PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن زمینۀ فیلمها

Amin01
12-01-2007, 21:24
با سلام وخسته نباشید خدمت همۀ دوستان
من میخواستم بدونم باچه برنامه ای میشه زمینۀ فیلمهارو بدون اینکه کیفیتشون کم بشه
برداشت یا مثلا فرض کنید در یک محیط شلوغ مثل فیلمهای عروسی چطوری میشه یه
نفر رو حذف کرد .اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه

mahyarbadry
12-01-2007, 23:27
با سلام خدمت دوست عزیزم

فکر کنم شما بدنبال کاری می گردی که انجامش مستلزم ساعتها وقت می باشد
دوست عزیز برای برداشتن بک یک تصویر باید به افتر افک مراجعه نموده و محیط را ماسکه نموده و سپس مجددا" منتاپ کنی که مستلزم فرم فرم کار کردن روی تصاویر می باشد بعنوان مثال برای پاک کردن یک شخص در یک محیط توسط افتر افکت می توانی از مابقی میط در آن قسمت کپی کنی مانند فوتوشاپ اما بسیار بسیار وقت گیر است توسط edus 4 نیز توسط پلاگینی که کارخانه آن پس از 6 ماه پس از ارائه برنامه بذتیش گذاشته چنین کار ی را آسانتر نموده که متاسفانه آن پلاگین بسیار قیمت بالایی دارد اما شما در برنامه تدوینedus 4 نیز میتوانید این کار را انجام دهید زیرا در این برنامه کی فرم به شما می دهد که در ورژن قبلی آن موجود نبود
امیدوارم منظور را متوجه شده باشید البته خواهشمندم برای برنامه های منتاژی خود با توجه با اعمالی که می خواهید انجام دهید برنامه را انتخاب نمایید و سعی بر آن داشته باشید که با یک برنامه تدوین و با برنامه دیگر کارهای حاشیه ای انجام دهید و مدام برنامه تدوین خود را عوض ننماید زیرا موجب این می شود که شما از برنامه شیرین تدوین بیزار شوید

پس امیدوارم که مشکل شما در برنامه افتر افکت توسط ماسک حل شود و بهترین و ساده ترین راه برای شما می باشد البته پلاگینهای متعددی هست برای این کار که از موشکافی بیهوده آن خودداری میی نماید زیرا مبحث های طولانی دارد
موفق باشید

animeditor
12-01-2007, 23:29
سلام جمیعاً

مهمترین شرط حذف زمینه، اینه که رنگ زمینه یه دست باشه.
در غیر این صورت باهاس فریم به فریم کار کنی.

برنامه Ulead Media Studio یه شاخه به اسم Video Paint داره که فریم های فیلم رو دونه به دونه نشون می ده و می تونی روی هر کدوم، مثل فتوشاپ رتوش انجام بدی.

التماس دعا
یا علی

animeditor
12-01-2007, 23:37
سلام جمیعاً

راستی ببخشید!
هم زمان با آقا بدری فرستادم و ایشون رو ندیدم.
از توضیحاتتون ممنون.

التماس دعا
یا علی

Amin01
13-01-2007, 22:37
با سلام
دوستان عزیز خیلی ممنون از راهنمایی هاتون خیلی کمک کردین
ولی فقط یه سوال از این دوستمون که راجع به برنامۀ Ulead Media Studio نوشته بود داشتم
واینکه چه جوری میشه به این شاخۀ Video Paint دسترسی پیداکردواینکه درنسخۀ 7 این برنامه
این امکان وجود داره یا نه؟
با تشکر

animeditor
13-01-2007, 22:45
سلام جمیعاً

اگه Media Studio که داری، کامل باشه، حتماً هست.
فرقی هم نمی کنه که چه ورژنی.
اگه نیست، برنامه ات ناقصه.

البته همون طور که آقای بدری هم گفت، کار می بره و حوصله می خواد.
ولی شدنیه.

اگه دیدی سخته، نیای یقه منو بچسبی ها!!!
شوخی کردم.

التماس دعا
یا علی

Amin01
13-01-2007, 23:16
با سلام
دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردی من من سعیمو میکنم توکل به خدا...