PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در کارت گرافیک

smallman
16-01-2007, 17:32
cd کارت گرافیکم را گم کرده ام حالا باید چی کار کنم دوباره ویندوز ریختم

حالا چی کار کنم :ohno: :ohno:

ATI 9200 (128)

robert
16-01-2007, 20:53
cd کارت گرافیکم را گم کرده ام حالا باید چی کار کنم دوباره ویندوز ریختم

حالا چی کار کنم :ohno: :ohno:

ATI 9200 (128)

دوتا کار میتونی بکنی
اول اینکه بری یکی از این مغازه های کامپیوتری بگی که یه درایور از همون ورژن کارت گرافیک رو برات رایت کنه
دوم اینکه بری سایت ati و همون ورژن درایور رو دانلود کنی
راه اول آسونتره ولی راه دوم با وجود سختی و حجم زیاد فایل مطمئن تره

smallman
19-01-2007, 13:55
میشه یک جایی را معرفی کنی برای خریده cd اش;)

robert
19-01-2007, 18:52
میشه یک جایی را معرفی کنی برای خریده cd اش;)

متاسفم :sad:
هیچ جایی cd کارت گرافیک رو آکبند نمیفروشند
cd نو را فقط موقع خرید کارت گرافیک داخل خود جعبه اش میزارن و میدن .
ولی نگران نباش بری مغازه های کامپیوتری 100 درصد پیدا میکنی چون خیلی ها کارت گرافیکشون مثل مال شماست

hossputer7
19-01-2007, 20:45
شما میتونی به یک بازی خوار معروف حرفه ای که بشناسیش بری بگی که در کدو بازی جدید درایور atiرو دیده چون من یک درایور gforceتو بازی جی تی ای 5 دیدم که بدون مشکل به تمام gforch ldo,vn

hossputer7
19-01-2007, 20:46
gforc ها خورده

musa
20-01-2007, 21:00
با سلام
اگر هیچ کدوم از راه های بالا جواب نداد اگه به کافی نت دسترسی داری برو سایت Ati و نسخه ی 6.5 رو دانلود کن ؟
فقط نسخه گفته شده .

robert
20-01-2007, 23:08
شما میتونی به یک بازی خوار معروف حرفه ای که بشناسیش بری بگی که در کدو بازی جدید درایور atiرو دیده چون من یک درایور gforceتو بازی جی تی ای 5 دیدم که بدون مشکل به تمام gforch ldo,vn
دوست عزیز من خودم یه پا بازیخورم ولی بازیخور معروف سراغ ندارم!!! اصلا مگه بازیخور هنرپیشه هست که معروف باشه:laughing:
ولی از شوخی گذشته من خودم تو بازی half life2 درایور کارت گرافیک ati رو دیدم لیکن بعد از نصب چهار تا سیدی بازی تو محلی که بازی رو نصب کرده ایم فولدر درایور ها مشخص میشوند که خودش مستلزم داشتن بازی نام برده هست.
حالا یهو بلند نشی به هوای حرف من پول بدی چهار تا سیدی بازی بخری چون گنجاندن درایور ها در سیدی بازی کار شرکت ایرانی فروشنده بازی است نه کار شرکت سازنده و این یعنی دلیلی نداره تو هر سیدی بازی درایور ati وجود داشته باشه.
به نظر من بهتره دست از خسیس بازی برداری:laughing: و یابری بگوئی که درایور رو برات رایت کنند که احتمال زیاد پیدا میکنی یا به آدرس زیر بری و یه درایور 46.6 مگابایتی رو دانلود کنی که یه نصف روزی وقت میگیره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه درایور رو داشتم حتما فشرده اش میکردم و برات از طریق ایمیل ارسال میکردم:sad:
در هر حال تصمیم با خودته ولی مطمئن باش درایور اوریجینال رو جائی نمیفروشند.

smallman
05-02-2007, 23:03
مرسي ولي خيلي زياد است

robert
05-02-2007, 23:19
مرسي ولي خيلي زياد است

بله برای ما که از سرویس پیشرفته dial up استفاده میکنیم یه خورده زیاده:laughing:
اما راه داره راهش هم اینه که یه دانلودر خوب مثل dap یا idm نصب کنی که قابلیت resume رو داشته باشه با این کار میتونی این فایل رو تکه تکه دانلود کنی یعنی برای مثال 10 مگا بایت امروز و 30 مگابایت فردا که همین هم نیازمند یه کارت اینترنت خوب و بلند مدت هست .

smallman
06-02-2007, 16:22
راستي يك سوال دارم جديداً dap من كار نمي كند يعني وقت لينك را مي گذارم دفعه بعد كه مي آيم وصل نمي شود تا ادامش برود دليلش جيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

musa
07-02-2007, 12:46
از DAP استفاده کن که کامل کرک بشه تا بتونی از پشتیبانی Resume Downlod به طور کامل استفاده کنی.

robert
08-02-2007, 00:53
راستي يك سوال دارم جديداً dap من كار نمي كند يعني وقت لينك را مي گذارم دفعه بعد كه مي آيم وصل نمي شود تا ادامش برود دليلش جيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)
البته فکر نمیکنم اینجا جای پاسخ دادن به این سوال باشه ولی این به این دلیل است که لینکی که از آن فایل رو دانلود
میکنید (سورس دانلود)) قابلیت resume رو ندارد.
بنابر این وقتی دانلود متوقف میشه دوباره نمیتوان دانلود رو ادامه داد.

smallman
11-02-2007, 18:41
حالا يه سوال جديد دارم اگر كارت گرافيك نصب نباشد نمي توان directX هم نمي توان نصب كرد

musa
12-02-2007, 19:35
حالا يه سوال جديد دارم اگر كارت گرافيك نصب نباشد نمي توان directX هم نمي توان نصب كرد

دوست عزیز این سوال هایی که میکنه چه ربطی به درایور کارت گرافیک دارد؟
directX همراه با خود ویندوز نصب میشود و به درایور هم کاری ندارد.