PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض سیستم عامل به سیمبین

afshin2
25-06-2005, 11:12
با سلام و احترام
گوشی من سامسونگ E310 است و متاسفانه سیستم عامل آن سیمبین نیست. با توجه به این که اکثر برنامه مفید گوشی های موبایل برای این سیستم عامل نوشته می شوند تصمیم دارم سیستم عامل پیش فرض آن را عوض کنم و از سیستم عامل سیمبین استفاده کنم.
آیا چنین کاری ممکن است؟ آیا اصلا این کار صحیح است؟ آیا باعث صدمه دیدن گوشی نخواهد شد؟
اگر این کار شدنی است لطفا روش آن را هم توضیح بدهید.
ممنون

Sina
25-06-2005, 16:22
نه اصلا همچين كاري امكانش نيست !

afshin2
25-06-2005, 16:43
پس با این وصف، راهی برای استفاده از برنامه های مفیدی که برای گوشی موبایل نوشته می شود نیست؟
به عنوام مثال من خیلی نیاز دارم که بتوانم از برنامه BlackBaller_v1.2.sis که برای بلاک کردن شماره های مزاحم استفاده کنم اما بدبختانه این برنامه تنها بر روی گوشی های دارای سیستم عامل سیمبین نصب می شود.
چه باید کرد؟
لطفا راهنمایی کنید.
نکته: علی رغم این که من در مشخصات پروفایلم تعریف کرده ام که هر وقت به سوالم پاسخ داده شد از طریق ایمیل به من خبر بده اما نمی دانم چرا هیچ وقت ایمیل اطلاع دهنده ارسال نمی شود!
لطفا بررسی کنید.

Meisam
25-06-2005, 16:54
نکته: علی رغم این که من در مشخصات پروفایلم تعریف کرده ام که هر وقت به سوالم پاسخ داده شد از طریق ایمیل به من خبر بده اما نمی دانم چرا هیچ وقت ایمیل اطلاع دهنده ارسال نمی شود!
لطفا بررسی کنید.
سلام دوست عزیز ...
مشکل ایمیل ها خیلی وقته که حل شده و برای شما هم باید ایمیل بیاد ... شما پوشه بالک میل باکس خودتون رو چک کنید شاید در اون پوشه رفته باشه
ممنون

MaFia
25-06-2005, 18:17
شما اگه گوشيت جاوا رو ساپورت مي كنه تنها چاره اي كه داري اين هست كه دنبال برنامه اي باشي كه تحت جاوا باشه
اصولا گوشي هاي داراي سيستم عامل گرون تر هستند و خب 100٪ كارايي زيادي هم دارند پس شما 100٪ نمي توني مثل يه گوشي داراي سيستم عامل از گوشي خودت انتظار داشته باشي و كارايي داشته باشه چون به غير از بازي هاي جاوا برنامه هاي جاوا اصلا قابل پيدا كردن و مقايسه با برنامه هاي تحت سیمبین نيست

Sina
26-06-2005, 12:05
در هر تاپيك يه لينك اين پايين هست !
Watch this topic for replies
اگه روش كليك كنيد عضو ميشيد و بحث هاي جديد براتون ارسال ميشه

afshin2
26-06-2005, 20:21
با سلام و احترام
چطور می توان فهمید که آیا گوشی من (Samsung E310) جاوا را پشتیبانی می کند یا خیر؟
در صورت پشتیبانی راهی را معرفی می کنید که بتوان راحت تر برنامه های مبتنی بر جاوا را برای موبایل جستجو کرد؟
راستی آقا سینا:
من ایمیل هایم را با Outlook Express چک می کنم و ضمنا ایمیل من تجاری است و در تنظیمات آن هم تعریف کرده ام هیچ ایمیلی بلاک نشود. با این حال ایمیل اطلاع دهنده برای من ارسال نمی شود.

Navid
26-06-2005, 23:42
من ایمیل هایم را با Outlook Express چک می کنم و ضمنا ایمیل من تجاری است و در تنظیمات آن هم تعریف کرده ام هیچ ایمیلی بلاک نشود. با این حال ایمیل اطلاع دهنده برای من ارسال نمی شود.

دوست عزیز این کاری که سینا گفت اگه شما انجام بدی حتما برای شما ایمیل ارسال می شه . حالا شما این گزینه رو که در قسمت مشخصاتت هست چک کن که روی " بله " باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
27-06-2005, 01:43
با سلام و احترام
چطور می توان فهمید که آیا گوشی من (Samsung E310) جاوا را پشتیبانی می کند یا خیر؟
در صورت پشتیبانی راهی را معرفی می کنید که بتوان راحت تر برنامه های مبتنی بر جاوا را برای موبایل جستجو کرد؟

دوست من گوشي شما جاوا رو ساپورت مي كنه
در مورد معرفي هم سعي مي كنم در قسمت نرم افزار هم اگه چيز خاصي بود معرفي كنم
در قسمت بازي كه معرفي ميشه
البته انتظار زيادي از اين جاوا نداشته باشيد چون تنوع و كارايي خيلي پاييني داره نسبت به symbian

afshin2
27-06-2005, 20:42

دوست عزیز این کاری که سینا گفت اگه شما انجام بدی حتما برای شما ایمیل ارسال می شه . حالا شما این گزینه رو که در قسمت مشخصاتت هست چک کن که روی " بله " باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام و احترام
دوست خوبم، قسمتی که شما فرموده بودید را چک کردم. قبلا تیک خورده بود. مع ذلک ایمیل اطلاع دهنده ارسال نمی شود.

afshin2
27-06-2005, 20:44
با سلام و احترام

دوست من گوشي شما جاوا رو ساپورت مي كنه
در مورد معرفي هم سعي مي كنم در قسمت نرم افزار هم اگه چيز خاصي بود معرفي كنم
در قسمت بازي كه معرفي ميشه
البته انتظار زيادي از اين جاوا نداشته باشيد چون تنوع و كارايي خيلي پاييني داره نسبت به symbian
مافیا جان، شما اگه بتونی فقط یک نرم افزار مشابه Blackballer برای گوشی من معرفی کنی من دیگه به هیچ نرم افزاری نیاز ندارم. اهل بازی هم نیستم.

Sina
28-06-2005, 15:30
afshin2, جان اين ايميل شما ماله هوست شماست
پوشه اسپم رو بايد ببيني !
از وب ميل وارد شو و پوشه اسپم رو باز كن !
از SquirrelMail -> تو يه همچين آدرسي رو ببين :
right_main.php?PG_SHOWALL=0&sort=0&startMessage=1& mailbox=spam