PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

mehran_286
30-07-2008, 16:54
اینم عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خسته نباشید من این کار رو انجام دادم
ولی حالا چجوری تو بازی بیارمشون رمز خاصی داره

mehran_286
30-07-2008, 16:58
سلام
به نظرتون خيلي دير نقل قول نكردي اين براي 525 صفحه پيشه :21:
خوب ولش كن
نگاه كن اون دو تا فايلي رو كه گفته بودند تو gta3.img هستند و نگفته gta.dat رو با ايميج تول باز كني اگه مشكلي بود بگو
راستي ميتوني سيوتو برام بزاري

اینم از سیو بازی gtaکه تموم شده و من از سایتش دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

king of the kings
30-07-2008, 17:05
اقا کسی میتونه نور چراغ ماشین ها رو عوض کنه؟

king of the kings
30-07-2008, 17:07
خسته نباشید من این کار رو انجام دادم
ولی حالا چجوری تو بازی بیارمشون رمز خاصی داره

نه رمزی نداره فقط باید جایگزین کنی

امین گرامی
30-07-2008, 17:40
آقا محمد رضا میتونی اون آردی را که ویرایش خیلی قشنگ کردی را برام بذاری؟

hshak2006
30-07-2008, 18:11
اگر کسی از چراغ جلوی اتوبوس های مسافرتی ایران خودرو .( سیر و سفر ) عکس داره . لطفا بزاره چون دارم سیر و سفر درست میکنم.

داش يعقوب
30-07-2008, 18:21
فکر کنم سیستمت رو باید defrag کنی
چون بدونadvancedنمتونی کاری کنی

يعني اين راه جواب ميده....اگه جواب ميده ميشه بگي چه جوري بايد defrag كنم ...جون بلد نيستم:23:

king of the kings
30-07-2008, 18:24
يعني اين راه جواب ميده....اگه جواب ميده ميشه بگي چه جوري بايد defrag كنم ...جون بلد نيستم:23:
چشم تا فردا یا پس فردا راهشو می گم

king of the kings
30-07-2008, 18:36
این هم یک مود باحال
توضیحات : CJ عضو سازمان FBI می شود و ماموریت او این است که Tanner را که از فرودگاه Las Venturas فرار کرده دستگیر کند.

راهنمای نصب : ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپسفایل american.gxt را از همان مسیر Extract یا Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایل ی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است.

داش يعقوب
30-07-2008, 18:47
این هم یک مود باحال
توضیحات : CJ عضو سازمان FBI می شود و ماموریت او این است که Tanner را که از فرودگاه Las Venturas فرار کرده دستگیر کند.

راهنمای نصب : ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپسفایل american.gxt را از همان مسیر Extract یا Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایل ی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است.

عزيز جان اين كه دانلود نميشه ....فكر كنم لينكش خرابه

king of the kings
30-07-2008, 18:47
این هم موتور honda کوچک
لینک عکس

لینک دانلود

king of the kings
30-07-2008, 18:50
عزيز جان اين كه دانلود نميشه ....فكر كنم لينكش خرابهfile:///H:/PostSmile/Packs/Emotions/120.gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک بار دیگه امتحان کن من همین الان امتحان کردم درسته:11:

داش يعقوب
30-07-2008, 19:43
یک بار دیگه امتحان کن من همین الان امتحان کردم درسته:11:

من دوباره امتحان كردم ولي نتونستم دانلود كنم :13:

اصلا ميشه بگي چه جوري ذانلود كنم:31:

ah filter
30-07-2008, 19:49
محمد رضا ام اس جون ، چند صفحه پيش ميخواستي پيكان بذاري . چي شد پس ؟؟ ميذاري؟:17:

officer
30-07-2008, 20:13
سلام برادرا
میدونم خیلی دلتون برام تنگ شده بود الان میتونین با جواب دادن یه مردونگی از خودتون نشون بدین.... خب بگذریم کسی صدای باحال برای موتور الکتریک نداره؟ کسی غلتک نداره؟ کسی یه ماشین که جایگزین hotring بشه نداره؟

mehran_286
30-07-2008, 20:44
بچه ها کمک کنید
من جایگزین کردم ولی یک چیزی در هنگام کار با imagtoolوقتی چیزی رو میخوام جستجو کنه انجام نمیده
راستی این فایل هایی رو که میخوام وارد بازی کنه مثل بشقاب پرنده اول باید فایلی رو از gta3پاک کنم بعد اونو بزارم اخه من یکسره addمیکنم و بعد rebulding arshiv میکنم
من چند تا فایل مثل بشقاپ پرنده رو وارد کردم اما نمیدونم تو بازی چجوری بیارم باید رمز خاصی رو بزنم مثلrocketmanیا این وسیله تو گاراژ یل جای مخصوصی هستش خواهش می کنم کمک کنید
جون هر کی که دوست دارید یه راهنمایی مشتی کنید تا دیگه من پست ندم

king of the kings
30-07-2008, 23:16
بچه ها کمک کنید
من جایگزین کردم ولی یک چیزی در هنگام کار با imagtoolوقتی چیزی رو میخوام جستجو کنه انجام نمیده
راستی این فایل هایی رو که میخوام وارد بازی کنه مثل بشقاب پرنده اول باید فایلی رو از gta3پاک کنم بعد اونو بزارم اخه من یکسره addمیکنم و بعد rebulding arshiv میکنم
من چند تا فایل مثل بشقاپ پرنده رو وارد کردم اما نمیدونم تو بازی چجوری بیارم باید رمز خاصی رو بزنم مثلrocketmanیا این وسیله تو گاراژ یل جای مخصوصی هستش خواهش می کنم کمک کنید

تو برنامهی ggm رو داری اگه نداری بذارم چون اون برنامه ی بهتریه و بعد طریقه ی کارشو میگم:5:

hshak2006
31-07-2008, 00:56
اگر کسی از چراغ جلوی اتوبوس های مسافرتی ایران خودرو .( سیر و سفر ) عکس داره . لطفا بزاره چون دارم سیر و سفر درست میکنم.

king of the kings
31-07-2008, 08:02
من دوباره امتحان كردم ولي نتونستم دانلود كنم :13:

اصلا ميشه بگي چه جوري ذانلود كنم:31:
وقتی صفحه رو اووردی روی free user کلیک کن بعد چند لحظه صبر کن بعد گزینه ی dwnload رو بزن:8:

Mohsen EA
31-07-2008, 08:36
عزيز جان اين كه دانلود نميشه ....فكر كنم لينكش خرابه
اينم لينك مستقيم براي راحتي شما ها:

امین گرامی
31-07-2008, 08:36
آقا کسی سمند پلیس نداره به ما بده؟

امین گرامی
31-07-2008, 08:38
آقایون ببخشید که من هیچی از خودم نمیذارم. چون چیزی درست و حسابی ندارم.

king of the kings
31-07-2008, 08:53
اينم لينك مستقيم براي راحتي شما ها:

اینکه همون rapid shere که!!!

king of the kings
31-07-2008, 08:54
آقا کسی سمند پلیس نداره به ما بده؟

سرچ کن پیدا میکنی

brain
31-07-2008, 09:06
خب شما خیلی خوب جواب میدید فقط با عرض معذرت چند تا سوال :
من نمیخوام خونه جدید به بازی اضافه کنم میخوام خونه های داخل بازی که Enterable نیست رو تغییر بدم ( حجمش رو مثلا چند طبقه اش کنم و از این جور چیزا نه که فقط texture رو عوض کنم ) خب برای اینکار شما گفتید باید فایل gta3.img رو edit کنم تا اینجا درست ..حالا من مرحله به مرحله بهتون میگم شما بگید درسته یا نه :
1)من با img tool هرچی فایل تو gta3 هست رو extract میکنم
2)فایل خونه هارو هم پیدا کرده ( چه جوری ..یه راه سریع )
3)خونه های enterable رو جدا میکنم (از کجا بفهمم کدوم enterable هست کدوم نیست )
4)حالا فایل خونه موردنظر رو تو 3d max باز میکنم ( آخه باز ساپورت نمیکنه چی کارکنم)
5)بعد تغییراتم رو میدم و export میکنم ( با چه پسوندی .. شاید dff اکسپورت نکنه ..چی کار کنم )
6)مرحله آخر اینکه با img tool خونه هارو replace میکنم ...
7)بازی رو اجرا میکنم ( اگه dont send داد باید چی کار کنم )
و در کل اینکه اگه برنامه ای چیزی نیازه حتما بگید که پیداش کنم ...
راستی اگه احیانا بخوام خونه های enterable رو تغییر بدیم هیچ راهی نداره ؟
-----------------------------------------------------------------

خب مسئله بعدی که خیلی منو رنج میده کاراکتر سیاه پوست بازی هستش ، مخصوصا با اون قیافش که نمیدونم واقعا طراح کاراکتراشون کیا بودن ( واقعا گل کاشتن ) .حالا بیخیال.. بریم سر اصل مطلب :
من میخوام که این کاراکتر حتی المکان ( فعلا ) سفید شه بعد اگه شد قیافشو عوض کنم ( آخه دیروز مثه سگ هی ور میرفتم ولی تو بازی هی dont send میداد دیگه عصابم ریخت بهم گفتم اصلا تغییر چهره نخواستم فعلا فقط سفید شه و تغییر چهره پیشکش ) ...
اینجوری که شما میگین باید من هرچی فایل تو player هست رو باز کرده و همرو سفید کنم ( خب این خیلی طول میکشه ) ولی اگه مجبور شم اینکارو میکنم .... در رابطه با دومین راه که گفتید ( یعنی تغییر یک کاراکتر special ) اولا منظورتون از کاراکترهای special چیه و اگه من اینهارو تغییر بدم باید دقیقا جایگزین چه فایل هایی بکنم سپس داخل بازی کجا میتونم این کاراکتر رو پیدا کنم چون من هر تغییری میدم تو کاراکترم تغییری ایجاد نمیشه .....(حالا چرا نمیدونم) .......(در رابطه با فتوشاپ هم باید بگم که تقریبا کامل بهش مسلطم چون رشتم گرافیکه و بیشتره کارمون با این برنامه هستش پس جای نگرانی نیست )

مسئله سوم :
حذف کاراکتر های زن بازی ( چه اینا که تو خیابون هستن یعنی فرعی ها چه اونایی که اصلی هستن و داخل مرحله می بینمشون ) فعلا اولویت با اینایی هستش که تو خیابون هستن اگه اینا شد میرم سراغ اصلی ها ... حالا سوال اینجاست که من یکیشونو با ped editor پیدا کردم سپس با یک کاراکتر دیگرو اسمشو دقیقا مثه کاراکتری که قرار بود حذف شه کردم و سپس جایگزین کردم ولی وقتی با ped edirto باز کردم اون کاراکتری که حذف شده بود سیاه بود و چیزی نبود حالا چرا اینجوری شده ؟ میشه یه بار تمام مراحلشو دقیق توضیح بدید ؟

------------------------------------------------------------------
خب دیگه عرضم تموم شد .. ببخشید که انقدر پر چونم ....... به هر حال منتظر جوابتون هستم ..خیلی ممنون

راستی یه سوالی که خیلی برام مهم نیست ولی اگه عوض شه خب بهتره .. در رابطه با صدای اسلحه هاست ... این بانکی که شما میگید چیه و چه جوری میشه عوض کرد ...؟

یکی هم در رابطه با مود هستش ..این مود ها دقیقا چی هستن ؟ چون من یه مود گرفتم که گرافیک بازیو از این رو به اون رو کرد .. قضیه ای چیه ؟

با تشکر

آقای Ebricros کجایین ؟ .... همچنان منتظر جوابتون هستم :31::40::31:

Mohsen EA
31-07-2008, 09:10
اينم همون مودست:

خوبه

king of the kings
31-07-2008, 09:40
راستی اصلآ سمند پلیس ساخته شده من نتونستم پیدا کنم اگه کسی می تونه لینک دانلودش رو بذاره ممنون میشم

امین گرامی
31-07-2008, 09:42
آقای king of the kings من سرچ کردم ولی لینک دانلود سمند پلیس را پیدا نکردم. اگر کسی از دوستان سمند پلیس داره به من بده لطفا.

آقای محمد رضا من چند بار پست خصوصی دادم ولی از پژو آردی خبری نشد

mohammadrezams
31-07-2008, 09:52
آقای king of the kings من سرچ کردم ولی لینک دانلود سمند پلیس را پیدا نکردم. اگر کسی از دوستان سمند پلیس داره به من بده لطفا.

آقای محمد رضا من چند بار پست خصوصی دادم ولی از پژو آردی خبری نشد
سمند پليس معموليش ساخته نشده . سمند ال ايكس پليس ساخته شده كه كار آقا مجيده . پيكان هم ديدم زياد خوب نشده .

Mohsen EA
31-07-2008, 09:53
كاري نميشه كرد كه مردم هوش مصنوعي داشته باشن
پليس هم اونقدر ضايع نباشه تو يه ستاره پليس زياد باشه دنبال آدم بياد كيف بازي به همين دزد و پليس بازيشه

امین گرامی
31-07-2008, 09:56
آقا محمد رضا پژو آردی کار خودتونو را به من نمیدید؟

آقا محمد رضا همون پلیس سمند ال ایکس کار آقا مجید را هم میخواهم.

king of the kings
31-07-2008, 10:09
اینم اسفالت جدید برای grove street

king of the kings
31-07-2008, 10:16
من سمند پلیس رو تا اخر امروز میزارم

امین گرامی
31-07-2008, 10:21
من سمند پلیس رو تا اخر امروز میزارم

دستت درد نکنه

brain
31-07-2008, 10:25
راستی اگه کسی skin هیتمن رو داره برام بذاره ( یه چیزی که شبیه باشه واقعا )

ebicross
31-07-2008, 11:21
من که ساختن بلد نیستم . فقط یکم تغییرش دادم.
آخه من خودم یکی دارم ولی این خوشکل تره. یعنی دو رنگه.

خب شما خیلی خوب جواب میدید فقط با عرض معذرت چند تا سوال :
من نمیخوام خونه جدید به بازی اضافه کنم میخوام خونه های داخل بازی که Enterable هست رو تغییر بدم ( حجمش رو مثلا چند طبقه اش کنم و از این جور چیزا نه که فقط texture رو عوض کنم ) خب برای اینکار شما گفتید باید فایل gta3.img رو edit کنم تا اینجا درست ..حالا من مرحله به مرحله بهتون میگم شما بگید درسته یا نه :
1)من با img tool هرچی فایل تو gta3 هست رو extract میکنم
2)فایل خونه هارو هم پیدا کرده ( چه جوری ..یه راه سریع )
3)خونه های enterable رو جدا میکنم (از کجا بفهمم کدوم enterable هست کدوم نیست )
4)حالا فایل خونه موردنظر رو تو 3d max باز میکنم ( آخه باز ساپورت نمیکنه چی کارکنم)
5)بعد تغییراتم رو میدم و export میکنم ( با چه پسوندی .. شاید dff اکسپورت نکنه ..چی کار کنم )
6)مرحله آخر اینکه با img tool خونه هارو replace میکنم ...
7)بازی رو اجرا میکنم ( اگه dont send داد باید چی کار کنم )
و در کل اینکه اگه برنامه ای چیزی نیازه حتما بگید که پیداش کنم ...
راستی اگه احیانا بخوام خونه های enterable رو تغییر بدیم هیچ راهی نداره ؟

خب مسئله بعدی که خیلی منو رنج میده کاراکتر سیاه پوست بازی هستش ، مخصوصا با اون قیافش که نمیدونم واقعا طراح کاراکتراشون کیا بودن ( واقعا گل کاشتن ) .حالا بیخیال.. بریم سر اصل مطلب :
من میخوام که این کاراکتر حتی المکان ( فعلا ) سفید شه بعد اگه شد قیافشو عوض کنم ( آخه دیروز مثه سگ هی ور میرفتم ولی تو بازی هی dont send میداد دیگه عصابم ریخت بهم گفتم اصلا تغییر چهره نخواستم فعلا فقط سفید شه و تغییر چهره پیشکش ) ...
اینجوری که شما میگین باید من هرچی فایل تو player هست رو باز کرده و همرو سفید کنم ( خب این خیلی طول میکشه ) ولی اگه مجبور شم اینکارو میکنم .... در رابطه با دومین راه که گفتید ( یعنی تغییر یک کاراکتر special ) اولا منظورتون از کاراکترهای special چیه و اگه من اینهارو تغییر بدم باید دقیقا جایگزین چه فایل هایی بکنم سپس داخل بازی کجا میتونم این کاراکتر رو پیدا کنم چون من هر تغییری میدم تو کاراکترم تغییری ایجاد نمیشه .....(حالا چرا نمیدونم) .......(در رابطه با فتوشاپ هم باید بگم که تقریبا کامل بهش مسلطم چون رشتم گرافیکه و بیشتره کارمون با این برنامه هستش پس جای نگرانی نیست )

مسئله سوم :
حذف کاراکتر های زن بازی ( چه اینا که تو خیابون هستن یعنی فرعی ها چه اونایی که اصلی هستن و داخل مرحله می بینمشون ) فعلا اولویت با اینایی هستش که تو خیابون هستن اگه اینا شد میرم سراغ اصلی ها ... حالا سوال اینجاست که من یکیشونو با ped editor پیدا کردم سپس با یک کاراکتر دیگرو اسمشو دقیقا مثه کاراکتری که قرار بود حذف شه کردم و سپس جایگزین کردم ولی وقتی با ped edirto باز کردم اون کاراکتری که حذف شده بود سیاه بود و چیزی نبود حالا چرا اینجوری شده ؟ میشه یه بار تمام مراحلشو دقیق توضیح بدید ؟

------------------------------------------------------------------
خب دیگه عرضم تموم شد .. ببخشید که انقدر پر چونم ....... به هر حال منتظر جوابتون هستم ..خیلی ممنون
1- تقریبا Extract کردن 16300 فایل تا قیامت طول میکشه. کاملا اشتباهه.
2- برای دیدن فایل IMG بدون Extract کردن از Archive Viewer استفاده کن. هم TXD و هم DFF و هم COL رو تو همون فایل GTA3.img نشون میده و اگر خواستی Extract میکنه.
3- این دیگه واقعا تخصصیه من نمیدونم. از رو ظاهرشون و از رو تجربت تو بازی باید استفاده کنی.
4- با Zmodeler باز کن و با فرمت 3dMax ذخیره کن و باز با 3d باز کن.
5- به روش بالا اکسپورت کن
6- درسته
7- دیگه همه چی به باد رفته

ببین خونه های Enterable مشخصات جداگانه ای تو بازی دارن و برای تغییرشون یا باید اون مشخصات رو عوض کنی که جاش تو فایل Main هست و یا باید طوری تغییر بدی که قسمتهای ورود خراب نشه. در کل این خونه ها رو میشه طبقه اضافه کرد یا تکسچر تغییر داد. بیشترش ریسکه.
----------
Special ها مثل لباس های یک دست مثل لباس مامور آمبولانس یا پلیس و یا GIMP که فایلهاشون رو میتونی تو Player پیدا کنی.
مثلا GIMP که کافیه تمام فایلهای با نام Gimp رو تو player پیدا کنی و تغییر بدی. بعد تو اطاق خونه ی خودت میتونی از قسمت Special لباس های یک دست و مخصوص رو بپوشی.
----------
برای حذف زنها باید اونها رو عوض کنی. بهتره با همون کارکترهای تو بازی عوضشون کنی نه اونایی که تو مراحل هستن.
کافیه دو تا فایل TXD و DFF مربوط به یه ارم دیگه رو اکسپورت کنی و تغییر نام بدی به اون زنها و باز Replace کنی.
پیشنهاد میکنم مشخصات ظاهری مثل نوع راه رفتن و ... رو تغییر ندی.

راستی یه سوالی که خیلی برام مهم نیست ولی اگه عوض شه خب بهتره .. در رابطه با صدای اسلحه هاست ... این بانکی که شما میگید چیه و چه جوری میشه عوض کرد ...؟

یکی هم در رابطه با مود هستش ..این مود ها دقیقا چی هستن ؟ چون من یه مود گرفتم که گرافیک بازیو از این رو به اون رو کرد .. قضیه ای چیه ؟

با تشکر
برای تغییر صداها راهنمای مربوط رو بخون. بانکها فولدرهایی هستند که توشون صداها قرار داره و خود بانکها هم تو یک فایل از پوشه ی AUDIO بازی هستن.
MOD هم یک برنامه یا چند فایله که تغییراتی تو بازی میده.

اقا من نفهمیدم
برنامه imagtoolفقط فایل هایی رو با پسوند imgباز می کنه چجوری اون 2 فایل رو باهاش باز کنم
یا فایل gta.datرو با imagtoolباز کنم
یا فایلgta3.رو باز کنم
میشه بیشتر توضیح بدید من تازه کارم ولی gtaرو تموم کردم
فایلهایی که پسوند DAT دارند رو با Notepad باز کن.

اقا کسی میتونه نور چراغ ماشین ها رو عوض کنه؟

بله که میشه.
فایل particle.txd از پوشه ی models رو باز کن و از داخلش headlight و headlight1 مربوط به نور چراغهای جلوی ماشینها هست.
همین اسم رو تو تاپیک سرچ کن قبلا چند تا چراغ توپ گذاشته بودم.

يعني اين راه جواب ميده....اگه جواب ميده ميشه بگي چه جوري بايد defrag كنم ...جون بلد نيستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif
START\All Program\Accecioris\System Tools\Disk Defragmenter

سلام برادرا
میدونم خیلی دلتون برام تنگ شده بود الان میتونین با جواب دادن یه مردونگی از خودتون نشون بدین.... خب بگذریم کسی صدای باحال برای موتور الکتریک نداره؟ کسی غلتک نداره؟ کسی یه ماشین که جایگزین hotring بشه نداره؟
برای جایگزین کردن ماشینهای hotring و hotrina و hotrinb پیشنهاد میکنم مود فرمول یک من رو از همین تاپیک دانلود کنی. کلمه ی Formula 1 رو با نام کاربری من تو این تاپیک سرچ کن.

بچه ها کمک کنید
ببین. اول تو IMG Tool فایل رو پیدا کرده و یعد replace میکنی تا جای فایل اصلی رو بگیره. اینطوری که ADD کنی فایل اول هم باقی میمونه و بازی هنگ میکنه. برای اینکه یک وسیله رو بدون رمز ظاهر کنی از ترینر 151 کاره یعنی Crazy Virus استفاده کن. تو همین تاپیک هم بارها گذاشته شده.

كاري نميشه كرد كه مردم هوش مصنوعي داشته باشن
پليس هم اونقدر ضايع نباشه تو يه ستاره پليس زياد باشه دنبال آدم بياد كيف بازي به همين دزد و پليس بازيشه
برای بالا بردن هوش مصنوعی مردم فکر میکنم باید به فکر یک Engine جدید برای بازی باشید که چند میلیاردی خرج داره. در مورد پلیس شما میتونی چند تا کار بکنی که حسابی حال بده.
اسلحه های پلیس مثل Shutgun و اون کلت رو از فایل Weapon اونقدر قوی کنی که با یک گلوله دخلت رو بیاره. اینطوری همون یک ستاره هم پدر ادم رو در میاره. ماشینهای پلیس رو اونقدر turnmass شو زیاد کنی که تا به ماشینت بزنن بترکی و اونطوری تعقیب گریز هم حال میده.

دستت درد نکنه
کلید تشکر...

ebicross
31-07-2008, 11:43
این هم چراغهای جدید و نورهای جدید ساخت خودم.
فایل رو دانلود کرده و باز کنید.
دو عکس داخل پوشه ی Particle را باید وارد فایل particle.txd تو پوشه ی models بازی بکنید. یعنی فایلهای همنام Headlight و headlight1 رو به جای فایلهای اصلی قرار میدین.
و دو عکس پوشه ی Vehicle رو باید تو فایل Vehicles.TXD موجود تو پوشه ی models\generice قرار بدین.
-------------
تغییرات:
1- نورهای جلو به صورت Xenon یعنی با نور آبی و شیک
2- پراغهای جلو در حالت روشن به رنگ آبی و در حالت خاموش با رنگ آبی ملایم
3- چراغهای عقب به صورت LED و در حالت روشن به صورت براق تر از بازی معمولی
4- چراغهای راهنما و چراغهای اضافی دیگر که روشن نمیشوند به صورت براق تر.

حجم فایل 700 کیلوبایت

Mohsen EA
31-07-2008, 12:40
منظورم اين بود كه وقتي يه ستاره اي مي شي 20 تا پليس با ماشين بياد دنبالت

brain
31-07-2008, 12:51
خیلی خیلی ممنون آقای ebicross ..... حسابی حال دادیا .....
یه چیز مهم تر :
راستی من اگه بخوام جمعیت داخل بازیو زیاد کنم باید چی کار کنم ؟
راستی تو این ped بقلش چندتا تیک و از اینجور چیزا هستش اونا چین ؟

یه مشکلی هم در رابطه با همین gimp ها ..من یه کاراکتر هیتمن گیر آوردم فایل هارو دقیقا جایگزین میکنم ولی وقتی لود میکنم dont send میده ؟ ... ما که شانس نداریم .....تازه وقتی خودم با فتوشپ نیز تغییر میدم همین ارور رو دوباره میده .. چی کار کنم ؟ ... ما که شانس نداریم ...مثه این که باید با همین سیاهه بسازیم ... فکر میکنی مشکلش چی باشه ؟ ..اگه میتونی یه کاراکتر سفید گیر بیار ....

hshak2006
31-07-2008, 13:35
کسی از جلوی اتوبوس های سیر وسفر عکس بزرگ نداره . اگه عکس ندین وقتی درست شد نمیزارم.فقط عکس از جلوش مونده بقیش درست شده .

امین گرامی
31-07-2008, 13:42
آقا هاشاک من کلی گشتم ولی پیدا نکردم.

امین گرامی
31-07-2008, 13:52
آقای king of the kings سر قولی که دادی هستی؟(سمند پلیس)

king of the kings
31-07-2008, 13:54
بچه ها من چند روز پیش یک گرافیک خوب در این تاپیک گذاشتم بهتون پیشنهاد می کنم دانلود کنید چون اب دریا رو واضح میکنه و نور چراغ ماشین ها رو ابی و طولانی میکنه و وقتی ماشین ها می ترکند اتش قشنگتر می شه و از ماشین دود مییاد بیرون

king of the kings
31-07-2008, 13:55
آقای king of the kings سر قولی که دادی هستی؟(سمند پلیس)

تا چند ساعت دیگه میزارم:40:

امین گرامی
31-07-2008, 13:59
تا چند ساعت دیگه میزارم:40:

خیلی ممنون:20:

king of the kings
31-07-2008, 14:04
من تا فردا دو تا ماشین پلیس سمند میزارم تا حال کنید فقط باید صبر کنید

behzad1374
31-07-2008, 14:21
یه چیز مهم تر :

یه مشکلی هم در رابطه با همین gimp ها ..من یه کاراکتر هیتمن گیر آوردم فایل هارو دقیقا جایگزین میکنم ولی وقتی لود میکنم dont send میده ؟ ... ما که شانس نداریم .....تازه وقتی خودم با فتوشپ نیز تغییر میدم همین ارور رو دوباره میده .. چی کار کنم ؟ ... ما که شانس نداریم ...مثه این که باید با همین سیاهه بسازیم ... فکر میکنی مشکلش چی باشه ؟ ..اگه میتونی یه کاراکتر سفید گیر بیار ....
اين اسكين هيتمن رو ميذاري ؟ من دنبال زياد گشتم شايد هم راه درست شدنشو گير آوردم.
cj سفيد پوست توي همين تاپيك هست. بگردي پيدا ميكني.

mohammadrezams
31-07-2008, 14:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي از دوستان وقتي ميخوان ماشين بسازن يا ويرايش كنن به يه موضوع مهم ولي به ظاهر بي اهميت ، اهميت نميدن . هر ماشين يه readme بايد داشته باشه كه توش تنظيمات هندلينگ كه براش هندلينگ اديتور اومده و آسونه و Carcols كه رنگ ماشين و اون يكي كه اسمش يادم نيست براي اندازه چرخ و ... و carmods كه مربوط به اسپرت شدن ماشين ميشه . چون كسي چندان با اين كد ها آشنا نيست فكر ميكنه هميت ندارن و نميزاره . خوب همونطور كه گفتم فعلا از لحاظ هندلينگ خيالتون راحته . اينم يه برنامه كه كد هاي رايج و مهم carmods رو ميشناسه و وقتي توي carmods.dat اسمشون رو ميبينين وقتي اينجا بنويسين معنيش رو ميگه تا به تنظيمات carmods ماشينتون اضافه كنيد . همچنين كنارش ليست داره تا روشون كليك كنين .
ساخت : Mohammadreza MS
پسورد :
حجم : 586 كيلوبايت
سازگاري : بهترين سازگاري با ويندوز XP سرويس پك 2
سيستم : نياز به سيستم قوي نداره و با ضعيف ترين سيستم ها كار ميكنه . درضمن سيستم بايد قابليت خواندن فارسي رو داشته باشه و داراي فونت Tahoma باشه .

امین گرامی
31-07-2008, 14:51
سلام عزیزان
من پراید هاچپک را دانلود کردم لاستیکهاش خیلی بزرگ بود و من لاستیک یه ماشین دیگر را به جای لاستیک قبلی گذاشتم و تو بازی این لاستیک جدیده همه جاش سفید بود.لطفا در این مورد کمکم کنید
چطوری میشه رنک براق را با Zmodeler2 از ماشین برداشت تا ماشین رنگ معمولی داشته باشه؟

امین گرامی
31-07-2008, 14:53
من تا فردا دو تا ماشین پلیس سمند میزارم تا حال کنید فقط باید صبر کنید

یادت باشه فردا دو تا ماشین پلیس سمند بذاریا! دستت درد نکنه:20::20::40:

king of the kings
31-07-2008, 15:20
راستی اگه کسی skin هیتمن رو داره برام بذاره ( یه چیزی که شبیه باشه واقعا )

بفرمایید اینم skin hitman

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

officer
31-07-2008, 15:26
قطر چرخ را چگونه کوچکتر کنیم؟؟؟؟؟؟

امین گرامی
31-07-2008, 15:37
چطوری میشه با هندلینگ ادیتور کاری کرد که تاکسیهای تو بازی به جای اینکه بپرند بوق بزنند؟

mohammadrezams
31-07-2008, 15:45
كارهاي مربوط به چرخ به vehicles.ide مربوطه . اگه ميخواين چرخ پرايد رو درست كنين اين كد مال آخر vehicles.ide پرايده كه بايد عوضش كنيد :

چطوری میشه با هندلینگ ادیتور کاری کرد که تاکسیهای تو بازی به جای اینکه بپرند بوق بزنند؟
خب اگه به هندلينگ اديتور ربط داره كد هندلينگ يه ماشين معمولي رو بجاش بزار .

چطوری میشه رنک براق را با Zmodeler2 از ماشین برداشت تا ماشین رنگ معمولی داشته باشه؟
اين آخرين آموزشي بود كه من گذاشتم . آموزش براق كردن وقتي توي اون آموزش توضيح دادم يعني اينكه كلمه env كه جلوش يه شماره نوشته اگه اون رو 0 بكني ديگه ماشين براق نيست يا عكسي كه باعث برق زدن ميشه رو از فايل TXD حذف كني .

officer
31-07-2008, 16:18
این افکت ها رو بگیرین حال کنین

این هم عکس

امین گرامی
31-07-2008, 16:23
سلام عزیزان
من پراید هاچپک را دانلود کردم لاستیکهاش خیلی بزرگ بود و من لاستیک یه ماشین دیگر را به جای لاستیک قبلی گذاشتم و تو بازی این لاستیک جدیده همه جاش سفید بود.لطفا در این مورد کمکم کنید
لطفا جوابمو هر چه سریعتر بدین

hshak2006
31-07-2008, 16:40
سلام عزیزان
لطفا جوابمو هر چه سریعتر بدین
محمد رضا که جواب تو رو داد. اگر هم لاستیکی رو عوض کردی باید تکستچر های مربوط به اون رو تو txd ماشینت که چرخاش رو عوض کردی بزاری.

king of the kings
31-07-2008, 16:49
اینم سمند پلیس اسراعیله
یک تغییراتی روش دادم
لینک عکس

لینک دانلود

officer
31-07-2008, 16:56
[quote=king of the kings;2739976]اینم سمند پلیس اسراعیله
یک تغییراتی روش دادم[quote]
این که سمند نیس آلفا رومو یا یه همچی چیزیه:13:

king of the kings
31-07-2008, 17:08
اینم یک ماشین پلیس شبیه سمند
لینک عکس

لینک دانلود

king of the kings
31-07-2008, 17:21
اینم یکی دیگه تغییراتی روی بدنه و چراغ
لینک عکس

لینک دانلود

king of the kings
31-07-2008, 17:39
اینم یکی دیگه تغییراتی بر روی اژیر
لینک عکس

لینک دانلود

حجم=1.87 mb

koro_136927
31-07-2008, 17:42
سلام به همگی
من میخواستم بگم کسی اینجا اسبی نداره که بشه سوارش شد؟:10:

king of the kings
31-07-2008, 17:45
سلام به همگی
من میخواستم بگم کسی اینجا اسبی نداره که بشه سوارش شد؟:10:

من یکی دارم ولی توی گاری هستش می خوای بذارم؟

king of the kings
31-07-2008, 17:48
این هم چراغهای جدید و نورهای جدید ساخت خودم.
فایل رو دانلود کرده و باز کنید.
دو عکس داخل پوشه ی Particle را باید وارد فایل particle.txd تو پوشه ی models بازی بکنید. یعنی فایلهای همنام Headlight و headlight1 رو به جای فایلهای اصلی قرار میدین.
و دو عکس پوشه ی Vehicle رو باید تو فایل Vehicles.TXD موجود تو پوشه ی models\generice قرار بدین.
-------------
تغییرات:
1- نورهای جلو به صورت Xenon یعنی با نور آبی و شیک
2- پراغهای جلو در حالت روشن به رنگ آبی و در حالت خاموش با رنگ آبی ملایم
3- چراغهای عقب به صورت LED و در حالت روشن به صورت براق تر از بازی معمولی
4- چراغهای راهنما و چراغهای اضافی دیگر که روشن نمیشوند به صورت براق تر.

حجم فایل 700 کیلوبایت

دستت درد نکنه

king of the kings
31-07-2008, 17:51
چند روز دیگه با مود ها ی باحالی میام

Mohsen EA
31-07-2008, 18:07
اينطوريه ما هم مود بزاريم

behzad1374
31-07-2008, 19:29
مد گذاشتن که شاهکار نیست. هرکی مود بخواد یه سر به gtainside بزنه. :27::46::5:

king of the kings
31-07-2008, 20:01
مد گذاشتن که شاهکار نیست. هرکی مود بخواد یه سر به gtainside بزنه. :27::46::5:

من قصد توحین نداشتم

amin_fixfox
31-07-2008, 20:35
سلام!

اینم چنتا وسیله برای پرواز حجمش کمه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطور سوار این بشم؟! وقتی Enter رو می زنم کارل میره زیر سفینه و اونو کج می کنه! اما مثل اینکه سفینه در نداره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدbmw موست وانتد
گفتم قشنگه بزارمش

جالبه من این ماشین رو فقط توی یه خیابون و اون هم به مقدار خیلی کم پیدا کردم....
رمز خاصی نداره؟ خیلی کمیابه!
کمی از چرخ های ماشین هم داخل زمین هست!
ولی درکل باحاله

king of the kings
31-07-2008, 21:04
این هم یه مود
با این mod دیگر نیازی به Trainer در بازی GTA:SA نداریدودر ضمن می توانید Super CJ شوید یا با یک تماس به راننده شخصی توسط او به خانه یا جاهای دیگر برویدو یا ... برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپس
فایل american.gxt را از همان مسیر Extract یا Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایل ی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است. برای اضافه کردن امکانات این mod به بازی وارد بازی شده و بدین ترتیب عمل کنید: پس از پایان دمو به جای سوار دوچرخه شدن به نزدیکی خیابان بروید سپس با نگه داشتن کلید های G+Y لیستی از ماشین ها می آید یکی را انتخاب نموده سپس کلید SPACE رابزنید بعد از چند لحظه یک ماشین به نزدیکی شما می آید بازدن و نگه داشتن کلید C سوار ماشین شوید به خاطر داشته باشید برای سوار شدن ماشین در این حالت نباید کلید F یا ENTER را بزنید.پس از سوار شدن به ماشین کلید CAPSLOCK رانگه دارید تا لیستی از مکان های مهم شهر بیاید .از این لیست Johanson house را انتخاب نماییدو کلید SPACE رابزنید راننده ماشین شما را به خانه میبرد بعد از رسیدن به خانه با کلید F یا ENTER از ماشین خارج شوید.برای وارد خانه شدن باید ماموریت اول تمام شود می توانید خودتان ماموریت را تمام کنید یا با نگه داشتن کلید N پس از دمو مرحله راتمام کنید سپس وارد خانه شوید. در نزذیکی میز ناهارخوری یک در بسته وجود دارد به آن نزدیک شوید تلویزیون بزرگی ظاهر می شود دراین هنگام بازدن کلید G اسامی مودها می آید وبا زدن کلید Y مودها فعال یا غیر فعال می شوند بازدن دوباره G مود بعدی می آید و به همین ترتیب آن را هم بازدن کلید Y فعال یا غیر فعال کنید . به همین صورت تمامی مود ها را فعال کنید و با زدن کلید F یا ENTER از آن خارج شوید و لذت ببرید.
با نگه داشتن کلید وسط ماوس و C در هر جایی از بازی می توانید بازی را ذخیره کنید.
با نگه داشتن کلید راست ماوس و SHIFT انواع اصلحه در اطراف شما می آید.
جان و جلیقه شما هرگز تمام نمی شود.
با سوار شدن به هر ماشین و نگه داشتن کلید N ماشین شما نسبت به هر چیزی ضد ضربه میشود ودر ها قفل می شود و با نگه داشتن N در ماشین باز می شود.
دیگر نگران چپ کردن ماشین نباشید اگر ماشین شما چپ کرد مدتی صبر کنید تا دوبار ه به حالت اولیه باز گردد.
دیگر هرگز از موتور پرت نخواهید شد.
با نگه داشتن کلید های W و Y در هر جایی به جز خانه سوار موتور می شوید.
لینک دانلود

king of the kings
31-07-2008, 21:07
اينطوريه ما هم مود بزاريم

اگه بذارید ممنون می شم:8:

king of the kings
31-07-2008, 21:13
اینم یک مود دیگه امیدوارم تکراری نباشه
لباس و هيکل شما تغيير مي کنه
اول بازي با موتور به خانه ي cj مي رويد و.............
وحالا کليد ها
با زدن کليد G در بازي مانند super man مي شويد و مي توانيد پرواز کنيد
با زدن کليد Enter ميتوانيد ماشين ها را از خود دور کنيد و به اطراف پرتاب کنيد
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد بازدن کليد Left Control مي توانيد بمب بندازيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!)
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد باشيد با عقب بردن راديو ماشين مي توانيد اصلحه روي ماشين خود سوار کنيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!) و بابردن راديو به جلو تير اندازي کنيد و...............................
بريد حال کنيد
لینک دانلود

کاربر_P30W
31-07-2008, 21:32
وحالا کليد ها
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد بازدن کليد Left Control مي توانيد بمب بندازيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!)
اگر سوار وسيله ي نقليه باشيد باشيد با عقب بردن راديو ماشين مي توانيد اصلحه روي ماشين خود سوار کنيد ( حتي اگه سوار دوچرخه باشيد!) و بابردن راديو به جلو تير اندازي کنيد و...............................
بريد حال کنيد
لینک دانلود

این مد باحال تره ؛ اون یکی مد قبلی فقط گیر میده و عصتب آدم رو خورد میکنه؛ولی این یکی رو در خواب هم نمیشه دید!

کاربر_P30W
31-07-2008, 21:33
وحالا کليد ها
بريد حال کنيد
لینک دانلود

این مد باحال تره ؛ اون یکی مد قبلی فقط گیر میده و عصاب آدم رو خورد میکنه؛ولی این یکی رو در خواب هم نمیشه دید!

کاربر_P30W
31-07-2008, 21:34
من پس ورد ام رو می خوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااام

کاربر_P30W
31-07-2008, 21:43
اینم ورژن جدید ENB:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه از دراکت 9 سی استفاده می کنین که حتماًهم استفاده میکنین؛ این رو دانلود کنین:

Dead Or Alive رو پچسب

Control Your Self and don't quote This

لینک تایپیک در حال آماده شدن

بیخیال X box! من تبدیل کننده ش رو دارم

کاربر_P30W
31-07-2008, 22:07
راستی ستاپ اتوران دانوش سیتی رو ه مدرست کردم... یکمی صبر کنین واسه فروش آماده میشه اینم عکسی از اتوران:

کاربر_P30W
31-07-2008, 22:11
Oh! چرا عکس موس (ماوس) نیوفتاد؟

کاربر_P30W
31-07-2008, 22:22
قاطی گرم! پست اضافی دراومد

aseman e ghermez
31-07-2008, 23:44
بفرمایید اینم skin hitman

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که کار نمیکنه یعنی not found میده:19::19::13::13::41::41::41::11::11::11:
یه سالمشو بذار

hshak2006
31-07-2008, 23:45
شما ها که انقدر حرف از مود میزنین. اگر یه مود دارین که مثل همون مود بالایی راننده داشته باشه و پلیس هارو اسکورت cj کنه بزارین . یا یه مودی بزارین که عجیب باشه .

brain
01-08-2008, 00:25
اتفاقا یه مودی بذارید که شبیه به واقعیتش کنه .... یعنی یک زندگی واقعی ...... کسی میدونه چه طوری میشه جمعیت بازی رو افزایش داد؟ هخیلی برام مهمه اگه میتونید جواب بدید ..ممنون

hshak2006
01-08-2008, 00:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

orkide2008
01-08-2008, 02:57
اخه دوسته عزیز همینجوریشم گرافیک 607 پایینه تو بازی وای به حاله اینکه بخوایم تبدیلش کنیم به 206

ebicross
01-08-2008, 07:02
منظورم اين بود كه وقتي يه ستاره اي مي شي 20 تا پليس با ماشين بياد دنبالت
باید تو فایل Main.scm تغییر بدی. اما فکر نکنم چیز جالبی در بیاد. خوب 5 ستاره شو تا به جای 20 تا 50 تا بیاد. نه؟

یه چیز مهم تر :
اگر درست جایگزین کنی و ابعاد تکسچر رو بهم نزنی نباید dont Send بده.
اون تیکها همونهایی بود که گفتم بهشون دست نزن. چون اولش نشون نمیده ولی تو مراحل بازی هنگ میکنه.
مثلا میتونی نوع راه رفتن شخصیت رو عوض کنی و یا نوع رفتارش رو. کافیه مثلا یه آقایی رو تو بازی براش بزنی Stat_prostit*ute و بعد تو بازی اگر بوق بزنی سوار میشه و ..... تازه مثل زنها هم راه میره.
یا اگر buy Drugs رو بزنی تو بازی از مواد فروشها موارد میخره.
میتونی با زدن گزینه ی Rich Family Cars کاری کنی که اون شخصیت سوار ماشینهای با کلاس بشه و یا با زدن taxi میتونی زن راننده تاکسی هم داشته باشی.
اگر یه شخصیت توپ برای CJ میخوای کلمه ی NM Girl MOD رو تو گوگل سرچ کن و دانلود و نصب کن و در آخر میبینی چقدر باحاله.

سلام عزیزان
چرخهای پراید با تنظیم کردن vehicles.IDE درست میشه. میر محمد این کار رو کرده بود تا کسی کپی نکنه و از این حرفها. از این خط Vehicles.IDE استفاده کن. اولش رو نمینویسم و فقط قسمت عددهاش رو میزارم.

10, 6, 2ff0, 0.73, 0.73

در صفحه ی flafs هندلینگ ادیتور گزینه های Wide 1 و Wide رو خاموش کن و اگر از اول خاموش بودند narrow رو روشن کن.

در صفحه ی flags گزینه ی hydrolic install رو خاموش کن.

مد گذاشتن که شاهکار نیست. هرکی مود بخواد یه سر به gtainside بزنه.
پس هرکس هم که میخواد در باره GTA حرف بزنه Gtaforum هست دیگه چرا p30world؟

جالبه من این ماشین رو فقط توی یه خیابون و اون هم به مقدار خیلی کم پیدا کردم....
رمز خاصی نداره؟ خیلی کمیابه!
کمی از چرخ های ماشین هم داخل زمین هست!
ولی درکل باحاله
برای اینکه یک ماشین رو رفت و امدش رو زیاد کنی تو پوشه ی Data فایل Cargrp.dat رو با Notepad باز کن.
بعد اسم اون ماشین در بازی رو بعد از اسم ماشینهای گروه Gang1 بنویس. به این صورت که مثل خودش اول یک ویرگول میزنی و بعد اسمش رو مینویسی.
برای اینکه چرخهای ماشین تو زمین نباشند فایل vehicles.IDE رو باز کن. دو مقدار جلوی اسم ماشین هست به صورت ممیزی مثلا 0.75 که معمولا دو تاش با هم برابره. یکی از اینها چرخ جلو و دیگری چرخ عقب هست. برای اینکه چرخها بیاد بیرون کافیه کمی به این عددها اضافه کنی. مثلا 0.75 رو بکنی 0.9 خوب میشه. یا 0.9 رو بکنی 1.0 خوب میشه. اینطوری چرخها عادی میشن.

شما ها که انقدر حرف از مود میزنین. اگر یه مود دارین که مثل همون مود بالایی راننده داشته باشه و پلیس هارو اسکورت cj کنه بزارین . یا یه مودی بزارین که عجیب باشه .
این دو نمونه MOD که دوستمون گذاشت به خاطر تغییر فایل main.scm و عواقبی که داره زیاد مورد پسند همه نیست. مود باید استاندارد، کم حجم و شیک باشه. این مودها استاندارد نیستند. حتی اگر بهترین ها اونها رو طراحی کرده باشند.

اتفاقا یه مودی بذارید که شبیه به واقعیتش کنه .... یعنی یک زندگی واقعی ...... کسی میدونه چه طوری میشه جمعیت بازی رو افزایش داد؟ هخیلی برام مهمه اگه میتونید جواب بدید ..ممنون
میشه این کار رو کرد. کافیه یک سری فایل رو دستکاری کرد اما به نظرم دست بردن تو جمعیت شهر و تعداد و تراکم اونها اصلا درست نیست. من یک بار به خاطر همین تغییرات بازیم تو یک مرحله گیر کرده بود و در بعضی خونه ها باز نمیشد. اول فکر کردم از Gta3.IMG هست ولی بعد فهمیدم نخیر از فایلهای PED اینطور شده.

ebicross
01-08-2008, 08:02
راستی یه سوال کسی میتونه جواب بده.
من دو تا مشین دارم که نور چراغهاشون میفته زیر خودشون به جای اینکه جلوشون بیفته. به نظر شما مشکل از کجاست؟
یعنی زیر ماشین نورانی میشه و جلوی ماشین تو شب سیاهه یعنی نه اینکه سیاه باشه ها. تاریکه...

ebicross
01-08-2008, 08:31
خوب این هم CJ سفید پوست. البته من خودم نصبش نکردم و این لینک مربوط به صفحه ی قرار گرفتن این مد هست. برین و عکسش رو ببینید و اگر خوب بود دانلود کنید.
فقط ممکنه مد کامل نباشه و با رفتن به آرایشگاه کلش سیاه بشه دوباره.

king of the kings
01-08-2008, 09:25
این هم یک سری دیگه برای اقای امین گرامی
لینک عکس

لینک دانلود

حجم=6mb

Mohsen EA
01-08-2008, 09:32
باید تو فایل Main.scm تغییر بدی. اما فکر نکنم چیز جالبی در بیاد. خوب 5 ستاره شو تا به جای 20 تا 50 تا بیاد. نه؟

اما به نظر من خيلي باحال ميشه يه طوري باشه كه 10 تا موتور سوار 10و تا ماشين بياد ميشه بگي چطوري :11:

king of the kings
01-08-2008, 09:32
بچه ها نظر بدید اگه بده بگید که درستش کنم اگه خوبه که ادامه بدم

امین گرامی
01-08-2008, 09:44
آقای king of the kings بابت ماشین پلیسها خیلی ممنونم.

آیا خود ماشین سمند پلیس نیست؟

mehran_286
01-08-2008, 09:50
سلام دوستان کسی برنامهggm رو نمیزاره(با راهنما)
اخه من نتونستم با imagetoolکار کنم
وقتی مود میریزی بازی رو باید از اول شروع کنی (اصلا مود چیه)

king of the kings
01-08-2008, 09:50
شاید با این کار بشه ماشین رو به بازی اضافه کرد اگه تکراری هست ببخشید
فایل ها را به وسیله برنامه IMGTOOL جایگزین فایل های مشابه در gta.dat کنید و بعد از منوی commands گزینه Rebuild Archive را بزنید تا فایل ها باز سازی شود. این کار حدود 1:30 زمان میبرد. سپس پوشه یgta3.img را که درون پوشه ی models میباشد را باز کرده وفایل های جدید را به جای فایلهایقدیمی replace کنید.

king of the kings
01-08-2008, 09:53
آقای king of the kings بابت ماشین پلیسها خیلی ممنونم.

آیا خود ماشین سمند پلیس نیست؟

توی همین تاپیک اقا مجید گذاشتن ولی من نتونستم پیدا کنم ولی اگه پیدا کردم می زارم

king of the kings
01-08-2008, 09:54
اینم برنامه ی ggm

king of the kings
01-08-2008, 10:03
طریقه ی کا ر
شما باید این برنا مه را از فشرده در بیاری بعد دو فایل GTAINTERFACE.dll و ggmm رو در محل نصب بازی بریزید تا عمل کند بعد روی ggmm کلیک کنید بعد عکس تمام ماشین های gta میاد بعد روی اون ماشینی که می خواین جا یگزین کنید کلیک راست کرده و گزینهی manual mod installer رو بزنید بعد dff , txt ماشین ها رو جایگزین کنید بعد گزینهی install رو بزنید تا جایگزین بشن هر جا شو نفهمیدی بگو

king of the kings
01-08-2008, 10:05
مود یک تغییراتی رو بازی میده

mohammadrezams
01-08-2008, 10:12
راستی یه سوال کسی میتونه جواب بده.
من دو تا مشین دارم که نور چراغهاشون میفته زیر خودشون به جای اینکه جلوشون بیفته. به نظر شما مشکل از کجاست؟
یعنی زیر ماشین نورانی میشه و جلوی ماشین تو شب سیاهه یعنی نه اینکه سیاه باشه ها. تاریکه...

ميدونم همون اتوبوس بنز رو ميگي . من بازش نكردم ولي احتمالا دامي headlights اون ممكنه وسط اتوبوس گذاشته شده باشه . ماشين رو توي زد مدلر باز كن بعد ببين جلوي ماشين طرف چپ بايد يه دامي سبز رنگ باشه كه وقتي ماوس رو روش ميبري اسمش بياد headlights . ببين اينطوري هست ؟؟؟ اگه نباشه مشكل از دامي هست . توي هندلينگ وارد نيستم ولي اگه شما امتحان نكردي امتحان بكن .

کاربر_P30W
01-08-2008, 10:29
پس هرکس هم که میخواد در باره GTA حرف بزنه Gtaforum هست دیگه چرا p30world؟

راست میگی،من برای همین زیاد اینجا نمیام؛این جا مثل یه انباری میمونه که مردم داخلش پچ های 100 سال پیش رو میگیرن؛البته قصد توهین به شما رو ندارم؛اما اون ها به نوبه ای سازنده هستن

ebicross
01-08-2008, 10:31
اما به نظر من خيلي باحال ميشه يه طوري باشه كه 10 تا موتور سوار 10و تا ماشين بياد ميشه بگي چطوري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
باید Sanny Builder و برنامه نویسی تحت اون رو بلد باشی. انگلیسیت هم اگر خوب باشه یک کارایی میشه کرد. من چیز بیشتری نمیدونم.

به همین اضافات و چیز میزا میگن مود.
مودهایی که فایل Main.scm رو تغییر بده باید بازی رو از اول شروع کنی.
GGMM رو تو همین تاپیک سرچ کن. بارها گذاشته شده.

شاید با این کار بشه ماشین رو به بازی اضافه کرد اگه تکراری هست ببخشید
فایل ها را به وسیله برنامه IMGTOOL جایگزین فایل های مشابه در gta.dat کنید و بعد از منوی commands گزینه Rebuild Archive را بزنید تا فایل ها باز سازی شود. این کار حدود 1:30 زمان میبرد. سپس پوشه یgta3.img را که درون پوشه ی models میباشد را باز کرده وفایل های جدید را به جای فایلهایقدیمی replace کنید.
آقا GTA.DAT به ماشین ربطی نداره. این فایل طریقه لود شدن بازی و نحوه ی لود شدن فایلهای اصلی رو تعیین میکنه. بهش دست نزنید عواقب داره.

برای ماشین نصب کردن اول فایلهای اصلی DFF و TXD رو تو GTa3.IMG با IMG Tool باید Replace کنید. بعد Rebuild Archive رو بزنید.
بعد تغییرات رو تو Handling.CFG و vehicles.IDE و Carcols.DAT . Carmods.DAT بدید.
کلمه های اموزش نصب رو با نام کاربری من تو تاپیک سرچ کن.

ebicross
01-08-2008, 10:32
چند وقته سوال از carcols زیاد میشه. این عکس راهنمای رنگهای Carcols هستش.
عددهایی که رو رنگها هستن در واقع کد رنگ هستن.
جاهایی که عدد نزاشتم خودتون به همون ترتیب عدد فرض کنید.

king of the kings
01-08-2008, 10:35
باید Sanny Builder و برنامه نویسی تحت اون رو بلد باشی. انگلیسیت هم اگر خوب باشه یک کارایی میشه کرد. من چیز بیشتری نمیدونم.

به همین اضافات و چیز میزا میگن مود.
مودهایی که فایل Main.scm رو تغییر بده باید بازی رو از اول شروع کنی.
GGMM رو تو همین تاپیک سرچ کن. بارها گذاشته شده.

آقا GTA.DAT به ماشین ربطی نداره. این فایل طریقه لود شدن بازی و نحوه ی لود شدن فایلهای اصلی رو تعیین میکنه. بهش دست نزنید عواقب داره.

برای ماشین نصب کردن اول فایلهای اصلی DFF و TXD رو تو GTa3.IMG با IMG Tool باید Replace کنید. بعد Rebuild Archive رو بزنید.
بعد تغییرات رو تو Handling.CFG و vehicles.IDE و Carcols.DAT . Carmods.DAT بدید.
کلمه های اموزش نصب رو با نام کاربری من تو تاپیک سرچ کن.

خسته نباشی من که بلدم اینارو:13:

king of the kings
01-08-2008, 10:38
ادرس دقیق gta forum چی هست؟

امین گرامی
01-08-2008, 10:43
سلام

دوستان چطوری میشه یک عکس مثلا غروب خورشید که برای براق کردن ماشین است را از یک ماشین برداشت و به ماشین دیگراضافه کرد؟

کاربر_P30W
01-08-2008, 10:50
ادرس دقیق gta forum چی هست؟

کاربر_P30W
01-08-2008, 10:51
حتی Girl NM رو هم اون ها ساختن(GTA Forums)

کاربر_P30W
01-08-2008, 11:10
من از سوی رکستار گیمز پچ IV به SA رو گرفتم و حالا این پچ رو در بازی خودم با نام Danoush's City گذاشتم و حالا این پچ NBA را در GTA اکتوی میکنه!! البته با 450.000 تومان برای منخرج بالا اورد اما قیمت بازی هنوز سر ِ جایش هست! 3500 تومان در این تاریخ؛همراه با 1 بستهنرم افزاری از سوی الکساندر (برنامه نویس San Andreas) رایگان به دست شما میرسد؛ چون ان فرد بصورت رایگان ؛ پچ را به من داد؛ در این پچ بازی جالب تر شده و مدل های TDU هم با پچ Mega که قیمت 13.000 تومان هست به GTA به وسیله خودم و یه نفر دیگه Convert شده و در ضمن H.U.D به صورت کامپرس D.P یعنی فشرده هوشمند به صورت دیجیتال پیکچر در اومده که همه همه بیش از 463000 تومان برای من خرج گرفت ؛ اما بازم میگم قیمت هنوزثابته و در حال Publish کردن بازی هستم؛اخطار:

این بازی در حال ثبت شدن هست اما هیچ یک از حرف هایم دروغ نیست،به خداراست گفتم

کاربر_P30W
01-08-2008, 11:12
اخطار: پست قبلی اصلا تبلیغات نبوده و از مدیران خواهش میکنم برای این کار ها بن نکنن من رو؛ هرچند پسورد اصلیم رو به من نمیدید.

Mohsen EA
01-08-2008, 12:19
حالا اين پچ iv چطوري هست؟؟؟

king of the kings
01-08-2008, 12:35
این gta danoosh city اصلآ کجاست؟

hshak2006
01-08-2008, 12:53
میشه یکی تمام امکانات مود سوپر من رو باکلید هایی که میشه باهاش کار کرد رو بنویسه.

brain
01-08-2008, 14:30
سلام آقای ebricros ....دیگه دارم به اون چیزی که میخوام برسم ، میرسم فقط بازیم چند تا سوال :

چند تا از کاراکتهاری زن داخل بازی تو فایل gta3 نیستش ..کجا میتونه باشه ؟

یه چیزه خیلی خیلی مهم اینکه میخواستم بدونم چیزی وجود نداره که بتونیم باهاش یهو بازیو استاپ کنیم و زیرنویسشو بخونیم ( میفهمین که چی میگم ..دقیقا مثه فیلم سینمایی )

هرکی میدونه بگه چون خیلی برام مهمه ...

در ضمن میتونید چندتا mod کار برام پیدا کنید ...( یعنی چندتا ویژگی باحال به بازی اضافه شه .... مثلا چند نوع ورزش دیگه بهش اضافه شه و از اینجور چیزا )

با تشکر

brain
01-08-2008, 14:31
کی پخش میشه حالا ؟

metalika777_h_g
01-08-2008, 14:49
اقا هر وقت من میخوام ماشین رو تو برنامه img tools جایگزین کنم تا 50 درصد میره بعد eror میده وهمه چی میریزه به هم باید چیکار کنم

hshak2006
01-08-2008, 15:13
اقا هر وقت من میخوام ماشین رو تو برنامه img tools جایگزین کنم تا 50 درصد میره بعد eror میده وهمه چی میریزه به هم باید چیکار کنم
مگه شما چیکار میکنی که تا 50 درصد میره . چجوری ماشین رو وارد بازی میکنی شما.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

hshak2006
01-08-2008, 15:14
میشه یکی تمام امکانات مود سوپر من رو باکلید هایی که میشه باهاش کار کرد رو بنویسه

Mohsen EA
01-08-2008, 15:15
با تشکر
تو فايل player.img هست بگرد پيدا ميكني

behzad1374
01-08-2008, 15:26
آقا شما رو به خدا دست از اين ريپيدشير لعنتي بكشيد. هر كار ميكنم نيتونم دانلود كنم.:41::19:

king of the kings
01-08-2008, 15:38
آقا شما رو به خدا دست از اين ريپيدشير لعنتي بكشيد. هر كار ميكنم نيتونم دانلود كنم.:41::19:
شما یک سایت به من معرفی کن تا من چیزای بهتری میزارم

king of the kings
01-08-2008, 15:56
من میخوام تعدادی مود بزارم

king of the kings
01-08-2008, 16:11
این هم یک مود دیگه
در این mod خواهید دید :
- 31 مرحله جدید
- داستان جدید
- شخصیت های جدید
- تعداد زیادی مراحل از گذشته بعد از پایان بازی
_ کیلومتر شمار (آنالوگ)

توضیحات : داستان بازی در سال 1993 اتفاق می افتد. cj بعد از یک مهمانی در ویلای Madd Dogg به خانه می رود و آنجا به خواب می رود هنگامی که بیدار می شود متوجه آتش سوزی در خانه می شود. بعد از این اتفاق cj برادرش sweet را می بیند و با او درباره اینکه این آتش سوزی اتفاقی نبوده صحبت می کند....

برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر پوشه های data و text و models واقع در پوشه Great.Theft.Car.v.1.03.EN را در مسیری که gta نصب شده کپی کنید .وارد بازی شوید.
*قبل از شروع بازی subtitles را از مسیر زیر در منوی بازی فعال کنید :
Options -> Display Setup -> Subtitles -> ON
* با کلید shift چپ دمو ها رد می شود.
* Patch بازی را در مسیری که gta نصب شده در پوشه text کپی کنید.
لینک دانلود

پچ

king of the kings
01-08-2008, 16:19
اینم یکی دیگه
برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنید . حالا وارد بازی شوید بعد از دموی اول بازی یک ماشین زرد رنگ می آیدمی توانید با آن به خانه برویدیا با نگه داشتن کلیدهای G+Y راننده خود راصدا بزنید.
لیستی از ماشین ها ظاهر مشود بازدن کلید D لیست دوم نیز ظاهر مشود با SPACE یکی را انتخاب کنید.
*بعد از آمدن ماشین به سمت شما با نگه داشتن کلید C وارد ماشین شوید.بعد CAPSLOCK را بزنید تا لیست مکان های شهر بیاید سپس یک جا را با SPACE انتخاب کنید . با نگه داشتن کلید 2 پشتیبان های خود را خبر کنید .با زدن کلید LCTRL اگر اصلحه داشته باشید می توانید تیر اندازی کنید با همان کلید این حالت غیر فعال می شود. با کلید های Y و N به ترتیب دستور زیاد یا کم کردن سرعت را بدهید. با نگه داشتن کلید Space می توانید دستور توقف بدهید وسپس به حالت معمول از ماشین خارج شده و کار خود را انجام دهید و دوباره با نگه داشتن کلید C وارد ماشین شوید.با نگه داشتن کلید W ماشین با Nitro حرکت میکند.شما می توانید با نگه داشتن کلید SPACE+Q جای خود را باراننده عوض کنید و راننده به دشمنان تیر اندازی کند. با نگه داشتن کلید G+N راننده را مرخص کنید.
*در نزدیکی خانه CJ و گاراج CJ در SF و یکی از هتل ها در Las Venturas دایره قرمزی وجود دارد با وارد شدن به آن و زدن کلید TAB لیستی از ماشین ها آمده وپس از انتخاب کردن یکی راننده آمده و شما را دور San Andreas می چرخاند تمام فرامین با در این حالت نیز عملی است.
*در نزدیکی هر فرودگاه شهری یک تلفن وجود دارد با رفتن به آن وزدن کلید TAB واز دست دادن 1000$ یکی از شهر ها را انتخاب کرده و با جت شخصی خود به آن شهر بروید سپس یک ماشین با یک پشتیبان به دنبال شما در فرودگاه می آید سپس یک مکان را مانند با لا انتخاب کنید.
* با نگه داشتن کلید TAB+Y راننده هلی کوپتر شخصی خود راصدا بزنید.بعد از چند ثانیه می آید با کلید C وارد هلی کوپتر شوید. سپسCAPSLOCK را بزنید تا لیست مکان های شهر بیاید سپس یک جا را با SPACE انتخاب کنید .با زدن کلید LCTRL اگر اصلحه داشته باشید لیستی از اصلحه ها می آید سپس یکی را انتخاب کرده و به حالت اول شخص تیر اندازی کنید. با نگه داشتن کلید W دستور فرود بدهیدوبا کلید معمول پیاده شدن پیاده شوید و کار های خود را انجام دهید و دوباره با کلید C سوار شوید. اگر سوار هلی کوپتر نبودید با کلید G+N دستور پشتیبانی بدهید و با کلید TAB+N او را مرخص کنید.
*بعد از مرحله Green Goo در کنار خانه Sweet وکنار کاراج CJ در SF و کنار Four Dragon Casino در Las Venturas سه تا شیشه Green Goo وجود دارد با برداشتن آن و خوردن آن با نگه داشتن کلید های SPACE+G قدرت Green Goo را بدست می آورید . با این قدرت تا 30 ثانیه دویدن و شنا کردن و دوچرخه سواری کردن شما سریع تر می شود و پرش ها بلندتر و تیر اندازی کردن در حالت slow motion را بدست می آورید.
*با نگه داشتن کلیدهای TAB+SPACE به صورت مسافر سوار هر ماشینی می شوید.
*شما می توانید با نگه داشتن کلید CAPSLOCK+SPACE بر پشت ماشین packer ماشین یا موتور را به پشت ماشین packer بگزارید بدون اینکه به پایین بیافتد سپس می توانید با کلید 2 جدا کنید .
*شما می توانید با نگه داشتن کلید NUM6 لیستی را بیاورید و پس از فعال کردن Mission Passed از این لیست با کلید SPACE مراحل را بدون بازی کردن رد کنید.
این MOD را از یکی از لینک های زیر دانلود کنید:

king of the kings
01-08-2008, 16:21
من هر چند وقت یک بار دو نمونه مود میزارم باسه امروز بسه

behzad1374
01-08-2008, 16:48
شما یک سایت به من معرفی کن تا من چیزای بهتری میزارم
من از هيچ كدوم از سايت هاي شير دار نميتونم دانلود كنم. نميدونم چرا . مثل rapid share , div share , 2 share , 4 share ,...
از هر ساتي غير از اينا باشه خوبه. مثل سايت توي امضام . يا mihd.net و ...

officer
01-08-2008, 16:56
bmw که در بازی need for speed pro street بود حالا برای gta هم هست

king of the kings
01-08-2008, 17:04
من از هيچ كدوم از سايت هاي شير دار نميتونم دانلود كنم. نميدونم چرا . مثل rapid share , div share , 2 share , 4 share ,...
از هر ساتي غير از اينا باشه خوبه. مثل سايت توي امضام . يا mihd.net و ...

دستت درد نکنه سایت خوبی معرفی کردی:10:

king of the kings
01-08-2008, 17:05

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ماشین های most wanted بیشتر بذار

officer
01-08-2008, 17:12
از ماشین های most wanted بیشتر بذار
دوست من دانلود این ماشین ها که از کیفیت مطلوب و حجم 2 تا 3 مگابایتی برخودارن و دوباره اپلود کردن اونا با این سرعت کم اینترنت کاری وقت گیر هست و اعصابی فولادی میخواد با این حال بیشترین سعی خودمو میکن که از باحالا بزارم:40::11::5:

امین گرامی
01-08-2008, 17:21
سلام :20::20::20:

دوستان چطوری میشه یک عکس مثلا غروب خورشید که برای براق کردن ماشین است را از یک ماشین برداشت و به ماشین دیگراضافه کرد؟ :13::13:

ببخشید تکرار کردم:11:

brain
01-08-2008, 18:30
با سلامی دوباره :

بچه ها میتونید چند تا کاراکتر بچه و کودک برای من پیدا کنید چون جای کودکان خالیه در بازی ..میخاستم طبیعی تر بشه ....
در ضمن اون چیزی که تو پست قبلیم بود (یعنی pause کردن بازی برای خواندن subtitle ) رو پیدا نکردید ؟

داش يعقوب
01-08-2008, 20:00

دوست عزيز ميشه بگي چه جوري اين ماشينو دانلود كنم .....
اخه من نميتونم از اين سايت دانلود كنم:41:

officer
01-08-2008, 20:02
این هم استون ماتین که مامور007 در اخرین فیلمش از این استفاده کرده بود البته تو nfs most wanted هم بود

officer
01-08-2008, 20:05
دوست عزيز ميشه بگي چه جوري اين ماشينو دانلود كنم .....
اخه من نميتونم از اين سايت دانلود كنم:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به این ادرس برین از ردیف سمت چپ در قسمت gta san andreas گزینه cars رو بزنین , از لیست ماشین ها bmw رو انتخاب کنید

officer
01-08-2008, 20:23
نمیدونم اون هیتمن رو گرفتین یا نه ولی میزارم دیگه

امین گرامی
01-08-2008, 20:54
با سلامی دوباره :

بچه ها میتونید چند تا کاراکتر بچه و کودک برای من پیدا کنید چون جای کودکان خالیه در بازی ..میخاستم طبیعی تر بشه ....

من خودم یه سری تو چند تا سایت دونبال بچه گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .تازه اگر هم باشه باید به جای یکی بریزی که تو خیابانها حرف نزنه و سوار ماشین هم نشه!

امین گرامی
01-08-2008, 20:56
دوستان بهتره ماشینها و لباسهای ایرانی بگذارید.

alishahvali
01-08-2008, 22:46
سلام دوستان
توي اون مدي كه توي پست 5373 هست وقتي كه كليد 2 را مي زنيم تا محافظ بياد ميشه محافظ ها با ماشين پليس بياند اگه ميشه بهم بگيد چطوري

يه سوال ديگه
ميشه كاري كرد كه ماشين هاي عادي چراغ گردون داشته باشند (مثل پليس مخفي) اگه ميشه اينم بگيد
اگه ميشه بگيد چطوري بايد ماشين به بازي اضافه كرد (نه تعويض ماشين)

ممنون ميشم كمكم كنيد

officer
01-08-2008, 22:48
ساخت ماشین که به این راحتیا نیست. لباسم مگه ایرانی خارجی داره؟ شاید منظورت لباس محلیه؟
اگه خودت تو کار ساخت ماشین واردی یا اشنایی داری که بلده برو تو فروم سایتw w w.majidonline.c o m تا دلت بخواد بلوپرینت ماشین ایرانی و خارجی گذاشتن.....:5:

ebicross
02-08-2008, 00:01
سلام آقای ebricros ....دیگه دارم به اون چیزی که میخوام برسم ، میرسم فقط بازیم چند تا سوال :

یه چیزه خیلی خیلی مهم اینکه میخواستم بدونم چیزی وجود نداره که بتونیم باهاش یهو بازیو استاپ کنیم و زیرنویسشو بخونیم ( میفهمین که چی میگم ..دقیقا مثه فیلم سینمایی )

هرکی میدونه بگه چون خیلی برام مهمه ...

در ضمن میتونید چندتا mod کار برام پیدا کنید ...( یعنی چندتا ویژگی باحال به بازی اضافه شه .... مثلا چند نوع ورزش دیگه بهش اضافه شه و از اینجور چیزا )

با تشکر
تمام زنهایی که شما با Ped Editor میبینید تو Gta3.IMG هستند. بقیه تو فایل Cutscene.IMG هستند.
در مورد Stop کردن حتما باید مودی وجود داشته باشه ولی من ندیدم.
برای مورد آخر ویرایش فایل Main.SCM لازمه.

تو سایتهای مود بگردی بچه هم پیدا میشه. baby یا همچین چیزایی رو سرچ کن.

اگه ميشه بگيد چطوري بايد ماشين به بازي اضافه كرد (نه تعويض ماشين)
برای اینکا باید از ماشین خام استفاده کرد. بسیار وقت گیر و مشکل. البته من هم بلد نیستم ولی قدیمی تر های این تاپیک یعنی زننده های تاپیک بلدند.

ماشین که فراوونه. لباس هم من لباس تیم ملی و استقلال و پرسپولیس رو قبلا گذاشتم. گرچه زیاد قشنگ نیست ولی از هیچی که بهتره
-------------------------------------------------
دانوش یه سوال:
شما چطوری همچین خریدهایی رو از آمریکا و از شرکت take Two کردی؟؟؟
اسم پچت رو دقیق بگو. لینک های دانلودش فراوونه. کسی بابت پچ که پول نمیده.
معمولا پچ ها ورژن قدیم رو به جدید ربط میده ولی مال شما مثل اینکه برعکسه!!!
--------------------------------------------------
و یک نکته دیگه که واقعا مهمه:
من که کاره ای نیستم ولی به عنوان یک عضو p30world خواهش میکنم به جای تشکر به صورت پست از کلید تشکر استفاده کنید. اگر جواب سوال میدین یا سوال میکنید؛ هر سوال رو تو پست جداگانه ای ندید.
اینجا تاپیک ادیت و پچ GTA هست. لطفا سوالهای متفرقه نپرسید و بحث متفرقه درست نکنید.
واقعا این تاپیک بیخود داره روزی 10 صفحه جلو میره.
-------------------------------------------------------------------------------------
Carcols MOD
با نصب اسان این مد رنگهای جدید به بازی اضافه میشه و خیلی جالب تر میشه.
رنگها عبارت اند از:
نوک مدادی - زرد غروب خورشید - نارنجی کلاسیک - سبز براق - مسی - زرشکی براق - آبی بسیار روشن

طریقه استفاده:
فایل زیر رو دانلود کنید با حجم 15 کیلوبایت

حالا فایل Carcols ADD رو باز کنید.
تمام محتویات رو کپی کنید و تو فایل Carcols.dat و در قسمت مشابه Paste کنید. یعنی قسمتهای همانند رو تو فایل Carcols.dat حذف کنید و این جدیدها رو به جاش بزارید.
حالا اعدادی که تو عکس زیر نوشته شده رو آخر اسم ماشینها مثل مثال اضافه کنید.
لازم نیست همه ی رنگها رو به یک ماشین اضافه کنید.
کافیه به جای عددهای جلوی هر ماشین یا چند تاش رو به موارد بالا تغییر بدید و یا این رنگها رو هم اضافه کنید به ادامه ی اونها.
کدهای رنگ همونطور که بالا هم میبینید عبارت اند از:
117-47-111-100-35-118-9

قبل از هر کار یک کپی از فایل اصلی بگیرید.

امین گرامی
02-08-2008, 07:54
سلام

کسی میتونه سمند پلیس بسازه؟

hshak2006
02-08-2008, 08:21
کسی رینگی داره که وسطش بچرخه . مثل nfs یعنی بک قسمت متحرک و یک قسمت ثابت داشته باشه که وقتی گاز میدی شروع کنه به چرخیدن . وقتی هم که ترمز میگیری آروم آروم وایسه.

officer
02-08-2008, 11:18
توی این grove street جدید یه فایلی به نام boxes.txd هست که توی gta3.img نیست باید چکار کرد؟

امین گرامی
02-08-2008, 11:58
توی این grove street جدید یه فایلی به نام boxes.txd هست که توی gta3.img نیست باید چکار کرد؟

به جز gt3.img چند تا فایل دیگر هم کنارش هست.تو آنها را هم بگرد شاید باشه.

mohammadrezams
02-08-2008, 12:29
اينم آموزش ساخت چراغ كه آقا امين خواسته بود .
فقط كسايي كه پژو آر.دي جديد رو دانلود كردند و پسورد اون رو ميدونن ميتونن اين آموزش رو بگيرن .

هيچ كاريش نكن . چون وقتي نيست اگه اضافه هم بكني چيزي نميشه مگه اينكه توي فايلت ipl يا ide يا dff و چيزايي تو همين مايه ها داشته باشه .

کسی سمند پلیس داره یا میتونه بسازه؟

سرباز ایرانی هم کسی داره؟
امين گرامي چندين بار سوال كردين . سمند پليس ساخته نشده .
سرباز هم ساخته نشده ولي جناب ebicross يكي از اين پليس ويژه هاي ايراني رو ساخته .
=================
يكي در مورد پليس مخفي سوال كرده بود . من فكر كنم اگه يه ماشين معمولي رو جاي FBI بزاريم و يه آدم معمولي جاي آدم هاي FBI بشه يه پليس مخفي درست كرد . پليس مخفي هاي ايراني اگه بخوايم درست كنيم هم بايد پرشيا يا چهارصدو پنج يا آر.دي سياه رنگ بزاريم . اما تنها مشكل اينه كه اف بي آي توي پنج ستاره خلاف مياد بايد با cleo يا يه چيزي كاري كنيم توي دو خلافه به بعد بياد .

officer
02-08-2008, 12:32
به جز gt3.img چند تا فایل دیگر هم کنارش هست.تو آنها را هم بگرد شاید باشه.
نه نبود البته خیلی هم مهم نیست مساله مهمتر اینه که بازی من اصلا سیو ها رو نمیشناسه و میگه no save file available یه همچین چیزی و اگه بازی رو از اول هم شروع کنی فولر gta san andreas user file رو در my dacument نمیسازه...... حالا من چه کار کنم...... کمکککک.:19::19::5:

امین گرامی
02-08-2008, 12:42
[quote=mohammadrezams;2749122]اينم آموزش ساخت چراغ كه آقا امين خواسته بود .
فقط كسايي كه پژو آر.دي جديد رو دانلود كردند و پسورد اون رو ميدونن ميتونن اين آموزش رو بگيرن .

آقا محمد رضا دستت درد نکنه. از خدا هر چی میخواهی بهت بده.
دستت درد نکنه. نمیدونی من را چقدر خوشحال کردی.

دستت در نکنه:20:

امین گرامی
02-08-2008, 12:44
یک سوال: آقا محمد رضا این آموزش با چی باز میشه؟

امین گرامی
02-08-2008, 12:49
دوستان کسی میتونه پیکان وانت معمولی را بسازه؟

hshak2006
02-08-2008, 12:51
اسم در گاراج خونه cj چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hshak2006
02-08-2008, 12:52
کسی رینگی داره که وسطش بچرخه . مثل nfs یعنی بک قسمت متحرک و یک قسمت ثابت داشته باشه که وقتی گاز میدی شروع کنه به چرخیدن . وقتی هم که ترمز میگیری آروم آروم وایسه.

امین گرامی
02-08-2008, 12:53

آیا تو سایتهای خارجی دنبالش گشتی؟

king of the kings
02-08-2008, 13:19
code]kb
حذف شده

امین گرامی
02-08-2008, 13:23
اينم سربار ايراني كه كار من نيست ولي يك نغييراتي روش دادم

حجم=91 kb:10:

دستت درد نکنه

چطوری میتونم دانلودش کنم؟

ebicross
02-08-2008, 13:44
نه نبود البته خیلی هم مهم نیست مساله مهمتر اینه که بازی من اصلا سیو ها رو نمیشناسه و میگه no save file available یه همچین چیزی و اگه بازی رو از اول هم شروع کنی فولر gta san andreas user file رو در my dacument نمیسازه...... حالا من چه کار کنم...... کمکککک.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
اگر نیست بدون حذف اضافه کن.
مشکل Save به خاطر تغییر فایل Main,scm هست. اصلی رو بزاری درست میشه.

alishahvali
02-08-2008, 13:51
سلام دوستان
توي اون مدي كه توي پست 5373 هست وقتي كه كليد 2 را مي زنيم تا محافظ بياد ميشه محافظ ها با ماشين پليس بياند اگه ميشه بهم بگيد چطوري

سلام
كسي نبود جواب اين سوال ما را بده؟؟؟؟؟

امین گرامی
02-08-2008, 13:55
آیا کسی وانت میوه فروش را داره تا برای من یک بار دیگه آپلود کنه؟ممنون میشم اگه تو راپیدشیر آپلود نکنین.

منم از این به بعد سعی میکنم سوالاتمو تو یک پست بیان کنم.

hamid_emiter
02-08-2008, 14:04
اسم در گاراج خونه cj چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينه
contachou1_lae2.txd

behzad1374
02-08-2008, 15:07
خيلي از دوستان با دانلود از سايت هاي mihd.net و ifile.it مشكل دارند. براي همين آموزش دانلود از اين ها رو ميذارم.
اميدوارم مفيد بوده باشه.:46:

majid_sd2009
02-08-2008, 15:21
برای اینه که درایوی که بازیت رو داخلش ریختی پر هست و باید حداقل 2 گیگی خالی داشته باشه تا بتونی این کار رو بکنی:41:

امین گرامی
02-08-2008, 15:44
آقا مجید اون وانت را که تو وبلاگت گذاشتی میتونی یک بار دیگه آپلود کنی؟

officer
02-08-2008, 16:40
تقاضا دارم لطف کنید یک صدا برای موتور های الکتریک بازی برای دانلود بزارید البته بجز انهایی که در صفحه 153 است
یک غلتک هم اگه دارید بزارین و یک سوال... چطور وارد پایگاه نظامی بشیم انگار خودمون از نظامی ها هستیم منظورم او پایگاه در شمال نقشه است که jetpack رو هم از اونجا میدزدیم؟ خیلی ممنون

behzad1374
02-08-2008, 16:49
به خاطر اسكين هيتمن كه گذاشتين ممنون. كسي اسكين مكس پين نداره؟ اگه بذاره ممنون ميشم.:11:

امین گرامی
02-08-2008, 17:08
لطفا برام چند تا ماشین بذارید
ممنون میشم

دوست عزیز خوش آمدی.

تو قسمت {جستجو در این تاپیک} نام ماشین ایرانی را که میخواهی بنویس و دکمه {برو} را بزن.
ماشینی را که میخواهی لینک دانلودش به راحتی پیدا میشه.

king of the kings
02-08-2008, 17:13
سلام
كسي نبود جواب اين سوال ما را بده؟؟؟؟؟
نه نميشه اين كار رو كرى

king of the kings
02-08-2008, 17:16
آقا مجید اون وانت را که تو وبلاگت گذاشتی میتونی یک بار دیگه آپلود کنی؟
من باست ميرارم:8:

امین گرامی
02-08-2008, 17:20
چند تا سوال داشتم امیدوارم به آنها هر چه زودتر جواب داده شود.

1. آیا کسی وانت پیکان معمولی را میتونه بسازه؟ اگر نمیتونه آیا وانت میوه فروش را داره؟

2.آیا کسی آسفالت جدید برای کل بازی داره؟

3.آیا کسی زن با حجاب برای بازی داره؟

4. کسی میتونه تا کسی سبز پژو 405 را بسازه؟

ببخشید که سوالاتم اینقدر زیاد بود.:11:

امین گرامی
02-08-2008, 17:21
من باست ميرارم:8:

خیلی ممنون

officer
02-08-2008, 17:31
یه سوال چه شکلی میشه چراغ ماشین ها رو وقتی ازشون پیاده میشی خاموش کنی؟
_________
ممنون
یه مود cleo میخواد که قبل از پیاده شدن n رو میزنی چراغا خاموش میشن.... :5:

Mohsen EA
02-08-2008, 18:02
چطوري ميشه ماشينو خاموش كرد

king of the kings
02-08-2008, 18:56
چطوري ميشه ماشينو خاموش كرد
با اون مودی که در کا پوت رو باز میکنه میتونی این کارو کنی با زدن کلید v

king of the kings
02-08-2008, 19:00

1. آیا کسی وانت پیکان معمولی را میتونه بسازه؟ اگر نمیتونه آیا وانت میوه فروش را داره؟

ببخشید که سوالاتم اینقدر زیاد بود.:11:
وانت پیکان معمولی ساخته شده من برات میزارم
سوال دوم :من دارم ولی حجمش 27 mb است و خیلی طول میکشه
سوال سوم:توی همین تاپیک اگه سرچ کنی پیدا میشه به اسم masoud_bn
:10:

king of the kings
02-08-2008, 19:06
در بارهی سرباز ایرانی نظر نمیدید؟

king of the kings
02-08-2008, 19:17
اینم وانت میوه فروشی برای اقای امین گرامی ساخت اقا حامد

اینم وانت پیکان یه تغییراتی روش دادم روی بدنه

king of the kings
02-08-2008, 19:22
[quote=ali 08;2750729]یه سوال چه شکلی میشه چراغ ماشین ها رو وقتی ازشون پیاده میشی خاموش کنی؟[/]quote]

king of the kings
02-08-2008, 19:30
پست قبلی خراب شد این درسته

ebicross
02-08-2008, 22:02
به خاطر اسكين هيتمن كه گذاشتين ممنون. كسي اسكين مكس پين نداره؟ اگه بذاره ممنون ميشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
من مکس پین دارم ولی برای Player نیست. برای مردم تو شهره. لینک دانلودش تو همین تاپیک هست.

ببخشید که سوالاتم اینقدر زیاد بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
1- وانت پیکان معمولی قبلا ساخته شده. لینکش تو همین تاپیک باید باشه.
2- آسفالت های بازی توی تقریبا بیشتر از 100 فایل هستش. بعضی نقطه های شهر آسفالت خوبی داره. کافیه تکسچر اون نقطه ها رو با MED پیدا کنی و جایگزین آسفالتهای خراب بکنی.
3- زن با روسری میشه ساخت اما با چادر نمیشه چون ما تو GTA چیزی به اسم حرکت با باد نداریم. تو MAYA و 3Dmax فکر کنم بهش Cloth میگن. یعنی حرکت یک چیزی مثل لباس تحت شرایط و محیط. اگر چادر سر یک کارکتر بکنیم خیلی خیلی مصنوعی میشه و حالتی مثل استوانه پیدا میکنه که خیلی خشکه.
4- این که دیگه برای محمد رضا و مجید کاری نداره.

خیلی ممنون
کلید تشکر...

hshak2006
02-08-2008, 22:45
4. کسی میتونه تا کسی سبز پژو 405 را بسازه؟ من که درست کردم. عکسش رو ندیدید.

mohammad_1ta
02-08-2008, 22:55
اینم یه مودی که میشه نور چراغ رو خاموش و روشن کنی و در کاپوت رو باز کنی

ممنون، من فایل رو دانلود کردم، توی توضیحات نوشته:

Just copy all files from "file" folder into your CLEO folder in gta sanandreas directory

میشه بگین که کجا باید بریزم؟ چون فولدر CLEO نداریم..!

officer
02-08-2008, 23:03
سلام
من یه پچ enb دانلود کردم که مال کارت گرافیک قدیمی و دارکت 8 هست اما وقتی میرم تو بازی و از خونه میرم بیرون همه چیز محو میشه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. یادمه یکی کل تنظیمات enb رو ترجمه کرده بود اونو میشه بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hshak2006
02-08-2008, 23:16

hshak2006
03-08-2008, 01:07
البته این یه تاکسی زرد بود که من از محمد رضا گرفتم و فقط روی تکسچرش تغییر دادم .

king of the kings
03-08-2008, 07:55

لینک دانلودش کجاست؟

king of the kings
03-08-2008, 08:03
ممنون، من فایل رو دانلود کردم، توی توضیحات نوشته:

Just copy all files from "file" folder into your CLEO folder in gta sanandreas directory

میشه بگین که کجا باید بریزم؟ چون فولدر CLEO نداریم..!

وقتی از فشرده درش اوردی توش دو فولدر به نام fils و cloe3 وجود داره روی cloe3 کلیک کن حالا یه cloe می بینی
cloe رو کپی کن در محل نصبت فهمیدی حالا cloe داری:5:

king of the kings
03-08-2008, 08:14
اقای ebicrossمیشه در بارهی اون چراغ ماشین ها که چند صفحه پیش گذاشتی بیشتر توضیح بدی چه جوری باید اضافه کنم

majid_sd2009
03-08-2008, 08:52
3- زن با روسری میشه ساخت اما با چادر نمیشه چون ما تو GTA چیزی به اسم حرکت با باد نداریم. تو MAYA و 3Dmax فکر کنم بهش Cloth میگن. یعنی حرکت یک چیزی مثل لباس تحت شرایط و محیط. اگر چادر سر یک کارکتر بکنیم خیلی خیلی مصنوعی میشه و حالتی مثل استوانه پیدا میکنه که خیلی خشکه.
4- این که دیگه برای محمد رضا و مجید کاری نداره.

کلید تشکر...
ای دل قافل
من میگم چرا هرچی زن درست می کنم با چادر گند میزنه به بازی و بازی اجرا نمیشه!:2:
یک چیز فهمیدم که میشه آدم با چادر درست کنی فقط میشه گفته آقا ابی ،یکم مصنوعی میشه باید مفصل ها رو رعایت کنی یعنی به مفصل رسیدی پلان ها رو نگه داری و دوباره از اونجا شروع کنی که مفصل به هم نخوره.
خودم این یکی رو امتحان نکردم.

امین گرامی
03-08-2008, 09:32
آقای king of the kings بابت وانتها خیلی ممنون.

امین گرامی
03-08-2008, 10:21
سلام

آیا کسی از شما اعضای دوست داشتنی تاپیک میتونه پزو پارس را یه ویرایش باحال کنه؟

مثلا:چراغهای عقب و جلو و بدنه و داخل ماشین{داشبورت وفرمان} را طبیعی تر کنه.

mohammad_1ta
03-08-2008, 10:48
سلام،
یه سوال دارم...
بعضی از ماشین هایی ایرانی که به بازی اضافه کردم، وقتی میخوام برم اسپورتش بکنم، از بازی میپره بیرون..!
مشکل از کجاست؟

mohammadrezams
03-08-2008, 10:51
سلام،
یه سوال دارم...
بعضی از ماشین هایی ایرانی که به بازی اضافه کردم، وقتی میخوام برم اسپورتش بکنم، از بازی میپره بیرون..!
مشکل از کجاست؟
هر قسمت اسپرت بايد دامي اش روي ماشين باشه اگه نباشه بازي گير ميكنه . اين ماشين ها نبايد اسپرت بشن ! هميشه ماشين هايي كه براي دانلود گذاشته ميشن بايد تنظيمات carmods داشته باشن و شما هم بايد اونها رو انجام بدين كه متاسفانه بسياري از دوستان اينو انجام نميدن . اگه پژو آر.دي با قابليت اسپرت خواستي پ.خ بزن بهت بدم .

bababozorg
03-08-2008, 10:58
اقا امروز میخوام برم تو کار ماشین های خنده دار بگیر که اومد این اولیش

bababozorg
03-08-2008, 10:59
اینم ماشینه

bababozorg
03-08-2008, 11:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bababozorg
03-08-2008, 11:01

bababozorg
03-08-2008, 11:02

bababozorg
03-08-2008, 11:03

bababozorg
03-08-2008, 11:03

bababozorg
03-08-2008, 11:04

bababozorg
03-08-2008, 11:06

bababozorg
03-08-2008, 11:06

bababozorg
03-08-2008, 11:07

bababozorg
03-08-2008, 11:08

bababozorg
03-08-2008, 11:08

bababozorg
03-08-2008, 11:10

bababozorg
03-08-2008, 11:13

bababozorg
03-08-2008, 11:16

bababozorg
03-08-2008, 11:19

bababozorg
03-08-2008, 11:21

officer
03-08-2008, 11:23
بابابزرگ جون الان اگه مدیر بیاد احترام موی سفیدتو نگه نمیداره هاااااا یه اخطار واسه اسپم هات بهت میده بقیه هم ازت شاکی میشن..... مگه نمیدونی نباید ادرس سایت خارجی رو کپی کنی اینجا؟؟؟؟؟؟

bababozorg
03-08-2008, 11:25

majid_sd2009
03-08-2008, 11:28
بابا بزرگ عزیز اینقدر ماشین نزار چون تمام بچه ها این سایت رو بلدن و خودشون میرن دانلود می کنن.
بعدشم قرارا شده از سایتاهای دیگه کسی اینجا چیزی نزاره
و شما میتونی تمام ماشینا رو تو یک پست بده .اگه می خوای پستات زیاد بشه که یک بحث دیگه هست
این ماشینا رو همه میتونن به راحتی از سایت مورد نظر دانلود کنن.

bababozorg
03-08-2008, 11:30
بابابزرگ جون الان اگه مدیر بیاد احترام موی سفیدتو نگه نمیداره هاااااا یه اخطار واسه اسپم هات بهت میده بقیه هم ازت شاکی میشن..... مگه نمیدونی نباید ادرس سایت خارجی رو کپی کنی اینجا؟؟؟؟؟؟

سلام ببخشید اسپم چیه؟
خوب من دارم براتون ماشین میزارم بد کاری میکنم اگه بد کاری کردم لطفا مدیران پستامو پاک کنن من من اینتر نتم دایل اپ هست نمیتونم همه رو دان ودوباره اپ کنم ببخشید:11::11:

bababozorg
03-08-2008, 11:36
بابا بزرگ عزیز اینقدر ماشین نزار چون تمام بچه ها این سایت رو بلدن و خودشون میرن دانلود می کنن.
بعدشم قرارا شده از سایتاهای دیگه کسی اینجا چیزی نزاره
و شما میتونی تمام ماشینا رو تو یک پست بده .اگه می خوای پستات زیاد بشه که یک بحث دیگه هست
این ماشینا رو همه میتونن به راحتی از سایت مورد نظر دانلود کنن.

ببخشید من نمیدونم اسپم چی هست :37:
بازم ببخشید نمیدونستم قرار شده از سایت های دیگه چیزی نزاریم :37:
لطفا ببخشید دیگه تکرار نمیشه:45::42::45::42::42::42::42::42::42::45: :45:

امین گرامی
03-08-2008, 11:53
دوستان اگر میشه یه سایت برای آپلود عکس و فایل معرفی کنید که عضویت در آن رایگان باشه.

hshak2006
03-08-2008, 12:11
دوستان اگر میشه یه سایت برای آپلود عکس و فایل معرفی کنید که عضویت در آن رایگان باشه.

hshak2006
03-08-2008, 12:14

ebicross
03-08-2008, 12:26
اقای ebicrossمیشه در بارهی اون چراغ ماشین ها که چند صفحه پیش گذاشتی بیشتر توضیح بدی چه جوری باید اضافه کنم

اون دو فایل رو که اسمشونو نوشتم از مسیری که گفتم پیدا کن و با TXD Workshop بازشون کن. حالا به جای فایلهای اصلی Import کن.

من میگم چرا هرچی زن درست می کنم با چادر گند میزنه به بازی و بازی اجرا نمیشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
یک چیز فهمیدم که میشه آدم با چادر درست کنی فقط میشه گفته آقا ابی ،یکم مصنوعی میشه باید مفصل ها رو رعایت کنی یعنی به مفصل رسیدی پلان ها رو نگه داری و دوباره از اونجا شروع کنی که مفصل به هم نخوره.
خودم این یکی رو امتحان نکردم.
بازم فکر نکنم چیز جالب در بیاد. خیلی مصنوعی میشه. شبیه به یک بادمجون بزرگ که راه میره.
همون روسری خیلی بهتره. شال هم میشه درست کرد. البته با مانتو.

سلام
من یه پچ enb دانلود کردم که مال کارت گرافیک قدیمی و دارکت 8 هست اما وقتی میرم تو بازی و از خونه میرم بیرون همه چیز محو میشه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. یادمه یکی کل تنظیمات enb رو ترجمه کرده بود اونو میشه بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر؛ GTA که روی DirectX 8 اصلا اجرا نمیشه!!!! تمام XPها DirectX 9 دارن.

آقای king of the kings بابت وانتها خیلی ممنون.
کلید تشکر - لطف کن رعایت کن دیگه.

سلام،
یه سوال دارم...
مشکل از کجاست؟
فایل Carcols.dat رو باز کن و جلوی اسم ماشین عبارت ها رو پاک کن و متن زیر رو بنویس:

nto_b_l, nto_b_s, nto_b_tw
ولی قشنگ نشده.

امین گرامی
03-08-2008, 12:29
آقا هاشاک عالیه!:18::18::18:
خودت درستش کردی؟:13:
میتونی لینک دانلودش را بذاری؟:31:

officer
03-08-2008, 13:04
برادر؛ GTA که روی DirectX 8 اصلا اجرا نمیشه!!!! تمام XPها DirectX 9 دارن.
باور نمیکنی؟؟؟؟؟؟ یه سری به قسمت path توی gtainside بزنید یه همچین عکسی گذاشته بالاشم نوشته
Version of ENB Series mod for old videocards with DirectX8 support only.
:34::5:

hshak2006
03-08-2008, 13:31
آقا هاشاک عالیه!:18::18::18:
خودت درستش کردی؟:13:
میتونی لینک دانلودش را بذاری؟:31:
من که گفتم من بلد نیستم چیزی درست کنم . این همون سمندی که محمد رضا گذاشت منم توش تغییر دادم .همین.

امین گرامی
03-08-2008, 14:25
من که گفتم من بلد نیستم چیزی درست کنم . این همون سمندی که محمد رضا گذاشت منم توش تغییر دادم .همین.

حالا اینک دانلودش را میگذاری؟:11:

mohammad_1ta
03-08-2008, 14:29
ببخشید همش سوال میکنم اینجا...
میخواستم ببینم برای تغییر سرعت ماشین ها، کدوم فایل و کجاش رو باید تغییر بدم؟

behzad1374
03-08-2008, 14:39
من فكر نميكنم آقا hshak2006 بذاره!:41: اون به اينجا اعتماد نداره و فكر ميكنه كه اينجا پر از افراد سود جو هست.:18::19:

امین گرامی
03-08-2008, 14:39

برای تغییر سرعت ماشینها میتونی از برنامه هندلینگ ادیتور استفاده کنی.

اینم نام انگلیسی برنامه:handling editor

mohammad_1ta
03-08-2008, 14:50
برای تغییر سرعت ماشینها میتونی از برنامه هندلینگ ادیتور استفاده کنی.

اینم نام انگلیسی برنامه:handling editor

ممنون، برنامه رو دانلود کردم...
اما جایی به نام Speed نداره، میشه راهنمایی کنین کدوم قسمته؟

امین گرامی
03-08-2008, 14:54
قسمت max velocity برای کم و زیاد کردن سرعت است

hshak2006
03-08-2008, 15:02
من فكر نميكنم آقا hshak2006 بذاره!:41: اون به اينجا اعتماد نداره و فكر ميكنه كه اينجا پر از افراد سود جو هست.:18::19:
نه بهزاد جون . مشکل اینجاست که سرعت اینترنتم خیلی پایینه و اگه بخوام بزارم باید برم کافی نت برای همین میخوام چند تا از کارامو با هم بزارم مثل قبل.

امین گرامی
03-08-2008, 15:03
آقا هاشاک دستت درد نکنه .خلاصه ما منتظر کارات هستیم

hshak2006
03-08-2008, 15:17
آقا هاشاک دستت درد نکنه .خلاصه ما منتظر کارات هستیم
اسم من هاشاک نیست . من حامد هستم. اون سمند رو هم درصورتی میزارم که صاحبش یعنی محمد رضا به من اجازه بده.

behzad1374
03-08-2008, 15:32
من خيلي دنبال ped editor گشتم. ولي همه لينك ها مال خيلي وقت پيش بودند و از بين رفته بودند. يكي لطف كنه ped editor رو بذاره ممنون ميشم.

امین گرامی
03-08-2008, 15:43
اینم برنامه ped editir برای آقا بهزاد.

king of the kings
03-08-2008, 15:57
من فكر كنم اقا حامد بهترين كاربر هستن و تمام كاراشون قشنكن :40:

officer
03-08-2008, 16:03
تقاضا دارم لطف کنید یک صدا برای موتور های الکتریک بازی برای دانلود بزارید البته بجز انهایی که در صفحه 153 است
یک غلتک هم اگه دارید بزارین و یک سوال... چطور وارد پایگاه نظامی بشیم انگار خودمون از نظامی ها هستیم منظورم او پایگاه در شمال نقشه است که jetpack رو هم از اونجا میدزدیم؟ خیلی ممنون
کسی نمیدونه چطور?????:5:

king of the kings
03-08-2008, 16:14
امروز ميخوام يه جيز عالي بدارم
این هم یک Mod برای دو نفره شدن gta:sa در کامپیوتر (حداقل یک joypad می خواهد)
راهنما وطریقه نصب :
ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنید سپس از لینک رو به رو SAAC2.zip را دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد مانند مرحله قبلی فایل zip را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید سپس فایل SAAC2.exeرا از همان مسیر Extract یا Unzip شده اجرا کنید. پنجره ای باز می شود کلید مورد نظر را برای نفر اول در قسمت اول وبرای نفر دوم در قسمت دوم وارد کنید سپس save کنید و بدون خارج شدن از برنامه وارد بازی شوید.
*قسمت foot برای کلید های خارج از ماشین و قسمت vehicle برای کلید های ماشین می باشد.
*از قسمت device می توانید joypad خود را انتخاب کنید.
در صورت عدم اجرا به من اطلاع دهید اگر استفاده کردید نظر بدهید
اكه از اين مود ها خوشتون مياد بكيد تا بازم بزارم
اكه بد نوشتم ببخشيد
لينك دانلود

hshak2006
03-08-2008, 17:40
اینم یه عکس برای افراد زیر 18 سال . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امین گرامی
03-08-2008, 18:34
آقا حامد من بی صبرانه منتظر کارات هستم.

آقا من هر چی تو این تاپیک گشتم زن با حجاب پیدا نکردم.

king of the kings
03-08-2008, 18:37
آقا حامد من بی صبرانه منتظر کارات هستم.

آقا من هر چی تو این تاپیک گشتم زن با حجاب پیدا نکردم.
من اگه پیدا کردم میزارم باست

king of the kings
03-08-2008, 18:39
این پلیس fbi رو چه جوری باید جایگزین کنیم؟

king of the kings
03-08-2008, 18:59
اقای امین شما برو به صفحهی 196

امین گرامی
03-08-2008, 19:09
تو صفحه 196 نبود

king of the kings
03-08-2008, 19:21
تو صفحه 196 نبود
ببخشید برو صفحهی 396:46:

hshak2006
03-08-2008, 19:42

امین گرامی
03-08-2008, 20:52

با برنامه img tool میتونی جایگزین کنی.

امین گرامی
03-08-2008, 21:16
سلام.:20:

امیدوارم به این سوالم هر چه زودتر جواب داده بشه.:31:

چطوری میشه کلمه پلیس را روی در ماشین نوشت؟

خواهش میکنم به طور کامل توضیح بدین. من آموزش zmodeler2 را که تو همین سایت بود خوندم ولی از قسمت گذاشتن کلمه پلیس روی در بنز هیچی نفهمیدم :41::41:

king of the kings
03-08-2008, 21:54
با برنامه img tool میتونی جایگزین کنی.
اینو که می دونم!!!

ebicross
04-08-2008, 00:21
باور نمیکنی؟؟؟؟؟؟ یه سری به قسمت path توی gtainside بزنید یه همچین عکسی گذاشته بالاشم نوشته
Version of ENB Series mod for old videocards with DirectX8 support only.
اما به جون جدم این ReadMe خود بازیه:
Minimum Hardware Requirements:

1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
256 MB of RAM
8 speed DVD-ROM Drive
3.6 GB of free Hard Disk space for a minimal install
64 MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers
("GeForce3" or better)
DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
Keyboard
Mouse

این راهنماش برای تغییر دستی. توهندیلن ادیتور هم این گزینه ها وجود داره.

ستون سیزدهم: TransmissionData.fMaxVelocity
در این ستون حداکثر سرعت مجاز برای وسایل نقلیه تعریف شده است البته برخی از آنها قادر نیستند به این سرعت دست یابند.
اگر عدد این ستون را کاهش دهید حداکثر سرعت اتومبیل نیز بالطبع کاهش می یابد. کافی است در عدد این ستون دستکاری کنید تا Infernus که سریعترین اتومبیل بازی است چون لاک پشت حرکت کند.
با کاهش این عدد از شتاب اتومبیل نیز کاسته شده و صفر تا صد افزایش می یابد.
اما از سوی دیگر شاید تصور کنید با افزایش عدد مربوط به این بخش می توان به سرعتهای بیشتری دست یافت. این تصور نادرست است زیرا با افزایش عدد مربوطه ، حداکثر سرعت تغییری نمی کند و نمی توانید به سرعتهای بالاتری دست یابید ولی درعوض شتاب اتومبیل بسیار افزایش یافته و اصطلاحا اتومبیل بسیار تند و تیز می شود.
در اعداد مربوط با این ستون ، Infernus به همراه Turismo بالاترین عدد را به خود اختصاص داده اند ( حتی بیشتر از هواپیماها ) ولی Turismo بسیار کندتر از Infernus ودیگر اتومبیلهای اسپرت حرکت می کند. قبلا سریعترین وسایل نقلیه را با یکدیگر مقایسه کرده ام.
این ستون برای تمامی هواپیماها برابر 200 و برای تمام قایقها و موتور سیکلتها برابر 190 است.
حداکثر سرعت وسایل نقلیه علاوه بر این مورد به موارد دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه مطلب مطالعه خواهید کرد.
ستون چهاردهم : TransmissionData.fEngineAcceleration
این گزینه به قدرت موتور وسیله نقلیه اختصاص دارد.
با افزایش عدد مربوط به این ستون ، قدرت موتور و بالطبع شتاب و حداکثر سرعت افزایش می یابد. همانطور که قبلا نیز ملاحظه کردید با افزایش شتاب ، وسیله نقلیه تند و تیز تر شده و در یک زمان محدود به سرعتهای بالا دست می یابد و از میزان صفر تاصد کاسته میشود.
اگر می خواهید آستانه سرعت وسایل نقلیه را بالا برده وبه سرعتهای بالاتری دست یابید این گزینه ، گزینه بسیار مناسبی است. با افزایش اعداد این ستون ، حداکثر سرعت اتومبیلها به طور چشمگیری بالا می رود.
اعداد این ستون برای اتومبیلهای اسپرت در حدود 30 ، برای موتور سیکلتها در حدود 50 ، برای قایقها در حدود 2 و برای هواپیماها برابر 16 است.
علت اینکه NRG-500 سریعترین موتورسیکلت بازی است در همین گزینه نهفته است زیرا درسایر گزینه ها با دیگر موتور سیکلتها فرق چندانی ندارد.
ستون پانزدهم : TransmissionData.fEngineInertia
این گزینه میزان اینرسی وسیله نقلیه را نشان میدهد. می دانیم که مطابق خاصیت اینرسی ، ماده همواره دوست دارد در وضعیتی که است باقی بماند وبا هرگونه تغییر وضعیت مخالفت می کند.
هر چه این عدد کاهش یابد ، اینرسی وسیله نقلیه نیز کاهش یافته و وسیله نقلیه سریعتر از جای خود کنده شده و شتاب می گیرد . کاهش این گزینه ، صفر تا صد وسیله نقلیه را کاهش میدهد.
طبق قوانین فیزیک اجسامی که جرم بیشتری دارند اینرسی بالاتری نیز دارند . این قانون در اعداد این ستون کاملا رعایت شده است مثلا اینرسی تانک به میزان قابل توجهی از سایرین بیشتر است.
این عدد درمورد اتومبیلها معمولا بین 10 تا 20 قرار دارد. این عدد برای قایقها ، موتور سیکلتها و هواپیماها برابر 5 است.
میتوانید عدد این ستون را برای اتومبیلهایی که در مسابقات خیابانی شرکت دارند کاهش دهید تا در شروع حرکت ، با یک شتاب اولیه مناسب از سایرین پیش افتید.

با فایل FBI.TXD توی Gta3.img جایگزین کن. همین

__________________________________________________ _____________
NEW EFFECT

این هم افکتهای جدید و جالب که شامل موارد زیر میشه.

1- بک گراند جدید برای منوها
2- آیکونهای جدید و شیک برای نقشه
3- آب جدید برای بازی
4- دود جدید برای بازی
5- آتش جدید
6-خون جدید
7- فریم جدید برای نقشه
8- نشانه ی جدید براس اسلحه ها
9- نشانه جدید برای هواپیما
10- علامت جدید به جای ستاره پلیس
11- رنگ جدید برای نوشته ها
12- حشره جدید برای بازی
13- افکت انفجار جدید
14- نور جدید برای ماشینها
15- ماه جدید برای بازی
16- ستاره جدید برای بازی
17- افکت تیر اندازی جدید

دانلود کنید با حجم 1 مگابایت:

این مد هیچ مشکلی برای بازی پیش نمیاره.
برای نصب کافیه فایلها رو تو پوشه ی Models کپی کنید.
قبل از کپی از فایلهای اصلی یک نسخه تهیه کنید.

این مد ساخت خودم هست و شاید بعدا مدلهای جدیدتری بهش اضافه بشه.

alishahvali
04-08-2008, 11:29
سلام.:20:

امیدوارم به این سوالم هر چه زودتر جواب داده بشه.:31:

چطوری میشه کلمه پلیس را روی در ماشین نوشت؟

خواهش میکنم به طور کامل توضیح بدین. من آموزش zmodeler2 را که تو همین سایت بود خوندم ولی از قسمت گذاشتن کلمه پلیس روی در بنز هیچی نفهمیدم :41::41:

سلام
فكر نكنم ايني كه ميگي ربطي به zmodeler داشته باشه بايد توي TXD Workshop اين كار را بكني
من كه وقتي ميخوام نوشته هاي روي ماشين را عوض كنم فايل TXD را تغيير ميدم:10:

sepadl71
04-08-2008, 11:31
مهم ( من از ویندوز ویستا استفاده می کنم ) مهم

من آخرین ورژن برنامه ZModeler یعنی ورژن 2.1.1 رو 5 روز پیش دانلود کردم.

حالا این برنامه کرک نشده است.

خواهش می کنم که همه گی دست در دست هم بدین ، و بگردین کرک این برنامه رو پیدا کنین.

این برنامه از نسخه قبلی اش خیلی بهتر تره.

منتظر هستم.

اگه پیام خصوصی بدین ممنون میشم.

چون کمتر به اینجا سر میزنم.

راستی ، اون برنامه ای که آخرین نفر آپلود کرده بود ، تو ویندوز ویستا ، با کرک جواب نمی داد.

officer
04-08-2008, 11:53
:42::42::42::42::34::34::34::34:
صدا برای موتورهای الکتریک لطفا بجز اونایی که تو صفه 153 هستن
:34::34::34::34::42::42::42::42:

king of the kings
04-08-2008, 13:02
اما به جون جدم این ReadMe خود بازیه:
Minimum Hardware Requirements:

1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
256 MB of RAM
8 speed DVD-ROM Drive
3.6 GB of free Hard Disk space for a minimal install
64 MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers
("GeForce3" or better)
DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
Keyboard
Mouse

این راهنماش برای تغییر دستی. توهندیلن ادیتور هم این گزینه ها وجود داره.

ستون سیزدهم: TransmissionData.fMaxVelocity
در این ستون حداکثر سرعت مجاز برای وسایل نقلیه تعریف شده است البته برخی از آنها قادر نیستند به این سرعت دست یابند.
اگر عدد این ستون را کاهش دهید حداکثر سرعت اتومبیل نیز بالطبع کاهش می یابد. کافی است در عدد این ستون دستکاری کنید تا Infernus که سریعترین اتومبیل بازی است چون لاک پشت حرکت کند.
با کاهش این عدد از شتاب اتومبیل نیز کاسته شده و صفر تا صد افزایش می یابد.
اما از سوی دیگر شاید تصور کنید با افزایش عدد مربوط به این بخش می توان به سرعتهای بیشتری دست یافت. این تصور نادرست است زیرا با افزایش عدد مربوطه ، حداکثر سرعت تغییری نمی کند و نمی توانید به سرعتهای بالاتری دست یابید ولی درعوض شتاب اتومبیل بسیار افزایش یافته و اصطلاحا اتومبیل بسیار تند و تیز می شود.
در اعداد مربوط با این ستون ، Infernus به همراه Turismo بالاترین عدد را به خود اختصاص داده اند ( حتی بیشتر از هواپیماها ) ولی Turismo بسیار کندتر از Infernus ودیگر اتومبیلهای اسپرت حرکت می کند. قبلا سریعترین وسایل نقلیه را با یکدیگر مقایسه کرده ام.
این ستون برای تمامی هواپیماها برابر 200 و برای تمام قایقها و موتور سیکلتها برابر 190 است.
حداکثر سرعت وسایل نقلیه علاوه بر این مورد به موارد دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه مطلب مطالعه خواهید کرد.
ستون چهاردهم : TransmissionData.fEngineAcceleration
این گزینه به قدرت موتور وسیله نقلیه اختصاص دارد.
با افزایش عدد مربوط به این ستون ، قدرت موتور و بالطبع شتاب و حداکثر سرعت افزایش می یابد. همانطور که قبلا نیز ملاحظه کردید با افزایش شتاب ، وسیله نقلیه تند و تیز تر شده و در یک زمان محدود به سرعتهای بالا دست می یابد و از میزان صفر تاصد کاسته میشود.
اگر می خواهید آستانه سرعت وسایل نقلیه را بالا برده وبه سرعتهای بالاتری دست یابید این گزینه ، گزینه بسیار مناسبی است. با افزایش اعداد این ستون ، حداکثر سرعت اتومبیلها به طور چشمگیری بالا می رود.
اعداد این ستون برای اتومبیلهای اسپرت در حدود 30 ، برای موتور سیکلتها در حدود 50 ، برای قایقها در حدود 2 و برای هواپیماها برابر 16 است.
علت اینکه NRG-500 سریعترین موتورسیکلت بازی است در همین گزینه نهفته است زیرا درسایر گزینه ها با دیگر موتور سیکلتها فرق چندانی ندارد.
ستون پانزدهم : TransmissionData.fEngineInertia
این گزینه میزان اینرسی وسیله نقلیه را نشان میدهد. می دانیم که مطابق خاصیت اینرسی ، ماده همواره دوست دارد در وضعیتی که است باقی بماند وبا هرگونه تغییر وضعیت مخالفت می کند.
هر چه این عدد کاهش یابد ، اینرسی وسیله نقلیه نیز کاهش یافته و وسیله نقلیه سریعتر از جای خود کنده شده و شتاب می گیرد . کاهش این گزینه ، صفر تا صد وسیله نقلیه را کاهش میدهد.
طبق قوانین فیزیک اجسامی که جرم بیشتری دارند اینرسی بالاتری نیز دارند . این قانون در اعداد این ستون کاملا رعایت شده است مثلا اینرسی تانک به میزان قابل توجهی از سایرین بیشتر است.
این عدد درمورد اتومبیلها معمولا بین 10 تا 20 قرار دارد. این عدد برای قایقها ، موتور سیکلتها و هواپیماها برابر 5 است.
میتوانید عدد این ستون را برای اتومبیلهایی که در مسابقات خیابانی شرکت دارند کاهش دهید تا در شروع حرکت ، با یک شتاب اولیه مناسب از سایرین پیش افتید.

با فایل FBI.TXD توی Gta3.img جایگزین کن. همین

__________________________________________________ _____________
NEW EFFECT

این هم افکتهای جدید و جالب که شامل موارد زیر میشه.

1- بک گراند جدید برای منوها
2- آیکونهای جدید و شیک برای نقشه
3- آب جدید برای بازی
4- دود جدید برای بازی
5- آتش جدید
6-خون جدید
7- فریم جدید برای نقشه
8- نشانه ی جدید براس اسلحه ها
9- نشانه جدید برای هواپیما
10- علامت جدید به جای ستاره پلیس
11- رنگ جدید برای نوشته ها
12- حشره جدید برای بازی
13- افکت انفجار جدید
14- نور جدید برای ماشینها
15- ماه جدید برای بازی
16- ستاره جدید برای بازی
17- افکت تیر اندازی جدید

دانلود کنید با حجم 1 مگابایت:

این مد هیچ مشکلی برای بازی پیش نمیاره.
برای نصب کافیه فایلها رو تو پوشه ی Models کپی کنید.
قبل از کپی از فایلهای اصلی یک نسخه تهیه کنید.

این مد ساخت خودم هست و شاید بعدا مدلهای جدیدتری بهش اضافه بشه.
اين مود بسوورد مي خواد؟