PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

majid_sd2009
05-07-2008, 19:56
من رو ورژ 9 کار میکنم

hamid_emiter
05-07-2008, 20:03
من رو ورژ 9 کار میکنم

كار كردن باهاش راحته؟

mcc
05-07-2008, 20:31
لينك دانلود اين برنامه
txd-workshop
PLZ:40:

officer
05-07-2008, 20:42
فونت اين برنامه همين فونتيه كه ما توي تاپيك داريم باهاش مينويسيم : Tahoma

آقا من كه گفتم تو تاپيك هست سرچ كن . ببين cleo يه فولدره كه بايد اون رو توي محل نصب بازي كپي كني و هر مودي كه مربوط به cleo ميگيري بايد طبق ريدمي فايل هاشو بريزي توي پوشه cleo و يا ...
بله شما گفتین ما هم اطاعت امر کردیم ولی مسئله اینجا بود که چطور ازش استفاده کنم..... iq است دیگه:31:
بازم مرسی.:11:

امین گرامی
05-07-2008, 21:00
سلام !
دوستان تو جی تی آی من وقتی وارد پمپ بنزین میشوم ماشین وارد زمین میشه!
اشکال از کجاست و چطوری میشه حل کرد؟

hshak2006
05-07-2008, 22:03
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen EA
06-07-2008, 07:58
هه هه !!! :31:
جالبه من قبلا تويوكا كمري 2008 دانلود كردم مي دونيد آخر چي شد؟؟؟؟
يه تويوتاه ديگه دراومد اسمشو يادم رفت تو اين مايه هاست كرولا :18: :18: :18:

نظرتون چیه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبه فقط يه دستي به چراغش بزن

GAME-GTR
06-07-2008, 09:24
ببخشید آقا مجید
این پچ گرافیکتون رو نمیدین؟؟

امین گرامی
06-07-2008, 10:50
سلام !
امیدواریم پراید هر چه زودتر درست بشه!

Mohsen EA
06-07-2008, 11:21
دوستان يه لطفي ميكنيد تمام اون فايلايي كه تو ماي داكيومنت است بگيد چون ويندوزمو عوض كردن با سيوام رفت هوا .....
فقط اسمشو بگيد ( يه سيو لطف كنيد بزاريد)
ديگه يه اسم گفتن چقدر زحمت داره

سلام !
دوست عزيز خواش ميكنم با اين فون ننويس سرم گيج ميره
جواب ببين چيزري رو عوض نكردي كه باعث خراب شدن باشه

hamid_emiter
06-07-2008, 11:57
اين تويوتا كمري اشكالات زيادي داره مثلا readme خرابه شاسيش زياد بالا رفته و نميشه اسپورتش كرد يعني وقتي رينگ ميندازي لاستيكاش بزرگن و...

امین گرامی
06-07-2008, 12:03
آیا کسی یک کارکتر سفید پوست برای جی تی ای 5 داره؟

Mohsen EA
06-07-2008, 12:11
به نظر من نزار چون هنوز كامل نيست دستش خيلي خيلي ضايع هست

hamid_emiter
06-07-2008, 12:27
بچه ها كسي ميتونه ريو رو برامون درست كنه من يدونه دان كردم ولي شبيه ريو نبود
اينم عكسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen EA
06-07-2008, 13:15
عكس هاي بزرگتر .بهتر از ريو بزار

امین گرامی
06-07-2008, 14:16
بچه ها کسی وانت پیکان یا وانت نیسان را نداره!

اگر داره لطفا فقط لینک دانلود rapid share را نزاره

amirtoty
06-07-2008, 14:36
تا حالا اینجا نیومده بودم

چطوری میشه پچ و ماشیناییرو که تا حالا گزاشتین و پیدا کنم چون 110 صفحه رو نمیتونم بگردم

behzad1374
06-07-2008, 14:59
اسم اين سه نفر ( در gta3.img ) رو اگه ميدونيد خواهش مندم كه بگيد لطفا.
اولي:
دومي:
سومي:

cyrus243
06-07-2008, 16:51
آیا کسی یک کارکتر سفید پوست برای جی تی ای 5 داره؟
دوست عزیز این کاراکتر سفید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behzad1374
06-07-2008, 18:26
آقا اسم اونارو ميخوام چون كه ميخوام با حجاب بشن.:43::25:

Danoosh Pichgahe
06-07-2008, 20:41
مشکل شما اینه که شما یکی دانوش رو دانلود کردی.
برو یکی دیگه پیدا کن البته من یکی دارم مال گرافیک 512 جی فورس 8500 هست
اگه میخوای بهت بدم.
یعنی تو مال من که گرافیکم همین نزدیکا هست خوب میاد.
یکی دیگه هست که تو گرافیک قبلی خودم هم جواب میداد و خوب میومد که دور صفحه یکم تاریک میشد و صحنه یکم قدیمی میشد و ماشین هم خوب براق نمیشد.

آقاي مجيد چرا وقتي که چيزي را کامل نميدونيد،الکي و دروغکي حرف ميزنيد؛لطفاً کسي که با پچ ENB مشکل دارد و افرادي که مانند او هستند در آدرس فوق بروند :

امین گرامی
06-07-2008, 21:07
کار پراید تا کجا پیش رفته؟ امیدوارم سازندش خسته نشده باشه.

سوال:چطوری میشود کل منوی بازی را فارسی کرد؟

امین گرامی
06-07-2008, 21:16
آیا کسی همین cj فقط سفیدشو نداره؟خواهش میکنم هرچه سریعتر جوابمو بدید.

Danoosh Pichgahe
06-07-2008, 21:41
Erorr on this Post

hamedtarghi
07-07-2008, 01:50
با سلام خدمت همه دوستان

اموزش ساخت ماشين و موتور رو كامل براي خودم كه تا حالا نساختم ميخوام.

راستي ماشين وانت نيسان هم براي اين بازي وجود داره؟

سپاسگزار ميشم اگه جواب بديد

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 09:03
نه وجود نداره؛ اما من میسازمش.

majid_sd2009
07-07-2008, 09:30
ویرایش شد
:41::41:

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 09:48
مجید بلو پرینت همین نیسان رو بده.

hamid_emiter
07-07-2008, 09:56
عكس هاي بزرگتر .بهتر از ريو بزار

اينم بزرگش

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 09:56
اینم آموزش ENB:

--------------------------------------------------------------------------------

اخطار:

براي فعال کردن بازتاب يا رفلکس جاده و خيابان ها از دکمه هاي 1و2و3و4و5و6 استفاده کنين البته يادتان نورد که بايد دکمه هاي Page Up,Page Down را با يکي از دکمه هاي 1 تا 6 را داشته باشيد تا قدرت بازتاب و باز تاب پوست کارل جانسون يا C.J را تنظيم کنيد.

اين دکمه ها اين کار ها رو مي کنن:
يادتون باشه دکمه هاي Num1 و... رو نميگم منظورم همون دکمه هاي پايين F1,... هست.
-دکمه1 و 2:بهتره کاري با اين دوتا نداشته باشين (خودم هر دو رو تست کردم؛قيافه C.J خيلي زشت ميشه! مثل لامپ روشن نوراني ميشه و هوا هم بد در مياد. )
-دکمه3: مقدار ضريب بازتاب جاده و آب را تنظيم ميکند
دکمه 4: تنظيم قدرت بازتاب آب و جاده
5:سطح بازتاب آب و جاده(منظور از آب همان دريا ميباشد.)
6: اندازه دست انداز جاده ها.

(اگر دوست داشتيد مي توانيد همه را تا حداکثر زياد کنيد ؛ هيچ مشکلي در گرافيک ايجاد نميکند!-البته بغير از دکمه 4 ).

از اين به بعد که داريد ميخوانيد ؛ يکمي قديميه و بايد از اين آدرس اين يه تيکه رو بخونيد چون هر ماه به روز ميشه:

کد:

در هر حال اين يه نيکه خيلي بايد با دقت خوانده شود چرا؟ چون اين جا هست که بايد با کارت گرافيکتون راه بياين!:
-----------------
سيستم هايي که به اين پچ ميخورن:

اِن ويديا جي فورس (nVidia Ge Force):

GeForce 6100, 6150, 6200, 6600, 6800, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8400, 8500, 8600, 8800, 9600, 9800
و ATI:

Radeon 9500, 9550, 9600, 9700, 9800, 300, 600, 700, 800, 850, 1300, 1600, 1800, 1900, 1950, 2400, 2600, 2900, 3850, 3870.
-------------
در ضمن سازنده پچ ميگه : من نميتونم با اطمينان کامل به شما بگم اين پچ در کارن هاي گرافيکي فوق کار ميکنن چون من خودم هيکدوم رو در اين کارت ها تست نکردم.

(different drivers, hardware reduced versions and just because not tested myself)

والا من که اين جوري ترجمه کردم حالا اگه شما ديکشنري دارين در PC تون؛اين يه تيکه رو ترجمه کنين.
-------------
قبل از هرچيزي بگم که اگه شما کارت گرافيک تون از 9600 بالا تره ( در nVidia) وDirectX10 compatible رو دارين و RAM کلمپيوترتون 2 گيگ هست ويا بالاتر؛ اصلا اين يه تيکه رو نخونين! هرچي ديدين و نديدين رو بکنين حداکثر.
-------------

توجه کنين که شايد پچ هاي غير استاندارد ( يعني خودتون اين پچ ها رو ريختين ) شايد با ENB جنگ داشته باشند- همين دليل باعث سخت تر شدن در ساخت دانوش سيتي هم شد.
--------------

نصب:

بعد از Unzip کردن؛فايل D3d9 رو در جايي که بازي رو ريختين قرار بدين.

يادتان باشد که جايي که در آن بازي رو ريختين فايل GTA.execution file exist يا GTA.EXE هست و اقلب در ان جا system, bin, bin32 هم هست.
--------------
شروع کردن و تنظيم کردن گرافيک ENB:

بعد از نصب،بازي را شروع کرده و دکمه هاي Shift و F12 را باهم در يک زمان نگه داشته و سپس دو باره پس از 4-3 دقيقه اين کار را دوباره انجام دهيد و از بازي خارج شويد.
--------------
در جايي که بازي را نصب کرده بوديد (که به آن Dir نيز گفته ميشود) فايلي با نام enbseries.ini را ميبينيد آن را باز کنيد.
--------------

تنظيم گرافيک:

پس از گشودن فايل >>>

[PROXY]
EnableProxyLibrary=(0,1) اگه وقتي شما يه فايل با نام D3d9 رو از قبل داشتيد ؛ اين را به 1 تبديل کنيد
InitProxyFunctions=(0,1) اين هم را به يک تبديل کنيد..
ProxyLibrary=(filename) اسم آن D3d9 قبلي را به نام D3D9_2 تغيير داده و آن را در Dir بازي Paste کرده و در اين جا اسم D3D9_2 را بنويسيد.
[GLOBAL]
UseEffect=(0,1) اگر اين را به يک تبديل کنيد؛ديگر نيازي به زدن دکمه هاي Shift+F12 نيست و اين پچ به صورت اتوماتيک روشن ميشود.
AlternativeDepth=(0,1)بالا بردن افکت يا زيبايي (توجه کنيد اگر خط هاي دراز را در صحنه ديديد اين را به صفر تبديل کنيد.
AllowAntialias=(0,1) فعال کردن AntiAliasing که اگه کارت گرافيکتون 8600 يا کم تره اين رو به صفر تبديل کنين.
BugFixMode=(0..5) بعضي از درايو ها بعد از فعال شدن اين قسمت قاط ميزنن اگه از درايو هاي 169.** و 172.*** استفتده ميکنين اين رو به 1 تبديل کنين. اعدادي که شما براي واقعي تر کردن مي توانيد ابزنيد: 1=بهترين شکل و صحنه هاي سريع 0=شکل متوسط و تاحدي پرقدرت 2= يا تمام قدرت و صحنه هايي خيلي کند (براي کارت گرافيک هاي ضعيف رو ميگم).3=شکلي زشت و صحنه هايي خيلي خيلي سريع4=شکلي زشت و سريع 5=شکلي زشت و تاحدي پرقدرت.
SkipShaderOptimization=(0,1) غير فعال کردن بهينه سازي در سايه ها که در رفع اشکالات خيلي کمک ميکنه اما اگه کارت گرافيک خيلي خيلي ضعيف دارين اين رو صفر کنين.

[EFFECT]
EnableBloom=(0,1) فعال کردن تيره گي و روشنايي صحنه ها - براي همه نوع کارت گرافيک عاليه.
EnableOcclusion=(0,1)فعال کردن افکت هاي جالب که براي کارت گرافيک هاي ضعيف چنان بد جوري هست که دهن کارت گرافيک سرويس ميشه!
EnableReflection=(0,1) باز تاب بر روي ماشين هاي نقليه مثل هوا پيما و خودرو.
EnableMotionBlur=(0,1) مانند بازي هاي Need For Speed Carbon در سرعت هاي زياد باعث جالب شدن افکت ميشه که براي کارت گرافيک هاي ضعيف چيزي نسبتا خوبي نيست اما ميشه تحمل کرد.
EnableWater=(0,1) فعال کردن افکت و زيبايي روي آب دريا و ... که براي کارت گرافيک هاي ضعيف خوب نيست.
EnableShadow=(0,1) گرافيک سايه به حداکثر ميرسه که اين ديگه براي کارت گرافيک هاي ضعيف بد هست.
DepthBias=(0..1000) واقعيتر کردن عمق تمام اشياء ها؛اگر خطوط سياه ميبينيد که هرچه دورترند؛پر رنگ تر هستند؛اين را صفر کنيد.
[INPUT]....(خودتون کلمات پيش و پا افتاده اين آپشن رو معني کنين و سپس فايل Key رو بخونين.

[REFLECTION]
ReflectionPower=(0..100) مقدار سطح بازتاب بر روي وسايل نقليه.
ChromePower=(0..100)مقدار بازتاب بر روي اجسام فولادي؛در اصل غير فعال است که فعال کنين خوشکل ميشه.
UseCurrentFrameReflection=(0,1) کار ميکنه با تکسچر جانبي ادامه دار در غير اين صورت اگه غير فعال يا صفرش کنين؛با عکس هاي قبلي کار ميکنه که يکمي بد درمياد پس اين رو فعال کنين.
ReflectionQuality=(0..2) قدرت جذابيت و زيبايي شکل؛صفر يعني واقعيترين و کمترين سرعت.
ReflectionSourceSpecular=(0..100) درصد قدرت بازتابندگي رو زياد ميکنه و شايد بعضي قسمت هاي ماشين به لامپ تبديل بشن!
ReflectionSourceTFactor=(0..100) رفلکس رو بهتر ميکنه و لي بر ردي بعضي ماشين ها اين طور نميشه و رنگ ماشين مات در مياد اما فعال کردن اين MOD چيز جالبيه و يکمي از حافظه گرافيکتون رو ميخوره.
UseAdditiveReflection=(0,1) رفلکس ماشين با رنگ ماشين ادقام ميشه و واقعي تر ميشه؛صفر يعني رفلکس نرم! والا من که نفهميدم مقصود از "بازتاب نرم" چيه.
ReflectionDepthBias=(0..1000) چنان رفلکس با حال ميکنه که دهن شما 100 متر مياد پايين! اما اگه کارت گرافيکتون ضعيف باشه...دهنتون از هنگ کردن زياد بازي باز ميشه! .( شوخي کردم معني اصلي اين هست: حاشيه بازتاب هندسه اي ماشين رو شبيه سازي ميکنه که اين عمل به CPU کامپيوترتون بستگي داره.
UseLowResReflection=(0,1) اخطار: اگر از کارت گرافيک ضعيف و متوسط استفاده ميکنيد ؛ تمام آپشن هاي [Reflection] رو غير فعال کرده و اين آپشن رو به يک تبديل کنيد.
و در آخر هم Reflection Flip هست که حتماً اين رو يک کنين(البته اگه کارت گرافيک خوبي را داريد) تا مشکل اصلي باز تاب رفع شود.
[BLOOM]اين آپشن هيچ تغييري در کارت گرافيک انجام نميدهد و خيالتون راحت باشه!
BloomPowerDay=(0..100) از من شنيدين اين رو کم کنين چون به قدرت تيرگي و روشنايي در روز بستگي دارد.
BloomFadeTime=(0..100000) زمان تغيير روشنايي و تيرگي در يک 1000000 ثانيه و يا يک MilliScond.
BloomConstantDay=(0..100) مقدار روشنيئ تيرگي در زمان تعويض روشنايي.
BloomQuality=(0..2) شکل محو شدن روشنايي که 2 يعني کمترين عصبانيت شما و صفر يعني بيشترين زيبايي شکل و بيشترين عصبانيت از تيرگي صفحه!.
BloomScreenLevelDay=(0..100) اين حکم قدرت روشنايي و يا تيرگي صفحه رو داره.
BloomCurveDay=(-10..10) اعداد منفي تيره تر ميکنن و اعداد + يا صحيصح روشن تر ميکنن (اين يکي رو بايد با دقت تنظيم کنين.) .البته در روز
BloomPowerNight=(0..100) قدرت تيرگي در شب
BloomConstantNight=(0..100) قدرت تيرگي در شب بين تغيير زمان.
BloomCurveNight=(-10..10) عداد منفي تيره تر ميکنن و اعداد + يا صحيصح روشن تر ميکنن (اين يکي رو بايد با دقت تنظيم کنين.) .البته درشب .
BloomScreenLevelNight=(0..100) روشنايي در شب البته از نوع بهتر وواقعي تر.
BloomAdaptationScreenLevel=(0..100) روشنايي؛ بهتره از اين به جاي دستکاري اعداد آپشن BloomScreenLevelDay استفاده کنين.
BloomAdaptationMultiplier=(0..100) اين باز بهتره از دستکاري کردن BloomAdaptationScreenLevel چرا؟ والا نميدونم! عدد 100 يعني کم ترين قدرت و محو شدن و غير فعال کردن Bloom!
BloomAllowOversaturation=(0,1) اگه صفر هست؛روشنايي ديگه به صورت علمي و کاربردي زياد نرم نيست ( والا من که از اين يه خط که ترجمه کردم هيچي نفهميدم!).

[dan]
به درد شما نميخوره و شما اين رو نداريد.

[SSAO]اگه کارت گرافيک کم دارين هرچي در اين يه تيکه هست رو غير فعال يا صفر کنين.
UseFilter=(0,1) بالا بردن فيزيک بازي از نظر نور.
OcclusionQuality=(0..2) زيبايي وضوح ؛ صفر يعني شکل بهتر و کمترين سرعت در Screen ها.
FilterQuality=(0..2)اين هم مانند بالايي هست با اين که ديگه نور فوق الاده واقعي ميشه.
DarkeningLevel=(0..100) سطح سياهي به وسيله نور که اگه خطوط سياه ديدين اين رو صفر کنين.
BrighteningLevel=(0..100) نور درلبه انواع اشياء به وسيله نورپردازي بست شدگي.
IlluminationLevel=(0..100) نوراني کردن محل هاي تاريک به وسيله چراغ ها و مسير هاي نا مستقيم اگه روشن باشه و مارت گرافيکتون قوي باشه خيلي خوب هست.
AdditiveIlluminationLevel=(0..100) سطح وقدرت آپشن بالايي.
UseAmbientOcclusion=(0,1) اين رو حتماً فعال کنين چون باعث سايه روشن ميشه. ( به صورت موقتي غير فعال هست )
UseIndirectLightning=(0,1) نور ها رو حساب ميکنه که باعث اثر در قدرت گرافيک ميشه و اين يعني GTA IV در بازي خودتون!

[COLORCORRECTION]

تمامي اين بخش حتماً بايد به همين شکل باقي بمونن.

اگه از Bloom استقاده نميکنيد اين رو تغيير بدين:
DarkeningAmountDay=(-100..100)چقدر در روز هوا روشن باشه؟ اعداد منفي روشن تر ميکنن و اعداد + تيره تر.
ScreenLevelDay=(0..100) مقدار درصد روشنايي در روز .
ScreenLevelNight=(0..100) در صد روشنايي در شب.
DarkeningAmountNight=(-100..100)چقدر درشب هوا روشن يا تيره باشه؟ اعداد منفي روشن تر ميکنن و اعداد + تيره ترتوصيه ميکنم که از اعداد+ استفاده شه.
GammaCurveDay=(-10..10)هرچي اين عدد + تر باشه همه جا کمرنگ تر ميشه و - تر باشه همه جا پررنگتر ميشه البته در روز .
GammaCurveNight=(-10..10) اين هم مثل بالايي با اين تفاوت که در شب هست.

[PLUGIN]
WeatherMod=(0,1) واقعي تر شدن فصل ها! متاسفانه سازنده دل ندارد اين را براي دانلود بگذارد .

[WATER]
UseWaterDeep=(0,1) محو ميکند عمق دريا و آب را .
WaterDeepness=(0..1000) مقدار عمق آب را در رنگ آن تنظيم ميکند.
WaterQuality=(0..2) افکت و شکل از آب دريا صفر يعني بهترين شکل و کمترين سرعت Screen.

[SHADOW]اگه از کارت گرافيک ضعيف استفاده ميکنين اين رو غير فعال و صفر کنين.
ShadowFadeStart=(0..1000) تنظيم مقدار فاصله يک سايه.
ShadowFadeEnd=(0..1000) مقدار فاصله محو شدن سايه.
ShadowAmountDay=(0..100) در صد سختي سايه در روز.
ShadowAmountNight=(0..100)در صد سختي سايه در شب.
ShadowScreenLevelDay=(0..100) مقدار روشنايي MAP (با RADAR اشتباه نشه) هرچه بيشتر باشد تيرگي سايه معلومتر است.
ShadowScreenLevelNight=(0..100) اين هم مانند بالاي با اين تفاوت که در شب هست.
ShadowQuality=(0..2) شکل سايه صفر يعني اصل سايه!و کمترين سرعت.
UseShadowFilter=(0,1) ديگه سايه روي C.J هم به صورت کامل و نيمه مي افته و در اين زمان GTA IV از خجالت قرمز ميشه!.
FilterQuality=(0..2) زيبايي شکل ----- صفر يعني فوق الاده با حال که ديگه از GTA IV متنفر ميشين.

[ENGINE]گه از کارت گرافيک ضعيف استفاده ميکنين اين رو غير فعال و صفر کنين.
ForceAnisotropicFiltering=(0,1) ديگه (بعد از فعال کردنش) تکسچر بي تکسچر! چنان بازي جالب ميشه که مخ شما از تعجب بخار ميکنه! شوخي کردم ناراحت نشين!.
MaxAnisotropy=(1..16) قدرت اسکن کردن تکسچر ها که اگه 16 بزارينش...انگار در واقعيت بازي ميکنين.
ForceDisplayRefreshRate=(0,1) حتما يک کنينش البته اگه مارت گرافيک خوبي و متوسط يا بهتر دارين.
DisplayRefreshRateHz=(60..240) اين رئ ديگه 240 يا حد اکثر نکنين! حتي اگه بهترينکارت گرافيک رئ دارين هم اين کار رو نگنين حداقل براي شما 60 و حداکثر 75 گيگاهرتز هست و رقم 240 براي کامپيوتر هاي استديو وو Match PC و کامپيوتر هاي غول پيکر 23 اينچي هست و به تره با گيگا هرتزي که با اون کار ميکنين؛اين رو تنظيم کنين.

MOTIONBLUR]
خود سازنده توصيه کرد که افراد ناشي اين يه تيکه رو دست نزنن و من از ترجمه اين بخش ماذورم...ببخشيد.

اما عيب نداره که؛سازنده فقط انگليسي و روسي بلده اينم ترجمش:

MotionBlurQuality=(0..2) نمونه برداري شکل زيبايي که 2 يعني بدرد نخور و صفر يعني واقعي ترين شکل
MotionBlurVelocity=(0..100) مقدار درصد رفتن اشکال - جمع شکل - محو شده در هم چه در فرستادن و چه در دادن.
MotionBlurRotation=(0..100) مقدار درصد تغيير در تکان خوردن صفحه در سرعت هاي بالا که در وسايل نقليه هستيم- توصيه ميکنم اين عدد با عدد آپشن بالايي يکسان باشد.

کارت گرافيک ضغيف داري:

هرجا که ديدي کلمه Quallty هست رو2 و Filtring رو هم حتي 2 کن

آپشن هاي زير رو اين طور کن:

UseWaterDeep=0, UseOcclusions=0, ShadowQuality=2

بازتاب خودرو ها در ماشين هاي Import شده که ماشين هاي اصلي اين بازي نيست؛باعث کم شدن سرعت ميشن چرا؟ چون گرافيک بالايي را دارند حتي کم ترين گرافيک ماشين هاي غير اصلي اين بازي هم حجمشان بيش از ماشين هاي اصلي بازي هست!.

از اين به بعد رد مورد Bank صحبت شد که من هيچي نفهميدم!:

DONATE:
.
.
.
For bank transfer:

Euro:
Correspondent bank of beneficiary's bank
RAIFFEISEN ZENRALBANK OESTERREICH (RZB-AUSTRIA), Vienna Am Stadtpark 9, P.O.Box 50, A-1011 Vienna, Austria
S.W.I.F.T RZBAATWW
Acc. with corresp/Bank Acc. 1-50.092.584/100.EUR
Beneficiary's bank Alfa-Bank Moscow
S.W.I.F.T ALFARUMM
Beneficiary's Acc. 40817978904520000418
Beneficiar Vorontsov Boris Ivanovich

or

B.C.E.N. - EUROBANK, Paris, 79-81, Boulevard Haussmann, 75382 Paris Cedex 08, France
S.W.I.F.T EURO FR PP
Acc. with corresp/Bank Acc. 01811033.EUR
S.W.I.F.T ALFARUMM
Beneficiary's Acc. 40817978904520000418

US Dollars:
Deutsche Bank Trust Company Americas, New York
130 Liberty Street, New York City, NY 10006, USA
S.W.I.F.T BKTR US 33
Acc. with corresp/Bank 04415617
S.W.I.F.T ALFARUMM
Beneficiary's Acc. 40817840404520000677

or

Bank of New York, New York
One Wall Street, New York, NY 10286, USA
S.W.I.F.T IRVTUS3N
Acc. with corresp/Bank 890-0570-822
S.W.I.F.T ALFARUMM
Beneficiary's Acc. 40817840404520000677

اگر کارت گرافیک خیلی قدیمی یا نسبتا جدید دارین این پچ را دانلود کنین به جای ENB هلی قبلی.

hamid_emiter
07-07-2008, 09:58
اگه ممكنه يكي اموزش كار با 3ds max 9 رو بزاره
(قابل توجه اقا مجيد حرفه اي)

امین گرامی
07-07-2008, 10:10
1-آیا کسی همین cj فقط سفیدشو نداره؟ 2-چطوری میشه منوی کل بازی را فارسی کرد؟(فقط نام برنامشو بگین کافیه)

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 10:43
امین گرامی جواب سوال اولی بله است.
---------------------------------------------
این فرام تو هست نه؟

و مدل هایی که میزاری بعضی از اون ها برای Member ها هست نه؟

نگو نه چون از اخلاقی که با سایر کاربران یا Members داشتی این کار رو خوب لو میده؛چرا چون همیشه میگفتی: "فلان کار خیلی باید با دقت شروع و تموم بشه؛ اصلا بگو خودم او ن رو برات میسازم" و دلیل دوم این بود که تو همیشه کار هایت رو سریع انجام میدادی در صورتی که SPy 3D هم به سرعت تو نمیرسید؛ در یک روز 2 بدنه خودرو رو بیرون آوردن یک DReam هست.

امین گرامی
07-07-2008, 11:54
آیا کسی همین cj فقط سفیدشو نداره؟ (اگر دارید لطفا برام بزارید)
2-چطوری میشه منوی کل بازی را فارسی کرد؟(فقط نام برنامشو بگین کافیه)

mohammadrezams
07-07-2008, 12:09
آیا کسی همین cj فقط سفیدشو نداره؟ (اگر دارید لطفا برام بزارید)
2-چطوری میشه منوی کل بازی را فارسی کرد؟(فقط نام برنامشو بگین کافیه)
دوستان يه كم براي چيز هايي كه ميخواهيد جستجو كنيد :31:
بفرماييد :

در مورد فارسي سازي ميشه ولي چون تعداد كاراكتر هاي انگليسي از فارسي كمتره به مشكل بر ميخوريد . و اگر نه آقا مجيد مي زاشت چون ساخته بود . اما ميشه فونتشو عوض كرد كه توي تاپيك سرچ كني من گذاشتم .

hamid_emiter
07-07-2008, 12:18
كسي ميتونه با اين وانت اسپورت يك وانت مزدا اسپورت بسازه؟

امین گرامی
07-07-2008, 13:03
آقای Mohammadrezasams دستت درد نکنه که جوابمو دادی!
سوال:آیا قسمت زمان را از مرحله هامیشه حذف کرد؟

mohammadrezams
07-07-2008, 14:24
آقای Mohammadrezasams دستت درد نکنه که جوابمو دادی!
سوال:آیا قسمت زمان را از مرحله هامیشه حذف کرد؟
منظور شما رو درست متوجه نشدم منظور شما اينه كه مرحله هايي كه مثلا هفت دقيقه بهت وقت ميده زمانش وايسه ؟من توي gta vice city تراينرشو داشتم اما تراينر هايي كه براي جي تي اي سن آندرس دارم اينطوري نيستن . در كل با تراينر ميشه . توي لينك زير تراينر هست دانلودشون كن شايد يكي اين امكانو داشت .

GAME-GTR
07-07-2008, 14:37
اینم آموزش ENB:

--------------------------------------------------------------------------------

نصب:

بعد از Unzip کردن؛فايل D3d9 رو در جايي که بازي رو ريختين قرار بدين.

يادتان باشد که جايي که در آن بازي رو ريختين فايل GTA.execution file exist يا GTA.EXE هست و اقلب در ان جا system, bin, bin32 هم هست.
--------------
شروع کردن و تنظيم کردن گرافيک ENB:

بعد از نصب،بازي را شروع کرده و دکمه هاي Shift و F12 را باهم ...

من اینکارو میکنم اما بازی اصلا اجرا نمیشه ، پیام خطا میده!
چکار کنم؟

majid_sd2009
07-07-2008, 14:51
اینم رنو تو بازی
البته دمو هاش تنظیم نیست و فقط بدنه هست و داخلش هیچی نیست.

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 15:04
من اینکارو میکنم اما بازی اصلا اجرا نمیشه ، پیام خطا میده!
چکار کنم؟

شما دراکت ایکس نداری برو از یکی از بازی هایت و یا از سایت ماکروسافت برنامه دراکت ایکس رو نصب کن هرچند در Cd کارت گرافیکت هم هست.

GAME-GTR
07-07-2008, 15:20
شما دراکت ایکس نداری برو از یکی از بازی هایت و یا از سایت ماکروسافت برنامه دراکت ایکس رو نصب کن هرچند در Cd کارت گرافیکت هم هست.

دایرکت دارم ، نصبم هست.
ولی وقتی Unzip میکنم تو پوشه بازی ، بازی دیگه اجرا نمیشه!

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 15:24
مجید جون دمو نه؛دامی؛DAAMEEکه خارچیش Dummy هست.

Danoosh Pichgahe
07-07-2008, 15:29
چه اخطاری میاد؟ میتونی از اون با دکمه PrtScrrint که طرف چپ F12 هست از اون عکس بگیری و بعد به من بگی؟ اصلاً اخطاری میاد؟ اگه نمیاد یکمی در مورد کارت گرافیکت بگو و فایل ENBseries.INI رو پاک کن.

behzad1374
07-07-2008, 18:53
چه اخطاری میاد؟ میتونی از اون با دکمه PrtScrrint که طرف چپ F12 هست از اون عکس بگیری و بعد به من بگی؟ اصلاً اخطاری میاد؟ اگه نمیاد یکمی در مورد کارت گرافیکت بگو و فایل ENBseries.INI رو پاک کن.
دانوش جان بچه ها رو به اشتباه ننداز. سمت چپ f12 که f11 هست. اونی که تو میگی سمت راست f12 هست.

امین گرامی
07-07-2008, 20:13
چطوری در مپ ادیتور میشود (مثلا یک تیر برق)را چرخاند ؟

Mohsen EA
07-07-2008, 20:39
آقا من ستاره هارو عوض كردم اينجوري شد چرا؟؟؟؟
بزرگ نوشتم تا به چشم بياد

officer
07-07-2008, 22:00
برای فعال کردن enb باید فایل dll رو جایی که بازی نصبه کپی کرد؟

GAME-GTR
07-07-2008, 22:07

یه فایلی هست به نام D3D9 وقتی میاد تو پوشه بازی ، بازی اجرا نمیشه و پیام میده که این فایلو پیدا نمیکنه.

officer
07-07-2008, 22:15
من وقتی فایله d3d9.dll رو کپی میکنم موقع اجرای بازی ارور میده که:
this application has feiled to start because d3dx9_33.dll was not found.

majid_sd2009
07-07-2008, 22:26
من وقتی فایله d3d9.dll رو کپی میکنم موقع اجرای بازی ارور میده که:
this application has feiled to start because d3dx9_33.dll was not found.
برای اینه که دایرکتت این پچ رو پشتیبانی نمیکنه.
و اون فایل دی ال الی که تو ارور نوشته تو این مسیر نیست میتونی بری تو این مسیر زیر و این فایل رو از یکی بگیری و اونجا کپی کنی.
C:\WINDOWS\system32

officer
07-07-2008, 22:38
برای اینه که دایرکتت این پچ رو پشتیبانی نمیکنه.
و اون فایل دی ال الی که تو ارور نوشته تو این مسیر نیست میتونی بری تو این مسیر زیر و این فایل رو از یکی بگیری و اونجا کپی کنی.
C:\WINDOWS\system32
:10:مرسی خیلی :40:

hshak2006
07-07-2008, 22:52
سلام به همه مجید جون چه خبر از پراید و زامیاد ما رو هم در جریان بزار . ممنون .... اقای دانوش فکر میکنم شما یه جورایی جلوی پیشرفت مجید و بقیه رو میگیری لطفا به حرفایی که میزنی توجه کن . اگه متوجه نشدی پیغام خصوصی برات بزنم.

امین گرامی
07-07-2008, 22:54
1-چطوری در مپ ادیتور میشود (مثلا یک تیر برق)را چرخاند ؟
2-آیا آسفالت جدید برای جی تی آی 5 هست؟

majid_sd2009
08-07-2008, 08:15
سلام به همه مجید جون چه خبر از پراید و زامیاد ما رو هم در جریان بزار . ممنون .... اقای دانوش فکر میکنم شما یه جورایی جلوی پیشرفت مجید و بقیه رو میگیری لطفا به حرفایی که میزنی توجه کن . اگه متوجه نشدی پیغام خصوصی برات بزنم.
کدوم زامیاد
اونو که من نساختم :31:
اون کار آقا هادی هست .دانوش گفت که تا حالا همچین ماشینی درست نشده گفتم اونو بزارم تا بفهمید که درست شده.
البته اگه می خواید باید ازش بخرید چون کارهاش فروشی هستن .
به صورت پیغام خصوصی باحاش مطرح کنین.
اما خیلی گرون میده چند ماه پیش گفتم پیکانت رو می خرم گفت 100 هزار تومن:18::18:

Mohsen EA
08-07-2008, 10:53
آقا من ستاره هارو عوض كردم اينجوري شد چرا؟؟؟؟
بزرگ نوشتم تا به چشم بياد
لطفاجواب بديد

hshak2006
08-07-2008, 11:39
مجید جون شما همون پراید رو تکمیل کن منم دارم 3dmax 7 رو یاد میگیرم البته همه ی ورژناش رو دارم از 6 تا 9 . بعد با هم میشینیم زامیاد رو درست میکنیم .

officer
08-07-2008, 12:04
خواهش میکنم یکی لطف کنه و از توی
c:\windows\system32
فایله d3dx9_33.dll رو بزاره:19:

hamid_emiter
08-07-2008, 12:42
يكي بياد كمك من اگه ميتونيد كمكم كنيد

hamid_emiter
08-07-2008, 12:46
اينم چند تا از كارام كه روي تكسچر ها انجام دادم البته خيلي بيشتر از اينهاست ولي حوصلم نيومد برم ازشون عكس بگيرم اخه ميدونيد كه شهر بازي من خراب شده

officer
08-07-2008, 13:01
خواهش میکنم یکی لطف کنه و از توی
c:\windows\system32
فایله d3dx9_33.dll رو بزاره

Genral four
08-07-2008, 15:43
حالا یکی از حرفه ای ها به دادم برسه !!!!!!
من وقتی میخوام انلاین بازی کنم این خطا میده مشکل چیه ؟

Genral four
08-07-2008, 16:12
این عکس مربوط به مولتی پلیر جی تی ای است یا نه مال که اون خطا را میده

Genral four
08-07-2008, 16:13
چرا cyrus243, hshak2006, PIAAZ دیگه اینجا سر نمیزنند ؟؟؟

hshak2006
08-07-2008, 17:19
من همیشه اینجام . کاری داری بگو . در خدمتم.

hshak2006
08-07-2008, 17:42
اگر کسی بلوپرینت از هر ماشینی خواست به من بگه تا بزارم.

majid_sd2009
08-07-2008, 18:04
اگر کسی بلوپرینت از هر ماشینی خواست به من بگه تا بزارم.
هرچی ایرانی داری بزار
بجزه سمند زانتیا و پراید که همه جا هست هرچی که جدید هست رو بزار
دوستان هرکی دور برش نیسان و پیکان و این چیزا هست چند تا عکس ازش بگیره یکی از جلو یکی از عقبو یکی از چپ یا راست
فقط لطفا عکسها زاویه دار نباشه.:31:

hshak2006
08-07-2008, 18:18
مجید جون لطفا اسم دقیق نیسان به خارجی رو بگو یعنی همون مدلش .

امین گرامی
08-07-2008, 18:54
سلام!

سوال:آیا کسی مودی داره که رنگ ماشینها براق بشه؟
سوال:آسفالت جدید هم کسی داره؟
همه اینها را گشتم و پیدا نکردم لطفا اگر دارید بگذارید.

hshak2006
08-07-2008, 21:55
این چطوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GAME-GTR
08-07-2008, 22:23
زانتیا میخوام!:42::42::42:

majid_sd2009
08-07-2008, 22:35
کدوم چطووره؟
من که چیزی نمیبینم

Genral four
09-07-2008, 11:30
کسی جواب ما را نداد اون خطا مربوط به چیه ؟
اینم ادرس سوالم :

Genral four
09-07-2008, 11:33
بابا به صفحه قبل برگردید و کمکم کنید تا منم بتونم انلاین جی تی ای بازی کنم :19:
<8

امین گرامی
09-07-2008, 13:00
سوال:چرا وقتی تو بازی هوا بارونی میشه صدای دیگر چیزها قطع میشه و فقط صدای بارون میاد؟

امین گرامی
09-07-2008, 13:01
سوال:آیا چیزی هست که رنگ ماشینها رو براق کنه؟

امین گرامی
09-07-2008, 13:03
دوستان آیا از این تاپیک خسته شدید یا از سوالهای من؟آخه زیاد پیداتون نیست!

officer
09-07-2008, 14:41
سلام
میبینم که این تاپیک متروکه شده
می خواستم بپرسم برای باگ های بازی debagger وجود داره.
و اینکه چطور میشه کاری کرد که object های بازی تو لودینگ لود بشن و وسط بازی شروع به ایجاد شدن نکنن منظورم اینه که میری نزدیک تازه لود نشن........گرفتین چی میگم;).....ارور دادم....:31:

GAME-GTR
09-07-2008, 16:55
زانتیا میخوام !

hamid_emiter
09-07-2008, 17:59
راست ميگي خيلي ديگه بي مزه شده
به نظر شما يك تاپيك جديد ايجاد كنيم؟

hamid_emiter
09-07-2008, 18:00
كسي ميتونه باجه تلفن و ميدان ازادي و برج ميلاد رو درست كنه؟

officer
09-07-2008, 19:21
سلام این تاپیک خیلی خلوت شده تازه نزدیک460 صفحه هم هست
به سوال ها هم که جواب داده نمیشه.
اگه یکی یه تاپیک جدید بزنه شاید یه شروع دوباره باشه واسه بقیه دوستان تا سوال مطرح کنن وجواب بگیرن.
البته من هنوز عضو جدیدم و اینو فقط به عنوان یه پیشنهاد میدم
مرسی

hshak2006
09-07-2008, 22:06
برای چی یه تاپیک جدید بزنیم . اگه قرار باشه به سوالات شما جواب داده بشه تو همین تاپیک جواب داده میشه دیگه چون اگه تاپیک هم عوض بشه ادمها که عوض نمیشن .

officer
09-07-2008, 22:14
اره پس به این سوال ها جواب بدین....
آیا چیزی هست که رنگ ماشینها رو براق کنه؟
برای باگ های بازی debagger وجود داره؟
چطور میشه کاری کرد که object های بازی تو لودینگ لود بشن و وسط بازی شروع به ایجاد شدن نکنن منظورم اینه که میری نزدیک تازه لود نشن........گرفتین چی میگم;).....ارور دادم....:31:

officer
09-07-2008, 22:38
یکی لطف کنه فایل های objetc.dat و effectspc.txd بزاره سریعا لطفا.

majid_sd2009
09-07-2008, 22:41
جواب اول
بله هست همونی که دانوش گذاشته (enb)همون مود گرافیک هست.
نه همچین چیزی وجود نداره.
بله میشه ولی اگه برای بازی مشکل ایجاد نمی کرد خود شرکت مرض نداشت که برای هر جسم فایل لود درست کنه که هر وقت نزدیک بشی تکسچر های اصلی لود بشه. شما میتونی بری تو مید ادیتور و فایل لود جسم ها رو پاک کنی بهت قول میدم بازیت اصلا اجرا نشه و یا اگه اجرا شد 10 دقیقه اول ارور میده و گرافیکت داغ مینه.

Danoosh Pichgahe
09-07-2008, 23:15
مجید در باره ENB درست گفت اما در مورد جواب بعدی اشتباه گفت؛Debugger یه پک هست که اسمش تو مایه های GTA SA نمی دونم چیچی GUI Pack بود که با لینک تورنت قابل دانلوده:

1.5 حجم:

در ضمن تمامی سایت هایی که این تورنت یا فایل رو داشتن یکمی بدخیم بودن؛اگه -|- 18 هستی برو اگه نیستی ؛ نری بهتره در ضمن شکــــــــــــ#%^&^*))*^)^)^ن هم باید داشته باشی(برای تمام سایت ها + qTurrentهم باید داشته باشی.

برو در آپشن بازی در گزینه Display>Adavance<Draw و بعد گزنه رو پر کن تا شکل ها درست شن و در مورد کسیکه گفت چرا جاده ها رو نمی بینه بگم اون باید StramFix رو دانلود کنه و درمورد اون اخطاری که برای Officer داده بود در ضمینه ENB؛اون اصلاً دراکت ایکس نداره اگه داره هم قدیمی رو داره.

Danoosh Pichgahe
09-07-2008, 23:23
اینم همه چیز درباره تورنت:

Danoosh Pichgahe
09-07-2008, 23:38
اینم آموزش اون:

Danoosh Pichgahe
09-07-2008, 23:39
آقای Game-GTR لطفاً سوالت رو فردا بکن

(((((ببخشید Spam زیاد زدم))))))))))

alishahvali
10-07-2008, 00:17
سلام دوستان
اگه ميشه يكي مود Super Cj را براي من بزاره
لطفا لينكش را امتحان كنيد

Danoosh Pichgahe
10-07-2008, 09:38
دانلود جدیدترین پچ ENB از لینک مستقیم:

حتماً دانلود کنین چون سرتون کلاه میره....

یه بار دیگه میگم حتماً دانلود کنین تا سرتون کلاه نرفته در ضمن به انواع کارت گرافیک می خوره به شرطی که Readme_ ها رو بخونین.

GAME-GTR
10-07-2008, 10:22
کسی زانتی داشته باشه خریداریم !
برا gta sa

Genral four
10-07-2008, 11:41
من میگم یه تاپکیک جدید درست کنیم با نام جی تی ای بازان
GAME-GTR نذرت چیه ؟؟؟

GAME-GTR
10-07-2008, 12:03
اينم ولوو لف اچ 12 اي که قول داده بودم همراه با ترينر اسب است! و اين يعني جانور و حيوان براي GTA! :

Password:45465ytyt3

اين هم موتور ايروني ياماها که گفته بودم به شما ميدم:
password:45465ytyt3

اينم نيسان مورانو با پسورد 45465ytyt3 است:

اين هم جديد ترين 405 من با پسورد45465ytyt3 :

اينم ماشين پليس بنز ايران با گرافيک 512 و فيزيک فوق العاده زياد.
و با پسورد45465ytyt3 است:

و حالا:

100%از D.P.E.G هست.

این GAS که این کنار نوشته مال اندازه گاز ماشینه؟

GAME-GTR
10-07-2008, 12:08
ببین جنرال موتورز ، اگه دوستان لطف کنند بیشتر به اینجا سر بزنن ، کار جدید ارائه دهند ، نیاز به تاپیک نیست!
ولی مثل اینکه کله ها دیگه داغ نیست!

officer
10-07-2008, 13:32
با تشکر فراوان از majid_sd2009,danoosh pichgahe

masoud_razor
10-07-2008, 13:37
خوبه عزیزان

officer
10-07-2008, 14:07
من این فایلو گرفتم باید چیکارش کنم...
Strawberry Shortcake GTASA GUI Pack [mininova].torrent

behzad1374
10-07-2008, 14:19
دانلود جدیدترین پچ ENB از لینک مستقیم:

حتماً دانلود کنین چون سرتون کلاه میره....

یه بار دیگه میگم حتماً دانلود کنین تا سرتون کلاه نرفته در ضمن به انواع کارت گرافیک می خوره به شرطی که Readme_ ها رو بخونین.

ببخشيد يكم دوهزاريم كجه! اين به چه درد ميخوره؟

behzad1374
10-07-2008, 14:29
اينو بذارم؟
زانتيا:

officer
10-07-2008, 14:51
این نرم افزاری که فایله تورنترو وا میکنه روگرفتم ولی اصلا دانلود نمیکنه........... چکار کنم..

alishahvali
10-07-2008, 15:09
سلام دوستان
اگه ميشه يكي مود Super Cj را براي من بزاره
لطفا لينكش را امتحان كنيد

كسي نيست جواب ما را بده؟؟؟؟؟:19:
به هر حال من بازم سوال مي پرسم:21:
آيا ميشه پليس و ماشين پليس به بازي اضافه كرد؟؟؟؟؟:8:

GAME-GTR
10-07-2008, 15:27
اينو بذارم؟
زانتيا:

این XM هستش .
من زانتیا میخوام.

officer
10-07-2008, 15:48
لطفا فایل object.dat رو بزارین
لطفا اسم جاده red county رو بگین توی map editor البته
لطفا فایل effectpc.txd رو بزارین

hamid_emiter
10-07-2008, 15:51
مجيد جان اون پرايد كه روش داري كار ميكني تموم نشد؟

officer
10-07-2008, 16:02
كسي نيست جواب ما را بده؟؟؟؟؟:19:
به هر حال من بازم سوال مي پرسم:21:
آيا ميشه پليس و ماشين پليس به بازي اضافه كرد؟؟؟؟؟:8:

این لینک super cj به همراه آموزش نصب ولی این مود فایل main رو تغییر میده و save های شما بی مصرف میشه
سوال 2 بله میشه

officer
10-07-2008, 16:04
لطفا فایل effectpc.txd رو بزاری

GAME-GTR
10-07-2008, 16:30
بفرماييد اينم ال نود براي اين بازي GTA و آخرين ورژن 405 GLX ام که هم رنگ دستگيره ها درست شده هم بازتاب نور موتور بهتر شده و در پشت ماشين؛اون جا پلاکي هم واقعي تر شده و تودوزي صندلي ها هم يه طور ديگه شده و اگه به باک بنزين شليک کنين ماشين مثل واقعيت منفجر ميشه(با بنزين طرف هاي چرخ عقب سمت راننده هست يعني همون جايي که در واقعيت هم است)ميله يدک کش يا اُکسل کن جلو رو هم گذاشتم و البته اُکسل کن عقب رو در ورژن قبلي گذاشته بودم-تمامي رکاب هاي کناره در و سپر جلو و عقب و لاستيک دور دَرِ ماشين رو درست کردم و ...
توصيه مي کنم که همين الان دانلودش کنين...

لينک دانلود 405 جديدتمام ويرايش هاي آن از خودم ) :

لينک دانلود ال-90:لينک مستقيم هست و اين يعني يه دست هم رويش نبردم:منظورم لاگوناي فرانسه هست و هيچ شباهتي به اين تندر نود نداره البت شباهت داره اما خيلي کم . :

لينک دانلود نيسان مورانو براي GTA! (ويرايش شده از خودم ) :

لينک دانلود پليس بنز ايران(ويرايش شده از خودم- تمامي فيزيک اين ماشين دو باره چِک شده و گرافيک و فيزيکش بيشترشده) :

کد دانلود این 405 چند؟؟

officer
10-07-2008, 16:39
ببخشید هی تکرار میکنماااااااااااااااااااا ااااااا

alishahvali
10-07-2008, 16:55
این لینک super cj به همراه آموزش نصب ولی این مود فایل main رو تغییر میده و save های شما بی مصرف میشه
سوال 2 بله میشه

سلام و ممنون از جوابتون
من قبلا به اين آدرسي كه دادين سر زدم ولي لينكش خرابه :41:
اگه كسي داره آپلودش كنه و يا يه لينك سالم بده:11:
در مورد اضافه كردن پليس هم اگه ميشه آموزش بدين ممنون ميشم:10:

officer
10-07-2008, 17:26
سلام و ممنون از جوابتون
من قبلا به اين آدرسي كه دادين سر زدم ولي لينكش خرابه :41:
اگه كسي داره آپلودش كنه و يا يه لينك سالم بده:11:
در مورد اضافه كردن پليس هم اگه ميشه آموزش بدين ممنون ميشم:10:
آموزش اضافه کردن اجسام به بازی توصفحه اول تاپیک هست
این یه فروم خارجیه که سوپر cj رو داره ببین اگه می تونی از اینجا بگیر

hamid_emiter
10-07-2008, 18:48
يكي نيست به سوال ما جواب بده؟

officer
10-07-2008, 19:17
ببخشید هی تکرار میکنماااااااااااااااااااا ااااااا

Genral four
11-07-2008, 12:14
ببخشید همچین بازی کسی میخواد تا لینکش را بگذارم

majid_sd2009
11-07-2008, 12:26
بابا جان الان جی تی ای ivبرای پی سی اومده کی میاد ویس سیتی بازی کنi
اون روز تو اخبار شبکه تعصیر مخرب بازیها برروی افراد رو نشون میداد
بعد یارو تو سیستمش داشت iv بازی میکرد

Genral four
11-07-2008, 12:31
بابا جان الان جی تی ای ivبرای پی سی اومده کی میاد ویس سیتی بازی کنi
اون روز تو اخبار شبکه تعصیر مخرب بازیها برروی افراد رو نشون میداد
بعد یارو تو سیستمش داشت iv بازی میکرد
کی کی گفته GTA-IV برای پی سی اومده ؟ اگه اینطوره منم امروز resident evil 5 را با کامپیوتر بازی کردم

officer
11-07-2008, 12:36
سلام
خواهش میکنم یک آدم فرهیخته و انسان دوست لطف کنه و فایل اوریجینال object.dat که حدود 124 کیلو بایت حجم داره و در شاخه data بازی هست رو آپلود کنه و بگه که نام جاده red county در map editor چیست یا اینکه اون مودی که در ان این جاده از نعمت برق برخوردار شده را بزاره

هم اکنون نیازمند یاری تان هستیم.... با کمال تشکر

Genral four
11-07-2008, 13:01
سلام
خواهش میکنم یک آدم فرهیخته و انسان دوست لطف کنه و فایل اوریجینال object.dat که حدود 124 کیلو بایت حجم داره و در شاخه data بازی هست رو آپلود کنه و بگه که نام جاده red county در map editor چیست یا اینکه اون مودی که در ان این جاده از نعمت برق برخوردار شده را بزاره

هم اکنون نیازمند یاری تان هستیم.... با کمال تشکر
بیا اینم object.dat

officer
11-07-2008, 13:11
بیا اینم object.dat

دستت درد نکه لطف کردی خدا ایشالا عمر با عزت بهت بده :40::11::5:

behzad1374
11-07-2008, 15:33
توي مود سوپر سي جي با كدوم كليد مرحله تموم ميشه؟ با كدوم كليد خلبان برامون مياد؟
خيلي خيلي نيازمندم به اين جواب ها. اگه كسي ميدونه جون هركي دوست داره بگه!:19:

GAME-GTR
11-07-2008, 15:50
کی کی گفته GTA-IV برای پی سی اومده ؟ اگه اینطوره منم امروز resident evil 5 را با کامپیوتر بازی کردم

کی کی نگفته IV واسه پی سی اومده.
الان یکی دو ماهی میشه!
این راک استار هم دیگه داره بامبول در میاره آخه درست کردنه یه بازی که ساخته شده واسه پی اس دیگه چقدر وقت میبره؟؟

hamid_emiter
11-07-2008, 16:39

hamid_emiter
11-07-2008, 17:09
كمك كنيد ديگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamid_emiter
11-07-2008, 17:11
يكي برام مود super cj رو برام با اموزشش ميزاره؟

hamid_emiter
11-07-2008, 18:47
يا كسي ميدونه چجوري ميشه اينجوري تكچرخ زد؟

officer
11-07-2008, 18:53
سلام hamid emiter
من هم این مشکلو داشتم چون رینگ جدید ریختم ماشینهایی که از اینترنت گرفته بودم مثل bmw , hummer,.....چرخاشون اینتوری شد فک کنم باید فایل هایی که replace کردی رو به حالت اول برگردونی من اینکارو کردم درست شد

officer
11-07-2008, 18:54
سلام،اينم كليد های مود Super CJ:
با این mod دیگر نیازی به Trainer در بازی GTA:SA نداریدودر ضمن می توانید Super CJ شوید یا با یک تماس به راننده شخصی توسط او به خانه یا جاهای دیگر برویدو یا ... برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :ابتدا فایل موجوددر فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Extract یا Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه script واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپس
فایل american.gxt را از همان مسیر Extract یا Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایل ی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است. برای اضافه کردن امکانات این mod به بازی وارد بازی شده و بدین ترتیب عمل کنید: پس از پایان دمو به جای سوار دوچرخه شدن به نزدیکی خیابان بروید سپس با نگه داشتن کلید های G+Y لیستی از ماشین ها می آید یکی را انتخاب نموده سپس کلید SPACE رابزنید بعد از چند لحظه یک ماشین به نزدیکی شما می آید بازدن و نگه داشتن کلید C سوار ماشین شوید به خاطر داشته باشید برای سوار شدن ماشین در این حالت نباید کلید F یا ENTER را بزنید.پس از سوار شدن به ماشین کلید CAPSLOCK رانگه دارید تا لیستی از مکان های مهم شهر بیاید .از این لیست Johanson house را انتخاب نماییدو کلید SPACE رابزنید راننده ماشین شما را به خانه میبرد بعد از رسیدن به خانه با کلید F یا ENTER از ماشین خارج شوید.برای وارد خانه شدن باید ماموریت اول تمام شود می توانید خودتان ماموریت را تمام کنید یا با نگه داشتن کلید N پس از دمو مرحله راتمام کنید سپس وارد خانه شوید. در نزذیکی میز ناهارخوری یک در بسته وجود دارد به آن نزدیک شوید تلویزیون بزرگی ظاهر می شود دراین هنگام بازدن کلید G اسامی مودها می آید وبا زدن کلید Y مودها فعال یا غیر فعال می شوند بازدن دوباره G مود بعدی می آید و به همین ترتیب آن را هم بازدن کلید Y فعال یا غیر فعال کنید . به همین صورت تمامی مود ها را فعال کنید و با زدن کلید F یا ENTER از آن خارج شوید و لذت ببرید.
با نگه داشتن کلید وسط ماوس و C در هر جایی از بازی می توانید بازی را ذخیره کنید.
با نگه داشتن کلید راست ماوس و SHIFT انواع اصلحه در اطراف شما می آید.
جان و جلیقه شما هرگز تمام نمی شود.
با سوار شدن به هر ماشین و نگه داشتن کلید N ماشین شما نسبت به هر چیزی ضد ضربه میشود ودر ها قفل می شود و با نگه داشتن N در ماشین باز می شود.
دیگر نگران چپ کردن ماشین نباشید اگر ماشین شما چپ کرد مدتی صبر کنید تا دوبار ه به حالت اولیه باز گردد.
دیگر هرگز از موتور پرت نخواهید شد.
با نگه داشتن کلید های W و Y در هر جایی به جز خانه سوار موتور می شوی

نوشته شده توسط hprj در ادرس

Genral four
11-07-2008, 18:58
کی کی نگفته Iv واسه پی سی اومده.
الان یکی دو ماهی میشه!
این راک استار هم دیگه داره بامبول در میاره آخه درست کردنه یه بازی که ساخته شده واسه پی اس دیگه چقدر وقت میبره؟؟
----------------------------------------------------
من که گقته بودم !!!! :20:
در ضمن من خودم شنیدم رزیدنت اویل 5 برای پی سی امده ؟؟؟

Moh3en_DDD
11-07-2008, 18:59
سلام

مباحثی که به این تاپیک مطرح نمیشه را لطفا ادامه ندهید .

officer
11-07-2008, 19:02
میگم نمیشه کاری کرد cj یه اسلحه رو بندازه .......چون خیلی چیزای چرتی گرفته با مردن هم از بین نمیره..... پلیس هم باش کار نداره.....

behzad1374
11-07-2008, 19:44
با نگه داشتن کلید N پس از دمو مرحله راتمام کنید

من اين كار رو كردم ولي مرحله تموم نشد.
كمكم كنيد!!!!!!!!!!:19::19::19::19:

officer
11-07-2008, 19:57
والا نمیدونم ولی یجا خوندم که کلید tab+نمیدونم فکر کنم g بود......:41:

behzad1374
11-07-2008, 20:32
والا نمیدونم ولی یجا خوندم که کلید tab+نمیدونم فکر کنم g بود......:41:
دستت خيلي خيلي درد نكنه.:40::40::40:
درسته . خيلي ممنونم.:40::11:

GAME-GTR
11-07-2008, 21:29
يا كسي ميدونه چجوري ميشه اينجوري تكچرخ زد؟

خوب تو خودت این عکس هارو از کجا آوردی؟؟

officer
11-07-2008, 21:31
من یه سوالی دارم راجبه عوض کردن صدا
ببینین درست عمل میکنم یا نه چون صداها اصلا جایگزین نمیشن:
اول با نرم افزار از قسمت sfx پوشه genrl رو extract یا export میکنم بعد مثلا توی bank 033 فایل های جدید رو کپی میکنم حالا اون فایلا رو میریزم تو یه فولدری که ساختم با نام genrl بعد این پوشه رو میریزم توی یه پوشه دیگه که با نام sfx ساختم چون اگه این کارو نکنم میکه sfx/genrl must existed یه همچین چیزی بعد همه ای فولدر ها رو توی bank 33 کپی مکنم و ادرسو برای import میدم مثلا desktop/bank 033 و قسمت import و sfx رو تو نرم افزار انتخاب میکنم و دکمه import رو میزنم و مینویسه که import انجام شد.../

hshak2006
12-07-2008, 10:31
فکر کنم دیگه اخرای کار تاپیک هستیم . و بعد از پراید مجید این تاپیک هم بسته میشه . البته فکر کنم.... به هر حال اخرین سعیم رو میکنم . هر کسی ماشینی شبیه به پاترول داره بزاره .

officer
12-07-2008, 10:44
من یه ماشین دیده بودم جولوش یه کم شبیه به پاترول بود میخوای عکس بزارم؟
یه پاترول 2007 هم هست که زیاد شبیه پاترول توی ایران نیست اونم میزارم

officer
12-07-2008, 10:51

منظورم 2005 بود

officer
12-07-2008, 10:57
خواهشا یکی به پست شماره 4636 مراجعه کنه و جواب ما رو بده

hshak2006
12-07-2008, 11:47
منظور من چراغ هاش نبود منظورم بدنشه

officer
12-07-2008, 12:06
:19::19::19::19::19::19::19::19::19:
ببینین درست عمل میکنم یا نه چون صداها اصلا جایگزین نمیشن:41::
اول با نرم افزار از قسمت sfx پوشه genrl رو extract یا export میکنم بعد مثلا توی bank 033 فایل های جدید رو کپی میکنم حالا اون فایلا رو میریزم تو یه فولدری که ساختم با نام genrl بعد این پوشه رو میریزم توی یه پوشه دیگه که با نام sfx ساختم چون اگه این کارو نکنم میکه sfx/genrl must existed:21: یه همچین چیزی بعد همه ای فولدر ها رو توی bank 33 کپی مکنم و ادرسو برای import میدم مثلا desktop/bank 033 و قسمت import و sfx رو تو نرم افزار انتخاب میکنم و دکمه import رو میزنم و مینویسه که import انجام شد.../:5:

حلا یکی لطف کنه و کمکم کنه............ هم اکنون نیازمند یاری تان هستیم:10:

alishahvali
12-07-2008, 14:08
سلام دوستان
من از چند صفحه پيش مود super cj را گرفتم ولي وقتي ميرم توي بازي كار نميده
فقط اول بازي كنار دوچرخه cj سه تا اصلحه ميذاره
حتي وقتي كنار اون در توي خونه cj ميرم چيزي نمياد تا مود ها را فعال يا غير فعال كنم
اگه مود خرابه لطفا يه مود سالم بزاريد
ممنون ميشم كمكم كنيد

hamid_emiter
12-07-2008, 18:09
سلام دوستان
حتي وقتي كنار اون در توي خونه cj ميرم چيزي نمياد تا مود ها را فعال يا غير فعال كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد

ميشه بگي كدوم صفحه؟

officer
12-07-2008, 18:32
نمیشه یکی به سوال ما جواب بده تقاضا میکنم به پاتون میوفتم شمارش 4642 هست :42: :42: :42:

behzad1374
12-07-2008, 19:11
به نظر من مجيد اگه پرايدش تموم هم بشه اونو اينجا نميذاره. اونو نگه ميداره توي بازي خودش تا اون رو بفروشه.
اميدوارم اينطوري كه من ميگم نباشه!!!:41:

hshak2006
12-07-2008, 22:04
اقای بهزاد شما کاملا اشتباه میکنی . من مجید رو خیلی وقته که میشناسم اون هرکاری بکنه انقدر نامرد نیست که مثل بعضی ها کاراش رو بفروشه.

officer
12-07-2008, 22:50
نمیشه یکی به سوال ما جواب بده تقاضا میکنم به پاتون میوفتم شمارش 4642 هست :42: :42: :42:

mohammadrezams
13-07-2008, 08:25
:19::19::19::19::19::19::19::19::19:
ببینین درست عمل میکنم یا نه چون صداها اصلا جایگزین نمیشن:41::
اول با نرم افزار از قسمت sfx پوشه genrl رو extract یا export میکنم بعد مثلا توی bank 033 فایل های جدید رو کپی میکنم حالا اون فایلا رو میریزم تو یه فولدری که ساختم با نام genrl بعد این پوشه رو میریزم توی یه پوشه دیگه که با نام sfx ساختم چون اگه این کارو نکنم میکه sfx/genrl must existed:21: یه همچین چیزی بعد همه ای فولدر ها رو توی bank 33 کپی مکنم و ادرسو برای import میدم مثلا desktop/bank 033 و قسمت import و sfx رو تو نرم افزار انتخاب میکنم و دکمه import رو میزنم و مینویسه که import انجام شد.../:5:

حلا یکی لطف کنه و کمکم کنه............ هم اکنون نیازمند یاری تان هستیم:10:
مثل اينكه شما آموزش صفحه 153 رو درست متوجه نشدين . ببينين مثلا شما صداي ماشين دانلود كردي دو تا فولدره يكي بانك_يك و يكي بانك_دو حالا شما بعد از اين كه فولدر genrl رو اكسپرت كردي بايد بانك يك و دو رو توي همين فولدر بزاري بعد آدرس همونجايي رو كه اكسپرت كردي براي ايمپورت بدي و كل بانك رو ايمپورت بكني نه اينكه بانك 33 رو ايمپورت بكني !!!

امین گرامی
13-07-2008, 10:02
سلام.
وقتی تو جی تی آی هوا بارونی میشه چرا صدای بازی قطع میشه و فقط صدای بارون اونم تکه تکه میاد؟:41:

Genral four
13-07-2008, 10:59
اینم یک ماشین ساخته خودم خیلی قوی و بزرگ است اما سبک است و ممکن است اتش بگیرد
اینم عکسش :
حجم دانلود : 1158 مگابایت
سازنده : جنرال فور
نوع ماشین : پاترول
لینک دانلود :

hshak2006
13-07-2008, 11:22
ببخشید منظورت از ساختن ادیت هست دیگه.

Genral four
13-07-2008, 11:26
yees جانم شما هم بزار باش ؟

Genral four
13-07-2008, 12:11
راستی یه خبر خوب من در حال درست کردن جی تی ای جدیدی هستم که اینا مشخصاتش است :
1-پول ایرانی
2-ادم های ایرانی
3-خانه های ایرانی
4-مطالب و راهنمایی های فارسی و دها چیز دیگر
به زودی لینک دانلودش را میگذارم ........

Genral four
13-07-2008, 12:25
عکسی از پولی که ساختم البته بماند که حجم بازی از 1 گیگ میگذره پس اونو تو وبلاگم برای فروش میگذارم
وقتی اماده شد به همه خبر میدم قبول ؟؟؟؟

امین گرامی
13-07-2008, 13:08
سلام.:31:
وقتی تو جی تی آی هوا بارونی میشه چرا صدای بازی قطع میشه و فقط صدای بارون اونم تکه تکه میاد؟:13:

Genral four
13-07-2008, 13:50
سلام.:31:
وقتی تو جی تی آی هوا بارونی میشه چرا صدای بازی قطع میشه و فقط صدای بارون اونم تکه تکه میاد؟:13:

این باگ در واقع ممکن است به خاطر قطعات سیستم کامپیوتر خودتان است و ممکن است یک قطه سخت افزار با
برنامه جی تی ای جور نشود . با تشکر .

officer
13-07-2008, 14:00
مثل اينكه شما آموزش صفحه 153 رو درست متوجه نشدين . ببينين مثلا شما صداي ماشين دانلود كردي دو تا فولدره يكي بانك_يك و يكي بانك_دو حالا شما بعد از اين كه فولدر genrl رو اكسپرت كردي بايد بانك يك و دو رو توي همين فولدر بزاري بعد آدرس همونجايي رو كه اكسپرت كردي براي ايمپورت بدي و كل بانك رو ايمپورت بكني نه اينكه بانك 33 رو ايمپورت بكني !!!

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: پس که این طورررررررررررررررر
خیلی از توجه شما ممنونم خیلی خیلی ممنونم:10::11::40:

officer
13-07-2008, 14:24
راهی هست که cj اسلحه رو بندازه یا بهتر بگم موقع سوار ماشین شدن اسلحه دست نگیره... خواهشا فکر مردن و گیر پلیس افتادن و اینا رو نکنین چون اصلا جواب نمیده..... یه مساله دیگه اینکه من چرا خودمونی نمیشم؟

Genral four
13-07-2008, 14:24
من دیگه دارم جی تی ای جدیدم را تمام میکنم منظورم GTA-Ahwaz است

Genral four
13-07-2008, 14:26
راهی هست که cj اسلحه رو بندازه یا بهتر بگم موقع سوار ماشین شدن اسلحه دست نگیره... خواهشا فکر مردن و گیر پلیس افتادن و اینا رو نکنین چون اصلا جواب نمیده..... یه مساله دیگه اینکه من چرا خودمونی نمیشم؟

چون که اسمت زشت است و این عکس ایکونت هم خوب نیست . با تشکر

behzad1374
13-07-2008, 14:28
راستی یه خبر خوب من در حال درست کردن جی تی ای جدیدی هستم که اینا مشخصاتش است :
1-پول ایرانی
2-ادم های ایرانی
3-خانه های ایرانی
4-مطالب و راهنمایی های فارسی و دها چیز دیگر
به زودی لینک دانلودش را میگذارم ........
اگه اين كار رو براي سرگرمي ميكني كه هيچي ولي اگه نه بايد به اطلاعت برسونم كه اين بازي چندين بار ساخته شده. و هيچ كسي ازت نمي خره.

officer
13-07-2008, 14:29

Genral four
13-07-2008, 14:30
راستی توی GTA-Ahwaz مردم مذهبی هستند و باید حتما در ساعات خاصی از بازی در مسجد باشی و گرنه در بازی به عنوان جانی و
کافر شما را میشناسند و دیگر نمیتوانی خانه های خوب یا چیز های دیگه بگیری . حالا کسی میخواد من این بازی را تکه تکه و با حجم کم برای دانلود بگذارم ؟؟؟؟

Genral four
13-07-2008, 14:32
اگه اين كار رو براي سرگرمي ميكني كه هيچي ولي اگه نه بايد به اطلاعت برسونم كه اين بازي چندين بار ساخته شده. و هيچ كسي ازت نمي خره.
کی کی گفته تکراری است تو کدوم جی تی ای مردم لباس ایرانی و روسری میپوشیدند ؟؟؟؟
در ضمن اسم بازی را GTA-AHWAZ گذاشتم :40:

behzad1374
13-07-2008, 14:33
راستی توی GTA-Ahwaz مردم مذهبی هستند و باید حتما در ساعات خاصی از بازی در مسجد باشی و گرنه در بازی به عنوان جانی و
کافر شما را میشناسند و دیگر نمیتوانی خانه های خوب یا چیز های دیگه بگیری . حالا کسی میخواد من این بازی را تکه تکه و با حجم کم برای دانلود بگذارم ؟؟؟؟
اگه چند تيكه بشه كه جالبه. اگه بذاري بد نيست.:10:

officer
13-07-2008, 14:34
چون که اسمت زشت است و این عکس ایکونت هم خوب نیست . با تشکر
حالا نمیشه تو که هم اسمت خوشگله و هم عکسی که گذاشتی قشنگه و هم امضات خیلی باحاله به مدیران بگی ما رو خودمونی کنن؟
خارج از این حرفا ببین ای سوالی که راجبه cj کردم میتونی جواب بدی ...... دمت گرم

Genral four
13-07-2008, 14:36
راستی دیگه تو این تاپکیک ماشین ها و چیز های تازه نگذارید چون من در وبلاگم همه چیز گذاشتم :
Grandvc.blogfa.com
grandvc.--------.com

behzad1374
13-07-2008, 14:37
کی کی گفته تکراری است تو کدوم جی تی ای مردم لباس ایرانی و روسری میپوشیدند ؟؟؟؟
در ضمن اسم بازی را GTA-AHWAZ گذاشتم :40:
اين كه مردم روسري و لباس ايراني ميپوشند خوبه. توي gta tehran البته همه چيز ايرانيه غير از مردم.
همين آقا مجيد و آقا دانوش هم مثل اين بازي ها ساختند.

Genral four
13-07-2008, 14:40
حالا نمیشه تو که هم اسمت خوشگله و هم عکسی که گذاشتی قشنگه و هم امضات خیلی باحاله به مدیران بگی ما رو خودمونی کنن؟
خارج از این حرفا ببین ای سوالی که راجبه cj کردم میتونی جواب بدی ...... دمت گرم

سلام اقا افیسر خیلی خوبی ولی این سوالت را نمیتونم جواب بدم شاید باید یک ترینری مخصوص داشته باشه
به هر حال من در سایت های دیگه این سوالت را مطرح میکنم و جوابت را پیدا میکنم . OK ؟:21:

hshak2006
13-07-2008, 14:46
اقای جنرال فور شما که میگی یه همچین چیزی درست کردی بهتر نیست یه عکس بزاری تا همه حرفت رو باور کنن.

Genral four
13-07-2008, 14:47
اين كه مردم روسري و لباس ايراني ميپوشند خوبه. توي gta tehran البته همه چيز ايرانيه غير از مردم.
همين آقا مجيد و آقا دانوش هم مثل اين بازي ها ساختند.
این حرف قبول اما من در این بازی خیلی زحمت کشیدم و در ضمن در این بازی مرحله ها ایرانی شده اند مثلا در یکی از مرحله ها باید تمام کفش های یک مسجد را بدزدی :27:

Genral four
13-07-2008, 14:48
اقای جنرال فور شما که میگی یه همچین چیزی درست کردی بهتر نیست یه عکس بزاری تا همه حرفت رو باور کنن.
چشم به کوتاهی در خواست شما

Genral four
13-07-2008, 14:54
بیا اینم عکس های بازی البته هنوز کامل نشده و مردم را هنوز درست نکردم و ...

Genral four
13-07-2008, 14:59
دیدی الکی نگفتمhshak2006

alishahvali
13-07-2008, 15:03
سلام دوستان
ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام
اين مود توي صفحه 462 پست 4612 هستش
اگه ميشه كمكم كنيد.

Genral four
13-07-2008, 15:05
سلام
اين مود توي صفحه 462 پست 4612 هستش
اگه ميشه كمكم كنيد.

حتما فایل را نیمه دانلود کردی یا وسط دانلود اینترنت قطع شده

Genral four
13-07-2008, 15:08
جی تی ای در اهواز (GTA-Ahwaz) در حال اتمام است و تا فردا لینکش را میگذارم

Genral four
13-07-2008, 15:11
پروژه عظیم ساخته شد . در کل حجمی حدود 954 مگابایت است

officer
13-07-2008, 15:12
سلام این سیستم اتوبان های gta رو نمیشه درست کرد اخه الکی تصادف میکنن بعدشم عین خل و چلا وسط اتوبان از ماشین پیاده میشن وبعد به قول این تبلیغ جدیده عجب محشر کبرایی عجت تفعلیووووو اینا

Genral four
13-07-2008, 15:16
سلام این سیستم اتوبان های gta رو نمیشه درست کرد اخه الکی تصادف میکنن بعدشم عین خل و چلا وسط اتوبان از ماشین پیاده میشن وبعد به قول این تبلیغ جدیده عجب محشر کبرایی عجت تفعلیووووو اینا
اره منم این مشکلات را دارم پس بهتره موتور بگیری و از وسطشا رد بشی . تو چی میکنی ؟؟؟؟

officer
13-07-2008, 15:19
این ها چی هستن منظورم اینکه کدوم یک از پروژه هات ؟ همین که عکسا شو گذاشتین؟ کدوم قسمت بازی رو تغییر میدن فایل مین؟ gta3.img ؟ ........دمت گرم. ما منــــــــــتظر دومـــــــــــــیش هستــــــیم

Genral four
13-07-2008, 15:19
سلام بازی کم حجم جی تی ا در اهواز را دانلود کردین یا نه ؟؟؟

officer
13-07-2008, 15:21
اره منم این مشکلات را دارم پس بهتره موتور بگیری و از وسطشا رد بشی . تو چی میکنی ؟؟؟؟

نه من کوتاه نمیام تانک میگیرم از روشون رد میشم..... ولی خارج از شوخی نمیشه درست کرد مسلا محدودیت سرعتی چیزی......؟

Genral four
13-07-2008, 15:22
این ها چی هستن منظورم اینکه کدوم یک از پروژه هات ؟ همین که عکسا شو گذاشتین؟ کدوم قسمت بازی رو تغییر میدن فایل مین؟ gta3.img ؟ ........دمت گرم. ما منــــــــــتظر دومـــــــــــــیش هستــــــیم
اینا را تغییر میده :
cuts.img-----anim.img-----Gta3.img
و از همه مهم تر اینه :
مپ های جدید و نقشه جدید

Genral four
13-07-2008, 15:24
نه من کوتاه نمیام تانک میگیرم از روشون رد میشم..... ولی خارج از شوخی نمیشه درست کرد مسلا محدودیت سرعتی چیزی......؟
چرا عزیزم الان برات فایلش را اپلود میکنم صبر کن ....

officer
13-07-2008, 15:25
این مساله که مین تغییر نمیکنه خیلی خوبه دست درد نکنه فردا حتما دانلود میکنم چون ذخیره هیزمم داره ته میکشه وسطش دیس میشم......راجبه محدودیت سرعت هم فکر کن ببین به کجا میرسی.......مرسی

Genral four
13-07-2008, 15:25
بیا اینم این محدودیت را از بین میبره به احتمل 99% از بین میبره

Genral four
13-07-2008, 15:27
این مساله که مین تغییر نمیکنه خیلی خوبه دست درد نکنه فردا حتما دانلود میکنم چون ذخیره هیزمم داره ته میکشه وسطش دیس میشم......راجبه محدودیت سرعت هم فکر کن ببین به کجا میرسی.......مرسی

همین حالا دانلود کم بابا حجمش همش 20 کیلوبایته

officer
13-07-2008, 15:27
ببینم دست درد نکنه تو چقدر مهربونی خدا از بزرگی کمت نکنه البته دوستان باید منو ببخشن چون فکر کنم 40 تا اسپم دادم....

Genral four
13-07-2008, 15:35
به زودی اموزش های زیاد و خوبی از من خواهید آمد ............

officer
13-07-2008, 15:36
من 2تا سوال دارم یکی این که سرعت گیر خوب هست ؟ من چن جا دیدم زاد خوب نبودن ارتفاشون هم زیاد بود
و اینکه نمیشه خلاف رانندگی تو بازی در نظر گرفت اگه خلاف کنی پلیس باد دنبالت؟ببخشید من فقط سوال میکنم چون سیستمم خرابه الان دارم از یه سیستم خیلی قدیمی استفاده میکنم قدرت edit نداره.....الان یادم اومد یکی دیگه اینکه کاری کنیم که پلیس به جای اینکه به مردم تیر بزنه دستگیرشون کنه با خودش ببره؟؟؟؟؟

Genral four
13-07-2008, 15:39
من 2تا سوال دارم یکی این که سرعت گیر خوب هست ؟ من چن جا دیدم زاد خوب نبودن ارتفاشون هم زیاد بود
و اینکه نمیشه خلاف رانندگی تو بازی در نظر گرفت اگه خلاف کنی پلیس باد دنبالت؟ببخشید من فقط سوال میکنم چون سیستمم خرابه الان دارم از یه سیستم خیلی قدیمی استفاده میکنم قدرت edit نداره.....

نه بدرد نمیخوره و ممکنه بازی خطا بده و بازی گیر کنه ............
من خودم چندتا مد دارم با تشکر :40:

Genral four
13-07-2008, 15:42
کسی دیگه کمک نمیخواد میخوام اینترنت را قطع کنم ؟؟؟

Genral four
13-07-2008, 15:45
و اینکه نمیشه خلاف رانندگی تو بازی در نظر گرفت اگه خلاف کنی پلیس باد دنبالت؟ببخشید من فقط سوال میکنم چون سیستمم خرابه الان دارم از یه سیستم خیلی قدیمی استفاده میکنم قدرت edit نداره.....الان یادم اومد یکی دیگه اینکه کاری کنیم که پلیس به جای اینکه به مردم تیر بزنه دستگیرشون کنه با خودش ببره؟؟؟؟؟

فکر کنم همچین مدی دارم که پلیس مردم را دستگیر کنه . من دیگه رفتم خدافظ . شاید فردا مدی که میخوای بگذارم

officer
13-07-2008, 15:45
قطع کن ما حرف خصوصی داریم :-)

Moh3en_DDD
13-07-2008, 17:30
Genral four ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست های کوتاه و پشت سر هم و در فاصله زمانی کم , خلاف قوانین است .

از کلماتی که حالت چت گونه دارند هم خودداری کنید .

در صورت تکرار , برخورد خواهد شد ...

hshak2006
13-07-2008, 21:10
متاسفانه دیگه از پراید خبری نیست . من به مجید میگم که اگه درست کرد اون رو اینجا نزاره چون یه سری دزد ( منظورم از کسایی که میان اینجا و الکی با یه بار پست دادن خودشون رو جا میکنن ) از تمام چیزایی که من و دوستانم درست کردیم یه cd زدن . البته من این رو از یکی از دوستان شنیدم درصورتی که این خبر راست باشه از پراید خبری نیست . تا پس فردا اون cd رو میگیرم امیدوارم دروغ باشه .

Genral four
13-07-2008, 21:23
Genral four ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست های کوتاه و پشت سر هم و در فاصله زمانی کم , خلاف قوانین است .

از کلماتی که حالت چت گونه دارند هم خودداری کنید .

در صورت تکرار , برخورد خواهد شد ...
چشم دیگر تکرار نمیشه .
راستی پرا شما دیگه به تاپکیک زیر سر نمیزنید ؟

Genral four
13-07-2008, 21:25
POLICE PACK

Genral four
13-07-2008, 21:30
اینم فایل درست ولی با تغییرات ساخته شده من و GTA Place :
-----------------------------------
کارش اینه که مشکلات ترافیکی حل شده و هیچ گونه باگ ندارد

Genral four
13-07-2008, 21:33
اقا افیسر که خواسته بودند مدی باشه که پلیس ها مردم را دستگیر کنند ممکن است در اینجا پیدا کند

Genral four
13-07-2008, 21:36
جای کارل در جی تی ای 5 این نیکو بازیگر جی ای ای IV میاد تو بازی :40::40::40:

Genral four
13-07-2008, 21:41
==========================
Installation:
1) Installation Sanny Builder (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
2) Unpack all file "cleo".cs in X:\Program Files\Rockstar Games\Gta San Andreas\CLEO
3) Unpack all file "TXD".txd in X:\Program Files\Rockstar Games\Gta San Andreas\models\txd
4) Unpack file fonts.txd in X:\Program Files\Rockstar Games\Gta San Andreas\models
================================

Genral four
13-07-2008, 21:44

با این مدسرعت سنج و 2 چیز دیگه به بازی اضاف میشه

Genral four
13-07-2008, 21:45
بابا کسی ماشین سمند 87 نداره بذاره ؟؟؟
یا پیکان جدید که اسپرت باشه ؟؟؟

hshak2006
13-07-2008, 21:54
راستی جنرال از چیزایی که ساختی عکس نذاشتی . عکس بزرگ بزار من یه کم به تو مشکوکم.

officer
13-07-2008, 23:11
سلام
با تشکر از جنرال فور بخاطر پیگیریشون ولی باید بگم که سایت gtainside رو پسرعموی مهد کودکی من هم میشناسه و اینکه چند روز پیش بخاط عکسی که فکر کنم hamid emiter از تکچرخ گذاشته بود تمام 119 صفحه مود این سایت رو گشتم ولی نه اون مود رو دیدم و نه این مود پلیس رو.......گرفتی منظورم چیه؟؟؟؟ :31: :5: باز هم مرسی که پیگیری میکنین..

GAME-GTR
14-07-2008, 00:12
general Four

فکر کنم تو داری از این جا سو استفاده میکنی.
گفتی سمند 87 یا پیکان اسپرت میخوای ، اینا یعنی که تو داری با استفاده از کاری که دیگران میکنند استفاده تجاری میکنی.
جی تی ایه تو هم مال اهوازه ، اهوازم ماله ایرانه و تو ماشینه ایرانی برای بازیت میخوای.
عکسای جی تی ایه عزیزت رو هم دیدم ، متاسفانه اون سه تا ماشینا رو من دارم اسفاده میکنم. من از مود
super Cj و این ماشینای تو حدود دو ساله که دارم استفاده میکنم.
جوجه ، بهتره بچسبی به کار خودت.
GRAND
THEFT
AUTO
UNDERGROUND
اینم اسم بازیه منه.

japrap
14-07-2008, 08:08
ببخشيد
من يك سوالي داشتم و اون اينه كه وقتي من بازي را اجرا مي كنم سرعت بازي فوق العاده بالا و زمان به سرعت مي ره و ماشين ها با هم تصادف مي كنند و بطور كلي اصلا نميشه بازي كرد مي خواستم اگه ميشه يك نفر لطف كنه راه درست كردنش را به ما بگه

Genral four
14-07-2008, 09:07
general Four

فکر کنم تو داری از این جا سو استفاده میکنی.
گفتی سمند 87 یا پیکان اسپرت میخوای ، اینا یعنی که تو داری با استفاده از کاری که دیگران میکنند استفاده تجاری میکنی.
جی تی ایه تو هم مال اهوازه ، اهوازم ماله ایرانه و تو ماشینه ایرانی برای بازیت میخوای.
عکسای جی تی ایه عزیزت رو هم دیدم ، متاسفانه اون سه تا ماشینا رو من دارم اسفاده میکنم. من از مود
super Cj و این ماشینای تو حدود دو ساله که دارم استفاده میکنم.
جوجه ، بهتره بچسبی به کار خودت.
GRAND
THEFT
AUTO
UNDERGROUND
اینم اسم بازیه منه.

جوجه کوچولو من برای بار 100000 میگم این بازی کاملا ساخته من و البته یک سری سو استفاده هایی شده ولی
خودم ساختمش قیمت 5000 تومان . اخر کسی پراید نداره ؟؟؟؟

hamid_emiter
14-07-2008, 09:15

Danoosh Pichgahe
14-07-2008, 09:20
GRAND
THEFT
AUTO
UNDERGROUND
اینم اسم بازیه منه

چرا دروغ میگی؟ 2 هفته بعد از ساخت GTA SanAndreas اون پچ ساخته شد

Danoosh Pichgahe
14-07-2008, 09:21
حمید سوالت رو در تایپیک Zmodeler مطرح کن تا اون جا جواب بدم

hamid_emiter
14-07-2008, 09:29
كسي مود super cj رو نداره بزاره با اموزشش؟

Genral four
14-07-2008, 10:04
من نگفتم که ساخته نشده گفتم مال من یه چیز دیگه است مثلا هدفگیری های جدید و تازه و .....

Genral four
14-07-2008, 10:20
اینم چند کار دیگه از بازی تا همه ساختش را باور کنند :

Genral four
14-07-2008, 10:21
کسی رمزی نداره که Cj تفنگ را به زمین بندازه ؟ مثل اینکه وقتی یکی را میکشی اگر تفنگ داشته باشه تفنگه نمایان میشه

japrap
14-07-2008, 11:05
آقا كسي نبود به سوال ما جواب بده خواهش مي كنم يكي من را راهنمائي كنه چرا سرعت بازي من اينقدر بالاست هرچي كد هم مي زنم كه سرعت پايين بياد نمي ياد

Genral four
14-07-2008, 12:03
آقا كسي نبود به سوال ما جواب بده خواهش مي كنم يكي من را راهنمائي كنه چرا سرعت بازي من اينقدر بالاست هرچي كد هم مي زنم كه سرعت پايين بياد نمي ياد
ممکنه که options بازی دستکاری شده است . :31:

officer
14-07-2008, 12:05
سلام
راهی نیست که cj اسلحه هاشو بندازه.... یعنی نمیخوام وقتی سوار ماشین میشم اسلحه رو فرمون ماشین باد

Mohsen EA
14-07-2008, 12:22
نه نیست ........

hshak2006
14-07-2008, 12:46
خوب اقای جنرال شما که میگی من مسجد ساختم عکسش کو . نکنه دروغ میگفتی . این عکسایی هم که گذاشتی تغییری نکرده . فکر کنم چون شما تازه ادیت رو یاد گرفتی یه کم خوشحال شدی و فکر میکنی که هر چی دوست داشته باشی میتونی درست کنی .

Genral four
14-07-2008, 12:48
کی گفته نیست از قدیم گفتن خواستن توانستن است . اگر تو سایت های خارجی بگردیم ممکنه پیدا کنیم ....

hshak2006
14-07-2008, 13:22
چرا جواب نمیدی نکنه کم اوردی

hamid_emiter
14-07-2008, 14:15
ديدم تاپيك ديگه چيزي نميزاره خودم دست بكار شدم
اگه نظر بديد ميزارمش

hamid_emiter
14-07-2008, 14:20

اين كارايي كه تو انجام دادي همشون تو سايت GTA GARAGE هست همون تكسچر هاست .

hamid_emiter
14-07-2008, 14:21
خوب اقای جنرال شما که میگی من مسجد ساختم عکسش کو . نکنه دروغ میگفتی . این عکسایی هم که گذاشتی تغییری نکرده . فکر کنم چون شما تازه ادیت رو یاد گرفتی یه کم خوشحال شدی و فکر میکنی که هر چی دوست داشته باشی میتونی درست کنی .

منم با اقا حامد موافقم شما ذوق زده شديد

Genral four
14-07-2008, 14:23
کی ؟ من کم اوردم ؟ هه هه !!!
اینم عکس هایش :
در ضمن دیگه درمورد بازی حرفی نزینید چون الان خیلی ها ازش سو استفاده میکنند
دیگه چی ؟

Genral four
14-07-2008, 14:27

اصلا به شما ها چه من این بازی را درست کردم و چشم حسود بترکد !!!! مثل یه عده ...
اسم نمیبرم .......

GAME-GTR
14-07-2008, 14:30
جوجه کوچولو من برای بار 100000 میگم این بازی کاملا ساخته من و البته یک سری سو استفاده هایی شده ولی
خودم ساختمش قیمت 5000 تومان . اخر کسی پراید نداره ؟؟؟؟

منم بلدم با دانلود مود و پچ و ماشینو ... از GTAinside بگم بازیه جدید ساختم.اسم بازیت gta - ahvaz هستش
پس چرا تو سان اندریاس بازی اجرا میشه؟؟پراید بازی رو بی کلاس نمیکنه؟؟ حیف که پشت سیستمم. وگرنه
خودتو اهوازو با هم یکی میکردم. واقعا سوژه خنده منی!:27::31:

خودت دروغ میگی.من هنوز بازیرو به ******* معرفی نکردم که پخش بشه اونوقت تو بازیه منو با پچ مقایسه
میکنی؟؟

من نگفتم که ساخته نشده گفتم مال من یه چیز دیگه است مثلا هدفگیری های جدید و تازه و .....

تو چه فوزولی؟؟؟؟؟ به تو چه که دانوش چی به من گفته جنرال موتورز؟:27::31::31:

hamid_emiter
14-07-2008, 14:32
اسم نمیبرم .......

مگه هركس كه ماشين ها رو عوض كنه بهش ميگن طراح جي تي اي
اگه راست ميگي عكس مسجد و مرحلشو بزار

Genral four
14-07-2008, 14:36
مگه هركس كه ماشين ها رو عوض كنه بهش ميگن طراح جي تي اي
اگه راست ميگي عكس مسجد و مرحلشو بزار

تو سوژه خندمی:20::31: واقعا من وقتی کنار مسجد میرم بازی گیر میکنه و اگر مشتری گفت این که خرابه منم میگم
مشکل از سیستم خودتتان است ..........

Genral four
14-07-2008, 14:39
منم بلدم با دانلود مود و پچ و ماشینو ... از GTAinside بگم بازیه جدید ساختم.اسم بازیت gta - ahvaz هستش
پس چرا تو سان اندریاس بازی اجرا میشه؟؟پراید بازی رو بی کلاس نمیکنه؟؟ حیف که پشت سیستمم. وگرنه
خودتو اهوازو با هم یکی میکردم. واقعا سوژه خنده منی!:27::31:

خودت دروغ میگی.من هنوز بازیرو به ******* معرفی نکردم که پخش بشه اونوقت تو بازیه منو با پچ مقایسه
میکنی؟؟

تو چه فوزولی؟؟؟؟؟ به تو چه که دانوش چی به من گفته جنرال موتورز؟:27::31::31:

اره فضولم اما تو چطه که تو کار دیگران دخالت میکنی ؟؟؟؟ هیچ کدوم از ایم ماشین ها تو سایت ها نیست
شیرفم شد ؟؟؟؟؟؟:21:

GAME-GTR
14-07-2008, 14:43
ديدم تاپيك ديگه چيزي نميزاره خودم دست بكار شدم
اگه نظر بديد ميزارمش

چیزه قشنگیه. خیلی خوبه ، خصوصا اون حمید امیتر پشت آمبولانس. البته اگه رو عکس نباشه یعنی رو خود ماشین باشه.

نزن تو ذوق بچه. خوب ذوق بچست دیگه.

اینم عکس هایش :
دیگه چی ؟

اون بنز رو من دارم. هومر رو هم همینطور. این عکس بالا ها رو من تو یکی از صفحه های مود gtainside دیدم.

اسم نمیبرم .......

نبر. یه وقت ضایع میشی.

GAME-GTR
14-07-2008, 15:03
GENERAL FOUR

Filename / URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک دانلود بنز لیموزینه جنابعالی.

GAME-GTR
14-07-2008, 15:29
همونطور که حمید امیتر عزیز خودشون هم گفته بودند که ماشینارو ویرایش میکنند. این آ مبولانس 115
هم درست کردند. دستشون درد نکنه.
لینک دانلود ماشین اصلی:
Filename / URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Benz Smurd.zip

بازم میگم قصد اینکه بخوام دسته کسی رو رو کنم ندارم.

hamid_emiter
14-07-2008, 17:57
همونطور که حمید امیتر عزیز خودشون هم گفته بودند که ماشینارو ویرایش میکنند. این آ مبولانس 115
هم درست کردند. دستشون درد نکنه.
لینک دانلود ماشین اصلی:
Filename / URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Benz Smurd.zip

بازم میگم قصد اینکه بخوام دسته کسی رو رو کنم ندارم.

مرسي ممنون.
اگه اپ كنمش ميزارمش فقط بايد صبر كنيد

hamid_emiter
14-07-2008, 18:00
تو سوژه خندمی:20::31: واقعا من وقتی کنار مسجد میرم بازی گیر میکنه و اگر مشتری گفت این که خرابه منم میگم

برو كم فيلم بازي كن ما خودمون ته اين كاراييم
GTA AHVAZ :27:

داش يعقوب
14-07-2008, 18:23
بچه ها از شما ممنون که دست GENERAL FOUR را رو کردید.... من قصد خرید این بازی تقلبی جی تی ا اهواز را داشتم ... واقعا بعضی ها برای پول در اوردن چه کارها که نمی کنند :13:

behzad1374
14-07-2008, 18:49
واقعا كار شما عالي بود.
پول با آدم چه ميكنه؟؟؟!!!!!:13:

hamid_emiter
14-07-2008, 18:55
بچه ها از شما ممنون که دست GENERAL FOUR را رو کردید.... من قصد خرید این بازی تقلبی جی تی ا اهواز را داشتم ... واقعا بعضی ها برای پول در اوردن چه کارها که نمی کنند :13:
داش يعقوب يوقت اين كارو نكني اين اقا حتي يك كار كه تكسچرشو عوض كرده باشه هم نكرده فقط يك IMGTool داره باهاش ماشين هاي دانلود شده رو ميريزه تو بازي همين

داش يعقوب
14-07-2008, 19:35
بچه ها یه سوال داشتم چه طور می شه گرافیک gta رو تغییر داد ....مثلا گرافیک بالا یا پایین ببریم

GAME-GTR
14-07-2008, 20:28

خوب تو به اون بد بخت گفتی مشکل از سیستم خودتان است.
اگه رفت ویندوز سیستمشو عوض کرد ، بعد اومد دوباره گفت چی میگی؟
به چند نفر میخوای بگی مشکل از سیستم خودته؟(منظورم طرف مقابله)
این پول که حرومه!:13:

GAME-GTR
14-07-2008, 21:09

این عکسا مال GTA garage هست. لباس cj تو سه تا عکس باهم فرق میکنه.

اینم عکس هایش :
دیگه چی ؟

ولی تو عکسای خودت لباس اول بازیه cj هست.
رادار بازی هم تو عکسا باهم فرق میکنه.
گند زدی.:13:

امین گرامی
14-07-2008, 22:49
سلام!

از پراید چه خبر؟:20:

GAME-GTR
15-07-2008, 00:01
رفتیم سایپا گفتند ثبت نام نمیکیم. ( آقا مجید چیزی نگفته)

hshak2006
15-07-2008, 00:08
رفتیم سایپا گفتند ثبت نام نمیکیم. ( آقا مجید چیزی نگفته)
مگه شما خبر ندارید مجید دیگه نمیتونه بیاد .

GAME-GTR
15-07-2008, 02:01
مگه شما خبر ندارید مجید دیگه نمیتونه بیاد .

چرا ؟ چی شده مگه؟

GAME-GTR
15-07-2008, 02:09
چطوری باید اسم ماشینارو تو جی تی آ تغییر داد؟

میشه کاری کرد موقع دنده عقب چراغش روشن بشه؟
میشه کاری کرد که ماشین راهنما بزنه؟