PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظبط موزيك هاي آنلاين

linux6020
15-01-2007, 09:59
با سلام

من يه نرم افزار مي خواهم كه بشه موزيك هاي آنلايني كه توسط پليرها از جمله Real Player پخش مي شود را ضبط يا Save كرد .

با تشكر

S@eid
15-01-2007, 11:28
نیاز به نرم افزار مخصوصی نیست عزیز.خودت رو برای دانلود به زحمت ننداز.
من این کار رو با JetAudio می کنم با همون کیفیت برام ضبط و ذخیره می کنه.
شما هم امتحان کن جواب می گیری...

موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

linux6020
15-01-2007, 12:02
با سلام

دوست عزيز اگر ممكن است روش اين كار را برام كامل توضيح دهيد چون من با JetAudio زياد آشنا نيستم و كار نكردم

تشكر

comet
15-01-2007, 13:21
شما مي تونيد از نرم افزارهاي زير هم كه به صورت ويژه براي اين كار طراحي شده اند نيز استفاده كنيد:

1- Web Stream Recorder

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم: 1.2 مگابايت

2- Windows Media Recorder

حجم: 3.7 مگابايت

نرم افزار دومي قديمي تر و مشهورتره با اين وجود استفاده از نرم افزار اولي را ترجيح مي دم چون مشكلات كمتري داره.
كرك هر دو نرم افزار در فايلهاي فشرده اي كه نشاني اونا رو دادم موجوده و پسوورد هر دو فايل فشرده comet است.
:)

رابین هود
15-01-2007, 13:27
اگر توضيح بدين خيلي خوب ميشه

linux6020
15-01-2007, 14:08
با سلام دوست عزيز comet جان فايل هايتان پسورد دارد ميشه پسورد آنها را ذكر نماييد.

با تشكر

comet
15-01-2007, 14:40
با سلام دوست عزيز comet جان فايل هايتان پسورد دارد ميشه پسورد آنها را ذكر نماييد.

با تشكر
دوست عزيز! در سطر پاياني پست قبلي پسوورد فايلها را نوشته ام. به هر صورت از باب تأكيد اينجا هم يه بار ديگه مي نويسم:

linux6020
15-01-2007, 16:00
با سلام

با تشكر از comet.دوست عزيز comet جان اين جور كه من از نرم افزار(Web Stream Recorder) برداشت كردم يه آدرس ميگيره سپس از آن آدرس دانلود ميكنه درسته.در صورتي كه من يه نرم افزار مي خوام كه باهاش بشه مثلا از صداي در حال پخش Real Player ظبط كنه.
اگه راه كار مخصوصي داره ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

comet
15-01-2007, 17:09
من بنا را بر اين گذاشته بودم كه با مراجعه به راهنما يا هلپ اين نرم افزارها دامنه عمل آنها را بررسي مي كنيد. با توجه به پست اول اين تاپيك تصور مي كردم كه در پي ذخيره كامل منابع صوتي و تصويري آنلايني هستيد كه زير عنوان Streaming Video and Audio طبقه بندي مي شوند.
دو نرم افزار معرفي شده بسياري از فرمتهاي صوتي و تصويري آنلاين را پشتيباني مي كنند اما دامنه عملشان نامحدود نيست.
مورد اول(Web Stream Recorder Pro) از فايلهاي صوتي و تصويري ويندوز با اكستنشن هاي ASF - WMA - WMV - WMX - NSC- WAX پشتيباني مي كند و همچنين با استفاده از آن مي توانيد فلش ويدئوهاي سايتهايي مانند youtube.com را ذخيره كنيد و ...
مورد دوم(Windows Media Recorder) هم براي ذخيره فايلهاي صوتي و تصويري با اكستنشن هاي WMA, WMV, ASF, ASX, MPEG, AVI, WAV, RM, RA, FLV, MP3, MOV كاربرد دارد. با اين وصف با Windows Media Recorder علاوه بر فايلهاي صوتي و تصويري زير مجموعه ويندوز، مي توانيد فايلهاي صوتي و تصويري Real و QuickTime و نيز فلش ويدئو و ... را ذخيره كنيد.
البته با توجه به موارد مطرح شده در پست آخرتان، احتمالاً نرم افزارهايي كه در نشاني هاي زير معرفي شده بيشتر به كارتان مي آيد:

S@eid
15-01-2007, 17:56
با سلام
دوست عزيز اگر ممكن است روش اين كار را برام كامل توضيح دهيد چون من با JetAudio زياد آشنا نيستم و كار نكردم
تشكر
این فایل زیپ رو بگیر توش دوتا عکسه برای ضبط صدا با JetAudio
امیدوارم بتونی از راپیدشیر فایل بگیری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی

linux6020
16-01-2007, 14:40
با سلام

با تشكر از همه دوستان

linux6020
17-01-2007, 10:24
با سلام