا هستن بکشی یه کم تمرین کن میتونی . رمز ouiqdmw رو بزن تا خودتم بتونی تیر اندازی کنی بعد یه چشمت رو تیر اندازی یه چشمت رو موتور سواری !

mohammadrezams
08-07-2009, 18:10
با این مد که از نوع CLEO هست میتونید با وارد کردن رمز شورش بپا کنید مثلا بنویسید easy یا hard یا wild درست عین رمزای معمولی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توصیه میشه فایل weaponring رو نریزید چون تست کردم بازی گیر کرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود با حجم 16 کیلوبایت :

hiwas
08-07-2009, 18:26
سلام دوستان ،یه سوال:
اون دستورالعمل هایی که تو ریدمی هستن رو کجا باید وارد کنم؟

mohammadrezams
08-07-2009, 18:49
سلام دوستان ،یه سوال:
اون دستورالعمل هایی که تو ریدمی هستن رو کجا باید وارد کنم؟
اصلا دستور عملی نیست فقط فایلی که با فرمت cs هست رو توی محل نصب بازی\فولدر CLEO میریزی که آموزش فایلهای CLEO فکر کنم چندین بار تو این تاپیک گذاشته شده یا میتونی به سایت زیر بری :

footballist
08-07-2009, 19:12
دوستان من ماشین مستر بین رو از gtagarag دانلود کردم اما لاستیکاش بیش از حد بزرگن میخواستم بگم اگه میشه یکی txd و dff این فایل به نام picador رو از بازی اصلی بدون هیچ تغییری بگیره و به من بده.با تشکر

mohammadrezams
08-07-2009, 19:31
دوستان من ماشین مستر بین رو از gtagarag دانلود کردم اما لاستیکاش بیش از حد بزرگن میخواستم بگم اگه میشه یکی txd و dff این فایل به نام picador رو از بازی اصلی بدون هیچ تغییری بگیره و به من بده.با تشکر
اگه تنظیمات داخل readme مثل هنلینگ رو انجام ندادین از اوناست . اگه نخواین اینو رعایت کنین تو خیلی جاها گریبان گیرتون میشه آموزشش هم خیلی تو این تاپیک زیاده بگردید پیدا میشه .
اینم لینک دانلود فایلی که خواستین :

footballist
08-07-2009, 21:23
اگه تنظیمات داخل readme مثل هنلینگ رو انجام ندادین از اوناست . اگه نخواین اینو رعایت کنین تو خیلی جاها گریبان گیرتون میشه آموزشش هم خیلی تو این تاپیک زیاده بگردید پیدا میشه .
اینم لینک دانلود فایلی که خواستین :

دستتون درد نکنه درست شد.این ماشینش یک چیزه خنده داریه هر کی ببینه میخنده.

4l1boy
09-07-2009, 08:33
می شه یه آموزش کامل از zmodeler یا 3dmax بذارید تا ما هم ادیت کردن ماشین هارو یاد بگیریم؟
شایدم کارمن نباشه.................

چرا عزیز؟! :20:چرا کار تو نباشه. بیا اینم یه آموزش که البته اگه انگلیسی بلد باشی و یه کم هم ابتکار داشته باشی ، میتونی خوب یاد بگیری. من خودم از این یاد گرفتم. البته یادت باشه که همه ی صفحه ها رو به ترتیب بری. روی line دوم نوشته (pt.2) . اون صفحه ی دومشه. موفق باشی :

البته این طراحی رو آموزش میده. ولی طراحی رو یاد بگیری، ادیت رو هم یاد گرفتی. چون ادیت آسون تره

09-07-2009, 10:43
سلام در مورد مراحل اینجا سوال نکنید به تاپیک زیر برید :

من خودم یه بار تو عمرم تا اینجا رسیدم فکر کنم اما ردش نتونستم بکنم و آخرش بیخیالش شدم اما در موردش داشتم با یکی از دوستام حرف میزدم میگفت باید همه ی افرادی رو که اون بالا هستن بکشی یه کم تمرین کن میتونی . رمز ouiqdmw رو بزن تا خودتم بتونی تیر اندازی کنی بعد یه چشمت رو تیر اندازی یه چشمت رو موتور سواری !

ببخشید ولی خودم می دونستم که باید افرادو بکشم. راجع به اون کد هم بگم که امتحانش کردم ولی اصلا نمیشه هم تیر اندازی کنم هم رانندگی!
البته منظور بدی نداشتم.:10:

09-07-2009, 11:06
چرا عزیز؟! :20:چرا کار تو نباشه. بیا اینم یه آموزش که البته اگه انگلیسی بلد باشی و یه کم هم ابتکار داشته باشی ، میتونی خوب یاد بگیری. من خودم از این یاد گرفتم. البته یادت باشه که همه ی صفحه ها رو به ترتیب بری. روی line دوم نوشته (pt.2) . اون صفحه ی دومشه. موفق باشی :

البته این طراحی رو آموزش میده. ولی طراحی رو یاد بگیری، ادیت رو هم یاد گرفتی. چون ادیت آسون تره

میشه بگین برای این آموزش دقیقا چه نرم افزار هایی لازمه؟:20:

4l1boy
09-07-2009, 12:57
میشه بگین برای این آموزش دقیقا چه نرم افزار هایی لازمه؟:20:

فعلا فقط zmodeler2 و چند تا عکس از نماهای مختلف ماشین. عزیز همه چیزو تو آموزش گفته. بخونی میفهمی. بعد از اینکه ماشینو طراحی کردی و تکسچر هاشم درست کردی به txdworkshop نیاز داری. حالا آموزشو یاد بگیر. همینش یه مدت میکشه.:46:

09-07-2009, 13:07
بیا اینم ماشین. تا دلت بخواد و از شرکت های مختلف. ( منبع : gta.cz )
Alfa Romeo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AMC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Anadol ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ARO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Aston Martin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Audi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Bentley ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BMW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Bugatti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Buick ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cadillac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Citroën ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dacia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Daewoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DAF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Datsun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
De Tomaso ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DeLorean ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dodge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ferrari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Fiat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FlatOut Cars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ford ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Freightliner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GAZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GMC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Holden ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Honda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hummer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hyundai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Chevrolet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Chrysler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ikarus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Infiniti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
International ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Isuzu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Iveco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Izh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jaguar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jeep ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
K1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kamaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kenworth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Koenigsegg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lamborghini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lancia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Land Rover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lexus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lincoln ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Lotus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Maserati ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Maybach ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mazda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
McLaren ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mercedes - Benz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mercedes - Benz - trucks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mercury ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mitsubishi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Monster Trucks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Moskvich ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Myriad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nissan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Oldsmobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Opel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pagani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Peterbilt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Peugeot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Plymouth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Polonez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pontiac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Porsche ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
RAF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Renault ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Rolls Royce ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SAAB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Saleen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Scania ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Seat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shelby ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Smart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spyker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Subaru ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Suzuki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Škoda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tatra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tofas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Toyota ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Trabant ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VAZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Vector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Volkswagen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Volvo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Volvo - trucks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Western Star ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
WRC cars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ZAZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Zil & Uaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میشه مدلش هم بنویسی؟:46:

09-07-2009, 14:42
ببخشید ولی خودم می دونستم که باید افرادو بکشم. راجع به اون کد هم بگم که امتحانش کردم ولی اصلا نمیشه هم تیر اندازی کنم هم رانندگی!
البته منظور بدی نداشتم.:10:
بابا تو رو خدا یکی به من بگه باید چی کار کنم!:37:

09-07-2009, 15:52
میشه نرم افزار zmodeler رجیستر شده را بذارین؟

4l1boy
09-07-2009, 19:42
میشه مدلش هم بنویسی؟:46:

مدلها شونو جلوشون نوشته.دقت کنی میبینی

4l1boy
09-07-2009, 19:46
میشه نرم افزار zmodeler رجیستر شده را بذارین؟

یه سرچ با نام "download zmodeler2 cracked" تو گوگل بکنی ، پیدا می کنی.

Vahidking.75
09-07-2009, 19:50
سلام

میشه یه تفنگ کلانشینکف برام بزارین
ممنون

09-07-2009, 21:29
چجوری میشه عکس رو لود کرد؟{تو zmodeler}

hiwas
10-07-2009, 13:49
اصلا دستور عملی نیست فقط فایلی که با فرمت cs هست رو توی محل نصب بازی\فولدر CLEO میریزی که آموزش فایلهای CLEO فکر کنم چندین بار تو این تاپیک گذاشته شده یا میتونی به سایت زیر بری :

من واسه ماشین و موتور می گم.
مثلا تو ریدمی نوشته:
handling.cfg
SUPERGT 1300 4000 2 0 0.3 -0.1 75 0.65 0.8 0.5 5 280 26 10.5 F P 8 0.55 1 31.3 1.4 0.11 0 0.27 -0.1 0.58 0.3 0.2 0.44 55000 40282804 0 0 1 0
هر چند بدون اینا هم ماشین رو وارد بازی کردم!

gta6767
10-07-2009, 16:09
داداش اگه میشه این مدتو بزار برا دانلود
داداش اگه میشه این مدتو بزار برا دانلود

mohammadrezams
11-07-2009, 18:31
من واسه ماشین و موتور می گم.
مثلا تو ریدمی نوشته:
handling.cfg
SUPERGT 1300 4000 2 0 0.3 -0.1 75 0.65 0.8 0.5 5 280 26 10.5 F P 8 0.55 1 31.3 1.4 0.11 0 0.27 -0.1 0.58 0.3 0.2 0.44 55000 40282804 0 0 1 0
هر چند بدون اینا هم ماشین رو وارد بازی کردم!
آها خب اگه مثلا میگه handling.cfg میری تو محل نصب بازی جاشو پیدا میکنی مثلا جای این فایل توی
D:\Games\Rockstar Games\GTA San Andreas\data
هست . خب این فایلو با Notepad باز کن . خوب دقت کنی توی readme اول این فایل نوشته
SUPERGT خب Ctrl+F رو بزن و این کلمه (فقط همین کلمه کدها نه ) بعد لاین مربوط به این ماشین پیدا میشه . حالا اون لاین رو به کل پاک کن و لاینی جدید رو با تمام جزئیات کد و ... وارد کن مثلا
SUPERGT 222222222222222222222222
جاش جدیده رو میزاری : SUPERGT 33333333333333333333333333333333333

hiwas
12-07-2009, 09:38
دستت درد نکنه
اما یه مشکل درمورد همین Audi RSQ COP CAR
بعد از وارد کردن تنظیمات handling.cfg ارتفاع ماشین خیلی پایین اومده و با زمین سایش پیدا می کنه. در حالی که قبل از وارد کردن تنظیمات این طوری نبود.
حالا این مشکل به خاطر اشتباه وارد کردن منه یا باید ماشین همینجوری باشه؟

keyvan63
13-07-2009, 18:14
سلام..
من یه مشکل دارم ...من تمامی ماشین ها رو عوض کردم چنتا مد هم ریختم ..بعد حالا که بازی می کنم یکم که بازی می کنم از بازی میاد بیرون!!
مشکل چیه؟

hiwas
14-07-2009, 15:50
کسی هست که carcols ,و car mods وhandling اصلی رو برام بزاره ؟

14-07-2009, 16:28
بابا چرا این تاپیک کلا متروکه شده؟
چرا هیشکی پست نمیده؟(جز آقا hiwas)

dr.stiv
14-07-2009, 17:18
کسی هست که carcols ,و car mods وhandling اصلی رو برام بزاره ؟

این هم فایل هایی که خواستی تو فایل zip

keyvan63
17-07-2009, 10:50
سلام..
من یه مشکل دارم ...من تمامی ماشین ها رو عوض کردم چنتا مد هم ریختم ..بعد حالا که بازی می کنم یکم که بازی می کنم از بازی میاد بیرون!!
مشکل چیه؟

کسی نیست اینجا که مشکل منو داشته باشه؟؟

dr.stiv
17-07-2009, 18:03
فکر کنم اشکال از مود ها و ماشین های زیادی که ریختی مود ها رو اگه میتونی پاک کن

17-07-2009, 19:20
چجوری میشه عکس رو لود کرد؟{تو zmodeler}
یکی جواب بده!!!!!چرا تاپیک متروک شده!

4l1boy
18-07-2009, 09:15
یکی جواب بده!!!!!چرا تاپیک متروک شده!

تا من جواب ندم، کسی جواب اینو نمیده ؟!:grrr: من دلیلشو میدونم. خیلی از این بچه ها هستن، تا یه مدت تو یه سایت پست میدن و همکاری و ... ولی تا یه سایت جدید پیدا می کنن، سایت قبلی رو ول می کنن و میرن سراغ اون سایت جدیده. الان خیلی از بچه هایی که اینجا هستن، تو سایتهای دیگه مثل ---------- و ,,,,,,,,,,, و... هم هستن (بودن). ولی نمیدونم چرا همچین می کنن!

در مورد جواب سوال تو باید بگم که اولا همه چیز رو تو همون آموزشی که بهت گفتم نوشته. بعضیا میان و فقط از روی عکسهای آموزش میخوان یاد بگیرن. من اولش بهت گفتم که اگه میخوای یاد بگیری باید انگلیسیت قوی باشه. اگه هم قوی نیست از دیکشنری استفاده کن.
برای آوردن عکس تو zmodeler از منوی view وارد قسمت textures browser شو بعد عکسها رو از هر زاویه یعنی چپ(یا راست) ، جلو ، عقب، بالا و پایین add کن. بعد ok کن. از سمت چپ بالای هر view یه زاویه رو انتخاب کن مثلا right. بعد بغل همون right نوشته display . روش کلیک کن و image>select image رو بزن. بعدش عکس رو از همون زاویه که برای view انتخاب کردی، انتخاب کن که اینجا مثلا ما right رو انتخاب کردیم، تو باید عکس سمت راست ماشین رو انتخاب کنی. انتخاب کن و ok کن. بعد affect this view only رو انتخاب کن و دوباره ok کن. بعدشم ما رو دعا کن

موفق باشی:46:

gta6767
18-07-2009, 19:00
نباید اجازهی تبلیغ سایتا اینجا بدین

4l1boy
19-07-2009, 10:16
نباید اجازهی تبلیغ سایتا اینجا بدین

خب خوبه اسم سایتها رو پاک کردم؟ تبلیغ کدومه دیگه؟ نخوندی متنو میگی تبلیغ:15:

amir_rahmani
19-07-2009, 10:17
چرا هنوز این بازی را بیخیال نشدید؟؟؟

dr.stiv
19-07-2009, 11:11
چون بازی GTA IV رو بعضی از سیستم ها اجرا نمیشه

keyvan63
19-07-2009, 14:03
فکر کنم اشکال از مود ها و ماشین های زیادی که ریختی مود ها رو اگه میتونی پاک کن

من اسفالت بازی رو تغییر دادم ..بنظرت برای اسفالت نیست؟

keyvan63
19-07-2009, 14:04
راستی یه سوال دیگه واسه شما این مشکل پیش اومده؟

dr.stiv
19-07-2009, 15:12
من اسفالت بازی رو تغییر دادم ..بنظرت برای اسفالت نیست؟

سعی کن از این چیزها تو بازیت نریزی چون بازی رو خراب میکنه شاید هم از این باشه

keyvan63
19-07-2009, 16:22
یعنی ربطی به سیستم نداره؟

mohammadrezams
19-07-2009, 19:16
یعنی ربطی به سیستم نداره؟
خب بستگی داره شما چطور فایلا رو ریخته باشی اگه یه دفعه مثلا تو چند ساعت یا چند روز پشت سر هم این کارو انجام دادی طبیعیه چون ممکنه ده ها اشتباه کرده باشی . اما اگه قبلا خیلی از چیزا رو عوض کرده بودی و کار میکرد ولی یه دفعه تو یه روزی خراب شد ممکنه از آخرین فایلی که ریختی باشه و باید بفهمی چیه اگه شما فایل های carmods و handling و ... هم تنظیماتشو انجام میدی ممکنه که تو اینا اشتباه کرده باشی یا یه map ریخته باشی آسفالتم بی تاثیر نیست اگه یه دویست سیصد صفحه قبل بری (نری ها شوخی میکنم ) منم همین مشکلو داشتم که بخاطر آسفالت بود و بازی گیر میکرد که دوباره فایلای اصلو ریختم درست شد . نه به سیستم ربط نداره من قبلا رمم 512 بود ولی همه چی هم عوض کرده بودم و درست بازی میکردم ولی به هر حال اگه فایلا زیاد باشه بازی گاهی اوقات گیر میکنه شایع ترین مشکل گیر کردن زود به زود بازی هم مربوط به Map ها و ماشین ها میشه . یه پیشنهاد میکنم با تراینر همه ی ماشینا رو دونه به دونه Spwan کن و ببین مشکلی ندارن ؟ پیشنهاد میکنم کل پوشه data هم اصلشو بریزی و یه امتحان کنی . دعا کن مشکل از چیزایی که تو gta3.img ریختی نباشه که در اون صورت اگه نتونی بهفمی مشکل از کجا بوده بهتره بازیو از اول بریزی .

keyvan63
20-07-2009, 08:42
خیلی ممنون محمدرضا .
.این مشکل خیلی عصاب خورد کنه..پس من اسفالت اصل بازی رو می ریزم بعد اگه بازم مشکل داشتم پوشه ی data اصل رو می ریزم درسته؟اگه کسی اسفالت اصل بازی رو داره بزاره مال شهر لاس سانتوس..
ممنون

dr.stiv
20-07-2009, 13:53
این هم لینک فایل data اصل gta

keeker
20-07-2009, 18:03
با سلام من تو چند تا از عکسهای ماشین که واسه دانلود گذاشته بودین یه کیلومتر شمار پایین صفحه دیدم میخواستم بدونم چجوری باید اینکارو بکنیم؟

keyvan63
20-07-2009, 19:09
اگه کسی می تونه فیل های eax.dll و ogg.dll و vorbis.dllوvorbisFile.dll فابریک بازی رو واسم بزاه..
ممنون

dr.stiv
20-07-2009, 21:02
اگه کسی می تونه فیل های eax.dll و ogg.dll و vorbis.dllوvorbisFile.dll فابریک بازی رو واسم بزاه..
ممنون

این ها تو کدام فایل بازی هستند

keyvan63
21-07-2009, 08:42
این ها تو کدام فایل بازی هستند

اینا تو فایلی نیستند..تو محل نصب اصلی هستند..

dr.stiv
21-07-2009, 12:31
اینا تو فایلی نیستند..تو محل نصب اصلی هستند..

این هم لینک فایل هایی که خواستی

21-07-2009, 14:04
تا من جواب ندم، کسی جواب اینو نمیده ؟!:grrr: من دلیلشو میدونم. خیلی از این بچه ها هستن، تا یه مدت تو یه سایت پست میدن و همکاری و ... ولی تا یه سایت جدید پیدا می کنن، سایت قبلی رو ول می کنن و میرن سراغ اون سایت جدیده. الان خیلی از بچه هایی که اینجا هستن، تو سایتهای دیگه مثل ---------- و ,,,,,,,,,,, و... هم هستن (بودن). ولی نمیدونم چرا همچین می کنن!

در مورد جواب سوال تو باید بگم که اولا همه چیز رو تو همون آموزشی که بهت گفتم نوشته. بعضیا میان و فقط از روی عکسهای آموزش میخوان یاد بگیرن. من اولش بهت گفتم که اگه میخوای یاد بگیری باید انگلیسیت قوی باشه. اگه هم قوی نیست از دیکشنری استفاده کن.
برای آوردن عکس تو zmodeler از منوی view وارد قسمت textures browser شو بعد عکسها رو از هر زاویه یعنی چپ(یا راست) ، جلو ، عقب، بالا و پایین add کن. بعد ok کن. از سمت چپ بالای هر view یه زاویه رو انتخاب کن مثلا right. بعد بغل همون right نوشته display . روش کلیک کن و image>select image رو بزن. بعدش عکس رو از همون زاویه که برای view انتخاب کردی، انتخاب کن که اینجا مثلا ما right رو انتخاب کردیم، تو باید عکس سمت راست ماشین رو انتخاب کنی. انتخاب کن و ok کن. بعد affect this view only رو انتخاب کن و دوباره ok کن. بعدشم ما رو دعا کن

موفق باشی:46:
مرسی عزیز.
آخه تو اون آموزش گفته بود عکس رو لود کنید. ولی روشش رو نگفته بود. من آموزش یک همون سایت رو پیدا کردم.اون هم یه عکس انداخته بود گفته بود این جوری باید لود کنین. ولی آصلا معلوم نمیشد.
خیلی جالبه یه مدت شما یا آقا عماد پست ندین تاپیک متروک میشه.
منتظر کارهاتون هستیم.:10:

21-07-2009, 14:09
آقا من یه cleo از اینساید دانلود کردم. یه فایل با پسوند fxd داره. اونو چیکار کنم؟

king of the kings
21-07-2009, 15:24
آقا من یه cleo از اینساید دانلود کردم. یه فایل با پسوند fxd داره. اونو چیکار کنم؟

شما خود برنامه رو دانلود کردی یا یه مد برای کلو؟اگه مد هست اون فایلو می ریزی تو CLEO_TEXT ولی اگه خود کلو هست هرچی داشت بریز تو محل نصب بازیت..

21-07-2009, 18:30
شما خود برنامه رو دانلود کردی یا یه مد برای کلو؟اگه مد هست اون فایلو می ریزی تو CLEO_TEXT ولی اگه خود کلو هست هرچی داشت بریز تو محل نصب بازیت..

هم کلو هست هم cleo text. cleo text رو نمی دونم کجا بریزم.

king of the kings
21-07-2009, 19:01
بریز تو فایل cleo

keeker
22-07-2009, 10:15
خوب اگه به تازه واردها جواب نمیدید از اول میگفتید دیگه ما هم الکی پست نمیزدیم(ناراحت).

22-07-2009, 10:16
بریز تو فایل cleo
من هر کاری می کنم کارنمیکنه.

22-07-2009, 14:48
من یه مشکلی تو زدمودلر دارم . نمی تونم جلو و سمت ها رو به هم بچسبونم.
لطفا کمکم کنید.

dr.stiv
22-07-2009, 16:27
خوب اگه به تازه واردها جواب نمیدید از اول میگفتید دیگه ما هم الکی پست نمیزدیم(ناراحت).

سوالتون چیه

4l1boy
24-07-2009, 10:51
من یه مشکلی تو زدمودلر دارم . نمی تونم جلو و سمت ها رو به هم بچسبونم.
لطفا کمکم کنید.

عزیز؟!!! :41: همه چیزو تو آموزش نوشته. التماس می کنم خوب بخون :42:

king of the kings
24-07-2009, 17:47
من هر کاری می کنم کارنمیکنه.

بیا این لینک CLEO ..
همه فایل هایی که تو ش هست رو بریز تو محل نصب بازی..

27-07-2009, 15:25
سلام به همهگی.
من رو اون مر حله از سن آندریاس موندم که باید آموزش پرواز ببینم.
رو اون قسمتش که باید با هلی کوپتر جنگی چند تا کامیون و چند تا ماشین رو بترکونم.
لطفا کمک کنید.

dr.stiv
27-07-2009, 15:57
معلومه دیگه باید با هلی کوپتر اون ها رو بترکونی

27-07-2009, 18:09
معلومه دیگه باید با هلی کوپتر اون ها رو بترکونی
اینو می دونستم اما بالا ترین رکوردم 60% شده.
اون ماشین های متحرک شاخن.
هر کار میکنم تایمم میره بالا

gta6767
28-07-2009, 15:45
خودتون شهر تهران رو توی GTA 5 بسازید!!!!

با استفاده از برنامه ی بالا می توانید شهر تهران و سایر شهر ها را بسازید و برای بازی های مختلف از آن استفاده کنید من هم در حال ساخت شهر تهران هستم تا حالا 3 منطقه ساخته شده.

برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.حجم 1.60MB

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;) نظر یادتون نره ها!!!
آقا چرا آموزش این برنامه رو نمیذارییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی

dr.stiv
28-07-2009, 17:02
آقا چرا آموزش این برنامه رو نمیذارییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی

شما تاریخ این پست رو ببینید کسی که این لینک رو گذاشته الان نیست

rasoolyas
30-07-2009, 15:22
دیدم تایپیک بی جونه گفتم مود و پچ و همه چیز بزارم.

اولیش:

لینک:

rasoolyas
30-07-2009, 15:26
دومیش:

لینک:

rasoolyas
30-07-2009, 15:28
سومیش:

لینک:

keyvan63
30-07-2009, 19:47
ممنون ازت dr.stiv
اگه می شه d3d9.dll فابریک بازی رو برام بزار..

dr.stiv
31-07-2009, 11:00
ممنون ازت dr.stiv
اگه می شه d3d9.dll فابریک بازی رو برام بزار..

این هم فایلی که خواستی

djmiladrock
31-07-2009, 17:25
سلام چه جوری میشه مرحله ها را بدوت رد کردن تمام کرد؟
در ضمن این فایل تغیر مردم دانلود نمیشه اگه میشه دوباره بذارید.

FIRE5BOY
31-07-2009, 18:41

با همون رمزای معمولی متونی خیلی راحت همه مراحل رو رد کنی البته نیاز به هوش و زکاوت داره . چه مرحله ای گیر کردی بگو راه هلشو بهت بگم ! :10:

dr.stiv
01-08-2009, 10:28

1 سیو 100% بازی بریز همه مرحله ها تموم میشن

rasoolyas
01-08-2009, 11:00
تصویر:
لینک:

rasoolyas
01-08-2009, 11:01
تصویر:
لینک:

rasoolyas
01-08-2009, 11:03
تصویر:
لینک:

rasoolyas
01-08-2009, 11:04
تصویر:
لینک:

rasoolyas
01-08-2009, 11:08
خوشتون اومد بازم می زارم

01-08-2009, 15:31
اینو می دونستم اما بالا ترین رکوردم 60% شده.
اون ماشین های متحرک شاخن.
هر کار میکنم تایمم میره بالا
یکی جواب منو بده.

rasoolyas
02-08-2009, 10:27
لینک:

تصویر:

rasoolyas
02-08-2009, 10:32
لینک:

تصویر:

soccer2008
02-08-2009, 22:14
سلام بابا من که مبتدی تو ویرایش gta هستم
لطفا جون هر کسی که دوست دارین اینجا جند تا از شخصیت هارو بزارین
مثلا گارد ویژه که موقع بهم ریزی شهر میاد
یا پلیس های اطراف خیبان
یا حدااقل بگید با چه چوری و با جه برنامه ای استخراجش کنم
خودم رو معرفی کنم من تو ادیت pes2009
قسمت استادیم سازی فعالیت میکنم
و این روش رو لازم دارم
که بگید چگونه از شخصیت هارو بیرون بکشم
یا اگه شخصیتی مثل پلیس یا ارتش گارد ویژه
دارید بزارید اقا خیلی ممونونت میشم

rasoolyas
03-08-2009, 10:53
آقا مگر شانسی از توش دربیاری باید بسازی اما اگر مود آماده میخوای به سایت زیر مراجعه کن.

سایت به دلیل توصیه ی مدیران حذف شد.

officer
03-08-2009, 16:01
همونطور كه دوستان گفتن ميتونيد از سيو هايي كه بازي تموم شده استفاده كنيد.

مثل اين:

یکی جواب منو بده.
اون كاميون ها رو زدي و حالا اون 2 تا ماشين متحرك رو ميخواي بزني ؟

خوب اونا يكم تحركشون زياده و بايد پشت سر هم و سريع موشك شليك كني ، سعي نكن دقيقا بزني بهشون

چون اگه 2 تا موشك به نزديكشون هم بزني منفجر ميشن... يكم سعي كن ؛ ميتوني

سلام بابا من که مبتدی تو ویرایش gta هستم
لطفا جون هر کسی که دوست دارین اینجا جند تا از شخصیت هارو بزارین
مثلا گارد ویژه که موقع بهم ریزی شهر میاد
یا پلیس های اطراف خیبان
یا حدااقل بگید با چه چوری و با جه برنامه ای استخراجش کنم
خودم رو معرفی کنم من تو ادیت pes2009
قسمت استادیم سازی فعالیت میکنم
و این روش رو لازم دارم
که بگید چگونه از شخصیت هارو بیرون بکشم
یا اگه شخصیتی مثل پلیس یا ارتش گارد ویژه
دارید بزارید اقا خیلی ممونونت میشم
والا من خودم الان gta sa رو ندارم ولي با برنامه ped edito ميتوني بهشون دسترسي داشته باشي

براي استخراجشون هم بايد از برنامه img tool استفاده كني ، فايل شخصيت هاي بازي هم توي يكي از

2 تا فايل gta3.img يا player.img هست .
----------------------
rasoolyas جان ، قرار دادن لينك مستقيم از سايت هاي خارجي ممنوع هست ، درضمن عكس ها هم باز

نميشن چون سايت gtagming اجازه لينك كردن عكس ها رو نميده ... يا مود ها رو همراه عكس آپلود كنيد و

با توضيحاتي در مورد مود بزارين يا فقط سايت رو به دوستان معرفي كنيد تا خودشون برن و دانلود كنن

soccer2008
03-08-2009, 16:10
سلام ممنوم از دوستان گلم که جواب دادن
اگه بخوام این مدها رو از gti iv
بیرون بکشم باید چه کنم
با چه برنامه ای باید این کارو بکنم و به کدام پوشه در محل نصب بازی ماجعه کنم
مرسی از همگی

dr.stiv
03-08-2009, 22:08
با برنامه هایی مثل open iv

rasoolyas
04-08-2009, 10:59

مثل اين:

خوب اونا يكم تحركشون زياده و بايد پشت سر هم و سريع موشك شليك كني ، سعي نكن دقيقا بزني بهشون

والا من خودم الان gta sa رو ندارم ولي با برنامه ped edito ميتوني بهشون دسترسي داشته باشي

براي استخراجشون هم بايد از برنامه img tool استفاده كني ، فايل شخصيت هاي بازي هم توي يكي از

----------------------
rasoolyas جان ، قرار دادن لينك مستقيم از سايت هاي خارجي ممنوع هست ، درضمن عكس ها هم باز

نميشن چون سايت gtagming اجازه لينك كردن عكس ها رو نميده ... يا مود ها رو همراه عكس آپلود كنيد و

با توضيحاتي در مورد مود بزارين يا فقط سايت رو به دوستان معرفي كنيد تا خودشون برن و دانلود كنن

اطاعت میشه

rasoolyas
04-08-2009, 11:02

مثل اين:

----------------------

برای من که تصاویر باز شد

keeker
04-08-2009, 16:43
با سلام من تو چند تا از عکسهای ماشین که واسه دانلود گذاشته بودین یه کیلومتر شمار پایین صفحه دیدم میخواستم بدونم چجوری باید اینکارو بکنیم؟

Neshteman
07-08-2009, 09:57
ببخشید نرم افزار ساخت ماشین توی GTA5 ]di

dr.stiv
08-08-2009, 11:44
ببخشید نرم افزار ساخت ماشین توی GTA5 ]di

نرم افزار هایی مثل 3ds max / z modeler / maya

لینکشون هم بخوای تو گوگل سرچ کنی پیدا میشه

pouria.m
13-08-2009, 12:13
چجوري باي patch را درgta5نصب كنم؟

grand theft auto
13-08-2009, 13:29
من یه سوال دارم با اجازتون
ماشینای sa به vc میخوره؟؟؟
البته من iv رو هم دارم اما اعتقاد دارم vc بهترینه.چون برای من گرافیک و ... در درجه دوم اهمیت بعد از خوش ساخت بودن خود بازی هست.

mohammadrezams
13-08-2009, 14:25
من یه سوال دارم با اجازتون
ماشینای sa به vc میخوره؟؟؟
البته من iv رو هم دارم اما اعتقاد دارم vc بهترینه.چون برای من گرافیک و ... در درجه دوم اهمیت بعد از خوش ساخت بودن خود بازی هست.
آره ولی همینطوری نمیشه ریخت . ساخته شده تو gtainside هست . اگه میخوای خودت تبدیل کنی باید از زد مدلر چیزایی بفهمی فقط کافیه ماشینو وقتی میخوای از زد مدلر اکسپرت کنی یه کادر کشویی هست که توش نوشته san andreas اونو عوض میکنی به vice city توی txd workshop هم همینطور پایین برنامه یه قسمت هست اونم تنظیم کنی و بعد سیو ، تو وایس سی تی کار میکنه .

アミール
13-08-2009, 16:34
چجوري باي patch را درgta5نصب كنم؟
اكثر پچ ها از جمله ENB رو با كپي كردن محتويات پچ به پوشه اصلي بازي نصب ميكنن !

بقيه پچ ها هم ريدمي و دستور العمل خاص خودشونو دارن كه بايد مطالعه كنيد !1

مجتبي اسدي
19-08-2009, 17:29
ببخشيد چگونه مي شه مكان هاي 3d ساخته شده در 3d max رو به بازي اضافه كرد؟

اگه آموزش آن را بدين ممنون مي شم.:11:

MrGee
19-08-2009, 21:38
کمک!کمک!
چه جوری ماشینهای gta sa از کامپیوتر به xbox تبدیل کنم؟
کسی می تونه به من کمک کنه؟

Simin Secret
21-08-2009, 13:11
مي خواستم بدونم چطوري ميشه حرفهاي CJ رو فارسي كرد تا فارسي صحبت كنه؟

ramiy
22-08-2009, 10:46
سلام
آیا برای gta san هم پچ پمپ بنزین وجود داره ؟
چون تو این عکس هستش :
مرسی

MrGee
22-08-2009, 12:33
کمک!کمک!
آقا یه مرد پیدا نمی شه جواب ما رو بده؟

hacker3000
23-08-2009, 09:07
سلام من چند تا سوال دارم

1- من قبلا یه نقشه دیده بودم که محل نعل اسب ها و صدف ها رو نشون میداد ... اگه کسی داره این رو برای من بزاره ...

2- وقتی ما همه ی این نعل اسب ها رو برداریم چه اتفاقی میوفته ؟؟؟؟

3- کسی اگه نقشه ی مرحله های مخفی رو داشت اونم بدین ...

ممنون

naruto_ir
23-08-2009, 13:43
سلام بچه ها من يه سوال ازتون داشتم چطور ميشه براي جي تي اي 5 (اس اي) ماشين ساخت
اگه آموزشي چيزي ازش داريد بگذاريد

a.z.p.z
23-08-2009, 13:48
فکر کنم این نعل اسب ها باعث افزایش شانس نیشه در قمار کردن تا اونجایی میدونم ...
و مورد بعدی باعث میشه که بازی رو 100 درصد تموم کنید چون باید تمام این نماد ها رو بگیرید ...

grand theft auto
23-08-2009, 13:50
به این راحتی نیست
من خیلی وقته دارم سعی میکنم یاد بگیرم
باید تری دی مکس،زد مودلر و ... بلد باشی.

keeker
23-08-2009, 15:11
آقا لطفا یکی جواب منو بده این سومین باریه که دارم میپرسم چجوری میشه وقتی داری ماشین سوار میشی کیلومتر شمار رو اون پایین صفحه آورد اصلا میشه یا نه؟

ramiy
23-08-2009, 15:28
سلام
چون تو این عکس هستش :
مرسی

ramiy
23-08-2009, 15:49
دوستان
به این لینک برین :
این یه پچ برای تیونینگ کردن gta san هست

king of the kings
23-08-2009, 17:17
سلام بچه ها من يه سوال ازتون داشتم چطور ميشه براي جي تي اي 5 (اس اي) ماشين ساخت
اگه آموزشي چيزي ازش داريد بگذاريد
شما باید برنامه ی زمودلر رو بگیرید ویاد بگیرید..اگه مشکل داشتی بگو

payam.n5
23-08-2009, 18:15
این تاپیک محشره هیچی باقی نمونده که از gta گفته نشده باشه دست همه درد نکنه

MrGee
24-08-2009, 16:03
برای بار سوم
کمک!کمک!

officer
24-08-2009, 17:12
برای بار سوم
کمک!کمک!
سلام

احتمال 99 درصد کسی جواب سوال شما رو بلد نیست که جواب نمیدن !

MrGee
25-08-2009, 11:27
پس حالا من چی کار کنم. من می خوام gta sa xbox روتغییر بدم

FIRE5BOY
26-08-2009, 13:08
رمزی چیزی نیست که بشه وقتی میریم با دوست دخترمون تو خونه ، خونه رو از تو نشون بده ؟ :11: یا یه چیزی تو این مایه ها ؟

azimzade
26-08-2009, 13:50
سلام
چون تو این عکس هستش :
مرسی
آره.من دارمش اگه میخوای یک پیغام خصوصی بده:5:

grand theft auto
26-08-2009, 14:58
رمزی چیزی نیست که بشه وقتی میریم با دوست دخترمون تو خونه ، خونه رو از تو نشون بده ؟ :11: یا یه چیزی تو این مایه ها ؟
رمز که نه ولی هات کافی هست که یه سرچ بزنی پیدا میکنی،من نصب کرده بودم بدجور فاز میداد!!
راستی کسی میدونه چجوری میشه سان آندریاس آنلاین بازی کرد؟؟
چه برنامه ای باید دانلود کنم؟؟؟
مرسی

king of the kings
26-08-2009, 15:58
رمز که نه ولی هات کافی هست که یه سرچ بزنی پیدا میکنی،من نصب کرده بودم بدجور فاز میداد!!
راستی کسی میدونه چجوری میشه سان آندریاس آنلاین بازی کرد؟؟
چه برنامه ای باید دانلود کنم؟؟؟
مرسی
با این برنامه می تونید بازی کنید..
این برنامه قبلا توسط من و...امتحان شده و ایرادی نداره..
اموزش استفاده :
فایل رو اجرا کن اجرا کن بعد ادرس محل نصب بازی یعنی جایی که gta.exe هست رو بده تا نصب بشه بعد از نصب فایل samp رو از محل بازی اجرا کن... با دوستان قرار بزار با کدوم server برین بعد دکمه add server رو بزن و سرور رو paste کن(سرور رو باید پیدا کنیم ) و ok کن برو روی اسم سرور کلیک راست کن بزن connect و بعد حالشو ببرید .
:31:
دانلود:

grand theft auto
26-08-2009, 16:08
تنک یو وری ماچ!!!
وقتی آنلاین بازی میکنیم همه جای شهر میتونیم بریم؟؟؟ چهره بازیکن ها چطوره؟؟همشون CJ ان؟؟؟

king of the kings
26-08-2009, 16:39
تنک یو وری ماچ!!!
وقتی آنلاین بازی میکنیم همه جای شهر میتونیم بریم؟؟؟ چهره بازیکن ها چطوره؟؟همشون CJ ان؟؟؟

بله همه جای بازی میتونید برید..تازه می تونید برای هم نوشته بنویسید..نه همشون cj نیستن..شما می تونید شخصیتتون رو همون اول بازی انتخاب کنید..

27-08-2009, 15:16
عماد جان میشه یه آموزش کامل 3دی مکس وزدمودلر {هر دو} بهم بدی؟
مرسی

grand theft auto
27-08-2009, 16:02
مرسی
آموزش کامل وجود نداره!! من 1 ماهه دارم میگردم یه چیزایی تازه دارم یاد میگیرم!

officer
27-08-2009, 22:36
مرسی

آموزش کامل وجود نداره!! من 1 ماهه دارم میگردم یه چیزایی تازه دارم یاد میگیرم!

آموزش 3dmax

یادگیری 3dmax نیاز به حوصله و تمرین زیادی داره

======
آموزش zmodeler :

king of the kings
28-08-2009, 12:16
مرسی
من اینو چند بار گفتم..زمودلر اموزش نداره باید خودت شروع کنی بعد ماشین بیاری تو برنامه بعد باهاش یکم ور بری بعد مشکلاتتو بپرسی..:20:

28-08-2009, 23:05
منظورتون اینه اول 3دی مکس یاد بگیرم بعد ماشین بسازم ببرم تو زدمودلر؟

hessamgg
31-08-2009, 16:21
کسی میتونه فایل handling رو اپلود کنه؟ایا با فشردن گزینه reset handling ، به حالت اول برمی گرده؟مرسی

mehdi_08
31-08-2009, 22:29
سلام این فایل سیو بازی رو از اینترنت گرفتم چه جوری ازش استفاده کنم

MrGee
01-09-2009, 13:14
برو تو پوشه My Documents بعد هم GTA San Andreas User Files حالا فایلها رو بریز تو اون پوشه.

A.Fire
01-09-2009, 18:33
با سلام.
این آهنگهایی که ریختم تو پوشه ی User tracks تو بازی اجرا نمیشه، مشکل از چیه؟

در ضمن یه اسلحه و یه لباس هم دانلود کردم نمیدونم چه جوری بیارمشون تو بازی. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

grand theft auto
01-09-2009, 21:54
آقای کینگ آف کینگس(اسمتون چیه؟)من هنوز از اون پچ که باهاش میشه آنلاین بازی کرد استفاده نکردم،دلیلش اینه که الان بازی رو ندارم،اما از یه چیز نگرانم،اونم اینه که آنلاین بازی کردن جی تی ای اینترنت خیلی خفنی بخواد یا مثلا خیلی از پهنای باند مصرف کنه و ... ممکنه در این مورد توضیح بدید؟

MrGee
02-09-2009, 08:49
با سلام.
این آهنگهایی که ریختم تو پوشه ی User tracks تو بازی اجرا نمیشه، مشکل از چیه؟

در ضمن یه اسلحه و یه لباس هم دانلود کردم نمیدونم چه جوری بیارمشون تو بازی. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

برای امپورت کردن ماشین ها اگر دوستان پاسخ ندادند من می دهم.

A.Fire
02-09-2009, 10:50
برای امپورت کردن ماشین ها اگر دوستان پاسخ ندادند من می دهم.

ماشینو بلدم Import کنم، اسلحه و جت پک و لباس و .... بلد نیستم.

king of the kings
02-09-2009, 11:54
آقای کینگ آف کینگس(اسمتون چیه؟)من هنوز از اون پچ که باهاش میشه آنلاین بازی کرد استفاده نکردم،دلیلش اینه که الان بازی رو ندارم،اما از یه چیز نگرانم،اونم اینه که آنلاین بازی کردن جی تی ای اینترنت خیلی خفنی بخواد یا مثلا خیلی از پهنای باند مصرف کنه و ... ممکنه در این مورد توضیح بدید؟
سلام..عماد هستم..سرعت بالای 30 می تونن بازی کنن ..من خودم با 64 بازی کردم.هیچ ایرادی نداره

MrGee
02-09-2009, 12:12
ماشینو بلدم Import کنم، اسلحه و جت پک و لباس و .... بلد نیستم.

فایل readme.txt کنار اونها مگه نیست؟
تو readme کاملا توضیح می ده که باید چی کار کنی.
اگه بازی نتونستی فایل readme رو برام بزار تا بهت بگم.

A.Fire
02-09-2009, 12:24
فایل readme.txt کنار اونها مگه نیست؟
تو readme کاملا توضیح می ده که باید چی کار کنی.
اگه بازی نتونستی فایل readme رو برام بزار تا بهت بگم.

بیشترشون Readme داره ولی بعضی ها زبونش فرق میکنه. مثلا اینو ببین:

MrGee
02-09-2009, 13:40
بیشترشون Readme داره ولی بعضی ها زبونش فرق میکنه. مثلا اینو ببین:

فکر کنم می گه باید فایل txd رو تو فایل player.img بریزی
خود فایلی رو که داونلود کردی بده.

A.Fire
02-09-2009, 14:19
فکر کنم می گه باید فایل txd رو تو فایل player.img بریزی
خود فایلی رو که داونلود کردی بده.

یه تی شرت مشکیه.

با IMG tool میریزیش دیگه؟

MrGee
02-09-2009, 14:40
یه تی شرت مشکیه.

اره با img tool .
باید txd رو تو player.img بریزی

MrGee
02-09-2009, 15:13
یه تی شرت مشکیه.

اره با img tool .

a.z.p.z
02-09-2009, 16:08
دوستان برای تمام مود ها باید از img tool . استفاده بکنیم ؟ ...
روش کار هم ممنون میشم بگید چون من 4 سال پیش با این برنامه مود نمیریختم !!!

yaghoob_11608
02-09-2009, 17:30
سلام ، لطفا برای GTA San Andreas ماشین ایرانی (سمند ، پیکان ، پراید و...) بزارید
یه لینک برا سمند بود ولی خراب بود!

A.Fire
02-09-2009, 22:20

ریختم، حالا این کجای بازی میره؟
من تمام لباسامو دیدم نبود توش.

MrGee
03-09-2009, 19:22

از کجا تمام لباسات رو دیدی؟
یکی تو خونه اس یکی هم تو فروشگاه دوتاشون هم گشتی؟

MrGee
03-09-2009, 21:37

توی کجا ها رو دیدی؟
چند جا برای دیدن وجود داره (توی خونه و توی فروشگاه)

MrGee
03-09-2009, 22:52
دو جا برای عوض کردن لباس هست فروشگاه و خانه
شما هر دو تاش گشتی؟

A.Fire
04-09-2009, 09:23
دو جا برای عوض کردن لباس هست فروشگاه و خانه
شما هر دو تاش گشتی؟

من فقط لباسای خودمو دیدم که تو خونست.
یعنی باید همه ی فروشگاه هارو ببینم تا پیداش کنم؟:18:

MrGee
04-09-2009, 10:43
من فقط لباسای خودمو دیدم که تو خونست.
یعنی باید همه ی فروشگاه هارو ببینم تا پیداش کنم؟:18:

آره باید دوتا شون رو بگردی.
من دیشب هر بار جواب شما رو فرستادم چون اینجا نشون نمی داد بازم می فرستادم فکر کردم مشکل از مرورگرم هست واسه همین سه جواب دادم.

P O Y A
05-09-2009, 11:56
سلام دوستان من یکی از دوستان هستم که اقا افیسر فکر کنم منو میشناسند ؟؟؟؟ همون که جنرال اخرش بود ها !!!!!!!

خوب دستان من کارب سیار فوری با دسوت داران جی تی ای دارم بخصوص جی تی ای سان اندریاس و iv !

خوب اقا افیسر و دسوتان دیگر مثل دوست خوبم king of kings لطفا تو یاهو حتما بیایید کار بسیار مهمی درمورد جی تی ای دارم

اینم ای دی منه : javadempratoor@yahoo.com

از تمام کسانی که عشق جی تی ای هستند لطفا بیان که کار خیلی فوریه موضوع از این قراراه که من یک انجمن وبیلتون با هاست 600 مگ و دامین ir برای ادیت و پچ برای حی تی ای ساختم که نیاز به همکاری شما عزیزان دارم انجمن تا امشب باز میشه

و فقط مخصوص جی تی ای هستش با توجه به این که قبلا توسط خود افیسر و ... انجمنی برای جی تی ای ساخته شده بود ولی چون مجانی بود بدرد نمیخورد
من گفتم بزار کار دوستام رو کامل کنم و کردم لطفا با ایمیل من تماس بگیرید

مجتبی اسدی
05-09-2009, 17:11
ببخشید می خواستم بدونم چه جوری میشه مکان های 3D از 3d max به بازی اضافه کنیم؟
با تشکر

06-09-2009, 09:01
سلام دوستان من یکی از دوستان هستم که اقا افیسر فکر کنم منو میشناسند ؟؟؟؟ همون که جنرال اخرش بود ها !!!!!!!

خوب دستان من کارب سیار فوری با دسوت داران جی تی ای دارم بخصوص جی تی ای سان اندریاس و iv !

خوب اقا افیسر و دسوتان دیگر مثل دوست خوبم king of kings لطفا تو یاهو حتما بیایید کار بسیار مهمی درمورد جی تی ای دارم

اینم ای دی منه : javadempratoor@yahoo.com

از تمام کسانی که عشق جی تی ای هستند لطفا بیان که کار خیلی فوریه موضوع از این قراراه که من یک انجمن وبیلتون با هاست 600 مگ و دامین ir برای ادیت و پچ برای حی تی ای ساختم که نیاز به همکاری شما عزیزان دارم انجمن تا امشب باز میشه

و فقط مخصوص جی تی ای هستش با توجه به این که قبلا توسط خود افیسر و ... انجمنی برای جی تی ای ساخته شده بود ولی چون مجانی بود بدرد نمیخورد
من گفتم بزار کار دوستام رو کامل کنم و کردم لطفا با ایمیل من تماس بگیرید

اسم سایتتو با پخ بهم بگو میام.

P O Y A
07-09-2009, 08:56
متاسفانه من هنوز عضو جدید هستم و نمیتونم بخ کسی پیام ارسال کنم ! لطفا با این ایمیل تماس بگیرید : javadempratoor

MrGee
07-09-2009, 13:07
ببخشید می خواستم بدونم چه جوری میشه مکان های 3D از 3d max به بازی اضافه کنیم؟
با تشکر

اگر منظور شما رو درست فهمیده باشم باید از پلاگین استفاده کنی که فیلهای dff رو از از همون برانامه خارج کنه.
dff exporter

oo_arash
07-09-2009, 17:07
سلام من اولین پستمه...
ماشیناتون کجاست؟

king of the kings
07-09-2009, 17:14
سلام من اولین پستمه...
ماشیناتون کجاست؟
ماشین های من تو امضام هست...

08-09-2009, 09:49
آقا تو رو خدا تو این تاپیک آموزش اول تا آخر ساخت ماشین و تبدیلش به gta رو بدین.
من بدنه ماشین رو میتونم با مکس درست کنم ولی بیشتر از این کاری بلد نیستم

08-09-2009, 09:52
متاسفانه من هنوز عضو جدید هستم و نمیتونم بخ کسی پیام ارسال کنم ! لطفا با این ایمیل تماس بگیرید : javadempratoor
پس تو همون جواد جنرالی
اگه من مدیر سایت بودم همین الان بنت می کردم

Neshteman
08-09-2009, 16:18
آقا کسی ماشین سمند تاکسی نداره. اگه دارین بذارین بابا

4l1boy
09-09-2009, 17:57
آقا تو رو خدا تو این تاپیک آموزش اول تا آخر ساخت ماشین و تبدیلش به gta رو بدین.
من بدنه ماشین رو میتونم با مکس درست کنم ولی بیشتر از این کاری بلد نیستم

سلام. من بعد از حدود 2ماه برگشتم و میخوام یه حال اساسی به اونایی که میخوان zmodeler یاد بگیرن بدم. البته فقط این یه حال نیستا!! یه حال دیگه هم میخوام بهتون بدم. این اولیش:

یه راه باحال برای یاد گرفتن zmodeler.(البته برا اونایی که از این موضوع هنوز بی خبرن و انگلیسی هم زیاد خوب بلد نیستن). من بعد از کلی تحقیقات فهمیدم که اونایی که میخوان zmodeler یاد بگیرن و نمی تونن راحت یاد بگیرن، اول باید zmodeler v.1 رو یاد بگیرن، بعد برن سراغ ورژن 2.( قابل توجه Pr.hs). هیچ راه چاره ای واسه اینکار به ذهنم نمی رسید که چطور می تونم اینا رو همشو به این بنده های خدا یاد بدم. آخه خیلی آموزشش زیاده و تو تاپیک ها هم که نمیشه همشو یکجا توضیح داد.
تا اینکه :
یکشنبه این هفته رسید. آخه من هر یکشنبه روزنامه جام جم می خرم که توش فقط یکشنبه ها "کلیک" میزارن که اخبارهای جدید دنیای رایانه رو میزاره. بله تو یکی از صفحه هاش خوندم که نوشته بود گوگل یه سیستم جدید راه اندازی کرده که توش آدرس سایت رو می نویسی و کل سایت رو به هر زبونی که عشقت می کشه ترجمه می کنه (حتی فارسی). امروز رفتم و تو همین قسمتش آموزش zmodeler رو زدم که کل سایتش رو ترجمه کرد. البته خیلی باحال ترجمه نمی کنه ولی میشه فهمید چی به چیه. این از آموزش zmodeler1 به همراه برنامش:

ورژن1:

دانلود :
آموزش:

ورژن2:

آموزش:

اون یکی رو هم بعدا میگم. الان کار دارم.;)

Neshteman
09-09-2009, 20:01
کسی نرم افزار زدمدلر رو نداره اگه دارین لینک دانلدشو بذارین.ممنون

king of the kings
09-09-2009, 21:00
تو همین تاپیک چندین بار گذاشته شده ..با اسم زمودلر سرچ کن

hessamgg
10-09-2009, 10:54
یک سوال:ایا میشه سرعت ماشین رو مثلا در 60 km/h ثابت نگه داشت؟با تشکر

مجتبي اسدي
10-09-2009, 11:46
ببخشيد چگونه مي شه مود هايي كه پسوند آن ها cs. است را به بازي اضافه كرد؟

IMAGERY
11-09-2009, 06:40
سلام
سیو 100% این بازی رو از کجا دانلود کنم؟

dr.stiv
12-09-2009, 12:21
ببخشيد چگونه مي شه مود هايي كه پسوند آن ها cs. است را به بازي اضافه كرد؟

باید فایل cleo داشته باشی بعد مود رو در پوشه cleo که در محل دایرکتوری بازی هست کپی کنی

dr.stiv
12-09-2009, 12:27
سلام

بیا این هم سیو 100% بازی از اقای محمدرضا

dr.stiv
12-09-2009, 12:28
سلام

بیا این هم سیو 100% بازی از اقای محمدرضا

magi magi magi
13-09-2009, 22:44
سلام به دوستان گرامی
خداییش عجب بچه های گلید شما
چند سوال دارم قربون مخم انشتینیتون
اگه میشه جواب بدید
1- چجوری فایل های کلو رو بریزم کجا اصلا بریزم
2- اگه اتوبوس ایرانی دارید بگزارید
3-به سوال یکم حتما جواب بدید
توروخدا کمک کنید

ramzdar
14-09-2009, 10:43
مگی جون تو باید اول برنامه CLEO رو داشته باشی که باید بریزیش تو پوشه بازیت و بعدش مدها رو طبق ReadMe کپی کنی.

بچه ها راستی یه تاپیک زدم که فقط مدهای cleo توشه. اگه شماهم مد باحالی دارین اونجا بذارینش.

لینک تاپیک:

magi magi magi
14-09-2009, 15:17
سلام
ببخشید میشه لینک زن چادی اگه دارید توی راپیدشیر یا پرشینگیگ بریزید

jigar-tala
18-09-2009, 18:35
سلام خدمت همه دوستان من میخواستم بدونم که
چطور میشه پچ که دانلود کردم چطوری رو بازی سوار کنم
همه دوستان تا تاپیک 150 نگاه کردم فقط در مورد
اموزش نصب ماشین سوال داشتن ولی از اموزش نصب مود و پچ چیزی گفته نشد
حال از استادان میخواهم برام طریقه نصب این دو رو که دان میکنیم بگن لطفا
خیلی تپیک شلوغ مفید جالب و پر باری شده فقط یکم وقتشو زیاد کنید
از همه نویسندگان تشکر میکنم البته اگه جواب این سوالمو بدن

officer
18-09-2009, 19:15
سلام

اکثر پچ ها بصورت کپی پیست نصب میشن ! فولدر های پچ با فولدر های بازی هم نام هستن و باید کپی شن !

خیلی های دیگه هم بطور مستقیم باید محتویات پچ توی محل اصلی نصب بازی کپی شن !

readme رو خوندین ؟ لااقل ریدمی یا لینک دانلود پچ رو میزاشتین راحتتر میشد راهنمایی کرد !

jigar-tala
18-09-2009, 23:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک یکیش فایل ردمی هم واسه من خرچنگ قورباغه ای هستش ولی انگلیسیش رو ترجمه کردم اینو نوشته

jigar-tala
18-09-2009, 23:40
من یه چیزی میخوام تا کیفیت تصویر gta san مثل gta iv بشه ( از قدیم گفتن خواستن توانستنه )

majid_sd2009
19-09-2009, 03:58
شما میتونی از مود enb استفاده کنی. بد شانسی من یکی داشتم که خودم تغییرات داده بودم توش و خودش اجرا میشد و حتی با گرافیک 128 هم تست شده بود روان باز یرو اجرا میکرد ولی سه هفته پیش هاردم سوخت و تمام محتویاتش هم به باد رفت: دی
باشه هاردم از گارانتی بیاد و اگه اطلاعات پاک نشده باشه میرام اینجا.

mohammadrezams
19-09-2009, 12:42
شما میتونی از مود enb استفاده کنی. بد شانسی من یکی داشتم که خودم تغییرات داده بودم توش و خودش اجرا میشد و حتی با گرافیک 128 هم تست شده بود روان باز یرو اجرا میکرد ولی سه هفته پیش هاردم سوخت و تمام محتویاتش هم به باد رفت: دی
باشه هاردم از گارانتی بیاد و اگه اطلاعات پاک نشده باشه میرام اینجا.
سلام
من دارمش همون که بهم داده بودی اگه خواستی بگو اینجا بزارم یا بهت پ.خ بزنم (من زیاد این تاپیک نمیام اگه خواستی پ.خ بزن یا تو پروفایلم پیام بزار .

jigar-tala
19-09-2009, 13:17
سلام
من دارمش همون که بهم داده بودی اگه خواستی بگو اینجا بزارم یا بهت پ.خ بزنم (من زیاد این تاپیک نمیام اگه خواستی پ.خ بزن یا تو پروفایلم پیام بزار .
اگه بزارین ممنون میشم اگه فایلهای جو وا جوره یه توضیحی هم بدین ممنون میشم

majid_sd2009
19-09-2009, 13:36
سلام
من دارمش همون که بهم داده بودی اگه خواستی بگو اینجا بزارم یا بهت پ.خ بزنم (من زیاد این تاپیک نمیام اگه خواستی پ.خ بزن یا تو پروفایلم پیام بزار . بزار عزیز.
من خودم که دیگه تا عید خیلی کم میام شاید هفته ای یک بار.
پراید رو هم گذاشتم تو فرومتون که بچه ها متریالهاشو درست کنن و بزارن بقیه هم دانلود کنن.
فعلا هم یک سمند دارم میسازم اگه تا آخر هفته تموم شد اونم میدم بچه ها تبدیل کنن چون من خودم وقتشو ندارم. و اگه تا آخر هفته کامل نشد که دیگه منتظرش نباشین چون به این زودی ها نمیتونم روش کار کنم.
موتور هندا و یک آمبولانس هم هست مدل ایرانیش اگه از سی دی های بک آپ قدیمم پیدا کردم میزام براتون.
فعلا بای

officer
19-09-2009, 13:54
اینم لینک یکیش فایل ردمی هم واسه من خرچنگ قورباغه ای هستش ولی انگلیسیش رو ترجمه کردم اینو نوشته
خوب این همون enb هست دیگه .

پوشه رو که آنزیپ کردی ، محتویاتشو کپی کن توی فولدر اصلی بازی ، همون جایی که فایل gtasa.exe

هست ! اگرم تغییری ندیدی کلید f12 رو توی بازی فشار بده تا مود فعال شه !:31:

mohammadrezams
19-09-2009, 14:02
اینم ENB ساخت آقا مجید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل d3d9.dll رو تو محل نصب بازی بریزید . فایل enbseries.ini موجود در پوشه Majid ENB هم تو محل نصب بازی بریزید . از فایل پوشه 5200 FX And Newer هم میتونید بجاش استفاده کنید اگه براتون کار نکرد .
مزیت اصلی این مد اینه که d3d9.dll این مد خیلی خوبه و برای مدل های دیگه ENB که با کارت گرافیک هایی نظیر 9400 سازگاری ندارن میتونید از این DLL استفاده کنید .
برای اجرا درهنگام بازی کردن Shift+F12 رو بزنید .
+ دانلود با حجم 57 کیلوبایت :

majid_sd2009
19-09-2009, 14:10
ممنون محمد رضا
ولی اونی که من داشتم و یکم دستکاریش کردم خودش فعال میشد و چیزهایی نظیر رفلکت صحنه و سایه ها که باعث سیاهی صفحه و افت سرعت در گرافیکهای پایین میشدن رو حذف کرده بودم و غیر فعال بودن. و فقط ماشین رفلکت داشت.
الان داشتم دنبال سی دی های بک اپ میگشتم و چند تا شو پیدا کردم ولی اثری از اون موتور و آمبولانس نبود و بک آپهای قبل اونا بود. ولی یادمه تو سیدی ریخته بودم چون یک بار هاردم رو فرمت کردم دوباره از تو سی دی ریختم تو هارد. حالا دنبال میگردم اگه پیدا نشد دیگه باید منتظر اومدن هارد از گارانتی بشم تازه اگه اطلاعات توش باشه. صد بار میخواستم آپلود کنم اونا رو یادم رفت.: دی

majid_sd2009
19-09-2009, 15:04
اینم موتور هندا. ولی آمبولانس رو پیدا نکردم. خواهشن یک کاری نکنید که بچه ها دیگه چیزی نزارن.
دو روز دیگه نریم بیرون ببینیم تو سیدی زدیدی کارای بچه ها رو و میفروشید.
برای دریافت پسورد تو پروفایلم درخواست کنید تا بگم.
اینم لینک دانلود

jigar-tala
19-09-2009, 15:58
بسیار بسیار ممنون حالا ماشیناش خیلی قشنگ شدن یه چیزی هم بدین واسه کیفیت کل فظای بازی دیگه خیلی عالی میشه باز ممنون

زاستی خودش اجرا شد و احتیاجی به فعال سازی نداشت

majid_sd2009
19-09-2009, 16:52
خوب اگه خودش اجرا شد که همونیه که من گفتم.
خوب شما رم و گرافیکتون چنده؟ یک نسخه بود خیلی جالب بود مثلا سنگهای کنار دیوار رو جوری نشون میداد انگار برجستس ولی یکی از معایبش ین بود که چرخهای ماشین ها رو سبز نشون میداد و چند تا مشکل دیگه هم داشت
شما وقتی بازی میکنی کلیدهای f11 , f10,f9رو بزنید ببینید هر کدوم چه تغییراتی میدن.
چون من بعضی چیزاشو غیر فعال کردم و با اون کلیدا میشه دوباره فعال یا غیر فعالشون کرد

jigar-tala
19-09-2009, 18:44
یه پچ از تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم کیفیتو فول مثل gta iv کرد ولی یکم که راه رفتم به خطر ضعیف بودن گرافیک و رمم سرعت کند شد
ram 1gig gerafic 512 nvida

jigar-tala
20-09-2009, 01:55
ram 1gig gerafic 512 nvida

بدون هیچ پچی

با استفاده از پچ enb

فقط شفافیت ماشینها

خیلی خوب بود واز بابت گذاشتن لینک از mohammadrezams تشکر میکنم البته مد ENB ساخت majid_sd2009
این پچ هیچ فشاری رو سیستمم و سرعت بازی نداشت
فقط اون حالت سایه رو که رو ماشین میندازه یکم کارو خراب کرد وقتی فعالش میکنیم کل ماشین رو سایه میگیره و
از اون زیبایی کم میکنه
حالا من میخوام یکی از اقایان تنظیمات اون رو درست کنه و برای ما بگزاره

jigar-tala
20-09-2009, 10:33
فقط اون حالت سایه رو که رو ماشین میندازه یکم کارو خراب کرد وقتی فعالش میکنیم کل ماشین رو سایه میگیره و
از اون زیبایی کم میکنه
حالا من میخوام یکی از اقایان تنظیمات اون رو درست کنه و برای ما بگزاره

یه عکس دیگه از تاثیر این پچ

قبل

بعد

jigar-tala
20-09-2009, 10:37
اینم یه مشکل کوچیک که اگه بر طرف بشه خیلی خوب میشه فرمان موتور رو نگاه کنید

mirmohammad
22-09-2009, 08:44
سلام به همگی بعد از گذشت یکسال دوباره یه سری به این سایت زدیم از این بابیت خیلی خوشحالم ... متاسفانه این مدت درگیر سایت پرشین جی تی ای بودم و الان هم در خدمت همگی شما عزیزان هستم .. یه خبر خوب هم اینکه کار جی تی ای تهران رو به پایان هستش و دارم مرحله ها این بازی رو می نویسم .... اطلاعات بیشتر خواستید به سایت برید ... :D

مشکل موتور 100 درصد از Dummy هستش یا دامی دستش مشکل داره یا دامی نشستن این موتور ....

mirmohammad
22-09-2009, 08:54
یک سوال:ایا میشه سرعت ماشین رو مثلا در 60 km/h ثابت نگه داشت؟با تشکر

من می تونم این مد رو در cleo بنویسم که با زدن یکی از دکمه های کیبور با هر سرعتی که دوست دارید بره و شما فقط فرمون بدین اما این کار رو برای چه کار می خواهین شما ؟؟؟

jigar-tala
22-09-2009, 17:58
مشکل موتور 100 درصد از Dummy هستش یا دامی دستش مشکل داره یا دامی نشستن این موتور ....
هردو همین که تو تصویره مشکل از شکل موتوره نه موتور سوار

mirmohammad
22-09-2009, 18:17
هردو همین که تو تصویره مشکل از شکل موتوره نه موتور سوار

:laughing::laughing::laughing:

خوب player که اصلا dummy نداره که منظور من هم dummy های موتور بود ....

majid_sd2009
23-09-2009, 20:14
سلام زیادم مشکل از دامی ها نیست. مشکل از چیزهای دیگه هم هست یک سری تنظیمات داره باید تو پوشه data بدید درست میشه. رو چند تا موتور دیگه امتحان کنید میبینید که بعضی هاش درسته : دی

Javadgenral
25-09-2009, 21:18
به به بدون من خوش میگذره ؟ منم بالاخره برگشتم پیش دوستان عزیز ! راستی به سایت منم بیایید

انجمن تخصصی ادیت و پچ برای جی تی ای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش ! نیاز برای بخشهای سایت هم میخواهیم ! با تشکر ! راستی دلتون تنگ نشد برای من این مدتت نبودم ؟؟؟

javad genral برگشت هاااااااااا ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!

خوب

من می تونم این مد رو در cleo بنویسم که با زدن یکی از دکمه های کیبور با هر سرعتی که دوست دارید بره و شما فقط فرمون بدین اما این کار رو برای چه کار می خواهین شما ؟؟؟

برنامه ساخت Cleo امده ؟ لینش رو میدید ؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hessamgg
26-09-2009, 15:02

ازت ممنونم واسه مواقعی که با gf ها باید تو خیابون بگردیو نه باید سرعتت زیاد باشه نه کم مرسی

mohammadrezams
26-09-2009, 15:33
برنامه ساخت Cleo امده ؟ لینش رو میدید ؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام آق جواد ...
خیلی وقته که اومده ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود با حجم 4.14 مگابایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت برنامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای استفاده باید برنامه نویسی در یک سطح متوسط بدونی و همینطور بدونی کد های این بازی چطور هستن و چطور کار میکنن

mirmohammad
26-09-2009, 19:03
Javadgenral جان ... بله همه میدونند که این برنامه خیلی وقته اومده منظور من برنامه نویسی این مد بود ....
mohammadrezams عزیز ممنون از معرفی و توضیحاتتون ...

apriliya
26-09-2009, 20:59
آقا شرمنده من کل اینترنت رو برسی کردم اما واسه سرعت سنج gta 5 به هیچ نتیجه نرسیدم و هر فایلی رو که دان کردم خراب بود .
لطفا می شه یه لینک یا یه برنامه خوب واسه سرعت سنج به من معرفی کنیید

apriliya
26-09-2009, 21:00
چند تا تو این تاپیک پیدا کردم که همش از سرورش پاک شده بود.

Javadgenral
27-09-2009, 11:20
Javadgenral جان ... بله همه میدونند که این برنامه خیلی وقته اومده منظور من برنامه نویسی این مد بود ....
mohammadrezams عزیز ممنون از معرفی و توضیحاتتون ...

درسته بابا من خ.دم برنامه SannyBuilder پارسال هم داشتم فکر کردم یه برنامه مثلا به اسم cleo cretoer یا یه چیز اینجوری باشه :20:

Javadgenral
27-09-2009, 11:22
ببهشید یه سوال دارم ! که از پارسال ظهنم رو گرفته ! چه جورری میشه منوی اصلی بازی رو فارسی کرد ؟

mohammadrezams
27-09-2009, 15:06
ببهشید یه سوال دارم ! که از پارسال ظهنم رو گرفته ! چه جورری میشه منوی اصلی بازی رو فارسی کرد ؟
باید فونت های بازی رو دستکاری کرد بعد هم یه سری کار با برنامه GXT Editor . کارش سخت نیست ولی حوصله میخواد که من ندارم . برای اطلاعات بیشتر میتونی از آقا میرمحمد سوال کنی چون ایشون قبلا برای SA اینکارو کردن و برای IV هم در حال انجام اون هستن .

apriliya
27-09-2009, 15:30
آقا یکی مارو راهنمایی کنه

mirmohammad
27-09-2009, 16:21
در ادامه توضیحات دوست عزیزمون mohammadrezams باید بگم که شما می تونید یه Bitmap جدید واسه فونت های بازی طراحی کنید و بعد توی فایل fonts.dat بیایید proportional values های جدید رو تعریف کنید ...
اگه بتونید برنامه نویسی کنید و این کار رو انجام بدید دیگه حروف فارسی بازی با حروف کیبورد یکی در میاد ....

mirmohammad
27-09-2009, 16:30
آقا یکی مارو راهنمایی کنه

شما این لینک رو نگاه کنید ...

Javadgenral
27-09-2009, 22:18
میر محمد جان میتونی برام صفحه اول بازی رو فارسی کنی اخه خیلی بد شده این مدتت حالم دیگه ازش بهم میخوره

humankhan
28-09-2009, 16:40
به آقا جواد تو که بن شده بودی چطوری دوباره برگشتی ؟ :31:

mirmohammad
28-09-2009, 16:51
میر محمد جان میتونی برام صفحه اول بازی رو فارسی کنی اخه خیلی بد شده این مدتت حالم دیگه ازش بهم میخوره

متاسفانه تا موقع بیرون اومدن باز یجی تی ای تهران من نمیتونیم این اطلاعات رو در اختیار عموم بگذارم / چون تو قردادم با اون شرکتنوشته شده ...:13:

MrGee
28-09-2009, 21:52

شما کئ.م صفحه رو میگی؟

Javadgenral
28-09-2009, 22:01
به آقا جواد تو که بن شده بودی چطوری دوباره برگشتی ؟ :31:

نه من بن کامل نشده بودم ! راستی میرمحمد جان بعدا یه یه پیغام خصوصی بده کار خیلی مهمی دارم باهات

4l1boy
28-09-2009, 23:30
چند تا تو این تاپیک پیدا کردم که همش از سرورش پاک شده بود.

سلام دوست عزیز. متاسفانه تو این تاپیک به حرف تازه کارها اصلا توجه نمی کنن :44:. بیا عزیز من برنامه رو برات میزارم. اینم لینک دانلود : :3:

MrGee
29-09-2009, 08:52
سلام دوست عزیز. متاسفانه تو این تاپیک به حرف تازه کارها اصلا توجه نمی کنن :44:. بیا عزیز من برنامه رو برات میزارم. اینم لینک دانلود : :3:

اشتباه می کنی دوست عزیز حتما کسی نمی دونسته و کسایی هم که می دونن به تاپیک نمی یان.

4l1boy
29-09-2009, 11:54
بچه ها ببخشید. تو این فایلهای اسکریپت enb چه تغییراتی باید داد تا دیگه نیازی نباشه که Shift + F12 بزنیم؟ اگه تغییراتش رو بدید و بزارید برا دانلود ممنون میشم.

4l1boy
29-09-2009, 17:44
با سلام خدمت دوستان. من یه مدتیه که یه سایت در مورد بازی جی تی ای راه اندازی کردم و از اونجایی که فرصت برای مدیریت و به روز کردنش ندارم ، از دوستان علاقه مند به مدیریت دعوت می کنم که با من تماس بگیرن تا یک اکانت مدیریت با نام دلخواه خودشون در اختیارشون قرار بدم تا به ارسال مطالب خودشون در سایت بپردازن. در ضمن سایت دارای تالار گفتمان نیز می باشد. می تونین در سایت به گفتگو هم بپردازین. آدرس سایت:

این هم آدرس ایمیل من برای تماس دوستان:

bimarefat_va_man@yahoo.com

من تا جمعه هستم. پس زودتر تماس بگیرید.

4l1boy
29-09-2009, 18:55
سلام بچه ها. یادتونه گفته بودم 2تا سورپرایز دارم که یکیشو گفتم و اون یکی رو گفتم بعدا میگم ؟ الان میخوام بگم :

این 405 اسپرت شدست که خودم ادیتش کردم. به چراغهای جلوش توجه کنین!!! شبا روشن میشن !!!!!:18:

دانلود :

بريد از سايت خودم دانلودش كنيد :27::31::

king of the kings
30-09-2009, 13:44
برای این این تاپیک سکوت شده که حرفه ای ها رفتن برای خودشون سایت های شخصی در مورد gta زدن..
خوب اینجا هم که جای تبلیغ نیست پس هر کی ادرس رو می خواد پخ برنه ...

4l1boy
30-09-2009, 15:39
بابا من هر وقت اومدم به این تاپیک سر زدم، خلوت بوده. من که میرم یه مدت شلوغ میشه. وقتی دوباره بر میگردم می بینم بازم خلوت شده. این دیگه چه جور تاپیکیه!!! تاپیک خوبیه ولی حیف که دیگه خلوت شده.

4l1boy
30-09-2009, 15:44
بچه ها ببخشید. تو این فایلهای اسکریپت enb چه تغییراتی باید داد تا دیگه نیازی نباشه که Shift + F12 بزنیم؟ اگه تغییراتش رو بدید و بزارید برا دانلود ممنون میشم.

ببخشید یه سوالو باید چند بار پرسید؟ اگه میشه بگید تا ما از این به بعد به همون تعداد بپرسیم تا شاید فرجی شد و جوابمون داده شد؟:37::9::question:

Javadgenral
30-09-2009, 19:43
سلام بچه ها. یادتونه گفته بودم 2تا سورپرایز دارم که یکیشو گفتم و اون یکی رو گفتم بعدا میگم ؟ الان میخوام بگم :

این 405 اسپرت شدست که خودم ادیتش کردم. به چراغهای جلوش توجه کنین!!! شبا روشن میشن !!!!!:18:

دانلود :

بريد از سايت خودم دانلودش كنيد :27::31::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز مگه مسخره بازیه ! هرکی ادرس سایت خودش رو بزاره ؟ لطفا لینک ها رو بزارید

majid_sd2009
30-09-2009, 21:07
ببخشید یه سوالو باید چند بار پرسید؟ اگه میشه بگید تا ما از این به بعد به همون تعداد بپرسیم تا شاید فرجی شد و جوابمون داده شد؟:37::9::question:
عزیز جان من همین کار رو کردم و دو صفحه قبل هم گفتم یکی از بچه ها گذاشت برو دانلود کن.

4l1boy
30-09-2009, 23:06
عزیز جان من همین کار رو کردم و دو صفحه قبل هم گفتم یکی از بچه ها گذاشت برو دانلود کن.

نه عزیز. نه تو 2 صفحه پیش ، نه تو 10 تا صفحه پیش هم این کار نشده. فقط گفتن که" من قبلا یه بار کردم ولی هاردم سوخت و پاک شد" . اگه میشه بزاریدش لطفا

4l1boy
30-09-2009, 23:08
عزیز مگه مسخره بازیه ! هرکی ادرس سایت خودش رو بزاره ؟ لطفا لینک ها رو بزارید

شما اینجوری فکر کنین :21:

majid_sd2009
30-09-2009, 23:09
نه عزیز. نه تو 2 صفحه پیش ، نه تو 10 تا صفحه پیش هم این کار نشده. فقط گفتن که" من قبلا یه بار کردم ولی هاردم سوخت و پاک شد" . اگه میشه بزاریدش لطفا
بیا عزیز حالا دیدی هست
پست منفرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نقل قولش

اینم ENB ساخت آقا مجید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل d3d9.dll رو تو محل نصب بازی بریزید . فایل enbseries.ini موجود در پوشه Majid ENB هم تو محل نصب بازی بریزید . از فایل پوشه 5200 FX And Newer هم میتونید بجاش استفاده کنید اگه براتون کار نکرد .
مزیت اصلی این مد اینه که d3d9.dll این مد خیلی خوبه و برای مدل های دیگه ENB که با کارت گرافیک هایی نظیر 9400 سازگاری ندارن میتونید از این DLL استفاده کنید .
برای اجرا درهنگام بازی کردن Shift+F12 رو بزنید .
+ دانلود با حجم 57 کیلوبایت :
کد:

راستی شما اگه میخوای خودش اجرا بشه باید فایلی رو که تو پوشه majid هست رو بریزی تو پوشه بازی به همراه فایل dll که تو فایل فشرده هست.

4l1boy
30-09-2009, 23:15
بچه ها این سایته حیفه ها. یکی بیاد کار منو ادامه بده. من باید برا کنکور سال بعد بخونم. واسه همین دیگه نمی تونم آپدیتش کنم. خواهشا یکی بیاد و مدیریتش رو به عهده بگیره.

بهم یه نظر خصوصی بفرستین که میخواین یوزرنیم و پسوردتون چی باشه تا از طریق ایمیل بهتون فعال شدنشو خبر بدم. من تا 5شنبه شب هستم. اینم آدرس سایت:

4l1boy
30-09-2009, 23:20
بیا عزیز حالا دیدی هست
پست منفرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم نقل قولش

راستی شما اگه میخوای خودش اجرا بشه باید فایلی رو که تو پوشه majid هست رو بریزی تو پوشه بازی به همراه فایل dll که تو فایل فشرده هست.

اینو دانلود کرده بودم ولی نمی دونستم که چیکار کنم که خودش اجرا بشه. دستت درد نکنه مجید جان

majid_sd2009
30-09-2009, 23:26
بچه ها این سایته حیفه ها. یکی بیاد کار منو ادامه بده. من باید برا کنکور سال بعد بخونم. واسه همین دیگه نمی تونم آپدیتش کنم. خواهشا یکی بیاد و مدیریتش رو به عهده بگیره.

بهم یه ایمیل خصوصی بفرستین که میخواین یوزرنیم و پسوردتون چی باشه تا از طریق ایمیل بهتون فعال شدنشو خبر بدم. من تا 5شنبه شب هستم. اینم آدرس سایت:

از پارسی کیوت ساختی؟ :31:

اینو دانلود کرده بودم ولی نمی دونستم که چیکار کنم که خودش اجرا بشه. دستت درد نکنه مجید جان
حالا هی بگو نیست. دیدی بوده و خودتم دانلود کردی ولی به توضیحات محمد رضا و بقیه پستها دقت نکردی. بعد هم هی بگین جواب نمیدین:31:

4l1boy
30-09-2009, 23:46
از پارسی کیوت ساختی؟ :31:

وای آره از پارسی کیوت ساختم :34: . ماشالله هزار ماشالله بچم باهوشه!!!:33:

4l1boy
30-09-2009, 23:47
حالا هی بگو نیست. دیدی بوده و خودتم دانلود کردی ولی به توضیحات محمد رضا و بقیه پستها دقت نکردی. بعد هم هی بگین جواب نمیدین:31:

بابت این راهنماییتم دستت درد نکنه

Javadgenral
01-10-2009, 09:54
شما اینجوری فکر کنین :21:

بله شما 24 پست دادید و باید قبل از عضو شدن قوانین سایت رو میخوندید ! اینجا جای تبلیغات نیست که !:20:

4l1boy
01-10-2009, 10:19
بله شما 24 پست دادید و باید قبل از عضو شدن قوانین سایت رو میخوندید ! اینجا جای تبلیغات نیست که !:20:

این که تبلیغات نیست عزیزم . لینک دانلوده :46:

majid_sd2009
01-10-2009, 12:07
بچه ها اینجا رو نیگا کنید.

این دیگه چیه؟

king of the kings
01-10-2009, 14:02
خالی بندیه ...

mohammadrezams
01-10-2009, 14:48
100 درصد خالی بندیه ... یارو به خودش زحمت نداده یه کاور درست حسابی واسه کارش بزاره همه عکس ماشین های واقعیه که با فتوشاپ یه کم افکت روشون زده که به هرچیزی شبیه شده جز بازی ...
من مدیر نیستم که تذکر بدم ولی دوستان اگه نسبت به پست کسی اعتراض دارین کنار پستش آیکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست . با استفاده از این آیکن به مدیرا اطلاع بدید خودشون رسیدگی میکنن نیازی هم به این همه اسپم نداره و تاپیک هم تمیز میمونه ...

4l1boy
01-10-2009, 17:53
100 درصد خالی بندیه ... یارو به خودش زحمت نداده یه کاور درست حسابی واسه کارش بزاره همه عکس ماشین های واقعیه که با فتوشاپ یه کم افکت روشون زده که به هرچیزی شبیه شده جز بازی ...

ولی فکر نکنم خالی بندی باشه ها !!! چون خرید پستی داده. این شرکت چند تا هم بازی داده. من یکیش رو تو این آدرس زیری دیدم که خبرشو تو سایتم هم گذاشتم :

SIMON137
01-10-2009, 18:18

آخرین عکس کار هادی هست ، همون پیکان قرمزه :31::39::22::16::34:

بنده خدا یک طرح درست کردا ، همه سو استفاده کردن :31:

این هم همون san هست که ماشین ایرانی بهش اضافه کردن ....

majid_sd2009
01-10-2009, 22:05
آخرین عکس کار هادی هست ، همون پیکان قرمزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته من اینو صبح به هادی گفتم: دی
عجب آدمای تابلویی هستن ها.
حروم خوری تو وجوردشونه. فقط بلدن کلاه برداری کنن و پول به جیب بزنن نمیدونن دنیای دیگه ای هم هست و باید حساب پس بدن.

میر محمد شما نمیتونی از این شرکتها شکایت کنی؟ چون تا اونجایی که من میدونم برای ساخت بازیتون بایک شرکت قرارداد رسمی بستی و اگر این بازی از کارهای شما باشه که هست:دی(چون اون اوایل فقط شما ها بلد بودید براش ماشین ایرانی درست کنید )

4l1boy
01-10-2009, 22:12
با سلام خدمت دوستان عزيزم

1.دوستاي عزيزم هيچ مي دونيد كه همه شما خودتون دزديد و بازي رو از شركت rockstar دزديديد و اديت كرديد؟يه كم هم به اين فكر كنيد.
2.بعدا مي گم

mirmohammad
01-10-2009, 22:51
درسته من اینو صبح به هادی گفتم: دی
عجب آدمای تابلویی هستن ها.
حروم خوری تو وجوردشونه. فقط بلدن کلاه برداری کنن و پول به جیب بزنن نمیدونن دنیای دیگه ای هم هست و باید حساب پس بدن.

میر محمد شما نمیتونی از این شرکتها شکایت کنی؟ چون تا اونجایی که من میدونم برای ساخت بازیتون بایک شرکت قرارداد رسمی بستی و اگر این بازی از کارهای شما باشه که هست:دی(چون اون اوایل فقط شما ها بلد بودید براش ماشین ایرانی درست کنید )

این آقا در سایت توضیحاتشون رو نوشتن ...

متاسفانه در کد بالا P E R S I A N G T A فیلتر هستش خودتون اصلاح کنید ....

و من هم جوابشون رو هم دادم ... ( در پست بعدش ... )

Javadgenral
02-10-2009, 01:24
اره واقعا جای تاسفه ! که میرن کار های مردم رو کپی میکنند !

Javadgenral
02-10-2009, 01:29
دوستان این دو تا رو ببنید چی فکر میکنید ؟ هرکی رفته یک مود دانلود کرده به اسم جی تی ای 8 !!!!!

king of the kings
02-10-2009, 12:05
کار های جدیدم:پرادو و...

4l1boy
02-10-2009, 13:37
اول برو پست قبلیم رو که ویرایش کردم رو بخون، بعد بیا اینو بخون

با سلام دوباره. اومدم شماره 2 رو هم بگم:
2- ماشین همتون رو از بازی خودم پاک کردم و فقط کارهای خودمو گذاشتم. که با چند تا کار جدیدم میشن حدود 10تا. تازه فقط ماشیناش ایرانی نیستن. ماشینهای کل بازی عوض شدن و ماشینهای خارجی هم داره. شهر هم محیطش فارسیه. مثل مغازه ها و تابلوها و ... . خیابونها هم سرعتگیر دارن که همشون کار خودم هستن. چیزای دیگه هم داره. اگه خواستین بدونین دیگه چی داره ، می تونین بازی رو بخرین. حالا هر کاری دوست دارین برین بکنین.:21: برای خرید پستی بازی می تونید به لینک زیر برین:

Javadgenral
02-10-2009, 16:36

بابا این که نشد بازی شما کار های ما و دیگران رو کپی کردی بعد میگی بخرینش ؟؟؟

داداش لینک هاش رو بزار تا همه استفاده کنیم

راستی عزیز درمورد موضوعی توی سایت خودتت یه نظر دادم جوابش رو بده لطفت

4l1boy
02-10-2009, 21:44

بابا این که نشد بازی شما کار های ما و دیگران رو کپی کردی بعد میگی بخرینش ؟؟؟

داداش لینک هاش رو بزار تا همه استفاده کنیم

راستی عزیز درمورد موضوعی توی سایت خودتت یه نظر دادم جوابش رو بده لطفت

عزيزم بهتون گفتم كه ساخته هاي شما رو از بازي حذف كردم. ميتونين بازي رو بخرين و ببينيد كه پاكشون كردم. همشون كارهاي خودم هستند. در ضمن جواب سوالتونو بهتون ايميل كردم. مي تونين بريد بخونيدش. حالا شما بنرتون رو به من ايميل كنيد تا اگه يه زماني اومدم بزارم براتون. از فردا فكر نكنم بتونم بيام. عزيز شما كاري كه گفتم رو بكنيد، منم بنرم رو بهتون ايميل مي كنم. فقط توجه داشته باشين كه توي بنرتون هيچ تصويري از دختران يا تصاوير مستهجن يا عكس دختران بازي gta iv يا gta sa نداشتهباشند. با تشكر.:20:

majid_sd2009
02-10-2009, 21:49
1.دوستاي عزيزم هيچ مي دونيد كه همه شما خودتون دزديد و بازي رو از شركت rockstar دزديديد و اديت كرديد؟يه كم هم به اين فكر كنيد.ما دزدیم؟ مگه چیکار کردیم؟ ما که تا حالا از این جی تی ای پول در نیاوردیم.
بعدشم اون شرکتی که شما میگید ایرانی نیست و هیچ وقت هم تو ایران سرمایه گذاری نکرده برای فروش بازیهاش. بعدشم ما فقط از موتور این بازی استفاده میکنیم. و میر محمد هم قصد نداره فقط دو تا ماشین اضافه کنه بفروشه. میخواد کل بازی رو عوض کنه یعنی تمامی شهر هم فک کنم میخواد عوض کنه و تهران رو بسازه.با مراحل جدید. یعنی دیگه اون جی تی ای نیست.میشه یک بازی ایرانی که حداقل یکم کیفیتش بالا تر از بازی های ایرانی موجود میشه.
میر محمد جان هاردم از گارانتی اومد هرچی خونه و ماشین و چیزای دیگه مثل تلفن عمومی و دکل برق و... ساختم رو برات میفرستم و میتونی رو کمک من هم حساب کنی. من دو سه روزی بیکارم در هفته. باید هرچه سریع تر این بازی رو تموم کنی که دیگه بعضی افرادنرن سوء استفاده کنن.
بعدشم فروش بازیتون حرومه میدونی چرا؟ چون داری سر افراد کلاه میزاری. یعنی ورداشتی چهار تا عکس از ماشینا گرفتی گذاشتی رو جلد و اون رندر پیکان هادی آقا رو هم گذاشتی . کسی که میاد بازی رو میخره میخواد سوار همچین ماشینایی بشه ولی وقتی نیگا میکنه میبینه سرش کلاه رفته و یک بازی آشغال با سرعت خیلی پایین و هنگ بسیار بالا خریده که هر چند دقیقه یک بار بازی ارور میده. و میاد بیرون و یا صفحه سیاه میشه و مجبور میشه ریست کنه( که این راه حل داره و احتیاج به ریست نیست!). اگه مسلمون نیستی که هیچ. اگرم هستی که باعث تاسف هست که از این سن شروع به حروم خوری کنی.
اینم بدون هم وبلاگت و هم فروشگاهت قابل نفوذه و به راحتی میشه جفتش رو .......