PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

امین گرامی
22-07-2008, 15:32
از همتون معذرت میخواهم ولی تا جوابمو ندین ول نمیکنم.
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
دوستان وقتی من در جی تی آی 5 سوار ماشین پژو میشوم هنگامی ترمز میکنم فقط یک دایره قرمز روشن میشود و من میخواهم فقط یک قسمت به شکل مستطیل روشن شود.چطوری میشود با Zmodeler2 درستش کنم؟ ماشینمم پژو 405 است.

لطفا جوابمو هر چه زودتر بدین !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

emad1234
22-07-2008, 15:42
در مورد 405 فقط باید از آقا محمدرضا بپرسی چون 405 کار اونه و فقط خودش می تونه درستش کنه.

امین گرامی
22-07-2008, 15:44
در مورد 405 فقط باید از آقا محمدرضا بپرسی چون 405 کار اونه و فقط خودش می تونه درستش کنه.

پرسیدم ولی جواب درستو حسابی نگرفتم.:41:

امین گرامی
22-07-2008, 15:45
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
دوستان وقتی من در جی تی آی 5 سوار ماشین پژو میشوم هنگامی ترمز میکنم فقط یک دایره قرمز روشن میشود و من میخواهم فقط یک قسمت به شکل مستطیل روشن شود.چطوری میشود با Zmodeler2 درستش کنم؟ ماشینمم پژو 405 است.

لطفا جوابمو هر چه زودتر بدین !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

داش يعقوب
22-07-2008, 15:46
اقاي امين گرامي چقدر پست ميدي ! من هر 2 روز يه بار به اين تاپيك سر ميزنم و فقط پست هاي تورا ميبينم كه صد بار تكرار كردي ...تو هم دوست داري مثل بعضي ها بن بشي ..اگه جواب نميدن پس كسي بلد نيست:47:

راستي كسي ميدونه چه جوري ميشه گرافيك gta را تغيير داد ؟ ...اين بازي seting نداره:3:

امین گرامی
22-07-2008, 15:48
من جواب درست میخواهم چون خودم هر کاری کردم نتونستم درستش کنم!

GAME-GTR
22-07-2008, 15:50
امین گرامی
اینقدر بیخودی پست نزن.
حتما کسی که وارد باشه اینجا نیست تا بهت بگه.
شاید باید Txd شو درست کنی.

امین گرامی
22-07-2008, 15:54
من جواب درست میخواهم چون خودم هر کاری کردم نتونستم درستش کنم!:41::41::41::41:

GAME-GTR
22-07-2008, 15:54
اسمش هست: Hot Coffee

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا زیر 18 سال دانلود نکنین! از ما گفتن بود! :))
راستی قبل از نصب بخونی فایل ضمیمه شو!

زحمت کشیدی.
400 ، 500 ، ساله که ماها اونو میشناسیم.
خوب بزار ببینیم چه خبره.

امین گرامی
22-07-2008, 15:56
من جواب درست میخواهم چون خودم هر کاری کردم نتونستم درستش کنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

Mohsen EA
22-07-2008, 16:03
گير نده ديگه گزارش ميدما

امین گرامی
22-07-2008, 16:04
من جواب درست میخواهم چون خودم هر کاری کردم نتونستم درستش کنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

آقا محسن،آقاعماد،آقا محمدرضا لااقل شما جوابمو بدین.

Mohsen EA
22-07-2008, 16:06
من تونستم ستاره ايش كنم اما اگه بخواي مربعي كني تمام ستاره هاي آسمونت مربعي ميشه اگه ميخواي برات درست كنم

امین گرامی
22-07-2008, 16:07
اینو زودتر میگفتی عزیزم.:40:
بابت پستهای تکراری منو ببخش.:46:

حداقل بگو با چی و چطوری مربعی میکنی؟:13:

Mohsen EA
22-07-2008, 16:11
حجمش زياد نيست خودم برات درست ميكنم
ديگه پستاي تكراري نده بزار فكر كنيم تا يه راه حل پيدا كنيم)
ok

امین گرامی
22-07-2008, 16:12
دستت در نکنه فقط بگو با چی درست میکنی و چطوری.خواهش میکنم

امین گرامی
22-07-2008, 16:16
میدونی من یه پژو دانلود کردم که چراغش خیلی قشنگ (فقط چراغ عقب) روشن میشد به شکل مستطیل کوچولو و بازی را هم خراب نکرد. پس اونا چطوری اونو ساختن؟

GAME-GTR
22-07-2008, 16:21
محسن جان
چطوری باید Saat رو نصب کنم؟؟

Mohsen EA
22-07-2008, 16:27
اونا قبلا با تريدي ساختن
برات pdf ميكنم شايد اينجوري را حت تر باشه
بيا اينم مربعي فقط يه چيزي بهت بگم يه بكآپ از فايل مورد نظر بگير
اگه اينارو بريزي اينطوري ميشه
تمام چراغ راهنماها نورشون مربعي ميشه
تمام ترمز ماشين ها مربعي ميشه
تمام چراغ جلوي ماشين ها مربعي ميشه
نور تمام لامپ ها مربعي ميشه
تمام چراغ ها نورشون مربعي ميشه
نور باز تاب خورشيد (همونيكه بهت ميتابه)مربعي ميشه
تمام ستاره ها مربعي ميشن
و كلا هر نوري مربعي هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرات طريقه ي ريختنو pdf ميكنم
حجمش خيلي كمه بايتي هست تو 1 صدم ثانيه دانلود ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen EA
22-07-2008, 16:29
ببخشيد من بيشتر تو txd كار ميكنم (به علت مدل پايين بودن سيستم)
حالا اين saat چيه؟؟؟
مخفي هستي فهميدم(game-gtr)

امین گرامی
22-07-2008, 16:30
آقا محسن دستت درد نکنه

emad1234
22-07-2008, 16:54
ممکنه لینک gxt editor رو برام بذارید ، خیلی ممنون.

mohammadrezams
22-07-2008, 19:05
ممکنه لینک gxt editor رو برام بذارید ، خیلی ممنون.
من يه تاپيك ديده بودم به 500 كه رسيد بستنش . خب خدا رو شكر اينجا هنوز بسته نشده .
اين برنامه رو توي gtainside قسمت tools بگير

میدونی من یه پژو دانلود کردم که چراغش خیلی قشنگ (فقط چراغ عقب) روشن میشد به شکل مستطیل کوچولو و بازی را هم خراب نکرد. پس اونا چطوری اونو ساختن؟بابا چقدر اسپم ميدي (ناراحت نشي) اولا كه حتما كسي نميدونه دوما من كه كور نيستم اگه ميخواستم آموزش درست كنم همون بار اول كه گفتي ميزاشتم الان اگه اطلاع بدم خوبه اخطار بگيري ؟
بعد مثلا شما صد دويستا ماشين داري ممكنه بعضي ها اينجوري باشن نميشه كه هر كدوم رو اينطوري كني . من براي آر.دي همينطوري درست نكردم كه . اول اندازه شفافيت چراغ رو مثل شيشه كم كردم كه وقتي چراغ خاموشه چراغ اصلي معلوم باشه بعد هم چراغ روشن شو رو ساختم و پشتش گذاشتم . درضمن ميدوني چقدر اين آموزش نوشتن آدمو خسته ميكنه منكه خيلي تند مينويسم ميميرم چون طوري ميخوام توضيح بدم كه همه بفهمن خيلي توضيح ميدم و دو سه ساعت مجبور ميشم يكسره پاي كامپيوتر باشم .

محسن جان
چطوری باید Saat رو نصب کنم؟؟اين اصلا چي هست بگو چيه شايد من تونستم نصب كنم

majid_sd2009
22-07-2008, 20:29
سلام خوشحالم كه اومدي ايجا كارات هم ديدم عالي بود شما اينجا يه ماشين درست ميكنيد و بعد بازد مودلر براي بازي آماده ميكنيد (توضيح مختصر):21:
نه عزیز من اصلا احتیاج به ردمودلر نیست همه کارها رو باید با تری دی مکس بکنی مثل ساخت و دامی گذاری برای تمام قطعات و تکسچر گذاری و ساخت dffو ساختtxd اصلا خود شرکتشم با زدمودلر کار نمیکنه:27:
البته اینم بگم باید حجم ماشین زیاد نباشه از 2 مگ بیشتر نشه اگه می خواین بازی گیر نکنه.:41:
اگه کمکی خواستید در خدمتم:10:

king of the kings
22-07-2008, 21:16
بچه ها ميشه كاري كرد كه وقتي مقررات راهنمايي رانندگي مثل رد شدن از چراغ قرمز ، سبقت غير مجاز ، موتور سواري يا دوچرخه سواري در خيابان و ... داراي يك ستاره پليس بشيم؟
با مود cleo ميشه؟
میشه راهنما زد؟

emad1234
22-07-2008, 21:26
ممکنه کسی طریقه کار با GXT Editor رو به من بگه؟

emad1234
22-07-2008, 23:05
آقا محمدرضا ببخشید که می پرسم ولی شما پ.خ های منو طی این چند روز دریافت کردید؟

GAME-GTR
23-07-2008, 06:20
Saat مخفف San Andreas Audio Tool
صدای ماشینارو عوض میکنه.

ebicross
23-07-2008, 06:53
باتشکر از اقای ebicross
راستی اون کد ترافیک سنگین چیه؟
راستش قبلا داشتمش ولی الان هرچی میگردم نیست. شاید هم توهم زدم.
اما بوسیله ی قایل Cargrp میتونی تا حدی ماشینهای خیابونها رو متنوع تر و بیشتر کنی.
این فایل رو دانلود کن و تو پوشه ی data کپی کن.
مشکلی پیش نمیاره:

ببخشيد ميتوني بگي كه چطوري مقدار خشم آدمارو زياد يا كم كرد
يه سوال ديگه دارم اگه خشم آدمارو خيلي زياد كرد چي ميشه
تو فایل pedstat میشه این کارو کرد. از 0 تا 100 تغییر میکنه. نهایتش اینه که وقتی تصادف کنن پیاده میشن و وقتی بزنیشون تفنگ میکشن.
برای اینکه ببینی اگر خشم رو زیاد کنی چی میشه کد زیر رو تو بازی بزن:
IOJUFZN
پیشنهاد میکنم با دیدن الگوهایی که داده تناسب رو رعایت کنی تا مشکلی پیش نیاد.

محسن جان
چطوری باید Saat رو نصب کنم؟؟

آموزش Saat

ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید و محتویات اون رو در مسیر نصب بازی کپی کنید.

HTML کد:

کد:
کد:

فرض بر این که بازی در درایو G و در پوشه GTAsanandreas قرار دارد.
نکته: تو مسیر نصب بازی نباید فاصله وجود داشته باشد یعنی اگر نام پوشه بالا GTA SANANDREAS باشد نرم افزار کار نمیکند.
حالا دو فایل Saat_SFX و SAAT_Stream در مسیر نصب بازی و کنار فایل GTA_SA.exe وجود دارد.

صداهای بازی دو دسته اند:
1- فایلهای Stream که فرمت آنها OGG هست (با JetAudio معمولا پخش میشود) و شامل رادیوها و صداهای مرحله ها هست.
2- فایلهای SFX که صدای ماشینها، اسلحه ها و تعدادی از شخصیت ها و بیشتر صداهایی که تغییر اونها بازی رو جالب میکنه تو اون قرار داره.

دریافت و ارسال فایلهای صدا
اول بزارین یک موضع رو روشن کنم و اون هم LookUp File هست. این فایل تو مسیر : G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat قرار داره و همونطور که دیدید اسمش banklkup.dat هست.
این فایل برای بازی تعریف میکنه که فلان صدا تو فلان بانک مربوط به فلان مرحله هست و فلان قدر زمان و حجم داره.

دریافت فایل صداهای Streams و خروج آن از بازی:
نکته: این به این معنی نیست که فایل اصلی خراب میشه و در فرایند Export هیچ وقت بازی خراب نمیشه و فقط در حالت Import ممکنه بازی خراب بشه.

حالا:
Command Prompt رو باز کنید. برای این کار در RUN بنویسید CMD:
فرض میکنیم شما میخواهید فایل BEAT رو او پوشه Stream استخراج کنید. این فایل شامل صدای پیروزی در مرحله ها و صدای کازینو ها و موزیکهای مراحل رقص ماشین و رقص در کازینو میشود.
به این ترتیب عمل میکنیم:
در CMD مینویسیم:
G:\GTAsanandreas\Saat_stream –e g:\GTAsanandreas\AUDIO\Streams\BEATS F:\GTAsound
قانون فرمان بالا به این صورت هست:
saat_stream.exe –e> <stream_file(s)> <target_dir>
یعنی: بوسیله فایل Saat_stream و فرمان Export (-e) به این فایل از مسیر g:\GTAsanandreas\AUDIO\Streams\BEATS فایلهای صدا رو به مسیر F:\GTAsoundاستخراج کن.
دو کلمه قرمز BEATS و F:\GTAsound قابل تغییر هستند.
کلمه BEAT رو میتونید به بقیه فایلها تغییر بدید یعنی میتونید جاش کلمه ی ADVERTS یا هر چیز دیگه رو بزارین تا اون فایل رو استخراج کنه. اون مسیر دوم هم جایی هست که صداها استخراج میشن و میتونه هرجایی باشه. به این توجه کنید که اون درایو باید فضای خالی به اندازه کافی داشته باشه.
بعد از نوشتن فرمان Enter بزنید تا شروع به شمردن بانکها کنه و کارش تمام بشه.
بعد از تمام شدن کار در خط جدید DOS فلش بالا بزنید تا دوباره فرمان نوشته بشه و دوباره Enter بزنید چون ممکنه دفعه اول مثلا یک بانک یا آهنگ جا افتاده باشه.
حالا به مسیر آخری برید و موزیکها و صدا ها رو گوش بدید و اگر خواستید تغییر یدین.

جانشین کردن صداهای Streams به بازی:
بعد از اینکه صداها رو تغییر دادید و هر فایل رو با همون اسم در بانک مخصوصش گذاشتید. وقتی خواستید این صداها رو به بازی اضافه کنید مراحل زیر رو انجام بدین:
در CMD بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_stream –I g:\GTAsanandreas\audio\streams\BEAT F:\GTAsound\BEAT\stream_import.ini G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat
قانون این فرمان هم به این صورت هست:
saat_stream.exe –i> <target_stream> <import_ini> <lookup_file>>
قبلا lookup فایل رو توضیح دادم ولی Import_ini میمونه:
زمانیکه صدایی رو استخراج میکنید یک فایل با پسوند INI ساخته میشه که اطلاعات صداهای استخراج شده تو اون هست و شما باید آدرس اون رو به نرم افزار بدین.
فرمان بالا یعنی: بوسیله فایل Saat_stream و فرمان Import (-i) به این فایل؛ صدای موجود در پوشه ی g:\GTAsanandreas\audio\streams\BEAT رو با محتویات فایل F:\GTAsound\BEAT\stream_import.ini به کمک فایل بانک G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat تغییر بده.
بعد از وارد کردن فرمان Enter بزنید تا صداها جایگزین بشن. این کار رو هم دوبار بکنید تا امکان خطا از بین بره.

حالا میرسیم به محتویات فایل SFX که بیشتر از Stream به دردتون میخوره:

دریافت فایل صداهای SFX و خروج آن از بازی:
فرض بر اینکه شما میخواهید فایل GENRL که بهترین فایل برای تغییر هست رو از بازی استخراج کنید.
CMD رو باز کنید و بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_sfx –e G:\GTAsanandreas\audio\SFX\GENRL F:\GTAsound G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat
قانون این فرمان به این صورت هست:
saat_sfx.exe -e <archive_file(s)> <target_dir> <lookup_file>
یعنی: بوسیله فایل saat_sfx و فرمان Export (-e) به این فایل؛ صدای موجود در G:\GTAsanandreas\audio\SFX\GENRL رو در مسیر F:\GTAsound با کمک بانک اطلاعات G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat استخراج کن.
فرمت این فایلها Wav هست و با اغلب Playerها قابل اجراست.
بانکهای دلخواه رو تغییر بدین و لذت ببرید.

جانشین کردن صداهای SFX به بازی:
فرض بر اینکه فایل GENRL رو تغییر دادین و صداهای مورد نظرتون رو وارد کردید ولی حالا چطوری اون رو به بازی ببریم؟
در CMD بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_sfx –i G:\GTAsanandreas\audio\SFX\Genrl F:\GTAsound\GENRL\SFX_Import.ini G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat
قانون این فرمان به این صورت هست:
saat_sfx.exe -i <target_archive> <import_ini> <lookup_file>
یعنی: بوسیله ی فایل saat_sfx و فرمان Import (-i) به این فایل؛ صدای موجود در مسیر G:\GTAsanandreas\audio\SFX\Genrl را با محتویات فایل F:\GTAsound\GENRL\SFX_Import.ini با کمک بانک اطلاعاتی موجود در G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat تغییر بده.
بعد از نوشتن فرمان Enter بزنید تا کار تمام شود. این عمل را هم دوبار انجام دهید.

نکات ضروری:
1- فایلهای Streams از پسوند OGG Vorbis استفاده میکنند و هنگام جانشین کردن باید چنین فایلهایی را جانشین کنید. برای تغییر فرمت یک فایل به OGG از JetAudio استفاده کنید.
2- فایلهای SFX از فرمت WAV استفاده میکنند که JetAudio این مورد را هم انجام میدهد.
3- فایل جایگزین شده باید تمام خصوصیات فایل اول را داشته باشد. یعنی نام، کیفیت، زمان و هر چیز دیگر هماهنگ باشد و فقط حجم فایل میتواند متغیر باشد.
4- از صداهای استاندارد موجود در سایتهای معتبر استفاده کنید، کیفیت صدا باید با بقیه صداها همخوانی داشته باشد. در صورت اشتباه ممکن است مثلا صدای ماشین شما طبیعی باشد ولی ناگهان بوق که میزنید صدا به شدت زیاد باشد و نا هنجاری در بازی بوجود بیاورد.
5- در فرمانهای بالا به فواصل و کلمات توجه کنید.
6- پس از جایگزین کردن صدا؛ فایلهای اضافی را پاک نکنید و حداقل 10 ساعت بازی کنید تا اگر مشکلی بود متوجه شوید.
7- گرفتن نسخه پشتیبان از فایلها فراموش نشود.

در آخر اینکه نرم افزارهای زیادی مانند GFS Tool یا GUI Tool وجود دارند که با یک کلیک تمام کارهای بالا رو با یک رابط گرافیکی انجام میده ولی تمام اونها از Saat Tool استفاده میکنند و بهترین روش و کم خطا ترین روش همینی هست که توضیح دادم چون تو این روش اگر خطایی بکنید بانکها جایگزین نمیشن و مشکلی ندارید.
__________________________________________________ ______
تغییر صداها در GTA کار بسیار سختیه و برای این کار هر بار باید دو خط در DOS فرمان بنویسیم و ممکنه که اشتباه بشه و بازی اصلا اجرا نشه.
ولی نرم افزارهایی آمده که بر اساس همان DOS است ولی فرمانها رو خودش مینویسه و با یک رابط گرافیکی کار رو آسون میکنه.
یک نمونه از این نرم افزارها رو میزارم که حتما دانلود کنید و حجمش 1 مگابایت هست.

HTML کد:
کد:

البته همان روش قدیمی خیلی بهتره.
وارد نرم افزار که شوید اول یک مستطیل است که باید مسیر نصب GTA را انتخاب کنید و آدرس مسیری که فایل اصلی یعنی GTA_SA.exe اونجا هست رو باید بدین.
قسمت دوم دو گزینه داره با نامهای Exteract و Import که Extract برای خارج کردن صدا ها از بازی و Import برای نشاندن صداهای جدید در بازی است.
قسمت بعد دوباره یک مستطیل خالی است که باید مسیری که میخواهید صداهای بازی در آنجا کپی شوند را بنویسید.
قسمت چهارم دو گزینه Stream و SFX دارد که اولی فایلهایی با فرمت OGG دارد و شامل رادیوها و صحبتها و تبلیغات میشود. برای تبدیل فرمتها به OGG میتوانید از JetAudio استفاده کنید.
SFX شامل صدای ماشینها و وسایل و صحبتهای کوتاه و صداهای ابزار و اسلحه ها و منوها و چیزهایی از این قبیل است که فرمت فایلهای آن Wave است.

نکته:
در مسیر قسمت سوم میتوانید فایلها را ببینید و برای آوردن صدای جدید باید نام فایل جدید دقیقا مانند فایل صدایی باشد که قرار است حذف شود و بهتر است که زمان آن هم همان قدر باشد.
هرگز صدایی را از بانکها حذف نکنید زیرا موجب خراب شدن بازی میشود.
رادیوها در Stream هستند و نام آنها دو قسمتی است. مانند DS.
مهمترین صداهایی که تغییر دادنشان جالب است Script و Genrl در SFX است.
ممکن است اگر آهنگی به رادیو اضافه کنید دیگر آن شبکه قطع شود و آن رادیو از کار بیفتد.
برای تغییر صدا وقتی تکه موزیک یا صدای خود را در بانک مخصوص آن با همان نام جایگزین کردید کلید Import را روشن کنید و کلید Import را از پایین بزنید.
بهتر است هم در موقع Export و هم Import دو یا سه بار این کار را بکنید زیرا بعضی مواقع بانکها درست جایگزین نمیشود.
بعد از Import کردن میتوانید بانکها و فایلهای اضافی را حذف کنید.

ممکنه کسی طریقه کار با GXT Editor رو به من بگه؟
فایل American.gxt از مسیر text رو باید با GXT Editor باز کنی.
مثلا اگر ماشین 206 رو به جای Club آوردی. تو GXT Editor کلیدهای Ctrl + F رو میزنی و سرچ میکنی Club. وقتی جواب رو به صورت تک یعنی نه تو یک جمله پیدا کرد اونوقت Club رو پاک میکنی و مینویسی peugeot 206. از این به بعد تو بازی سوار 206 بشی اسمش رو هم مینویسه.
برای ذخیره تغییرات اول باید رو یکی از متنها ی بالا یا پایین کلیک کنی تا کلید Save روشن بشه. یعنی یعد از نوشتن اسم peugeot 206 به جای CLUB همینطوری یک خط بالا کلیک کن تا گزینه های دیگه بیان. بعد Save رو بزن. اگر رو همون آیتمی باشی که تغییرش دادی Save کار نمیکنه.
از کارکترهای فارسی استفاده نکنی.
از 10 حرف بیشتر نزن. چون از صفحه در میاد.
اگر اسمی رو تغییر دادی و خواستی دوباره تغییرش بدی و نمیدونستی چی به جای اسم اصلی نوشتی کافیه فایل Spanish.gxt رو باز کنی. اسم اصلی رو سرچ کنی. از سمت چپ کد مربوط به اون اسم رو یادداشت کنی. تو American.gxt دنبال اون کد بگردی البته نه از طریق Search. باید بری پایین تو کد رو پیدا کنی.

Mohsen EA
23-07-2008, 07:09
تو فایل pedstat میشه این کارو کرد. از 0 تا 100 تغییر میکنه. نهایتش اینه که وقتی تصادف کنن پیاده میشن و وقتی بزنیشون تفنگ میکشن.
برای اینکه ببینی اگر خشم رو زیاد کنی چی میشه کد زیر رو تو بازی بزن:
IOJUFZN
پیشنهاد میکنم با دیدن الگوهایی که داده تناسب رو رعایت کنی تا مشکلی پیش نیاد.ببخشيد اين دقيقا تو چه فولدري هست
مثلا اگه بزني صد قابل برگشت هست

اگر اسمی رو تغییر دادی و خواستی دوباره تغییرش بدی و نمیدونستی چی به جای اسم اصلی نوشتی کافیه فایل Spanish.gxt رو باز کنی. اسم اصلی رو سرچ کنی. از سمت چپ کد مربوط به اون اسم رو یادداشت کنی. تو American.gxt دنبال اون کد بگردی البته نه از طریق Search. باید بری پایین تو کد رو پیدا کنی.
ببخشيد اما من دنبال bmx گشتم عوضش كردم بعد سيوش كردم دوباره دنبال bmx گشتم يكي ديگه هم بود كه با حروف بزرگ نوشته بود bmx دومي چيه؟؟؟

امین گرامی
23-07-2008, 08:40
آقا محسن از کاری که برام کردی خیلی ممنونم!
ولی من میخواهم فقط یک قسمت از چراغ به صورت مستطیل روشن شود.چطوری درستش میکنند؟
اگر بلد نیستی آیا کسی یا سایتی را میشناسی که در این زمینه به طور کامل به من کمک کنه؟

Mohsen EA
23-07-2008, 08:45
تو گوگل بگرد پيدا ميكني

king of the kings
23-07-2008, 09:45
[quote=ebicross;2694574]راستش قبلا داشتمش ولی الان هرچی میگردم نیست. شاید هم توهم زدم.
اما بوسیله ی قایل Cargrp میتونی تا حدی ماشینهای خیابونها رو متنوع تر و بیشتر کنی.
این فایل رو دانلود کن و تو پوشه ی data کپی کن.
مشکلی پیش نمیاره:

این چه جوری دانلود میشه؟

امین گرامی
23-07-2008, 10:08
محسن جان هر چه گشتم پیدا نکردم.نمیدونم دیگه چه کارکنم.:41:

iman_allahyari_rad
23-07-2008, 10:37
بهزاد جان می بخشید اون جوری صحبت کردم دیروز از صبح تا شب فکرم روی الگانس راهنمایی و رانندگی بود باز هم امروز که ادیتش کردم بعد در اوماد تصمیم گرفتم از یه الگانس پلیس دیگه ادیتش کنم با هم بد در آمده است .عکسش را می زارم بعدا ادیتش می کنم اگه خواستی بگو.(حالا دوستان انجمن که ماشین هاشون را می زاشتن را درک می کنم.)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امین گرامی
23-07-2008, 10:40
ایمان جان سلام.

فقط یه مقدار نوشته هاش بالا پایینه.

emad1234
23-07-2008, 10:59
سلام بچه ها
آقای ebicross بابت آموزش کار با gxt editor خیلی ممنون.
راستی اگه کسی دیگه نظری راجع به بنز قدیمی پلیس ایران نداره ، بگید که تا امروز بعد از ظهر بذارمش.

majid_sd2009
23-07-2008, 12:39
آقایون برای صدمین بار
اینقدر اسپم نیدید نمیشه که هر سوالی رو ده بار تکرار کنین اگه جوابی داشته باشه کسی دریغ نمی کنه
برای اون مودی که میگی یک بود قبلا دیده بودم اگه از 130 تا بیشتر میرفتی و از کنار پلیس رد میشدی دوتا ستاره پلیس روشن میشد.
راهنما هم نمیشه زد اگر هم بشه باید دامی هاش رو ماشین باشن.

mohammadrezams
23-07-2008, 12:51
اينم آخرين تغييرات آر.دي مشكل پنت جاب هم حل شد . آقا ابي جواب ما رو ندادي بلدي چيكار كنيم ديفرانسيل عقب بشه ؟؟

aliscan
23-07-2008, 13:08
اينم آخرين تغييرات آر.دي مشكل پنت جاب هم حل شد . آقا ابي جواب ما رو ندادي بلدي چيكار كنيم ديفرانسيل عقب بشه ؟؟
سلام:20:
آردی با حال شده منتهی بیشتر شباهت به همون 405 قبلی داره ,به نظر من رنگش رو سفید و این ضربه گیره های دو طرف رو کوچیکتر کن
با تشکر:40:

mohammadrezams
23-07-2008, 13:17
آردی با حال شده منتهی بیشتر شباهت به همون 405 قبلی داره ,به نظر من رنگش رو سفید و این ضربه گیره های دو طرف رو کوچیکتر کن
چيش شبيه 405 هست بگو عوض كنم . من از چراغ گرفته تا راديو و اتاق و ... رو مثل آر.دي كردم . تنها شبهاتي كه به نظر من ميمونه ديفرانسلشه كه اونم معلوم نيست فقط بايد چرخ عقب به جاي چرخ جلو ديفرانسيل بشه با ضربه گير هاي كنار كه نتونستم درستش كنم . چون وقتي ضربه گير رو برداري چون پشتش چيزي نداره در نصف ميشه و بايد يه تيكه صاف بدم به در ها كه چون زياد مكس بلد نيستم نشد . آرم ها كه آرم آر.ديه تكستچر در ها آر.ديه چراغ ها آرديه . قالپاق آرديه . سپر ها هم همون سپر ها نيست سپر هاي آر.ديه دستگيره هاي درهاي آر.ديه سياهه كه اين هم هست . فقط يه مشكل ديگه آيينه اش هست . من تكستچر از همه طرف آيينه پژو آر.دي دارم ولي بازم مشكل من تري دي مكسه كه نميتونم بسازم .
اگه مشكلي ميبيني بهم بگو درست كنم . ( غير از اينها كه به جاي انتقاد راهنمايي ميخواد )

امین گرامی
23-07-2008, 13:20
آقای محمدرضا چطوری چراغهای عقب ماشین را پهن تر و واقعی تر کردی؟خواهش میکنم به من یاد بده.خواهش میکنم.

Mohsen EA
23-07-2008, 13:22
سلام من يه نظر دارم
ماشين green woo براي خود بازي هست خيلي شبيه بدنه پيكانه اگه بتونيد با اون يه پيكان قشنگ بسازيد

امین گرامی
23-07-2008, 13:43
آقای محمدرضا چطوری چراغهای عقب ماشین را پهن تر و واقعی تر کردی؟خواهش میکنم به من یاد بده.خواهش میکنم.

امین گرامی
23-07-2008, 14:02
راستی چطوری ماشینهای بازی جی تی آی5 را وارد 3dmax کنم؟

خواهش میکنم آقای محمد رضا به سوال قبلیم زودتر جواب بدین.

king of the kings
23-07-2008, 14:47
کسی کد تقلب ترافیک سنگین رو نداره!!!!!!!!!!!
اقا عماد ماشین پلیس قدیمی چی شد؟
اقا بهزاد واقا مجید شما کد تقلب رو نمیدونید؟

behzad1374
23-07-2008, 14:59
بهزاد جان می بخشید اون جوری صحبت کردم دیروز از صبح تا شب فکرم روی الگانس راهنمایی و رانندگی بود باز هم امروز که ادیتش کردم بعد در اوماد تصمیم گرفتم از یه الگانس پلیس دیگه ادیتش کنم با هم بد در آمده است .عکسش را می زارم بعدا ادیتش می کنم اگه خواستی بگو.(حالا دوستان انجمن که ماشین هاشون را می زاشتن را درک می کنم.)
خواهش ميكنم ، من رو شما بايد به خاطر فرصت طلبيم ببخشي !!:11::40::10:
اين ها رو من دارم . من يه بار همه ي ماشين هاي پليس رو يك جا با هم گذاشيت كه شامل : سمند نيروي انتظامي ، بنز نيروي انتظامي ، بنز يگان ويژه ، پيكان نيروي انتظامي و بنز راهنمايي و رانندگي ميشد.
اگه خواستي بگو برات بذارم.

Mohsen EA
23-07-2008, 15:22
سلام من يه نظر دارم
ماشين green woo براي خود بازي هست خيلي شبيه بدنه پيكانه اگه بتونيد با اون يه پيكان قشنگ بسازيد
يادتون نره.....

محمد رضا جان فونت وبلاكتو درست كن و بزار براي دانلود تا ما هم فيض ببريم coming soon :21:

franch
23-07-2008, 15:42
واقعا كه چقدر گرافيك ماشين پليسش كمه! اصلا تابلويه كه كار ايرانه!

behzad1374
23-07-2008, 15:55
فرمت صدا هاي راديوي بازي چي هست؟

behzad1374
23-07-2008, 15:59
واقعا كه چقدر گرافيك ماشين پليسش كمه! اصلا تابلويه كه كار ايرانه!
براي اطلاع شما بگم اين رو ايراني نساخته و كاملا خارجيه و فقط يك خط روي بدنه اش كشيده شده.:21:
بعدش هم ، مگه خارجي كه بسازه چه فرقي با ايراني داره؟؟:13:
خيلي چيز هايي كه ايراني ساخته از هزار تا خارجيش هم بهتره!!!:27::27:

emad1234
23-07-2008, 16:34
سلام بچه ها آقا king of the kings ببخشید که دیر شد.
آپلود کردنش دقیقا یک ربع طول کشید ، اونم بخاطر سرعت خیلی پایین اینترنتم یعنی 36 هستش.:41:
بفرمایید اینم بنز قدیمی پلیس ایران:46::40::40::40:لطفا نظر هم بدین (برای بهتر شدن کارهای بعدی).:40::40::40:

:5::5:لینک دانلود :
:5::5:حجم فایل : 2.62MB

king of the kings
23-07-2008, 16:43
اقا عماد کارت خیییییییییییلیییییییییییی ی قشنگه!!!!!!!!!

officer
23-07-2008, 17:14
سلام
من بازی رو تموم کردم تمام مراحل مخفی رو هم رفتم. بنابراین پلیس دیگه کاری با من نداره و حتی اگه Cj بمیره هم اسلحه اش رو ازش نمیگیرن... حا کسی راهی داره که cj اسلحه اش رو بندازه یا اسلا بی اسلحه بشه؟

mohammadrezams
23-07-2008, 17:24
راستی چطوری ماشینهای بازی جی تی آی5 را وارد 3dmax کنم؟

خواهش میکنم آقای محمد رضا به سوال قبلیم زودتر جواب بدین.
لطفا اينقدر نگو كه نميزارم :41: . وقت داشتم حتما آموزش ميزارم . در مورد اين سوالت اول اينكه مگه شما مكس بلدي ؟؟؟ به نظر من زدمدلر آسون تره كه ميخواي با مكس كار كني پيشنهاد ميكنم بسته هاي آموزشي پي سي ورلد رو بخري . بگذريم براي اين كار بايد توي ضد مدلر ماشينو با فرمت 3DS اكسپرت كني بعد توي تري دي مكس ايمپورت كني . براش پلاگين هم هست اما اونا خوب كار نميكنن .

emad1234
23-07-2008, 17:27
officer عزیز به نظر من بهتره که تمام تیرهای تفنگت رو شلیک کنی وقتی که تیرهات تموم شه دیگه اسلحه ای هم نداری.

Mohsen EA
23-07-2008, 17:51
ببخشيد با نرم افزار مايا هم ميشه كار كرد

officer
23-07-2008, 17:54
officer عزیز به نظر من بهتره که تمام تیرهای تفنگت رو شلیک کنی وقتی که تیرهات تموم شه دیگه اسلحه ای هم نداری.
مرسی که توجه دارین اما مشکل اینجا است که با تمام شدن بازی تیر اسلحه ها نا محدود میشه

king of the kings
23-07-2008, 18:01
کسی کد ترافیک سنگین رو داره؟
اقایoficcer باید یه مغاذه یا وانت برای cj درست کنیم تا هر وقت که تفنگ نخواستیم در انجا بفروشیم من شاید این کار رو کردم

officer
23-07-2008, 18:11
bgkgtjh
تو یه سایت نوشته بود ترافیک کشنده فکر کنم خودش باشه نمیدونم دقیقا

officer
23-07-2008, 18:18
لطف می کنید..... شکرا جزیلا ...... thank you....

alisahaf70
23-07-2008, 18:47
اگر می شه لینک برج میلاد رو دوباره بگذارید معلوم نیست کدوم صفحه است باتشکر

behzad1374
23-07-2008, 19:13
bgkgtjh
تو یه سایت نوشته بود ترافیک کشنده فکر کنم خودش باشه نمیدونم دقیقا

نه ، اين رمز مال اينه كه ماشين هاي قديمي توي خيابون پر بشن.
رمز ترافيك سنگين اينه : IOJUFZN

king of the kings
23-07-2008, 20:34

اقا بحزاد واقعا ممنون همچنین oficcer

behzad1374
23-07-2008, 20:57
اقا بحزاد واقعا ممنون همچنین oficcer
خواهش ميكنم. ولي املاي بهزاد اينطوري نيست.
شايد شما شوخي كردي!:10:

کاربر_P30W
23-07-2008, 21:05
من پسوردم رو میخوام به سینا میگم (مدیر اصلی سایت)اون میگه من دانوش نیستم! چی کار کنم؟

officer
23-07-2008, 22:41

اقا بهزاد این رمز iojufzn همون رمز stateofemergency هست که توی اون شهر به هرج و مرج میوفته و ماشین پلیسا واسه خودشون میترکن و.....که توی بازی هم یه مرحله بود که شهر شورش شده بود و همه تلویزیون میدزدیدن. باید یه رمز دیگه باشه.....:13::5:

majid_sd2009
23-07-2008, 22:42
من پسوردم رو میخوام به سینا میگم (مدیر اصلی سایت)اون میگه من دانوش نیستم! چی کار کنم؟
تو هنوز آدم نشدی(شوخی کردم):31:
یک بار پسوردت یادت رفت باید برات عبرت میشد که دیگه اینو یادت نره:41:
خو اگه آلزایمر داری پسوردت رو یک جا بنویس:31:
میتونی تاریخ تولدت رو بزاری مثل من(آخ پسوردمو لودادم):18:

hshak2006
23-07-2008, 22:53
من در حال ساخت پچ پلیس ایرانی هستم عکساشم بعدا میزارم.

hshak2006
24-07-2008, 00:24
اسم پچ من هست راهنمایی و رانندگی تهران که در اون یه بنز راهنمایی و رانندگی و یک مامور وجود دارد . فردا عکسش رو میزارم. البته نمیدوم چرا وقتی مامور راهنمایی و رانندگی رو ریختم تو بازی . بازی هنگ کرد و دیگه کار نمیکنه . کسی میدونه چجوری میشه درستش کنم

hshak2006
24-07-2008, 01:52

ebicross
24-07-2008, 06:41
ببخشيد اين دقيقا تو چه فولدري هست
مثلا اگه بزني صد قابل برگشت هست

c:\GTA\Data
منظور همون پوشه ی DATA
ازش کپی بگیری مشکلی نداره.

شيد اما من دنبال bmx گشتم عوضش كردم بعد سيوش كردم دوباره دنبال bmx گشتم يكي ديگه هم بود كه با حروف بزرگ نوشته بود bmx دومي چيه؟؟؟
تو GXT Editor حروف کیچیک و بزرگ نداره. تو بازی همش بزرگ میشه.
احتمالا دو تا BMX تو بازی بوده.
اگر اسمش عوض نشد اون یکی رو امتحان کن. البته اولی رو حتما برگردون به همون BMX.
اینطوری نیست که بگیم اسمی چند بار تکرار شده.
معمولا یکبار هست.

این چه جوری دانلود میشه؟
تو صفحه کلید Request Download Ticket رو از وسط انتخاب کن. بعد از چند لحظه مینویسه Download و بعد رو دانلود کلیک کن.

آقا ابي جواب ما رو ندادي بلدي چيكار كنيم ديفرانسيل عقب بشه ؟؟
به خدا بار اوله سوالتون رو میبینم.
Handling Editor رو اجرا کنید و ماشین رو انتخاب کنید.
بعد Drive Type رو روی Rear بزارید.
توجه کنید همه ی ماشینها نمیتونند با دیفرانسیل عقب حرکت کنند.

بچه ها چطوري ميشه gta ي ps2 رو اديت كرد........
نرم افزارهاش هست. هم برای باز کردن ایمیج و هم برای ادیت صداها و در کل همه چی. اما PC چیز دیگریست.

فرمت صدا هاي راديوي بازي چي هست؟
.ogg یا به طور کامل ogg vorbis هست که با jetaudio باز میشه.

من بازی رو تموم کردم تمام مراحل مخفی رو هم رفتم. بنابراین پلیس دیگه کاری با من نداره و حتی اگه Cj بمیره هم اسلحه اش رو ازش نمیگیرن... حا کسی راهی داره که cj اسلحه اش رو بندازه یا اسلا بی اسلحه بشه؟
برو تو اداره ی پلیس هفتیر کشی کن و 5 ستاره شو. چند بار اینکارهارو بکن و تو شهرهای مختلف تسلیم شو. میگیرن ازت.

اقایoficcer باید یه مغاذه یا وانت برای cj درست کنیم تا هر وقت که تفنگ نخواستیم در انجا بفروشیم من شاید این کار رو کردم
من همچین آپکدی تو Sanny Builder ندیدم. و همچین مودی هم ندیدم. فکر میکنم این کار فایده نداره چون Main.scm رو تغغیر میده و اونطوری دوستمون نمیتونه Save خودش رو Load کنه و اگر هم که اینطوری بشه خوب چه فایده!!!

البته نمیدوم چرا وقتی مامور راهنمایی و رانندگی رو ریختم تو بازی . بازی هنگ کرد و دیگه کار نمیکنه . کسی میدونه چجوری میشه درستش کنم
فکر میکنم از آدمهایی استفاده کردی که دندون دارن!!!
آدمهایی که تو مراحل هستن و دندون دارن یعنی صحبت میکنن نمیتونن جای مردم عادی توی شهر باشن. چون مردم صحبت نمیکنن و در کل نوع اسکلاتشون با هم فرق میکنه. بهتره از کارکترهایی که چشم و دندون جداگانه ندارن استفاده کنی. به تکسچر نگاه کنی دندون رو اون پایین میبینی.
در ضمن تو تکسچرت از رنگ سفید خالصی استفاده کردی. بهتره با یه ابزاری مثل brush یکم سایه ی تیره بهش بدی تا هم طبیعی تر بشه مثل چروک و هم بهتر و قشنگ تر باشه.

ebicross
24-07-2008, 06:46
این هم یک پک توپ برای اسلحه. قبلا هم یکی گذاشتم.
- اسلحه فکر میکنم b34 بازی کانتر
- نارنجک
- بمب ساعتی با کنترل جدید
- اسلحه شک
- تغییر جت بک
- اسلحه Ak47 جدید

حجم 450 کیلوبایت

نه تکسچر رو من ساختم و نه DFF . فقط من آپلودش کردم.

king of the kings
24-07-2008, 09:10
اقا بهزاد این رمز iojufzn همون رمز stateofemergency هست که توی اون شهر به هرج و مرج میوفته و ماشین پلیسا واسه خودشون میترکن و.....که توی بازی هم یه مرحله بود که شهر شورش شده بود و همه تلویزیون میدزدیدن. باید یه رمز دیگه باشه.....:13::5:

اقای oficcer راست میگن من این رمز رو زدم و همه شهر ریختن به هم!!!!

iman_allahyari_rad
24-07-2008, 09:19
می دونم باید ویرایشش کنم فعلا.

iman_allahyari_rad
24-07-2008, 09:21
اپآقا بهزاد شما کارت از ما جلو تره.
حالا این سمند را بزار :d

Mohsen EA
24-07-2008, 11:42
پس چرا من آدماي دندون دار به جاي غير دندون دار ريختم بازي هيچي نشد (البته با dff شون)

king of the kings
24-07-2008, 12:38
کسی می تونه کاری کنه تا هر وقت که ما کارخلاف کنیم پلیس ما رو تعقیب کنه یا یک ستاره بشیم؟

king of the kings
24-07-2008, 12:43
این هم یک پک توپ برای اسلحه. قبلا هم یکی گذاشتم.
- اسلحه فکر میکنم b34 بازی کانتر
- نارنجک
- بمب ساعتی با کنترل جدید
- اسلحه شک
- تغییر جت بک
- اسلحه Ak47 جدید

حجم 450 کیلوبایت

نه تکسچر رو من ساختم و نه DFF . فقط من آپلودش کردم.

حالا اینو چه جوری بریزیم توبازی؟

officer
24-07-2008, 12:44
سلام
فکر نمیکنم رمزی برای افزایش ترافیک باشه من خیلی جاهای معتبر گشتم ولی نبود فکر کنم برا افزایش ترافیک باید فایلی تو بازی رو تغییر بدیم مثلا اگه دقت کرده باشین شب ها ترافیک کمتر هست و همینطور روز های بارانی و طوفانی ولی اول شب ترافیک زیاد میشه.... بنابراین باید فایلی باشه که با تغییر اون بشه میزان ترافیک در طول روز افزایش داد

officer
24-07-2008, 12:54
برو تو اداره ی پلیس هفتیر کشی کن و 5 ستاره شو. چند بار اینکارهارو بکن و تو شهرهای مختلف تسلیم شو. میگیرن ازت.

سپاسگزارم:11:اما اگه شما قسمت state بازیکن رو دیده باشی یه جایی نوشته که criminal rating برای من این به og رسیده یعنی اگه تو اداره پلیس رو پلیس هفتیر بکشم دستشون رو میبرن بالا....حلا من چه کار کنم.... تفعل بزنم به کتاب قانون سن اندرس :31:

brain
24-07-2008, 14:31
یه سوال :
من چه جوری میتنوم کاراکتری که گرفتم چه جوری جایگزینه کاراکترم کنم ؟
در ضمن میشه سایتی معرفی کنید که بتونم کاراکتر بگیرم ؟
با تشکر

behzad1374
24-07-2008, 14:43
آقا بهزاد شما کارت از ما جلو تره.
حالا این سمند را بزار :d
اين سمند پليس كه خيلي به نظرم جالب نيست.

aliscan
24-07-2008, 14:53
سلام
آقا یه نفر بیا محض رضای خدا به ما کمک کنه وآموزش قرار دادن ساختمان یا هر شئ که شد رو بده (در ضمن آموزش آقا مسعود رو من دانلود کردم منتهی همه کار هار انجام دادم ولی نمی دونم واسه چی بازی هنگ میکنه؟)
با تشکر

امین گرامی
24-07-2008, 14:59
آقا محمد رضا لطفا آموزش اون چراغ پژو آردی که درست کردی را بذار.خواهش میکنم

behzad1374
24-07-2008, 16:11
اين برنامه اي كه صدا هاي vc رو تغيير ميداد اسمش چي بود؟

GAME-GTR
24-07-2008, 16:13
GTA IV

داش يعقوب
24-07-2008, 16:37
كسي ميتونه اين پرايد وانتو بسازه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpgنه

Mohsen EA
24-07-2008, 16:49
فكر كنم دانوش خان ساخته بود

Mohsen EA
24-07-2008, 17:10
GTA IV
خوبه فقط يكم تيرست روشنش كن

hshak2006
24-07-2008, 17:35

king of the kings
24-07-2008, 18:41

این ماشین چیه بنزه پرایده چیه؟
هر وقت تموم شد بزارش
راستی کسی از rd محمد رضا خبری نداره؟

aliscan
24-07-2008, 19:04
این ماشین چیه بنزه پرایده چیه؟
هر وقت تموم شد بزارش
راستی کسی از rd محمد رضا خبری نداره؟
سلام
این ماشین بنز راهنمایی رانندگیه(با اجازه Hshak جون)
راستی Hshak خیلی با حال شده می تونی بزاری واسه دانلود؟
راستی کسی یه سرعت سنج جدید سراغ نداره؟
با تشکر

داش يعقوب
24-07-2008, 19:04
اقايون gta باز من دو تا سوال داشتم اگه ميشه جواب بدين:thumbsdow

1: چه جوري ميشه گرافيك بازي gta را بالا و پايين برد...يعني اين بازي seting نداره ...اخه سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد:eh:

2:كسي پرايد صندق دار نداره به ما حال بده؟ :thumbsup:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hshak2006
24-07-2008, 19:06
این معلومه که بنزه . تموم شده ولی نمیزارم . اگر هم بزارم فقط برای کسانی که میشناسم میزارم.

کاربر_P30W
24-07-2008, 19:37
GTA IV

خب که چی؟ این کجا GTA 4 هست؟!:13:

کاربر_P30W
24-07-2008, 19:41
: چه جوري ميشه گرافيك بازي gta را بالا و پايين برد...يعني اين بازي seting نداره ...اخه سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد:eh:

Options>Display>Advance

کاربر_P30W
24-07-2008, 19:43
: چه جوري ميشه گرافيك بازي gta را بالا و پايين برد...يعني اين بازي seting نداره ...اخه سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد:eh:

Options>Display>Advance

aliscan
24-07-2008, 21:09
این معلومه که بنزه . تموم شده ولی نمیزارم . اگر هم بزارم فقط برای کسانی که میشناسم میزارم.
سلام
خوب اگه تموم شده بزارید تا حال کنیم
راستی فکر کنم مجید داشت روی پراید صندوق دار کار می کرد ,نمی دونم تموم کرده یا نه
با تشکر

Mohsen EA
24-07-2008, 21:36
eh-smiley.gif (GIF Image, 20x20 pixels) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به بعضي از بچه ها pm ميده

hshak2006
24-07-2008, 22:28
من خودم باهاش ارتباط دارم این جمعه کنکور داره . براش دعا کنید . اگه خوب بده فکر کنم پراید رو بزاره .

king of the kings
24-07-2008, 22:43
کسی از بچه ها نمیدونه کد ترافیک سنگین چیه؟
کسی از اردی محمد رضا خبری نداره؟

emad1234
24-07-2008, 23:10
سلام بچه ها :20:، اینم کار جدیدم :31::5:خواهش می کنم نظر بدین.:40::40::40:

hshak2006
25-07-2008, 00:38
عماد جان ناراحت نشی ها ولی این جور کارا دیگه طرفدار نداره بهتره بری رو ماشین های جدید کارکنی.

GAME-GTR
25-07-2008, 08:32
خوبه فقط يكم تيرست روشنش كن

این آخرین پچ گرافیک هست که اسمش ENB SERIES MOD هستش.
بازی میشه عین IV

خب که چی؟ این کجا GTA 4 هست؟!:13:

مود گرافیک. من منظورم زیباییش بود نه بازیش. در ضمن ، GTA 4 نه ، GTA IV. همین شما بودین که اسم بازیهارو عددی کردین. اون اولا میزدن دو ، سه ، تا بدونن که بازی طرفدار داره یا نه.
حالا دیگه اسم میزارن.

emad1234
25-07-2008, 10:04
عماد جان ناراحت نشی ها ولی این جور کارا دیگه طرفدار نداره بهتره بری رو ماشین های جدید کارکنی.

نه ، برای چی ناراحت بشم اتفاقا انتقاد خوب همینه ولی خوب بهتره که شما دوستان هم یک ایده ای بدید چون من خودمم موندم که چی بسازم!!!!!!

hshak2006
25-07-2008, 10:28
نه ، برای چی ناراحت بشم اتفاقا انتقاد خوب همینه ولی خوب بهتره که شما دوستان هم یک ایده ای بدید چون من خودمم موندم که چی بسازم!!!!!!
من هم خیلی دوست دارم یه چیزی درست کنم ولی کسی چیزی نمیگه . باید یکی بگه ما چی درست کنیم تا ماهم سعی خودمون رو بکنیم .

aliscan
25-07-2008, 11:04
من هم خیلی دوست دارم یه چیزی درست کنم ولی کسی چیزی نمیگه . باید یکی بگه ما چی درست کنیم تا ماهم سعی خودمون رو بکنیم .
سلام :20:
خوبی Hshak جون راستی اگه دوست داشتی اون بنز راهنمایی رانندگی رو بزار در ضمن اگه دوست داشتی سمند معمولی رو یه نمه ویرایش کن تبدیل به ال ایکسش کن

emad1234
25-07-2008, 12:26
aliscan عزیز سمند ال.ایکس رو آقای مجید صادقی ساختن.
در ضمن فایل dff هیچ سمندی هم باز نیست تا ما اونها رو ویرایش کنیم و dff تمامشون قفله.

mohammadrezams
25-07-2008, 12:36
سلام . آقا ابي ممنون درست شد . همچي درست شد . ماشين آماده شده هركي خواست بهم پ.خ بزنه و بگه ماشين رو ميخواد منم بهش ميدم . اگه ندادم يعني نميدم :31:
كار جديد ديگه ام هم پيكان هست نه فكرنكنين مثل اون پيكان ها هست . پيكان خيلي جديد و براق با اگزوز و موتور و فرمون جديد و آيينه اي كه واقعي بازتاب ميكنه و چراغ جلو كه واقعي نور ميده و فرمون كوچكتر و رفلكس مناسب نور . حجم تكستچر ها رو هم حدود 500 كيلوبايته دي اف اف هم تو همين مايه هاست .
در مورد سمند پليس من درست ميكنم اما من عكس ميخوام . شما عكس بزارين من هم ميسازم براي همه هم ميزارم . البته به جز اين آر.دي كه بايد پيغام خصوصي بديد .

emad1234
25-07-2008, 12:50
آقا محمدرضا ممکنه یک بار دیگه آموزش براق سازی بدنه اتومبیل رو که چند صفحه قبل بود دوباره آپلود کنید ، هر کاری می کنم دانلود نمی شه ، فکر کنم لینکش خرابه.

officer
25-07-2008, 13:23

خوب چرا پژو 206 اس دی رو درس نمیکنین..... شایدم درس کردین من خبر ندارم... ولی اگه نکردین بلو پرینتشو تو صفحه 496 گذاشتم

aliscan
25-07-2008, 13:44
در ضمن فایل dff هیچ سمندی هم باز نیست تا ما اونها رو ویرایش کنیم و dff تمامشون قفله.
سلام
اعماد جون لینکی چیزی ازش نداری؟
راستی کسی سرعت سنج نداره به ما بده؟من یکی گرفتم منتهی بلد نیستم چه جوری نصبش کنم شایدم اون قاط زده؟

hshak2006
25-07-2008, 13:52
خوب چرا پژو 206 اس دی رو درس نمیکنین..... شایدم درس کردین من خبر ندارم... ولی اگه نکردین بلو پرینتشو تو صفحه 496 گذاشتم
منظور من از از درست کردن ادیت بود نه ساخت ماشین . اگه بلد بودم ماشین بسازم که دیگه پراید رو میساختم.

behzad1374
25-07-2008, 14:18
این آخرین پچ گرافیک هست که اسمش ENB SERIES MOD هستش.
بازی میشه عین
بله منم اين رو دارم . خيلي واقعي ميشه بازي.

Mohsen EA
25-07-2008, 15:01

officer
25-07-2008, 15:15
کسی میتونه رنگ رینگ اینو درست کنه.... بگین میزارم اگه میتونین

king of the kings
25-07-2008, 15:27

اخه شما که برای دانلود نمیزاری؟

emad1234
25-07-2008, 15:29
سلام
عماد جون لینکی چیزی ازش نداری؟
راستی کسی سرعت سنج نداره به ما بده؟من یکی گرفتم منتهی بلد نیستم چه جوری نصبش کنم شایدم اون قاط زده؟

اینم لینک دانلود سمند ال.ایکس برای آقای aliscan

در مورد سرعت سنج هم باید بگم که برای نصبش باید فقط از فایل Readme که مخصوص خودش هست کمک بگیرید.

king of the kings
25-07-2008, 15:30
اقا محمد رضا شما اردی رو اینجا نمیزاری؟

mohammadrezams
25-07-2008, 16:13
سازندش زياد سفيدش كرده . براي من بزار يا درستش ميكنم كه بلد هستم اگر هم مشكل داشت يا طلاييش ميكنم يا سياه يا هر رنگي كه شما بخواين .

اقا محمد رضا شما اردی رو اینجا نمیزاری؟
نه اگه ميخواين پيغام خصوصي بدين .
ديدم اين پيكان همونطوري مونده شايد خيلي هاتون توي بازيتون هم نميزارين ! . گفتم يه دستي روش بكشم . چراغ هايي كه دوستان عكس گرفتن و روي پيكان ها گذاشتن زياد سه بعدي و تميز نشده حالا من چراغ سه بعدي براش ساختم و براق ترش كردم و چندين كار ديگه .
نظرتون چيه ادامه بدم . يعني چراغ عقب رو هم سه بعدي كنم البته جلو هم يه كار كوچيك داره . داغون شدن ماشين هم زيبا تر شده قالپاق رو هم خودم عكس گرفتم . چراغ ها هم مال خود بازيه (sa light ) هست . آيينه هم روش دقت كنين وقتي كه راه ميرين انگار بازتاب توش مي افته . حجمش هم خيلي خيلي كم شده .

نميدونم با cleo كار كردين يا نه خيلي چيز جالبيه . اينم يه سرعت سنج cleo هست . readme رو بخونين همچي رو متوجه ميشين :

تازه اين سرعتسنج مود بنزين هم داره .

Mohsen EA
25-07-2008, 16:13
براي دانلود بزار ببينم ميتونم درستش كنم

Mohsen EA
25-07-2008, 16:19
سازندش زياد سفيدش كرده . براي من بزار يا درستش ميكنم كه بلد هستم اگر هم مشكل داشت يا طلاييش ميكنم يا سياه يا هر رنگي كه شما بخواين .

ديدم اين پيكان همونطوري مونده شايد خيلي هاتون توي بازيتون هم نميزارين ! . گفتم يه دستي روش بكشم . چراغ هايي كه دوستان عكس گرفتن و روي پيكان ها گذاشتن زياد سه بعدي و تميز نشده حالا من چراغ سه بعدي براش ساختم و براق ترش كردم و چندين كار ديگه .
نظرتون چيه ادامه بدم . يعني چراغ عقب رو هم سه بعدي كنم البته جلو هم يه كار كوچيك داره . داغون شدن ماشين هم زيبا تر شده قالپاق رو هم خودم عكس گرفتم . چراغ ها هم مال خود بازيه (sa light ) هست . آيينه هم روش دقت كنين وقتي كه راه ميرين انگار بازتاب توش مي افته . حجمش هم خيلي خيلي كم شده .

چراغ جلوش ضايع شده كوچيك ترش كن
راهنماشم از بدنه زده بيرون درست كن
در هاشو درست كن
پلاكشم كجه درستش كن

aliscan
25-07-2008, 16:22
اینم لینک دانلود سمند ال.ایکس برای آقای aliscan

در مورد سرعت سنج هم باید بگم که برای نصبش باید فقط از فایل Readme که مخصوص خودش هست کمک بگیرید.
ممنونم اعماد جون,راستی لینک دانلود سرعت سنج توپ نداری؟:21:
باتشکر :40:

aliscan
25-07-2008, 16:27
نميدونم با cleo كار كردين يا نه خيلي چيز جالبيه . اينم يه سرعت سنج cleo هست . readme رو بخونين همچي رو متوجه ميشين :

تازه اين سرعتسنج مود بنزين هم داره .
ممنونم محمد رضا جون

mohammadrezams
25-07-2008, 16:32
چراغ جلوش ضايع شده كوچيك ترش كن
راهنماشم از بدنه زده بيرون درست كن
در هاشو درست كن
پلاكشم كجه درستش كن
چون كه هنوز تكستچر چراغ قبلي پشتشه و ورش نداشتم طوري نوشن ميده كه انگار راهنما كوچيك تر از چراغه . درضمن راهنماي پيكان كه اونطوري يه بعدي نيست كمي از بدنه اومد بيرون . من بد عكس گرفتم از بدنه كامل نزده بيرون تا حدودي كنار بدنه اومده تا سه بعدي تر بشه . درها هم همونه مشكلش چيه ؟
پلاكش هم من اصلا دست نزدم ميزونه .

Mohsen EA
25-07-2008, 18:16
منظورم از درشو درست كنيد صافو يه تيكه (مانند كنيد) انگار از هم جدا نباشه

behzad1374
25-07-2008, 18:22

اين پيكان خيلي خوب شده. ولي روي چراغ هاي جلوش بيشتر كار بكني و فرمونش رو هم كه دو بعديه رو اگه شه بعدي كني خيلي عالي ميشه.

majid_sd2009
25-07-2008, 18:58
اینو هر کار بکنی اصلا پیکان نمیشه یعنی اصلا استیلش به پیکان نمیخوره:2:
خصوصا جلوش که اگه پیکان رو از پایه بسازی راحت تر تا اینو شکل پیکان کنی:41:
ولی میل خودته شما برو روش کار کن و لی پشیمون میشی.شاید شما ماشین رو عوض کردی و ماشینی که میگی شبیه پیکانه رو خودت وارد بازی کردی:18:
شایدم من اشتباه می کنم یک عکس از ماشینی که میگی شبیه پیکانه بزار ببینم:10:

officer
25-07-2008, 19:29
بفرمایین اینم doge vayper رنگشو هر جور صلاح می دونید تغییر بدین ... با تشکر فراوان.

king of the kings
25-07-2008, 19:54
اقامجید پراید رو نمی زاری؟

brain
25-07-2008, 19:57
بچه ها من رفتم تو کاره کاراکتر عوض کردن و اینکارو کردمو فایلارو هم جایگزین ولی وقتی بازی لود میشه میاد بیرون...
یکی میتونه یه بار مراحلشو بهم بگه ؟

emad1234
25-07-2008, 21:21
سلام بچه ها ، نظرتون راجع به این کار چیه؟ (پژو 405 تاکسی) کاری از خودم

داش يعقوب
25-07-2008, 21:36
Options>Display>Advance

اقا دانوش وقتي وارد اين قسمت ميشم از بازي خارج ميشه و erorr ميده:28:

بچه ها كسي راه ديگه بلد نيست گرافيك بازي رو تغيير داد:worried:

officer
25-07-2008, 22:42
این هم همون doge که قراره شما زحمتشو بکشین رنگشو هر جور صلاح میدونید تغییر بدین

Mohsen EA
26-07-2008, 07:01
دستت درد نكنه
ولي من خودمو كشتم تا تونستم دانلود كنم ..
لطفا جاي ديگري آپلود كنيد
مثل زوم :

امین گرامی
26-07-2008, 07:19
آقا محمد رضا لطفا آموزش اون چراغ پژو آردی که درست کردی را بذار.خواهش میکنم.

آیا کسی آموزش کامل و پیشرفته ویرایش ماشینها را با zmodeler2 را نداره؟(به جز اونیکه اول تاپیک بود) ساعت:8:20

لطفا تا امروز ساعت 4 جوابمو بدین.

امین گرامی
26-07-2008, 07:22
آقا محمد رضا لطفا آموزش اون چراغ پژو آردی که درست کردی را بذار.خواهش میکنم

راستی کسی آموزش کامل و پیشترفته zmodeler2 را نداره؟(بجز اونیکه اول تاپیک بود)

امین گرامی
26-07-2008, 07:24
ببخشید حواسم نبود دو بار تکرار کردم

officer
26-07-2008, 09:33
این لینک مستقیم doge viper

این لینک تو zom.ir

این لینک تو rapid share

این هم لینک از ifile.it

امین گرامی
26-07-2008, 09:38
دوستان هرکس خواست قفل فایلهای dff را باز کنه به من بگه تا برنامشو براتون بذارم.

امین گرامی
26-07-2008, 09:53
اینم برنامه ای برای باز کردن قفل فایلهایdff

آموزش برنامه:

ابتدا فایل dff مورد نظر را با برنامه rwanalyze بازکنید.
سپس مسیر زیر را انتخاب کنید
"tools" > "commands" > "change file version" > 3.5 0x1400FFFF"
بعد گزینه سیو را انتخاب کنید و پس از اینکه مراحل لازم را رد کردید با zmodeler2 فایل را به راحتی ایمپورت کنید:5:.

hshak2006
26-07-2008, 10:14
کسی چیز جدیدی درست نکرده.

hshak2006
26-07-2008, 10:16
اینم برنامه ای برای باز کردن قفل فایلهای dff

آموزش برنامه:
ابتدا فایل dff مورد نظر را با برنامه rwanalyze بازکنید.
سپس مسیر زیر را انتخاب کنید
"tools" > "commands" > "change file version" > 3.5 0x1400FFFF"
بعد گزینه سیو را انتخاب کنید و پس از اینکه مراحل لازم را رد کردید با zmodeler2 فایل را به راحتی ایمپورت کنید.
شما این رو از کجا گیر اوردی.من هرچی گشتم پیدا نکردم.

امین گرامی
26-07-2008, 10:20
آیا بردتون میخوره؟

راستی آقاhshak بلدی چراغ آردی را مثل محمدرضا درست کنی؟

officer
26-07-2008, 10:23
این لینک مستقیم doge viper

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لینک تو zom.ir

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لینک تو rapid share

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم لینک از ifile.it

دستتون درد نکنه که می خواین اینو رینگش درست کنین اجرتون با اقا امام زمان.....:5::11::40:

امین گرامی
26-07-2008, 10:31

منظورم اون قسمتیه که وقتی آدم ترمز میکنه به شکل مستطیل بسیار زیبا روشن میشه.

ramzdar
26-07-2008, 10:31

کار قشنگیه پس لینک دانلودشو بذار

امین گرامی
26-07-2008, 10:35
آیا کسی مارک روآ را داره بذاره تا بتونیم به جای آردی بذاریم؟

Mohsen EA
26-07-2008, 10:55
امضامو نگاه كن اينطوري خوبه

officer
26-07-2008, 13:16
امضامو نگاه كن اينطوري خوبه
اره عالیه خیلی ممنون:12::34:

behzad1374
26-07-2008, 14:36
بچه ها شما نميتونيد از روي پژو 607 پژو 206 sd درست كنيد ؟
خيلي شبه هستند. اين ماشين رو توي gtainside ميتونيد پيدا كنيد. اگه حوصله ي پيدا كردنش رو نداشتيد من ميذارمش. به شرطي كه تبديل به 206 sd بكنين.

aliscan
26-07-2008, 14:49
سلام
بچه ها شاید به زودی پژو اس دی رو با تری دی مکس زدم(فقط به یه خورده وقت نیاز دارم)
با تشکر

behzad1374
26-07-2008, 15:13
آقا من عاشق اين ماشين ها هستم ميتونيد از اينا درست كنين؟ اگه درست شده ميشه بذارينش؟

Mohsen EA
26-07-2008, 15:25
تو چه سايتي آپلود كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستي پوينت جاباشم بكم عوض كردم موردي نداره كه ؟؟؟

Mohsen EA
26-07-2008, 15:32

king of the kings
26-07-2008, 16:22
کسی میدونه چه جوری باید به کسی دیگه پست خصوصی زد؟
کسی 206 صندوق دار رو درست نمیکنه؟
من هر سایتی رفتم نه ماکسیما داشت نه پرادو !!کسی میتونه اینارو درست کنه؟
راستی عماد کارت خیلی قشنگه تموم شد بزارش:40:

امین گرامی
26-07-2008, 16:33
آیا کسی میتونه تمام گزینه های برنامه zmodeler2 را معرفی و درباره کارایی آنها بگه؟ (به طور کامل)

king of the kings
26-07-2008, 16:41
ایا کسی می دونه gta danoosh city در کجاست؟

mohammadrezams
26-07-2008, 17:36
كسي نميدونه با اين همه مپ و ... كه نصب ميكنيم چيكار ميشه كرد بازي هنگ نكنه ؟؟؟
_ ضعيف بودن سيستم و مشكلات گرافيكي هم باعث هنگ بازي ميشه ؟؟؟
آقا عماد خيلي قشنگ شده فقط رنگ ماشينو زرد كني بهتر ميشه .

behzad1374
26-07-2008, 17:59
کسی میدونه چه جوری باید به کسی دیگه پست خصوصی زد؟
کسی 206 صندوق دار رو درست نمیکنه؟
من هر سایتی رفتم نه ماکسیما داشت نه پرادو !!کسی میتونه اینارو درست کنه؟
راستی عماد کارت خیلی قشنگه تموم شد بزارش:40:
چند جور ميشه ، 1 - وقتي وارد سيستم شدي روي اسم كسي كه ميخاي بهش پيام خصوصي بزني رايت كليك ميكني و گزينه پيام خصوصي رو انتخاب ميكني.
2 - بعد از ورود به سيستم وارد قست تنظيمات كاربر ميشي و به قسمت پيام ها ميري و پيام خصوصي رو انتخاب ميكني بعد اسم كسي كه به اون ميخاي پيام بدي رو دقيق مينويسي ( توجه : سيستم به حروف كوچك وبزرگ حساسه). متن پيام رو در جاي مخصوص مينويسي وسپس ارسالش ميكني.
جواب يكي از سوالات قبلي كه گفته بودي اي عكس زير پست هامون رو چجوري بذاريم:
بعد از ورود به سيستم وارد قسمت تنظيمات كاربر ميشي و ويرايش امضا رو انتخاب ميكني. اونجا عكس يا نوشته زير پست ها تو ميذاري.
اميدوارم مفيد باشه.

behzad1374
26-07-2008, 18:04
اگه رنگشو زرد كني و آرم تاكسي راني تهران رو روي در جلوش بذاري و براي چرخاش هم قالپاق پژو بذاري عالي ميشه.:46:

officer
26-07-2008, 18:22
سلام
چطور میشه کاری کرد که ماشین موقع ترمز کردن کشیده نشه و خیلی تمیز و سریع وایسه مثل voodoo
و اینکه موقع ترمز به چپ و راست نپیچه؟
چطوری یه ماشین رو باید اورد تو 3d max ؟؟؟؟؟؟؟؟

officer
26-07-2008, 18:54
نمیشه ماشین های بازی مافیا رو اورد تو gta ؟؟؟

king of the kings
26-07-2008, 19:06
چند جور ميشه ، 1 - وقتي وارد سيستم شدي روي اسم كسي كه ميخاي بهش پيام خصوصي بزني رايت كليك ميكني و گزينه پيام خصوصي رو انتخاب ميكني.
2 - بعد از ورود به سيستم وارد قست تنظيمات كاربر ميشي و به قسمت پيام ها ميري و پيام خصوصي رو انتخاب ميكني بعد اسم كسي كه به اون ميخاي پيام بدي رو دقيق مينويسي ( توجه : سيستم به حروف كوچك وبزرگ حساسه). متن پيام رو در جاي مخصوص مينويسي وسپس ارسالش ميكني.
جواب يكي از سوالات قبلي كه گفته بودي اي عكس زير پست هامون رو چجوري بذاريم:
بعد از ورود به سيستم وارد قسمت تنظيمات كاربر ميشي و ويرايش امضا رو انتخاب ميكني. اونجا عكس يا نوشته زير پست ها تو ميذاري.
اميدوارم مفيد باشه.

خیلی متشکرم:40::11:

Mohsen EA
26-07-2008, 19:32
چطوري ميشه صداي ماشينارو عوض كرد 1
من يه موتور به جاي دوچرخه وارد بازي كردم خيلي باحال شده فقط مي خوام ديگه cj پا نزنه بايد چيكار كنم

king of the kings
26-07-2008, 19:37
بعد چه جوری پیغام طرف مقابل را دریافت کنیم؟

mohammadrezams
26-07-2008, 20:12
بعد چه جوری پیغام طرف مقابل را دریافت کنیم؟
دوست من اينا رو بهتره از مدير سايت بپرسين نه اينجا .

سلام
چطور میشه کاری کرد که ماشین موقع ترمز کردن کشیده نشه و خیلی تمیز و سریع وایسه مثل voodoo
چطوری یه ماشین رو باید اورد تو 3d max ؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال اول با هندلينگ اديتور
سوال دوم متوجه نشدم .
سوال سوم رو قبلا جواب دادم بايد توي زد مدلر اون و با فرمت 3DS اكسپرت كنيد بعد اين رو توي 3d max ايمپورت كنيد .

من يه موتور به جاي دوچرخه وارد بازي كردم خيلي باحال شده فقط مي خوام ديگه cj پا نزنه بايد چيكار كنم
سوال اول : چندين بار درباره اش بحث شده . يكيش صفحه 153
سوال دوم نميشه صداي دوچرخه رو عوض كنين و صداي موتور رو بزارين چون اينطوري همه دوچرخه ها همون صدا رو ميدن . براي اينكه پا نزنه احتمالا دوچرخ يه فايل با فرمت ifp داره بايد اون رو ويرايش كرد . اديتورش هم توي gtainside بايد باشه .

hamid_emiter
26-07-2008, 20:35
با سلام من يك هفته نبودم اگه ميشه اخبار مهم رو از هفته گذشته برام شرح دهيد ممنون ميشم

Mohsen EA
26-07-2008, 22:52
بچه ها مشخصات bmx دستكاري نشده تو فايل vehicles رو ميديد
فــــــــــــــــــــــــ ــــــــوري هست خواهش
آخه من اون دوجه رو ريختم وزنش خيلي پايينه مثل پر وقتي سرعت ميري انگار وزنشو احساس مي كني وقتي تصادف مي كني ماشين پرت ميشه اونور خيابون :18:

officer
26-07-2008, 23:19
481, bmx, bmx, bmx, BMX, BMX, bmx, bicycle, 5, 0, 0, 23, 0.54, 0.54, -1
این ماله bmx ولی 481 باید سمت چپ باشه.
عوض کردن یه ماشین 4 در با 2 در فکر کنم فقط وقتی مشکل ایجاد میکنه که داری یکی از ماموریت های اتش نشانی و پلیس رو انجام میدی... یعنی تو اون ماشین به جای 2 نفر 4 نفر قرار میگیرن و شما هیچ وقت نمیتونی 2 نفری که عقب نشستن رو بکشی یا خاموششون کنی و میبازی.
برای تغییر وزن به صورت دستی باید عدد روبروی اسم ماشین که mess نام داره رو زیاد یا کم کنی... پیدا کردن ردیف های دیگه گه شامل drag, max voraity و دیگر پارامتر های سرعت هست به صورت دستی خیلی سخته......

ebicross
27-07-2008, 00:59
پس چرا من آدماي دندون دار به جاي غير دندون دار ريختم بازي هيچي نشد (البته با dff شون)
ولی من بارها تست کردم و مشکل پیش اومده. شخصیتهایی که تو دموها هستند رو امتحان کردم کاملا بازی رو دچار مشکل میکنه، البته وقتی اون شخصیت ظاهر بشه.

کسی می تونه کاری کنه تا هر وقت که ما کارخلاف کنیم پلیس ما رو تعقیب کنه یا یک ستاره بشیم؟

کار خلاف بکنیم که در حالت عادی هم یک ستاره میشیم. اما اگر با سرعت بالا یا عبور از چراغ قرمز منظورتونه میتونید از مود CLEO استفاده کنید که مشابه این رو داره.

حالا اینو چه جوری بریزیم توبازی؟
ببخشید که توضیح ندادم؛ باید تو فایل GTA3.img با فایلهای هم نام Replace کنید.

سلام
فکر نمیکنم رمزی برای افزایش ترافیک باشه من خیلی جاهای معتبر گشتم ولی نبود فکر کنم برا افزایش ترافیک باید فایلی تو بازی رو تغییر بدیم مثلا اگه دقت کرده باشین شب ها ترافیک کمتر هست و همینطور روز های بارانی و طوفانی ولی اول شب ترافیک زیاد میشه.... بنابراین باید فایلی باشه که با تغییر اون بشه میزان ترافیک در طول روز افزایش داد

بله فایل وجود داره. اما ویرایش این فایلها معمولا مشکل ایجاد میکنه.
با فایل Cargrp هم میشه تراکم رو کمی بیشتر کرد.

سپاسگزارماما اگه شما قسمت state بازیکن رو دیده باشی یه جایی نوشته که criminal rating برای من این به og رسیده یعنی اگه تو اداره پلیس رو پلیس هفتیر بکشم دستشون رو میبرن بالا....حلا من چه کار کنم.... تفعل بزنم به کتاب قانون سن اندرس
تو پوشه ی Data فایلی با اسم Statdisp وجود داره. با ویرایش اون شاید بشه Criminal Rating رو کاهش داد. البته مطمئن نیستم.

یه سوال :
من چه جوری میتنوم کاراکتری که گرفتم چه جوری جایگزینه کاراکترم کنم ؟
در ضمن میشه سایتی معرفی کنید که بتونم کاراکتر بگیرم ؟
با تشکر
اول باید مطمئن باشید اون کارکتر مخصوص Player هست. کارکترهای Player بیشتر از دو فایل دارند. در کل برای جایگزین کردن مردم شهر از فایل Gta3.img استفاده میشه و برای افزودن چهره ی جدید به CJ از فایل player.img استفاده میشه.

آقا یه نفر بیا محض رضای خدا به ما کمک کنه وآموزش قرار دادن ساختمان یا هر شئ که شد رو بده (در ضمن آموزش آقا مسعود رو من دانلود کردم منتهی همه کار هار انجام دادم ولی نمی دونم واسه چی بازی هنگ میکنه؟)
اگر ساختمانی که قرار میدید چیز اضافه ای باشه یعنی به جای ساختمان دیگه ای قرار نگرفته باشه حتما باید تو فایل GTA.dat تغییر بدین. یعنی باید مسیر فایلهای IPL و IDE رو به بازی بدین. در نهایت توجه کنید که اضافه کردن MAP جدید به بازی ختما و بدون استثنا بازی رو دچار مشکل میکنه.

اين برنامه اي كه صدا هاي vc رو تغيير ميداد اسمش چي بود؟
اگر منظورتون از VC بازی Vice City هست که من نمیدونم چون اینجا تاپیک Sanandreas هست. اما اگر منظورتون Voice هست میتونید از Saat Tool و یا بهترش از GUI Saat استفاده کنید.

1: چه جوري ميشه گرافيك بازي gta را بالا و پايين برد...يعني اين بازي seting نداره ...اخه سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد
بازی بدون Setting مثل دوچرخه بدون چرخه!!! وارد Option شو و بعد به Display Setting برو و بعد Advance رو باز کن.
توجه کن که دیر باز شدن مناطق بازی بیشتر مربوط به هارد میشه. هاردت رو Defrag کن. خیلی بهتر میشه.

از DFF ماشین Skoda استفاده کن چون سمند رو از روی اون ساختن. اگر میخواین سمند پلیس بسازید از DFF ماشین Skodaی پلیس استفاده کنید.

با تشکر
کلمه ی Spedprox رو تو این تاپیک یا گوگل سرچ کن.

بچه ها من رفتم تو کاره کاراکتر عوض کردن و اینکارو کردمو فایلارو هم جایگزین ولی وقتی بازی لود میشه میاد بیرون...
یکی میتونه یه بار مراحلشو بهم بگه ؟
معمولا توقف موقع لود شدن بازی مربوط به Carcols.dat میشه ولی اگر شما به این فایل کاری نداشتید پس شاید فایل اصلی یعنی Gta3.img رو خراب کردید. اشتباه در مسیرهای GTA.dat هم بازی رو موقع لود متوقف میکنه.

اقا دانوش وقتي وارد اين قسمت ميشم از بازي خارج ميشه و erorr ميده

بچه ها كسي راه ديگه بلد نيست گرافيك بازي رو تغيير داد
از آخرین ورژن DirectX 9.c استفاده کن. البته نه اونی که با Windows XP Sp3 نصب میشه. میتونی از DirectX بازی pro Street استفاده کنی.
درایور کارت گرافیک رو هم نصب کن. راه دیگه هم داره و اون استفاده از سیو دیگران است.

ایا کسی می دونه gta danoosh city در کجاست؟

فکر میکنم تو خیالات دانوش پیچگاه :دی شوخی بود

كسي نميدونه با اين همه مپ و ... كه نصب ميكنيم چيكار ميشه كرد بازي هنگ نكنه ؟؟؟
_ ضعيف بودن سيستم و مشكلات گرافيكي هم باعث هنگ بازي ميشه ؟؟؟

ضعف سیستم شاید سبب هنگ بشه ولی Error ظاهر نمیشه. اما مپ ها همیشه سبب هنگ میشن. این طبیعیه.

برای اینکه خط ترمز نداشته باشید تو Handling Editor گزینه ی Have ABS رو روشن کنید و برای اینکه به چپ و راست نپیچید Brake Bias رو روی 0.05 قرار بدین.

برای تغییر صدای ماشینهای کافیه فایل Genrl از SFX رو باز کرده و بانکهای اون رو تغییر بدین. صداهای جدید رو تو سایتهای مختلف میتونید پیدا کنید و جانشین بانکها کنید.
تو بخش Flags از Handling Editor گزینه is bike رو خاموش کن. شاید درست شد.

بچه ها شما يه ماشين دو در به جاي چهار در ميزاريد چطوري ميشه؟؟؟
اگر تو ماموریتها از اون ماشین با 4 سرنشین استفاده نشه مشکلی نداره.

چطوري ميشه سرعت ي ماشين (بدون هندليك اديتور) به صورت دستي عوض كر و وزن ماشينو زياد كرد
آخه من اون دوجه رو ريختم وزنش خيلي پايينه مثل پر وقتي سرعت ميري انگار وزنشو احساس مي كني وقتي تصادف مي كني ماشين پرت ميشه اونور خيابون
ستون اول و اولین گزینه وزن وسیله هست.
ستون 14 را برای افزایش سرعت زیاد کنید و ستون پانزدهم را کم کنید. البته بدون زیاده روی.

Mohsen EA
27-07-2008, 09:43
دست همتون درد نكنه
مودي هست كه وقتي ماشين جوش بياره cj درستش كنه (ديگه رمز hesoyam رو نزنيم)
بهتر بگم كاپوتو بزنه بالا بعد بره درستش كنه

Mohsen EA
27-07-2008, 10:12
ببخشيد دو تا پست شد
بزا مشكلمو بگم وقتي لود تموم ميشه صفحه سياه ميشه اصلا از بازي نمياد بيرون بايد كامپيوترو ريست كنم
Step3: Handling:
bmx 400.0 200.0 4.0 0.0 0.08 -0.09 103 1.8 0.9 0.48 5 490.0 70.0 5.0 R P 15.0 0.50 0 35.0 0.85 0.15 0.0 0.15 -0.16 0.5 0.0 0.0 0.15 10000 01002000 00000002 1 1 4
--------------------------

Step4: Carcols line:

bmx, 3,3, 3,8, 6,25, 7,79, 8,82, 36,105, 39,106, 51,118

--------------------------
از Carcols ميشه لطفا مشخصات bmx رو براي من بزاريد

hamid_emiter
27-07-2008, 10:55
كسي برج ميلادو براي من داره بزاره؟

officer
27-07-2008, 11:36
مشخصات bmx در carcols
bmx, 1,1, 3,3, 6,6, 46,46, 65,9, 14,1, 12,9, 26,1

officer
27-07-2008, 11:45
برنامه ای مثل handeling editor برای فایل های carcols.vehicle, statedisp هست؟ البته به خوبی handeling editor که اسم هر ردیف رو طوری نوشته ادم میفهمه باید چیکار کنه.اگه نیست کسی نمیتونه بسازه.؟ save editor چطور؟

officer
27-07-2008, 13:35
با این نرم افزار میشه مسائل مربوط به اسلحه ها رو تغییر داد مثل قدرت تخریب و تعداد تیر شلیک شونده در واحد زمان و .... میشه تغییر داد... دیده بودین اینو تا حالا؟

mohammadrezams
27-07-2008, 14:55
كسي نميدونه چطور ميشه اون اسلحه هايي كه توي دست cj دوتايي هست يكي كرد ؟؟ مثل كلت 45 و tec9 ؟؟؟

Mohsen EA
27-07-2008, 16:06
bmw موست وانتد
گفتم قشنگه بزارمش

king of the kings
27-07-2008, 18:19
کسی میتونه یک پیکان تاکسی بذاره؟ اصلآ درست شده؟

king of the kings
27-07-2008, 18:44
کار خلاف بکنیم که در حالت عادی هم یک ستاره میشیم. اما اگر با سرعت بالا یا عبور از چراغ قرمز منظورتونه میتونید از مود CLEO استفاده کنید که مشابه این رو داره.

اون مد رو میزاری؟

orkide2008
27-07-2008, 18:45
برادران گرامی اگه کسی زانتیا داره واسم بفرسته ممنون میشم:saremi_s_2007@yahoo.com

mohammadrezams
27-07-2008, 19:28
کسی میتونه یک پیکان تاکسی بذاره؟ اصلآ درست شده؟
آره ساخته شده اونم دوتا . كلا تاكسي هاي ايراني تاحالا سه تا ساخته شده . سمند_پيكان_آر.دي ، 405 هم آقا عماد داره ميسازه كه خودتم ميدوني .
اينم يه سمند معمولي ساخت ميرمحمد كه تاكسي بوده حالا تبديلش كردم به سمند معمولي . موتور نداشت براش موتور گذاشتم چراغ هاشو عوض كردم . سپرهاش داغون نميشد داغون شو كردمش و ....
نظرتون چيه بزارم ؟

hshak2006
27-07-2008, 21:00
محمد رضا جون بیشک هرچی میسازی عالیه . بدون دیدن هم میشه تشخیص داد . چون همیشه کارت درسته

king of the kings
27-07-2008, 21:24
آره ساخته شده اونم دوتا . كلا تاكسي هاي ايراني تاحالا سه تا ساخته شده . سمند_پيكان_آر.دي ، 405 هم آقا عماد داره ميسازه كه خودتم ميدوني .
اينم يه سمند معمولي ساخت ميرمحمد كه تاكسي بوده حالا تبديلش كردم به سمند معمولي . موتور نداشت براش موتور گذاشتم چراغ هاشو عوض كردم . سپرهاش داغون نميشد داغون شو كردمش و ....
نظرتون چيه بزارم ؟
اقا محمد کارت عالیه و حر ف نداره بذارش راستی میتونی پیکان تاکسی رو بذاری؟

officer
27-07-2008, 23:03
غلتک باحال ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammadrezams
28-07-2008, 00:28
محمد رضا جون بیشک هرچی میسازی عالیه . بدون دیدن هم میشه تشخیص داد . چون همیشه کارت درسته
نظر لطفته
اينم تاكسي پيكان ساخت راما كه "king of the kings" خواسته بود . يه دستي هم روي بدنه و حجمش كشيدم . يعني همون پيكان تاكسي فقط با حجم 449 كيلوبايت و يكمي دستكاري توي متريال و آيينه !!!

=====================
اينم دو تا اسلحه كه بجاي minigun قرار ميگيرن . البته بگم هردو رو نبايد قرار بديد هركدوم رو كه خوشتون اومد .
من زرده رو بيشتر دوست دارم :31:

mohammadrezams
28-07-2008, 00:31
اينم سمند كامل كامل . توضيح بيشتر نميدم خودتون باهاش بازي كنيد .
قرارگيري : Fortune
پسورد فايل فشرده :

امین گرامی
28-07-2008, 05:54

alisahaf70
28-07-2008, 07:17
این هم یک ساختمون برای بازی اگر تکراری بود ببخشید

king of the kings
28-07-2008, 07:27
اينم سمند كامل كامل . توضيح بيشتر نميدم خودتون باهاش بازي كنيد .
قرارگيري : Fortune
پسورد فايل فشرده :

کارات همه عالیند :40:

king of the kings
28-07-2008, 07:38
راستی بچه ها یه چیز باحال:8:
برید به صفحی 75 واون map رو دانلود کنین حجمش زیاده شما میتونین یک شب تا صبح اونو بذارید برای دانلود
خیلی باحاله اموزششم همونجا به صورت فارسی گفته و شما میتونین اموزش تصوییری رو دانلود کنین اگر مشکل
پیدا شد من در خدمت هستم:11:

king of the kings
28-07-2008, 09:25
ببخشید که دوتا پست شد
اقا کسی بلده این ماشین پلیس ها رو جایگزین کنه؟من هرچی ماشین پلیس دانلود کردم و قتی که میخوام جایگزین کنم جایگزین نمیشه مثل همون پلیس بنز قدیمی اقا عماد لطفآ کمک کنید!
اینم کد ترافیک سنگین
everyoneispoorیاeveryoneisrich

امین گرامی
28-07-2008, 11:21

officer
28-07-2008, 11:28
ببخشید که دوتا پست شد
اقا کسی بلده این ماشین پلیس ها رو جایگزین کنه؟من هرچی ماشین پلیس دانلود کردم و قتی که میخوام جایگزین کنم جایگزین نمیشه مثل همون پلیس بنز قدیمی اقا عماد لطفآ کمک کنید!
اینم کد ترافیک سنگین
everyoneispoorیاeveryoneisrich
این کد ها مربوط به نوع ماشین های عبوری از خیابان ها است که رمز everyoneispoor ماشین های ارزان قیمت و کم سرعت و everyoneisrich ماشین های اسپرت و گران قیمت رو در شهر زیاد میکند:5:

king of the kings
28-07-2008, 15:21
اقا محمد رضا rd تاکسی هم ساخته شده؟

امین گرامی
28-07-2008, 15:45
آقایون از همه شما خواهش میکنم تو امضاهاتون از عکسهای بزرگ استفاده نکنید.خواهش میکنم

mohammadrezams
28-07-2008, 20:11
بله آردي تاكسي ساختم سرچ كنيد پيدا ميشه .
اينم يه تريلر پك . اينو ميتونيد به تريلر هاتون وصل كنيد . داراي ماشين هاي داغون ايراني كه كار خودمه و چند تا extra ديگه كه خيلي باحاله مثلا الوار و ...

officer
28-07-2008, 20:25
سلام
دوستان اگه ممکنه یه صدای باحال برای موتور های الکتریکی بازی بزارین..... البته به جز اونایی که صفحه 153 هست....
با تشکر.

king of the kings
28-07-2008, 21:38
اقا من هر چی گشتم پیدا نکردم

brain
28-07-2008, 22:43
بچه ها خواهشا یکی بگه ه جوری میتونم شخصیت های زنه این بازیو حذف کنم ... نگید که راهی نداره ...فکر کنم داره و خیلی هم راحت باشه فقط میخوام بینم شما چه چه نظری دارید ؟

officer
29-07-2008, 00:01
آقایون از همه شما خواهش میکنم تو امضاهاتون از عکسهای بزرگ استفاده نکنید.خواهش میکنم
دوست من شما نباید از افراد تقاضا کنید که از یک حق شخصی که فروم به اونا داده صرف نظر کنند . اگر هم از اندازه بزرگ امضای افراد ناراحت هستید از مدیران بخواین برای اندازه امضا محدودیت قائل بشن. چون اندازه امضا اختیاری و شخصی هست. ناراحت نشینااااااااااااااااااااا ا.:5:

hshak2006
29-07-2008, 00:11
بچه ها خواهشا یکی بگه ه جوری میتونم شخصیت های زنه این بازیو حذف کنم ... نگید که راهی نداره ...فکر کنم داره و خیلی هم راحت باشه فقط میخوام بینم شما چه چه نظری دارید ؟
شما میتونی با ped editor اسم اون شخصیت های زنی که ازشون خوشت نمیاد رو پیدا کنی و بجای اون ها با همون برنامه کسی که میخوای رو پیداکنی و اسم اونا رو تو img tool یدا کنی و با هم عوض کنی همین.

ebicross
29-07-2008, 08:02
دست همتون درد نكنه
مودي هست كه وقتي ماشين جوش بياره cj درستش كنه (ديگه رمز hesoyam رو نزنيم)
بهتر بگم كاپوتو بزنه بالا بعد بره درستش كنه
فکر نکنم دیگه تا این حد وجود داشته باشه. ولی بازم سرچ کن شاید بود. از این تیم Sanny Builder هرچی بگی بر میاد.

برنامه ای مثل handeling editor برای فایل های carcols.vehicle, statedisp هست؟ البته به خوبی handeling editor که اسم هر ردیف رو طوری نوشته ادم میفهمه باید چیکار کنه.اگه نیست کسی نمیتونه بسازه.؟ save editor چطور؟
من تا حالا ندیدم ولی Save Editor وجود داره. همین کلمه رو تو سایتهای مود سرچ کن پیدا میکنی.
راستی گفتید Carcols, تا چند روز دیگه یک فایل Carcols درست کردم آماده میشه با رنگهای خیلی عالی مثل نوک مدادی و بژ و مسی و کلی از رنگهای شیک.

كسي نميدونه چطور ميشه اون اسلحه هايي كه توي دست cj دوتايي هست يكي كرد ؟؟ مثل كلت 45 و tec9 ؟؟؟
با ترینر 151 کاره میشه. کافیه کلیدهای مربوط به دو اسلحه کردن CJ رو بزنید و دوباره Deactive کنیدش.

بله میشه. با PED Editor که تو همین تاپیک هست زنهارو پیدا کنید و اسمشون رو یادداشت کنید. بعد تو فایل GTA3.img سرچ کنید و اون فایلها رو:
1- اگر میخواهید پوشیده بشن TXD رو باز کنید و قسمتهایی که نمیخواهید دیده بشن رو سیاه کنید.
2- از ادمهای دیگه کپی کنید و به اسم اینها تغییر بدین و Replace کنید.

king of the kings
29-07-2008, 08:33
کسی بلده ماشین های پلیس رو جایگزین کنه؟

king of the kings
29-07-2008, 08:42
بله آردي تاكسي ساختم سرچ كنيد پيدا ميشه .
اينم يه تريلر پك . اينو ميتونيد به تريلر هاتون وصل كنيد . داراي ماشين هاي داغون ايراني كه كار خودمه و چند تا extra ديگه كه خيلي باحاله مثلا الوار و ...

ببخشید این پسوورد می خواد

majid_sd2009
29-07-2008, 08:55
ببخشید این پسوورد می خواد
شما ها هنوز نفهمیدین پسورد فایلهی آقامحمد چی هست؟!

king of the kings
29-07-2008, 10:16
کسی می تونه صف بنزین درست کنه؟

brain
29-07-2008, 10:24
من قبلا خیلی از این بازی خوشم نمیومد الانم همینطور چون کاراکترش مزخرفه و بیشتر به خاطر اینکه میتونیم تغییری تو بازی ایجاد کنیم خوشم میاد و تازه الان دوباره نصبش کردم تا برم تو کاره تغییر دادنو از این جور کارا .....
برا همین یه سوال داشتم :
امکانات فرعیه بازیو کسی میتونه معرفی کنه ؟ مثلا اینکه به جز بکش بکش بازی چی کارا میشه کرد .... مثلا من نمیدونستم بیلیارد بازی میکنه میخوام بدونم دیگه چه کارایی میکنه و آیا میشه کارهایی از این قبیل رو بهش اضافه کرد ؟ مثه آشپزی - کار کردن (مثلا لباس بدوزه - فوتبال بازی کنه و از اینجور کارا ) ویا حتا میشه ماموریت جدید برای بازی طراحی کرد ؟

یه چیز مهم اینکه نمیشه یه نوار ابزار پایینه بازی اضافه کرد که من بتونم هر موقع که میخوام بازیو متوقف کنم (مثه فیلم) چون میخوام زیرنویسشو بخونم ... حالا نوار ابزار نشد ، ترینری چیزی وجود نداره که بشه بازیو استاپ کرد و زیرنویسارو خوند ؟

ebicross
29-07-2008, 11:09
من قبلا خیلی از این بازی خوشم نمیومد الانم همینطور چون کاراکترش مزخرفه و بیشتر به خاطر اینکه میتونیم تغییری تو بازی ایجاد کنیم خوشم میاد و تازه الان دوباره نصبش کردم تا برم تو کاره تغییر دادنو از این جور کارا .....
برا همین یه سوال داشتم :
امکانات فرعیه بازیو کسی میتونه معرفی کنه ؟ مثلا اینکه به جز بکش بکش بازی چی کارا میشه کرد .... مثلا من نمیدونستم بیلیارد بازی میکنه میخوام بدونم دیگه چه کارایی میکنه و آیا میشه کارهایی از این قبیل رو بهش اضافه کرد ؟ مثه آشپزی - کار کردن (مثلا لباس بدوزه - فوتبال بازی کنه و از اینجور کارا ) ویا حتا میشه ماموریت جدید برای بازی طراحی کرد ؟

یه چیز مهم اینکه نمیشه یه نوار ابزار پایینه بازی اضافه کرد که من بتونم هر موقع که میخوام بازیو متوقف کنم (مثه فیلم) چون میخوام زیرنویسشو بخونم ... حالا نوار ابزار نشد ، ترینری چیزی وجود نداره که بشه بازیو استاپ کرد و زیرنویسارو خوند ؟
شما تو این بازی میتونید:
1- بیلیارد بازی کنید
2- بسکتبال بازی کنید
3- لباس عوض کنید
4- مسافرکشی کنید
5- آتش نشان باشید
6- پرستار باشید
7- پلیس باشید
8- خدمتکار باشید
9- قمار کنید
10- دستگاههای شانس بازی کنید
11- کارهای +18 بکنید
12- مسابقات مختلف اتوموبیل و موتور شرکت کنید
13- و کلی چیز دیگه

در مورد ماموریت ساختن بله میشه اما سیو شما از کار میفته و همچنین کار بسیار سختیه. در کل هر تغییر تو رفتار player نیاز به کلی کد نویسی و تغییر فایل Main.scm داره.

king of the kings
29-07-2008, 11:55
من تا فردا برج میلاد رو برای دانلود میزارم
اقای Ebicroos شما اون مود رو داری که اگه از چراغ قرمز یا کار خلاف دیگری رو کنیم یک پلیس میا د دونباله مون
اگه داری بذارش:11:

brain
29-07-2008, 12:02
راستی کسی میتونه یه لباس باحا برام بذاره ... مثلا لباس هیتمن (کت شلوار مشکی با کراوات قرمز ) ممنون میشم خیلی نیاز دارم

king of the kings
29-07-2008, 12:54
از ماشین های Most Wanted بیشتر بذارید

king of the kings
29-07-2008, 13:26
اینم برج میلاد برای gta
اگه تکراری بود ببخشید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

hshak2006
29-07-2008, 14:19
کسی میدونه صدای اسلحه ها تو کدوم بانک هست.

brain
29-07-2008, 14:22
ببینید من 3d max بلدم ... میخوام خونه درست کنم و بذارم تو بازی .. دقیقا باید چی کار کنم ؟ dff exporter 3d max رو هم دارم ..مثه سوال قبلی که خیلی کامل جواب دادید اینو هم اگه جواب بدید ممنون میشم ..

behzad1374
29-07-2008, 14:34
من توي چند تا بانك ديدم ولي بيشترشون توي بانك 137 هستند.

behzad1374
29-07-2008, 14:43
اینم برج میلاد برای gta
اگه تکراری بود ببخشید
l
اين برج ميلاد نيست . يه ساختمون شبيه اون هست. دو يا سه بار ديگه هم توي اين تاپيك گذاشته شده. اگه آموزش نصبش رو بلدي بگو.

brain
29-07-2008, 15:00
ببینید من میخوام ساختمان ها رو خودم با 3d max طراحی و داخل بازی بذارم ( کلا میخوام کل مپ رو عوض کنم و محله ی خودمونو جایگزین کنم ) آیا همچینی چیزی امکان پذیره ... اگه هستش من دقیقا به چه فایل هایی از پوشه بازی نیاز دارم ( gta3 یا player و یا غیره ) در ضمن چه برنامه هایی برای جایگزین کردنشاون نیازه ....

mohammadrezams
29-07-2008, 15:48
ببینید من 3d max بلدم ... میخوام خونه درست کنم و بذارم تو بازی .. دقیقا باید چی کار کنم ؟ dff exporter 3d max رو هم دارم ..مثه سوال قبلی که خیلی کامل جواب دادید اینو هم اگه جواب بدید ممنون میشم ..
آموزش آقا مسعود گذاشته . البته يه كار هايي داره . درضمن اون پلاگين دي اف اف اكسپورتر بدرد نميخوره ممكنه فايلت رو اكسپرت نكنه بهتره با فرمت تري دي اس تبديل كنيد بعد توي زدمدلر بياري و بعد به دي اف اف اكسپرت كني . اينطوري خيلي بهتره .

officer
29-07-2008, 16:17
من به یک صدای باحال برای موتور های الکتریک و یه غلتک نیاز دارم لطفا عنایت بفرمایید

king of the kings
29-07-2008, 16:31
اقا محمد رضا من گشتم ولی از rd تاکسی خبری نشد اگه زحمتی نیست میتونی بذاریش خیلی متشکرم

داش يعقوب
29-07-2008, 16:34
اقايون اگه كسي بلده لطف كنه و جواب بده.....:13:

سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد و وقتي به advanced ميرم از بازي خارج ميشه و erorr ميده ...به نظر شما چه جوري ميتونم گرافيك بازي رو تغيير بدم :17:

king of the kings
29-07-2008, 16:47
این بر نا مه ای هست که ماشین ها رو به بازی اضافه میکنه نه اینکه جایگزین کنه
امیدوارم این تکراری نباشه

king of the kings
29-07-2008, 16:50

سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد و وقتي به advanced ميرم از بازي خارج ميشه و erorr ميده ...به نظر شما چه جوري ميتونم گرافيك بازي رو تغيير بدم :17:

فکر کنم سیستمت رو باید defrag کنی
چون بدونadvancedنمتونی کاری کنی

brain
29-07-2008, 16:57
بچه ها من وقتی کاراکتر میگیرم باید چه جوری ازش استفاده کنم ..من فایل هارو هم جایگزین میکنم ( replace (
ولی نمیدونم چرا اجرا نمیشه تو بازی ...

فقط سریع تر بگید
البته بعضی هاش تو لباس فروشی و سرمونیا هستش ولی بقیه اش ...؟

راستی من نمیتونم کاراکتر اصلیو عوض کنم ( کامل ) که وقتی نیو گیم میزنم از اول با کارکتر جدیدم بازی کنم

mohammadrezams
29-07-2008, 19:34

فقط از همون طريق ميشه گرافيك و وضوح و بقيه تنظيمات رو تغيير داد . بازي شما اصل هست يا دستكاري ؟؟ نميدونم ولي شايد دستكاري باشه و خراب باشه . اون كه آهسته مياد براي منم گاهي اوقات اتفاق مي افته براي همين وقتي اون جا ها ميخوام برم رمز THGLOJ رو ميزنم كه خيابون ها خلوت بشه .
آقاي king of the kings اين فايلي كه گذاشتي حدود سه مگ و خورده اي هست چون دانلودش يه كم سخته ميخواستم از خودت بپرسم مطمئني كار ميكنه ؟؟؟ امتحانش كردي ؟؟؟؟

اقا محمد رضا من گشتم ولی از rd تاکسی خبری نشد اگه زحمتی نیست میتونی بذاریش خیلی متشکرم

پسورد :

king of the kings
29-07-2008, 19:53
آقاي king of the kings اين فايلي كه گذاشتي حدود سه مگ و خورده اي هست چون دانلودش يه كم سخته ميخواستم از خودت بپرسم مطمئني كار ميكنه ؟؟؟ امتحانش كردي ؟؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد :

بله کار میکنه
اینم اسفالت جدید برای شهر san fierro

بخاطر rd متشکرم:40:

king of the kings
29-07-2008, 20:01
حذف شد.خراب شد

king of the kings
29-07-2008, 20:34
من تا فردا یک گرافیک خوب برای gta میزارم

king of the kings
29-07-2008, 20:35
اینم گرافیک خوب برای gta

hshak2006
29-07-2008, 21:22
اینم گرافیک خوب برای gta

میشه از چیزایی که گفتی عکس بزاری.

hshak2006
29-07-2008, 21:26
نظرتون چیه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

officer
29-07-2008, 21:30
نظرتون چیه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسدر بین:10::5::31: mr bean

bababozorg
29-07-2008, 21:34
خیلی باحاله ماشین مسدر بینه هه هه هه

king of the kings
29-07-2008, 23:15
میشه از چیزایی که گفتی عکس بزاری.
چرا نشه؟ اینم یه عکس که تو خود فایل هستش:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

brain
30-07-2008, 00:17
بچه ها خواهشا من یه تقاضا ازتون دارم اگه میشه حتما برام انجامش بدید .. خیلی ممنون میشم
ببینید من میخوام کاراکتر بازی رنگ پوستش سفید شه ( حالا هر راهی که دوست دارید پیشنهاد کنید یا اگه فایلی میخواید بزارید که بزارید من نمیدونم فقط یه جوری این مشکل رو برام حل کنید )
خیلی ممنون میشم ... انقدر ور رفتم با این برنامه ها آخر نتونستم یه کاراکتر سفیدپوست باحالم پیدا نکردم برا همین خیلی کلافه شدم شما منو از این کلافگی در بیارید خواهشا ... فعلا بای

ebicross
30-07-2008, 06:44
من تا فردا برج میلاد رو برای دانلود میزارم
اقای Ebicroos شما اون مود رو داری که اگه از چراغ قرمز یا کار خلاف دیگری رو کنیم یک پلیس میا د دونباله مون
اگه داری بذارش

راستش من ندارم ولی مطمئن هستم وجود داره. تو سایتهای ایرانی که نیست ولی تو خارجیها پیداش میکنی. از نوع CLEO هست.

GENRL\Bank_137\sound_025.wav
GENRL\Bank_137\sound_026.wav
_______________________________ USP 45 SD (silenced) __________

GENRL\Bank_137\sound_008.wav
GENRL\Bank_137\sound_009.wav
_______________________________ USP 45 (unsilenced) ___________

GENRL\Bank_137\sound_007.wav
_______________________________ DESERT EAGLE __________________

GENRL\Bank_137\sound_022.wav
_______________________________ XM1014 ________________________

GENRL\Bank_137\sound_023.wav
_______________________________ M870 __________________________

GENRL\Bank_137\sound_004.wav
_______________________________ AK47 & AK47S __________________

GENRL\Bank_137\sound_005.wav
_______________________________ M4A1 & COMMANDO________________

GENRL\Bank_137\sound_025.wav
GENRL\Bank_137\sound_026.wav
_______________________________ M4A1 COMMANDO SD (silenced) ___

GENRL\Bank_137\sound_004.wav
_______________________________ STEYR AUG _____________________

GENRL\Bank_137\sound_001.wav
GENRL\Bank_137\sound_002.wav
_______________________________ MP5K ___________________________

GENRL\Bank_137\sound_001.wav
GENRL\Bank_137\sound_002.wav
_______________________________ TEC9 ___________________________

GENRL\Bank_137\sound_019.wav
_______________________________ M4SMG ___________________________

GENRL\Bank_137\sound_019.wav
_______________________________ MP5A4 ___________________________

GENRL\Bank_046\sound_002.wav
_______________________________ HE GRANADE ______________________

GENRL\Bank_137\sound_065.wav
_______________________________ NIGHTVISION _____________________

دقت کن اول آدرس بانک رو نوشته و زیرش اسم اسلحه رو نوشته.

ببینید من میخوام ساختمان ها رو خودم با 3d max طراحی و داخل بازی بذارم ( کلا میخوام کل مپ رو عوض کنم و محله ی خودمونو جایگزین کنم ) آیا همچینی چیزی امکان پذیره ... اگه هستش من دقیقا به چه فایل هایی از پوشه بازی نیاز دارم ( gta3 یا player و یا غیره ) در ضمن چه برنامه هایی برای جایگزین کردنشاون نیازه ....
برای این کار شما باید فایل GTA3.img رو ویرایش کنید. بعد از ساخت خونه باید براش فایلهای IDE و IPL رو تعریف کنید و به بازی بدین.
اگر میخواین خونه ی جدیدی غیر از اینها که تو بازیه درست کنید IDE و IPL میخواد. همچنین تعداد زیادی نمیتونید از اینطور خونه ها وارد کنید چون دیگه اصلا نمیشه بازی کرد به خاطر گیر کردنها و اخطارها.
ولی خونه های اصلی رو میشه ویرایش کرد. فقط کافیه فایلشون رو تو 3dMAX لود کنی و تغییرات دلخواه رو بدی. اگر خونه Enterable هست یعنی میتونی توش وارد بشی پس دیگه نباید طرح اصلی خونه رو بهم بزنی.
برای جایگزین کردنش هم به Img Tool نیازه.

اقايون اگه كسي بلده لطف كنه و جواب بده.....

سيستم من پايينه و بعضي از جاهاي بازي اهسته مياد و وقتي به advanced ميرم از بازي خارج ميشه و erorr ميده ...به نظر شما چه جوري ميتونم گرافيك بازي رو تغيير بدم

اگر بازی دستکاری شده نیست پس مشکل از خودته یعنی سیستم خودته که تو Advance نمیره. گرافیکت رو دوباره نصب کن. اگر هم دستکاری شده هست به روح اون مودر ناشی صلوات بفرست که اینطور فاتحه ی بازی رو خونده.
تنها راحت اینه که سیوت رو روی یک سیستم دیگه لود کنی و اونجا تغییرات رو انجام بدی و بیاری بعد دوباره برای خودت بریزیش.

بچه ها من وقتی کاراکتر میگیرم باید چه جوری ازش استفاده کنم ..من فایل هارو هم جایگزین میکنم ( replace (
ولی نمیدونم چرا اجرا نمیشه تو بازی ...
فقط سریع تر بگید
البته بعضی هاش تو لباس فروشی و سرمونیا هستش ولی بقیه اش ...؟
راستی من نمیتونم کاراکتر اصلیو عوض کنم ( کامل ) که وقتی نیو گیم میزنم از اول با کارکتر جدیدم بازی کنم
کارکتر اصلی بازی فایلهای زیادی داره و برای ویرایشش بهتره یکی از شخصیتهای Special اون مثل Gimp یا police رو تغییر بدی.
برای اینکه New Game بزنی و با شخصیت جدید بازی کنی باید تغییرات زیادی بدی که اصلا درست نیست. چون آرایشگاه میری و اگر بری تناقض پیش میاد.
با Ped Editor میتونی از سلامت شخصیتهای وارد شدت مطمئن بشی.

این بر نا مه ای هست که ماشین ها رو به بازی اضافه میکنه نه اینکه جایگزین کنه
امیدوارم این تکراری نباشه
این برنامه SAMI هست که ماشین شما و فایلهاتون باید حتما اول به صورت SAMI در اومده باشه. درست مثل GGMM هستش با امکانات کمتر.

بچه ها خواهشا من یه تقاضا ازتون دارم اگه میشه حتما برام انجامش بدید .. خیلی ممنون میشم
ببینید من میخوام کاراکتر بازی رنگ پوستش سفید شه ( حالا هر راهی که دوست دارید پیشنهاد کنید یا اگه فایلی میخواید بزارید که بزارید من نمیدونم فقط یه جوری این مشکل رو برام حل کنید )
خیلی ممنون میشم ... انقدر ور رفتم با این برنامه ها آخر نتونستم یه کاراکتر سفیدپوست باحالم پیدا نکردم برا همین خیلی کلافه شدم شما منو از این کلافگی در بیارید خواهشا ... فعلا بای
یکم Photoshop بلد باشی بقیه ش حله.
فایل Player.img رو باز کن. هر جا تنه، سر و پا از CJ دیدی فایل رو با فرمت عکس اکسپرت کن و تو فتوشاپ سفیدش کن. به همین راحتی. دقت کن همه ی فایلهای سیاه پوست رو سفید کنی.
--------------------------------------
راستی hshak2006 جان؛ ماشین مستربین رو شما ساختی؟ یا ادیت هستش؟

hshak2006
30-07-2008, 09:22
راستی hshak2006 جان؛ ماشین مستربین رو شما ساختی؟ یا ادیت هستش؟
من که ساختن بلد نیستم . فقط یکم تغییرش دادم.

king of the kings
30-07-2008, 09:41
اینم چنتا وسیله برای پرواز حجمش کمه

hshak2006
30-07-2008, 11:25
اینم چنتا وسیله برای پرواز حجمش کمه

لطفا از هر چیزی که میزاری یه عکس هم بزار .

brain
30-07-2008, 12:03
برای این کار شما باید فایل GTA3.img رو ویرایش کنید. بعد از ساخت خونه باید براش فایلهای IDE و IPL رو تعریف کنید و به بازی بدین.
اگر میخواین خونه ی جدیدی غیر از اینها که تو بازیه درست کنید IDE و IPL میخواد. همچنین تعداد زیادی نمیتونید از اینطور خونه ها وارد کنید چون دیگه اصلا نمیشه بازی کرد به خاطر گیر کردنها و اخطارها.
ولی خونه های اصلی رو میشه ویرایش کرد. فقط کافیه فایلشون رو تو 3dMAX لود کنی و تغییرات دلخواه رو بدی. اگر خونه Enterable هست یعنی میتونی توش وارد بشی پس دیگه نباید طرح اصلی خونه رو بهم بزنی.
برای جایگزین کردنش هم به Img Tool نیازه.
------------------------------------

کارکتر اصلی بازی فایلهای زیادی داره و برای ویرایشش بهتره یکی از شخصیتهای Special اون مثل Gimp یا police رو تغییر بدی.
برای اینکه New Game بزنی و با شخصیت جدید بازی کنی باید تغییرات زیادی بدی که اصلا درست نیست. چون آرایشگاه میری و اگر بری تناقض پیش میاد.
با Ped Editor میتونی از سلامت شخصیتهای وارد شدت مطمئن بشی.
-----------------------------------

یکم Photoshop بلد باشی بقیه ش حله.
فایل Player.img رو باز کن. هر جا تنه، سر و پا از CJ دیدی فایل رو با فرمت عکس اکسپرت کن و تو فتوشاپ سفیدش کن. به همین راحتی. دقت کن همه ی فایلهای سیاه پوست رو سفید کنی.
------------------------------------

خب شما خیلی خوب جواب میدید فقط با عرض معذرت چند تا سوال :
من نمیخوام خونه جدید به بازی اضافه کنم میخوام خونه های داخل بازی که Enterable هست رو تغییر بدم ( حجمش رو مثلا چند طبقه اش کنم و از این جور چیزا نه که فقط texture رو عوض کنم ) خب برای اینکار شما گفتید باید فایل gta3.img رو edit کنم تا اینجا درست ..حالا من مرحله به مرحله بهتون میگم شما بگید درسته یا نه :
1)من با img tool هرچی فایل تو gta3 هست رو extract میکنم
2)فایل خونه هارو هم پیدا کرده ( چه جوری ..یه راه سریع )
3)خونه های enterable رو جدا میکنم (از کجا بفهمم کدوم enterable هست کدوم نیست )
4)حالا فایل خونه موردنظر رو تو 3d max باز میکنم ( آخه باز ساپورت نمیکنه چی کارکنم)
5)بعد تغییراتم رو میدم و export میکنم ( با چه پسوندی .. شاید dff اکسپورت نکنه ..چی کار کنم )
6)مرحله آخر اینکه با img tool خونه هارو replace میکنم ...
7)بازی رو اجرا میکنم ( اگه dont send داد باید چی کار کنم )
و در کل اینکه اگه برنامه ای چیزی نیازه حتما بگید که پیداش کنم ...
راستی اگه احیانا بخوام خونه های enterable رو تغییر بدیم هیچ راهی نداره ؟
-----------------------------------------------------------------

خب مسئله بعدی که خیلی منو رنج میده کاراکتر سیاه پوست بازی هستش ، مخصوصا با اون قیافش که نمیدونم واقعا طراح کاراکتراشون کیا بودن ( واقعا گل کاشتن ) .حالا بیخیال.. بریم سر اصل مطلب :
من میخوام که این کاراکتر حتی المکان ( فعلا ) سفید شه بعد اگه شد قیافشو عوض کنم ( آخه دیروز مثه سگ هی ور میرفتم ولی تو بازی هی dont send میداد دیگه عصابم ریخت بهم گفتم اصلا تغییر چهره نخواستم فعلا فقط سفید شه و تغییر چهره پیشکش ) ...
اینجوری که شما میگین باید من هرچی فایل تو player هست رو باز کرده و همرو سفید کنم ( خب این خیلی طول میکشه ) ولی اگه مجبور شم اینکارو میکنم .... در رابطه با دومین راه که گفتید ( یعنی تغییر یک کاراکتر special ) اولا منظورتون از کاراکترهای special چیه و اگه من اینهارو تغییر بدم باید دقیقا جایگزین چه فایل هایی بکنم سپس داخل بازی کجا میتونم این کاراکتر رو پیدا کنم چون من هر تغییری میدم تو کاراکترم تغییری ایجاد نمیشه .....(حالا چرا نمیدونم) .......(در رابطه با فتوشاپ هم باید بگم که تقریبا کامل بهش مسلطم چون رشتم گرافیکه و بیشتره کارمون با این برنامه هستش پس جای نگرانی نیست )

-----------------------------------------------------------------
مسئله سوم :
حذف کاراکتر های زن بازی ( چه اینا که تو خیابون هستن یعنی فرعی ها چه اونایی که اصلی هستن و داخل مرحله می بینمشون ) فعلا اولویت با اینایی هستش که تو خیابون هستن اگه اینا شد میرم سراغ اصلی ها ... حالا سوال اینجاست که من یکیشونو با ped editor پیدا کردم سپس با یک کاراکتر دیگرو اسمشو دقیقا مثه کاراکتری که قرار بود حذف شه کردم و سپس جایگزین کردم ولی وقتی با ped edirto باز کردم اون کاراکتری که حذف شده بود سیاه بود و چیزی نبود حالا چرا اینجوری شده ؟ میشه یه بار تمام مراحلشو دقیق توضیح بدید ؟

------------------------------------------------------------------
خب دیگه عرضم تموم شد .. ببخشید که انقدر پر چونم ....... به هر حال منتظر جوابتون هستم ..خیلی ممنون

brain
30-07-2008, 12:04
راستی یه سوالی که خیلی برام مهم نیست ولی اگه عوض شه خب بهتره .. در رابطه با صدای اسلحه هاست ... این بانکی که شما میگید چیه و چه جوری میشه عوض کرد ...؟

یکی هم در رابطه با مود هستش ..این مود ها دقیقا چی هستن ؟ چون من یه مود گرفتم که گرافیک بازیو از این رو به اون رو کرد .. قضیه ای چیه ؟

با تشکر

mehran_286
30-07-2008, 12:37
این یک موشک 6 تایی رو به بازی اضافه می کنه :

ابتدا فایل مربوطه را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید.

فایل های rocketla.dff و rocketla.txd را به وسیله برنامه IMGTOOL جایگزین فایل های مشابه در gta.dat کنید و بعد از منوی commands گزینه Rebuild Archive را بزنید تا فایل ها باز سازی شود. این کار حدود 1:30 زمان میبرد.

فایل Weapon.dat را از فایلی که دانلود کرده این بیرون آورید و در مسیر : Gta SA/Data کپی کنید و داخل بازی شوید و لذت ببرید. اگر هم به صورت مستقیم به این سلاح دسترسی ندارید میتوانید رمز LXGIWYL را بزنید و میبینید که یکی از سلاح ها همین موشک 6 تایی است.

این اسلحه از لحاظ خشاب و تیر فرقی با RPG ندارد اما گلوله های آن بسیار RPG ویران کننده تر هستند و با صدای بیشتری تولید میشوند.

;)

اقا من نفهمیدم
برنامه imagtoolفقط فایل هایی رو با پسوند imgباز می کنه چجوری اون 2 فایل رو باهاش باز کنم
یا فایل gta.datرو با imagtoolباز کنم
یا فایلgta3.رو باز کنم
میشه بیشتر توضیح بدید من تازه کارم ولی gtaرو تموم کردم

metalika777_h_g
30-07-2008, 13:49
سلام اقا من نمیتونم 525 صفحه رو بخونم لطفا یه پیکان با طرز وارد کردنش در بازی رو برام بزارید
همچنین ایا راهی هست که مراحل جدید به بازی اضافه کرد

ممنون از زحمات شما

Mohsen EA
30-07-2008, 13:58
اقا من نفهمیدم
برنامه imagtoolفقط فایل هایی رو با پسوند imgباز می کنه چجوری اون 2 فایل رو باهاش باز کنم
یا فایل gta.datرو با imagtoolباز کنم
یا فایلgta3.رو باز کنم
میشه بیشتر توضیح بدید من تازه کارم ولی gtaرو تموم کردم
سلام
به نظرتون خيلي دير نقل قول نكردي اين براي 525 صفحه پيشه :21:
خوب ولش كن
نگاه كن اون دو تا فايلي رو كه گفته بودند تو gta3.img هستند و نگفته gta.dat رو با ايميج تول باز كني اگه مشكلي بود بگو
راستي ميتوني سيوتو برام بزاري

behzad1374
30-07-2008, 14:59
ايول من خيلي دنبالش گشتم ولي پيدا نشد. براي دانلود ميذاري ؟

king of the kings
30-07-2008, 16:00
سلام اقا من نمیتونم 525 صفحه رو بخونم لطفا یه پیکان با طرز وارد کردنش در بازی رو برام بزارید
همچنین ایا راهی هست که مراحل جدید به بازی اضافه کرد

ممنون از زحمات شما

بفر مایید اینم پیکان البته این پیکان مال سال 47 هست من یه تغییراتی روش دادم
عکسشو نتونستم بزارم ولی دانلود کنید قشنگه

اموزش گذاشتن
دو فایل admiral.dff و admiral.txt.txt ( یک txt اضافست) را با image tools جایگزین کنید

king of the kings
30-07-2008, 16:17
لطفا از هر چیزی که میزاری یه عکس هم بزار .
اینم عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]