PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه نرم افزاری میشه فیلم و یا صدا رو Cut کرد.

elyas54
16-01-2007, 20:10
دوستان با چه نرم افزاری میشه قسمت مورد دلخواه از یه فیلم یا یه صدا رو جدا یا برش زد واز اون استفاده کرد. مثلا قسمتی از یه موسیقی یا قسمتی از یه فیلم رو که مورد نظره برای کار میکس؟؟؟
لطفا بهترینها رو معرفی کنین .
با تشکر از دوستان.
-----------------------------------------------------------------------------------------
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

animeditor
17-01-2007, 01:40
سلام جمیعاً

این کار، یکی از کارهای اولیه مونتاژه و همه برنامه های مونتاژ، این کار رو انجام می دن.
خیلی از برنامه های ساده تر هم این قابلیت رو دارن.

با Jet Audio می شه صدا رو چند قسمت کرد؛ VCD Cuter هم صدا و هم تصویر رو چند تیکه می کنه؛ Movie Maker خود ویندوز هم یه برنامه مونتاژ خونگیه.

اگه بخوام اسم ببرم که خیلی طول می کشه.
ببین خودت با چی می تونی کار کنی.

التماس دعا
یا علی

elyas54
19-01-2007, 22:27
بهترین و کاربردیترین رو معرفی می کنین؟؟ .
باMovie Maker به راحتی نمیشه این کار رو کرد .
باVCD Cuter هنوز امتحان نکردم.

habibinaj
19-01-2007, 22:38
Vcd cutter تایید میشه!

snow chem
20-01-2007, 01:56
بهترین و کاربردیترین رو معرفی می کنین؟؟ .
باMovie Maker به راحتی نمیشه این کار رو کرد .
باVCD Cuter هنوز امتحان نکردم.

سلام
elyas عزيز
به نظر من VCD Cuter از همه نرم افزارها موجود بهتره .
فكر كنم 4- 5 سالى هست كه با اين نرم افزار كار ميكنم و خيلي ازش راضيم .:happy:

mahyarbadry
21-01-2007, 01:29
با سلام خدمت دوستان
راستش در زمینه مونتاژ من تابحال ندیده ام کسی با vcd cater کار کند این نرم افزار نرم افزار بسیار پایین می باشد
اگر می خواهید برای مونتاژ قسمتی از فیلم رابرش بزنید شما vcd را داخل هارد ریخته سپس پسوند datرا به mpgتغییر دهید راحت در کلیه نرم افزار های تدوین اجرا می شو و می توانید برحتی خروجی نیز داشته باشید
موفق باشید دوستان و از کار کردن با نرم افزارهای پیش پا افتاده در زمینه مونتاژ خوداری نمایید

snow chem
21-01-2007, 01:41
با سلام خدمت دوستان
راستش در زمینه مونتاژ من تابحال ندیده ام کسی با vcd cater کار کند این نرم افزار نرم افزار بسیار پایین می باشد

mahyarbadry عزيز
درسته كه vcd cutter نرم افزار ساده ايه ، ولي كار كردن باهاش خيلي راحته و براي كارهاي نه چندان حرفه اي خيليم خوب و مفيده . نيازي نيست يه نرم افزار خيلي سنگين و پيچيده باشه تا بشه باهاش مونتاژ خوبي رو انجام داد و اينكه ارزش هر نرم افزار به ميزان كارائي اونه نه ...
البته نخواستم در مقابل حرف شما اينها رو گفته باشم . بهونه اي شد براي بيان.:happy:
موفق باشين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

animeditor
21-01-2007, 02:09
سلام جمیعاً

ایول به بحث داغ!
بذارید یکی از کارهایی که خودم با برنامه VCD Cuter انجام دادم بگم، نتیجه بگیریم که می شه با این برنامه کار کرد.

یه پروژه داشتیم انجام می دادیم که حجم کارش بالا بود؛ به این صورت:
پرونده و زندگی نامه 170 تا شهید بهمون داده بودن و قرار بود که واسه همه اونا، یه برنامه نیم ساعته بسازیم و روی VCD تحویل بدیم.
روند برنامه هم به این صورت بود که حدوداً 25 دقیقه از این برنامه، واسه همه شهدا یه جور بود، فقط قسمت "بخشی از زندگی نامه و وصیت نامه شهید"، توی همه برنامه ها با هم فرق می کرد.
پس شد...
170 قسمت برنامه، که 25 دقیقه اش شبیه هم بودن، ولی دو یا سه دقیقه شون با هم فرق می کرد.

برنامه اصلی رو با پریمیر بستیم.
بعدش با یه حساب دو دو تا چهار تا، دیدیم که اگه بخوایم همه 170 قسمت برنامه رو با پریمیر تبدیل به VCD کنیم، خیلی طول می کشه.
یه فکری به ذهنم رسید...

یه برنامه رو به سه قسمت تقسیم کردم؛
ابتدای برنامه، معرفی شهید، انتهای برنامه...
...
گفتم که ابتدا و انتها، توی همه 170 قسمت، یکی بود؛ فقط باهاس قسمت معرفی شهید رو توی هر برنامه عوض می کردیم.
از اون برنامه مشترک که 25 دقیقه بود، یه mpg درست کردم، از معرفی هر شهید هم یه فایل mpg ساختم.
بعدش با VCD Cuter، اون سه قسمت رو می چسبوندم به هم.

ابتدای برنامه، معرفی شهید اول، انتهای برنامه...
ابتدای برنامه، معرفی شهید دوم، انتهای برنامه...
...
آخر سر چی شد؟!
به جای این که هر برنامه رو توی پریمیر بچسبونیم و نیم ساعت بشینیم که VCD بشه،
با VCD Cuter در عرض 20 ثانیه، یه برنامه رو می چسبوندیم.
(امیدوارم که درست توضیح داده باشم.)

نتیجه اخلاقی این که...
اگه می خواستیم با پریمیر این کار رو انجام بدیم، باهاس نصف عمرمون رو می ذاشتیم روی این کار.

فقط یه کلام از مادر عروس بگم...
((( برنامه ای خوبه، که بتونه کار رو انجام بده؛ هر چند که خود برنامه خیلی ساده باشه.)))

خیلی حرف زدم.
ببخشید.

التماس دعا
یا علی

J A V I D
21-01-2007, 02:30
البته وی سی دی کاتر در مورد خروجی صدا خروجی استاندارد نمی ده یعنی رو بعضی از دستتگاه ها پخش نمی شه البته اگه واسه استفاده تو کامپیوتر می خوای مشکلی پیش نمی آد ...

comet
21-01-2007, 11:09
اگر دنبال يك اديتور حرفه اي واسه صوت هستيد كه به صورت ويژه براي اين كار طراحي شده باشه، بي ترديد گزينه هاي پيش روي شما نرم افزارهايي مانند Audio Edit Magic ،Sound Forge ،Cool Edit Pro و ... هستش. من از همه اينها استفاده كردم و كارايي خوبي در اين زمينه دارن و از فرمتهاي مختلفي پشتيباني مي كنن.
:)

elyas54
21-01-2007, 20:33
با تشکر از همه ی دوستان که با حوصله جواب دادن اگه اطلاعات دیگه ای در این زمینه صوت و تصویر دارن خوشحال میشم نظراتشون رو بگن . چون این بحث ممکنه برای خیلی ها بدرد بخوره .
برای من که خیلی جالبه و اطلاعات جالبی رو میتونم بگیرم ودر کارهام استفاده کنم.

elyas54
09-02-2007, 20:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد گل
10-02-2007, 02:03
سلام
اگه می خوای پیشرفته تر کار کنی از یولید کمک بگیر

hardrock007
10-02-2007, 02:34
الياس جان

ميتونی از برنامه " Aurora Media Workshop " استفاده کنيد که امکانات ويرايشی متنوعی برای فايلهای تصويری داره

برای جدا کردن صوت از تصوير هم از قسمت Extract Audio اين برنامه استفاده کنيد

تصويری از محيط برنامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات بيشتر و دريافت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد

elyas54
20-02-2007, 13:34
من چون حرفه ای نیستم میتونم به راحتی از این برنامه استفاده کنم ؟؟؟کار با اون اسونه که من برم دنبالش؟؟

hardrock007
20-02-2007, 15:35
بله الياس جان

براحتی ميتونی از اين برنامه خوشدست استفاده کنی و مشکلی نداره

موفق باشی