PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

mohammadrezams
21-03-2008, 14:52
جناب راما ايرواني ازا ين به بعد من تكستچر ها رو بصورت پيغام خصوصي ميدم . پيغام خوصيتو چك كن ...

ebicross
21-03-2008, 15:07
دیدم ماشین پلیس ایرانی جور شد گفتم پلیسش رو هم من بزارم که دوتا پلیس هست که یکیش یک گروهبان هست و دومی هم مامور یگان ویژه برای بنزهای مشکی که بنز رو اگر برای FBI گذاشته باشید اینها به جای مامورای FBI قرار میگیرن و گروهبانه هم میشه پلیس شهر Los Santos.
البته گروهبانه زیاد جالب در نیومد و مامور یگان هم از خود بازی هست با این تفاوت که چشمهاش مثل مامورای ایرانی پوشیده تر شده و لبهاش هم دیده میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یه چیزی - این بنز که خط سبز داره خط آبیش رو هم برای راهنمایی رانندگی بزارین و به جای پلیسهای بین جاده ای قرار بدین. خیلی توپ میشه.

hshak2006
21-03-2008, 16:30
اگه میشه یکی از دوستان پلیس برای راهنمایی و رانندگی و برای نیروی انتظامی درست کند . لطفا

hshak2006
21-03-2008, 19:03
دیدم کسی برای ما چیزی نمی زاره گفتم خودم یه چیزی بزارم . اگه کسی خواست بگه براش بزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 19:05
خب هر کاری که می خواستم بکنم رو کردین اون وقتایی که من پول گیری نه نه یعنی عید دیدنی رفته بودم،خب حالا من چه کار بکنم؟

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 19:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیکان پلیس ورژن 1

دانلود:

پیکان تاکسی تلفنی ورژن 1.2:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!!!!!

دانلود:

دانلود تکسچر:

پژو آر-دی (RD):

download:

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 21:38
اگه کسی کارت های بازی پاسور رو داره ؛ در این تایپیک عکس با کیفیت همه ی ورق هاش (52 تا ست) رو بذاره...

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 22:09
کسی نیست جوابم رو بده؟ آهان رفتین عید دیدنی نه؟! خوبه دیگه حالا چقدر جمع کردین؟منظورم همون مایهعه هست؛پول...!

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 22:15
کسی نیست جوابم رو بده؟ آهان رفتین عید دیدنی نه؟! خوبه دیگه حالا چقدر جمع کردین؟منظورم همون مایهعه هست؛پول...!

mmezrab
21-03-2008, 23:13
دیدم ماشین پلیس ایرانی جور شد گفتم پلیسش رو هم من بزارم که دوتا پلیس هست که یکیش یک گروهبان هست و دومی هم مامور یگان ویژه برای بنزهای مشکی که بنز رو اگر برای FBI گذاشته باشید اینها به جای مامورای FBI قرار میگیرن و گروهبانه هم میشه پلیس شهر Los Santos.
البته گروهبانه زیاد جالب در نیومد و مامور یگان هم از خود بازی هست با این تفاوت که چشمهاش مثل مامورای ایرانی پوشیده تر شده و لبهاش هم دیده میشه.
]

راستی یه چیزی - این بنز که خط سبز داره خط آبیش رو هم برای راهنمایی رانندگی بزارین و به جای پلیسهای بین جاده ای قرار بدین. خیلی توپ میشه.

کارات قشنگ شده
من پلیس ناجا یگان ویژه رو امشب میزارم

[QUOTE=hshak2006;2224046]دیدم کسی برای ما چیزی نمی زاره گفتم خودم یه چیزی بزارم . اگه کسی خواست بگه براش بزارم[QUOTE]

کار شما هم خیلی خوب شده
بزاری بد نیست

اما هر دوی شما عزیزان
بگین فایل کله این پلیس اسمش چیه تا من واسش تو مکس ریش بزارم
فکر کنم جالب بشه

mmezrab
22-03-2008, 00:29
این هم پلیس یگان ویژه
که فقط یادتون باشه تنظیمات ماشین رو حتما انجام بدین

این عکسش :

اینم خوش برای دانلود :

اینم پسورد فایل زیپ :

موفق باشین

ebicross
22-03-2008, 05:48
این هم همون پلیس گروهبانه ولی با ریش با حجم 20 کیلو بایت:

mmezrab
22-03-2008, 06:03
یه چراغ جدید و توپ دقیق از رو خودش طراحی کردم
اگه خوب شده بگین بزارم
عکساش:

اینم عکس آژیر :

البته هرچی گشتم عکس خوب پیدا نکردم اگه کسی عکس با کیفیت
از ماشین پلیس 100 داره بزاره تا آژیر رو بهتر کنم

قربان شما

ebicross
22-03-2008, 06:19
دوستان من ماشین یگان رو دانلود کردم.
به نظرم تنها مشکلاش این هست که باید یکم چراغ گردونش از نظر ارتفاع کوچکتر بشه و یکم باید به رفلکس شیشه هاش اضافه بشه چون الان فکر میکنی شیشه نداره.
ممنون

از نظر هندلینگ هم مشکل داشت که من این هندلینگ رو براش درست کردم که امکانات زیر رو داره:
چرخها کمی پهن شدند
Anty Roll داره
اکسل ها مک فرسون شدند
سرعت تا 300 کیلومتر شده
شتاب بالا رفته
قدرت تخریب زیاد شده
ماشین سنگین تر حرکت میکنه
مانور ماشین زیاد شده
درجا هم دور میزنه

به نظرم این بهتر شده

behdeh3000
22-03-2008, 09:25
سلام
چند تا عکس ماشین پلیس
----------------------------

mmezrab
22-03-2008, 12:25
اینایی که شما دادی اصلا کیفیت نداره

این عکسارو برای کسانی گذاشتم که میگفتن نمیشه ماشینو برد تو 3DS MAX

این چراغ هم فکر کنم از همه شبیح تر شده

چطوره ؟

mohammadrezams
22-03-2008, 12:43
ايول خيلي خوب شده .

hshak2006
22-03-2008, 12:47
اقای mmezrab اگه منظورت ادم های پلیس شهری که اول اسمشون مخفف شهر هاست مثل(lapd1 ) که la مخفف شهر اول و بقیه ی شهر ها هم (sf).( lv) هستند که باید به انها یه pd1 اضافه کنید. راستی بنزت هم خیلی خوب شده ولی اگه می شه بگو من چطوری میتونم بجای این چرخ هاش چرخهای جدید اضافه کنم یعنی چطوری میتونم یه چیز جدید اضافه کنم.

hshak2006
22-03-2008, 13:12
اینم برای کسانی که پلیس ایرانی رو میخواستن همون عکس صفحه پیش

aRThaS_08
22-03-2008, 13:29
راما جان لطفا اون بنز که توی پست 3016 عکسشو گذاشتی بزار
.:: ممنون ::.

Danoosh Pichgahe
22-03-2008, 16:11
ببخشید لطفا برین تو این سایت:

خیلی گیج کنندَست؛انگاری مثل همین سایته اما شما را به عنوان مهمان قبو می کنه...

Danoosh Pichgahe
22-03-2008, 17:21
سلام من میتوانم عکس های اکشن از مدل هایتان برای دانلود بیشتر بگیرم

Danoosh Pichgahe
22-03-2008, 17:24
نمی دونم چرا پست هایم رو 3-4-6 قولویی میدم!!

Danoosh Pichgahe
22-03-2008, 17:26

علت:

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 29 seconds.<<<

چرا این جوری میشه؟

mmezrab
22-03-2008, 20:36
اینم لباس پلیسی که من درست کردم
چند تا گذاشته بودین اما وقتی اونارو میزدم تو بازی پلیسه سفید میشد !!!
اگه خواستی علتش رو بدونی چون اسم تکسچرت رو هم باید هم نام فایل خودش کنی و حتما برای ادیت کردن
از فرمت TGA استفاده کنی
به هر حال ...

این عکس کار من :

اینم خودش برای دانلود :

اینم پسورد فایل RAR :

milad10
22-03-2008, 21:33

علت:

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 29 seconds.<<<

چرا این جوری میشه؟
شما هر پستي كه ميدي فرقي نميكنه تو كدوم تاپيك بايد 30 ثانيه صبر كني بعد يه پست جديد بدي

milad10
22-03-2008, 21:39
اگه خواستی علتش رو بدونی چون اسم تکسچرت رو هم باید هم نام فایل خودش کنی و حتما برای ادیت کردن
از فرمت TGA استفاده کنی
به هر حال ...

این عکس کار من :

اینم خودش برای دانلود :

اینم پسورد فایل RAR :

خيلي خوبه.ديگه تو gta برادر بسيجي هم داريم:31:

hshak2006
22-03-2008, 23:46
اقای mmezrab اون روا چی شد درستش کردی اتو بوس چطور. عکسش رو فردا می زارم

mmezrab
22-03-2008, 23:58
روا خوب قرار شد عکس بزارین دیگه
ممد چنتا عکس خوب به من داد اما زاویه ها خوب نبود اما کیفیت عالی بود
قرار شد اصلاح منه بده به من

اتوبوس هم من اتوبوسش رو دارم قرار شد شما دوستان عکس اتوبوس بزارین که نزاشتین

من همچنان منتظرم

ضمنن تا عیده همه بیکاریم وقت داریم انقدر کار کنیم ها تعطیلات تموم بشه وقت کمتر میشه

lamia.boy
23-03-2008, 00:23
سلام دوستان من تازه کارم میشه بپرسم چهجوری این ماشین ها رو باید آورد تو بازی قبلا کردما اسم برنامشو یادم رفته فقط

mmezrab
23-03-2008, 00:29
سلام دوستان من تازه کارم میشه بپرسم چهجوری این ماشین ها رو باید آورد تو بازی قبلا کردما اسم برنامشو یادم رفته فقط

به اولای تاپیک میرفتی مفهمیدی
در هر صورت ...
با این برنامه GTA Garage Mod Manager 2.3Cیا GGMM

کپی کن تو مسیر بازی و بعد فیل GGMM رو اجرا کن
یه سرچ کنی پیدا میکنی

behdeh3000
23-03-2008, 10:27
از فرمت TGA استفاده کنی
به هر حال ...

این عکس کار من :

اینم خودش برای دانلود :

اینم پسورد فایل RAR :

خیلیل جالبه ممنون:20::20::31::31::10:

hshak2006
23-03-2008, 11:10
بچه ها کسی خیابان و جاده جدید یعنی اسفالت جدید داره

mohammadrezams
23-03-2008, 12:12
بچه ها کسی خیابان و جاده جدید یعنی اسفالت جدید داره
من يه پك واسه آسفالت دانلود كرده بودم اما چند روز بعد ديدم بازيم توي بعضي نقاط كه ميرم گير ميكنه .
اما اينم لينك يكيش :

اين يكي بهتره :

اما براي اينكه نتايج بيشتري پيدا كني به آدرس :

برو بعد توي فليد متن بنويس street نتايج خوبي گيرت مياد :27:.

hshak2006
23-03-2008, 16:14
اقا محمد رضا دستت درد نکنه

koro_136927
23-03-2008, 17:07
این تایپ خیلی از اهدافش دور شده
من که دیگه بهش سر نمیزنم
ماشینایی که ایرانیا میسازن خیلی از لحاظ گرافیک پایینه

lamia.boy
23-03-2008, 19:39
به اولای تاپیک میرفتی مفهمیدی
در هر صورت ...
با این برنامه GTA Garage Mod Manager 2.3Cیا GGMM

کپی کن تو مسیر بازی و بعد فیل GGMM رو اجرا کن
یه سرچ کنی پیدا میکنی

در هر صورت مرسی سرچ کردم همه چی رو فهمیدم ! مرسی

mohammadrezams
24-03-2008, 07:49

_ سازنده هليكوپتر : HUEY HOG
_ ویرایش : MohammadReza
_ جايگزيني با : Maverick
حجم 2.86 مگابايت :

behdeh3000
24-03-2008, 09:22
محمد رضا جان دستت درد نکنه خیلی ممنون

behdeh3000
24-03-2008, 09:56
راستی محمد رضا جان می تونی F-18 رو یکمی تغییرش بدی و به جنگنده صاعقه ی ایرانی تبدیل کنی

hshak2006
24-03-2008, 10:16
اقای behdeh 3000 شما لینک دانلود f-18 رو با عکس جنگنده ی صاعقه بزار تا بشه تبدیلش کرد

rezapassword
24-03-2008, 11:33
اینو بگم هواپیمای داخل بازی اف 16 هست نه اف 18

aRThaS_08
24-03-2008, 12:17
سلام ...
من از شما خواهش میکنم انقدر اون بیچاره ای که گفت نمیام رو اذیت نکنید خوب راست میگه بدبخت ببینید با یه حرف اون شما 5,6تا اسپم دادید توروخدا نکنید این کارارو

koro_136927
24-03-2008, 13:00
سلام امروز یکی از بچه ها به من گفت که منو دارید مسخره می کنید
اما اگه من گفتم دیگه سر نمی زنم به خاطر این بود که من اولش فکر می کردم شماها جمع شدید که به gta چیزایی اضافه کنید که کسی اونارو نداره مثل sv;hvdn اما من اگه بخوام به بازی پیکان یا پژو اضافه کنم خوب میرم یه gta tehran میخرم

mohammadrezams
24-03-2008, 13:21
سلام امروز یکی از بچه ها به من گفت که منو دارید مسخره می کنید
اما اگه من گفتم دیگه سر نمی زنم به خاطر این بود که من اولش فکر می کردم شماها جمع شدید که به gta چیزایی اضافه کنید که کسی اونارو نداره مثل sv;hvdn اما من اگه بخوام به بازی پیکان یا پژو اضافه کنم خوب میرم یه gta tehran میخرم
باشه از اين به بعد چيزاي خارجي هم مي زاريم . ببين ما منظورمون اين بود كه از سايت هاي خيليم معروف چيزي نزاريم . اگه يه چيز تك پيدا كنيم ميزاريم . مثلا يكي مياد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید صد تا موتو ميزاره ( فرد خاصي رو نميگما ) خوب بابا همه ميتونن از اين سايت موتور دانلود كنن ديگه چرا همه رو ميخواي بزاري . من ميرم دنبال چند تا چيز توپ :27:

mohammadrezams
24-03-2008, 13:27

hshak2006
24-03-2008, 13:28
اقای mmezrab من از اتوبوس عکس گرفتم ولی حجمش خیلی زیاد شد 3 مگابایت ( البته zip شده) اگه می شه بگو از کجا های اتوبوس عکس می خوای تا فقط همو نا رو بزارم. راستی من یه اتوبوس دانلود کردم که خیلی شبیه ایرانی هاست ولی تو zmodeler نمیاد چجوری ببرمش تو zmodelr:10:

mohammadrezams
24-03-2008, 13:30

aRThaS_08
24-03-2008, 14:14
سلام محمدرضا جان ، اولا تکراری بود دوما قرار شد وسیله ای نزاریم و فقط کد اون سایت رو بزاریم ولی باز ممنون

mohammadrezams
24-03-2008, 15:14
حجم : 611 كيلوبايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار گيري بجاي : PCJ 600
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصوير :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود :

Danoosh Pichgahe
24-03-2008, 20:03
درود بر شما...

اگه میشه یه wave edittor که بشه صدا ها رو با اون به تمامی امواج تبدیل کرد؛لینک دانلودش را التماس می کنمبذارید.

armin_goooodboy
25-03-2008, 11:47
دوستان ماشینهای شیک شاسی بلند پیدا کردین بذارین من طالبم اساسی
شیک ها
مثل Bmw X5 کهع فقط با همین میگردم :d

aRThaS_08
25-03-2008, 12:46
میلاد خان قرار شد دیگه ایشون رو مسخره نکنید در صورت تکرار به مدیریت گزارش خواهد شد
.:: با تشکر ::.

ebicross
25-03-2008, 18:58
تلفنت رو بده من تماس بگیرم یه جوری راضیت کنم بیای ؟؟
اگه تو نیای دیگه کسی نمیاد
این ظلم رو در حق بچه های این تاپیک نکن تورو خدا
بچه ها شما یه چیزی بگین آخه
اگه این نیاد چه خاکی تو سرمون بریزیم چه کار کنیم
بد بخت میشیم!
من یکی که خودمو آتیش میزنم!
شما رو نمیدونم
شما یه کاری بکیند :((((((((((((((

بچه ها شما ناراحت نباشین من میرم دنبالش برش می گردونم

بچه هامن آدرسشو بلدم ببينيد اگه نمياد بگين تا برم سراغش به زور كتك هم شده برش گردونم.اگه نياد بدبخت ميشيم.ميخاين دسته جمعي يه نامه به رئيس جمهور بنوسيم كه عقلا اون يه كاري بكنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gifتو رو خدا نرو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

کار از این حرفا گذشته
من به آقا امام زمان پناهنده شدم خودش یه جوری دست ارو بگیره و به دل این الهام کنه که نره
نمی دونم چیکار کنیم
من افسردگی گرفتم از حالا
ببینم شما دکتر خوب سراغ ندارین ؟
راستش دیگه انگیزمو برای زندگی از دست دادم
همه چی رو خاکستری می بینم :((((((((((((((((((((((((((

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif
توجه---------------------------------------توجه
راما جان ازدوري koro_136927 خودكشي كرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
من هم الان خودم رو دار ميزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
شما هم اگه نتونستيد koro_136927 رو برگردونيد هر چه زودتر خودكشي كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gif
به مدیر انجمن اطلاع داده شد.
واقعا جای تاسف داره.
نظم تاپیک بهم خورده...

ebicross
25-03-2008, 19:49
این اتوبوس رو میزارم تا شاید از رو اسکلتش بشه یه ایرانی رو ساخت چون از همه نظر شبیه هست.
لینک دانلود با حجم 1.82 مگابایت.

اين تاپيك خيلي وقته كه مطلب زيادي نداشته منم خواستم يه تنوعي بشه.فضاي تاپيك خشك بود شما سردو خشكترش كردي.......................
به هر حال من قصد بدي نداشتم و شما خيلي تندروي كردي.
ما كه رفتيم شما بمون واين تاپيك........................................ .....................
من که نگفتم قصد بدی داشتی...
ولی بهتره تاپیک رو محور خودش حرکت کنه چون اینجا انجمن متفرقه هم داریم.
واقعا شما به یک گزارش به مدیر میگین تندروی؟؟
به هر حال بهتره سر بحث اصلی تاپیک بریم و ادامه ندیم.

hshak2006
25-03-2008, 23:24
اقای ebicross منظور ما از اتوبوس (اتوبوس بنز که ایران خودرو تولید میکنه هست ) . و این هم عکس هاش برای اقای mmezrab که استاد منه .

majid_sd2009
26-03-2008, 09:01
سلام بچه ها من اومدم چند روزی بود رفته بودیم سفر .
پلیست خیلی قشنگ شده آقا راما .
من یکی داشتم می ساختم زیاد قشنگ نشده بود .
برای جاده نظرتون چیه گشت نامحسوس درست کنیم.

Danoosh Pichgahe
26-03-2008, 09:52
گشت نامحسوس چیه ؟؟:31:

یک به من لینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بده

Danoosh Pichgahe
26-03-2008, 09:54
گشت نامحسوس چیه ؟؟:31:

لینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدین

abolfazl35
26-03-2008, 10:28
كسي مودي نداره بشه شكل ظاهري و رنگ بدن كارل را عوض كرد
مي دونم دوستان توي صفحات قبلي گذاشتند ولي هرچه گشتم نيافتم
لطفا كمك كنيد
ممنون

mohammadrezams
26-03-2008, 11:14
كسي مودي نداره بشه شكل ظاهري و رنگ بدن كارل را عوض كرد
مي دونم دوستان توي صفحات قبلي گذاشتند ولي هرچه گشتم نيافتم
لطفا كمك كنيد
ممنون
مود سفيد پوست كردن كارل رو ميتوني توي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در قسمت skins پيداش كني. براي تغيير شكل كارل جانسون مود هاي مختلفي هست مثلا مود شخصيت بازي مكس پين و يا Lion شخصيت اويل و ... اما اينا موقتي هستن و خيلي مشكلات دارن مثلا نميتوني بري سلموني و لباس عوض كني و ممكنه توي مراحل به مشكل بر بخوري و ...

mohammadrezams
26-03-2008, 11:30

اين هم يه لامبورگيني باحال ديدم خوشگله گفتم براتون آپلود كنم .
از قابليت هاش هم ميشه گفت :
هندلينگ عالي و استاندارد
سرعت بالا
گرافيك بالا و تكستچرهاي قوي
فرمان پذيري آسان
درضمن من كه امتحان كردم با چرخ پنچرم تقريبا خوب راه ميرفت
بدنه قوي و ... كه بايد خودتون ببينيد !
لينك دانلود با حجم 859 كيلوبايت :

پسورد فايل فشرده :

milad10
26-03-2008, 14:58
محمد رضاممنون ادامه بده عقلا يكم دانلود كنيم.تو اين چند روزه اين تاپيك خيلي خلوت شده.راما هم معلوم نيست كجارفته.

milad10
26-03-2008, 15:11
ميتوني توي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در قسمت skins پيداش كني. براي تغيير شكل كارل جانسون مود هاي مختلفي هست مثلا مود شخصيت بازي مكس پين و يا Lion شخصيت اويل و ... اما اينا موقتي هستن و خيلي مشكلات دارن مثلا نميتوني بري سلموني و لباس عوض كني و ممكنه توي مراحل به مشكل بر بخوري و ...
راستي اين شخصيت اويل همون ---- كجاي سايته gta mods هست؟

aRThaS_08
26-03-2008, 15:37
برو توی GTAinside من اونجا دیدم در ضمن خیلی هم خوش تیپه

hshak2006
26-03-2008, 19:51
سلام اقای gta 5 ورود شما رو تبریک می گم

mohammadrezams
26-03-2008, 19:51

_ ویرایش : MohammadReza
_ هدفگير پيشرفته + تعادل سنج و...
_ حجم : 2.41 مگابايت
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
_ لينك دانلود :

Danoosh Pichgahe
26-03-2008, 20:04
لینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های WAVE EDITTOR رو با کرک و... بدین

یکی دست من رو بگیره . من رو کمک کنه دیگه.

aRThaS_08
26-03-2008, 20:31
سلام ...
دانوش جان توی همه تاپیکها درخواست نده توی یکی بده بالاخره من جواب میدم:d
توی گوگل "Cool Record Edit Pro" رو بسرچ به خاطر کرک هم برو به سایت
keygen.ms

majid_sd2009
26-03-2008, 21:51
اینم کارهای من
سمند جدید البته از صبح روی بدنش کار میکردم تازه دارم تکسچر می دم
اینم بگم بدنش از من نبوده ،من کمی روش کار انجام دادم
نظر یادتون نره

اینم یک خانم چادری 10دقیقه بیشتر روش کار نکردم

hshak2006
26-03-2008, 23:11
اقا مجید این خانوم چادری رو اگه می شه یکم لاغرترش کن خیلی چاق .

ebicross
27-03-2008, 05:15
از ورژن های ULTRA EDITION نرم افزار NERO استفاده کن.

سمند جدید البته از صبح روی بدنش کار میکردم تازه دارم تکسچر می دم
اینم بگم بدنش از من نبوده ،من کمی روش کار انجام دادم
نظر یادتون نره
خیلی توپه فقط اگر میشه سمند رو LX کن.
اینم چند تا تکسچر برای شما که LX رو درست کنی. ممنون

milad10
27-03-2008, 07:08
برو توی GTAinside من اونجا دیدم در ضمن خیلی هم خوش تیپه
تو خوش تيپيش كه شكي نيست.اگه ميشه لطف كنو لينك دانلودش رو بزار.

milad10
27-03-2008, 07:20
دانوش يك wave editor پيداكردم.

milad10
27-03-2008, 07:23
دانوش ببين اين بدردت ميخوره؟

ebicross
27-03-2008, 08:10
چند تا تکسچر از سورن میزارم هرکس میتونه درست کنه.
شما میتونید از اسکلت AUDI A8L برای سورن استفاده کنید.

لینک دانلود با حجم 200 کیلوبایت هست.

majid_sd2009
27-03-2008, 09:28
چند تا تکسچر از سورن میزارم هرکس میتونه درست کنه.
شما میتونید از اسکلت AUDI A8L برای سورن استفاده کنید.

لینک دانلود با حجم 200 کیلوبایت هست.
سلام آقا ابی عکسات خیلی خوبه ولی من مشکل دارم تو بازی که میارم بازی هنگ می کنه.!!!
نمی دونم چیکار کنم

aRThaS_08
27-03-2008, 12:06
اینم اسکین لئون که میلاد خواست GTAinside نتونستم برم از روی سیستم خودم آپ کردم

ebicross
27-03-2008, 14:19
سلام آقا ابی عکسات خیلی خوبه ولی من مشکل دارم تو بازی که میارم بازی هنگ می کنه.!!!
نمی دونم چیکار کنم
منم هرکار کردم نشد.
بهترین اسکلت ها برای AUDI A8L هست و پژو 406.

راستی اگر کسی خواست پراید صندوق دار بزنه میتونه از اسکلت Subaru Impreza استفاده کنه.

hshak2006
27-03-2008, 15:22
سلام بچه ها من در حال ساختن هواپیمای مسافربری ایرانی هستم اگه درست شد عکسش رو می زارم

hshak2006
27-03-2008, 15:59
اینم عکسش اگه خواستین بگین براتون بزارم . راستی نظر یادتون نره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

koro_136927
27-03-2008, 19:45
دست گلت درد نکنه اما فکر میکنم قبلأ یکی دیگه هم ساخته بودش

hshak2006
27-03-2008, 20:04
دست گلت درد نکنه اما فکر میکنم قبلأ یکی دیگه هم ساخته بودش
شما اشتباه میکنی چون خودم از سایت gtainsaide گرفتمش و هواپیمایی ترکیه بود . اگه میتونی عکس اون رو که میگی قبلا ساختن برام بزار

aRThaS_08
27-03-2008, 20:54
ایران ایر نساخته بودن ولی ماهان ایر این زیر هست

hshak2006
27-03-2008, 23:08
واقعا به نظر شما این شبیه مال منه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_sd2009
27-03-2008, 23:21
ایران ایر نساخته بودن ولی ماهان ایر این زیر هست

پس من کی ام ایران ایر رو که من چند ماه پیش ساختم.!!!!!!!!
بچه ها اینو نگاه کنید !!!!!!!!!!!
پیکان
این داخل تردی مکس هست.

hamedtarghi
28-03-2008, 02:29
سلام به همه دوستان.

به اقاي aRThaS_08 كه استاد ضد حال زدن به بنده هستند هم ارادت داريم.

راستي اين ماشينه خيلي باهاله...

hamedtarghi
28-03-2008, 02:43
كسي ماشين نيسان وانت براي gta sa داره .

اگه لينكشو داريد بذارين ممنون ميشم.

حياتيه......................

behdeh3000
28-03-2008, 09:28
سلام
یه مشکل دارم من چند تا سلاح وارد بازی کردم ولی نشون نمی ده یعنی تو بازی شکل سلاح رو نشون نمیده. می تونم با اون سلاح تیراندازی کنم و لی انگار چیزی توی دستش نیست و بالا جای که شکل سلاح رو نشون میده هیچی نیست و فقط تعداد تیر رو می نویسه

hshak2006
28-03-2008, 09:44
سلام بچه ها کسی ماشین towtrack دست نخورده یعنی مال خود بازی رو برای من میزاره. لطفا

mohammadrezams
28-03-2008, 09:57
سلام
یه مشکل دارم من چند تا سلاح وارد بازی کردم ولی نشون نمی ده یعنی تو بازی شکل سلاح رو نشون نمیده. می تونم با اون سلاح تیراندازی کنم و لی انگار چیزی توی دستش نیست و بالا جای که شکل سلاح رو نشون میده هیچی نیست و فقط تعداد تیر رو می نویسه
اسم سلاح هايي رو كه عوض كردي بگو تا من خوبشون رو بزارم . اينجور موقع ها بك آپ خيلي حياتيه !
من حدس ميزنم پك سلاح هاي بازي مكس پين رو دانلود كرده باشي چون من فقط در اين مورد برام اين اتفاق پيش اومد . سلاح ها رو توي زد مدلر بيار ببين چطوره . شايد dff خالي باشه ...

hshak2006
28-03-2008, 10:07
از بچه ها چه کسی میتونه این تصویر که لینکش پایین هست رو تبدیل کنه به شماره ایرانی . البته فونت عدد ها باید مثل همین و عدد ها باید جای همین حروف ها قرار بگیره . اگه کسی درست کرد بگه

behdeh3000
28-03-2008, 14:18
محمد رضا جان ممنون می شم بزاری
M4-sniper -tec9
دوربین عکاسی رو هم با نوکیا 6600 عوض کردم مشکلی نداشت
dff شون سالمه چون تو برنامه GGMM سلاح رو نشون میده

behdeh3000
28-03-2008, 14:25
سلام
حالا که کار بنز پلیس تموم شده بهتر پلیس صحرایی رو بسازید

تويوتا لندكروزر

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تويوتا وانت دو كابين مدل1998

aRThaS_08
28-03-2008, 15:03
مجید اگه اون پیکان درست شد برای ما هم بزار خیلی باحاله راستی من یه مزدا سری جدید پیدا کردم که هندلینگش خیلی ضدحاله اگه خواستید بگید بزارم تا هم پلاکش رو ایرانی کنید و هم یه هندلینگ توپ براش ردیف کنید

hamedtarghi
28-03-2008, 15:37
بازم سلام به همه دوستان.

كسي لينك ماشين وانت نيسان رو نداره.

ممنون ميشم اگه بذاريد.

hamedtarghi
28-03-2008, 15:55
بيا اقاي hshak2006 اينم towtrack . خودم اپلودش كردم.

hshak2006
28-03-2008, 15:57
اقای hamedtarghi دستت درد نکنه خیلی ممنون

hamedtarghi
28-03-2008, 16:21
اختيار داريد من كه كاري نكردم.

majid_sd2009
28-03-2008, 16:54
مجید اگه اون پیکان درست شد برای ما هم بزار خیلی باحاله راستی من یه مزدا سری جدید پیدا کردم که هندلینگش خیلی ضدحاله اگه خواستید بگید بزارم تا هم پلاکش رو ایرانی کنید و هم یه هندلینگ توپ براش ردیف کنید
عزیز اون پیکان رو که من نساختم کس دیگه تو تردی ساخته اگه بشه اون پیکان رو به ما بده خیلی خوب میشه شاید بتونم تبدیلش کنم بزاریم تو بازی.

majid_sd2009
28-03-2008, 17:18
اینم سمند جدید
با بدبختی تا اینجا پیش رفتم
کار بعدی بعد از این tسمندLX وسورن
:18::18::18::18::18::18:

majid_sd2009
28-03-2008, 18:08
آقا ابی اون ماشینی رو که گفتی بدنش مثل پراید صندوق دار هست رو اگه میشه بزارید یا بگید مال کدوم شرکت هستش؟
لطفا
F1

ebicross
29-03-2008, 06:14
باید تکسچر رو باز کنی. تو تکسچر باید سه فایل باشه که یکی اسم اسلحه به اضافه ی ICON هست یعنی اگر اسم اسلحه Tec9 هست اون فایل tec9icon نام داره.
حالا باز دو راه داره.
اگر این فایل هست و توش سیهه که خودت باید یکی براش طراحی کنی و باید از آلفا هم استفاده کنی و اگر اصلا وجود نداره میتونی به تکسچر اون رو اضافه کنی. و باز هم باید خودت بسازیش و طراحی کنی.
این عکسها رو ببین. اولی همون tec9icon هست و دومی tec9iconA که آلفا هست.

آقا ابی اون ماشینی رو که گفتی بدنش مثل پراید صندوق دار هست رو اگه میشه بزارید یا بگید مال کدوم شرکت هستش؟
لطفا
F1
تو همه ی ماشینها Subaru Impreza از شرکت Subaru خیلی به پراید میخوره. فقط باید اسپویلر عقبشو برداری.
چراغهاشم کاری نداره و فقط چراغ جلوش یکم کوچکتر از پرایده.
برای دانلودش هر سایتی بری گیر میاد.

behdeh3000
29-03-2008, 08:15
ببخشید آقا ابی تکسچر رو باید از کجا باز کنم

behdeh3000
29-03-2008, 08:30
من در حال ساخت ماشین ریو هستم درست شد می زارم

rezapassword
29-03-2008, 09:25
سلام
دوستان
چمد وقت هست که نیستم
و دیگه هم نمیتونم بیام البته فعلا
چون از چند شرکت ایمیل های دعوت به کار برا برنامه نویسی دریافت کردم با شرایط خوب
باید یه سری به تهران بزنم
خلاصه دارم میر م
و متاسفم که نمیتونم از حضور اساتیدی چون شما استفاده کنم
خوشحال میشدم در کنارتون باشم و از سخنانتون استفاده کنم
اما حیف
همیشه خدا نگهدارتون باشه
خدافظ

hshak2006
29-03-2008, 13:21
سلام به همه کسی میدونه کد رنگ ابی چنده . اگه میشه یکی بگه باید چجوری اینارو پیدا کنیم

aRThaS_08
29-03-2008, 16:22
اول carcols.dat همه رنگها کدش هست

امضا ام را بخونین
29-03-2008, 21:12
اینم سمند جدید
با بدبختی تا اینجا پیش....

اون فایل سمند که قفل بود؛لطفا چگونه باز کردنش رو توضیح بده
در ضمن به تمامی افراد بگم که من "دانوش پیچگاه" هستم...برای اتلاعاط بیشتر امضا یم را بخونین»»

hshak2006
29-03-2008, 22:02
این مشکل رو فقط کسانی میتونن رفع کنن که zmodeler بلدن. من یه ماشین اصلی بازی رو توی zmodeler تغییر دادم و تکتچر های جدید به اون اضافه کردم اما وقتی میارمش تو بازی رنگ بدنه که ابی هست رو سیاه نشون میده و بقیه رنگ ها رو هم جا به جا نشون میده البته بگم که رنگ carcols اون رو سفید کردم . اگه بگین چجوری میتونم درستش کنم حتما براتون میزارمش . در ضمن توی ggmm رنگش رو درست نشون میده. :12::45::42::42::34::15:

ebicross
30-03-2008, 01:32
ببخشید آقا ابی تکسچر رو باید از کجا باز کنم
مگه اسلحه دو تا فایل نداره. یکی DFF و یکی TXD؟
اون TXD رو با TXD Workshop باز کن.

سلام به همه کسی میدونه کد رنگ ابی چنده . اگه میشه یکی بگه باید چجوری اینارو پیدا کنیم
2 - 4 - 7 - 10 - 11 - 20 - 28 - 32 - 39 - 53 - 54 - 56 - 59 - 67 - 71 - 94 - 95 - 97 - 98 - 100 - 108 - 125

در ضمن به تمامی افراد بگم که من "دانوش پیچگاه" هستم...برای اتلاعاط بیشتر امضا یم را بخونین»»
دانوش جان تو همه چیز یادت رفته چطوری میخوای USER رو پس بگیری؟ بهتره با MAFIA یا بابک مشکلت رو در میون بزاری. پیشنهاد میکنم آقا بابک چون بیشتر آنلاین هست سریعتره.
در مورد سمند فکر میکنم مجید خودش از اسکلت یه ماشین دیگه استفاده کرده.

majid_sd2009
30-03-2008, 07:18
اون فایل سمند که قفل بود؛لطفا چگونه باز کردنش رو توضیح بده
مگه من گفتم اینو از رو سمند قبلی ساختم که می گی قفل هست.
من این رو از روی اسکودا ساختم.(مثل سمند قبلی)
بیاین اینم بلو پرینتر سمند.

behdeh3000
30-03-2008, 09:59
ممنون آقا ابی

کاربر_P30W
30-03-2008, 10:12
بلو پرینتر میخوام چی کار!

ببخشید فکر کردم از روی سمند قبلی ساختیش...

کمک!

من دانوش پیچگاه هستم و پسوردم یادم رفت و درنتیجه شناسه ام رفت پی کارش کمکم کنید

دانوش جان تو همه چیز یادت رفته چطوری میخوای User رو پس بگیری؟ بهتره با Mafia یا بابک مشکلت رو در میون بزاری. پیشنهاد میکنم آقا بابک چون بیشتر آنلاین هست سریعتره.

Mafia یا بابک کی هستن؟ چطوری میتونم با اون ها حرف بزنم؟ چون وب سایت من رو به عنوان "عضو جدید"میشناسه پس پیغام خصوصی هم ندارم ؛ حالا چه غلطی کنم؟

aRThaS_08
30-03-2008, 10:49
MaFia

Babak

hshak2006
30-03-2008, 11:27
کسی جواب مارو نمیده. خیلی مهم

majid_sd2009
30-03-2008, 11:40
سلام من دقیقا نفهمیدم مشکلت چیه ؟
ماشین رو آپلود کن و برام بفرست ببینم چیکاره،بعده جوابتو می دم .
اینم عکسهای جدید از سمند
اگه کسی سمند دور برش هست بره از تو دوزیش خوصوصا از درها عکس بگیره لازم دارم اگه خدا بخواد بعد از 13براتون می زارم چون شاید دوازدهم و سیزدهم خونه نباشیم و ماشین هم هنوز خیلی ایراد داره.

اینم از داشبورد که یکم شبیه سمند کردمش

majid_sd2009
30-03-2008, 11:43
ای بابا چرا اینجوری شد
به دلیل تکرار شدن پست بالا بعدا بقیه پست ها ویرایش می شود
چون الان که چیزی ندارم بنویسم

majid_sd2009
30-03-2008, 11:44
اینم عکسهای جدید از سمند
اگه کسی سمند دور برش هست بره از تو دوزیش خوصوصا از درها عکس بگیره لازم دارم اگه خدا بخواد بعد از 13براتون می زارم چون شاید دوازدهم و سیزدهم خونه نباشیم و ماشین هم هنوز خیلی ایراد داره.

majid_sd2009
30-03-2008, 11:47
اینم عکسهای جدید از سمند

*Ali*
30-03-2008, 12:08
سلام بچه ها
اگه کسی سیستم مورد نیاز برای شاهزاده ایرانی 2 را داره بگه

hshak2006
30-03-2008, 13:36
بیا اقا مجید دستت درد نکنه نظرت هم بده لطفا

mohammadrezams
30-03-2008, 14:23

اين هم يه فولكس واگن كه توي ايران هم هست .
از قابليت هاش ميتونم بگم :
_ اسپرت شدن اونم با رينگ و سپر و چراغ و باله و ديگر وسايل بصورت اختصاصي ( توي فايل دانلود هست )
_ گرافيك بالاي خودرو و داخل آن
_ سرعت و هندلينگ مناسب
_ اين ماشين به طوريه كه وقتي ببرينش توي گاراژ براي اسپرت كردن ميتونين وقتي سپر عقبي رو عوض مي كنين چراغ رو هم عوض كنين كه اين توي تصوير بالا و آخريش تصاوير سمت چپ و راست ديده ميشه .
================================
پسورد فايل فشرده :
حجم : 4.26 مگابايت
لينك دانلود فايل :

behdeh3000
30-03-2008, 14:49
آقا محمد رضا تفنگ ها رو نزاشتی

ebicross
30-03-2008, 15:10
سلام بچه ها
اگه کسی سیستم مورد نیاز برای شاهزاده ایرانی 2 را داره بگه
به تاپیک مخصوصش برین، بهتون جواب میدن. اینجا انجمن هک و ادیت بازی و تاپیک GTA Sanandreas هست.

para2ks
30-03-2008, 15:11
سلام
واقعا زحمت کشیدین
فقط تو رو خدا کمک کنید
من اصلا نمیتونم هیچ کودوم رو دانلود کنم
میشه تمام ماشین ها و هر چیز ایرانی رو یکی کنین بعد یه هاست معتبر که بشه دانلود کرد بذارین؟
به خدا دعاتون میکنم :(

starpars
30-03-2008, 15:16
سلام ممنون از زحماتي كه ميكشين

بچه هاي انجمن سه بعدي چيزاي جالبي با مكس ميسازن از اونجا هم استفاده كنين مثل همين ماشين پيكانه يا چيزاي ديگه مثل اينا :

وسايل جنگي

BMW موست وانتد

mohammadrezams
30-03-2008, 15:24
آقا محمد رضا تفنگ ها رو نزاشتی
هركاري كردم توي mid.net و ifile.it آپلود نشد نميدونم چرا ؟؟؟؟ برا همين توي اكنات خودم برات آپلود كردم .اسلحه هاي جديد و زيباييه هركي اسلحه هاش كاملا دستنخوردست دانلود كنه كه تا چند روز ديگه حذفش ميكنم ...
بفرماييد :

majid_sd2009
30-03-2008, 17:34
اینم آموزش.

behzad1374
30-03-2008, 17:36
سلام . من بعد از مدتي باز مزاحم شدم.
كسي نميدونه كه cables.txd توي gta3.img وجود داره يانه. اگه وجود داره التماس ميگنم يكي بذاره. بازيم به هم ريخته.:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

mohammadrezams
30-03-2008, 17:43
سلام . من بعد از مدتي باز مزاحم شدم.
كسي نميدونه كه cables.txd توي gta3.img وجود داره يانه. اگه وجود داره التماس ميگنم يكي بذاره. بازيم به هم ريخته.:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچين فايلي اصلا وجود نداره ... بازيت چرا ريخته به هم از كجا ميدوني از همچين فايليه ؟ اصلا بگو بازيت چجوري شده ؟

behzad1374
30-03-2008, 18:46
همچين فايلي اصلا وجود نداره ... بازيت چرا ريخته به هم از كجا ميدوني از همچين فايليه ؟ اصلا بگو بازيت چجوري شده ؟
من داشتم ماشين cabbie رو ميذاشتم كه 2تا cabbie.txd ريختم. يكي رو پاك كردم. اما شك كردم كه نكنه فايل زيري رو پاك كرده باشم.
مشكل بازيم اينه كه بعد از چند دقيقه قفل مي كنه. حالا ممكنه از cj_coin_op باشه .
اگه كسي فطي ويبب اين رو داره حتما بذاره.
از همه ممنونم. بسيار زياد. مخصوصا از جناب آقاي محمد رضا صبحانيخواه متشكر تر هستم.

mohammadrezams
30-03-2008, 18:55
من داشتم ماشين cabbie رو ميذاشتم كه 2تا cabbie.txd ريختم. يكي رو پاك كردم. اما شك كردم كه نكنه فايل زيري رو پاك كرده باشم.
مشكل بازيم اينه كه بعد از چند دقيقه قفل مي كنه. حالا ممكنه از cj_coin_op باشه .
اگه كسي فطي ويبب اين رو داره حتما بذاره.
از همه ممنونم. بسيار زياد. مخصوصا از جناب آقاي محمد رضا متشكر تر هستم.
مگه تو از gta3.img بك آپ نميگيري ؟ ببين درست ميگم ؟
شما يه ماشين برا تاكسي cabbie دانلود كردي بعد براي txd دو تا فولدر داشت كه هر دوتا توشون cabbie.txd بوده و شما هم بجاي اينكه يكيشون رو بريزي هر دوتا رو ريختي نه ؟
يا اينكه اشتباهي دو بار ادد كردي كدوم ؟ اگه ميخواي بگو به چه فايل هايي مشكوكي من اگه حجمشون كم بود برات بزارم ...

behzad1374
30-03-2008, 19:12
مگه تو از gta3.img بك آپ نميگيري ؟ ببين درست ميگم ؟
شما يه ماشين برا تاكسي cabbie دانلود كردي بعد براي txd دو تا فولدر داشت كه هر دوتا توشون cabbie.txd بوده و شما هم بجاي اينكه يكيشون رو بريزي هر دوتا رو ريختي نه ؟
يا اينكه اشتباهي دو بار ادد كردي كدوم ؟ اگه ميخواي بگو به چه فايل هايي مشكوكي من اگه حجمشون كم بود برات بزارم ...
من اشتباهي 2 بار ادد كردم.
به فايل cj_coin_op.dff شك دارم آخه يه بار اشتباهي به جاي اين كه cj_coin_op.txd رو delete بكنم ، dff اون رو delete كردم. حالا اگه فايل cj_coin_op.dffداشتي خواهش مي كنم بذار ازت خيلي خيلي متشكرم چون مشكلات رو خيل عالي پي گيري ميكني.:11::10:
از جناب mmezrab هم ميخوام كه ماشين پليس خود را بگذارند. خيلي عالي شده. خيلي ممنونم.
باز هم از همه متشكرم.

mohammadrezams
30-03-2008, 19:50
من اشتباهي 2 بار ادد كردم.
به فايل cj_coin_op.dff شك دارم آخه يه بار اشتباهي به جاي اين كه cj_coin_op.txd رو delete بكنم ، dff اون رو delete كردم. حالا اگه فايل cj_coin_op.dffداشتي خواهش مي كنم بذار ازت خيلي خيلي متشكرم چون مشكلات رو خيل عالي پي گيري ميكني.:11::10:
از جناب mmezrab هم ميخوام كه ماشين پليس خود را بگذارند. خيلي عالي شده. خيلي ممنونم.
باز هم از همه متشكرم.
من كه همچين فايلي توي gta3.img نديدم اما توي gta_int بود . همينجا رو ميگي نه ؟ بيا اينم فايل dff :

behdeh3000
30-03-2008, 19:56
هركاري كردم توي mid.net و ifile.it آپلود نشد نميدونم چرا ؟؟؟؟ برا همين توي اكنات خودم برات آپلود كردم .اسلحه هاي جديد و زيباييه هركي اسلحه هاش كاملا دستنخوردست دانلود كنه كه تا چند روز ديگه حذفش ميكنم ...
بفرماييد :

محمد رضا جان ممنون :10:
راستی اسم من محمد گودرزی است:5:

behdeh3000
30-03-2008, 20:22
ماشین ریو ویرایش شده توسط :محمد گودرزی
Behdeh3000
خیلی جالب نشده دیگه ببخشید
اگه خواستید بگید بزارم
راستی عقبش هم یکم کار داره

majid_sd2009
30-03-2008, 22:25
بچه ها من یک مشکل با سمند پیدا کردم اونم اینه که دو تا در عقب رو به هم وصل کردم و حالا از در سمت راست نمیشه وارد شد ولی در عقب سمت چپ رو که باز می کنی در سمت راست هم باز می شه ولی به طرف در سمت چپ .الان مثل خ ر تو گل موندم.

ebicross
30-03-2008, 23:01
Behdeh3000
اگه خواستید بگید بزارم
برای اینکه مارکها و نوشته های ماشین پشتش سیاه نشه از آلفا استفاده کن.
برای الفا باید نوشته ها رو و چیزهایی که میخوای دیده بشه رو سفید کنی و بقیه رو سیاه.

behdeh3000
30-03-2008, 23:07
آقا ابی لطفا یه آموزش کوچک بده من زیاد وارد نیستم

para2ks
31-03-2008, 00:45
دمتون گرم بابا خوبه من یه خواهشی کردم هیشکی اصلان نگاه هم نکرد:41::41:

ehsssssan
31-03-2008, 02:54
دوست من زياد ناراحت نشو شما تازه اومدي هنوز عادت نكردي.يكم طول ميكشه جواب دادن.:27:

من مي خواستم يه سوال بكنم
من اگه مثلا بخوام يكي از اين ماشين هايي كه بچه ها درست كردن رو تو بازي داشته باشم.چيكار بايد بكنم.لطفا كامل توضيح بديكد:40::31:

ehsssssan
31-03-2008, 02:55
من 2تا سي دي از بازار گگرفتم البته 2 سال قبل و نصبش كردمتمام ماشين ها فرق كردن بهجز چندتا ماشين اصلي.لطفا در مورد پست بالا كمك كنيد

hshak2006
31-03-2008, 10:12
اقای احسان شما باید با استفاده از برنامه img tool ماشین هایی رو که دانلود کردی و دو تا فایل با پسوند های dff و txd رو توی gta 3 که باید با همون برنامه img جایگذین کنی البته بهتر به صفحه های اول بری تا اطلاعات بیشتری کسب کنی.

hshak2006
31-03-2008, 10:16
مجید جان من فهمیدم باید چکار کنم ولی نمیدونم که باید از اول ماشین رو تغییر بدم یا فقط همون کاری که گفتی انجام بدم بعد ماشین رو سیو کنم . راستی نظرتو دربارهی ماشینی که ویرایش دادم چیه.

majid_sd2009
31-03-2008, 10:49
دوست من زياد ناراحت نشو شما تازه اومدي هنوز عادت نكردي.يكم طول ميكشه جواب دادن.:27:

من مي خواستم يه سوال بكنم
من اگه مثلا بخوام يكي از اين ماشين هايي كه بچه ها درست كردن رو تو بازي داشته باشم.چيكار بايد بكنم.لطفا كامل توضيح بديكد:40::31:
بابا تو دیگه کی هستی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
300 صفحه بیشتر از این تاپیک رد شده هنوز نفهمیدی؟!!!!!!!!!!!111:18::18::18::18::18: :18:

مجید جان من فهمیدم باید چکار کنم ولی نمیدونم که باید از اول ماشین رو تغییر بدم یا فقط همون کاری که گفتی انجام بدم بعد ماشین رو سیو کنم . راستی نظرتو دربارهی ماشینی که ویرایش دادم چیه.

شما همون کاری رو که گفتم بکن بعد سیو کن و برو تو بازی .
اون کار باعث میشه متریال رنگ روشنتر بشه و اون سایه که که داخل بازی کل رنگ رو می گیره از بین بره.
منتظر سمند جدید باشید داره مشکلاتش حل میشه .من از صبح ساعت 8 میشینم به درست کردن سمند و ساعت 13میریم استراحت و دوباره بعد از ظهر هم همینطور با این سمند ور می رم تا به اینجا رسیده.
یعنی کلا یک هفته هست که9 ساعت در روز به ساخت سمند می پردازم.

behdeh3000
31-03-2008, 11:01
Behdeh3000
اگه خواستید بگید بزارم

دانلود

behdeh3000
31-03-2008, 11:02
راستی هر کی دعوت نامه پرشین گیگ خواست بگه

hshak2006
31-03-2008, 13:06
با کمک اقا مجید تونستم ویرایشش بدم میدونم خوب نشده ولی چون اولین کارم هست لطفا نظر بدین

behdeh3000
31-03-2008, 13:44

جلوی ماشین جالبه اما عقب یه کم کار می خواد:10:

behdeh3000
31-03-2008, 13:46
راستی چرا در تو این تایپک اسلحه قایق یا وسایل دیگه گذاشته نمی شه و فقط به ساخت ماشین می پردازید

mohammadrezams
31-03-2008, 14:12
راستی چرا در تو این تایپک اسلحه قایق یا وسایل دیگه گذاشته نمی شه و فقط به ساخت ماشین می پردازید
توي صفحات بگرد خيلي گذاشتيم !!!

majid_sd2009
31-03-2008, 14:22
[
جالب شده ولی بهتر بود امداد خودروی سایپا رو همشو رو در می نوشتی .
کمک...............
f1
f1
f1
تودوزی سمند می خوام.
بزارید دیگه نامردا یعنی هیچکدومتون سمند ندارید ؟!!!!!!!
یا همسایه هاتون ندارن؟

behzad1374
31-03-2008, 15:26
من كه همچين فايلي توي gta3.img نديدم اما توي gta_int بود . همينجا رو ميگي نه ؟ بيا اينم فايل dff :

دستت درد نكنه . كمك بسيار بسيار بزرگي بود بازيم درست شد. مرسي.:11::40::10::11:

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 15:32
راستي من عضو جديدم هوامو داشته باشيد

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 15:36
من دنبال برنامه هاي MapEditor v.032 و zmodeler2 و همچنين برنامه هايي براي ساختن اسلحه و شخصيت هستم اگه در پست هاي قبلي بوده چون من عضو جديدم يا لينكش رو اينجا بذارين يا اگه ميشه ادرس صفحه
چون من ميخوام براي شما چيز هاي جالبي
بسازم

باتشكر از همه ي دوستان عزيز

behzad1374
31-03-2008, 15:39
عالي شده من دنبال همچين خودرويي ميگشتم.
لطفا روي عقبش بيشتر كار كن اون وقت بذارش. به نظر من خيلي طرفدار داره. يكيش هم خودمم.

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 15:47
استاد بهزاد اگه اينجايي جواب بده:46:

hshak2006
31-03-2008, 15:49
ممنونم از همه ی کسانی که نظر دادن ولی کسی رنگه بدنه رو نگفت رنگش خوبه یا باید تغییر بکنه

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 15:52
دوست عزيز hshak2006شما يه چيزي بگو

behzad1374
31-03-2008, 15:52
استاد بهزاد اگه اينجايي جواب بده:46:
در خدمتم استاد پنجعلي.:5:
كاري داشتيد؟:31:

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 15:58
دوست عزيز hshak2006شما يه چيزي بگو

behzad1374
31-03-2008, 16:03
Behdeh3000
اگه خواستید بگید بزارم

دانلود

عالي است .:31:
خيلي ممنونم:11:

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 16:06
من دنبال برنامه هاي MapEditor v.032 و zmodeler2 و همچنين برنامه هايي براي ساختن اسلحه و شخصيت هستم اگه در پست هاي قبلي بوده چون من عضو جديدم يا لينكش رو اينجا بذارين يا اگه ميشه ادرس صفحه
چون من ميخوام براي شما چيز هاي جالبي
بسازم

باتشكر از همه ي دوستان عزيز

اينارو ميخوام

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 16:13
چون من تازه واردم جوابم رو نميدين:19:

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 16:21
من خسته شدم يكي اين برنامه هارو بده

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 16:29
به خدا خسته شدم به امام رضا خسته شدم به همهي پيامبرها و 12امام خسته شدم كمي هم به فكر من باشيد

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 16:37
بهزاد جان ميتوني برنامه هايي كه دادم برام جور كني

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 16:44
ما ديگه برگ چاغاندريم

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 17:10

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 17:12
ه هايي كه داده ام برايم جور كنيد

وحيد پنجعلي
31-03-2008, 17:13
loro_136927 شما برنامه هارا جور كن

koro_136927
31-03-2008, 17:16
کدوم برنامه هارو میخوای؟

hshak2006
31-03-2008, 17:22
اقای وحید نمی خوام دخالت کنم ولی اگه زیاد پست بدی اونم پشت سر هم به تو گیر میدن و ممکن مدیر ها حذفت کنن اگر هم چیزی می خوای بهتر تو تاپیک جستوجو کنی تا خودت پیداش کنی . چون قبلا همه بر نامه هایی که می خوای رو بچه ها گذاشتن.

alishahvali
31-03-2008, 17:24
يا حضرت عباس بابا يكي جواب اينو بده تا تاپيك منفجر نشده:18::18::18::18:

آقا وحيد شما هم خسته نباشيد خوب اگه كسي بياد جوابتون را ميده لازم نيست اين همه پست بدي
:grrr::grrr::grrr::grrr:
دوستان اگه ميشه اسم فايل TXD اون نوشته هايي كه روي ديوار هست و cj بايد با اسپري عوضش كنه را بديد هر دو شونا.
ممنون

koro_136927
31-03-2008, 17:28
hashak 2006 ماشینت عالیه اما بهتره یه خورده بیشتر روی عقب ماشین کار کنی در ضمن اگر خط کنارشو نارنجی کمرنگ بزنی طبیعی تر میشه
اما در کل منتظر ماشینای بعدیتم

behdeh3000
31-03-2008, 17:31
آقا وحید چرا اینقدر عجله داری صبر کن
برای ویرایش نقشه map editor

------------------------------------------------------------------------------------------------
برای ویرایش آدم های بازی PedEditor

------------------------------------------------------------------------------------------
ZModeler 2.0.4 (mit DFF-Filterبرای ویرایش بدنه وسایل نقلیه

---------------------------------------------------------------------------------------------

و در آخر این همه پشت سر هم پست نده

behdeh3000
31-03-2008, 18:45
راستی بچه ها GTA Tehran چی شد هنوز ادامه می دن یا نه اگه کسی یه عکس از بازی داره بزاره ممنون می شم

majid_sd2009
31-03-2008, 19:00
دیدم تاپیک صوت کور شده گفتم کار جدیدم رو بزارم من برای این کار 6 روز وقت صرف کردم و حداقل روزی 9 ساعت داشتم روش کار می کردم تا این شده.البته هنوز کامل نیست و هنوز نقص هایی داره که در ورژن بعدی برطرفش می کنم.
اینم عکسش

اینم خودش برای دانلود :
دوباره تاکید می کنم استفاده غیر قانونی ازش نشه .
فکر فروش رو هم از سرتون بیرون کنید (با شما ها نیستم ها با کسانی هستم که میان این کارها رو می کنن مثل شرکت.....گیم).
الان شما فکر می کنید چرا گروه جی تی ای تهران ادامه نمی دن به خاطر اینکه یک نفر کل چیزهایی رو که ساختن زده رو سی دی و فروخت،ه کی دیگه می آد از اونا بخره.
با حجم 1 مگابایت.
لینگ غیر مستقیم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینگ مستقیم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم پسورد:

hshak2006
31-03-2008, 19:38
اینم یه ارم توپ برای سمند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hshak2006
31-03-2008, 20:05
از بچه ها خواهش میکنم از نیسان وانت ( امداد خودرو ) عکس برام بزارین تا بهتر بتونم شبیه به واقعیت رو درست کنم

majid_sd2009
31-03-2008, 20:07
من یک تعقیرات الکی توش انجام دادم اینم عکسش کسی بلو پرینتر نیسان ویا عکس از جلو عقب و بغل نیسان رو اگه داره بزاره واجبه راستی نظرتون رو راجع به سمند هم بگین

hshak2006
31-03-2008, 20:21
مجید جان میشه بگی چجوری این کار رو کردی هم اژیرش و هم پشتش. البته فقط بگو چجوری آژیرش رو حرکت دادی یعنی چجوری به یک جسم تبدیلش کردی

behdeh3000
01-04-2008, 00:14
آقا مجید دمت گرم سمندت خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ... جالب و قشنگ تر شده

lastking.merlin
01-04-2008, 00:51
سلام سلام سلام سلام سلام خیلی متاسفم وارد بحث profesional شما میشم اما 1 مشکل اساسی دارم می خواستم بدونم سیو بازی بدون فعال بودن cheat تو دست و بالتون هست اگه بدید یک دنیا ممنون

aranok
01-04-2008, 01:07
مجيد جان شرمنده 2 تا عكس از نيسان دارم ولی زياد جالب نيستن حالا ميزارم شايد به دردت خورد.

اگه بده به بزرگی خودت ببخش:11:

عكس 1

عكس 2

موفق باشی.

aranok
01-04-2008, 01:13
سلام سلام سلام سلام سلام خیلی متاسفم وارد بحث profesional شما میشم اما 1 مشکل اساسی دارم می خواستم بدونم سیو بازی بدون فعال بودن cheat تو دست و بالتون هست اگه بدید یک دنیا ممنون

دوست عزيز تو بخش سيو بازيها مطرح كن زودتر به جواب ميرسی.

ehsssssan
01-04-2008, 01:21
بابا تو دیگه کی هستی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
300 صفحه بیشتر از این تاپیک رد شده هنوز نفهمیدی؟!!!!!!!!!!!111:18::18::18::18::18: :18:

ممنون از راهنماييهاتون.ممنون كه راهنمايي كردين

واقعا كه:13::41:

ehsssssan
01-04-2008, 01:27
:41::41::41::41::41::41::41:

ما تو انجمن موبايل خيلي مودبانه با دوستان رفتار ميكنيم.اصلا خوشم نيومد.لازم نيست ديگه كمك كنين خودم فهميدم چيكار بايد بكن.
بچه هاي انجمن موبايل واقعا گلند

ebicross
01-04-2008, 06:39
آموزش کلی:

اول از همه یک نرم افزار IMG Tool 2.0 نیاز دارید.

هر ماشین که دانلود کنید معمولا دو فایل دارد که یکی پسوند TXD دارد و یکی DFF این دو فایل شبیه به همان پوست و استخوان هستند. یعنی TXD مربوط به ظاهر و DFF مربوط به اسکلت و باطن ماشین. نتیجه میگیریم که به هیچ وجه در وسایل نقلیه که دانلود میکنیم نباید یک فایل را فقط کپی کنیم و این دو تا فقط با هم کار میکنند.

در مسیر نصب بازی پوشه ای با نام Models وجود دارد که در آن فایلی با نام GTA3.IMG وجود دارد. حجم این فایل بیشتر از 1 گیگابایت است و 90 درصد فایلهای بازی در این فایل Image گنجانده شده است.
نرم افزار IMG Tool 2.0 کارش این است که این فایل را باز میکند.

شما ماشین را که گرفتید بر فرض نامش Jester است. البته این نام مربوط به بازی است و ممکن است شما بجای Jester یک ماشین پراید وارد کنید.
نرم افزار IMG Tool را باز میکنید و فایل GTA3.IMG را بوسیله ی آن باز میکنید. کلید F2 را میزنید تا صفحه ی جستجو باز شود و شما Jester را جستجو میکنید. دقت کنید که فقط فایل مورد نظر را پیدا کند چون مثلا ممکن است فایلی نامش Jesteralpha باشد و شما اشتباهی آن را پاک کنید.
نتیجه اگر درست بود آن را یعنی آن فایل را که مثلا Jester.DFF است پیدا کردید، حالا باید آن را پاک کنید. این کار آسان است. حالا دوباره F2 را بزنید تا فایل TXD را هم پیدا کنید و آن را هم پاک کنید.
حالا در مجموع دو فایل حذف شد و شما هم دو فایل در اختیار دارید که بسیار آسان است. از منوی Commands در بالا باید گزینه ی ADD را بزنید و فایلها را یکی یکی (دقت کن یکی یکی) در نرم افزار ADD کنید.
بعد از اتمام کار از منوی Commands گزینه ی Rebuild Archive را بزنید تا فایل GTA3.IMG دوباره پیکر بندی شود و فایلهای جدید با آن اضافه شود. دقت کنید که برای این کار باید حداقل 1 گیگابایت فضای خالی در درایو محل نصب خالی باشد.

حالا کار اصلی تمام شد.

ماشینی که میگیرید معمولا یک فایل ReadMe هم دارد که بسیار مهم است.
در بازی چهار فایل وجود دارد که در پوشه ی DATA از محل نصب بازی هستند که نامهای آنها Handling.CFG - Carmods.DAT - Carcols.DAT - Vehicles.IDE است. با تغییر در هر ماشین باید این فایلها هم تغییر کند مگر اینکه ماشین جدید با ماشین اصلی شباهتهایی از لحاظ فیزیکی داشته باشد که در این صورت سازنده ی ماشین خودش یک یا دوتا از این فایلها را بدون تغییر میگذارد.

تمام این فایلها با NotePad باز میشوند یعنی راست کلیک کرده و Open With زده و NotePad را انتخاب میکنیم.

Carcols: مربوط به رنگ ماشین

CarMods: مربوط به اسپرتی که در علامت آچار در نقشه انجام میدهیم.

Handling: تغییرات کلی مربوط به زمانیکه Player سوار بر آن وسیله میشود.

Vehicles: جزئیات مربوط به وقتی که Player آنوسیله را در شهر ببیند.

از این چهار فایل دو تای آخری مهم هستند.

برای تغییر این چهار فایل باید اول در فایل نام ماشین را جستجو کنیم با زدن Ctrl + F و سپس کل خط مربوط را حذف کرده و در همان مکان خط (که متشکل از اعداد و حروف است) سفارش شده توسط سازنده را جایگزین میکنیم.

IMG Tool: ویرایش فایلهای آرشیو از نوع IMG
Spark Tool: ویرایش و تغییر فایلهای IMG
TXD Workshop: ویرایش و مشاهده ی فایلهای TXD
GXT Editor: ویرایش و تغییر فایلهای GXT مربوط به نوشته ها متون در بازی
Zmodeler: ویرایش و ساخت فایلهای DFF
Handling Editor: ویرایش فایل Handling.CFG
MED: ساخت و ویرایش نقشه و مکان در بازی
PED: ویرایش انیمیشن ها و شخصیتهای بازی
GGMM: مشاهده ی کلی وسایل بازی در خارج از محیط بازی
SannyBuilder: ویرایش فایل Main.SCM
SAMI Installer: نصب سریع انواع مود که بستگی به پشتیبانی مود دارد
SAAT: مخفف SanAndreas Audio Tool که ویرایشگر صداهای بازی است.

هر جا مشکل داشتی حتما بگو

لینک مطلب: صفحه 218

behdeh3000
01-04-2008, 09:33
راستی آقا ابی با MAP Editor کار کردی.
یکم راهنمایی می خوام مثل چگونگی تکثیر یک جسم در اون فضا یا محیط جگونگی جابجاییشون.
هر کی بلده لطفا جواب بده

behdeh3000
01-04-2008, 09:52
چندتا برنامه که در ویرایش بازی GTA SA بدردتون می خوره
TXD Workshop 4.0
Filsize: 0.428 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید workshop 4.0.rar

************************************************** ************************************
GTA: SA Place Manager
Filsize: 0.727 MB

************************************************** ************************************
GTA: San Andreas GXT Editor
0.831 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Editor.rar

************************************************** *****************************************
SA GXT Editor
Filsize: 0.851 MB

************************************************** *********************************
DFF-Exporter (3D Studio Max)
Filsize: 71.631 KB

************************************************** **********************************
چند تا برنامه هم تو صفحه ی قبله

majid_sd2009
01-04-2008, 10:42
بچه ها من به یک مشکل بر خوردم نمی دونم چرا فایل سمند قفل شده و نمی تونم بازش کنم البته یک فایل بک آپ قبلا گرفته بودم ولی اون خیلی کار داره ،چون می خوام پلیس و تاکسی و سمند lx رو از روی همون بسازم.
در مورد اون وانت هم بگم برات آموزش می زارم که چطور اون کار رو کردم بعدشم همچین کاری نداره یکم که ور بری می فهمی مگه به من کسی یاد داد.البته از چندتا آموزش انگلیسی کمک گرفتم

starpars
01-04-2008, 14:08
آقاي majid_sd2009 شما ميتوني يه توضيح كلي وخلاصه بدي كه چطوري فايل هاي txd و dff رو ميسازي مثلا فرض كن من يه ماشين با تري دي مكس ساختم حالا بايد چيكار كنم با چه پسوندي اكسپورتش كنم فايل ماشين رو وارد چه برنامه هايي كنم تا در نهايت فايل هاي txd و dff ساخته بشه.ممنون

behdeh3000
01-04-2008, 14:25
.
در مورد اون وانت هم بگم برات آموزش می زارم که چطور اون کار رو کردم بعدشم همچین کاری نداره یکم که ور بری می فهمی مگه به من کسی یاد داد.البته از چندتا آموزش انگلیسی کمک گرفتم

لطفا اگه ممکن بود به صورت PDF نزار WORD یا عکس باشه بهتره .
ممنون می شم هر چه زود تر بزاری :11:

majid_sd2009
01-04-2008, 14:26
آقاي majid_sd2009 شما ميتوني يه توضيح كلي وخلاصه بدي كه چطوري فايل هاي txd و dff رو ميسازي مثلا فرض كن من يه ماشين با تري دي مكس ساختم حالا بايد چيكار كنم با چه پسوندي اكسپورتش كنم فايل ماشين رو وارد چه برنامه هايي كنم تا در نهايت فايل هاي txd و dff ساخته بشه.ممنون
من بلد نیستم ماشینی رو که با تری دی مکس ساختم رو تبدیل به فایل قابل اجرا برای gta کنم.من بدنه ماشینهامو از روی ماشین هایی که ساخته شده درست میکنم یعنی فقط تعقیراتی رو روی بدنه می دم.مثل همین سمندی که ساختم.
شما خودت یک ماشین رو تو زد مودلر باز کن می بینیکه چقدر سخته یک ماشین رو خودت بسازی چون هر کدوم از اچسام اسکریپت ها و متریال های خودشونو دارند و من هم هنوز بلد نیستم که از اون کار بکنم (مثلا شما می خوای در ماشین تو بازی باز بشه باید تو زدمودلر این امکان رو بهش بدی .
ولی بدنه که از قبل آماده باشه هیچ مشکلی نیست و به راحتی می تونی تعقیراتی رو بدی.فقط کافیه بدنه به بدنه ماشینت شباهت داشته باشه و رو اون تعقیرات رو اعمال کنی مثل سمند من که از روی اسکودا ساخته شده

majid_sd2009
01-04-2008, 14:29
ببینم مگه شما نرفتید در دامان طبیعت ما که الان تو دشت دمن هستیم .
خوبیش اینه که من لب تاپ درام و همیشه همراهم هست الانم گوشیم رو وصل کردم به کامپیوتر و اومدم اینترنت.سیم کارتم ایرانسل و گوشیم w810

starpars
01-04-2008, 14:45
همينجا كه فعلا هستيم از دشتو دمن چيزي كم نداره .

راستي برنامه زدمودلر فايل هاي txd و dff رو ميسازه درسته ؟
اين برنامه مخصوص gta هست يانه؟
شما فقط از همين يه برنامه استفاده ميكنين؟
ورودي اين برنامه چه فايل هايي هستن شما همين فايل هاي txd و dff رو توي اين برنامه باز ميكنيد؟
اين برنامه توي سايت پيدا ميشه حجمش چه قدره؟
راستي اسم ماشين ها رو شما از كجا ميفهميد يعني من از كجا بدونم مثلا voodoo.dff ماشينه يا چيز ديگه؟

شرمنده اين قدر سوال ميپرسم

majid_sd2009
01-04-2008, 15:31
اینم کار جدید من .
شوخی کردم من لب تاپ ندارم و تو خونه هستیم صبح یک سر رفتیم شاندیز طرقبه دیدیم شلوغه برگشتیم.
وانت پیکان یک ساعت بیشتر روش کار نکردم ترکیب شده از دوتا ماشین هست
اینم عکساش البته هنوز کامل نیست عمس از عقب وانت پیکان دارید بزارید ضروری هست.

starpars
01-04-2008, 19:13
داش مجید اگه خواستی ماشین ها رو توی 3d max بیاری اول تو زدمودلر ماشین رو با فرمت 3ds اکسپورت کن بعد برو توی مکس از قسمت import وارد 3d max کن .
فقط وقتی میاریش توی مکس یه لایه از مش و تعدادی dummy ماشین رو پوشوندن که با انتخاب اونا میتونی حذفشون کنی وماشین رو ببینی.
برعکسش هم میتونی انجام بدی یعنی از مکس با فورمت 3ds اکسپورت و از زدمودلر ایمپورت .

وحيد پنجعلي
01-04-2008, 19:24
آقا وحید چرا اینقدر عجله داری صبر کن
برای ویرایش نقشه map editor

------------------------------------------------------------------------------------------------
برای ویرایش آدم های بازی PedEditor

------------------------------------------------------------------------------------------
ZModeler 2.0.4 (mit DFF-Filterبرای ویرایش بدنه وسایل نقلیه

---------------------------------------------------------------------------------------------

و در آخر این همه پشت سر هم پست نده

همه ي لينك ها خراب است:2::19::19::19::19::19::19:

وحيد پنجعلي
01-04-2008, 20:52
اگه كسي اموزش Map Editor v0.32 رو داره بازاره

باتشكر

majid_sd2009
01-04-2008, 21:08
من امتحان کردم همشون درست بودن.
چرا عیب رو اینا میزاری.

mohammadrezams
01-04-2008, 21:11
عزيزم احتمالا شما ميخواستي با نرم افزار مديريت دانلود يا همون دانلود منيجر دانلود كني كه اخيرا سايتش ديگه اجازه نميده و به خاطر همين فايل سيو نميشه . دانلود منيجر رو غير فعال كن !

وحيد پنجعلي
01-04-2008, 23:44
اولان شما كه گفتين با دانلود نيجر نميشه كه من اونو نصب كردم دانلود شد .

دوما اينكه برنامه ي zmodler2.1.0 من Import نميكنه چكار كنم:41::41:

majid_sd2009
02-04-2008, 07:29
اولان شما كه گفتين با دانلود نيجر نميشه كه من اونو نصب كردم دانلود شد .

دوما اينكه برنامه ي zmodler2.1.0 من Import نميكنه چكار كنم:41::41:
شما از 2.08 استفاده کن تو همین تاپیک گذاشتن سرچ کن پیدا می شه

hshak2006
02-04-2008, 09:17
اقا مجید اگه میشه یه توضیح کوچیک برای اون آژیر وانت و پشتش بده شاید من خنگ فهمیدم .در ضمن وانت پیکانت هم خیلی خوب شده اگه تونستی برام اپلودش کن تا روش کار کنم.البته اول باید اموزشت رو یاد بگیرم

meha
02-04-2008, 10:50
ببخشید می خواستم بدونم میشه قیافه Carl را به زن یا دختر تغییر داد؟

hamid_emiter
02-04-2008, 11:19
با سلام خدمت شما من يك مشكلي برام پيش اومده رنگ تاكسي و ماشين پليس من عوض شده نميدونم چيكار كنم اگه ميشه كمكم كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
يك چيزه ديگه اگه ميشه ماشين تويوتا كمري 2007و سوناتا رو هم بزاريد ممنون ميشم
:19:

majid_sd2009
02-04-2008, 11:26
اینم کار جدید من
برای تعقیر رنگ ماشینت از آقا ابی کمک بگیر من زیاد حالیم نمیشه
آقایHSHAK2006 تا بعد از ظهر برات آموزش می زارم منتظر باش البته در قسمت آموزش، نه تو این تاپیک

hshak2006
02-04-2008, 12:11
اقا مجید دستت درد نکنه . من یه اموزش کامل برای ساخت ماشین ( با عکس ) پیدا کردم ولی هیچی ازش نفهمیدم حتی زبانش هم انگلیسی نیست و المانی اگه خواستی لینکش رو بدم تا دانلود کنی

majid_sd2009
02-04-2008, 12:54
اقا مجید دستت درد نکنه . من یه اموزش کامل برای ساخت ماشین ( با عکس ) پیدا کردم ولی هیچی ازش نفهمیدم حتی زبانش هم انگلیسی نیست و المانی اگه خواستی لینکش رو بدم تا دانلود کنی
آره می خوام اگه بزاری ممنون میشم
راستی آموزش رو گذاشتم برو تو قسمت آموزش ساخت ماشین برای GTA

hamid_emiter
02-04-2008, 12:58
من يك كپي از فولدر script از data مي خوام چون يك مپ ريختم نميزاره بازي اجرا شه
اگه ميشه برام بزاريد
ممنون:11:

Bill Gates
02-04-2008, 13:02
سلام
من چطوری میتونم موزیکی که خودم میخوام رو وارد بازی کنم در هنگامی که سواره ماشین میشه اجرا بشه>>>>؟؟؟؟

hshak2006
02-04-2008, 13:05
بفرما اقا مجید مال gtainside حجمش هم تقریبا 2 مگ ولی با word باز میشود

hshak2006
02-04-2008, 13:34
سلام
من چطوری میتونم موزیکی که خودم میخوام رو وارد بازی کنم در هنگامی که سواره ماشین میشه اجرا بشه>>>>؟؟؟؟
شما باید اهنگ مورد نظر خود را در my document/gta sa/user truck بگذارید و بعد وارد بازی شده گذینه options / audio setup /user truck options /scan user truck رو بزنید و چند لحظه منتظر بمانید تا اسکن تمام شود بعد از ان سوار ماشین شوید و موج رادیوی user truck را انتخواب کنید اگر اهنگ امد که هیچ ولی اگر نیامد باید f5 را در همان موج user truck بزنید تا اهنگ مورد نظر تون بیاد. امید وارم فهمیده باشی

Bill Gates
02-04-2008, 14:25
نه منظوره من این نیست
من میخوام از فایلهاش اینکارو انجام بدم
تشکر//

alishahvali
02-04-2008, 16:45
سلام
دوستان اگه ميشه اسم فايل TXD اون نوشته هايي كه روي ديوار هست و cj بايد با اسپري عوضش كنه را بديد هر دو شونا.:19:
ممنون

behdeh3000
02-04-2008, 17:24

اشتباه نکن دوست عزیز من خودم همه ی لینک ها رو امتحان کردم و جواب داد فقط دوتا از لینک ها آخرش تو کادر کد نیفتاده و خودت باید بزاری :10:

cyrus_ln
02-04-2008, 19:57
نمیشه مشکل error رو حل کرد؟
من چندتا ماشین اضافه کردم بعد از چند دقیقه error میده و از بازی بیرون میاد.

behdeh3000
02-04-2008, 20:18
اگه بازی هنگ می کنه مشکل از ماشین های ریخته شدس و باید دوباره فایل ها رو تعویض کنی

Bill Gates
02-04-2008, 20:22
کــــــسی نبود جواب مارو بدهههههه؟؟؟

تشکر//

hamid_emiter
02-04-2008, 21:10
اينجا كسي به داده ما نميرسه ؟؟؟؟

majid_sd2009
02-04-2008, 21:28
اينجا كسي به داده ما نميرسه ؟؟؟؟
چه کمکی از دستم بر میاد؟
برای تعقییر در صدا ها احتیاج به نرم افزار دارید بعدشم آقا ابی چند بار به صورت کلی توضیح دادن سرچ کن پیدا می کنی . بعدشم از نظر من صدا ها رو دست کاری نکنی بهتره چون اشکلات زیادی در بازی به وجود میاد

Mr.EJ
03-04-2008, 00:36
با سلام وعرض تبریک سال نو وخسته نباشید به همه دوستان من چند ماه پیش عضو شدم ولی از شانس بد ما موقع سربازی سر رسید و دیگه نتونستم یه سری به اینجا بزنم . حالا که در مرخصی هستم کسی هست که به یک آشخور کمکی بکنه و لینک همه ی ماشینهای ایرانی را برام بزاره! خیلی ممنون!

majid_sd2009
03-04-2008, 06:36
با سلام وعرض تبریک سال نو وخسته نباشید به همه دوستان من چند ماه پیش عضو شدم ولی از شانس بد ما موقع سربازی سر رسید و دیگه نتونستم یه سری به اینجا بزنم . حالا که در مرخصی هستم کسی هست که به یک آشخور کمکی بکنه و لینک همه ی ماشینهای ایرانی را برام بزاره! خیلی ممنون!
این حرفها چیه؟!!
ما مخلص شما هستیم منم اگه امسالکنکور قبول نشم مثل شما باید برم سربازی.:41::41::27:
شما کدوم ماشین ه رو میخوای هر ماشین ایرانی که ساخته شده نو همین تاپیک هست هر کدوم نتونستی پیدا کنی بگو برات پیدا کنم

ebicross
03-04-2008, 06:36
برای رنگ ها برین و Carcols.DAT رو باز کنید. جلوی تاکسی یعنی همون TAXI و یا Cabbie حتما عبارت نادرستی قرار گرفته. معمولا رنگ شماره 6 برای تاکسی به کار میره.
مثلا:
taxi, 6,6
و برای پلیس هم بستگی داره پلیس چه رنگی باشه. اگر مشکی باشه باید صفر بزارین و اگر سفیده باید 1 بزارین.
اگر هم هردو پس هر دو رو بزاری.

copcarla, 0,1
copcarla, 1,0
copcarla, 0,0
متوجه نشدید توضیح بدم؟؟

ebicross
03-04-2008, 06:53
ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید و محتویات اون رو در مسیر نصب بازی کپی کنید.

HTML کد:

کد:

فرض بر این که بازی در درایو G و در پوشه GTAsanandreas قرار دارد.
نکته: تو مسیر نصب بازی نباید فاصله وجود داشته باشد یعنی اگر نام پوشه بالا GTA SANANDREAS باشد نرم افزار کار نمیکند.
حالا دو فایل Saat_SFX و SAAT_Stream در مسیر نصب بازی و کنار فایل GTA_SA.exe وجود دارد.

صداهای بازی دو دسته اند:
1- فایلهای Stream که فرمت آنها OGG هست (با JetAudio معمولا پخش میشود) و شامل رادیوها و صداهای مرحله ها هست.
2- فایلهای SFX که صدای ماشینها، اسلحه ها و تعدادی از شخصیت ها و بیشتر صداهایی که تغییر اونها بازی رو جالب میکنه تو اون قرار داره.

دریافت و ارسال فایلهای صدا
اول بزارین یک موضع رو روشن کنم و اون هم LookUp File هست. این فایل تو مسیر : G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat قرار داره و همونطور که دیدید اسمش banklkup.dat هست.
این فایل برای بازی تعریف میکنه که فلان صدا تو فلان بانک مربوط به فلان مرحله هست و فلان قدر زمان و حجم داره.

دریافت فایل صداهای Streams و خروج آن از بازی:
نکته: این به این معنی نیست که فایل اصلی خراب میشه و در فرایند Export هیچ وقت بازی خراب نمیشه و فقط در حالت Import ممکنه بازی خراب بشه.

حالا:
Command Prompt رو باز کنید. برای این کار در RUN بنویسید CMD:
فرض میکنیم شما میخواهید فایل BEAT رو او پوشه Stream استخراج کنید. این فایل شامل صدای پیروزی در مرحله ها و صدای کازینو ها و موزیکهای مراحل رقص ماشین و رقص در کازینو میشود.
به این ترتیب عمل میکنیم:
در CMD مینویسیم:
G:\GTAsanandreas\Saat_stream –e g:\GTAsanandreas\AUDIO\Streams\BEATS F:\GTAsound
قانون فرمان بالا به این صورت هست:
saat_stream.exe –e> <stream_file(s)> <target_dir>
یعنی: بوسیله فایل Saat_stream و فرمان Export (-e) به این فایل از مسیر g:\GTAsanandreas\AUDIO\Streams\BEATS فایلهای صدا رو به مسیر F:\GTAsoundاستخراج کن.
دو کلمه قرمز BEATS و F:\GTAsound قابل تغییر هستند.
کلمه BEAT رو میتونید به بقیه فایلها تغییر بدید یعنی میتونید جاش کلمه ی ADVERTS یا هر چیز دیگه رو بزارین تا اون فایل رو استخراج کنه. اون مسیر دوم هم جایی هست که صداها استخراج میشن و میتونه هرجایی باشه. به این توجه کنید که اون درایو باید فضای خالی به اندازه کافی داشته باشه.
بعد از نوشتن فرمان Enter بزنید تا شروع به شمردن بانکها کنه و کارش تمام بشه.
بعد از تمام شدن کار در خط جدید DOS فلش بالا بزنید تا دوباره فرمان نوشته بشه و دوباره Enter بزنید چون ممکنه دفعه اول مثلا یک بانک یا آهنگ جا افتاده باشه.
حالا به مسیر آخری برید و موزیکها و صدا ها رو گوش بدید و اگر خواستید تغییر یدین.

جانشین کردن صداهای Streams به بازی:
بعد از اینکه صداها رو تغییر دادید و هر فایل رو با همون اسم در بانک مخصوصش گذاشتید. وقتی خواستید این صداها رو به بازی اضافه کنید مراحل زیر رو انجام بدین:
در CMD بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_stream –I g:\GTAsanandreas\audio\streams\BEAT F:\GTAsound\BEAT\stream_import.ini G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat
قانون این فرمان هم به این صورت هست:
saat_stream.exe –i> <target_stream> <import_ini> <lookup_file>>
قبلا lookup فایل رو توضیح دادم ولی Import_ini میمونه:
زمانیکه صدایی رو استخراج میکنید یک فایل با پسوند INI ساخته میشه که اطلاعات صداهای استخراج شده تو اون هست و شما باید آدرس اون رو به نرم افزار بدین.
فرمان بالا یعنی: بوسیله فایل Saat_stream و فرمان Import (-i) به این فایل؛ صدای موجود در پوشه ی g:\GTAsanandreas\audio\streams\BEAT رو با محتویات فایل F:\GTAsound\BEAT\stream_import.ini به کمک فایل بانک G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat تغییر بده.
بعد از وارد کردن فرمان Enter بزنید تا صداها جایگزین بشن. این کار رو هم دوبار بکنید تا امکان خطا از بین بره.

حالا میرسیم به محتویات فایل SFX که بیشتر از Stream به دردتون میخوره:

دریافت فایل صداهای SFX و خروج آن از بازی:
فرض بر اینکه شما میخواهید فایل GENRL که بهترین فایل برای تغییر هست رو از بازی استخراج کنید.
CMD رو باز کنید و بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_sfx –e G:\GTAsanandreas\audio\SFX\GENRL F:\GTAsound G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat
قانون این فرمان به این صورت هست:
saat_sfx.exe -e <archive_file(s)> <target_dir> <lookup_file>
یعنی: بوسیله فایل saat_sfx و فرمان Export (-e) به این فایل؛ صدای موجود در G:\GTAsanandreas\audio\SFX\GENRL رو در مسیر F:\GTAsound با کمک بانک اطلاعات G:\GTAsanandreas\audio\CONFIG\banklkup.dat استخراج کن.
فرمت این فایلها Wav هست و با اغلب Playerها قابل اجراست.
بانکهای دلخواه رو تغییر بدین و لذت ببرید.

جانشین کردن صداهای SFX به بازی:
فرض بر اینکه فایل GENRL رو تغییر دادین و صداهای مورد نظرتون رو وارد کردید ولی حالا چطوری اون رو به بازی ببریم؟
در CMD بنویسید:
G:\GTAsanandreas\saat_sfx –i G:\GTAsanandreas\audio\SFX\Genrl F:\GTAsound\GENRL\SFX_Import.ini G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat
قانون این فرمان به این صورت هست:
saat_sfx.exe -i <target_archive> <import_ini> <lookup_file>
یعنی: بوسیله ی فایل saat_sfx و فرمان Import (-i) به این فایل؛ صدای موجود در مسیر G:\GTAsanandreas\audio\SFX\Genrl را با محتویات فایل F:\GTAsound\GENRL\SFX_Import.ini با کمک بانک اطلاعاتی موجود در G:\GTAsanandreas\audio\config\banklkup.dat تغییر بده.
بعد از نوشتن فرمان Enter بزنید تا کار تمام شود. این عمل را هم دوبار انجام دهید.

نکات ضروری:
1- فایلهای Streams از پسوند OGG Vorbis استفاده میکنند و هنگام جانشین کردن باید چنین فایلهایی را جانشین کنید. برای تغییر فرمت یک فایل به OGG از JetAudio استفاده کنید.
2- فایلهای SFX از فرمت WAV استفاده میکنند که JetAudio این مورد را هم انجام میدهد.
3- فایل جایگزین شده باید تمام خصوصیات فایل اول را داشته باشد. یعنی نام، کیفیت، زمان و هر چیز دیگر هماهنگ باشد و فقط حجم فایل میتواند متغیر باشد.
4- از صداهای استاندارد موجود در سایتهای معتبر استفاده کنید، کیفیت صدا باید با بقیه صداها همخوانی داشته باشد. در صورت اشتباه ممکن است مثلا صدای ماشین شما طبیعی باشد ولی ناگهان بوق که میزنید صدا به شدت زیاد باشد و نا هنجاری در بازی بوجود بیاورد.
5- در فرمانهای بالا به فواصل و کلمات توجه کنید.
6- پس از جایگزین کردن صدا؛ فایلهای اضافی را پاک نکنید و حداقل 10 ساعت بازی کنید تا اگر مشکلی بود متوجه شوید.
7- گرفتن نسخه پشتیبان از فایلها فراموش نشود.

در آخر اینکه نرم افزارهای زیادی مانند GFS Tool یا GUI Tool وجود دارند که با یک کلیک تمام کارهای بالا رو با یک رابط گرافیکی انجام میده ولی تمام اونها از Saat Tool استفاده میکنند و بهترین روش و کم خطا ترین روش همینی هست که توضیح دادم چون تو این روش اگر خطایی بکنید بانکها جایگزین نمیشن و مشکلی ندارید.
__________________________________________________ ______
تغییر صداها در GTA کار بسیار سختیه و برای این کار هر بار باید دو خط در DOS فرمان بنویسیم و ممکنه که اشتباه بشه و بازی اصلا اجرا نشه.
ولی نرم افزارهایی آمده که بر اساس همان DOS است ولی فرمانها رو خودش مینویسه و با یک رابط گرافیکی کار رو آسون میکنه.
یک نمونه از این نرم افزارها رو میزارم که حتما دانلود کنید و حجمش 1 مگابایت هست.

HTML کد:

البته همان روش قدیمی خیلی بهتره.
وارد نرم افزار که شوید اول یک مستطیل است که باید مسیر نصب GTA را انتخاب کنید و آدرس مسیری که فایل اصلی یعنی GTA_SA.exe اونجا هست رو باید بدین.
قسمت دوم دو گزینه داره با نامهای Exteract و Import که Extract برای خارج کردن صدا ها از بازی و Import برای نشاندن صداهای جدید در بازی است.
قسمت بعد دوباره یک مستطیل خالی است که باید مسیری که میخواهید صداهای بازی در آنجا کپی شوند را بنویسید.
قسمت چهارم دو گزینه Stream و SFX دارد که اولی فایلهایی با فرمت OGG دارد و شامل رادیوها و صحبتها و تبلیغات میشود. برای تبدیل فرمتها به OGG میتوانید از JetAudio استفاده کنید.
SFX شامل صدای ماشینها و وسایل و صحبتهای کوتاه و صداهای ابزار و اسلحه ها و منوها و چیزهایی از این قبیل است که فرمت فایلهای آن Wave است.

نکته:
در مسیر قسمت سوم میتوانید فایلها را ببینید و برای آوردن صدای جدید باید نام فایل جدید دقیقا مانند فایل صدایی باشد که قرار است حذف شود و بهتر است که زمان آن هم همان قدر باشد.
هرگز صدایی را از بانکها حذف نکنید زیرا موجب خراب شدن بازی میشود.
رادیوها در Stream هستند و نام آنها دو قسمتی است. مانند DS.
مهمترین صداهایی که تغییر دادنشان جالب است Script و Genrl در SFX است.
ممکن است اگر آهنگی به رادیو اضافه کنید دیگر آن شبکه قطع شود و آن رادیو از کار بیفتد.
برای تغییر صدا وقتی تکه موزیک یا صدای خود را در بانک مخصوص آن با همان نام جایگزین کردید کلید Import را روشن کنید و کلید Import را از پایین بزنید.
بهتر است هم در موقع Export و هم Import دو یا سه بار این کار را بکنید زیرا بعضی مواقع بانکها درست جایگزین نمیشود.
بعد از Import کردن میتوانید بانکها و فایلهای اضافی را حذف کنید.

majid_sd2009
03-04-2008, 10:47
اینم کار جدید من
هر کس خواست نظر بده تا برا دانلود بزارم هم این و هم موتور البته موتور هنوز یکم کار داره لطفا نظرتون رو درباره این دوتا کار بگین دیگه دارم دلسرد می شم.
کنترل نامحسوس
چراغهای عقب رو هم یکم بهتر کردم تو عکس معلومه

ebicross
03-04-2008, 13:24
اینم کار جدید من
هر کس خواست نظر بده تا برا دانلود بزارم هم این و هم موتور البته موتور هنوز یکم کار داره لطفا نظرتون رو درباره این دوتا کار بگین دیگه دارم دلسرد می شم.
کنترل نامحسوس
چراغهای عقب رو هم یکم بهتر کردم تو عکس معلومه
مجید جان کارهای شما همش عالیه.
فقط عکساش رو یه جای بهتر آپلود کن. معمولا باز نمیشه.
اینم سایت برای آپلود:

ماشینهایی سنگین ایرانی هم درست کن. همون کامیون قدیمی ها.
قطار رو هم یکم تغییر بده و رنگش رو ردیف کن و یک آرم رجا هم بغلش بزن تا بازی کم کم حالت های ایرانی بگیره.
ایول

کاربر_P30W
03-04-2008, 13:52
سلام طبق معمول بگم من دانوشم و پسوردم هم یادم رفت و کمک می خوام ...

می گم اقا صادقی ببخشید اون اشکودایی که شما اون رو به سمند طبدیل کردین؛اون هم قفل بود اگه میشه بگین چه طوری قفل اشکودا رو باز کردین؟

Mohsen EA
03-04-2008, 13:54
خودتون شهر تهران رو توی Gta 5 بسازید!!!!

:19:خوب من چطوري دانلود كنم

aRThaS_08
03-04-2008, 15:34
خوب اون خرابه چون خیلی قدیمیه برو مال 2صفحه پیش رو دان کن
راستی اون ماشینی که به ریو تبدیل کردید این بود ؟؟؟

abolfazl35
03-04-2008, 16:37
مجيدجان واقعاً كارت معركه است ، دمت گرم
ديگه چيزي نمونده كه بازي كاملاً ايراني بشه
حتي بهتر از نسخه اي كه توي بازار است

ممنون
از بقيه دوستان هم تشكر مي كنم

majid_sd2009
03-04-2008, 16:39
مجید جان کارهای شما همش عالیه.
فقط عکساش رو یه جای بهتر آپلود کن. معمولا باز نمیشه.
اینم سایت برای آپلود:

ماشینهایی سنگین ایرانی هم درست کن. همون کامیون قدیمی ها.
قطار رو هم یکم تغییر بده و رنگش رو ردیف کن و یک آرم رجا هم بغلش بزن تا بازی کم کم حالت های ایرانی بگیره.
ایول
چطور مگه یعنی هیچکدوم از اون عکسهایی که گذاشتم باز نشد؟

سلام طبق معمول بگم من دانوشم و پسوردم هم یادم رفت و کمک می خوام ...

می گم اقا صادقی ببخشید اون اشکودایی که شما اون رو به سمند طبدیل کردین؛اون هم قفل بود اگه میشه بگین چه طوری قفل اشکودا رو باز کردین؟
بابا جان کچلم کردی من اون رو از روی سمند قبلی ساختمفقط کمی تعقیرات روی بدنه دادم .
اگه خواستی سمند قبلی رو برات بزارم مال من که قفل نیست .
من اگه مب تونستم قفل باز کنم که سمند خودمو قفلشو باز می کردم که مجبور به دوباره کاری نشه.
البته یک بک آپ قبلا گرفته بودم که هنوز تکسچر درها و بقیش مونده .
اینم سمند ال اکس .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم برا ساخت چراغش سختی کشیدم

اینم موتور اگه اون عکس صفحات قبل رو ندیدین این رو ببینین
یک عس لز موتور می خوام چون عکسهام کم کیفیت هست یک عکس هم از اون موتورهایی که جلوشون طلق داره می خوام

majid_sd2009
03-04-2008, 19:28
اینم سمند ال اکس پلیس تکمیل شد میزارم تمام کارهامو که تکمیل کردم میزارم
یک نظری هم بدید چون دارم دل سرد می شم
راستی کسی از راما خبری نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر_P30W
03-04-2008, 22:39
بابا جان کچلم کردی من اون رو از روی سمند قبلی ساختمفقط کمی تعقیرات روی بدنه دادم .
اگه خواستی سمند قبلی رو برات بزارم مال من که قفل نیست .
من اگه مب تونستم قفل باز کنم که سمند خودمو قفلشو باز می کردم که مجبور به دوباره کاری نشه.
البته یک بک آپ قبلا گرفته بودم که هنوز تکسچر درها و بقیش مونده .

فضولی نشه و با شما هم دعوا ندارم ولی خواهشان لینک دانلود اون سمندی که خودت داری و می گی قفل نیست رو بذار و بک آپی که قبلا گرفته بودی رو (این یکی رو اگه دوست داری)بذار.:31:

meha
03-04-2008, 22:40
ببخشید می خواستم بدونم میشه قیافه Carl را به زن یا دختر تغییر داد؟

کسی جواب منو نداد....

کاربر_P30W
03-04-2008, 22:43
چه قدر دلسرد میشی؟ من باید دلسرد بشم که فقط یه ماشین اونم ژیان و پاجرو ساختم.

البته عکس هر دو رو گذاشتم هی چکس تحویل نگرفت برای همین مدل هایم رو در تایپیک های GTA-Forums می ذارم؛تو هم اون جا بذار چون اینقدر راهنمایی می کنن که پرفسور میشی(جدی گفتم).

البته تبلیغ نشه.

کاربر_P30W
03-04-2008, 22:46
کسی جواب منو نداد....

ای قزوینی!:31:
چرا نمی شه یه مد هست این کار رو می کنه یکم یا تا دو سه روز صبر کن مد رو پیدا کنم؛ حتی دونفره هم میشی یکی زن (با دسته اول کار میکنه)و یکی هم سی جی هست که با زدن دکمه TAB یه کار هایی هم می کنه :46:(البته پیش اون زنه).

کاربر_P30W
03-04-2008, 22:48
خوب اون خرابه چون خیلی قدیمیه برو مال 2صفحه پیش رو دان کن
راستی اون ماشینی که به ریو تبدیل کردید این بود ؟؟؟

نه اون مدل "سوبارو" بود خودت هم رفتی در تایپیک دانوش سیتی و من در اون جا هم نوشتم از پلت فرم سوبارو ساخته شده اما بازم سئال می کنی؟:31:

کاربر_P30W
03-04-2008, 22:54
اینم تکسچری که سمند مجید جون رو به Xl نه یعنی به Lx تبدیل می کنه.

کاربر_P30W
03-04-2008, 22:55
اینم تکسچری که سمند مجید جون رو به XL نه یعنی به LX تبدیل می کنه.

Crespo
04-04-2008, 00:01
سلام
من يه مدتي نمي دونم چرا ديگه نمي تونم وارد بازي بشم. بازي رو هم مجداداً نصب كردم، اما بازم وارد نميشه. ويندوز رو هم عوض كردم اما فايده اي نداره!

ebicross
04-04-2008, 07:42
کسی جواب منو نداد....
تو گوگل NM Girl Mod رو سرچ کن. خیلی قشنگه.

من يه مدتي نمي دونم چرا ديگه نمي تونم وارد بازي بشم. بازي رو هم مجداداً نصب كردم، اما بازم وارد نميشه. ويندوز رو هم عوض كردم اما فايده اي نداره!
شاید سخت افزاری باشه. DirectX رو چک کن. درایور کارت گرافیک رو به روز کن.
ولی اینا هم فکر نکنم به درد بخوره. نمیدونم والا. عجیبه

Danoosh Pichgahe
04-04-2008, 09:24
راستی پسوردم رو گرفتم (خدارو شکر)

در بازی میروی ؛هیچ اخطاری نمی اید؟
اگر بازی را مجهز به فایلی با نام d3d9.dll کردی؛ان را به دلیل نداشتن دراکت ایکس در کارت گرافیکتان؛ پاکش کنید.

Crespo
04-04-2008, 09:41
راستی پسوردم رو گرفتم (خدارو شکر)

در بازی میروی ؛هیچ اخطاری نمی اید؟
اگر بازی را مجهز به فایلی با نام d3d9.dll کردی؛ان را به دلیل نداشتن دراکت ایکس در کارت گرافیکتان؛ پاکش کنید.

نه، من اصلاً كاري به بازي نداشتم. روي سيستمم فينگلش نصب بود، من اومدم فارسي رو نصب كردم ديگه اجرا نشد.

پسر عمم هم روي سيتمش فينگلش داشت، واسش فارسي نصب كردم اجرا شد. هر دوتاشم اجرا ميشه.

وديگر هيچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2::2::2::2::41::41::41::13::13::13:

majid_sd2009
04-04-2008, 09:50
اینم تکسچری که سمند مجید جون رو به XL نه یعنی به LX تبدیل می کنه.

عزیز جان اونطوری وقتی میری تو بازی و رنگ ماشینها که عوض می شه زیر چراغ ال اکس تابلو می شه و رنگش تعقیر نمی کنه.:41:
اینم عکس سمند

مجید جان ایول. فقط سمند LX رو یکم از رفلکت نور کم کن تا انقدر برق نزنه. رنگ سفید تو ماشین باید یکم شیری به نظر بیاد نه سفید خالص. البته نظر منه.
دوستان ماشینهای خوشرنگ رو لینک بزارین تا کد رنگاش رو درست کنم تا تو بازی هم از اون رنگها داشته باشیم. یه چند تایی آماده کردم که بعدا میزارم.
خوب شما اگه زحمتی نیست این کار رو بکن من زیاد سررشته ندارم.

MHSou
04-04-2008, 16:26
بياين اينم عكس برا ساخت سورن.

MHSou
04-04-2008, 17:06