PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای ساخت picture messages

ammir_shahaby
14-01-2007, 15:35
سلام دوستان من یک برنامه میخوام که با اون بتونم picture messages بسازم واگر برنامه ای وجود نداره لطفا به من بگید راه ساخت اون چیه اگه سریعتر جواب بدین ممنون میشم .

mohammad_1000
14-01-2007, 17:59
سلام دوستان من یک برنامه میخوام که با اون بتونم picture messages بسازم واگر برنامه ای وجود نداره لطفا به من بگید راه ساخت اون چیه اگه سریعتر جواب بدین ممنون میشم .

سلام دوست خوبم بار ها و بارها در این انجمن این درخاست مطرح شده و جواب هم داده شده شما اگر ی سرچ کوچولو میکردی پیدا میکردیش دیگه این همه هم الاف نمیشدی
حالا من برای شما لینکو میدم تا از دفعه دیگه اول سرچ کنید بعد درخاست کنید

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

ammir_shahaby
15-01-2007, 09:11
محمد جان ضمن تشکر منظور من برنامه فوتو اس ام اس نبود بلکه برنامه ای مثل لوگو منیجر میخوام .من بقیه صفحات سایت رو بررسی کردم برنامه های لوگو منیجر موجود در سایت یا لینکهاش خرابه یا کرکش یا رجیستر نمیشه برای همین من یک تاپیک دیگه باز کردم البته باید این مطالب رو از اول میگفتم . در هر حال اگه امکان داره یک برنامه ای که بشه با اون در محیط pc پیکچر مسیج ساخت رو در اختیار من بذارید .بازهم سپاسگذارم.

mohammad_1000
15-01-2007, 13:19
محمد جان ضمن تشکر منظور من برنامه فوتو اس ام اس نبود بلکه برنامه ای مثل لوگو منیجر میخوام .من بقیه صفحات سایت رو بررسی کردم برنامه های لوگو منیجر موجود در سایت یا لینکهاش خرابه یا کرکش یا رجیستر نمیشه برای همین من یک تاپیک دیگه باز کردم البته باید این مطالب رو از اول میگفتم . در هر حال اگه امکان داره یک برنامه ای که بشه با اون در محیط pc پیکچر مسیج ساخت رو در اختیار من بذارید .بازهم سپاسگذارم.

سلام دوست عزیز شرمنده از اینکه اشتباه متوجه شدم

اینم برنامه درخاستی
دو مدل برات معرفی کردم که دیگه راضی باشی

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

download crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
--------------------------------------------------------------

سريال برنامه : irlearn - NQUDEJLJNAMVHGVCCKNQMXA

برنامه رو كه باز كرديد روي Register كليك كنيد و سريال رو وارد كنيد .

موفق باشید

ammir_shahaby
15-01-2007, 14:59
محمد جان ضمن تشکر از زحمتی که کشیدی وبرنامه هائی که برام گذاشتی باید بگم که این دوبرنامه برای ساخت فلش انیمیشن هست وامکان ساخت picture message رو نمیده لذا بازهم تقاضا دارم یک برنامه شبیه به logo manager یا خود همین برنامه رو به صورت کرک شده یا با سریال برام بذارید. بازهم سپاسگزارم.

mohammad_1000
15-01-2007, 16:49
سلام دوست خوبم منظور از برنامه کدوم برنامست و کرک یا سریال کدومو میخای چون سری دوم هم سریال داره و هم کرک
موفق باشید

ammir_shahaby
15-01-2007, 17:10
سلام دوست خوبم این برنامه ای است که من میخوام اگه براتون ممکنه کرک شده وسالمش رو برام بذارید.