PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

d_oxid
24-06-2005, 08:48
اين اومده به بازار يا نه؟؟؟؟ما خيلي تو كفشيم..........اصفهان كه نيست فعلا :cry:

sub-zero
24-06-2005, 10:16
اين اومده به بازار يا نه؟؟؟؟ما خيلي تو كفشيم..........اصفهان كه نيست فعلا
سلام.

اين بازی خيلی وقته که اومده ولی هنوز کرکر هايه عزيز نتونستن اين بازی رو کرک کنن... :mrgreen:

به خاطر همين تو اصفهان که هيچی بلکه تو هيچ جای دنيا نسخه کرک شده اين بازی پيدا نميشه... :?

شما ميتونی سفارش بدی اورجينالش رو واست بيارن با قيمتی حدود 37 هزار تومان... :shock:

با آرزويه موفقيت برايه کرکر های گرامی...اميدواريم که به زودی يه فکری به حال اين بازی بکنن. :lol:

Gilopa
24-06-2005, 12:43
موردشور اين ubi soft رو ببرم.

OMID
25-06-2005, 00:45
اين اومده به بازار يا نه؟؟؟؟ما خيلي تو كفشيم..........اصفهان كه نيست فعلا :cry:

همانطور که ساب زیرو جان گفت این بازی کرک نشده و فکر نکنم حالا حالا ها کرک بشه.
به امید روزی که بازی کرک بشه.

اما عجب بازی انصافا ته بازی

d_oxid
01-07-2005, 05:18
واقعا لنگش نيست............اميدوارم كركش كنن.... :? :?

OMID
02-07-2005, 22:42
با سلام

امروز یه کرک از بازی گیر اوردم گفتم دیگه این حتما کار میکنه خیلی دنبالش گشته بودم و خیلی امیدوار بودم که کار کنه ولی لا مسب باز هم کار نکرد مثل باقی کرک هایی که ازش داشتم.

ولی خداییش آدم اون دموی اول بازی رو میبنه کف میکنه چه برسه به خود بازی واقعا محشره

mehdi87
02-07-2005, 22:51
به بروبچ جك !!

آقا كجاي كارين !! البته تبليغ نشه !
هدف كاره خيره !‌ خدا منو ببخشه !

ميدان فاطمي ! پاساژ هديه ! پارادايس !

ميتونيد اي اينجا بگيريد البته با كركش ! من خودم دارم دارمم بازي ميكنم !!

خدا خدا خدا خدا !!‌ خدا منو بخشه !

:wink:

Amin
03-07-2005, 02:39
اين بازي هنوز كرك نشده..........
تا چند وقته ديگه يه برنامه مياد كه استار فورس (سيستم امنيتي بازي) رو ساپورت مي‌كنه و با اووون مي‌شه بازي رو كپي كرد.
اسم برنامه‌: DAEMON TOOLS V.4

OMID
03-07-2005, 09:54
به بروبچ جك !!

آقا كجاي كارين !! البته تبليغ نشه !
هدف كاره خيره !‌ خدا منو ببخشه !

ميدان فاطمي ! پاساژ هديه ! پارادايس !

ميتونيد اي اينجا بگيريد البته با كركش ! من خودم دارم دارمم بازي ميكنم !!

خدا خدا خدا خدا !!‌ خدا منو بخشه !

:wink:

شما مطمئنی که اون splinter cell که گرفتی Chaos Theory هست.
من که بعید میدونم
توجه کن ما داریم نسخه pc بازی رو میگیما

حجم نصب نشده اون 4 گیگا بایت هستش و حجم نصب شده اون 3.65 گیگا بایت

=========================================

ين بازي هنوز كرك نشده..........
تا چند وقته ديگه يه برنامه مياد كه استار فورس (سيستم امنيتي بازي) رو ساپورت مي‌كنه و با اووون مي‌شه بازي رو كپي كرد.
اسم برنامه‌: DAEMON TOOLS V.4

امین جان آخرین کرکی که گرفتم همین کرکی که شما میگین بود ولی بازم اجرا نشد.

Amin
03-07-2005, 13:34
امین جان آخرین کرکی که گرفتم همین کرکی که شما میگین بود ولی بازم اجرا نشد.
OMID_online@
اما اين برنامه كه من ميگم هنور نيومده. اين سايتش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi87
03-07-2005, 15:58
OMID_online, بله عزيز - هيمنه !‌ اينجايي كه ميگم خودش بازي ها روو دانلود ميكنه ميزنه رو سي دي ! شك نكن!‌كه دارم بازي ميكنم !‌

OMID
03-07-2005, 15:59
امین جان من با این starforce کار کردم و باز هم جواب نداد و فکر نکنم با Starforce
Daemon هم جواب بده چون اینا همشون طرز کارشون یکیه حالا خدا کنه با این جواب بده.

Amin
05-07-2005, 03:07
اينجايي كه ميگم خودش بازي ها روو دانلود ميكنه ميزنه رو سي دي ! شك نكن!‌كه دارم بازي ميكنم !‌

اما مشكل اينه كه حتي اگه اوونجايي كه شما ميگي خودش بازيها رو دانلود كرده باشه بازم بازي كار نمي‌كنه.سيستم امنيتي بازي به صورت يه برنامه عمل مي‌كنه كه هر دفعه يه جاي بازي فعال ميشه اوونم به صورت random. تا حالا كسي پيدا نشده كه بتونه اين برنامه رو بخونه.
همش تقصير SONY(starforce) & Ubi soft
شايد اوووني كه شما بازي مي‌كنين اسپلينتر سل 2 باشه...
اگه واقعا اسپلينتر سل 3 باشه خب ما هم مي‌خوايم

OMID
05-07-2005, 09:12
OMID_online, بله عزيز - هيمنه !‌ اينجايي كه ميگم خودش بازي ها روو دانلود ميكنه ميزنه رو سي دي ! شك نكن!‌كه دارم بازي ميكنم !‌

پس مهدی جان یه شماره تلفنی چیزی از این فروشگاه اگه داری برام PM بزار.

Gagsta
05-07-2005, 12:18
برين تو اين سايت نوشته چی کار بايد کرد من خودم ندارم اين بازيو چون خوشم نميداد به هر حال اين لينکه سايتش:

OMID
07-07-2005, 23:10
برين تو اين سايت نوشته چی کار بايد کرد من خودم ندارم اين بازيو چون خوشم نميداد به هر حال اين لينکه سايتش:

سلام

من هم کرک بازی رو از این سایت برداشتم ولی کار نکرد.

=================================

بازم بچه ها هر کی کرک چیزی از این بازی داره بزاره اینجا دستتون درد نکنه.

sub-zero
08-07-2005, 08:56
خوب مثل اينکه بحث داره به يه جاهايی ميرسه....

دمتون گرم ببينم ميتونين برای اولين بار در جهان اين بازی رو ( البته نسخه کرک شدش )

رو پخش کنين....آخه ايرانی ها عادت دارن کار هايی که هيچکی نميتونه انجام بده رو انجام بدن...

d_oxid
11-07-2005, 13:45
ما رو بي خبر نذارين........................

cccc
12-09-2005, 14:20
منم لطفا میخوام

Hossein_Bahal
12-09-2005, 14:39
برای اینکه دلسرد نشین چند تا عکس از بازی میذارم که دهنتون اب بیفته . :laughing: :laughing:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

d_oxid
23-12-2005, 00:14
آقا اين بازي كرك شد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟امروز يكم دي ماه و من هنوز منتظر

OMID
23-12-2005, 00:23
آقا اين بازي كرك شد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟امروز يكم دي ماه و من هنوز منتظر

دوست عزیز فعلا برای این بازی کرکی نیومده و بعید میدونم بیاد
ولی راه هایی برای اجرای بازی هست که شما با این راه ها میتونین بازی را اجرا کنید که آموزش اجرای این بازیها در تاپیک آموزش اجرای بازیهایی که قفل آنها starforce 3 هست موجود می باشد

d_oxid
23-12-2005, 18:23
من امروز رفتم نمايشگا كامپيوتر......اين بازي بودش....7 تا سيدي بود.....روي جلد اكيدا توصيه شده بود اگر از كاراي نرم افزاري كامپيوتر سر در نميارين نخريد!همچنين نوشته بود بازي فقط روي درايو هايي كه فرمت ntfsهستن نصب و اجرا ميشه...حالا اگر كسي اينو اينطوري بازي كرده يا اطلاعاتي داره خبر بده...من ترسيدم بگيرم ولي اجرا نشه...

Amin
23-12-2005, 18:57
من امروز رفتم نمايشگا كامپيوتر......اين بازي بودش....7 تا سيدي بود.....روي جلد اكيدا توصيه شده بود اگر از كاراي نرم افزاري كامپيوتر سر در نميارين نخريد!همچنين نوشته بود بازي فقط روي درايو هايي كه فرمت ntfsهستن نصب و اجرا ميشه...حالا اگر كسي اينو اينطوري بازي كرده يا اطلاعاتي داره خبر بده...من ترسيدم بگيرم ولي اجرا نشه...
سلام
اميد جان تو اين تاپيك روش اجراي بازيهايي كه از فقل استار فورس استفاده مي‌كنند رو نوشته :

بيش از 95% افرادي كه اين بازيها رو گرفتند تونستند بازي رو اجرا كنند
تعدادي از افراد هم (مثل خودم) بازيه POP3 رو كه از همين قفل استفاده مي‌كنه رو تونستند با دو روش سخت افزاري و نرم افزاري اجرا كنند

Morteza2020
29-12-2005, 16:11
بلاخره بازی Ss3:ChaosTheory امد.
ولی من يک مشکل بزرگ دارم.

اگر مرا راهنمايی کنيد خيلی ممنون ميشم.

من بازی SplinterCell3:ChaoseTheory مال شرکت Modern را تهيه کردم.
البته Cpu من 64bit ميباشد و من نيازی به نصب برنامه های مخفی کننده برای اجرای
این بازی نداشتم. ولی وقتی که سريال بازی را وارد ميکنيم برای تست ديسک(Cheacking Disk)
مي گويد که بايد دوباره سريال را وارد کنم.
در ضمن من از هردو برنامه Daemon و Alcohol120% برای فراخوانی Image بازی استفاده کردم
ولی هيچ کدام جواب نداد.
من از این سه سريال استفاده کردم(که دومی و سومی را از اینترنت خودم پيدا کردم):

2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F

ML6FC-L643W-DZF2X-QBUKY-CWTGM

GQAKD-SGHKD-XUYLE-M2A8G-7JMAw

ورجن Daemon من:4.00HE

البته قفل این بازی هم مثل Prince3 از نوع StarForce
می باشد,ولی نمي دانم چرا Prince3 نصب شد ولی این نصب نمي شه.

d_oxid
31-12-2005, 07:58
همه مساعل اين بود كه اجرا شدنش با مشكل بر ميخورد.....دوستان گفتن اگه خواستين بي دغدغه اجرا بشه كابلاي سيدي رم يا ديويدي يا ...... بكشيد و كامپيوتر رو بوت كنيد كه درايوارو نشناسه بعد اجرا كنيد.....بكن ببين ميشه يا نه

jarooo_khakandaz
06-01-2006, 21:18
هیچ کرکی از این بازی نیست بابا خسته شدم.....

metal gear
07-01-2006, 20:30
salam
baba shoma chera darin khodetoono mikoshin?!?!
man daram khaili rahat in bazi ro mikonam.albate tanha chize sakhtesh ine ke shoma cablhaye hameye dvd va cd rom ra bekeshid.driver ham bayad NTFS bashe bad khaili rahat bazi konid age moshkeli bood peygham bedid
bye azizan

OMID
07-01-2006, 23:55
بلاخره بازی Ss3:ChaosTheory امد.
ولی من يک مشکل بزرگ دارم.

اگر مرا راهنمايی کنيد خيلی ممنون ميشم.

من بازی SplinterCell3:ChaoseTheory مال شرکت Modern را تهيه کردم.
البته Cpu من 64bit ميباشد و من نيازی به نصب برنامه های مخفی کننده برای اجرای
این بازی نداشتم. ولی وقتی که سريال بازی را وارد ميکنيم برای تست ديسک(Cheacking Disk)
مي گويد که بايد دوباره سريال را وارد کنم.
در ضمن من از هردو برنامه Daemon و Alcohol120% برای فراخوانی Image بازی استفاده کردم
ولی هيچ کدام جواب نداد.
من از این سه سريال استفاده کردم(که دومی و سومی را از اینترنت خودم پيدا کردم):

2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F

ML6FC-L643W-DZF2X-QBUKY-CWTGM

GQAKD-SGHKD-XUYLE-M2A8G-7JMAw

ورجن Daemon من:4.00HE

البته قفل این بازی هم مثل Prince3 از نوع StarForce
می باشد,ولی نمي دانم چرا Prince3 نصب شد ولی این نصب نمي شه.

مرتضی جان همون سریال اولی کاملا صحیح است.
مواقعی که موفق به رفتن داخل بازی نمیشود این ارور رو میدهد.
شما این فایلی که من میذارم دانلود کن بعد فایل رو اکستراک کن یک فایل به شما میدهد با نام SCCT.MDS این فایل رو به همونجا که ایمیج بازی هست کپی کن بعد فایل mds که اونجا هست را پاک کن (همون mds قبلی ) بعد فایلی که با پسوند MDF هست رو دقیقا به این نام تغییر بده به این صورت SCCT.MDF بعد فایل رو دوباره مونت کن و سعی مجدد برای اجرای بازی امیدوارم موفق بشی ;)

فایل ضمیمه را دانلود کن

mehdi87
10-01-2006, 14:12
بچه ها اين بازي با گرافيك

Gefoorce mx 440 (64) gainward

مياد
اين بازي ها رو قبلا اومده !

اسپلينتر قبليه - ماست وانتد - پرنس 3

OMID
03-06-2006, 18:25
بعد از يك سال و خورده اي اين بازي هم كرك شد :)

كرك بازي براي نسخه 1.05 هست و شما بايد بازي خودتون رو به اين ورژن تغيير بدين
براي اين كار هم پچ مربوطه موجود هست كه پچ رو هم براتون ميزارم

پچ بازي براي تغيير ورژن از 1.0 به 1.05

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجمش 115 مگ هست :blink:

اين هم كرك بازي

هر دو لينك كرك يكي هست يكيش رو دانلود كنيد كافيه

بعد از دانلود پچ و كرك ابتدا پچ رو نصب كرده بعد كرك بازي رو كپي ميكنيد و ديگه بريد زندگي كنيد
البته اونا كه نتونسته بودن بازي رو قبلا اجرا كنن :)

Amin
03-06-2006, 18:30
سلام
البه حجم كرك هم 17 مگابايت هستش كه بعد از unzzip كردن 65 مگابايت ميشه
كرك رو امتحان كردم خيلي راحت كار ميكنه
چقدر بازي كردن با كرك لذت بخشه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون اميدجان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin-ahmadi
04-06-2006, 18:31
آقا یعنی دیگه از اون Starforce لعنتی راحت میشیم ؟ من هر کاری کردم نتونستم بازی رو اجرا کنم !

Amin
04-06-2006, 20:51
آقا یعنی دیگه از اون Starforce لعنتی راحت میشیم ؟ من هر کاری کردم نتونستم بازی رو اجرا کنم !
سلام
هر استارفورسي كه نه !!!! :ohno:
اما بازي Splinter Cell Chaos Theory رو خيلي راحت و بدون دردسر ميشه اجرا كرد
بدون نياز به نصب برنامه‌هاي جانبي يا كشيدن كابل يا .....
فقط با اجراي پچ براي ارتقاي بازي از ورژن 1.0 به 1.5 و بعد كپي كردن كرك ....

cccc
04-06-2006, 23:02
دم کرکر گرم , عیضا شما :)
چقدر بازي كردن با كرك لذت بخشه :)

Amir_Ariamehr2003
08-06-2006, 08:37
سلام
هر استارفورسي كه نه !!!! :ohno:
اما بازي Splinter Cell Chaos Theory رو خيلي راحت و بدون دردسر ميشه اجرا كرد
بدون نياز به نصب برنامه‌هاي جانبي يا كشيدن كابل يا .....
فقط با اجراي پچ براي ارتقاي بازي از ورژن 1.0 به 1.5 و بعد كپي كردن كرك ....
سلام یعنی چی ورژن تغییر بدیم چه جوری میشه تغییر داد

M E H D I
08-06-2006, 10:14
سلام یعنی چی ورژن تغییر بدیم چه جوری میشه تغییر داد

اين ديگه از اون سوالا بودا. خب اين Patch رو بايد بگيرين كه اميدجان گذاشتن:

وقتي نصب كنين ورژنش عوض ميشه.

nima_kiyaniyan
02-08-2006, 11:14
خوب به سلامتی کرک شد. میشه بگید چه شرکتی بازی کرک شده اونو بیرون داده. اخه من هر کجا میرم میگن نداریم.
این فروشگاه پی سی ورلد هم که دی وی دی میده. و من هم ندارم دی وی دی رام. حالا چیکار کنم؟

hossein_3650
02-08-2006, 15:54
اقا این chaos theory همونی هست که میگن اولش از تو زندان شروع میشه؟

Amin
02-08-2006, 17:18
اقا این chaos theory همونی هست که میگن اولش از تو زندان شروع میشه؟
سلام
نه عزيز
اووون Splinter Cell Double Agent هستش كه هنوز منتشر نشده

Amir_Ariamehr2003
04-08-2006, 15:54
سلام من بالاخره یه شرکت دیدم که حتی نمیخواد کرک کپی کنی
فقط کافیه دکمه نصب رو بزنی آدرس رو بدی فینیش رو بزی ایکون رو از روی دسکتاپ اجرا کنی لذتشو ببری
فقط به من بگین می تونم اسم شرکت رو بگم یا تبلیغ به حساب میاد

OMID
04-08-2006, 22:47
سلام من بالاخره یه شرکت دیدم که حتی نمیخواد کرک کپی کنی
فقط کافیه دکمه نصب رو بزنی آدرس رو بدی فینیش رو بزی ایکون رو از روی دسکتاپ اجرا کنی لذتشو ببری
فقط به من بگین می تونم اسم شرکت رو بگم یا تبلیغ به حساب میاد

عزیز این بازی کرک شده و میشه گفت تقریبا برای همه شرکتها همینجوریه
ولی ایرادی نداره که شما اسم شرکت رو بگی
تا دوستان راحت تر انتخاب کنن :)

Amir_Ariamehr2003
05-08-2006, 09:15
مرسی اسم شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست

sharareh
08-08-2006, 17:28
با سلام
ميخواستم بدونم در بازي splinter cell 3 (Tom Clancy's Splinter Cell 3 Chaos Theory بايد بعضي مواقع كامپيوترها يا رمز درها رو هك كرد ويك صفحه پر از اعداد ظاهر ميشه كه بايد بكمك اونها هك كرد حالا سئوالم اينه كه روشش چطوريه اگه كسي بلده لطفا يه توضيح بده.

M E H D I
08-08-2006, 17:55
با سلام
ميخواستم بدونم در بازي splinter cell 3 (Tom Clancy's Splinter Cell 3 Chaos Theory بايد بعضي مواقع كامپيوترها يا رمز درها رو هك كرد ويك صفحه پر از اعداد ظاهر ميشه كه بايد بكمك اونها هك كرد حالا سئوالم اينه كه روشش چطوريه اگه كسي بلده لطفا يه توضيح بده.

توي فيلمهاي آموزشي بازي اگه نگاه كنين خودش ياد ميده. موقع هك كردن، دو سري عدد مياد. عددهاي قسمت راست در حال روشن و خاموش شدن هستن. شما كاري كه بايد بكنيد اين هست كه صبر كنين تا يكي از عددها روشن بشه. بعد شما با استفاده از كليدهاي A و D به سمت چپ و راست برين تا به عدد روشن برسين و بعد كليد E رو بزنين تا ثابت بشه. بعد از اين كه هر 4 تا شو ثابت كردين مي تونين كليد ُSpace رو بزنين تا در يا كامپيوتر باز بشه.

بعد از يه مدت كه حرفه اي شدين مي تونين از سمت چپ هم كمك بگيرين.

sharareh
09-08-2006, 02:17
مرسي آقا مهدي
از راهنمايي خوب وكاملتون متشكرم اين دومين دفعه است كه زحمت من گردن شما مي افته .اميدوارم ديگه مزاحم نشوم .با تشكر

nima_kiyaniyan
09-08-2006, 21:15
اقا من یک پرسشی دارم. این سیدی اسپلینتر سل که در بخش بازی های پی سی ورلد گذاشتید کرک شده هست یا نه؟

nima_kiyaniyan
10-08-2006, 14:44
یه نفر پاسخ بده.سفارش بدم یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahi-007
10-08-2006, 15:15
من dvd اين بازي رو خريدم كنار مقواش نوشته easysetup.اين نه سريال مي خواد و نه كرك.فقط آدرس مي دي خودش نصب مي كنه.

OMID
10-08-2006, 16:06
اقا من یک پرسشی دارم. این سیدی اسپلینتر سل که در بخش بازی های پی سی ورلد گذاشتید کرک شده هست یا نه؟

بله نیما جان اونی که در فروشگاه هست کرک شده است :)

EhsanHF
11-08-2006, 04:31
با final rating 85% بازی رو تموم کردم .
منتظر Double Agent هم هستم . شاید اون بتونه یک هفته دیگه منو پای بازی بنشونه !!!

hossein_3650
11-08-2006, 19:27
بله نیما جان اونی که در فروشگاه هست کرک شده است :)
پس یعنی با خیال راحت بخریم دیگه؟؟
کرکش راحته دیگه؟

Amin
11-08-2006, 19:48
پس یعنی با خیال راحت بخریم دیگه؟؟
کرکش راحته دیگه؟
سلام
آره عزيز ... با خيال راحت بخر

nima_kiyaniyan
24-08-2006, 21:47
بالخره من یک هفته پیش این بازی رو گرفتم. چه حالی میده کرک! بازی هم که خواب و خوراک برای ما نذاشته.
من تو یه مرحله گیر کردم. یه مرحله هستش که به جایی می رسیم که با دستکاری یک دکمه موشکی که در بالای سر ما هست ارام شروع به حرکت میکنه و میره وارد یک قسمت دیگه از ساختمان میشه. من هم باید برم اون بخش. اما چه جوری را نمیدونم. :puke:

M E H D I
25-08-2006, 01:11
بالخره من یک هفته پیش این بازی رو گرفتم. چه حالی میده کرک! بازی هم که خواب و خوراک برای ما نذاشته.
من تو یه مرحله گیر کردم. یه مرحله هستش که به جایی می رسیم که با دستکاری یک دکمه موشکی که در بالای سر ما هست ارام شروع به حرکت میکنه و میره وارد یک قسمت دیگه از ساختمان میشه. من هم باید برم اون بخش. اما چه جوری را نمیدونم. :puke:

روي ماشيني كه موشك روش هست برين و از اونجا ميله رو بگيرين و برين.

j0l6
25-08-2006, 07:14
سلام
من هم این بازی رو با حجم 4.5 گیگ دانلود کردم و لی خدایش خیلی سخت با کیبورد بازی کرد شما چه جوری بازی میکنین ؟
میشه دکمه هایی که در بازی استفاده میشه و عمل کرد اونا رو بنویسین
و اینکه واسه بازیی هایی مثل این چه جستیکی مناسب هست؟
ممنون

nima_kiyaniyan
25-08-2006, 10:35
روي ماشيني كه موشك روش هست برين و از اونجا ميله رو بگيرين و برين.

درود

مهدی جان سپاس. دیروز خودم کشف کردم. این چیزا پدر ادمو در میاره.

سینا
شوخی میکنی؟ شما چطور با جوستیک بازی میکنی؟ من که برام غیر ممکنه با اینا بازی کنم. فقط صفحه کلید

nima_kiyaniyan
25-08-2006, 17:30
مهدی جان دستم به دامانت.

اون مرحله ای که شتلند میره بمب میزاره من باید خنثی کنم. 1.5 دقیقه هم زمان دارم. این بمب دومی لعنتی کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جان خودم هر چی میگردم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . یکی که همون اول که وارد میشیم پایین نصب شده اون دومی باید جلو یه در باشه ولی نیست.

برين بالا از پله ها، بعد برين به سمت راست و دوباره سمت راست. از همونجا بيوفتين پايين. بمب همونجاست.

mamb
25-08-2006, 17:53
براي بمب دوم قفل در رو كه باز كردي بايد از راه پله اولي بري بالا راهت رو ادامه بده نرسيده به راه پله ي دوم كه ميره پايين از سمت راست از نرده ها بپر پايين. يه جاي خيلي مخفيه كه به غير از اين راه راه ديگه اي نداره.

nima_kiyaniyan
25-08-2006, 21:34
سپاس از راهنمایی شما. ولی این نامردی بود. بمب روی نقشه نشان داده نشده بود . بمب سوم هم نشان داده نشده بود.

تازه این چه وضعش بود. من دارم روی بمب کار میکنم امت میان ابکش میکنند. نایت ویژن هم که داشتند.

بگذریم ولی دیگه اخر بازی بود. دوستان میدونند چند مرحله دیگه تموم میشه؟ هرچه دیر تر بهتر.

M E H D I
25-08-2006, 21:54
سپاس از راهنمایی شما. ولی این نامردی بود. بمب روی نقشه نشان داده نشده بود . بمب سوم هم نشان داده نشده بود.

تازه این چه وضعش بود. من دارم روی بمب کار میکنم امت میان ابکش میکنند. نایت ویژن هم که داشتند.

بگذریم ولی دیگه اخر بازی بود. دوستان میدونند چند مرحله دیگه تموم میشه؟ هرچه دیر تر بهتر.

فكر كنم 3 تا مرحله مونده يا شايد هم 2 تا

nima_kiyaniyan
26-08-2006, 08:32
این که خیلی بده. چرا زود تموم میشه؟ اسپلینتر سل یک را یادتونه؟ هرچی جلو میرفتی تموم نمیشد.

kabous
08-01-2007, 06:20
اقا من تو hokkaido تو اونجا که دو نفر دارن با صحبت میکنن بعد یکیشون اون یکی رو میکشه بعد با هلی کوپتر فرار میکنه گیر کردم.
چه کار کنم؟

saegheh67
18-09-2007, 18:37
بچه ها من اون قسمت(مرحله 4) که با پیرمرده صحبت میکنم گیر افتادم نه میتونم اونو بکشم نه اون میتونه ژنراتورهای برق را راه اندازی کنه لطفا کمک کنید و فقط حرفهای خودشو تکرار میکنه

badterojan
19-09-2007, 01:38
بچه ها من اون قسمت(مرحله 4) که با پیرمرده صحبت میکنم گیر افتادم نه میتونم اونو بکشم نه اون میتونه ژنراتورهای برق را راه اندازی کنه لطفا کمک کنید و فقط حرفهای خودشو تکرار میکنه

سلام
من این بازی رو چند وقت پیش بازی کردم درست یادم نیست
اون ژنراتور ها رو باید روشن یا خاموش کنی (یادم نیست فکر کنم باید روشن کنی)
اول که شروع به کار می کنی فقط یکی رو می تونی روشن کنی
حالا برو سراغ دومی از اون 3 تا باقی مونده امتحان کن ببین کدوم روشن میشه اگر اشتباه کنی اولی هم خاموش می شه که دوباره باید اولی روشن کن و دوباره یکی دیگه از اون 3 تا رو امتحان کنی تا دومی هم روشن بشه و ....

saegheh67
19-09-2007, 12:40
سلام
من این بازی رو چند وقت پیش بازی کردم درست یادم نیست
اون ژنراتور ها رو باید روشن یا خاموش کنی (یادم نیست فکر کنم باید روشن کنی)
اول که شروع به کار می کنی فقط یکی رو می تونی روشن کنی
حالا برو سراغ دومی از اون 3 تا باقی مونده امتحان کن ببین کدوم روشن میشه اگر اشتباه کنی اولی هم خاموش می شه که دوباره باید اولی روشن کن و دوباره یکی دیگه از اون 3 تا رو امتحان کنی تا دومی هم روشن بشه و ....
ممنون از کمک شما مشکلم حل شد

sada
30-09-2007, 13:24
سلام
من یه جایی گیر کردم
تو مرحله کشتی . و قتی می رسی به اون طرف کشتی که 3 تا سرباز داره و از یکی شون در مورد ( لانچ )سوال می کنی بعدش باید چی کار کنی.
از اون جعبه ها هم یکی بیشتر نمونده

soliman
07-01-2008, 23:36
من سری چهارم این بازی رو تموم کردم حالا هم اومدم سر وقت سری سوم این بازی
من تو مرحله دوم یعنی توی کشتی گیر کردم.اگه میشه منو راهنمایی کنید. از اول تا اخر

soliman
08-01-2008, 23:33
من سری چهارم این بازی رو تموم کردم حالا هم اومدم سر وقت سری سوم این بازی
من تو مرحله دوم یعنی توی کشتی گیر کردم.اگه میشه منو راهنمایی کنید. از اول تا اخر

اگه زودتر به من جواب بدید ممنون میشم

sasanjfr
25-04-2008, 14:38
اگه زودتر به من جواب بدید ممنون میشم
شما دقیقاٌ کجاش گیر کردید؟چون توضیحش خیلی طولانیه

soliman
25-04-2008, 19:11
ممنون دوست عزیز . ولی این مطلب مربوط میشه به چند ماه قبل و من خیلی وقته تمومش کردم.

sasanjfr
25-04-2008, 21:12
به هر حال ببخشید که این قدر دیر دیدم:11:

Maggy_P
03-06-2008, 10:33
ببينم چطوري ميشه 100 درصد مراحل اين بازي رو بري ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كه به نظرم همه ي مراحل رو زير و رو ميكنم بالا ترين درصدم 66 درصد بود مگه ديگه بايد چيكار كنيم؟:13:

sasanjfr
03-06-2008, 11:09
ببينم چطوري ميشه 100 درصد مراحل اين بازي رو بري ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كه به نظرم همه ي مراحل رو زير و رو ميكنم بالا ترين درصدم 66 درصد بود مگه ديگه بايد چيكار كنيم؟:13:
من تمام مراحل رو به جز مرحله ی Hokkaido(مرحله ی 6) و Bathhouse(مرحله ی 9)، 100% رفتم.برای این که یک مرحله رو 100% تموم کنی باید:
1)تمام مأموریت های جانبی رو انجام بدی
2)کسی غیر از هدف اصلی رو نکشی
3)طوری مخفیانه عمل کنی که حتی یک بار هم زنگ خطر به صدا در نیاد
4)اگر کسی رو بی هوش کردی یا کشتی در یک مکان امن پنهانش کنی
5)باید مواظب باشی به وسیله ی دوربین ها به دام نیفتی

Maggy_P
03-06-2008, 11:24
من تمام مراحل رو به جز مرحله ی Hokkaido(مرحله ی 6) و Bathhouse(مرحله ی 9)، 100% رفتم.برای این که یک مرحله رو 100% تموم کنی باید:
1)تمام مأموریت های جانبی رو انجام بدی
2)کسی غیر از هدف اصلی رو نکشی
3)طوری مخفیانه عمل کنی که حتی یک بار هم زنگ خطر به صدا در نیاد
4)اگر کسی رو بی هوش کردی یا کشتی در یک مکان امن پنهانش کنی
5)باید مواظب باشی به وسیله ی دوربین ها به دام نیفتی
ممنون من معمولا 2 رو انجام نميدم يعني چطوري ميشه نكشي منظورتون بدون اسلحس؟:13:

sasanjfr
03-06-2008, 11:51
ممنون من معمولا 2 رو انجام نميدم يعني چطوري ميشه نكشي منظورتون بدون اسلحس؟:13:
بله،بدون اسلحه باید بیهوششون کنی.یکی از راه های بیهوش کردن اینه که به دشمن نزدیک بشی و دکمه ی مربوط به alt-fire رو فشار بدی(فکر کنم حالت default مربوط به alt-fire ،کلیک سمت راسته).در این حالت سام،یک ضربه ی محکم به پشت گردن دشمن می زنه و اونو بیهوش می کنه.این راه اگرچه سریعه ولی ریسکش بالاست،چون اگر کسی در نزدیکی محل حادثه باشه مشکوک میشه که به خاطر اینه که این روش بیهوش کردن کمی سر و صدا ایجاد می کنه.
راه دیگه اینه که دشمن را بگیری(grab).این کار رو فقط هنگامی می تونی انجام بدی که پشت به دشمن باشی.خوبی این روش اینه که اولاٌ می تونی اطلاعاتی از دشمن به دست بیاری(interrogate) و ثانیاٌ می تونی اون رو اول به یک جای امن که خارج از دید سایر دشمنان است ببری و اونجا بی سر و صدا بیهوشش کنی.

capitan black
03-06-2008, 13:56
دوستان این بازی رو من خیلی وقته میخوام بگیرم ولی اون موقعی که اومده بود قفل استار روش بود ...الان هم همین قفل روشه و باید همون روش رو پیاده کرد یا کرکش اومده؟..مرسی..

Maggy_P
03-06-2008, 17:12
بله،بدون اسلحه باید بیهوششون کنی.یکی از راه های بیهوش کردن اینه که به دشمن نزدیک بشی و دکمه ی مربوط به alt-fire رو فشار بدی(فکر کنم حالت default مربوط به alt-fire ،کلیک سمت راسته).در این حالت سام،یک ضربه ی محکم به پشت گردن دشمن می زنه و اونو بیهوش می کنه.این راه اگرچه سریعه ولی ریسکش بالاست،چون اگر کسی در نزدیکی محل حادثه باشه مشکوک میشه که به خاطر اینه که این روش بیهوش کردن کمی سر و صدا ایجاد می کنه.
راه دیگه اینه که دشمن را بگیری(grab).این کار رو فقط هنگامی می تونی انجام بدی که پشت به دشمن باشی.خوبی این روش اینه که اولاٌ می تونی اطلاعاتی از دشمن به دست بیاری(interrogate) و ثانیاٌ می تونی اون رو اول به یک جای امن که خارج از دید سایر دشمنان است ببری و اونجا بی سر و صدا بیهوشش کنی.

ممنون از جوابتون
من اين چند مرحله اي رو كه رفتم اصلا نميدونستم بيهوش ميكنه!:31:
ولي اون دوميه رو ميدونستم
من دكمه ي آهسته راه رفتن رو گم كردم نميدونم قبلا يك بار زدمش بعد يادم نبود كدوم رو زدم براي همين كل مرحله رو اهسته راه رفتم:19::31: حالا هم كه توي مراحل ديگه گاهي اوقات ميخوام آهسته راه بره همه ي دكمه ها رو هم ميزنم ولي نفهميدم كدومه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدشم يك سوال : اين بازي اصلا دمو نداره؟ يا من هنوز بهش نرسيدم؟

دوستان این بازی رو من خیلی وقته میخوام بگیرم ولی اون موقعی که اومده بود قفل استار روش بود ...الان هم همین قفل روشه و باید همون روش رو پیاده کرد یا کرکش اومده؟..مرسی..

نميدونم منظور شما اون چيزيه كه منم اجرا كردم يا نه ولي بازم ميگم : براي من اول نميمد يعني اول كه روش كليك ميكردم اصلا انگار روش كليك نكرده بودم هيچ اتفاقي نمي افتاد ولي رفتم يك كرك از توي اينترنت دانلود كردم ريختم توي محل نصب بازي درست شد:10:

sasanjfr
03-06-2008, 19:01
ممنون از جوابتون
من اين چند مرحله اي رو كه رفتم اصلا نميدونستم بيهوش ميكنه!:31:
ولي اون دوميه رو ميدونستم
من دكمه ي آهسته راه رفتن رو گم كردم نميدونم قبلا يك بار زدمش بعد يادم نبود كدوم رو زدم براي همين كل مرحله رو اهسته راه رفتم:19::31: حالا هم كه توي مراحل ديگه گاهي اوقات ميخوام آهسته راه بره همه ي دكمه ها رو هم ميزنم ولي نفهميدم كدومه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدشم يك سوال : اين بازي اصلا دمو نداره؟ يا من هنوز بهش نرسيدم؟
خواهش می کنم.
آره.مرحله ی 9 که دمو داشت.فکر کنم تا قبل از این مرحله دمویی نداشته باشه

Maggy_P
04-06-2008, 06:59
خواهش می کنم.
آره.مرحله ی 9 که دمو داشت.فکر کنم تا قبل از این مرحله دمویی نداشته باشه
شما احيانا نميدوني با كدوم آروم راه ميره؟:13:

djmd
04-06-2008, 07:03

کرکش اومده عزیز , دیگه اون داستان ها رو هم نداره !!!! فقط رو بازی باید دابل کلیک کنی همین !!!

sasanjfr
04-06-2008, 12:20
شما احيانا نميدوني با كدوم آروم راه ميره؟:13:
سرعت حرکت سام با دکمه ی وسط موس(R3) قابل تنظیمه.چنانچه اون را به سمت پایین بگردانید سرعت حرکت کم و چنانچه به سمت بالا بگردانید سرعت حرکت زیاد می شه.

capitan black
04-06-2008, 14:59
کرکش اومده عزیز , دیگه اون داستان ها رو هم نداره !!!! فقط رو بازی باید دابل کلیک کنی همین !!!

مرسی دوست عزیز..:11:
ساسان جون از شما هم ممنونم..

Maggy_P
08-06-2008, 08:59
من توي اين قسمت از مرحله ي پنجم گير كردم! :

رفتم يك كامپيوتر رو روشن كردم بعدش يكدفعه چراغهاي روي زمين روشن ميشه و صداي آژير در مياد بايد چكار كنم تا منو نبينن؟؟
البته من قبل از اينكه چراغ ها روشن بشه از طناب رفتم بالا ولي وقتي بر ميگردم زمين ميريزن سرم!

sasanjfr
08-06-2008, 10:46
من توي اين قسمت از مرحله ي پنجم گير كردم! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرفتم يك كامپيوتر رو روشن كردم بعدش يكدفعه چراغهاي روي زمين روشن ميشه و صداي آژير در مياد بايد چكار كنم تا منو نبينن؟؟
البته من قبل از اينكه چراغ ها روشن بشه از طناب رفتم بالا ولي وقتي بر ميگردم زمين ميريزن سرم!
وقتی کامپیوتر رو روشن کردید دیگر کار شما این جا تمام شده است و باید قبل از این که نگهبان ها برسند دوباره از همان طناب برگردید بالا

Maggy_P
08-06-2008, 11:23
وقتی کامپیوتر رو روشن کردید دیگر کار شما این جا تمام شده است و باید قبل از این که نگهبان ها برسند دوباره از همان طناب برگردید بالا
خوب پس !!!
من فكر كردم بايد از اون دره برم تو! :دي
ممنون و متشكر:46:

sasanjfr
08-06-2008, 12:02
خوب پس !!!
من فكر كردم بايد از اون دره برم تو! :دي
ممنون و متشكر:46:
خواهش می کنم دوست عزیز.فقط به این نکته توجه کنید که بازی تموم نشده.شما باید برگردید به همون جایی که آسانسور هست.قبلاٌ آسانسور کار نمی کرد ولی حالا که کامپیوتر رو روشن کردید آسانسور فعال شده.به وسیله ی آسانسور می تونید برید طبقه ی سوم و بازی رو ادامه بدید.

Maggy_P
08-06-2008, 21:35
خواهش می کنم دوست عزیز.فقط به این نکته توجه کنید که بازی تموم نشده.شما باید برگردید به همون جایی که آسانسور هست.قبلاٌ آسانسور کار نمی کرد ولی حالا که کامپیوتر رو روشن کردید آسانسور فعال شده.به وسیله ی آسانسور می تونید برید طبقه ی سوم و بازی رو ادامه بدید.
بله بله
ولي من ديگه اون مرحله رو رد كردم الآن مرحله ي هفتمم :31:
اما توي مرحله ي ششم حالم گرفته شد وقتي رفت ژاپن... بايد يك نفر رو ظاهرا نميذاشتم فرار كنه كه دقيقا در رفت!:19: اين كه مشكلي توي بازي بوجود نمياره؟:41:

sasanjfr
09-06-2008, 13:10
بله بله
ولي من ديگه اون مرحله رو رد كردم الآن مرحله ي هفتمم :31:
اما توي مرحله ي ششم حالم گرفته شد وقتي رفت ژاپن... بايد يك نفر رو ظاهرا نميذاشتم فرار كنه كه دقيقا در رفت!:19: اين كه مشكلي توي بازي بوجود نمياره؟:41:
نه دوست عزیز.Shetland در هر صورت فرار می کنه.این جز داستان بازیه و کاریش نمیشه کرد.بعداٌ در مرحله ی 9 دوباره با او رو به رو می شوید.

Maggy_P
09-06-2008, 13:15
نه دوست عزیز.Shetland در هر صورت فرار می کنه.این جز داستان بازیه و کاریش نمیشه کرد.بعداٌ در مرحله ی 9 دوباره با او رو به رو می شوید.
ممنون مرسي
يك لحظه فكر كردم خراب كردم اونجا!:31:

يك سوال مرحله ي هشتم 2 قسمتيه؟! آخه من تا رفتم توي اون آسانسوره تموم شد بعد دوباره از يك جاي ديگه شروع شد ولي همون قسمت بود!

sasanjfr
09-06-2008, 13:25
ممنون مرسي
يك لحظه فكر كردم خراب كردم اونجا!:31:

يك سوال مرحله ي هشتم 2 قسمتيه؟! آخه من تا رفتم توي اون آسانسوره تموم شد بعد دوباره از يك جاي ديگه شروع شد ولي همون قسمت بود!
آره دو قسمتیه.اولای قسمت دومش هم یکم سخته.یه وسیله ی پرنده ی بدون سرنشین(UAV) دنبالت می گرده.اگه sniper داری میتونی نابودش کنی اما اگه نداری فقط باید از دستش فرار کنی چون اگه گیرت بندازه بدجوری بهت شلیک می کنه

Maggy_P
09-06-2008, 13:27
آره دو قسمتیه.اولای قسمت دومش هم یکم سخته.یه وسیله ی پرنده ی بدون سرنشین(UAV) دنبالت می گرده.اگه sniper داری میتونی نابودش کنی اما اگه نداری فقط باید از دستش فرار کنی چون اگه گیرت بندازه بدجوری بهت شلیک می کنه
آره ميدونم اونجاهاشو رد كردم!
لعنتي چقدر هم سخت بود!:27:

ممنون و متشكر:10:

Maggy_P
21-06-2008, 14:53
سلام من دوباره گير كردم!:19:
اما اين بار انگار مشكل از خود بازيه! من رفتم توي اون كانال ها ( توي مرحله ي دهم آخراش) و به حرفهاي اون مرده كه توي تلوزيون بود و آدامهاي اتاقه گوش دادم و بعد لمبرد بهم گفت كه بايد برم لبتاب رو دستكاري كنم يا بردارم يا يك همچين چيزي! ولي وقتي ميخوام از كانال خارج بشم اون آخرش گير ميكنه ديگه نميره عقب يعني ميتونه بره جلوها! ولي به يك قسمت كه ميرسه ديگه از اون عقب تر نميره:19::19::19:

من چي كار كنم در نمياد از توي كانال!:31:

LORD SCORPIAN
21-06-2008, 18:02
سلام من دوباره گير كردم!:19:
اما اين بار انگار مشكل از خود بازيه! من رفتم توي اون كانال ها ( توي مرحله ي دهم آخراش) و به حرفهاي اون مرده كه توي تلوزيون بود و آدامهاي اتاقه گوش دادم و بعد لمبرد بهم گفت كه بايد برم لبتاب رو دستكاري كنم يا بردارم يا يك همچين چيزي! ولي وقتي ميخوام از كانال خارج بشم اون آخرش گير ميكنه ديگه نميره عقب يعني ميتونه بره جلوها! ولي به يك قسمت كه ميرسه ديگه از اون عقب تر نميره:19::19::19:

من چي كار كنم در نمياد از توي كانال!:31:
اگه اشتباه نکنم شما تقریبا تو اخرین مراحلشی. به وسیله دوربین مخصوص لپ تاپ ژنرال رو دستکاری کن از توی همون کانال. بعدش عقب عقب برگرد سوار اسانسور شو و برو پائین البته اسانسور کار نمی کنه باید بپری!

djmd
21-06-2008, 21:13
به به خداییش بازی رو حال می کنی حالا برو Mgs بازی کن پشت سر این بد بگو !!

*hamedkhatar*
24-06-2008, 21:12
سلام بچه ها
من امروز تازه این بازی رو نصب و بازی کردم الان رفتم تو مرحله 2
یه سوال دارم این چرا تفنگهای بقیه رو بر نمیداره؟
یعنی نمیشه؟
و یه سوال دیگه سیوهای بازی کجاست؟
مگه نباید اینجا باشه؟
C:\Documents and Settings\hamed\Application Data\Ubisoft
ولی نیست
من بازی رو توی این درایو نصب کردم
F:\Splinter Cell 3
مسیر بازی هم توی استارت اینجاست
C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\alibaba\Splinter Cell 3
حالا بگید من باید چطوری سیوهاش رو پیدا کنم

حالا شانس بد من این بازی مال شونصد سال پیشه خدا کنه کسی جوابم رو بده
ممنون
:20:

soliman
24-06-2008, 23:15
فکر کنم ذخیره این بازی تو دایرکتوری خود بازی توی یه پوشه به اسم Saved Games باشه .

Sam Fisher 11
25-06-2008, 06:08
سلام بچه ها
من امروز تازه این بازی رو نصب و بازی کردم الان رفتم تو مرحله 2
یه سوال دارم این چرا تفنگهای بقیه رو بر نمیداره؟
یعنی نمیشه؟
:20:
چی شده همه دوباره دارن اینو بازی میکنن؟ :دی
نه سلاح هارو برنمیداره فقط سنگ یا بعضی چیزای خاص که برای پرتاب کردن و گمراه کردن دشمن به کار میرن.

*hamedkhatar*
25-06-2008, 09:34
فکر کنم ذخیره این بازی تو دایرکتوری خود بازی توی یه پوشه به اسم Saved Games باشه .

نه والا اینجا هم نبود :41:

سام فیشر جان من چکار کنم؟:19:
با بازی خیلی حال کردم ولی سیوهاش رو میخوام چون ممکنه ویندوز عوض کنم اونوقت بدبخت میشم
کمک کنید
:10:

Sam Fisher 11
25-06-2008, 09:49

با بازی خیلی حال کردم ولی سیوهاش رو میخوام چون ممکنه ویندوز عوض کنم اونوقت بدبخت میشم
کمک کنید
والا یادم نمیاد... شاید دوستان دیگه یادشون باشه بتونن کمکت بکنن

Maggy_P
25-06-2008, 10:09

کمک کنید

بدبختانه سیستم خودم الآن نیست که دقیق بهتون بگم ولی سیوهاش توی همون درایو f میره اما یک فولدر دیگه هست البته اگر توی My Documents نباشه

*hamedkhatar*
25-06-2008, 10:52
بدبختانه سیستم خودم الآن نیست که دقیق بهتون بگم ولی سیوهاش توی همون درایو f میره اما یک فولدر دیگه هست البته اگر توی My Documents نباشه

سلام تو مای داکیومنت که خبری نیست

آقا من یه پرینت از فولدر و فایلهای داخل فولدر ها گرفتم براتون میگذارم اگه تو خود جای نصب بازی باشه خوب پیداش کنید برام

Directory of F:\Splinter Cell 3

Patch.utx
Readme.txt
SplinterCell3.utx

3 file(s) found
Total file size 47,847,296 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Data

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Data\Maps

00_Training_COOP.scl
00_Training_COOP_sound.occ
00_Training_COOP_sound.uns
01_Lighthouse.scl
01_Lighthouse_sound.occ
01_Lighthouse_sound.uns
01_Panama.scl
01_Panama_sound.occ
01_Panama_sound.uns
02_CargoShip.scl
02_CargoShip_sound.occ
02_CargoShip_sound.uns
02_seoulthree.scl
02_seoulthree_sound.occ
02_seoulthree_sound.uns
03_Bank.scl
03_Bank_sound.occ
03_Bank_sound.uns
03_ChemBunker.scl
03_ChemBunker_sound.occ
03_ChemBunker_sound.uns
04_GCS.scl
04_GCS_sound.occ
04_GCS_sound.uns
04_Penthouse.scl
04_Penthouse_sound.occ
04_Penthouse_sound.uns
05_Displace01.scl
05_Displace01_sound.occ
05_Displace01_sound.uns
05_NuclearPlant.ini
05_NuclearPlant.scl
05_NuclearPlant_sound.occ
05_NuclearPlant_sound.uns
06_Hokkaido.scl
06_Hokkaido_sound.occ
06_Hokkaido_sound.uns
07_Battery.scl
07_Battery_sound.occ
07_Battery_sound.uns
07_UNhq.ini
07_UNhq.scl
07_UNhq_sound.occ
07_UNhq_sound.uns
08_SeoulOne.scl
08_SeoulOne_sound.occ
08_SeoulOne_sound.uns
09_SeoulTwo.scl
09_SeoulTwo_sound.occ
09_SeoulTwo_sound.uns
10_Bathhouse.scl
10_Bathhouse_sound.occ
10_Bathhouse_sound.uns
11_KokuboSosho.scl
11_KokuboSosho_sound.occ
11_KokuboSosho_sound.uns
12_iPLAY_sound.uns
menu.scl
menu_sound.occ
menu_sound.uns

60 file(s) found
Total file size 120,459,448 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Data\Sounds

Amb_01_Beach.SS0
Amb_01_Cave.SS0
Amb_01_CaveTunnel.SS0
Amb_01_FortCourtyard.SS0
Amb_01_FortTunnel.SS0
Amb_01_LightHouse.SS0
Amb_01_LightHouseOcean.SS0
Amb_01_RainHeavy.SS0
Amb_01_Vol_Boat.SS0
Amb_01_Vol_LightHouse.SS0
Amb_01_Vol_Metal.SS0
Amb_01_Vol_Ocean.SS0
Amb_01_Vol_Siphon.SS0
Amb_01_Vol_Tent.SS0
Amb_01_Vol_Wood.SS0
Amb_01_WavCrash.SS0
Amb_01_WindGust.SS0
Amb_02_Container.SS0
Amb_02_Deck.SS0
Amb_02_FrontCargo.SS0
Amb_02_HullCorridor.SS0
Amb_02_PilotRoom.SS0
Amb_02_PompRoom.SS0
Amb_02_Propeller.SS0
Amb_02_Vol_Funnel.SS0
Amb_02_Vol_Pomp.SS0
Amb_03_Garden.SS0
Amb_03_Lobby.SS0
Amb_03_Roof.SS0
Amb_03_Vault.SS0
Amb_03_Vol_Garden.SS0
Amb_03_Vol_RoofTop.SS0
Amb_04_GreenHouse.SS0
Amb_04_LiftShaft.SS0
Amb_04_MainStreet.SS0
Amb_04_Ruin.SS0
Amb_05_ElectricRoom.SS0
Amb_05_Helipad.SS0
Amb_05_Reception.SS0
Amb_06_Garden.SS0
Amb_06_Inside.SS0
Amb_06_Vol_Brook.SS0
Amb_06_Vol_Lake.SS0
Amb_06RockyPath.SS0
Amb_07_Battery.SS0
Amb_07_Corridor.SS0
Amb_07_LaunchBay.SS0
Amb_07_Vol_Ocean.SS0
Amb_08_WarInside.SS0
Amb_08_WarOutside.SS0
Amb_08_WarRoof.SS0
Amb_10_Alley.SS0
Amb_10_Bar.SS0
Amb_10_Bathhouse.SS0
Amb_10_Bathouse.SS0
Amb_10_Laundry.SS0
Amb_10_Machine.SS0
Amb_10_Office.SS0
Amb_10_Sewer.SS0
Amb_10_SwimPool.SS0
Amb_11_Alley.SS0
Amb_11_Basement.SS0
Amb_11_Lobby.SS0
Amb_11_Vol_AirCond.SS0
Amb_11_Vol_Tube.SS0
Amb_11_Vol_WaterFall.SS0
Amb_11_WarRoom.SS0
Amb_C01_Expo.SS0
Amb_C01_Gardn.SS0
Amb_C01_Gravel.SS0
Amb_C01_RTLev1.SS0
Amb_C01_RTLev2.SS0
Amb_C01_RTLev3.SS0
Amb_C01_Trck.SS0
Amb_C01_Vent.SS0
Amb_C02_Docks.SS0
Amb_C02_Vol_Docks.SS0
Amb_C02_Vol_Docks_Rnd.SS0
Amb_C03_BlueRoom.SS0
Amb_C03_ChFroid.SS0
Amb_C03_Docks.SS0
Amb_C03_Outside.SS0
Amb_C03_RTLab.SS0
Amb_C03_Sewer.SS0
Amb_C03_VentDuct.SS0
Amb_C03_Vol_Boat.SS0
Amb_C03_Vol_Missile.SS0
Amb_C03_Vol_Ocean.SS0
Amb_C04_GrandHall.SS0
Amb_C04_Hydro.SS0
Amb_C04_Machinery.SS0
Amb_C04_MetroSt.SS0
Amb_C04_Sw01.SS0
Amb_C04_Sw02.SS0
Amb_C04_SW02_Rnd.SS0
Amb_C04_Sw02b.SS0
Amb_C04_TrainRep.SS0
Amb_C04_Vol_Sw03.SS0
Amb_CTr_MilCamp.SS0
CO_AM_FOOT.SS0
Echelon.SP0
Fol_Common.SS0
MAPS.SM0
Menu.SS0
Mus_01LightHouse.SS0
Mus_02CargoShip.SS0
Mus_03Bank.SS0
Mus_04Penthouse.SS0
Mus_05Displace.SS0
Mus_06Hokkaido.SS0
Mus_07Battery.SS0
Mus_10BathHouse.SS0
Mus_11KokuboSosho.SS0
Mus_12Bathouse.SS0
Mus_Common.SS0
SCX_Amb_xxSeoul.SS0
SCX_Mus_00Training.SS0
SCX_Thunder.SS0
SCX_Voice_01LightHouse.SS0
Sfx_C03.SS0
Sfx_C04.SS0
STREAM.SS0

122 file(s) found
Total file size 1,195,104,865 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Data\Textures

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Data\Videos

01_lighthouse_intro.bik
02_cargoship_intro.bik
03_bank_intro.bik
04_penthouse_intro.bik
05_displace01_intro.bik
06_hokkaido_intro.bik
07_battery_intro.bik
08_seoulone_intro.bik
09_seoultwo_intro.bik
09_Seoultwo_outro.bik
10_bathhouse_intro.bik
10_BathHouse_outro.bik
11_kokubososho_intro.bik
11_kokubososho_outro.bik
back_menu_PC.bik
back_menu_PC_Coop.bik
Credits.bik
ESRB.bik
introteaser_PC.bik
logos_PC.bik
Movie_teaser_PC_int.bik
training_01_Gadgets-1.bik
training_02_Gadgets-2.bik
training_03_Stealth Basic.bik
training_04_Cool moves.bik
training_05_Athletic moves.bik
training_06_Closer than ever..
training_07_Hacking.bik
training_08_Doors.bik
training_09_Fire and movemen..
training_10_Whatnottodo.bik

31 file(s) found
Total file size 920,458,148 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Register

RegistrationReminder.exe

1 file(s) found
Total file size 864,256 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\System

01_lighthouse.dem
binkw32.dll
Core.u
DARE.ini
dynamic-pc.umd
eax.dll
Echelon.u
EchelonAI.u
EchelonCharacter.u
EchelonEffect.u
EchelonGameObject.u
EchelonIngredient.u
EchelonMenus.u
EchelonPattern.u
Editor.u
Engine.u
JoysticksDefault.ini
mfc71.dll
msvcp71.dll
msvcr71.dll
msvcrt.dll
SC3UpdateLauncher.exe
Settings.ini
splintercell.ico
SPLINTERCELL3.EXE
SplinterCell3.ini
SplinterCell3.int
splintercell3logo.bmp
SplinterCell3Platform.ini
SplinterCell3Settings.ini
SplinterCell3User.ini
Timedemo.bat
Training.ini
UDebugMenu.u
udmlib.dll
udmlib.msg
UWindow.u
Window.int

38 file(s) found
Total file size 658,241,980 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\System\Resources

App.ico

1 file(s) found
Total file size 25,214 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Utils

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Utils\Detection

config.ini
config.log
detectionapi_rd.dll
detectionui_r.exe
directx8tests_rd.dll
directx9tests_rd.dll
directxtests_rd.tst
interpreter_local.ini
local.dll
MFC71.dll
msvcp71.dll
msvcr71.dll
SCCT_IniTemplate.ini
splintercell3_interpreters_r..
systemtests_rd.tst
voicesetup.dll

16 file(s) found
Total file size 2,966,013 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Versus

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Versus\Menus

common.mgm
Hud.mgm
Options.mgm

3 file(s) found
Total file size 3,425,183 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Versus\Packages

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Versus\System

ChaosTheory_Editor.exe
Default.ini
Default_kbd_0.ini
Default_kbd_0_FR.ini
Default_kbd_1.ini
Default_kbd_1_FR.ini
DefaultProfile.ini
DefUnrealEd.ini
eax.dll
EdSplash.bmp
encvag.dll
msvcp70.dll
msvcp70d.dll
msvcr70.dll
msvcr70d.dll
ogg.dll
PropertiesSets.ini
ReadMe_CT_MapEditor.txt
SCCT_Versus.bmp
SCCT_Versus.ex
SCCT_Versus.exe
SCCT_Versus_DedicatedServer...
unicows.dll
vorbis.dll
vorbisfile.dll
window_resources_release.dll

26 file(s) found
Total file size 20,132,089 bytes

اگه از جای دیگه هم پرینت خواستید بگید تا بگیرم
ممنون

[/left]

Maggy_P
25-06-2008, 11:30
نه توی F یک فولدر دیگه به نام یوبی سافت ندارید؟ باید توی اون باشه

*hamedkhatar*
25-06-2008, 13:37
اینم پرینت درایو F

Directory of F:\

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\$RECYCLE.BIN

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-1475283196-1392855984-735989108-1000

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-494448457-1673664210-3110281580-1000

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\doole

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\doole\del

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\doole\ghatare pool

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\doole\M i 3

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\doole\V for vendeta

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\generals

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\generals\General 1 Image

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\generals\general 5-6

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\generals\Generals 2

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\lost

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\lost\3

Episode 01 - Man of Science,..
Episode 01 - Man of Science,..
Episode 02 - Adrift.avi
Episode 02 - Adrift.srt
Episode 03 - Orientation.avi
Episode 03 - Orientation.srt
Episode 04 - Everybody Hates..
Episode 04 - Everybody Hates..
Episode 05 - ...And Found.avi
Episode 05 - ...And Found.srt
Episode 06 - Abandoned.avi
Episode 06 - Abandoned.srt
Episode 07 - The Other 48 Da..
Episode 07 - The Other 48 Da..
Episode 08 - Collision.avi
Episode 08 - Collision.srt
Episode 09 - What Kate Did.avi
Episode 09 - What Kate Did.srt
Episode 10 - The 23rd Psalm...
Episode 10 - The 23rd Psalm...
Episode 11 - The Hunting Par..
Episode 11 - The Hunting Par..
Episode 12 - Fire + Water.avi
Episode 12 - Fire + Water.srt
Lost_Season_2_custom-front.jpg
Lost-Season-2-R1-WS-CUSTOM-[..

26 file(s) found
Total file size 4,402,132,023 bytes

Directory of F:\mp3

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\mp3\13 5 album

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\mp3\14 4 08

Ali Ja'fari And Mohsen Chavo..
alirezamoosavi_enkar.mp3
Amir Rezaya Feat. Armin 2AFM..
Amir Tajik - Asemane Mihan (..
Armin 2Afm Ft. Hossein Estir..
Bijan Mortazavi - Man O Toee..
BlackCats Ft Faramarz Aslani..
Dariush - Moejezeh (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید..
DJ.Elahe - Benyamin - Bi Ete..
Ehsan Khaje Amiri - Ashegham..
Ehsan Khaje Amiri - Gooshe T..
Farzan-Nameh(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)..
Felakat Ft Rezzaya Ft Asal ..
Hamid Askari - Fekr Mikoni A..
Hichkas - Ye Mosht Sarbaz(ww..
Kave Danesh - Bache Poroo (w..
Mehdi Moghadam - Ghesse (
Mohammad Esfahani-Dele Divan..
Mohsen Chavoshi - HeghHegh (..
Mohsen Chavoshi - Man Ba To ..
Mohsen Chavoshi - Sandalie E..
Mohsen Chavoshi - Taatre Zen..
Mohsen Chavoshi - Taatre Zen..
Mohsen Yegane Ft Morteza Sha..
Mohsen Yeganeh - Jaye To Nis..
Mohsen Yeganeh - Marge Khamo..
Pishro Ft HichKas - Jibe Bab..
Reza Sadeghi - Be Che Gheima..
Reza Sadeghi - Kojaei (
Reza Sadeghi - To Ke Nisti (..
Rezaya Ft Milad - Boro Dige ..
Shabpareh And Andy And Sepid..
Shadmehr-Mashkok.mp3
Shahram Solati - Gole Goldo..
Siavash Ghomeyshi - Deltangi..
TNT - Gheyre Mostaghim.mp3
Tohi Ft Ashkan - Sar Be Hava..
Yas - Dard o Del (
Yas - Marham (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید...
Yas - Tamoomesh Kon (
Yas Ft Nima Alameh - Sakhte ..

43 file(s) found
Total file size 163,052,054 bytes

Directory of F:\mp3\3 3 2008

Amir Tataloo Ft Rezaya & Tom..
Hichkas - Pa Barja (
Hichkas_FT_7 Khat_FT_Makhmas..
Mohsen Chavoshi - Javoni (wW..
Mohsen Chavoshi - Zakhme Zab..
Mohsen Yeganeh - Khakestaram..
Mohsen Yeganehring.mp3
Reza Sadeghi - Dele Man.mp3
Reza Sadeghi - Ghobare Baroo..
Reza Sadeghi - Golam (
Reza Sadeghi - Nemikham (
Reza Sadeghi - Refighe Nime ..
Reza Sadeghi - Sadeh Bia 222..
Reza Sadeghi - Sadeh Bia.mp3
Reza Sadeghi - Sakhteh.mp3
Shahryar - Baghalam Kon (
VIHAN-(Hichkas) (TehranKids...

17 file(s) found
Total file size 52,527,026 bytes

Directory of F:\pro street

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\RECYCLER

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\RECYCLER\S-1-5-21-1614895754-1202660629-725345543-1003

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\Call Of Duty

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\Command & Conquer 3 Tiberium Wars

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\Command and Conquer Generals Data

Network.ini
Options.ini
ReleaseCrashInfo.txt
ReleaseCrashInfoPrev.txt
Skirmish.ini
SkirmishStats.ini

6 file(s) found
Total file size 1,494 bytes

Directory of F:\save\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

Network.ini
Options.ini
ReleaseCrashInfo.txt
ReleaseCrashInfoPrev.txt
Skirmish.ini
SkirmishStats.ini

6 file(s) found
Total file size 3,049 bytes

Directory of F:\save\Eidos

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\far cry

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\JoWooD

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\Max Payne Savegames

savegame000.mps
savegame001.mps
savegame002.mps

3 file(s) found
Total file size 3,146,374 bytes

Directory of F:\save\NFS Carbon

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\Prince Of Persia

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\save\Rogue Trooper

save0.rtp
save0.rts

2 file(s) found
Total file size 132,000 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3

Patch.utx
Readme.txt
SplinterCell3.utx

3 file(s) found
Total file size 47,847,296 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Data

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Register

RegistrationReminder.exe

1 file(s) found
Total file size 864,256 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\System

01_lighthouse.dem
binkw32.dll
Core.u
DARE.ini
dynamic-pc.umd
eax.dll
Echelon.u
EchelonAI.u
EchelonCharacter.u
EchelonEffect.u
EchelonGameObject.u
EchelonIngredient.u
EchelonMenus.u
EchelonPattern.u
Editor.u
Engine.u
JoysticksDefault.ini
mfc71.dll
msvcp71.dll
msvcr71.dll
msvcrt.dll
SC3UpdateLauncher.exe
Settings.ini
splintercell.ico
SPLINTERCELL3.EXE
SplinterCell3.ini
SplinterCell3.int
splintercell3logo.bmp
SplinterCell3Platform.ini
SplinterCell3Settings.ini
SplinterCell3User.ini
Timedemo.bat
Training.ini
UDebugMenu.u
udmlib.dll
udmlib.msg
UWindow.u
Window.int

38 file(s) found
Total file size 658,241,980 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Utils

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Splinter Cell 3\Versus

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\System Volume Information

0 file(s) found
Total file size 0 bytes

Directory of F:\Vista home basic

VISTA_32_BASIC.mdf
VISTA_32_BASIC.mds

2 file(s) found
Total file size 0 bytes

capitan black
03-07-2008, 16:27
سلام...بچه ها اون مرحله که توی یه جزیره هستش که یه فانوس داره چه طوری رد میشه؟
مرسی..

sasanjfr
03-07-2008, 17:21
سلام...بچه ها اون مرحله که توی یه جزیره هستش که یه فانوس داره چه طوری رد میشه؟
مرسی..
شما کجاش گیر کردید؟

capitan black
03-07-2008, 18:17
شما کجاش گیر کردید؟

من توی مرحله Lighthouse گیرکردم...من همه اون جعبه اسلحه ها رو اسکن میکنم بعد روی فانوس میرم و خاموشش میکنم ولی مرحله اصلا تموم نمیشه !

sasanjfr
03-07-2008, 20:48
من توی مرحله Lighthouse گیرکردم...من همه اون جعبه اسلحه ها رو اسکن میکنم بعد روی فانوس میرم و خاموشش میکنم ولی مرحله اصلا تموم نمیشه !
شما قبل از اینکه اون فانوس دریایی رو خاموش کنی باید اون کامپیوتری که تو اون اتاق بعد از پل هست رو هک کنی(منظورم همون پلیه که زیرش دو نفر دارن گشت می زنن).بعد از این کار باید بری بالای فانوس دریایی و خاموشش کنی.اون وقت یه هلیکوپتر میاد دنبالت

capitan black
03-07-2008, 22:38
من همون کامپیوتر رو هم هک کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و اصلا هلیکوپتری دنبالم نمیاد!!

sasanjfr
04-07-2008, 10:52
من همون کامپیوتر رو هم هک کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و اصلا هلیکوپتری دنبالم نمیاد!!
اگه همه ی crate ها رو اسکن کردی و کامپیوتر رو هم هک کردی دیگه مأموریت اصلی ای نمونده.بالای فانوس دریایی باید اون نگهبانه رو بکشی و بعد فانوسو خاموش کنی.اون وقت هلیکوپتر میاد دنبالت.

capitan black
07-07-2008, 17:42
اگه همه ی crate ها رو اسکن کردی و کامپیوتر رو هم هک کردی دیگه مأموریت اصلی ای نمونده.بالای فانوس دریایی باید اون نگهبانه رو بکشی و بعد فانوسو خاموش کنی.اون وقت هلیکوپتر میاد دنبالت.

ساسان جون عجیبه ولی همه مراحل رو انجام میدم ولی نمیشه...مثل این که سام این مرحله رو خیلی دوست داره..میتونی سیو مرحله 2 رو واسم بذاری که از 2 شروع کنم...مرسی..:11:

sasanjfr
07-07-2008, 20:13
ساسان جون عجیبه ولی همه مراحل رو انجام میدم ولی نمیشه...مثل این که سام این مرحله رو خیلی دوست داره..میتونی سیو مرحله 2 رو واسم بذاری که از 2 شروع کنم...مرسی..:11:
captain black جان من سیو مرحله ی دوم رو دارم ولی نمی دونم سیوها کجای کامپیوتر ذخیره شده.تو my documents که گشتم نبود.اگه میدونی سیوهای بازی کجا ذخیره میشه بگو واست آپلودش می کنم:46:

capitan black
07-07-2008, 22:35
captain black جان من سیو مرحله ی دوم رو دارم ولی نمی دونم سیوها کجای کامپیوتر ذخیره شده.تو my documents که گشتم نبود.اگه میدونی سیوهای بازی کجا ذخیره میشه بگو واست آپلودش می کنم:46:

ساسان جون اینجا ذخیره میشه...c درایو ویندوز هستش..

C:\ProgramData\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Profiles\DEFAULT\Save

فایل programdata هاید هستش...مرسی..:11:

sasanjfr
08-07-2008, 12:28
ممنون پیدا کردم.اینم لینک دانلود سیو مرحله ی دوم(Cargo Ship):

این سیو مربوط به چند ثانیه بعد از شروع مرحله ی دومه و من اسلحه های stealth رو انتخاب کرده بودم.فقط کافیه مرحله رو restart بکنی:46:

panther99
08-07-2008, 19:07
آقا من تو اون مرحله اي هستم كه ميره تو كره جنوبي ( سئول) . وقتي از اون ديوار بالا ميرم كه ميرسم به اون بالكن . بعد كه چند قدم ميرم جلوتر منفجر ميشه!!!!!
دوستان متوجه ميشن كجا رو ميگم؟؟؟
چون در قفله و اصلا بايد از ديوار برم بالا . اما به اينجا كه ميرسم منفجر ميشه!!!!همون اولاي اين مرحله هست. ممنون ميشم كمكم كنيد .

mohammad105
09-07-2008, 13:27
سلام
من در مرحله ای از بازی گیر کرده‌ام که از من غیرفعال کردن سپر لیزری را می‌خواهد. هر چقدر تلاش کردم نتوانستم این مرحله را حل کنم. می‌توانید کمکم کنید؟

sasanjfr
09-07-2008, 13:38
آقا من تو اون مرحله اي هستم كه ميره تو كره جنوبي ( سئول) . وقتي از اون ديوار بالا ميرم كه ميرسم به اون بالكن . بعد كه چند قدم ميرم جلوتر منفجر ميشه!!!!!
دوستان متوجه ميشن كجا رو ميگم؟؟؟
چون در قفله و اصلا بايد از ديوار برم بالا . اما به اينجا كه ميرسم منفجر ميشه!!!!همون اولاي اين مرحله هست. ممنون ميشم كمكم كنيد .
اونجا یه wall mine وجود داره که قبل از بالا رفتن از دیوار باید اونو خنثی کنی

panther99
09-07-2008, 14:08
دوست عزيز wall mine دقيقا كجاست؟؟؟‌ روي بالكن كه هيچي نيست!!!!!!!
پايين هم كه نميتونم برم!!!!!!!!!

sasanjfr
09-07-2008, 16:01
دوست عزيز wall mine دقيقا كجاست؟؟؟‌ روي بالكن كه هيچي نيست!!!!!!!
پايين هم كه نميتونم برم!!!!!!!!!
در ابتدای این مرحله باید از ساختمانی که در آن هستید خارج شوید.برای این کار باید از rappel استفاده کنید.

بعد از اینکه وارد خیابان شدید در انتهای آن دیوار کوتاهی مشاهده می کنید.در کنار آن یک علامت چشمک زن سبز و قرمز (در دید معمولی) وجود دارد که نشانه ی وجود wall mine است و چنانچه به سمت آن دیوار حرکت کنید منفجر می شود.بنابراین ابتدا باید آن را خنثی کنید.
برای خنثی کردن این wall mine باید دقت کنید که درست در لحظه ای کلید مربوط به خنثی کردن(کلید interact) را فشار دهید که چراغ سبز است.اگر چراغ قرمز باشد و کلید interact رابه منظور خنثی کردن فشار دهید wall mine منفجر می شود.بعد از خنثی کردن wall mine می توانید با فشار دادن کلید پرش به بالای دیوار رفته و وارد سمت دیگر خیابان شوید.

زمان نامناسب برای فشردن کلید interact به منظور خنثی کردن wall mine_چراغ wall mine قرمز است

زمان مناسب برای فشردن کلید interact به منظور خنثی کردن wall mine_چراغ wall mine سبز است

panther99
09-07-2008, 22:04
دوست عزيز ممنون.
ولي من اينجا رو رد كردم. شما بعد از اين رو چه جوري رد كردي ممكنه چند تا عكس بذاري؟؟ من از ديوار هم پريدم. بعد رفتم سمت چپ بعد يه سيمي رو قطع كردم. و بعد از يه ديواري كه بالاش بالكن فلزي بود رفتم بالا ولي وقتي رو يه بالكن جلو ميرم منفجر ميشه.
متوجه شديد كجا رو ميگم؟؟؟

sasanjfr
10-07-2008, 12:55
دوست عزيز ممنون.
ولي من اينجا رو رد كردم. شما بعد از اين رو چه جوري رد كردي ممكنه چند تا عكس بذاري؟؟ من از ديوار هم پريدم. بعد رفتم سمت چپ بعد يه سيمي رو قطع كردم. و بعد از يه ديواري كه بالاش بالكن فلزي بود رفتم بالا ولي وقتي رو يه بالكن جلو ميرم منفجر ميشه.
متوجه شديد كجا رو ميگم؟؟؟
بعد از اینکه از دیوار پریدید پایین باید منتظر بمونید تا یکی از نگهبان ها از اون اتاق سمت راستی خارج بشه.بعد از اینکه اومد بیرون باید grab character رو انجام بدید و ازش بازجویی(interrogate) کنید و بعد از به دست آوردن اطلاعات بیهوشش کنید(البته می تونید اونو بکشید ولی بعد از به دست آوردن اطلاعات).این جزء مأموریت اصلی(primary) شماست.حتماٌ باید انجامش بدید و اگر قبل از به دست آوردن اطلاعات اونو بکشید اونوقت مأموریت شما fail میشه.در مورد سیم متوجه نمیشم کجا رو میگید.اگه مشکل شما این نبوده لطفاٌ یه عکس از اونجایی که می گید بزارید.

capitan black
10-07-2008, 13:59
مرسی ساسان جون بابت سیو...راستش من باید واسه اسکن اون جعبه ها دکمه 1 رو میزدم نه اسپیس !!
مرحله دوم توی اون کشتی توی اتاق کنترل از کاپیتان کشتی بازجویی کنم یا نه؟...بعد اخرین جعبه رو بمب گذاری کردم بعدش چه کنم یا ساسان ؟ :d
مرسی..

capitan black
10-07-2008, 14:04
مرسی ساسان جون بابت سیو...راستش من باید واسه اسکن اون جعبه ها دکمه 1 رو میزدم نه اسپیس !!
مرحله دوم توی اون کشتی توی اتاق کنترل از کاپیتان کشتی بازجویی کنم یا نه؟...بعد اخرین جعبه رو بمب گذاری کردم بعدش چه کنم یا ساسان ؟ :d
مرسی..:11:

sasanjfr
10-07-2008, 18:02
مرسی..:11:
خواهش می کنم کاپیتان بلک جون :20:.بله تو مرحله ی دوم باید از کاپیتان کشتی بازجویی کنی.با بازجویی از کاپیتان متوجه میشی که Lacerda تو کدوم کابین هست.بعد باید بری به اون کابین و Lacerda رو بکشی.فقط بهتره اول اونو grab کنی و بیاریش به یه جای امن،مثلاٌ یکی از اون کابین های خالی.اینجوری بعد از کشتنش کسی جسدش رو پیدا نمی کنه و مأموریتت تمیزتر انجام میشه.موقعی که می خوای grab اش کنی مواظب باش چون دو سه نفر دیگه تو اتاق های دیگر کابین Lacerda هستند که ممکنه از راه برسند.برای همین خیلی سریع باید این کار رو انجام بدی.بعد از اینکه اونو آوردی به یه کابین خالی ازش بازجویی کن و بعد از اتمام بازجویی بکشش.در مورد crate ها هم دقت کن که آخر مرحله،اونجایی که باید فرار کنی پایینش یک crate دیگه هست که باید توش دستگاه ردگیری بذاری.البته گذاشتن دستگاه های ردگیری توی اون جعبه های اسلحه هدف اصلی نیست(هدف اصلی کشتن Lacerda است) ولی اگر انجامش ندی آخر مرحله نمره ی کمتری می گیری.

MORINIO
04-10-2008, 23:51
سلام دوستان من یه مشکل تو این بازی داشتم

تو مرحله سوم(بانک) یکی از درها مشکل داره و باز نمیشه باید چیکارش کرد؟ عکسش رو هم این زیر گذاشتم:

راستی اگه سیو مرحله 4 رو برام آپ کنید خیلی عالیه!

Maggy_P
05-10-2008, 11:13
سلام دوستان من یه مشکل تو این بازی داشتم

تو مرحله سوم(بانک) یکی از درها مشکل داره و باز نمیشه باید چیکارش کرد؟ عکسش رو هم این زیر گذاشتم:

اين دقيقا كدوم دره؟؟ عكس از محيط اطرافش ميتونيد بزاريد؟

MORINIO
05-10-2008, 12:46
اين دقيقا كدوم دره؟؟ عكس از محيط اطرافش ميتونيد بزاريد؟

سلام اینم دو تا عکس از محیط اطراف این در:

Maggy_P
05-10-2008, 13:34
اون دره اصلا باز نميشه شما بايد از يك راه ديگه وارد اتاق بشيد

نقشه رو يك بار نگاه كنيد حتما يك راه ديگه براي ورود به اون اتاق هست ( الآن دقيق يادم نيست :46:)

Reza Azimy_RW
05-10-2008, 17:11
من یک بار این مرحل رو رفتم فکر کنم در رو بازش کردم !!!!
درست یادم نیست ولی به احتمال 90 % اون در رو باز کردم
البته ببخشید وسط حرفتون میپرم

hamedchtsz
06-10-2008, 21:07
سلام
ببخشید من این بازیو از قبل دارم و هیچ وقت نتونستم اجراش کنم
می خواستم ببینم بجز آپدیت به ورژن 1.05 و استفاده از کرک، کرک کم حجم تری براش نیومده؟
چون پچ 1.05 70 مگ حجم داره نمی تونم دانلود کنم

Maggy_P
06-10-2008, 22:22
سلام
ببخشید من این بازیو از قبل دارم و هیچ وقت نتونستم اجراش کنم
می خواستم ببینم بجز آپدیت به ورژن 1.05 و استفاده از کرک، کرک کم حجم تری براش نیومده؟
چون پچ 1.05 70 مگ حجم داره نمی تونم دانلود کنم
من خودم از كرك استفاده كردم تا اجرا شد

2 تا بود يكيش 10 مگا بود يكي ديگه 16 مگابايت

اگر ميخوايد اينجا درخواست بدين :

mohammadkaazar
14-10-2008, 16:17
سلام به همگی

من تو اینجا گیر کردم :

دستگاه های دور و برم رو (به عکس نگاه کنید ) راه میندازم بعد هم دکمه ای رو که اون جا هست (بازم به عکس نگاه کنید ! ) رو میزنم ، حالا به من پیام میرسه که میتونم از اون مرحله با رفتن به جایی که تو نقشه مشخص شده خارج بشم ( آخر مرحله ) .
اون جایی که تو نقشه مشخص شده به نظرم باید آسانسور باشه ، ولی آسانسور ها یکیشون درش بسته است ، یکیش هم پایینه و بالا نمیاد ، حالا من باید از کجا خارج بشم ؟

لطفا زودتر جواب بدید چون خیلی وقته که همون جا گیر کردم !

Maggy_P
14-10-2008, 16:32
سلام به همگی

من تو اینجا گیر کردم :

دستگاه های دور و برم رو (به عکس نگاه کنید ) راه میندازم بعد هم دکمه ای رو که اون جا هست (بازم به عکس نگاه کنید ! ) رو میزنم ، حالا به من پیام میرسه که میتونم از اون مرحله با رفتن به جایی که تو نقشه مشخص شده خارج بشم ( آخر مرحله ) .
اون جایی که تو نقشه مشخص شده به نظرم باید آسانسور باشه ، ولی آسانسور ها یکیشون درش بسته است ، یکیش هم پایینه و بالا نمیاد ، حالا من باید از کجا خارج بشم ؟

لطفا زودتر جواب بدید چون خیلی وقته که همون جا گیر کردم !
اگر اون دستگاه ها رو راه بندازيد آسناسوره درست ميشه
اونم بايد همشونو با هم به طور سريع روشن كنيد (كلا فكر كنم 3 تا دكمه داشته باشه)

اونوقت برق وصل ميشه :46:

mohammadkaazar
14-10-2008, 20:55
اگر اون دستگاه ها رو راه بندازيد آسناسوره درست ميشه
اونم بايد همشونو با هم به طور سريع روشن كنيد (كلا فكر كنم 3 تا دكمه داشته باشه)

اونوقت برق وصل ميشه :46:

من همش رو روشن کردم ، برق هم وصل شد ولی آسانسور بالا نیومد ! :41:
این آسانسوری که باید ازش بریم همونیه که قبلا یکی داشت تعمیرش میکرد ؟

Maggy_P
15-10-2008, 14:25
من همش رو روشن کردم ، برق هم وصل شد ولی آسانسور بالا نیومد ! :41:
این آسانسوری که باید ازش بریم همونیه که قبلا یکی داشت تعمیرش میکرد ؟
شما همه ي طبقات رو بايد رفته باشيد. هيچ جايي رو نرفته نزاريد

يك عكس از نقشتون هم بزاريد اگر ممكنه ، چون خيلي وقته اين بازي رو تموم كردم ... خوب خاطرم نيست :46:

mohammadkaazar
19-10-2008, 16:45
اگه سیو بازی رو تو همین تاپیک بذارید ممنون میشم .

Maggy_P
01-11-2008, 10:40
اگه سیو بازی رو تو همین تاپیک بذارید ممنون میشم .
اينجا درخواست بديد :

>>> درخواست رمز ، ترينر و سيو بازيها فقط اينجا<<<

sahar-hd
15-03-2009, 08:41
سلام
من نمی تونم این بازی رو سیو کنم شما می دونید مشکل از کجاست؟؟؟

irainian
26-08-2009, 21:14
ببخشید کرکش را میخواستم روش کلیک می کنم اجرا نمیشه
در ضمن من نمیدونم splinter cell 3 هست یا 4چون روی جعبش نوشته double agent ولی بعد از نصب در system نوشته
3 uعکس icon اون هم 3 تا چراغ هست

Maggy_P
26-08-2009, 23:43
ببخشید کرکش را میخواستم روش کلیک می کنم اجرا نمیشه
در ضمن من نمیدونم splinter cell 3 هست یا 4چون روی جعبش نوشته double agent ولی بعد از نصب در system نوشته
3 uعکس icon اون هم 3 تا چراغ هست
منم همین مشکلو داشتم

از اینجا دانلود کنید درست میشه :

irainian
27-08-2009, 04:11
من پچ 115 مگا بایتی را دانلود کردم crack ندیدم در ضمن ویندوز من service pack 3 هست و پچ هم اجرا نشد لطفا یه سایت دیگر غیر از copy gameworld بزارید

abolfazlx
31-12-2009, 09:18
سلام.
من در بازی Splinter Cell Chaos Theory در مرحله اولش گیر کردم همونجا که همجا تاریک هست و یه فانوس در یایی هم هست نمی دونم چیکار کنم خیلی توش گیر کردم.

amin.t_71
31-12-2009, 19:28
من در بازی Splinter Cell Chaos Theory در مرحله اولش گیر کردم همونجا که همجا تاریک هست و یه فانوس در یایی هم هست نمی دونم چیکار کنم خیلی توش گیر کردم
شما باید از طرف صخره ها بری بین اون ها یه راه باریک هست

abolfazlx
31-12-2009, 23:32
خیلی ممنون اما میشه راهنمایی کنی چطوری و چیکار کنم مرحله اول رو تمام کنم ؟. من رفتم رو فانوس و همه رو کشم اما برای اتمام نمی دونم چیکار کنم و اگر راهنمای این بازی رو دارید خیلی ممنون میشم تو اینجا قرار بدید

havas_1980
01-01-2010, 14:12
خیلی ممنون اما میشه راهنمایی کنی چطوری و چیکار کنم مرحله اول رو تمام کنم ؟. من رفتم رو فانوس و همه رو کشم اما برای اتمام نمی دونم چیکار کنم و اگر راهنمای این بازی رو دارید خیلی ممنون میشم تو اینجا قرار بدیدچراغ فانوس رو خاموش کنین و خودتون رو لبه برسونین تا این مرحله به اخر برسه.

abolfazlx
01-01-2010, 19:17
چراغ فانوس رو خاموش کنین و خودتون رو لبه برسونین تا این مرحله به اخر برسه.

میشه بیشتر توضیح بدید لبه چی کجا؟

havas_1980
02-01-2010, 13:44
میشه بیشتر توضیح بدید لبه چی کجا؟
منظور بیرون فانوس اون بالا که یه نگهبون چرخ میزد.

abolfazlx
02-01-2010, 18:18
منظور بیرون فانوس اون بالا که یه نگهبون چرخ میزد.

من همه رو کشتم. رو فانوس رفتم اون نگهبان روی فانوس رو کشتم فانوس رو خاموش کردم حالا برای پایان بازی چی کنم؟
خیلی ممنون که کمکم میکنی خیلی بیشتر ممنون می شم که سریعتر جوابم رو بدی اخه من هر روز هر ساعت میام اینجا ببینم کسی جوابم رو داده الاف این بازی شدم

havas_1980
06-01-2010, 19:20
دوست من منتظر کمکتم هر روز سر میزنم.

سوال من کجاش نامفهوم هست تا بگم
شاید اصلا با یه باگ رو به رو شدین! یه بار همین مرحله رو از نو برین.
یه چیزی هم یادم افتاد بگم... وقتی وارد چراغ دریایی میشدین باید استراق سمع میکردین. نمیدونم انجام دادین یا نه.

abolfazlx
07-01-2010, 08:43
یه چیزی هم یادم افتاد بگم... وقتی وارد چراغ دریایی میشدین باید استراق سمع میکردین. نمیدونم انجام دادین یا نه.

استراغ سمع چی کجا چطوری وقتی داخل چراغ میشویم پایین چراغ .
نمیدونم چی کنم خیلی ممنون از راهنماییتون

abolfazlx
07-01-2010, 11:59
دوست من میشه بیشتر منو راهنمایی کنی استراغ سمع کجا باید برم و چطوری باید این کا رو بکنم

Jack_Ripper
16-05-2010, 11:18
بابا یکی نیست جواب مارا بده.یعنی کسی این بازی را تا حالا نرفته.خوب بگید دیگه مرحله سه شو چطوری برم؟

Maggy_P
16-05-2010, 15:40
بابا یکی نیست جواب مارا بده.یعنی کسی این بازی را تا حالا نرفته.خوب بگید دیگه مرحله سه شو چطوری برم؟
مطمئنید قبلا سوالی پرسیدین؟!
تنها پستتون توی این تاپیک همینه!

دقیقا کجا گیر کردین؟ کدوم قسمت مرحله ی سوم؟

S@nti@go_s&k
16-05-2010, 15:59
دوست من میشه بیشتر منو راهنمایی کنی استراغ سمع کجا باید برم و چطوری باید این کا رو بکنم
وارد فانوس دریای که میشین همون جا یه نفر نشسته داره با بی سیم صحبت میکنه پشتش وایسا بزار حرفش تموم شه از حرفاش

یه چیزایی متوجه میشین که بعدش آنا باهات صحبت میکنه در موردش

بابا یکی نیست جواب مارا بده.یعنی کسی این بازی را تا حالا نرفته.خوب بگید دیگه مرحله سه شو چطوری برم؟ مرحله سومش به نظرم بانکه کجاش گیر کردین؟

ramiy
06-09-2010, 03:18
سلام
من بازی Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory رو دانلود کردم و نصب کردم
تو مرحله سومش موندم
این مرحله آخرش میرسه به یه پشت بام و باید از یه کابل سر بخورم برم ساختمان بقلی
حالا این کابل برق داره و من هر کاری کردم نتونستم برم
لطفا راهنمای کنید من رو
مرسی

ramiy
06-09-2010, 07:14
تو این مرحله باید برق رو قطع کنم
یه شاسی هم گوشه پشت بام هست اما وقتی میزنم فرقی نمیکنه
و وقتی که از کابل سر می خورم به علت وجود برق پرت میشم پایین
چی کار باید بکنم ؟

hossein-p30-f
07-09-2010, 15:04
سلام

مرحله 3 بانکه و ساختمون بقلی نداره :31:
شما مرحله 4 هستی

همون سیم جلوی اون تابلو رو که میگی
اون سیم اصلا برق نداره

اون کلید رو هم بزنی یا نزنی ربطی به اون سیم نداره

ramiy
07-09-2010, 21:19
سلام

مرحله 3 بانکه و ساختمون بقلی نداره :31:
شما مرحله 4 هستی

همون سیم جلوی اون تابلو رو که میگی
اون سیم اصلا برق نداره

اون کلید رو هم بزنی یا نزنی ربطی به اون سیم نداره
به به یکی جواب مارو داد
شما درست میگی
مرحله 4 هست
من میرم زیر اون کابل و شیفت رو میزنم و میپره و کابل رو میگیره
نزدیکای آخر کابل یهو کابلو ول میکنه و میافته پایین
چیکار باید بکنم ؟
آیا باید کسی رو نکشم ؟
آیا باید کار دیگه ای بکنم ؟

hossein-p30-f
08-09-2010, 00:14
من همه رو بيهوش ميكردم يا با تفنگ يا با دست
الان به سيستمم دسترسى ندارم
سحر تست ميكنم ببينم چى ميشه

الان دارم با گوشيم پست ميدم :-D

hossein-p30-f
08-09-2010, 04:38
من تست كردم
همه رو كشتم رد شد
همه رو بيهوش كردم رد شد
هيچ كار ديگه اى هم انجام ندادم، البته با اون كليده چراغها رو خامش كردم ولى فكر نكنم ربطى به مشكل شما داشته باشه

حالا شما يه تست بزن ببين چى ميشه

ramiy
08-09-2010, 06:34
ببین من مشکلم اون لبه که یه نوشته لامپ مانند قرمز داره هست
همون کابله که باید ازش آویزون بشی تا بری به ساختمان روبرو
از کابل با زدن شیفت آویزون میشم ولی وقتی نزدیک اون ساختمون میشه یهو کابلو ول میکنه
من به جز یه بار زدن شیفت کار دیگه ای نمی کنم

hossein-p30-f
08-09-2010, 08:17
ببین من مشکلم اون لبه که یه نوشته لامپ مانند قرمز داره هست
همون کابله که باید ازش آویزون بشی تا بری به ساختمان روبرو
از کابل با زدن شیفت آویزون میشم ولی وقتی نزدیک اون ساختمون میشه یهو کابلو ول میکنه
من به جز یه بار زدن شیفت کار دیگه ای نمی کنم

نه شما هیچ کاری نباید بکنی تا خودش به لوله آویزون بشه

ramiy
08-09-2010, 09:23
نه شما هیچ کاری نباید بکنی تا خودش به لوله آویزون بشه
به خدا من فقط شیفتو میزنم و میپره کابلو میگیره
چند متر مونده به لوله یهو ول میکنه کابلو و میافته پایین و گیم اور میشه
اگه ممکنه کسی سیو این مرحله رو بزاره
من که هر کار کردم نتونستم این یه تیکه رو رد کنم
شما مطمئنی نباید هیچ دکه ای بزنم ؟
میشه بگی خودت دقیقا چیکار میکنی
مرسی

hossein-p30-f
08-09-2010, 09:30
به خدا من فقط شیفتو میزنم و میپره کابلو میگیره
چند متر مونده به لوله یهو ول میکنه کابلو و میافته پایین و گیم اور میشه
اگه ممکنه کسی سیو این مرحله رو بزاره
من که هر کار کردم نتونستم این یه تیکه رو رد کنم
شما مطمئنی نباید هیچ دکه ای بزنم ؟
میشه بگی خودت دقیقا چیکار میکنی
مرسی

اتفاقا داشتم برات آپ میکردم

فقط نمی دونم تو چه سایتی آپ کنم

من تو یه سایت آپ کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه Save قبل از کابل یه Save بعد از کابل :21:
اول با قبل کابل امتحان کن ببین با Save من میشه یا نه

ramiy
08-09-2010, 10:46
ای خدا من چی کار کنم
فایلی که گذاشتی رو دان کردم
طبق گفته بچه ها تو صفحه های قبل رفتم به مسیر زیر :
C:\ProgramData\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\Profiles\DEFAULT\Save
اما اصلا همچین مسیری وجود نداشت
بعد پسوند فایل که sav هست رو جستجو کردم ولی اصلا همچین چیزی پیدا نشد
حتی اسم یکی از سیو هامو سرچ کردم بازم چیزی یافت نشد
این جستجو در کل هارد انجام شد با باز کردن هیدن ها !
میشه بگی باید برم کجا کپیش کنم ؟
به خدا من خنگ نیستم ، این آدرس موجود نیست !

hossein-p30-f
08-09-2010, 12:29
ای خدا من چی کار کنم
فایلی که گذاشتی رو دان کردم
طبق گفته بچه ها تو صفحه های قبل رفتم به مسیر زیر :
اما اصلا همچین مسیری وجود نداشت
بعد پسوند فایل که sav هست رو جستجو کردم ولی اصلا همچین چیزی پیدا نشد
حتی اسم یکی از سیو هامو سرچ کردم بازم چیزی یافت نشد
این جستجو در کل هارد انجام شد با باز کردن هیدن ها !
میشه بگی باید برم کجا کپیش کنم ؟
به خدا من خنگ نیستم ، این آدرس موجود نیست !

اگه سرچ کردی که باید پیدا میشد نمی دونم مشکل کجاست:blink:

ولی سیوهای من اینجاست

اگه اینجا هم نبود خودت تو Application Data بگرد ببین هست

ramiy
09-09-2010, 06:48
دمت گرم
درست شد
نمیدونم چرا ؟
با سیو شما شد ولی با مال خودم نه
دستت درد نکنه

hossein-p30-f
09-09-2010, 09:31
دمت گرم
درست شد
نمیدونم چرا ؟
با سیو شما شد ولی با مال خودم نه
دستت درد نکنه

خواهش میکنم

فقط یه سوال: سیوهای شما کجا بود :blink:

ramiy
09-09-2010, 09:59
سیو من تو همون آدرسی که شما گفتی
یه سوال کاربردی دارم
وقتی تو بازی دکمه 1 رو میزنی یه دوربین میاد
وقتی روی مثلا دوربین نگهش میداری اسکن میکنه و یه علامت میاد پایینش
این یعنی چی ؟
آیا میشه کاری کرد باهاش ؟
مرسی

hossein-p30-f
09-09-2010, 10:35
سیو من تو همون آدرسی که شما گفتی
یه سوال کاربردی دارم
وقتی تو بازی دکمه 1 رو میزنی یه دوربین میاد
وقتی روی مثلا دوربین نگهش میداری اسکن میکنه و یه علامت میاد پایینش
این یعنی چی ؟
آیا میشه کاری کرد باهاش ؟
مرسی

تا لونجایی که من فهمیدم بعضی از جاها که امکان دسترسی از نزدیک نباشه (یه چند جا هست که میری تو کانال و امکان بیرون رفتن نداری و باید کارت که تموم شد برگردی) وقتی اسکن می کنی دوتا شکل پایین دوربین میاد اونقت می تونی هر کاری که از نزدیک می کردی از راه دور هم انجام بدی
بقیه جاها من نتونستم کاری باهاش انجام بدم

کمک دیگه ای خواستین در خدمتم

ramiy
10-09-2010, 23:00
بازم سلام
من تو مرحله 6 (هوکایدو) گیر کردم
اینم عکس جایی که گیر کردمه :

تو نقشه هم این قسمت و این ورودی کانال مشخص شده ولی وقتی میرم جلوش پیغامی نمیده !

hossein-p30-f
11-09-2010, 10:38
بازم سلام
من تو مرحله 6 (هوکایدو) گیر کردم
اینم عکس جایی که گیر کردمه :

تو نقشه هم این قسمت و این ورودی کانال مشخص شده ولی وقتی میرم جلوش پیغامی نمیده !

یه عکس با دوربین دید در شب بزارین آخه من هیچی نمیبینم (گرافیکم کمی مشکل داره)

ramiy
11-09-2010, 23:53
این عکس دید در شب :

اینم عکس از نقشه (فلش ماوس اونجایی هست که من قرار دارم) :

hossein-p30-f
12-09-2010, 06:52
اگه درست متوجه شده باشم شما خونه چینیه هستین

قبل از ورود به این کانال اول باید یه نفر که توی چند تا اتاق اونطرفتر (سمت راستتون) هست رو بکشین بعد

ramiy
12-09-2010, 20:40
من همرو اول اعتراف گرفتم بعد کشتم
نمیدونم والا

hossein-p30-f
13-09-2010, 21:58
والا نمی دونم چهجوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟

شما Objecte ماشینه توی حیاط رو انجام دادین ؟؟؟؟

اینم Save درت زیر کانال

من همیشه سعی می کردم کسی رو نکشم ولی تو این Save چند نفری رو کشتم ، آخه سیوهای خودم رو پاک کردم :31:

موفق باشید :11:

amaranth_silent
11-05-2011, 21:37
دوستان این بازیو نمیتونم گیر بیارم کجا برم دنبالش؟؟

Ghaioom
12-05-2011, 08:00
دوستان این بازیو نمیتونم گیر بیارم کجا برم دنبالش؟؟
تو نت واسه دان هست خودم گرفتم. سرچ کن پیدا نکردی بگو بدم شاید لینک هنوزم کار کنه. فک کنم فقط همن لینک بود که پیدا کردم مستقیم هم بود.

amaranth_silent
12-05-2011, 11:36
تو نت واسه دان هست خودم گرفتم. سرچ کن پیدا نکردی بگو بدم شاید لینک هنوزم کار کنه. فک کنم فقط همن لینک بود که پیدا کردم مستقیم هم بود.

اگه بدی ممنون میشم

Ghaioom
12-05-2011, 18:50
لینک:
حجم فایل : 4.2 گیگابایت

کرکشو باید از نت بگردی پیدا کنی. یا درخواست همی میتونی تو قسمت درخواست کرک بدی.

amaranth_silent
13-05-2011, 21:12
لینک:
حجم فایل : 4.2 گیگابایت

کرکشو باید از نت بگردی پیدا کنی. یا درخواست همی میتونی تو قسمت درخواست کرک بدی.

من بازیو خریدم ولی وزارت ارشادیه و دمو هاشو حذف کرده میخواستم بدونم ایا راهی هست بشه دمو ها رو گیر اورد و به بازی اضافه کرد؟؟؟؟

Ghaioom
15-05-2011, 15:15
من بازیو خریدم ولی وزارت ارشادیه و دمو هاشو حذف کرده میخواستم بدونم ایا راهی هست بشه دمو ها رو گیر اورد و به بازی اضافه کرد؟؟؟؟
شاید ریپ کردن!
اگه ریپ شده باشه دمو ها رو حذف میکنن! که اینجوری خیلی خوب نیست! :31:
شاید با تورنت بشه گرفت که باید سرچ کنی یکم وقت گیره. من که تورنت تا حالا نگرفتم ولی اگه پیدا کنی میشه گرفت.

smahdis
04-03-2012, 07:46
سلام دوستان من این بازی رو تا جایی که به یک فانوس می رسه رفتم بعد به حرف های یارو هم گوش کردم (گذاشتم حرف هاش با بیسیم تمام بشه) بعد رفتم بالا فانوس رو خاموش کردم بعد نمیره مرحله بعدی باید چی کار می کردم

sutedelan
11-12-2012, 23:09
سلام .یکی بگه این بازی مرحله 3ش چطوره؟دره وا میشه یا از یجا دیگس؟هرکار میکنم نمیشه:n28:

alitech
01-01-2013, 18:15

سلام من نسخه کامل بازی رو دارم با دموها! که تو بازار نیست
اگه دوست داشتی آدرس بده با پست برات ارسال می کنم

alitech
01-01-2013, 18:18
سلام .یکی بگه این بازی مرحله 3ش چطوره؟دره وا میشه یا از یجا دیگس؟هرکار میکنم نمیشه:n28:

سلام تواین آدرس می تونی راهنمای قدم به قدم بازی رو بصورت تصویری ببینی خیلی کمکت می کنه
فقط کافیه تو ستون سمت راست روی اسم مرحله کلیک کنی
Splinter Cell 3 Chaus Theory Walkthrough ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tiraxtork
20-06-2013, 22:33
[QUOTE=alitech;7402537]سلام من نسخه کامل بازی رو دارم با دموها! که تو بازار نیست
اگه دوست داشتی آدرس بده با پست برات ارسال می کنم[/QU

بازی تو یه dvd هست یا نه
تو دمو هاش چیز خاصی هست میشه یه مقدار از دموهاش بگیین مثلا اولش samنشون میدن که بهlight hous میره؟چون مال من اینطوریه
یه سواله دیگه داشتم اینکه بازی من دشمناش اروم راه میرن مال شما هم همینطوریه؟:n13:

KFL
05-07-2017, 18:59
لینک بالا خرابه پس چرا راهنماس مراحل و نمیاره من توی مرحله 3 گیر کردم در گاو صندوقو نمیشه باز کرد

KFL
05-07-2017, 19:01
باید بدونی این که یارو فانوس و روشن کنه بکشیش