PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک آنتی ویروس Kasspersky Pro 5.0.372

Masoud.ebi
25-06-2005, 09:07
آقا مهدی اگه ممکنه کرکش رو استاد کن

AveCina
25-06-2005, 10:15
این ماله نسخه 5 هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یه key file برایه 5.0223 (یه همچین چیزی )

تو هردوتاشون بعد از ورود روی get crack و Downlaod کلیک کن ! :mrgreen:

Mehdi_Best
25-06-2005, 14:28
مسعود جان اينو فكر نكنم تو هيچ سايت كركي گير بياري. اما فقط به خاطر تو!!!! :wink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسورد براي باز كردن فايل rar:

Masoud.ebi
25-06-2005, 15:30
دمت گرم خیلی باحالی کاکو

Strasboorg
25-06-2005, 23:37
اقا هيچ كدومه reg.key ها كار نكرد
ديگه چيزي ندارين ؟؟

Masoud.ebi
26-06-2005, 08:21
آقا مهدی بابت کرک کاسپر دستت درد نکنه ولی کماکان کاسپر من غیرفعاله نمیدونم خودت تست کردی یا نه
خودت نصبش کن و بعدش کاسپرت رو آپدیت کن ببین چه اتفاقی میافته من که هر چی سعی کردم فعال نشد با اون رجکی

Mehdi_Best
26-06-2005, 08:46
مسعود جان من خودم امتحان نكردم اما اين در يك سايت خيلي كاردرست معرفي شده بود و كار هم كرده بود. اما اگه الان كار نمي كنه حتما كاسپرسكي بلاكش كرده.

reza_one_love
26-06-2005, 11:28

reza_one_love
26-06-2005, 11:29
این سریال نامبر بود

Mehdi_Best
26-06-2005, 13:38
سريال نامبر چي؟ كاسپرسكي تا اونجايي كه من اطلاع دارم فقط با فايل رجيستري كرك مي شه.

Cracki
26-06-2005, 16:09
من هم تا همین امروز از Kaspersky Personal Pro 5.0.372 استفاده میکردم ولی متاسفانه فعلا تمامی رگ کی های نسخه پرو در لیست سیاه کاسپرسکای قرار گرفتند.

بنابراین مجبور شدم که Kaspersky Personal 5.0.372 رو نصب کنم که رگ کی این نسخه که من دارم تا یک سال دیگه همین موقع کار میکنه.

یک نکته دیگه که باید اینجا بگم شما میتونید از Kaspersky AntiVirus 2006 Beta نیز استفاده کنید و تا 5 ماه دیگه به صورت کاملا آزاد و قانونی ازش استفاده کنید. در ضمن این نسخه همان نسخه پـــــــــــــرو میباشد ولی با امکاناتی بسیـــــــــــــــار بیشتر.

البته آنتی هکرش رو میتونید Disable هم بکنید

قابل استفاده تا 5 ماه دیگه.

Masoud.ebi
26-06-2005, 17:13
Cracki عزیز
آنتی هکر این نسخه نیز با زون آلارم تداخل داره
اگه میشه شما هم تستش کنید

با تشکر

Cracki
26-06-2005, 19:44
مسعود جان اگر بخوای که از زون آلارم استفاده کنی باید آنتی هکــــر کاسپرسکای رو Disable کنی و بر عکس اگر بخوای که از آنتی هکـــــر کاسپرسکای ایتهاده کنی باید زون آلارم رو نصب نکنی. چونکه 2 فایروال بر روی یک سیستم حتما در فعالیت همدیگه اختلال ایجاد میکنند.

به نظر من اگر قرار باشه که از بین 2 فایروال کاسپرسکای و زون آلارم یکی رو انتخاب کنم ... حتما به سراغ Zone Alarm Pro میرم.

و اگر تعداد آلترناتیو ها به 3 فایروال Zone Alarm Pro,Kaspersky Anti Hacker, Agnitum Outpost Firewall Pro برسه حتما سراغ Outpost Pro خواهم رفت.

کاسپرسکای در آنتی ویروسش خیلی پیشرفته است ولی در فایروالش هنوز نمیتونه خودش رو مطرح کنه. فایروالش حتی نمیتونه که حملات DoS رو جواب بده.به عکس زیر نگاه کن یک نوع حمله DoS هست مانند ویروس MBlaster که حملاتش از طریق داس بود

کاسپرسکای نمیتونه جلوی این نوع حمله ها رو بگیره و برای امتحان کردنش این فایل کم حجم پایین رو که از طرف شرکت تست فایروالها بیرون داده شده دانلود کن و تست کن. 8)

MbTest
Size:48 KB

Description
as "OutBound" leaktest, MBtest send directly to the NIC his packets to try to bypass firewall.
To do this, it sends differents kind of packet of different size/protocoles/type.
It uses Winpcap libraries, but this isn't need to be installed by the user as it is the case for this leaktest, in theory the program could copy needed files (just two in fact) by itself without to reboot.

Signification
If the test is a success, this means that your firewall is stuck in high level network and doesn't check low level.

.................................................. .....................

یکی دیگه از حملاتی که آنتی هکر کاسپرسکای نمیتونه جولوشو بگیره نوع حمله مثل حملات FireHole میباشد.

این هم سایتی است که این نوع حمله رو مورد بررسی قرار داده.

شما هم میتونید این برنامه کوچک رو که برای تست کردن فایروال هستش از این لینک پایین با حجم 13 کیلوبایت دانلود کرده و فایروالتون رو باهاش تست کنید. 8)

Description
FireHole uses default web browser to transmit data to a remote host.
To do this, it installs a DLL file (with interception function inside) on user's computer.
After, this DLL loads itself to be in same process space than application aimed, here a trusted one, so FireHole has great probability to access the Internet stealthly.

Meaning
If the test is a success, this means 2 things : your firewall doesn't control applications that launch others, and is in addition vulnerable to DLL injection.

If the test failed, this means that your firewall controls the first point, but do not always mean that it is unvulnerable about DLL injection.

این فقط 2 نمونه بود در حالی که 12 نوع حمله دیگه وجود داره که اگر خواستی به صورت آموزشی در قسمت آموزش خواهم نوشت.

Masoud.ebi
26-06-2005, 21:22
Cracki عزیز آقا دستت درد نکنه واقعا استفاده کردم ولی مسئله اینجاست که چه من آنتی هکرش رو نصب کنم و چه نصب نکنم با زون آلارم تداخل داره حالا چطوری دیگه نمیدونم
شاید بخاطر همون ادواره هست یعنی مثل سری قبل در لحظه اتصال به نت سیستم رو ریست میکنه

آیا به نظرت این کمی غیر عادی نیست ؟
نمیدونم قضیه چیه این سری از محصولات کاسپر رو که نصب کردم چه اینترنت سکوریتی اش و چه نسخه 5.0.372 اش هر دو تاشون حداقل رو سیستم من با زون آلارم مشکل دارن در حالیکه به راحتی از سایر فایروال ها استفاده میکنم نظرت چیه دوست من ؟

Razel
27-06-2005, 01:35
سلام
crackiجان اگه برات ممکنه لینک دانلود فایر وال Outpost Proرو بذارید و یه کمی هم بیشتر راجع بهش توضیح بدید.
دمت گرم :wink:

Ali_k
27-06-2005, 03:25
Masoud.ebi جان اينو امتحان كن فكر كنم كارت راه بيفته

Strasboorg
27-06-2005, 07:05
نه علي جان
عين اينو قبلا گزاشتن بچه ها
اين يكي هم نيست
نبود ؟؟

prance_of_pirsia
27-06-2005, 08:38
يكي نيست يك كرك و درست و حسابي بده به ما
مال من هم غير فعال شده و بقول خودش تمام شده!

Mehdi_Best
27-06-2005, 09:33
cracki جان سلام. اگه لطف كني مطالب مربوط به فايروال و نوع حملات به سيستم ها رو در يك تاپيك جديد در انجمن آموزش و مقالات بنويسي خيلي ممنون مي شم. چون هم در اين انجمن جاي اين مطالب نيست و هم اينكه چون واقعا مطالبت آموزنده و جالب است بهتره كه در جايي باشه كه همه بتونند استفاده كنند. ممنون.
در ضمن در اين صورت اينجا هم بحث منحرف نشده و در مورد فايل رجيستري كاسپرسكي فقط صحبت مي شه.

Mehdi_Best
27-06-2005, 09:34
سلام
crackiجان اگه برات ممکنه لینک دانلود فایر وال Outpost Proرو بذارید و یه کمی هم بیشتر راجع بهش توضیح بدید.
دمت گرم :wink:

سلام دوست خوبم. اگه اشتباه نكنم قبلا لينك اين فايروال در تاپيك هاي ديگه قرار داده شده. اگه يه جستجو بكني به نتيجه مي رسي. آخه اينجا براي درخواست كرك و سريال است نه درخواست نرم افزار. ممنون

Ali_k
27-06-2005, 12:31
نه علي جان
عين اينو قبلا گزاشتن بچه ها
اين يكي هم نيست
نبود ؟؟
strasboorg, جان فعلن كه برا من كار داده .نميدونم شايدم اگه ويندوزو ريستارت كنم . بره تو Black list

reza_one_love
27-06-2005, 12:55
پسر خوبم اونی که من برات گذاشتم registry key بود همون رو امتحان کن

reza_one_love
27-06-2005, 12:58
ببخشید اینه

Strasboorg
27-06-2005, 13:55
ببخشید اینه
اقا اين كه شما گذاشتي بيلد 325 هست
من رگ كي بيلد 327 هم كه گرفتم از كار افتاده بود

Mehdi_Best
27-06-2005, 14:36
علي جان ممكنه بعد از آپديت از كار بيفته.
يك بار آپديت كن ببين چي مي شه.