PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش ریجیستر کردن برنامه دالبی دیجیتال برای وینمپ

borzou_one
23-06-2005, 13:29
حتما شما میدونید که صدای دالبی چیه..؟ صدای دالبی یجور صدای فوق العاده فراگیره و مثل استریو با دو اسپیکر شنیده نمیشه بلکه با حداقل ۴ اسپیکر شنیده میشه. این صدا واقعا فوقالعاده است بطوریکه شما رو در میون موزیک قرار میده بطوریکه اگر دارید فیلم نگاه میکنید (اگر سیستم صدای فیلمتو دالب باشه و همینطور اسپیکرهاتون) شما فکر میکنید که در محل ضبط فیلم هستید! حالا این یه پلاگینه برای وینمپ ۵ که امکان استفاده از این صدا رو در وینمپ به شما میده.
برای کرک کردن مهم نسیت که شما برنامه رو کجا نصب میکنید فقط وقتی فایل رو از حالت فشرده در آوردید یه فایل بنام dolby.dll میبینید شما این فایل رو فقط به این آدرس کپی میکنید: Your Current Drive:\Program Files\Dolby تمام
منبع میکس ایران
.

Babak
23-06-2005, 13:36
کدوم فايل ؟ کدوم کرک ؟

Mehdi_Best
23-06-2005, 14:00
برزو جان كپي برداري از سايت هاي ديگه بدون ذكر منبع؟!!! آخ آخ!!! واي واي!!!! :shock: :mrgreen: :wink:

borzou_one
23-06-2005, 14:28
اقامهدی منبع من میکس ایران بود که با تذکر شما ذکر کردم ممنون
ولی برای بابک جان بگم که لینک دانلود را اگر توسایت جستجو کنید پیداش میکنید اخه من یه بار این لینکا گذاشته بودم ولی قفل شده بود
دلیلش هم احتمالا این بوده که لینک قبلا توسط بچه های دیگه معرفی شده بوده
البته من قبل از ایجاد تایپیک انجمن را جستجو کردم ولی ندیدم کسی این لینکا کذاشته باشه
البته بعد فهمیدم که من یه کم با عجله جستجو کرده بودم چون اقا مهدی قبل از من اونا معرفی کرده بود
ولی این نحوه ریجیستر کردنا ندیدم کسی بذاره من هم باذکر منبع اوناگذاشتم که بچه ها استفاده کنند
یه مطلب دیگه اینکه ما تازه کاریم واز این اشتباهات ممکنه پیش بیاد ولی باید دقتکنم دیگه تکرارنشه
قربان همگی

Mehdi_Best
23-06-2005, 14:50
برزو جان اگه اشتباه نكنم مافيا جان اين برنامه رو معرفي كرده بودند. در ضمن من مطلب شما رو در همون سايت ديده بودم به خاطر همين گفتم بدون ذكر منبع!