PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال اس ام اس رايگان بدون دعوت نامه

rosetanha
14-01-2007, 12:29
دوستان گلم سلام اميدوارم خوب و خوش باشين
اينجا تاپيك هاي زيادي هستن كه با عنوان دعوتنامه ارسال اس ام اس رايگان درست شده اند
اما د رواقع شما خودتون مي تونيد مستقيما در اين سايتها عضو بشين من دو نمونه رو براتون مي زارم
البته سايت اولي اگه بخواين اعتبارتون زياد بشه بايد دوستانتون رو دعوت كنيد به ازادي هر نفر 10 اس ام اس به شما هديه مي ده و سايت دومي مجموعا 500 اس ام اس رايگان هستند كه مي تونيد روزي سه اس ام اس بفرستين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگه خواستين مرام بزارين و به منم چيزي برسه به من ايميل بفرستين و تو قسمت سابجكت بنويسين اس ام اس رايگان تا من دعوتتون كنم يه چيزي هم به من برسه
در ضمن خودتون هم مستقسما مي تونيد عضو بشين
شاد و پيروز باشين
مبين
mobin66@gmail.com

bidastar
14-01-2007, 13:20
1_با تشکر از دوست عزیز که به فکر بچه های p30world هستی
2_قابل توجه دوستان:در هیچ یک از این سایت ها عضو نشید چون در قبال یه اس ام اس رایگان( که تازه معلوم نیست هزینش تو قبضمون میره یا نه) 1001 کار از شماره ی موبایلتو می کشن از جمله :ارسال تبلیغات,کنترل اس ام اس ها, ......
پس اصلا"برای ارسال اس ام اس به این سایت ها رجوع نکنید

rosetanha
14-01-2007, 14:38
دوست عزيز كم لطفي نكنيد شما تا حالا از طريق اين سايتها براتون اس ام اس تبليغاتي اومده ؟
من خودم چندين ماهه كه تو جفتشون عضو هستم اما هيچگونه اس ام اس تبيلغاتي برام نيومده
در ضمن پول اس ام اس ها هم رو قبضتون مي افته چون تعداد اس ام اس ها محدوده زياد نيست وقتي تموم شدن يا بايد يكي رو دعوت به عضويت كنيد يا اعتبار بخرين
در ضمن در مورد كنترل اس ام اس ها من چيزي نشنيدم اگه اين دو سايت اين كار رو انجام بدن مطمئن باشين كه همه سايت ها اين كار رو انجام مي دن

kami85
14-01-2007, 15:59
بهترين اين سايتا سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rosetanha
14-01-2007, 22:47
اره ولي يه خورده محدوده نيم ساعت يه بار مي توني اس ام اس بزني