PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدودیت توی اینترنت دانشگاهمون کمک....

jooya
17-01-2007, 09:52
مشکل با اينترنت دانشگاه
ما توي دانشگاهمون براي ورود به اينترنت بايد از يه يوزر و پسورد استفاده کنيم که وقتي IE رو باز مي کنيم بايد اونو بزنيم تا بتونيم وصل شيم . یه صفحه ای برای لاگین کردنه حالا مشکلات من

1- اول اينکه اين اکانت ما محدوديت زماني داره و بعد از يه ساعت قطع ميشه و هر روز همين يک ساعت بيشتر استفاده نميتونيم بکنيم .

2-دوم اينکه با اين حال که پهناي باند دانشگاهمون 4M است ولي با اين روش محدوديت سرعت هم پيدا مي کنيم و موقع دانلود سرعتمون بيشتر از 10 کيلو بايت نميشه . يه راهي پيدا کرده بودم که اگه موقع دانلود از اکانت اينترنتيمون خارج ميشديم سرعت دانلودمون به 200-300kb هم ميرسيد ولي الان اونو هم بستن

مي خواستم بهم کمک کنيد تا يه طوري اينو دور بزنم به خدا غصه ام گرفته .

به مسئول انفورماتیک دانشگاهمون اعتراض کردیم میگه اینمه زیادتونه چه معنی داره دانشجوی کارشناسی بتونه به اینترنت وصل شه :blink:

jooya
18-01-2007, 01:21
یعنی هیچکس نبود به سوال ما جواب بده ؟؟؟ :blink::sad:

jooya
23-04-2007, 20:39
این تن بمیره هیچکی مشکل مشابه منو نداشته که بتونه رفع کنه ؟

MaSoOd
28-04-2007, 02:13
دانشگاه ما دو تا یوزر داره
یکیش اسمش out هستش وقتی با کلی بحث مسوول و راضی میکنم با اون سیستم منو کانکت کنه دیگه سر ساعت دیس نمیشه
ولی فکر نکنم این به محدودیت سرعت ربطی داشته باشه
شما میتونی سیستمو تو داس بوت کنی و یه دانلود منیجر خوب مثل فلش گت روش نصب کنی و از نهایت سرعت استفاده کنی
یا اینکه طرفو راضی کنی که این دانلود منیجرش ایراد داره و از این چرت پرتا

jooya
28-04-2007, 05:10
دانشگاه ما دو تا یوزر داره
یکیش اسمش out هستش وقتی با کلی بحث مسوول و راضی میکنم با اون سیستم منو کانکت کنه دیگه سر ساعت دیس نمیشه
ولی فکر نکنم این به محدودیت سرعت ربطی داشته باشه
شما میتونی سیستمو تو داس بوت کنی و یه دانلود منیجر خوب مثل فلش گت روش نصب کنی و از نهایت سرعت استفاده کنی
یا اینکه طرفو راضی کنی که این دانلود منیجرش ایراد داره و از این چرت پرتا

والا من اصلآ منظورتون رو نفهمیدم . یعنی چی

من کلا با ویندوز مشکلی ندارم و admin کامپیوترها رو دارم . مشکل من با نرم افزاری که روی سرور نصبه
اونا ISA و میکروتیک (microtik) رو دارن که با اونا (فکر کنم ) ما رو محدود میکنن .

طرف که ببو نیست یارو دکترا نرم افزار

راستب تازگی ها اون روشی هم که قطع میکردیم و سرعت میرفت بالا رو هم یه کاری کردن که اونم جواب نمیده و به محضه dc شدن سرعت دانلود صفر میشه .