PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درايور بلتوث يا اينفرار لپتاپ Dell d600

vast_vision_office
13-01-2007, 18:54
سلام
من لپتاپ Dell d600 دارم حالا نمي دونم بلوتوث داره يا نه ولي مطمئنم اينفرارر داره بعد روي خود لپتاپ چراغ مخصوص بلوتوث رو داره من هر چي گشتم برنامه براي بلوتوث يا اينفرارر اين پيدا نكردم اگر ممكن هست زحمتش رو بكشيد

با تشكر
باي

siyanor
17-01-2007, 00:03
سلام دوست عزیز چون شما نگفته بودید که لاتیود دارید یا inspiron من لینک رو میدم خودت زحمتش رو بکش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vast_vision_office
17-01-2007, 13:47
سلام دوست عزیز چون شما نگفته بودید که لاتیود دارید یا inspiron من لینک رو میدم خودت زحمتش رو بکش

سلام دوست عزيز
ممنون از لطفت من پيداش كردم ولي بلوتوث رو نديدم مگه ممكن هست كه لامپ بلوتوث روي كيبورد باشه ولي بلوتوث نداشته باشه اينم لينك لپتاپم بي زحمت لينك مستقيم دانلود بلوتوث رو برام بزاريد ممنون مي شم

با تشكر
باي

vast_vision_office
30-01-2007, 18:57
سلام دوستان
من حالا دو تا دانلود کردم و نصب هم کردم ولی هنوز چراغش روشن نشده و نمی دونم چه جوری استفاده کنم؟؟؟آِیا نیاز به برنامه ای واسطه داره؟؟؟

با تشکر
بای

shabah58
21-03-2009, 10:48
سلام دوست عزیز م
باعرض پوزش من این تاپیک و الان دیدم و باید بگم که لب تاب دی 600 بلوتوث نداره ولی مدل ام 600 داره درضمن شما با نگه داشتن کلید اف ان و کلید اف 2 میتوانیسخت افزارهای بلوتوث و وایر لستونو فعال کنید.
در ضمن من دنبال درایور کارت وایر لس دی 600 میگردم البته اینو بگم که با سیدی خودش رویویندوز اکس پی نصب نشد ولی تو لینوکس و ویستا درایورش نصب میشه میخواستم بدونم که ایا لب تاب شما باکارت وایرلسش مشکل داره یا نه
ممنونم