PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33

hshak2006
24-01-2009, 14:18
سلام به همه کسی ماشین جدید درست نکرده.

homayon 619
25-01-2009, 01:47
سلام . کسی یه cd یا dvd نداره که توش تموم اضافات و نقشه ها و ماشینها و ... رو داشته باشه و به من با هر قیمتی که خواست بفروشه ؟؟
این شماره منه . اگه دارید به این خط اطلاع بدید . با تشکر 09354847630

majid_sd2009
26-01-2009, 10:48
عزیز جون برو از بیرون بخر .
تو همه شهرهای ایران از این چیزا پیدا میشه.
جدیدا هم یکی دیگه ساختن به نام جی تی ای 5.99999999999 یا همون آی وی که میگن یک سیدی هست

hshak2006
26-01-2009, 18:06
کسی میدونه این ارور که مال zmodeler هست چیه چون دارم یه چیز خوف درست میکنم Only registered version can import files.

officer
26-01-2009, 20:17
کسی میدونه این ارور که مال zmodeler هست چیه چون دارم یه چیز خوف درست میکنم Only registered version can import files.
بله ....
سلام اقا حامد از اين ورا ؟ كم پيدايي؟
دليلش اينه كه ورژن زدمولرت رجيستر نيست
من ميگم از اين زدمولر استفاده كن مشكلت حل ميشه.....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Javadgenral
26-01-2009, 20:38
عزیز جون برو از بیرون بخر .
تو همه شهرهای ایران از این چیزا پیدا میشه.
جدیدا هم یکی دیگه ساختن به نام جی تی ای 5.99999999999 یا همون آی وی که میگن یک سیدی هست

من خریده بودم الکیست . همش یه مشت مد cello یا همان کلو است و مد راننده و ماشین های فارسی :21:

king of the kings
29-01-2009, 17:56
این هم یکی دیگه از کارهای خودم که واقعا قشنگ شده (تعریف از خود به حساب نیارین) البته طراحی ماشینها کار من نیست ولی مشخصات و تنظیم ماشینها و تغییر پیست مسابقه کار منه.
-------------------------------------------------------
فایل زیر فقط 1 مگابایت دانلود کنید و باز کنید.
در این پوشه 5 فایل است که چهار txd و یک dff هست.
از فایل dff دو کپی بگیرید و نام این دو کپی رو hotrina.dff و hotrinb.dff بگذارید.
حالا به غیر از stadium_lae2.txd به ازای هر فایلtxd یک dff هم هست.
الان فایلهای شما شد هفت تا که باید همه رو با فایلهای اصلی در gta3.img جایگزین کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید______________________________________
راهنمای چهار فایل اصلی در فایل read me هست که با دقت کپی کنید.
---------------------------------------------------------
قابلیتها:
سه ماشین فرمول 1 که سرعت مناسب و فرمان پذیری بسیار خوبی دارند علاوه بر این هیدرولیک به صورت دائم دارند.
در نزدیکی محله ganton که خانه اصلی cj است یک پیست مسابقه وجود دارد. به آنجا بروید و وارد مسابقه شوید و لذت ببرید.
-----------------------------------------------------------
هیچ مشکلی در مراحل و روند بازی ایجاد نمیکند.
------------------------------------------------------------
دقت کنید که باید فایلها را فقط با سه ماشین hotrina,hotrinb و hotring جایگزین کنید در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.
اگر نرم افزار gxt editor دارید. فایل american.gxt را باز کنید و در سربرگ main روی یکی از زیر مجموعه ها در قسمت پایینی کلیک کنید. روی گزینه دوربین از بالا کلیک کنید و نام ماشینها را جستجو کرده و نامهای جدید را جایگزین کنید.
راهنمای انگلیسی در پوشه دانلود شده موجود است.
---------
موفق باشید...

لطفا یک نفر فایلهای اصلی countn2.ide و countn2.ipl رو بزاره. لازم دارم. مرسی
این فایلها در مسیر زیر هستند:
gta san andreas\data\maps\country
لینک این خرابه اگه کسی داره لطف کنه بذاره

officer
29-01-2009, 20:28
لینک این خرابه اگه کسی داره لطف کنه بذاره
اقا عماد ميگم انو از كجا اوردي؟؟؟؟:18:
مال يك سال و نيم پيشه كه:31:

king of the kings
30-01-2009, 14:53
اقا عماد ميگم انو از كجا اوردي؟؟؟؟:18:
مال يك سال و نيم پيشه كه:31:
می دونم:31:گفتم شاید کسی داشته باشه چون لینکش خرابه..:5:

Javadgenral
01-02-2009, 20:37
میگویم بیایید یک انجمن به ادرس زیر
بسازیم که در ان خودمانی های پی سی ورلد یعنی جی تی ای خور ها بیان اونجا و مد های جدید و کار هایمان را بگذاریم اگر همگی موافقید یه تیک تشکر بزنید برای این پست ضمنا خودم اگر بخوایید انجمن را درست میکنم اینم ادرس پیش فرض
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
--------------------------------------
Javad Genral
بچه ها اگه اسم مناسبی برای انجمن دارید نامش را بنویسید . حتی درصورت ساخت انجمن به هگی اعضا یه فضای مجانی پرژن گیگ می دهم

majid_sd2009
01-02-2009, 20:46
فعلا همه درس مشق دارن. باشه تابستون . رو من هم دیگه حساب نکنین اساسی میخوام برم درس بخونم سریع دانشگاهو تموم کنم. بعدشم از این نو فروم ها زیاد بچه ها ساختن نمونش محمد رضا که خیلی هم فروم خوبی شده و نظم خوبی داره.
دیگه فروم برای جی تی ای بسازی فکر نکنم کسی بیاد تو فرومت ثبت نام کنه.

officer
01-02-2009, 22:43
تاييدينگا

و اين هم هست

KAKAESI
02-02-2009, 04:13
ببخشید بچه ها
می خواستم دوتا پست همزمان بدم اشتباهی "رمزهای کانتر" رو تو اینجا زدم .

شـیـفــو
02-02-2009, 11:24
kakaesi جان این چه پستیه ؟
کانتر ؟!؟
این جا تایپیک مخصوص gta هستش اون وقت تو کانتر پست می کنی ؟
پسر خوب یه ذره بیشتر دقت کن .

Javadgenral
02-02-2009, 14:02
یک فروم دیگه برای جی تی ای سان بسازید فکر نکنم کسی بیاد تو فرومت ثبت نام کنه.

کاملا درسته شما موافقید ؟

majid_sd2009
02-02-2009, 22:25
نوچ من موافق نیستم مگه مریضی هی فروم درست کنی. همین هست دیگه.
نکنه اینجا تقییر کاربری داده شده شده ؟ بهتر نیست اسمشو بزاریم کد رمز و ترینر کانتر

KAKAESI
03-02-2009, 03:03
بچه ها ترو خدا اگه کسی ترینری یا رمزی یا پچی برای تندتر دویدن یا خسته نشدن داره بذاره ، من حدود 20 صفحه رو گشتم پیدا نکردم همچین چیزی به جز درخواست خودم و Moza ، آخه از دایل آپ استفاده می کنم وگرنه کل 700 صفحه رو می گشتم . حالا یکی از دوستان بیاد این کمک رو به من بکنه .

Javadgenral
03-02-2009, 12:23
نوچ من موافق نیستم مگه مریضی هی فروم درست کنی. همین هست دیگه.
نکنه اینجا تقییر کاربری داده شده شده ؟ بهتر نیست اسمشو بزاریم کد رمز و ترینر کانتر

بهتره لحهن حرف زدنت رو درست کنی و گرنه ............................................... :31:.....................

Javadgenral
03-02-2009, 12:26
بچه ها ترو خدا اگه کسی ترینری یا رمزی یا پچی برای تندتر دویدن یا خسته نشدن داره بذاره ، من حدود 20 صفحه رو گشتم پیدا نکردم همچین چیزی به جز درخواست خودم و moza ، آخه از دایل آپ استفاده می کنم وگرنه کل 700 صفحه رو می گشتم . حالا یکی از دوستان بیاد این کمک رو به من بکنه .

بیا اینم رمز خسته نشدن :

:40:cvwkxam

Javadgenral
03-02-2009, 12:29
برای من جای این سه تا ماشین زیر تو را خدایک لباس پلیس مخفی درست بگذارید

اولیش لودر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومیش پراید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسومیش تانک

:11: :11: :11: :11: :11: :11: :11: :11: :11:

عالیه ..... اگه میشه پراید 87 هم بزار

majid_sd2009
03-02-2009, 13:18
تو خودتو بکشی پراید 87 پیدا نمی کنی.

officer
03-02-2009, 13:23
عالیه ..... اگه میشه پراید 87 هم بزار
پست مال 2 سال پيش رو نقل قول كردي براي چي مثلا؟ كه بگي پرايد 87 بزارين؟

Javadgenral
03-02-2009, 14:11
پست مال 2 سال پيش رو نقل قول كردي براي چي مثلا؟ كه بگي پرايد 87 بزارين؟

دقیقا درست میگه دوست عزیز ......:21:

Javadgenral
03-02-2009, 14:15
تو خودتو بکشی پراید 87 پیدا نمی کنی.

چرا خودم رو میکشم تازه خودرو پراید 88 دانلود میکنم !!!!111:18:

king of the kings
03-02-2009, 19:40
تو همون 87 رو پیدا کن 88 پیش کشت:19::27:

majid_sd2009
03-02-2009, 22:30
پیدا کردی عکسشم برا ما بزاری کافیه خودشو لازم نیست بزاری.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شـیـفــو
04-02-2009, 02:10
پراید ارزش خودکشی نداره حداقل واسه پرشیا خودکشی کن :)
بعدشم من پر ادعا زیاد دیدم ، طرف میره 206 رو از جی تی ای اینساید دانلود میکنه فقط پلاکشو فارسی میکنه بعد میگه من ساختم :) با این اوصاف پراید 90 هم بعید نسیت !

moza
04-02-2009, 06:08
پراید ارزش خودکشی نداره حداقل واسه پرشیا خودکشی کن :)
بعدشم من پر ادعا زیاد دیدم ، طرف میره 206 رو از جی تی ای اینساید دانلود میکنه فقط پلاکشو فارسی میکنه بعد میگه من ساختم :) با این اوصاف پراید 90 هم بعید نسیت !

کاملا درست میگن . منم موافقم . :27:
درضمن این داداش جواد که چیز بدی نگفته بهش اینطوری جواب میدین :18:

EB00LI SIAH
04-02-2009, 06:45
سلام
من تازه عضو فروم شدم . می خوام با اومدنم به همه بچه ها یه حال اساسی بدم .
برای شروع اینو ببینین حال کنین :

تازه هندا و براوو هم بود ، اونا رو بعدا می زارم .
هرکی می خواد بگه بذارمش :31:

officer
04-02-2009, 13:36
سلام
من تازه عضو فروم شدم . می خوام با اومدنم به همه بچه ها یه حال اساسی بدم .
برای شروع اینو ببینین حال کنین :

تازه هندا و براوو هم بود ، اونا رو بعدا می زارم .
هرکی می خواد بگه بذارمش :31:
عكس نمياد... چرا توي تيني پيك اپ ميكنيد ؟ اين سايت واسه خيلي ها (مشترك گرامي دسترسي به اين سايت امكان پذير نميباشد) ميباشد..لطف كن و از

کاملا درست میگن . منم موافقم . :27:
درضمن این داداش جواد که چیز بدی نگفته بهش اینطوری جواب میدین :18:
بله قبلا كه هيچكس كار با txd workshop و اين جور ابزار ها رو بلد نبود و سايت هاي جي تي اي هنوز زياد معروف نبود بين ما ها , هر كسي ميرفت و به قول ايشون پلاك فارسي ميكرد و ميگفت مال خودمه ولي اون موقع هم كه بقيه بوق نبودن بلاخره يكي ميفهميد و به طرف تذكر ميداد. اونم عبارت خودم ساختم رو به عبارت خودم ويرايش كردم تغيير ميداد.
كسي هم بد صحبت نكرد:13: فقط گفتن پيدا نميشه. پرايد نيست. خب راست هم ميگن . هنوز نيست.
ولي وقتي يكي مدعي ميشه پرايد 88 دان ميكنه ... خب حرف مسخره اي بوده پس جوابش هم به حالت مسخره داده ميشه

Javadgenral
04-02-2009, 14:01

یه سری بزنید

Javadgenral
05-02-2009, 20:35
کسی مودی داره که سی جی در بازی نقش پلیس بشه ؟

کسی اون مود را نداره ؟

poyair
06-02-2009, 18:46
سلام ... به نظر من بهترین و بزرگترین ادم پی سی ورلد جناب Javad genral یا همان جنرال فور قدیم است .... چرا اینقدر اذیتش میکنید ؟

poyair
06-02-2009, 18:49
ببخشد جناب عزیز (جواد جنرال) این عکس ها حقیقت داره ؟ من در وبلاگ شما پیدایش کردم ؟؟؟

EB00LI SIAH
07-02-2009, 07:48
P0yair مگه موقع عضویت قوانین انجمن رو نخوندی ؟ یا چون عجله داشتی همینطوری الکی تیک زدی و عضو شدی ؟ از این به بعد هرجا که خواستی عضو بشی اول قوانین رو بخون بعد عضو بشو چون :
1- ارسال چندین پست پشت سرهم ممنوع هست .
2- داشتن 2 حساب کاربری تخلف محسوب می شود .
3- و ... (فعلا بقیه اش مهم نیست)

بعدشم تو اگه سوالی از جوادجنرال داری خب چرا اینجا مطرح می کنی ؟ تو رفتی تو وب جواد بعد قسمت نظرات رو ول کردی ، ایمیلش رو ول کردی ، پیغام خصوصی رو ول کردی اومدی اینجا سوال می کنی ؟ خنده داره !

ثالثا از بزرگی و و بهترین و .. حرف نزن که لاکپشت مادر خندش میگیره ! اگه به ایناییه که میگی انتخاب اول آقا "مجید" هست نه جواد . حداقل دست کم قبل از حرف زدن اگه فکر نمی کنی یه نگاه به ستاره هاشون بنداز ، یه نگاه به تعداد تشکراشون بنداز ، بعد بیا اینجا پست بده .

یادت هم نره "وارد شدن با 2 حساب کاربری موجب بن شدن هر دو کاربر میشه" .

king of the kings
07-02-2009, 13:20
p0yair مگه موقع عضویت قوانین انجمن رو نخوندی ؟ یا چون عجله داشتی همینطوری الکی تیک زدی و عضو شدی ؟ از این به بعد هرجا که خواستی عضو بشی اول قوانین رو بخون بعد عضو بشو چون :

بعدشم تو اگه سوالی از جوادجنرال داری خب چرا اینجا مطرح می کنی ؟ تو رفتی تو وب جواد بعد قسمت نظرات رو ول کردی ، ایمیلش رو ول کردی ، پیغام خصوصی رو ول کردی اومدی اینجا سوال می کنی ؟ خنده داره !

ثالثا از بزرگی و و بهترین و .. حرف نزن که لاکپشت مادر خندش میگیره ! اگه به ایناییه که میگی انتخاب اول آقا "مجید" هست نه جواد . حداقل دست کم قبل از حرف زدن اگه فکر نمی کنی یه نگاه به ستاره هاشون بنداز ، یه نگاه به تعداد تشکراشون بنداز ، بعد بیا اینجا پست بده .

دمت گرم ...تایید می کنم ....اقای poyair برو یه نگاه به صفحه های قبل بنداز ببین جواد جنرال کی بوده این عکسی رو هم که می بینی تمام ماشین هایی که ما درست کردیم رو ورداشته ریخته تو بازیش بعد گذاشته برای فروش...

Javadgenral
07-02-2009, 20:35
دمت گرم ...تایید می کنم ....اقای poyair برو یه نگاه به صفحه های قبل بنداز ببین جواد جنرال کی بوده این عکسی رو هم که می بینی تمام ماشین هایی که ما درست کردیم رو ورداشته ریخته تو بازیش بعد گذاشته برای فروش...

اره .. میگی چی ؟ اقای poya ir از شما بسیار ممنونم که قدر من را فهمیدید .... :40::40::40::40::40:

تازه این ها هم یک مشت حسودن .:2::2:

Javadgenral
07-02-2009, 20:38
P0yair مگه موقع عضویت قوانین انجمن رو نخوندی ؟ یا چون عجله داشتی همینطوری الکی تیک زدی و عضو شدی ؟ از این به بعد هرجا که خواستی عضو بشی اول قوانین رو بخون بعد عضو بشو چون :

تو فکر میکنی شخصیت Poya ir منم ؟ خیلی **** هستی ! اقای poya ir از دوستان صمیمی بنده هستند که به پیشناد خودم اینجا عضو شدن

poyair
07-02-2009, 20:44
p0yair مگه موقع عضویت قوانین انجمن رو نخوندی ؟ یا چون عجله داشتی همینطوری الکی تیک زدی و عضو شدی ؟ از این به بعد هرجا که خواستی عضو بشی اول قوانین رو بخون بعد عضو بشو چون :

عمو این حرفا چیه ؟ من فقط بخاطر این عضو شدم که فقط شهادت بدم جواد جنرال بی گناه است همین :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40:

king of the kings
08-02-2009, 15:19
اره .. میگی چی ؟ اقای poya ir از شما بسیار ممنونم که قدر من را فهمیدید .... :40::40::40::40::40:

تازه این ها هم یک مشت حسودن .:2::2:

اخه چیزی نیست که بخوام حسودی بکنم که...معلومه چیه دیگه حتما ماشین هاش یا اونایی هست که ما درست کردیم یا اونایی که تو gtainside هست...مد هاش هم که همه جا پره....پس من برای چی حسودی کنم.من همه ی اینا رو دارم واسم مهم نیست:21::41:

officer
08-02-2009, 21:03
عمو این حرفا چیه ؟ من فقط بخاطر این عضو شدم که فقط شهادت بدم جواد جنرال بی گناه است همین
اخي... شهادتتو دادي ديگه........اجرت با جوادجونت

اخه چیزی نیست که بخوام حسودی بکنم که...معلومه چیه دیگه حتما ماشین هاش یا اونایی هست که ما درست کردیم یا اونایی که تو gtainside هست...مد هاش هم که همه جا پره....پس من برای چی حسودی کنم.من همه ی اینا رو دارم واسم مهم نیست
ول كن اينا زده به سرشون و بيماري خود بزرگ بيني گرفتن....

خواهشا اينقدر چرت و پرت نبافين و اگه مطلبي درباره هك و ويرايش بازي داريد بزارين اگر هم نداريد كه اسپم و مزخرف نگيد

Javadgenral
08-02-2009, 21:32
یه کلام بگین نوش جونتون تا این حرفا تموم بشه و بره .... تا دوباره تاپکیک به روال قبلیش بشه

majid_sd2009
08-02-2009, 23:11
به نظر من اینجا بسته بشه بهتره
چون دیگه کسی دنبال تقییر در ایم ورژن جی تی ای نیست
و اینجا فعلا شده چت روم افراد برای افزایش پست.

سرور همتون
09-02-2009, 07:43
تو فکر میکنی شخصیت poya ir منم ؟ خیلی **** هستی ! اقای poya ir از دوستان صمیمی بنده هستند که به پیشناد خودم اینجا عضو شدن

وای عجب سوتی باحالی ، کاش میشد کلیپش کرد با بچه محلا یه کم بخندیم .:26::38:
خودت خودتو لـــو دادی :15:
مگه این یارو "ابی" گفته بود که تو خود جوادی که تو میگی من نیستم .
این بنده خدا به خودش شک داره :38:

Javadgenral
09-02-2009, 12:11
به نظر من اینجا بسته بشه بهتره
چون دیگه کسی دنبال تقییر در ایم ورژن جی تی ای نیست
و اینجا فعلا شده چت روم افراد برای افزایش پست.

کاملا درسته میخوان تعداد پست هاشون زیاد بشه:19::19::19::19::19:

king of the kings
09-02-2009, 13:10
همینطور شما دوست عزیز..اقا جواد

king of the kings
09-02-2009, 16:35
وای عجب سوتی باحالی ، کاش میشد کلیپش کرد با بچه محلا یه کم بخندیم .:26::38:
خودت خودتو لـــو دادی :15:
این بنده خدا به خودش شک داره :38:

دمت گرم خوب مچشو گرفتی:27::46:

hshak2006
09-02-2009, 18:08
کاری نکن که اینجا بسته شه ( جواد ) . چون ما که یه فروم باحال دیگه داریم این تو هستی که دیگه روی مود و ماشین و این جور چیزار رو نمیبینی و دیگه نمیتونی به دوستات چیزی نشون بدی . برو ....

Javadgenral
09-02-2009, 20:58
اون تاپکیک که هیچ چیز توش نبود ؟

EB00LI SIAH
09-02-2009, 21:00
تو فکر میکنی شخصیت Poya ir منم ؟ خیلی **** هستی ! اقای poya ir از دوستان صمیمی بنده هستند که به پیشناد خودم اینجا عضو شدن

ببین من باهات درست و منطقی صحبت کردم ، نه لال هستم و نه چشم و کور بسته ، جوابتو نمی دم چون دهن به دهن شدن با در شئن من نیست .

وای عجب سوتی باحالی ، کاش میشد کلیپش کرد با بچه محلا یه کم بخندیم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](37).gif
خودت خودتو لـــو دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).gif
این بنده خدا به خودش شک داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](37).gif

دمت گرم خوب مچشو گرفتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

اصلا از همون جدا نوشتن اسم Poyair معلومه ، بعد اون وقت میگه من نیستم انگار من گفتم پویاایر و جوادجنرال یکی هستند ، حتی اگه پویاایر 2 تا اکانت کاربری داشته باشه ، من نگفتم که اکانت دیگت جواد یا کس دیگه ای بعد اونوقت جواد یکاره پاشده میگه من نیستم . هیچکس طرفداری یک بازنده رو نمی کنه .

از این حرفا بگذریم .

من تو اون مرحله ای که باید با ماشین برقصیم گیر کردم ، درست دکمه ها رو می زنم اما نمی دونم چرا امتیاز نمی ده . البته قبلا کل بازی رو تموم کردم الان دارم دوباره بازی می کنم نمی دونم چرا کار نمی کنه .

Javadgenral
09-02-2009, 21:56
ببین من باهات درست و منطقی صحبت کردم ، نه لال هستم و نه چشم و کور بسته ، جوابتو نمی دم چون دهن به دهن شدن با در شئن من نیست .

اصلا از همون جدا نوشتن اسم poyair معلومه ، بعد اون وقت میگه من نیستم انگار من گفتم پویاایر و جوادجنرال یکی هستند ، حتی اگه پویاایر 2 تا اکانت کاربری داشته باشه ، من نگفتم که اکانت دیگت جواد یا کس دیگه ای بعد اونوقت جواد یکاره پاشده میگه من نیستم . هیچکس طرفداری یک بازنده رو نمی کنه .

از این حرفا بگذریم .

من تو اون مرحله ای که باید با ماشین برقصیم گیر کردم ، درست دکمه ها رو می زنم اما نمی دونم چرا امتیاز نمی ده . البته قبلا کل بازی رو تموم کردم الان دارم دوباره بازی می کنم نمی دونم چرا کار نمی کنه .

بسه دیگه ! بابا چرا به من اینقدر گیر میدید ؟ به خدا قسم پویا سلطانی از دوستان بنده هستند :10:

EB00LI SIAH
09-02-2009, 23:26

EB00LI SIAH
10-02-2009, 02:44
دوستان کسی "لوگان" طراحی کرده ؟

king of the kings
10-02-2009, 09:05

اصلا از همون جدا نوشتن اسم poyair معلومه ، بعد اون وقت میگه من نیستم انگار من گفتم پویاایر و جوادجنرال یکی هستند ، حتی اگه پویاایر 2 تا اکانت کاربری داشته باشه ، من نگفتم که اکانت دیگت جواد یا کس دیگه ای بعد اونوقت جواد یکاره پاشده میگه من نیستم . هیچکس طرفداری یک بازنده رو نمی کنه .

از این حرفا بگذریم .

فکر کنم تو همین تاپیک سیو بعد اون مرحله رو گذاشتن:11:

EB00LI SIAH
11-02-2009, 03:42
دوستان کسی "لوگان" داره ؟

شـیـفــو
11-02-2009, 06:41

در حقیقت کارت گرافیک شما نمیتواند خوب پردازش کند و نمایش جهت ها در پایین به موقع و آن زمانیکه لازم است انجام نمیشود و شما هم که از همه جا بی خبر همزمان کلید را میزنید در حقیقت دیرتر یا زودتر عمل کرده اید. راه حل این مشکل بسیار آسان است و آن هم اینکه باید از خصوصیات تصویری و به اصطلاح گرافیک بازی کم کنید تا بتوانید این مراحل را به درستی پشت سر بگذارید.

شـیـفــو
11-02-2009, 06:52
2 پج برای رفع این مشکل وجود داره . دانلود در : GTAexcess.Blogfa.iR در انجا دیگر مشکلات در این مورد ذکر شده .

dr.stiv
12-02-2009, 14:25
دوستان کسی "لوگان" داره ؟

لوگان هم وجود داره

hamidchallenge
12-02-2009, 15:00
سلام می خواستم بدونم امکانش هست برای یک ماشین خاص مثلا jester یا stratum رمز بسازیم و مثل ماشین های مسابقه که با وارد کردن رمز ظاهر می شن . اگه راهی برای این کار وجود داره خواهش می کنم راهنماییم کنید .
در ضمن می خواستم بدونم با ویرایش فایلهای DAT بازی یه ماشین رو high speed کرد.
خیلی ممنون

شـیـفــو
13-02-2009, 00:52
سلام می خواستم بدونم امکانش هست برای یک ماشین خاص مثلا jester یا stratum رمز بسازیم و مثل ماشین های مسابقه که با وارد کردن رمز ظاهر می شن . اگه راهی برای این کار وجود داره خواهش می کنم راهنماییم کنید .
خیلی ممنون

برای زیاد کردن سرعت ماشین ها باید فایل Handling.cfg از داخل پوشه data با NotePad ویرایش کنی . آموزش کامل ویرایش این فایل اینجاست : GTAexcess.Blogfa.iR
درباره رمزگذاری نمی دونم اما می تونی جای ماشین هائی رو که دوستی داری با جای اون ماشین های رمز دار عوض کنی ، مثل : رمز ماشین مسابقه ای HotRing اینه : CQZIJMB . حالا شما ماشین مورد نظرتو جای هات رینگ نصب کن و بعد بازدن این رمز اون بیاد .

king of the kings
13-02-2009, 08:34
خیلی ممنون

برای زیاد کردن سرعت می تونی از این اموزش استفاده کنی ....

اگه می خوای ماشین ظاهر کنی چرا تراینر یا مد نمی گیری؟با مد می تونی هر وقت که خواستی ماشینو وارد کنی .همه ی ماشین هارو می تونی ظاهر کنی ...بیا این تراینرش هست.
اموزش:
ترينر رو باز كن
بازي رو اجرا كن
بازي رو مينيمايز كن
روي ترينر دكمه enject to game يا يه همچين چيزي رو بزن تا ترينر فعال شه
بعد تو بازي هر جا ماشين خواستي بازي رو مينيمايز كن و از توي منوي ترينر ماشين رو انتخاب و دكمه spawn رو بزن يا براي ماشين 2 تا كليد تعريف كن و توي بازي هر وقت بزني ماشين مياد.
دانلود:

مدش هم بعدا می زارم.

hamidchallenge
14-02-2009, 13:51
خیلی ممنون

hamidchallenge
14-02-2009, 14:01
بازی gta5 اجرا میشه ولی وقتی سیو رو انتخاب می کنی تا نصف لودش میره بعد از بازی خارج میشه لطفا راهنماییم کنید.
البته این مشکل بعد از اضافه کردن چند تا ماشین پیش اومد
challenger

Javadgenral
15-02-2009, 13:09
بازی gta5 اجرا میشه ولی وقتی سیو رو انتخاب می کنی تا نصف لودش میره بعد از بازی خارج میشه لطفا راهنماییم کنید.
البته این مشکل بعد از اضافه کردن چند تا ماشین پیش اومد
challenger

خوب پسر خوب این بخاطر اینه که شما 2 ماشین را اشتباه با ماشین یا چیز دیگه ای عوض کرده اید

niman958gig96
20-02-2009, 13:43
ادرس رو درست بنویسید

Arthas King
21-02-2009, 17:00
یکی به من یه دی وی دی داده گفته خودم ادیت کردم جی تی ای رو

بعد توش یه چنتا فایل با پسوند img هست

چجوری بریزمشون رو بازی خودم ؟

dr.stiv
22-02-2009, 19:36
فایل ها رو جایگزین کن با فایلهای اصلی بازی

SyarashTools
24-02-2009, 02:47
سلام خدمت اساتید بزرگ D:
من با GXTEditor نوشته هارو ویرایش کردم به زبون فارسی , اما میرم تو بازی نوشته های به صورت عجیبی میاد D: اگه Html یا PHP اینا بود میشد به دادن یه charset="utf-8" درست کرد اما اینو باید چیکار کنم ؟!
لطفا کمک کنید !
یه سوال دیگه : چجوری نوشته های توی بازی مثلا پول و زمان رو فارسی کنم ؟!
اگه میشه کمک کنید !
ممنون ...

king of the kings
24-02-2009, 17:05
سلام خدمت اساتید بزرگ D:
من با GXTEditor نوشته هارو ویرایش کردم به زبون فارسی , اما میرم تو بازی نوشته های به صورت عجیبی میاد D: اگه Html یا PHP اینا بود میشد به دادن یه charset="utf-8" درست کرد اما اینو باید چیکار کنم ؟!
لطفا کمک کنید !
یه سوال دیگه : چجوری نوشته های توی بازی مثلا پول و زمان رو فارسی کنم ؟!
اگه میشه کمک کنید !
بیااین اموزش کار با gxt editor توسط محمد رضا هست..

اینم برای فارسی کردن:20:

mehdi_vsgh
24-02-2009, 22:08
تو تاپیک اویل 4 یک بنده خدایی گرفته بود برای بازی زیرنویس فارسی ساخته بود
میخواستم بدونم برای این بازی هم زیرنویس فارسی ساخته شده یا خیر؟

و یه درخواست دیگه هم دارم یه ترینتر تست شده(به همراه آموزش) میخوام برای بینهایت کردن جون..

sepehr16
26-02-2009, 15:46
هر کی میتونه لینک نرم افزار ماشین سازی برای gta5 را بگذاره.

شـیـفــو
26-02-2009, 18:44
و یه درخواست دیگه هم دارم یه ترینتر تست شده(به همراه آموزش) میخوام برای بینهایت کردن جون..

این ترینر (8 کاره) رو دانلود و در محل نصب بازی بریز (لینک مستقیم) ، بعد از اجرای اون به همراه بازی ، با دکمه F8 جونت بی نهایت میشه .

hshak2006
27-02-2009, 09:03
کسی dff اصلی موتور nrg500 رو داره اگه دارین لطفا ب

officer
27-02-2009, 14:08
کسی dff اصلی موتور nrg500 رو داره اگه دارین لطفا ب
دانلود

officer
27-02-2009, 14:12
هر کی میتونه لینک نرم افزار ماشین سازی برای gta5 را بگذاره.
ماشين هايي كه براي gta sa ساخته ميشن با نرم افزار 3d max هست كه حجم زيادي داره....اگه ميخواين دانلود كنيد
بايد تو گوگل سرچ كنيد.
ولي اگه قصد ويرايش ماشين هاي gta رو دارين و... بايد از zmodeler استفاده كني
دانلود Zmodeler

Abdollahisoft
27-02-2009, 23:57
سلام عرض میکنم آقا این پراید صندوق دار جی شد؟ آقا مجید بلاخره ساختش یا نه /1

merlin360
03-03-2009, 22:02
سلام

آقا اینجا کسی بازی رو تموم کرده؟

الان بازی خیلی وقته که تموم شده ولی اینجا رو نمیدونم چرا نمیتونم بخرم کسی علت رو میدونه؟

merlin360
04-03-2009, 15:53
سلامی دوباره

دوستان یعنی کسی اینجا این مغازه رو نخریده؟

officer
04-03-2009, 19:38
سلام

الان بازی خیلی وقته که تموم شده ولی اینجا رو نمیدونم چرا نمیتونم بخرم کسی علت رو میدونه؟

فكر كنم بايد اموزش رانندگي رو هم ميرفتي همون مدرسه رانندگي

779
04-03-2009, 22:17
آقا من پچ Hot Coffee + ترینرش که باری مخبوبیت دختر ها هست + روش نصبش رو میخوام +همینطوری آپدیت 2.1 ممنون میشم اگرم هست لطفا لینکشو بدین!

majid_sd2009
04-03-2009, 22:57
آقا من پچ hot coffee + ترینرش که باری مخبوبیت دختر ها هست + روش نصبش رو میخوام +همینطوری آپدیت 2.1 ممنون میشم اگرم هست لطفا لینکشو بدین!
,وافعه برای اون سری از آدمهایی که همیشه دنبال این چیزا هستن متاسفم:41:

officer
05-03-2009, 13:36
آقا من پچ Hot Coffee + ترینرش که باری مخبوبیت دختر ها هست + روش نصبش رو میخوام +همینطوری آپدیت 2.1 ممنون میشم اگرم هست لطفا لینکشو بدین!
سايت gtainside.com در قسمت مد هاي قسمت modification اخرين صفحه هست.

779
05-03-2009, 17:58
,وافعه برای اون سری از آدمهایی که همیشه دنبال این چیزا هستن متاسفم:41:

نه عزیز من برای خودم نمی خوام!!!!!!!!!
باری پسر عمم میخوام خودم iv دارم!!!!!!!!

sia0368
06-03-2009, 10:10
این ادیتها و پچها روی gta iv هم کار میکنه؟

officer
06-03-2009, 10:20
این ادیتها و پچها روی gta iv هم کار میکنه؟
خير.....!
اديت و پچ براي gta iv اينجا:

king of the kings
06-03-2009, 19:16
سلام بچه ها چطوره؟

hejrati
07-03-2009, 10:30
سلام ؛
من راهنماي بازي GTA San Andreas رو مي خوام تو يك مرحله گيركردم .

officer
07-03-2009, 13:25
سلام ؛
من راهنماي بازي gta san andreas رو مي خوام تو يك مرحله گيركردم .
من راهنماي جامع پيدا نكردم....راجبه مرحله توضيح بدين تا راهنماييتون كنم

merlin360
07-03-2009, 16:09
عزیزان کسی نتونست جواب ما رو بده؟(منظورم صفحه708 هست که جواب یکی از دوستان قانع کننده نبود)

شـیـفــو
07-03-2009, 21:36
آقا من پچ hot coffee + ترینرش که باری مخبوبیت دختر ها هست + روش نصبش رو میخوام +همینطوری آپدیت 2.1 ممنون میشم اگرم هست لطفا لینکشو بدین!

دانلود + آموزش نصب + عکس

(چون اینجا جاش نیست)

officer
07-03-2009, 21:56
دانلود + آموزش نصب + عکس

اشتباه نقل قول كردي....

عزیزان کسی نتونست جواب ما رو بده؟(منظورم صفحه708 هست که جواب یکی از دوستان قانع کننده نبود)

يعني چطوري بيد؟ ببين درست 2 تا چهار راه بالاتر (به سمت غرب) يه مدرسه رانندگي هست. شما وقتي توي اون مدرسه نري و تمام تعليمات رانندگي رو ياد نگيري سيزر(ciser) دوست پسر خواهر سي جي به شما زنگ نميزنه و ماموريتي كه قبل از خريدن اون مغازه بايد انجام بدي رو بهت نميگه.

شـیـفــو
08-03-2009, 10:54
استفاده از xxx Girl که مال مدهای Cleo هستند از هات کافی بهتره چون نه به بازی آسیبی میزنه و نه دردسرهای اونو داره .
البته من که استفاده از هیچ کدوم رو پیشنهاد نمی کنم .

merlin360
09-03-2009, 11:06
اشتباه نقل قول كردي....

يعني چطوري بيد؟ ببين درست 2 تا چهار راه بالاتر (به سمت غرب) يه مدرسه رانندگي هست. شما وقتي توي اون مدرسه نري و تمام تعليمات رانندگي رو ياد نگيري سيزر(ciser) دوست پسر خواهر سي جي به شما زنگ نميزنه و ماموريتي كه قبل از خريدن اون مغازه بايد انجام بدي رو بهت نميگه.

آقا دستت درد نکنه حل شد من فکر میکردم بازی تموم شده (خوب چون نوشته ها اومده بود ) چند تا مرحله دیگه آزاد شد اونا رو هم رفتم الان فقط مونده مسابقات پشت همون فروشگاه آقا بازم مرحله داره؟

hejrati
09-03-2009, 12:45
من راهنماي جامع پيدا نكردم....راجبه مرحله توضيح بدين تا راهنماييتون كنم

تو مرحله اي كه محله دچار هرج و مرج شده و گانسترها تو خيابان ريختن - فكركنم عضو گيري از گانگسترهاست ولي چطوري شو نمي دونم ؟؟؟

virus2009
09-03-2009, 13:04
تو مرحله اي كه محله دچار هرج و مرج شده و گانسترها تو خيابان ريختن - فكركنم عضو گيري از گانگسترهاست ولي چطوري شو نمي دونم ؟؟؟

شما باید محله Los santos ( اگه اشتباه نکنم ) رو از آن خود کنید.
یعنی رنگ ان منطقه را سبز کنید.
در نقشه میشه بالای خونه cj در گرو استریت.

officer
09-03-2009, 14:01

به طرف 3 4 نفر از هم محلي ها (homies) منظور همون گنگستر هاي لباس سبر گروو استريت برو و روشون هدف بگير و كليد g رو براي استخدامشون بزن تا دستورات براي بقيه مرحله رو دريافت كني....

merlin360
09-03-2009, 17:00
درود خدای امون بر شما مشکل من حل شد دیگه مرحله هست که من برم؟

officer
09-03-2009, 20:52
درود خدای امون بر شما مشکل من حل شد دیگه مرحله هست که من برم؟

تا دلت بخواد مرحله هست....ولي مراحل جانبي...اگه officer tempeny رو كشتي و.... بازي تمومه ولي مراحل تاكسي و پليس و آمبولانس و pizza boy و pimping و .... مونده

officer
09-03-2009, 20:53
چرا دو تا پست شد

tekken god
09-03-2009, 23:39
سلام

و مرحله اي كه محله دچار هرج و مرج شده و گانسترها تو خيابان ريختن - فكركنم عضو گيري از گانگسترهاست ولي چطوري شو نمي دونم ؟؟؟
دوستان سلام
فکر کنم اینا باید در تاپیک بازی gta san andreas در انجمن بازیهای کامپیوتری پرسیده شه ( فقط اینا نه نمونه های دیگه ای هم هست )
یادش به خیر قبلاً اینجا پر ماشین بود هر صفحه حدود 4 تا ماشین یا بیشتر .
به هر حال جای اینا اینجا نیست اینجا تاپیک ادیت و پچ هست .
من خودمم در تاپیک gta s a در بازیهای کامپیوتری فعّالیّت می کنم .
مشکلی داشتید بپرسید من جواب می دم .
ممنون و
خدانگهدار

merlin360
10-03-2009, 13:59
تا دلت بخواد مرحله هست....ولي مراحل جانبي...اگه officer tempeny رو كشتي و.... بازي تمومه ولي مراحل تاكسي و پليس و آمبولانس و pizza boy و pimping و .... مونده

سلام

اینا رو باید از کجا پیدا کنم ؟

علامتش که تو نقشه نیست؟

چطوری پیدا کنم؟

mohammadrezams
10-03-2009, 14:57
مدل اصلی : راکستار گیمز
ویرایش : محمدرضا
امکانات :
دارای پیراهن با آرم شبکه خبر – امکان راهنما زدن خودرو با استفاده از مد Cleo موجود در آن – دارای یک Extra – تغییر رفلکس آیینه ها – پلاک فارسی
---> دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه : دو تکستچر مربوط به چراغ ها در فایل دانلودی شماست که باید اون ها رو جایگزین کنید . مد Cleo راهنما زدن رو هم اگه نصب نکردید در این فایل هست و می تونید نصب کنید . تکستچر پیراهن رو هم می تونید در player.img جایگزین کنید .

king of the kings
11-03-2009, 17:22
زانتیا اسپرت بزودی از عماد..
قابلیت ها:دارای دو نور افکن شبانه.روکش کربن.بال.داری دو extra.سپرهای اسپرت
عکس از پشتش نگرفتم هنوز ..:31:
عکس:

Hamid..God
16-03-2009, 12:33
سلام میشه بگین این ماشینا رو چه طوری بزا gta تعریف می کنین

من طراحی صنعتی می خونم و 3d هم کار می کنم باسه همین کلی ماشین باحال دارم اما نمی دونم چه طوری باسه gta تعریفشون کنم

فایلارو با راینو ساختم و پس وندشونم 3DM هست

لطفا اگه می شه یه آموزش در این مورد بزارین و اگه قبلا گزاشتین که لطف کنین شماره صفحه یا پست رو بدین

اسم نرم افزارا و پلاگین های لازم هم بزارین ممنون میشم و اینکه از کجا می تونم گیر بیارم

عکس یکی از کارام:

سمنده!

ممنون

majid_sd2009
16-03-2009, 13:17
سلام
شما اول احتیاج به تری دی مکس دارین
بعدش باید تمام قطعات مثل در و غیره جدا باشه و برای هر یک دامی طراحی کنی و بزاری مرکز جسم
بعد احتیاج به یک پلاگین داری که بشه به دی اف اف تبدیلش کرد
که عمرا بتونین تا حالا فقط من و دو نفر دیگه بلدن فکر کنم.
باید طرز ساخت کول رو هم بلد باشی
تا از تو ماشین رد نشی
و کلی چیز دیگه الکی که نیست.
شما کاراتو بزار برات تبدیل میکنیم.
اون ماشین شما هیچیش شبیه سمند نیست
خودتون طراحی کردن مدل رو نه!!
]چرا چهارتا صندلی کنار هم داره؟
مگه اتوبوسه؟

Hamid..God
16-03-2009, 16:28
اره مدل رو خودم ساختم(همونطور که تو متن قبلی نوشتم)
در ضمن من گفتم طراحی صنعتی می خونم یعنی ماشینایی که دارم هیچ کدوم تو دنیای واقعی وجود ندارن و ساخته ی من و دوستامه که باسه کارای خاصی مثل نمایشگاه یا مسابقه های بین المللی طراحی خودرو ساختیم

(چنتاشونو می تونی به عنوان برندگان مسابقات ببینی )

حالا به سرم زده که تو دنیای بازی های دیجیتال هم برونمشون

اگه آموزششو بزاری مطمعن باش چیزای جالبی برات می زارم

در ضمن منظورم از "سمنده!" این بود که این ماشین دارای برند سمنده نه اینکه سمنده توی خیابونو درست کردم

صندلی هاشم کنار هم نیست دو تا دو تا پشت سر همه که این حالت هم باسه خودش فلسفه داره که یکیش همین خانوادگی بودن برند سمنده

تو این عکس بهتر می بینی:

Hamid..God
16-03-2009, 16:36
راستی این سمندی که گزاشتی برا gta آمادست از کجا می تونم دان کنم؟

omid king
16-03-2009, 17:08
تو این عکس بهتر می بینی:

سلام اقا حمید اگه امکانش هست عکس رو یکجا دیگه اپلود کن.:40:

R.P.G
16-03-2009, 17:26
مدل اصلی : راکستار گیمز
ویرایش : محمدرضا
امکانات :
دارای پیراهن با آرم شبکه خبر – امکان راهنما زدن خودرو با استفاده از مد cleo موجود در آن – دارای یک extra – تغییر رفلکس آیینه ها – پلاک فارسی
---> دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه : دو تکستچر مربوط به چراغ ها در فایل دانلودی شماست که باید اون ها رو جایگزین کنید . مد cleo راهنما زدن رو هم اگه نصب نکردید در این فایل هست و می تونید نصب کنید . تکستچر پیراهن رو هم می تونید در player.img جایگزین کنید .

ما که از ساخت تکستچر و اینا چیزی نمیدونم ولی به عنوان کسی که هیچی نمیدونه میگم کارت عالیه.

R.P.G
16-03-2009, 17:27
کار مجید و حامد هم فوق العادست.
کاش منم یاد بگیـــــــــــــــرم. :((

Hamid..God
16-03-2009, 17:34
سلام اقا حمید اگه امکانش هست عکس رو یکجا دیگه اپلود کن.:40:

اینم یه جا دیگه:

hshak2006
16-03-2009, 23:43
کار مجید و حامد هم فوق العادست.
کاش منم یاد بگیـــــــــــــــرم. :((
نظور شما از حامد من ام

R.P.G
17-03-2009, 00:11
نظور شما از حامد من ام
منظورم همونایی هستن که گفتم کارشون فوق العادست.شما رو یادم نمیاد گفته باشم.
شما هم اگه ساختین بزارید منم ببینم.

king of the kings
17-03-2009, 07:52
سلام..
این کار قدیمی من هستش که اینجا می زارم برای دانلود..بزودی خودرو های جدید هم می زارم
قابلیت ها:
گرافیک فوق العاده خودرو/براق بودن خودرو/اژیرمناسب/اتاق کاملا شبیه واقعی/پلاک پلیس

hshak2006
17-03-2009, 15:22
منظورم همونایی هستن که گفتم کارشون فوق العادست.شما رو یادم نمیاد گفته باشم.
شما هم اگه ساختین بزارید منم ببینم.
اخه فقط اسم من حامد تو این سایت

R.P.G
17-03-2009, 15:29
آقا ببخشید من حمید رو گفتم حامد.
کارای شما رو هم میتونم ببینم؟

moha@@ad
17-03-2009, 16:13
سلام عماد جان میگم میشه بگی لینک دانلود ماشینت کجا هست؟

king of the kings
17-03-2009, 18:38
سلام عماد جان میگم میشه بگی لینک دانلود ماشینت کجا هست؟
ببخشید لینک رو یادم رفت بیا:

moha@@ad
17-03-2009, 20:54
مرسی عماد جان.واقعا کارات عالیع.یک چند تاییشو دیدم.منتظر کار های بعدیت هستیم

king of the kings
18-03-2009, 09:51
اینم یه روزنامه فروشی و صندوق صدقات هست ..

moha@@ad
18-03-2009, 10:30
با اجازه دوستان منم چند تایی ماشین می گذارم:11:

Image:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):40:

Lord-Babak
20-03-2009, 09:23
خودتون شهر تهران رو توی GTA 5 بسازید!!!!

با استفاده از برنامه ی بالا می توانید شهر تهران و سایر شهر ها را بسازید و برای بازی های مختلف از آن استفاده کنید من هم در حال ساخت شهر تهران هستم تا حالا 3 منطقه ساخته شده.

برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.حجم 1.60MB

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;) نظر یادتون نره ها!!!

سلام بچه ها من هنوز تو كف پست هاي اولتونم
اگه ميشه يكي اين برنامه رو يه جاي ديگه مثل 4 shared اپلود كنه مثل اينكه لينكش خرابه
من ميخوام يه شهر كوچيك رو بسازم اگه ميشه يه اموزش متني از برنمه رو هم برام آپللود كنيد
خيلي ممنون

king of the kings
25-03-2009, 11:30
سلام...
اینم کار های من به مناسبت عید نوروز که ممکنه اخرین کار های من برای سن اندرس باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون من رفتم تو کار ادیت pes و تا تابستون می خوام pes ادیت کنم بعد هم ایوی..
نحوه ی گرفتن فایل ها
این فایل ها به همه داده نمی شه و فقط به کار برای مورد اطمینان و فعال داده می شه و بصورت پخ..:10:
این اولین کارم هست خودروی زانتیا اسپرت..
سازنده:.......
ادیت:عماد
قابلیت ها
این خودرو دارای دو نور افکن هست که در شب روشن می شه و....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اما یه مشکلی داره اونم من وقتی skirt رو واسه ماشین گذاشتم بعد بردم تو بازی skirt سر جاش درست بود اما وقتی چسبوندم به بدنه skirt جاش خراب شد منم بک اپ نگرفته بودم و یکم مشکل پیدا کرد..ولی بعضی مشکلات ورژن قبلی رو برطرف کردم..
اینم دومین کار خودروی پیکان اسپرت..
اینم خودروی پیکان اسپرت هست که اینم حجمش زیاد شده و گرافیک فوق العاده ای داره...
سازنده:مجید صادقی
ادیت:عماد
این خودرو کاملا سه بعدی و ساخت ماشین از مجید صادقی هست...منم سعی کردم که کم تکسچر بهش اضافه کنم تا سه بعدی بودن ماشین حفظ بشه..این خودرو داری دو extra هست که هر دو تا بال هست تا بال ها با هم نباشند و داری دو تا اگزوز هست....دیگه تمام مزیت هاشو نمی گم خودتون تو فایل ببینید..
ایشالا در ورژن های بعد سپر پلاستیکی و تاکسیش رو هم درست می کنم...
اینم سومین کار سرعت گیر..
اینم مدل سرعتگیر هست که در شهر لاس سانتوس گذاشته شده و کار پلیس ها رو راحت تر کرده...در ورژن های بعدی شهر های دیگه رو هم می زارم..
اینم همشون با هم هستش ..
اینم همه کار ها رو توی یه فایل ریختم حجمشم 7 مگ هست اگه کسی خواست همشو یک جا بهش می دم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظر پخ هاتون هستم امید وارم ازشون نهایت استفاده رو ببرید با تشکر..
نظر یادتون نره..

sepehr16
26-03-2009, 17:01
لینک دانلود نرم افزار ماشین سازی رو بدین.

king of the kings
27-03-2009, 10:12
لینک دانلود نرم افزار ماشین سازی رو بدین.
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GG.Ajax
27-03-2009, 14:01
سلام به شما دوستان عزیز لطفا پتچ نینجا رو برای من بزارین.
درضمن لینک دانلود ادیت ماشین رو اگه می شه با یه هاست دیگه آپلود کنید. من با رپید مشکل دارم.
مثلا پرشین گیگ.(دعوتنامه هم خواستین بگین).
ممنون:5:

mohammadrezams
30-03-2009, 09:45
سلام ...
این هم لود اسکین های IV که براتون به SA تبدیل کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای نصب فقط فایل LOADSCS.txd رو در مسیر GTA San Andreas\models\txd کپی کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه خواستید جایی بزارید ذکر منبع یادتون نره .

تو جی تی ای اینساید هم هست .
نمیدونستم شرمنده . ولی اگه میخوای دقیق بررسی کن من اینا رو از خود بازی برداشتم نه از جی تی ای اینساید

شـیـفــو
30-03-2009, 10:28
این هم لود اسکین های iv که براتون به sa تبدیل کردم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه خواستید جایی بزارید ذکر منبع یادتون نره .

تو جی تی ای اینساید هم هست .

king of the kings
30-03-2009, 10:42
سلام به شما دوستان عزیز لطفا پتچ نینجا رو برای من بزارین.
درضمن لینک دانلود ادیت ماشین رو اگه می شه با یه هاست دیگه آپلود کنید. من با رپید مشکل دارم.
مثلا پرشین گیگ.(دعوتنامه هم خواستین بگین).
ممنون:5:
بفرما:

GG.Ajax
31-03-2009, 15:30
سلام
ممنون از اینکه گذاشتین
لطفا برنامه ای که باهاش ماشین رو ادیت می کنین هم بزارین تا استفاده کنم.(پرشین گیگ یا غیر رپید شیر):5:;)

GG.Ajax
31-03-2009, 15:32
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چیزی غیر رپید شیر لطفا:23:

king of the kings
31-03-2009, 19:01
هر چیزی غیر رپید شیر لطفا:23:

اونی که گذاشتم همون بر نا مه ی ادیت ماشین ها بود دیگه:31:

KAKAESI
06-04-2009, 06:49
من چندبار جی تی ای رو روی ویندوزهای قبلیم نصب کردم اما نمی دونم اینبار که می خوام نصبش کنم خراب هست .
یعنی کامل نصب میشه ، ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم باز نمیشه ، باید Run as کنمش تا اجرا بشه اما بازم مشکل داره ، وقتی با کیبورد بازی کنم هنگ میکنه یعنی اصلا نمیشه به کیبورد دست زد باید همش با دسته بازی کنم ، سیو هم نمی کنه همچنین لود هم نمی کنه . دوربین هم نمی چرخه ، اینگار که اصلا موس وصل نیست .
ترو خدا کمکم کنین .
من عاشق این بازیم .

king of the kings
06-04-2009, 12:34
من چندبار جی تی ای رو روی ویندوزهای قبلیم نصب کردم اما نمی دونم اینبار که می خوام نصبش کنم خراب هست .
یعنی کامل نصب میشه ، ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم باز نمیشه ، باید run as کنمش تا اجرا بشه اما بازم مشکل داره ، وقتی با کیبورد بازی کنم هنگ میکنه یعنی اصلا نمیشه به کیبورد دست زد باید همش با دسته بازی کنم ، سیو هم نمی کنه همچنین لود هم نمی کنه . دوربین هم نمی چرخه ، اینگار که اصلا موس وصل نیست .
ترو خدا کمکم کنین .
من عاشق این بازیم .
مشکل از سیدیت نیست؟خش نداره؟شاید سیو هات ایراد پیدا کرده یه بار دیگه بریزش

hshak2006
07-04-2009, 22:14
یعنی کامل نصب میشه ، ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم باز نمیشه ، باید run as کنمش تا اجرا بشه اما بازم مشکل داره ، وقتی با کیبورد بازی کنم هنگ میکنه یعنی اصلا نمیشه به کیبورد دست زد باید همش با دسته بازی کنم ، سیو هم نمی کنه همچنین لود هم نمی کنه . دوربین هم نمی چرخه ، اینگار که اصلا موس وصل نیست .
ترو خدا کمکم کنین .
من عاشق این بازیم .
من تقریبا با تجربه قبلیم میتونم 90 درصد بهت اتمینان بدم مشکل از ویندوزت هست. برای اطمینان بیشتر سیستمت رو بگو و همینتور مدل ویندوزت

king of the kings
17-04-2009, 08:08
اینم امداد خودروی سایپا هستش که جدیدآ ادیتش کردم ..بزوردی می زارمش..:46:
نظر فراموش نشه..

king of the kings
25-04-2009, 18:26
اینم لینک دانلود امداد خودروی سایپا برای شما..عکسشو تو پست بالایی گذاشتم..

armin_software
27-04-2009, 12:17
سلام
یک سوال:
من چطوری می تونم روی در دیوار شهر بنویسم!

officer
27-04-2009, 16:49
سلام
یک سوال:
من چطوری می تونم روی در دیوار شهر بنویسم! روي تمام ديوار هاي شهر نميتوني بنويسي
فقط جاهايي كه تگ هاي گروه هاي ديگه نوشته شده.

Javadgenral
27-04-2009, 18:11
این ماشین که اصلا بدرد نمیخوره ... خیلی کیفیتش کمه .....

officer
27-04-2009, 18:33
از ساخته هاي با كيفيتت چندتا عكس بزار ببينيم :31:

king of the kings
27-04-2009, 18:43

خودت بزار ببینم تو چی می سازی ...ماشین های ایرانی ای که خودت ساختی رو بزار ببینم

armin_software
28-04-2009, 13:56
فقط جاهايي كه تگ هاي گروه هاي ديگه نوشته شده.
نه
متوجه نشدی!

من می خوام یک جای شهر یک نوشته ی فارسی بنویسم!
مثلا یک پارچه فارسی بزارم!

دوست عزیز ایشون زحمت کشیدن ساختن و گذاشتن برای من و شما!
اگر نمی خوای دانلود نکن!
از king of the kings هم تشکر می کنم!

sina.undertaker
28-04-2009, 14:49
با سلام
من هر کاری می کنم نمی تونم توی بازی تغیر ایجاد کنم
من باید پچی بریزم یا نه؟
مرسی

Javadgenral
28-04-2009, 18:09
چرا دانلود کردم تو ورژن جدید بازی ام gta88 میخوام بدم بیرون .....

officer
28-04-2009, 19:22
اقا اين سن اندرس فسيل شد تو هنوز ورژن يك بازيتم بيرون ندادي؟ :31: بجنب ديگه....

باز اين اومد تاپيك شد اسپم دوني

king of the kings
28-04-2009, 19:48
چرا دانلود کردم تو ورژن جدید بازی ام gta88 میخوام بدم بیرون .....

نمی گفتی هم می دونستم برو حال کن ...راستی این جی تی ای تو تهران هم هست؟می خوام برم بخرم

king of the kings
28-04-2009, 19:57
اینم چنتا عکس ازیه ماشین با کیفیت که ادیت جدیدمم هست ..بزرودی گالری کارهام رو می زارم ..از armin_software هم بسیار ممنونم..

officer
29-04-2009, 10:04
نه
متوجه نشدی!

من می خوام یک جای شهر یک نوشته ی فارسی بنویسم!
مثلا یک پارچه فارسی بزارم!

اهان
الان فكر كنم متوجه شدم....براي اين كار شما بايد بيلبورد ها و نوشته هاي تبليغاتي يا ديوار ها كه فرمت اونا txd هست و در فايل gta3.img
اند رو استخراج (export) كن و بعد با برنامه txd workshop تغييراتي كه ميخواي رو بدي و دوباري اونا رو در فايل gta3.img وارد كني.
اميدوارم منظورتو درست فهميده باشم. شما يه 3 تا برنامه نياز داري
1. imgtool براي استخراج و وارد كردن فايل هاي txd به gta3.img
2.يك برنامه گرافيكي كه تابو ها و نوشته هاتو باهاش بسازي
3. txd workshop براي وارد و استخراج كردن عكس از فايل هاي txd

با سلام
من هر کاری می کنم نمی تونم توی بازی تغیر ایجاد کنم
من باید پچی بریزم یا نه؟
مرسی
اگه ميخواين ماشين عوض كنيد بايد از برنامه imgtool استفاده كنيد..كه آموزش اون در پست اول تاپيك هست...
لطفا توضيح بيشتر بدين كه چه تغييري مد نظرتونه

hashem9
02-05-2009, 06:34
ماشین زانتیا برای جی تی آی 5

officer
03-05-2009, 13:37
ماشین زانتیا برای جی تی آی 5

اون زانتيايي كه تو ايران هست هنوز نيومده واسه بازي...اما مدل خارجي و متفاوتترش هست

hoseinpb
03-05-2009, 14:38
یه سره برید 500 تومن بدید gta:sa rv2 بگیرید!
همه چیشو عوض کرده.

majid_sd2009
03-05-2009, 15:21
خوب اونی که شما میگید
هر چی عوض کرده از همینجا ورداشته.
اگه افرادی اومجوری اینجا نبود دست و دل همه بیشتر به کار میرفت.
مثلا من پراید و زانتیا که تو ایران هست رو ساختم ولی یک حسی میگه تبدیل نکن برا بازی.

majid_sd2009
03-05-2009, 15:23
من که فعلا درس دارم بعد چند تا ماشین میسازم و میدم بهتون.
البته نه به همه. مثلا به جواد نمیدم: دی
حالا باشه تابستون

Javadgenral
07-05-2009, 19:15
یه سره برید 500 تومن بدید gta:sa rv2 بگیرید!
همه چیشو عوض کرده.

اگه ممکنه عکس هاشو بزار __________ لینک دانلودش رو بزاری ؟؟؟؟ ... لطفا تو بست خوصوصی بزن که من تا 88/3/6 نمیام ...

Javadgenral
07-05-2009, 19:42
ببخشید این بازی تو ایران هست ؟؟؟؟؟

میثم141
17-05-2009, 17:54
سلام این ماشین مال خود شماس

میثم141
17-05-2009, 18:07
سلام عکسهای بیشتر از این 141 میخوام

king of the kings
18-05-2009, 19:45
سلام این ماشین مال خود شماس

کدوم ماشین؟

amirkhof
19-05-2009, 18:01
ببخشید من تازه واردم:31:
میشه بگید چجوری باید از imgtool استفاده کنم
و کلاً باید چکار کنم:31::20:

inmanam
19-05-2009, 19:22
آدمو مجبور به نصب دوبارهش میکنینا!!!!!!!!!

king of the kings
19-05-2009, 20:05
ببخشید من تازه واردم:31:
میشه بگید چجوری باید از imgtool استفاده کنم
و کلاً باید چکار کنم:31::20:

صفحه ی اول هست..

amirkhof
20-05-2009, 10:04
پچی هست که من دانلود کنم و همه ی ماشین ها عوض شود؟

king of the kings
20-05-2009, 13:07
پچی هست که من دانلود کنم و همه ی ماشین ها عوض شود؟

خیر وجود نداره..

amirkhof
20-05-2009, 14:23
خوب یکی بساز

officer
20-05-2009, 20:00
خوب یکی بساز
براي اين كار لازمه كه تمام فايل gta3.img عوض بشه و حجمش كمتر از 1 گيگ نميشه و معمولا كسايي كه اين كارو بكنن

بازي خودشونو ميريزن روي cd و به فروش ميرسونن...شما ميتونيد ماشين هاي مختلفي رو دانلود كني و كم كم به بازيتون اضافه كني

بعد از مدتي ميبيني كه اكثرا ماشين هاي بازي رو خودت عوض كردي...همون طور كه اكثر دوستان انجام دادن.

البته بازي هاي دستكاري شده اي بيرون ميفروشن كه ادعا ميكنن اكثر ماشين ها رو عوض كردن ميتوني از اون ها هم استفاده كني

Aminn70
21-05-2009, 16:19
اين ماشين رو خودم ساختم

officer
21-05-2009, 21:09
اين ماشين رو خودم ساختم

من نميتونم دانلود كنم...ميشه لطفا جاي ديگه مثل ifile.it آپلود كنيد

عكس هم اگه ميشه بزارين...ممنون:31:

Khashayar King
21-05-2009, 22:46
ببخشید این بازی تو ایران هست ؟؟؟؟؟

این فــــــیــــــک هست عزیز!

Aminn70
22-05-2009, 12:19
اين هم لينك جديد
با حجم 270 كيلو بايت

اين هم عكس
كاري از امين محمدي

Super Cj
24-05-2009, 10:53
دوستان من چند تا فایل سه بعدی ماشین دارم می خوام اونا رو تبدیل کنم و بزارم تو بازی
چجوری اونا رو تبدیل کنم ؟

inmanam
24-05-2009, 12:10
من به افتخار شما بچه های باحال دارم بازی رو بعد از 4 سال نصب می کنم.....
مراحلشم سه بار تموم کردم ....حالا به افتخار شما 4 بار با ماشینای شما تموم می کنم.......

king of the kings
24-05-2009, 15:30
دوستان من چند تا فایل سه بعدی ماشین دارم می خوام اونا رو تبدیل کنم و بزارم تو بازی

عزیز این کار خیلی سختی هست تا حالا کمتر کسی تونسته این کار رو بکنه..

mohammadrezams
24-05-2009, 16:43
مال تری دی مکسه دیگه ؟ king of the kings راست میگه خیلی اعصاب خورد کنه اینم پلاگینش برای مکس توضیحات همه تو لینک زیر هست .

Aminn70
25-05-2009, 19:06
من يك فايل bin دارم كه داخلش چندتا ماشين ايراني توپ هست كه مي خواستم ببينم برنامه رو كسي نداره مي خوام تبديل كنم به ماشينهاي gta
ممنون ميشم
از winiso هم استفاده كردم باز نكرد

mohammadrezams
26-05-2009, 10:35
من يك فايل bin دارم كه داخلش چندتا ماشين ايراني توپ هست كه مي خواستم ببينم برنامه رو كسي نداره مي خوام تبديل كنم به ماشينهاي gta
ممنون ميشم
از winiso هم استفاده كردم باز نكرد
من قبلا خیلی دنبالش گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم . اما Zmodeler 2.0.8 میتونه مال موست وانتد رو باز کنه و 2.2.1 هم مال کربن .
لینک 2.0.8 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه بخوای اینکارو بکنی باید برای تمام قسمت ها از جمله در،چراغها،چرخ و... Dummy بزاری . براش Damage بسازی . متریال هاشو تنظیم کنی و.................

Aminn70
26-05-2009, 19:19
دارم زانتيا رو مي سازم تا 6 روز ديگه آپش مي كنم
خيلي توپ شده
هنوز كاملش نكردم .
اين هم عكس دموش

dr.stiv
27-05-2009, 08:54
یکی منو راهنمایی کنه
من gta berlin رو دانلود کردم هرچی فایل بود جایگزین کردم ولی چند تا فایل داره که اصلا نمیدونم کجا باید بریزم الانم بازیم خراب شده

dr.stiv
27-05-2009, 13:20
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه

سحاب عباسي
27-05-2009, 13:30
نظرتون چیه ؟

چي دوست داريد1. من2.انجمنرو3اين مجموعه رو4.هيچ كدام

king of the kings
27-05-2009, 13:56
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه

منم همین مشکلو داشتم ولی یه کاری کردم درست شد..یادم نیست چی کار کردم.:41:

dr.stiv
27-05-2009, 14:29
منم همین مشکلو داشتم ولی یه کاری کردم درست شد..یادم نیست چی کار کردم.:41:

نمیتونی اون راه رو پیدا کنی:41:

Aminn70
30-05-2009, 16:32
زانتيا كه دموش رو گذاشته بودم
تموم شد ديگه اين هم عكس
و دانلود ماشين

hacker021
01-06-2009, 16:07
زانتيا كه دموش رو گذاشته بودم
تموم شد ديگه اين هم عكس
و دانلود ماشين

ببخشيد ولي هيچ كدوم از لينكات كار نمي كنه!

Javadgenral
03-06-2009, 10:39
این فــــــیــــــک هست عزیز!

فیک چیه عزیزم ؟؟؟ لطفا تو بست خوصویس برام بنویس

officer
03-06-2009, 13:20
فيك يا fake به معناي جعلي يا تقلبي ميباشد :31:

Javadgenral
03-06-2009, 21:31
فيك يا fake به معناي جعلي يا تقلبي ميباشد :31:

اما سایت ING که سالمه این عکس شاید تو خارج فقط عرضه شده راستی ببخشید اواتر تون یه کمک غیر اخلاقی است لطفا ان را عوض کنید

officer
03-06-2009, 21:40
اما سایت ING که سالمه این عکس شاید تو خارج فقط عرضه شده راستی ببخشید اواتر تون یه کمک غیر اخلاقی است لطفا ان را عوض کنید
بله معمولا سري stories مثل liberty city stories و غيره وارد بازار ايران نميشن...

در مورد آواتار, من همينو ترجيح ميدم با عرض معذرت و قصد عوض كردنشم ندارم مگر اينكه مديريت حذفش

كنه يا اطلاع بدن كه عوضش كنم

Javadgenral
03-06-2009, 21:54
میشه این عکس ها را تو شهر اضاف کرد مثلا روی درب و دیوار ؟

officer
03-06-2009, 21:59
:27:

هر عكسي رو ميشه با استفاده از txd workshop جايگزين عكس هاي روي در و ديوار و بيلبورد ها كرد

فرمت عكس و اندازه اون بايد با عكس اصلي بازي يكي باشه تا جايگزين بشه...ضمنا يك قسمت ديگه هم كه

فكر ميكنم كيفيت عكس هست هم بايد با عكس اصلي يكي باشه

Javadgenral
03-06-2009, 22:06
:27:

هر عكسي رو ميشه با استفاده از txd workshop جايگزين عكس هاي روي در و ديوار و بيلبورد ها كرد

فرمت عكس و اندازه اون بايد با عكس اصلي بازي يكي باشه تا جايگزين بشه...ضمنا يك قسمت ديگه هم كه

فكر ميكنم كيفيت عكس هست هم بايد با عكس اصلي يكي باشه

TXD worshop میدونستم .... فردا ادیت جدیدم شروع میکنم ... راستی میبینی چه این خروس ها زیبا هستند ؟؟؟؟

Javadgenral
03-06-2009, 22:56
یه مود خوب دارم کسی نمیخواد ؟

این مود شهر جی تی ای وایس سیتی رو به سان اندریاس اضاف میکنه ...

officer
04-06-2009, 14:21
ببخشيد سوال كردن نداره كه...شما مودتون رو قرار بديد...هر كسي كه بخواد دانلود ميكنه

moz
04-06-2009, 18:13
یه سوال
من وقتی مودها رو نصب می کنم بازی دیگه بالا نمیاد
مشکل از کجاست؟
هیچ اروری هم نمی ده ، فقط بالا نمیاد

king of the kings
04-06-2009, 18:42
یه سوال
من وقتی مودها رو نصب می کنم بازی دیگه بالا نمیاد
مشکل از کجاست؟
هیچ اروری هم نمی ده ، فقط بالا نمیاد

باید ریدمی مد رو بخونی بعد بریزی..

babim22
04-06-2009, 23:00
سلام.خوبی؟منو می شناسید؟

Javadgenral
05-06-2009, 12:02
سلام.خوبی؟منو می شناسید؟

سلام عزیزم از کجا شما را بشناسیم ... ؟ شما تخصصی تو جی تی ای دارید ؟ یا مثل من نابغه جی ت ای هستید ؟

Javadgenral
05-06-2009, 12:12
اینم اون مودی که GTA SA: Liberty City Stories PC Mod نام داره و اینم خوصوصاتش :

LCS PC edition YOU NEED SA TO PLAY IT
Toni player
LCS 1998 map
some cars converted
LCS Peds and Gangs
Interiors
New textures
7 missions
cut-screens (may be glitchy)
LCS Weapons
New hud and radar
Portland save houses
Activate snow PRESS CTRL+[+(ON NUMPAD)] (Do not use during cut-screen)
Activate better graphical effects PRESS SHIFT+F12

officer
05-06-2009, 14:57
چقدر حجمش زياده...400 مگ ؟ ...خودت دانلود كردي اصلا؟

Javadgenral
05-06-2009, 16:01
اره عزیزم ... اگر میخوا فقط نقشه بازی رو بزارم ؟ حجم حدود 250 مگ هستش ...

officer
05-06-2009, 17:09
بله لطفا همون نقشه رو بزارين...

راستي توي اون قسمت جديد نقشه , مردم و ماشين ها هم ميان يا اينكه حالت متروكه داره ؟

Javadgenral
05-06-2009, 21:04
نه این فقط منقشه رو تغییر میده . اگر کاملش رو میخوای که ماشین ها و ادم ها تغییر کرده باشه همون لینک رو دانلود کن

Javadgenral
05-06-2009, 21:04
فردا که adsl گیرم میادبرات اپلودش میکنم .

officer
05-06-2009, 23:43
منظورم اين بود كه تو اون منطقه جديد ادم ها و ماشين ها هم رفت و آمد دارن يا نه...؟

Javadgenral
06-06-2009, 08:30
اره نقشه اش سالم سالمه ... همه جور ادمی هم توش رفت و امد دارن

Javadgenral
06-06-2009, 08:32
راستی یه تاپکیک برای ادیت و پچ برای gta vice city بسازم ؟ با وجودی که قدیمی است اما می ارزد . ؟

officer
06-06-2009, 10:24
راستی یه تاپکیک برای ادیت و پچ برای gta vice city بسازم ؟ با وجودی که قدیمی است اما می ارزد . ؟
تاپيك وايس سيتي موجوده...اگه از مديريت اجازه ادامه كار رو بگيريد شايد من براي افزايش پست هم كه شده

كمكي كنم

اره نقشه اش سالم سالمه ... همه جور ادمی هم توش رفت و امد دارن
خب پس اگه تونستيد همون نقشه رو بزارين

Javadgenral
06-06-2009, 21:25
تاپيك وايس سيتي موجوده...اگه از مديريت اجازه ادامه كار رو بگيريد شايد من براي افزايش پست هم كه شده

كمكي كنم

خب پس اگه تونستيد همون نقشه رو بزارين

باش حجمش حدود 100 مگ بود تنهایی . به خدا میزارم . ای مدتت یه خورده کار دارم

amiroook
10-06-2009, 15:21
سلام بچه ها اگه کیلومتر شمار برای جی تی ای 5 دارین لطفا بذارین!!؟

amiroook
10-06-2009, 16:08
رانندگی از درون ماشین
لینک دانلود
چه جوری باید بری تو کابین ؟لطفا یه راهنمایی کن؟؟!

dr.stiv
11-06-2009, 15:56
سلام بچه ها اگه کیلومتر شمار برای جی تی ای 5 دارین لطفا بذارین!!؟

این هم کیلومتر شمار هم بنزینی میکنه

Javadgenral
11-06-2009, 21:20
چه جوری باید بری تو کابین ؟لطفا یه راهنمایی کن؟؟!

با همون دکمه که سبک دوربین را عوض میکنه ( V ) دکمه وی:40:

hshak2006
12-06-2009, 18:57
میشه یکی ماشین stretch رو مال خود بازی اصلیش برام بزاره.

hshak2006
13-06-2009, 00:17
مشکلم حل شد میشه یکی فایل gta واقع در پوشه data هست رو به من بده خیلی واجبه حجمش هم 4 kb یعنی با دایل اپ دو ثانیه هم نمیشه اینم ادرس دقیقش GTA San Andreas\data\gta

officer
13-06-2009, 06:50
مشکلم حل شد میشه یکی فایل gta واقع در پوشه data هست رو به من بده خیلی واجبه حجمش هم 4 kb یعنی با دایل اپ دو ثانیه هم نمیشه اینم ادرس دقیقش GTA San Andreas\data\gta

بفرماييد

makhmal khan
15-06-2009, 01:48
اینم امداد خودروی سایپا هستش که جدیدآ ادیتش کردم ..بزوردی می زارمش..:46:

دستت درد نکنه آقا عماد :11::11:
خیلی خوب شده بازم از کارات بزار منتظر کارای جدیدت هستم :40:

jamshidi20
19-06-2009, 15:14
سلام. کسی آموزش ساخت ماشین برای gta5 با 3d max رو داره.؟

jamshidi20
19-06-2009, 15:19
سلام. کسی آموزش ساخت ماشین برای gta5 با 3d max رو داره.؟؟؟؟؟

moha@@ad
19-06-2009, 17:13
با سلام خدمت دوستان
شاید براتون جال باشه
من توی اون مرحله ای که باید ماشین ررا به رقص در بیاورید موندم
هرکاری هم که کردم رد نمیتونم بشم
وقتی میرم روی نشانه قرمز و اون مرده پیاده میشه یک چیزی در سمت چپ می اید اون برای چی هست؟
وقتی اون میاد من همونو میزنم و وقتی ماشینو به رقص در میارم و وقتی تمام میشه میبازم
شما میدونید چرا؟
کسی میتونه کمکم کنه
موفق باشید

m1123
19-06-2009, 17:33
مال تری دی مکسه دیگه ؟ king of the kings راست میگه خیلی اعصاب خورد کنه اینم پلاگینش برای مکس توضیحات همه تو لینک زیر هست .

ببخشیید روش کار با این نرم افزار چجوریه؟

officer
20-06-2009, 10:37
ببخشیید روش کار با این نرم افزار چجوریه؟
اين خودش نرم افزار نيست...

شما بايد نرم افزار 3ds max 2009 رو نصب كنيد و بعد اين رو به عنوان پلاگين به نرم افزار اضاقه كنيد.

براي اطلاعات بيشتر ميتونيد به اينجا بريد

گــرافیک سه بعدی و انیمیشن

officer
20-06-2009, 10:40
با سلام خدمت دوستان
شاید براتون جال باشه
وقتی میرم روی نشانه قرمز و اون مرده پیاده میشه یک چیزی در سمت چپ می اید اون برای چی هست؟
وقتی اون میاد من همونو میزنم و وقتی ماشینو به رقص در میارم و وقتی تمام میشه میبازم
شما میدونید چرا؟
کسی میتونه کمکم کنه
موفق باشید
سلام

شما امتيازتون بايد از طرف مقابلتون(همون مكزيكيه) بيشتر بشه. براي اينكار هم بايد دقيقا طبق علامت هايي

كه اون پايين مياد ماشينو برقصونيد. با كمي دقت و تمرين ميتونيد مرحله رو رد كنيد :31:

Javadgenral
20-06-2009, 21:07
با سلام خدمت دوستان
شاید براتون جال باشه
شما میدونید چرا؟
کسی میتونه کمکم کنه
موفق باشید

بابا هنوز اینجایی ؟ خوب که 6 سال از تاریخ بازی میگذره . خخخخخخخخخ :18::18:

ما که iv را تمام کردیم ... تو هنوز تو san هستی ؟

moha@@ad
21-06-2009, 15:53
بابا هنوز اینجایی ؟ خوب که 6 سال از تاریخ بازی میگذره . خخخخخخخخخ :18::18:

ما که iv را تمام کردیم ... تو هنوز تو san هستی ؟

خوب چیکار کنیم
چاره ای نداریم:31:
من هنوز بازی iv را ندیدم ولی شاید بخرم
نمیدونم چرا این مرحله از gta گیر میکنم:31:

hshak2006
23-06-2009, 11:36
خوب چیکار کنیم
چاره ای نداریم:31:
من هنوز بازی iv را ندیدم ولی شاید بخرم
نمیدونم چرا این مرحله از gta گیر میکنم:31:
مشکل شما اینه که حتما بد میرقصی . حتما می دونی برای رقصیدن باید از کلید های Num که در سمت راست کیبردت هست استفاده کنی یعنی اون عدد ها . توی رقص وقتی فلش ها به دایره رسیدن اونا رو بزن نه دیرتر نه زودتر . اگر هم نتونستی رد کنی یک مود بنام driver mod هست که مراحل رو بدون بازی کردن رد میکنه. تو همین تاپیک هست بگرد پیداش کن..

gta6767
02-07-2009, 16:57
[quote=king of the kings;3205453]بیاکار
این یه پراید باحال کار علی اسکن عزیز هست
چرا یک لینک دانلود دیگه نمی ذارید این که لینک دانلود بدی داره:13::18::2::41:

gta6767
02-07-2009, 20:31
سلام یک نفرآموزش برنامهی ساخت شهر در جی تی آی رابذارد

dr.stiv
04-07-2009, 13:09
یکی میتونه اموزش نصب gta berlin را بر روی gta san andreas رو توضیح بده

4l1boy
06-07-2009, 09:39
سلام بچه ها
محمد رضا جان به شما تبریک می گم کارهات مثل همیشه عالی بود.
و اینم یک کار جدید...

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عماده خیلی اعصاب ادمو خراب میکنه. :angry: هی میخوام بهش چیزی نگم شاید درست شد، میبینم نه، این درست بشو نیست. بابا تموم کن دیگه این کاراتو. چقدر دروغ؟؟؟ میری ماشینها رو از سایتهای خارجی و اینور و اونور دانلود می کنی ، بعد میای میگی خودت ساختی؟! بابا خجالتم خوب چیزیه!!!! این از subaro که اومدی و میگی که کار خودمه و خودم ساختم. اون از daewoo cielo که تو سایتهای خارجی یه سرچ با نام daewoo nexia بکنی، میتونی پیداش کنی.حالا خیلی کارای دیگت هست که دیگه نمی خوام رونمایی بکنم. من اصلا فکر می کنم که تو از ادیت و اینجور کارا اصلا سر در نمیاری و میخوای با این کارات بگی که منم هستم. تمومش کن بابا. حالا فقط یه سایت نیست که. تو همه ی سایت ها میری و این کارا رو میکنی. خودتو درست کن. البته ناراحت نشیا.:7:

dr.stiv
06-07-2009, 13:36
اولا اقا عماد 1 تغییراتی توش انجام داده اول نگاه کن بعد تحمت بزن بعد کار های دیگه هم دارن ایشون که خودشون ادیت کردن

کارهایی از قبیل: خودرو پلیس/شرکت برق/شرکت گاز/شرکت اب و فاضلاب

پس الکی حرف نزن

gmohsenh
06-07-2009, 16:23
با سلام من حدود 7 ساله که بازی جی تی ای را دنبال میکنم و همش در پی استفاده از تغییرات هستم که دیگران میدن اما حالا دوست دارم خودم شروع به کار کنم لطفا برنامه های لازم رو معرفی کنین همچنین اگه میشه یه مقدار یهم آموزش بدین (راه دوری نمیره)

dr.stiv
06-07-2009, 23:35
من که اموزش زیاد بلد نیستم ولی برنامه ها img tool / 3ds max/ txd workshop/ این ها باید باشه که اگه بگردی تو این تاپیک پیدا میشه

یا برو تاپیک زیر

4l1boy
07-07-2009, 08:43
اولا اقا عماد 1 تغییراتی توش انجام داده اول نگاه کن بعد تحمت بزن بعد کار های دیگه هم دارن ایشون که خودشون ادیت کردن

کارهایی از قبیل: خودرو پلیس/شرکت برق/شرکت گاز/شرکت اب و فاضلاب

پس الکی حرف نزن

بابا چی میگی تو؟ اینایی که تو میگی همشون texture editing هستن. و الا تو خود ماشینا تغییری نداده. در ضمن من دروغگوییش رو میگم. مهم اونه. اصلا تو کی هستی که پریدی وسط؟ به بابات بگو اسمتو عوض کنه و بزاره عماد:27:

4l1boy
07-07-2009, 09:34
یه مود خوب دارم کسی نمیخواد ؟

این مود شهر جی تی ای وایس سیتی رو به سان اندریاس اضاف میکنه ...

داداش اگه میشه این مدتو بزار برا دانلود

dr.stiv
07-07-2009, 12:29
برو تو این تاپیک زیر کارهاشو ببین بعد حرف بزن

در ضمن بابام چه اسمی روم بذاره به تو مربوط نیست

4l1boy
07-07-2009, 13:16
برو تو این تاپیک زیر کارهاشو ببین بعد حرف بزن

در ضمن بابام چه اسمی روم بذاره به تو مربوط نیست

وای نازی پسر خوب. ناراحت شدی؟ اخه عماد بهت بیشتر میاد. تا میگم عماد میای می پری وسط. اون تاپیکی هم که گذاشتی رو خیلی وقت پیش دیدم. کارهاشم (به قول شما) دیدم. شاید همون یه سرعتگیر مال اون باشه. بیا

اینا texture editing نیست ؟

اینم زانتیاشه دیگه. این کجاش زانتیاست اخه؟

اون کمری رو هم خدا می دونه از کجا پیداش کرده و زیرش بزرگ نوشته کاری از عماد

شاید همین یکی از خودش باشه ; سرعتگیر که البته ساختنش هم کار زیادی نداره

اینا اینم اومده یه لاستیکشو replace کرده و نوشته ; ادیت از عماد

دیگه چی داری بگی؟ اگه چیزی داره که خودش ساخته بیار بزار ما هم ببینیم دیگه. مثلا یه ماشین از خودش ساخته باشه. مثلا نیسان وانتی چیزی.

خطاب به عماد خان : اقا عماد به جای اینکه texture editing کنی ، برو یه چیزی بساز که بتونی بگی من ساختمش

footballist
07-07-2009, 14:58
با سلام.من وقتی نرم افزار IMG TOOLرو باز میکنم اولش یک ارور میگیره و میگه:
failed to set data for
ولی وارد میشه.اما وقتی که فایل رو پاک میکنم و میخوام اد کنم میگه:
I/O error 123
به نظر شما مشکل از چیه؟

king of the kings
07-07-2009, 15:24
وای نازی پسر خوب. ناراحت شدی؟ اخه عماد بهت بیشتر میاد. تا میگم عماد میای می پری وسط. اون تاپیکی هم که گذاشتی رو خیلی وقت پیش دیدم. کارهاشم (به قول شما) دیدم. شاید همون یه سرعتگیر مال اون باشه. بیا

اینا texture editing نیست ؟

اینم زانتیاشه دیگه. این کجاش زانتیاست اخه؟

اون کمری رو هم خدا می دونه از کجا پیداش کرده و زیرش بزرگ نوشته کاری از عماد

شاید همین یکی از خودش باشه ; سرعتگیر که البته ساختنش هم کار زیادی نداره

اینا اینم اومده یه لاستیکشو replace کرده و نوشته ; ادیت از عماد

دیگه چی داری بگی؟ اگه چیزی داره که خودش ساخته بیار بزار ما هم ببینیم دیگه. مثلا یه ماشین از خودش ساخته باشه. مثلا نیسان وانتی چیزی.

خطاب به عماد خان : اقا عماد به جای اینکه texture editing کنی ، برو یه چیزی بساز که بتونی بگی من ساختمش
ببخشید شما جواد جنرال نیستی؟؟؟:31:پست جواد جنرال رو هم که نقل قول کردی:27:عضو جدیدم که هستی!!!
بعدشم تو این تاپیک دوتا عماد داریم یکیش منم که نام کاربریم king of the kings هست و یکی دیگه هم هست که نام کاربریش emad123 هست..شما کدومو می گی؟کار های بالایی کار های من هست..معلومه شما ادیتور نیستی و گرنه به این ها نمی گفتی texture editingیکم بیشتر فکر کنی می فهمی..
یه سوال ازت داشتم می خواستم ببینم که شما می دونی با چه برنامه ای می شه برای بازی ماشین درست کرد؟؟
اگه ساختن یه سرعتگیر کاری نداره شما یکی بساز ببینم چی می سازی؟؟
راستی اگه شما واردی از کارهایی که برای جی تی ای درست کردید بزارید...منتظرم
راستی اون پرایده که تو پست اول این صفحه گذاشتی کار من نیست کار emad123 هست...

king of the kings
07-07-2009, 15:25
failed to set data for
I/O error 123
به نظر شما مشکل از چیه؟

فکر کنم درایوت جا نداره؟

nimax3d
07-07-2009, 15:40
با بازی حال کنید دوستان. به هم نپرید :)

footballist
07-07-2009, 16:06
فکر کنم درایوت جا نداره؟

اگه منظورتون درایور هارده که هنوز جا داره.

dr.stiv
07-07-2009, 17:59
پس ساکت حرف نزن 4L1boy

footballist
07-07-2009, 18:30
لطفا یکی به سوال من جواب بده.تا به حال چندین بار سعی کردم این کار رو بکنم اما هر بار بازی خراب میشد و من مجبور بودم دوباره بازی رو نصب کنم اما این دفعه دیگه باید بتونم.لطفا کمک کنید

4l1boy
07-07-2009, 19:15
ببخشید شما جواد جنرال نیستی؟؟؟:31:پست جواد جنرال رو هم که نقل قول کردی:27:عضو جدیدم که هستی!!!
بعدشم تو این تاپیک دوتا عماد داریم یکیش منم که نام کاربریم king of the kings هست و یکی دیگه هم هست که نام کاربریش emad123 هست..شما کدومو می گی؟کار های بالایی کار های من هست..معلومه شما ادیتور نیستی و گرنه به این ها نمی گفتی texture editingیکم بیشتر فکر کنی می فهمی..
یه سوال ازت داشتم می خواستم ببینم که شما می دونی با چه برنامه ای می شه برای بازی ماشین درست کرد؟؟
اگه ساختن یه سرعتگیر کاری نداره شما یکی بساز ببینم چی می سازی؟؟
راستی اگه شما واردی از کارهایی که برای جی تی ای درست کردید بزارید...منتظرم
راستی اون پرایده که تو پست اول این صفحه گذاشتی کار من نیست کار emad123 هست...

جوابات به ترتیب :

نه خیر عزیزم. من جواد جنرال نیستم.:21:درست نگاه کنی می بینی که ازش خواستم که مدشو بزاره برا دانلود. عضو جدید تو این سایت هستم. اومدم اشکالات تو رو بگم.
منظورم خود خود تو هستی. king of the kings . ادیتور هم هستم خوبشم هستم. عزیزم اینا رو فقط texture هاشو عوض کردی دیگه وگرنه اینا همشون کار این و اون هستن دیگه. تو خودت که نساختیشون.
اون برنامه هم zmodeler2 و txdworkshop و imgtool و اینجور برنامه ها هستن. اینم سرعتگیر عزیزم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من کارهام رو میخوام بفروشم. واسه همین نمیخوام رونماییشون کنم.
daewoo cielo رو گفتی که مال خودته یا نه؟

راضی شدی یا نه؟!!!:31:

4l1boy
07-07-2009, 19:17
اونو نیگا (منظورم dr.stiv هستش)

4l1boy
07-07-2009, 19:32
failed to set data for
I/O error 123
به نظر شما مشکل از چیه؟

footballist جان وقتی فایل gta3.img رو باز میکنی این error رو میده یا وقتی که برنامه رو باز می کنی؟:question:

Esi online
07-07-2009, 20:41
کسی میتونه محتویات \GTASA\models\txd رو برام آپ کنه؟

majid_sd2009
07-07-2009, 21:57
چیه باز به سر کله هم میپرین.
برین پی زندگیتون بابا اعصاب همه رو خورد میکنین.
من خودم کار دارم و یکی دو هفتس سرم شلوغه وگرنه تا الان پراید و زانتیامو میزاشتم برا دانلود. پراید که همش تموم شده. فقط یکم تو بازی بزرگه و همین دیگه باید بدم به یکی از بچه ها ببره تو زدمودلر و یکم رو متریالهاش کار کنه چون تو تری دی مکس نتونستم خوب در بیارم. زدمودلر هم که کلا همشو یادم رفته یک سالی هست باهاش کار نکردم.

footballist
08-07-2009, 09:27
footballist جان وقتی فایل gta3.img رو باز میکنی این error رو میده یا وقتی که برنامه رو باز می کنی؟:question:

وقتی برنامه رو باز میکنم ارور اولیه رو میده.ارور دومیه هم وقتی میاد که من فایلهایی رو که میخوام عوض کنم رو replace یا اد میکنم.زمانیکه gta3 رو باز میکنم هیچ اروری نمیاد و همینطور وقتی که دارم پاک میکنم هیچی نمیاد.با تشکر

mohammadrezams
08-07-2009, 09:39
خب گفتم یه سری به اینجا بزنم ... بازم اسپم بازی میکنین ؟ : دی . بیخیال ...
حوصلم سر رفته بود مونده بودم چیکار کنم یه دفعه به کلّم زد برم سر سن آندریاس دیدم از ماشینای قبلیم چیزی ندارم که ادیت کنم فقط چندتا قدیمیه بعد دیدم این ماشینه Audi RSQ واسه ادیت خوشگله گفتم پلیسش کنم . اگه خواستین بگین تاکسیشم میسازم !

خب توضیح : ویرایش آزمایشی از Audi RSQ بصورت پلیس توسط خودم (محمدرضا)
قابلیت ها :
- آژیر های شیک و یکسان با طراحی خودرو
- بخش پشت فرمان مربوط به سرعت سنج و ... کاملا ویرایش شده و در هنگام شب روشن خواهند شد !
- استوانه های بنفش رنگ (اسمشونو نمیدونم) که در ماشین وجود دارند روشن خواهند شد !
این ماشین جای SFPD قرار میگیره و همونطور که می بینید از رنگ آبی-سفید برای بدنه استفاده شده که در صورت درخواستتون براتون رنگای دیگه میزارم . هرچی اصلاح به نظرتون نیاز داره هم بگین ...
سازنده اصلی : jvt
ادیتور : محمدرضا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود با حجم 530 کیلوبایت :

کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع و نام ادیتو و سازنده غیر مجازه !