PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Sam Fisher 11
12-01-2007, 12:16
Ghost Recon Advanced Warfither 2 قراره تا بهار 86 بیاد !!. Red Storm سازنده این سری بازیها داره روش کار میکنه تا بتونن سر موقع بازی رو عرضه کنن. کمتر کسی وجود داره که هنوز توی کف قسمت اولش نباشه(من که هنوز نتونستم تمومش کنم) .سازنده ها میگن دیگه اون اشکالات هوش مصنوعی وجود نداره وهمه چیز برای یه نبرد سنگین و پیچیده آماده است. گرافیکش رو که هنوز از یاد نبردید، حالا اگه این یکی رو ببینید چی میگید .یادمه اون اولا که گرفته بودمش ،مرحله های اولیش بودکه یه بار جفت مخزن بنزین بودم و اشتباهی بهش شلیک کردم، آقا چشمم درومد از بس نورش خیره کننده بود تازه بعدش سیستم بیخیال بازی شد اومد بیرون.تازه دستم اومد که چه بازیه.... .وحالا قسمت دوم :
این یکی خیلی طبیعی تر از اون قبلیه .جرات داری آنتی لایزینگ رو فعال کن !!! بدجوری طبیعی درومده. چهره ها ،اسلحه ها ،تانک ها و بافت ها همه نسل بعدی واقعی هستن.از همه قشنگ تر جالب تر جلوه های نور خیره کننده بازی هستن که دیگه شورش رو درآوردن ! انفجار همه همراه با موج و فیزیک خارق العاده که توی هیچ بازیه دیگه ای ندیدید.حرکات شخصیت ها و دشمن ها طبیعی تر شده(گرچه انیمیشن های قبلی هم خوب بودن). افکت های صوتی بازی که هنوز توی گوشمه ،صدای شلیک و انفجار و پوکه هایی که روی زمین میریختن یا گلوله هایی که به دیوار سیمانی اثابت میکردن(وای هوس کردم دوباره برم بازیش کنم ).دیگه من از گرافیکش نمیگم خودتون عکس هارو ببینید تا حدودی دستتون میاد...
داستان بازی همچنان توی مکزیکه ولی اینبار در سال 2014 .نسخه اول این بازی جایزه های زیادی گرفت حالا نوبت این یکی که ببینیم چیکار میکنه ... . این بازی قراره توسط UBISOFT دارنده امتیاز و نام تجاری این عنوان بر روی PSP ، PS3 ، X360 و PCهای شجاع ! عرضه بشه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تاپیک اختصاصی این بازی خواهد بود ،بنابراین هر چی عکس و دمو و اطلاعات جدید داشتید بریزید این اینجا

H @ M I D
12-01-2007, 17:12
یکی به من بگه اگه بخواد برای psp منتشر بشه آیا همین بازی هستش با همین گرافیک نسل بعد یا فقط اسمش روش هستش .؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه

Sam Fisher 11
14-01-2007, 08:55
یکی به من بگه اگه بخواد برای psp منتشر بشه آیا همین بازی هستش با همین گرافیک نسل بعد یا فقط اسمش روش هستش .؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه

نه عزی جان مسلم که گرافیکش خیلی پایین تر خواهد بود. ببین قدرت PSP در حد PS2 .

Atman
14-01-2007, 09:44
وقتی تیزرو دیدم کف کردم عین نسخه قبلیش باحال بود!

Oracle_Eldorado
14-01-2007, 10:56
دوستان اين بازي براي P30 مياد ؟
SimsEvil اگه ميشه منبع رو بگو .
خدا رحم كنه به سيستمي كه نياز داره !

HELLBOY_HP
16-01-2007, 18:00
oooooooooooooo دیوونه کنندست

Sam Fisher 11
17-01-2007, 10:27
دوستان اين بازي براي P30 مياد ؟
SimsEvil اگه ميشه منبع رو بگو .
خدا رحم كنه به سيستمي كه نياز داره !

بله این بازی همزمان برای PC و X360 در تاریخ March 6, 2007 منتشر میشه ولی خب زودتر از اینها دست ما میرسه;)
نسخه PSP هم در تاریخ March 20, 200 ولی نسخه PS3 میره تا بعد عید یعنی سه ماهه دوم سال 2007.

Ali-Bahal
17-01-2007, 19:58
بايد منتظر يک شاهکار ديگر باشيم

راستي موتور گرافيکي بازي تغيير نکرده يعني همان سيستم قبلي ساپرت مي کنه

asb_shakhdar
18-01-2007, 19:03
عجب عكسهاي با حالي
سيستم چند مي خواهد؟
:ohno: :blink:

saeed_cpu_full
18-01-2007, 19:16
اگر برای pc بیاد باید 1024 مگابایت رم داشته باشیم
من که میرم همین امشب سیستم رو توپ کنم :biggrin:

Sam Fisher 11
19-01-2007, 11:26
بايد منتظر يک شاهکار ديگر باشيم

راستي موتور گرافيکي بازي تغيير نکرده يعني همان سيستم قبلي ساپرت مي کنه

سیستم های الانی هم نمیتونن با آنتی لازینگ راحت اجراش بکنن چه برسه به این یکی...

Sam Fisher 11
28-01-2007, 06:12
Ghost Recon Advanced Warfither 2 قراره تا بهار 86 بیاد !!. Red Storm سازنده این سری بازیها داره روش کار میکنه تا بتونن سر موقع بازی رو عرضه کنن. کمتر کسی وجود داره که هنوز توی کف قسمت اولش نباشه(من که هنوز نتونستم تمومش کنم) .سازنده ها میگن دیگه اون اشکالات هوش مصنوعی وجود نداره وهمه چیز برای یه نبرد سنگین و پیچیده آماده است. گرافیکش رو که هنوز از یاد نبردید، حالا اگه این یکی رو ببینید چی میگید .یادمه اون اولا که گرفته بودمش ،مرحله های اولیش بودکه یه بار جفت مخزن بنزین بودم و اشتباهی بهش شلیک کردم، آقا چشمم درومد از بس نورش خیره کننده بود تازه بعدش سیستم بیخیال بازی شد اومد بیرون.تازه دستم اومد که چه بازیه.... .وحالا قسمت دوم :
این یکی خیلی طبیعی تر از اون قبلیه .جرات داری آنتی لایزینگ رو فعال کن !!! بدجوری طبیعی درومده. چهره ها ،اسلحه ها ،تانک ها و بافت ها همه نسل بعدی واقعی هستن.از همه قشنگ تر جالب تر جلوه های نور خیره کننده بازی هستن که دیگه شورش رو درآوردن ! انفجار همه همراه با موج و فیزیک خارق العاده که توی هیچ بازیه دیگه ای ندیدید.حرکات شخصیت ها و دشمن ها طبیعی تر شده(گرچه انیمیشن های قبلی هم خوب بودن). افکت های صوتی بازی که هنوز توی گوشمه ،صدای شلیک و انفجار و پوکه هایی که روی زمین میریختن یا گلوله هایی که به دیوار سیمانی اثابت میکردن(وای هوس کردم دوباره برم بازیش کنم ).دیگه من از گرافیکش نمیگم خودتون عکس هارو ببینید تا حدودی دستتون میاد...
داستان بازی همچنان توی مکزیکه ولی اینبار در سال 2014 .نسخه اول این بازی جایزه های زیادی گرفت حالا نوبت این یکی که ببینیم چیکار میکنه ... . این بازی قراره توسط UBISOFT دارنده امتیاز و نام تجاری این عنوان بر روی PSP ، PS3 ، X360 و PCهای شجاع ! عرضه بشه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تاپیک اختصاصی این بازی خواهد بود ،بنابراین هر چی عکس و دمو و اطلاعات جدید داشتید بریزید این اینجا

اینم Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های این بازی .دومی رو بردارید خیلی باحاله.دوستان توجه کنن روی هرکدوم که کلیک کنین یه پنجره باز میشه که اگه خواستین تنها دانلودش کنین روی دانلود(سمت راست پایین) کلیک کنین وبعد پنجره رو ببندید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Viren
28-01-2007, 06:20
به این میگن بازی.ممنون!

Evolution37
28-01-2007, 21:44
ایول..دمت گرم..فقط کاش این بازی کارت ساپورتر دایرکت اکس 10 نخواد...

Sam Fisher 11
28-01-2007, 23:37
ایول..دمت گرم..فقط کاش این بازی کارت ساپورتر دایرکت اکس 10 نخواد...

نه لازم نیست .یبارم گفتم که خود طراحان DX10 گفتن تا دوسال دیگه بازیی که فقط DX10 بخواد نمیاد . کارتت چنده؟

ardalan_zapata
29-01-2007, 13:35
بچه ها من اونجایی هستم که باید یه آنتن دستکاری کنی همون مرحله ای که قطار داره من همه رو می کشم ولی نمیدونم چکار کنم guardia lx فکر کنم باشه اگه میشه کمک کنید

Evolution37
31-01-2007, 12:17
نه لازم نیست .یبارم گفتم که خود طراحان DX10 گفتن تا دوسال دیگه بازیی که فقط DX10 بخواد نمیاد . کارتت چنده؟
ممنون...کارتم 6800XT و 512 مگ هستش...

Ali-Bahal
31-01-2007, 15:29
کسي ميدونه سيستم مورد نياز اين بازي چقدر هست چه کمترين و چه قويش؟

Sam Fisher 11
01-02-2007, 00:30
ممنون...کارتم 6800XT و 512 مگ هستش...

اگه XFX این مشخصاتش :
Clock rate:
350 MHz
Memory Clock:
1 GHz
Memory Type:
DDR3
Memory Bus:
256 bit
سرعت هسته اش تقربا خوبه .سرعت حافظه اش در حد خودش خیلی خوبه .نوع حافظه عالیه . پهنای باندش هم عالیه .
در کل جزء کارتهای حرفه ای محسوب میشه که برای اورکلاکینگ مناسبه .
خوب اجراش میکنه ولی نه در بهترین شرایط(آنتی لایزینگ و رزولوشن و... آخر) ولی به خاطر رم سرعت بالا و 256 BIT بودنش در پردازش محیط هیچ مشکلی نداره . باید آنتی لایزینگ رو خاموش یا روی حداقل بذاری تا رون اجرابشه .موقع انفجارها ممکنه کم بیاره که میتونی دوربین رو بچرخونی تا کامپیوترت این صحنه ها رو نبینه ;) (چون توی این جور بازیهای حرفه ای تنها تصاویری که دیده میشن مورد پردازش قرار میکیرند و بقیه کمتر یا اصلا پردازش نمیشن.

Evolution37
05-02-2007, 11:07
اگه XFX این مشخصاتش :
Clock rate:
350 MHz
Memory Clock:
1 GHz
Memory Type:
DDR3
Memory Bus:
256 bit
سرعت هسته اش تقربا خوبه .سرعت حافظه اش در حد خودش خیلی خوبه .نوع حافظه عالیه . پهنای باندش هم عالیه .
در کل جزء کارتهای حرفه ای محسوب میشه که برای اورکلاکینگ مناسبه .
خوب اجراش میکنه ولی نه در بهترین شرایط(آنتی لایزینگ و رزولوشن و... آخر) ولی به خاطر رم سرعت بالا و 256 BIT بودنش در پردازش محیط هیچ مشکلی نداره . باید آنتی لایزینگ رو خاموش یا روی حداقل بذاری تا رون اجرابشه .موقع انفجارها ممکنه کم بیاره که میتونی دوربین رو بچرخونی تا کامپیوترت این صحنه ها رو نبینه ;) (چون توی این جور بازیهای حرفه ای تنها تصاویری که دیده میشن مورد پردازش قرار میکیرند و بقیه کمتر یا اصلا پردازش نمیشن.
ممنون فیشر جان..
در ضمن رمم 768MB
CPU:AMD +3000
فیشر جان تو کارتت چیه؟

ماراتون
28-07-2007, 22:54
ايول عزيزان . خيلي حال كردم كه اين تاپيك ساخته شده. شماره 1 رو تموم كردم (همون وقتايي كه بازي ارائه شد) خيلي خيلي باحال بود . من منتظر اين بازي بودم به اندازه تمام بازيها. بايد بگم اين نسخه از بازي خيلي به من حال داد و يكي هم RainbowSix Vegas خيلي باحال بود مخصوصا وقتي كه سنگر ميگرفت. اميدوارم بتونم اجراش كنم. (ميدونم كه بايد با كيفيت كم بازي كنم ولي فعلا چاره اي نيست تا سري 8000 ارزون بشه)

Sam Fisher 11
29-07-2007, 04:33

Thomas Leo Clancy Jr کیست ؟
Thomas Leo Clancy Jr در سال 1947 به دنیا آمد. او یکی از بزرگترین نویسندگان کتاب و فیلم و بازی های پرفروش است که اغلب آنها در سبک نظامی نوشته شده است. البته او کتابهایی در سبک های سیاسی نیز دارد. او به Tom Clancy معروف است که هم اکنون اوج کار او در بازیهای شرکت یوبی سافت است. بزرگترین بازیهای او Rainbow six، Splinter cell وGhost Recon میباشند که هر کدام برای خود یک بازی بزرگ به حساب می آیند.
یکی از بهترین بازیهای Tactical-shooter بازی Tom Clancy’s Ghost recon میباشد. در این بازی بازیکن در نقش یک جوخه ی چهار نفره قرار میگیرد که باید به انجام ماموریت نظامی بپردازد.

تاریخچه Ghost Recon

Tom Clancy’s Ghost Recon

اولین شماره از این سری در سال 2001 بر روی PC، PS2،Xbox ،GameCube ،Mac وN-gage عرضه شد. داستان این بازی در سال 2008 و در روسیه اتفاق می افتاد که امریکا با آنها وارد جنگ شده بود. بنابراین گروه Ghost وارد ماموریت شدند. این بازی سبک فراموش شده ای را احیا کرد و از نو ساخت. در سال 2003 یک بسته الحاقی برای شماره اول بر روی PC عرضه شد که داستانش یک سال بعد اتفاق می افتاد یعنی در سال 2009 و نام آن Desert Siege بود که به گونه ای ادامه ای غیر مستقیم برای شماره اول بود. در سال 2003 یک بسته الحاقی از شماره اول برای Xbox عرضه شد که نام آن island thunder بود و در سال 2010 در کوبا اتفاق می افتاد. در سال 2004 یک نسخه فرعی دیگر با نام Jungle storm برای PS2وN-Gage عرضه شد که داستان آن مبنی بر ماموریتی در کلمبیا بود.

Tom Clancy’s Ghost Recon 2

نسخه دوم این بازی یک افتضاح بود که بر روی PS2،Xbox وGameCube عرضه شد که خیلی بد کار شده بود و حتی سازندگان از انتشار این نسخه بر روی PC خودداری کردند و از همه ی طرفداران که از بازی کردن این شماره بر روی PC محروم شدند معذرت خواهی کردند. داستان این شماره در مورد ماموریت در کره ی شمالی بود که در میانه داستان چین و روسیه هم وارد داستان میشدند و بازهم مثل همیشه داستان در مورد سیاست بود. در سال 2005 نسخه فرعی شماره دوم بر روی Xbox عرضه شد که Summit Strike نام داشت و چنگی به دل نمیزد. داستان آن در پاکستان و قزاقستان اتفاق می افتاد.

Tom Clancy’s Ghost recon Advance Warfighter 2

به هر حال انگار این نسخه از بازی به دهان یوبی سافت مزه کرده است و نه تنها سود خوبی برای آنها داشته بلکه طرفداران زیادی را هم جذب کرده است.
این بازی بر رویPS3، PSP، PC وX360 عرضه شده که به دلیل بعضی از مشکلات از قبیل آشنایی نه چندان کافی با سخت افزار PS3 و کار سخت با این سیستم کمی دیرتر بر روی این کنسول عرضه شد.

اما پس از موفقیت در مکزیکو سیتی و نجات رییس جمهور 1 سال گذشته و سال 2014 فرا رسیده است. در مرزهای کشور بزرگ امریکا شورشی به پا شده است که عامل آن یک باند از آدمهای نادرست هستند. داستان بازی پس از رسیدن جوخه ی ما به این منطقه در 72 ساعت شکل میگیرد که ماموریت اصلی سرکوب شورشیان میباشد. به هر حال بازهم شما دشمنانی که در مکزیکو سیتی را دیده بودید خواهید دید. در اصل قسمت اصلی در مرز بین امریکا و مکزیک است و اولین مرحله بازی از مکزیکو سیتی شروع میشود و در بین دو مرز ماموریتها انجام میشود. بر خلاف شماره قبل که فقط در شهر این بازی در جریان بود در این شماره شما به جنگل و کوهستان و شهرها و … میروید. یکی از اهداف بزرگ مکزیکی ها تصرف بعضی از شهرهای امریکا مانند تگزاس و El Paso است که شما را در نقش کاپیتان Scott Michell (قهرمان شماره اول که پس از اینکه 24 ساعت است از ماموریت بازگشته دوباره به ماموریت به مکزیک اعزام میشود) قرار میدهد.
همانطور که دیدید داستان این بازی هم وابسته به سیاست است و وقتی که با حرف مساله حل نشود نقش ارتش به وسط می آید و حالا دیگر گروه Ghost Recon باید کار خود را انجام دهند. نویسنده ی این داستان هم Tom Clancy میباشد.

لازم است بدانید ساخت این بازی بلافاصله پس از اتمام ساخت شماره اول و قبل از عرضه ی شماره اول شروع شده است و با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که یوبی سافت پاریس حدود 1 سال که بر روی این بازی کار کرده که زمان مناسبی برای ساخت یک بازی به حساب میاد.

سبک بازی مانند قبل Tactical-Shooter میباشد و شما در نقش Scott Michell به بازی خواهید پرداخت که او سرپرست تیم نیز میباشد. مانند شماره قبل سه نفر هم تیمی شما هم در کنارتان قرار دارند و شما قابلیت های زیادی برای فرماندهی برای آنها دارید. گیم پلی بازی دچار تغییرات زیادی شده است که به بررسی آنها می پردازیم :

در این بازی یک وسیله نقلیه جدید به نام MULE اضافه شده است. این وسیله نقلیه که در اصل یک جیپ کوچک کنترل از راه دور میباشد از مقر اصلی شما مهمات و اسلحه ها و مواد لازم را بنا به درخواست شما برایتان حمل میکند و به شما میرساند. شما میتوانید به این ماشین کوچک دستور حرکت بدهید. سیستم دستور به جیپها مانند افراد جوخه شما میباشد یعنی شما مکان حرکت را مشخص میکنید و دستور حرکت را میدهید. بر روی MULE یک دوربین وصل است که به وسیله فرستنده تصاویری که دریافت میکند به گیرنده شما میفرستد و میتوان از آن به عنوان یک وسیله برای دیدن مکان افراد دشمن استفاده کرد. مورد دیگر این است که MULE دارای بدنه و زره قوی بوده و از جنس فلز مقاوم نسبت به گلوله طراحی شده است. همچنین از Mule میتوانید به عنوان یک پناهگاه استفاده کنید. به طور مثال در یک فضای باز هیچ سکو یا شی برای پناه گرفتن و تیر اندازی کردن نیست. در این حالت شما میتوانید به MULE دستور دهید تا به آن مکان برود و پشت آن سنگر بگیرید و به قلع و قمع دشمنان بپردازید.

مانند شماره قبل دوربین Drone نیز در این شماره وجود دارد. منظور همان دوربین کوچکی است که تصویری کلی از منطقه جنگ در گیرنده شما قرار میدا که پیشرفت داده شده است و تصویر به صورت کاملا رنگی و واضح تر در آمده است.

قسمت دیگر Target Information میباشد که اطلاعات هدف را در اختیار شما قرار میدهد. در این حالت نیروهای خودی با درجه سبز و نیروهای دشمن با درجه قرمز نشان داده میشوند. درجه سلامتی دشمنان نیز نمایش داده میشود که باعث شده است شما بهتر برای جنگ برنامه ریزی کنید.

یک قابلیت دیگر درخواست پشتیبانی از نیروهای خمپاره انداز است. البته این قابلیت محدود است و شما میتوانید درخواست کمک کنید تا نیروهای خودی با خمپاره منطقه مورد نظر را هدف قرار دهند.

یکی از نکات دسته اول که در این بازی دیده میشود تغییر تصادفی جو است !!!!. ممکن است در میان یک مرحله به صورت تصادفی باران شروع به باریدن کند و یا در یک کویر طوفان شن بپا شود و هم مکانهای بازی را تغییر دهد و هم مسیر را برای شما سخت کند ویا ممکن است رعد و برق بزند و تمام مکان را روشن سازد. ممکن است باد بوزد و در تیراندازی مشکل ایجاد کند و این تغییر جو باعث این میشود که به طور مثال در باران فرکانس ها به خوبی به گیرنده شما نرسد و تصاویر دارای اختلال شوند.

در این نسخه یکی از هم تیمی ها باید به عنوان یکی از قابلیت های جانبی اش به عنوان پزشک تیم انتخاب شود که میتواند چندین بسته ی سلامتی را با خود حمل کند تا در مواقع لزوم از آن استفاده کنید.

قسمت چند نفره در این نسخه گنجانده شده است که در X360 از XBL و در PS3 به احتمال زیاد از PS network استفاده خواهد کرد. در بخش چند نفره میتوانید در نقش مکزیکی ها نیز به بازی بپردازید.

بزرگترین نقطه قوت GRAW1 را میتوان در گرافیک بالای بازی مخصوصا بر روی X360 دانست. آنقدر گرافیک بالا بود که بارها با دیدن این بازی موج گرما و آفتاب به انسان منتقل میشد و این حس به خاطر یکی از تکنیکهای گرافیکی در بازی بود که از قصد از آن استفاده شده بود. یکی از تکنیک های جدید این شماره God Rays نام دارد. این تکنیک در مورد دیدن از درون بعضی از اجسام شفاف و باریک است که قسمت عمده استفاده از آن در جنگل در بدنه برگ های نازک و شیشه ها استفاده شده است. این تکنیک بازتاب و گذر نور را از وسایل کدر و شفاف به خوبی نشان میدهد. به طور مثال در یکی از مراحل نور از درون شیشه های رنگی کمتر از شیشه های بیرنگ گذر میکند و نور بصورت رنگی شکسته میشود که با توجه به درصد شفافیت جسم و طیف نوری قابل تغییر است.

سیستم دیگر در مورد جلوه های تصویری ذره ای (Particle Effects) است که در مورد دود ها میباشد و باعث شده است که آنها دارای حجم باشند و در مواقع گوناگون حرکات طبیعی را انجام دهند. به طور مثال در یک اتاق مثلا نارنجک دودزا پرتاب میشود و در اتاق حبس میشود اگر شما یکی شیشه را بشکنید و راه خروج گاز را فراهم سازید گاز مسیر خود را می یابد و از آن خارج میشود. لازم است بدانید که بادها و ابرها و گازها دارای حجم معین میباشند.

در کل ...
مشکلات هوش مصنوعی شماره قبل هم برطرف شده است که بعضی از آنها برای این بازی واقعا خنده دار بود. گرافیک بازی تغییر زیادی کرده و از قبل دیدنی تر شده است. صدا پیشگان همان قبلی ها هستند و چند شخص دیگر نیز به آنها اضافه شده اند .

عرضه شده برای : PC , X360 , PS3 , PSP

اینم حداقل سیستم مورد نیاز بازی:
Windows XP / Vista (only) with DirectX 9.0c (included) or better
2.0GHz Pentium IV or AMD Athlon (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)
1GB RAM
128MB Graphcis Card (DirectX 9.0c / Shader Model 2.0 ) (256MB recommended)
Sound Card (DirectX 9.0c compatible)
DVD-ROM Drive (4x or better)
5.0GB Free Hard Drive Space
Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)
Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

این کارتها رو ساپورت میکنه :
ATI Radeon 9559, 9600, 9800/X800-X1950
NVIDIA GeForce 6200-8800

nader_kashimotso
30-07-2007, 11:53
حیف که رو سیستم من نمیاد ولی یکی از دوستام داره با رزو لوشن بالا بازی می کنه

amirpers
30-07-2007, 15:30
من زیاد بازیش نکردم (فقط مرحله اول) اما وقتی از گیم اسپات نمره 7 می گیره ، فکر نکنم چیز خیلی خوبی باشه .

ماراتون
30-07-2007, 16:22
من يه مشكل تو اجراي بازي دارم نمي دانم اينجا مطر ح كنم يا نه.

وقتي ميخوام وارد بازي بشم يعني وقتي روي آيكون كليك ميكنم و بعد اون نوار تا نيمه پر ميشه بعد يه صفحه گزارش كرش ميياد به صورت زير :

Mon Jul 30 16:09:10 2007

Crash in application version: 29980.2562

Unhandled exception - breakpoint

C STACK:
graw2 (???) : ???

Renderer: normal
Physics : threaded

ميدونيد مشكل از كجاست.
ممنون

Sam Fisher 11
30-07-2007, 17:18
من زیاد بازیش نکردم (فقط مرحله اول) اما وقتی از گیم اسپات نمره 7 می گیره ، فکر نکنم چیز خیلی خوبی باشه .

قبول ولی ما چکار به GS داریم خودمون بازی که میکنیم نمی فهمیم ؟ اگر بازی کنی پشیمون که نمیشی هیچ ، بدجوری هم درگیرت میکنه . البته من هنوز شماره 2 رو بازی نکردم ولی اون یکی که ما دیدیم معلومه که دیگه این چه خداییه .

p3yman_xl
30-07-2007, 17:27

سم مرسی از اطلاعات خوبت , واقعا عالی بود. ولی تا حالا به نحوه ی خشاب گذاری تو بازی دقت کردی؟ واقعا افتضاحه! واقعا نمی دونم سازنده ها چرا به این موضوع مهم توجه نکردن!:41:

Optimus Prime
30-07-2007, 17:57
سم مرسی از اطلاعات خوبت , واقعا عالی بود. ولی تا حالا به نحوه ی خشاب گذاری تو بازی دقت کردی؟ واقعا افتضاحه! واقعا نمی دونم سازنده ها چرا به این موضوع مهم توجه نکردن!:41:
من تمومش کردم ولی با Reloading مشکل نداشتم نه تو 1 نه تو 2.

ardalan_zapata
31-07-2007, 01:24
آقا یکی یه ترینری بزاره ب راش من گیر کردم

p3yman_xl
31-07-2007, 13:39
نه Reloading مشکلی نداره اما تو نسخه ی 360 وقتی میخای Reload کنی یه انیمیشن مسخره نشون میده. انگار هیچ خشابی عوض نشده , نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه:19:

panther99
01-08-2007, 16:41
cpu:2.8 full
ram:512mb
grafic:128 ge force msi
آقا من میتونم این گیم رو بازی کنم ؟ حداقل ورژن 1 رو ؟؟؟

Oracle_Eldorado
01-08-2007, 17:23
cpu:2.8 full
ram:512mb
grafic:128 ge force msi
آقا من میتونم این گیم رو بازی کنم ؟ حداقل ورژن 1 رو ؟؟؟

نه دوست من ! این بازی حد اقل به گرافیک 256 با مدل 6600 به بالا نیاز داره .
با یک گیگ رم و حداقل CPU 3 Full !
ولی شماره 2 رو نمیدونم .

ماراتون
02-08-2007, 01:21

شما 2 رو هم بازي كردي . سي دي بازي رو از چه شركتي خريدي. مشكل نداشت.

ممنون

sltavakoli
02-08-2007, 03:03
من 1 gig رم و گرافيكم هم 7300 gs هست.ميخواستم ببينم كه خوب اجرا ميشه يا نه؟

Optimus Prime
02-08-2007, 12:44
شما 2 رو هم بازي كردي . سي دي بازي رو از چه شركتي خريدي. مشكل نداشت.

ممنون
DVD شرکت West دوست عزیز.

Oracle_Eldorado
02-08-2007, 15:56
من 1 gig رم و گرافيكم هم 7300 gs هست.ميخواستم ببينم كه خوب اجرا ميشه يا نه؟
آره دوست من . سیستمت مثل سیستم من هست. خیلی راحت میتونی بازی کنی . CPU چنده ؟

eshagh
03-08-2007, 23:08
با سلام

دوستان عزيز اين بازي را من بر روي سيستمم كه بشرح ذيل ميباشد نصب كردم

گرافيك = 128

G Force 5200 Fx
Cpu=2.6
Ram=512
اما زماني كه داخل بازي جهت اجرا ميشوم متاسفانه صفحه به صورت سياه وسفيد ميباشد وكند اجرا ميشود .
از دوستان تقاضا دارم چنانچه پچي جهت بهبود اجراي بازي سراغ داريد در همين تاپيك بگذاريد.

ممنون

Oracle_Eldorado
03-08-2007, 23:34
با سلام

دوستان عزيز اين بازي را من بر روي سيستمم كه بشرح ذيل ميباشد نصب كردم

گرافيك = 128

G Force 5200 Fx
Cpu=2.6
Ram=512
اما زماني كه داخل بازي جهت اجرا ميشوم متاسفانه صفحه به صورت سياه وسفيد ميباشد وكند اجرا ميشود .
از دوستان تقاضا دارم چنانچه پچي جهت بهبود اجراي بازي سراغ داريد در همين تاپيك بگذاريد.

ممنون

دوست من سیستم شما به کلی واسه این بازی ضعیفه ! مخصوصا گرافیک . ورژن قبلی این بازی حداقل گرافیک 6600 میخواست !
اگه میخوای بازی کنی یا باید کلا ارتقا بدی ، یا بیخیال بازی بشی !

sltavakoli
04-08-2007, 19:37
آره دوست من . سیستمت مثل سیستم من هست. خیلی راحت میتونی بازی کنی . CPU چنده ؟

سي پس يو من 3.2 intel ميباشد

ولي روي بازي وگاس يه كم :كم مياره

sinacracker
04-08-2007, 23:56
آخر نفهميدم اين اول شخصه يا سوم شخص ؟ من بازيشو دارم و نمي تونم سوم شخصش كنم . كمكم كنيد ...

Oracle_Eldorado
05-08-2007, 00:05
آخر نفهميدم اين اول شخصه يا سوم شخص ؟ من بازيشو دارم و نمي تونم سوم شخصش كنم . كمكم كنيد ...

دوست من این بازی کلا اول شخص هست . فکر هم نکنم که سوم شخص بشه . اگه هم با چیت بشه ، بعدا با مشکل مواجه میشی . مگه شما ورژن 1 رو بازی نکردی ؟

sinacracker
05-08-2007, 00:20
دوست من این بازی کلا اول شخص هست . فکر هم نکنم که سوم شخص بشه . اگه هم با چیت بشه ، بعدا با مشکل مواجه میشی . مگه شما ورژن 1 رو بازی نکردی ؟

آخه من چند تا عكس و ترايلر از بازي ديدم سوم شخص بود...

ماراتون
05-08-2007, 00:21
يعني مثل بازي Vegas نميشه با راست كليك پشت اشيا سنگر گرفت؟؟؟

sinacracker
05-08-2007, 00:24
يعني مثل بازي Vegas نميشه با راست كليك پشت اشيا سنگر گرفت؟؟؟

توي ترايلري كه من ديدم پشت اشيا سنگر مي گرفت . شايد فقط XBox اين جوريه ؟

ardalan_zapata
05-08-2007, 00:34
این بازی اول شخص هستش
در ضمن به یه بدبختی تمومش کردم
در کل پدر در اومد
ولی خدایی ارزشش داشت هر کی تموم نکرده تمومش کنه آخرش خیلی قشنگ تموم میشه
کاپتان میچل که خودتونین میمیره

Optimus Prime
05-08-2007, 00:37
این بازی اول شخص هستش
در ضمن به یه بدبختی تمومش کردم
در کل پدر در اومد
ولی خدایی ارزشش داشت هر کی تموم نکرده تمومش کنه آخرش خیلی قشنگ تموم میشه
کاپتان میچل که خودتونین میمیره
معلوم نیست!بعد اینکه میاد بیرون بعد Rosen با هلیکوپتر میاد میگه Don't worry Soldier you are going home .البته Micheal 38 سالشه ولی خوب شاید شماره بعد دیدیمش شایدم ندیدیمش.

ardalan_zapata
05-08-2007, 01:13
معلوم نیست!بعد اینکه میاد بیرون بعد Rosen با هلیکوپتر میاد میگه Don't worry Soldier you are going home .البته Micheal 38 سالشه ولی خوب شاید شماره بعد دیدیمش شایدم ندیدیمش.

آره ولی وقتی ساختمون منفجر میشه میچل میمیره
فکرر کنم با بقیه بوده

Optimus Prime
05-08-2007, 01:17
آره ولی وقتی ساختمون منفجر میشه میچل میمیره
فکرر کنم با بقیه بوده
آخرش با سرعت فرار می کنی بعد ساختمون منفجر میشه و میچل میاد بیرون میوفته روی زمین و بعد Rosen میاد با هلیکوپتر دنبالش .معلوم نیست شاید زنده بمونه و گرنه این فرار آخریش به هیچ دردی نمی خورد.چون جزوی از بازی بود فکر نکنم بمیره.تو فروم خود GRAW 2 گفته بودند سن میچل زیاده و به احتمال بیشتر بازنشسته میشه.

ماراتون
05-08-2007, 14:18
اي داد . ما داشتيم تازه با كاپيتان ميچل (يا همون مايكل و ميشل) حال ميكرديم. خيلي حيف شد

amir69_k
05-08-2007, 14:24
نسخه pc این بازی first person اشسف ولی 360 از دید سوم شخص هست من کامپیوتر را ندیدم ولی 360 که این طوری بود نسخه یکش هم همین طوری هست

sltavakoli
06-08-2007, 01:39
اقا اين بازي چه جوري ج.نش زياد ميشه؟

اصلا ميشه يا نميشه؟

ardalan_zapata
06-08-2007, 01:45
نه نمیشه
فقط هر جا دیدی امنه k رو بزن که Save کنه درضمن با L هم لود میکنه

markIII
06-08-2007, 02:42
من تازه وسطای مرحله 6 فهمیدم میشه با k سیو کرد :31:

papiyoon
06-08-2007, 02:54
نه نمیشه
فقط هر جا دیدی امنه k رو بزن که Save کنه درضمن با L هم لود میکنه

دمت گرم این خیلی مفید بود

ardalan_zapata
06-08-2007, 14:29
منم خودم وسط های بازی فهمیدم
فقط اگه دیدین جایی سیو نمیکنه چندباز تند تند کلید K رو بزنید سیو میکنه

papiyoon
06-08-2007, 14:31
راستی save game ها رو کجا میزاره ؟
من یه بار win عوض کردم مجبور شدم از اول برم!

dark fear
06-08-2007, 16:09
به نظر شما این قشنگ تره یا vegas

ardalan_zapata
06-08-2007, 18:19
به نظر شما این قشنگ تره یا vegas

بعد از وگاس این بازی
هیچی که وگاس نمیشه:31:

ardalan_zapata
06-08-2007, 18:22
راستی save game ها رو کجا میزاره ؟
من یه بار win عوض کردم مجبور شدم از اول برم!

سیوها رو میریزه داخل پوشه Setting و profiles ربطی به ویندوز نداره

Oracle_Eldorado
11-08-2007, 18:35
سلام دوستان .
کسی هست این بازی رو آنلاین بازی کنیم ؟
فکر کنم گروهی و دسته جمعی خیلی قشنگ میشه .

ماراتون
11-08-2007, 19:30
سلام دوستان .
کسی هست این بازی رو آنلاین بازی کنیم ؟
فکر کنم گروهی و دسته جمعی خیلی قشنگ میشه .

فكر كنم براي بازي بايد حتما ADSL داشته باشيم ؟ نه؟!

در هر حال من كه رو كامپيوترم نصب نشد. يعني فكر كنم اشكال از سي دي بازي باشه. ولي چند تا ديگه از بچه ها نصب شده يعني از روي سي دي مادر كه براي من رايت كردند اونا هم رايت كردند و نصب كردند
-------------------------------------------------------------------------
كسي اينجا لينك اين پچ بازي Patch 1.02 GRAW 2 رو نداره .ميشه لينك پچ رو اينجا بگذاري (منظورم بازي GRAW2 هست) حجمش چقدر هست

ممنون

amir69_k
11-08-2007, 22:18
میگم این سری بازی به چه سیستمی نیاز داره من شماره یکش را با سیستم
cpu:3000ful intel
ram 1 gb
vga 6600 256
اجرا کردم ولی به قدری گیر میکرد که حد نداشت به نظرتون مشکل چیه همه چیزم هم درست بود مثلا rainbow six را راحت بازی میکدم

blue2006
11-08-2007, 22:36
توی Detection در قسمت video memory نوشته که مال گرافیک من 64 که باید 128 باشه . این یه مشکل نرم افزاریه مثلا با نصب درایور جدید در ست می شه یا از خود گرافیکه ؟

ماراتون
12-08-2007, 04:36
اگه نظر من رو بخواين اين Graw2 راحتتر از شماره 1 اجرا ميشه. (البته مطمئن نيستم چون چند مرحله اول رو بازي كردم) . وقتي شماره 1 رو بازي ميكردم خيلي گير ميكرد ولي اين شماره 2 با اينكه گرافيكش بالاتر هست ولي راحتتر اجرا ميشه

active_277
12-08-2007, 09:36
سلام
من فقط setup این بازی رو رو هاردم دارم
این id 16 رقمی کسی داره؟

Xx Hossein xX
12-08-2007, 10:29
سلام
من فقط setup این بازی رو رو هاردم دارم
این id 16 رقمی کسی داره؟

من از این شماره استفاده کردم : HQVX-463P-9F49-PBHJ

blue2006
12-08-2007, 11:26
توی Detection در قسمت video memory نوشته که مال گرافیک من 64 که باید 128 باشه . این یه مشکل نرم افزاریه مثلا با نصب درایور جدید در ست می شه یا از خود گرافیکه ؟

active_277
12-08-2007, 11:37
من از این شماره استفاده کردم : HQVX-463P-9F49-PBHJ

ممنونم ولی میگه اعتبار نداره :41:
شماره دیگه ای ندارین

amir69_k
12-08-2007, 13:00
گوگل را یک سرچ کن
kaygen for ghost recon advanced war fighters2

active_277
12-08-2007, 13:25
گوگل را یک سرچ کن
kaygen for ghost recon advanced war fighters2

سرچ کردم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم
چون سایتا ف یلتر هستنند و اون هایی هم که ف یلتر نیستند پولی اند:41:

Oracle_Eldorado
12-08-2007, 17:20
سرچ کردم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم
چون سایتا ف یلتر هستنند و اون هایی هم که ف یلتر نیستند پولی اند
عزیزم اگه تا شب تحمل داشته باشی من واست میزارم .

Hossein_Bahal
12-08-2007, 18:16
ممنونم ولی میگه اعتبار نداره :41:
شماره دیگه ای ندارین
این ها رو هم یه امتحان بکن :

FDA5-GTRQ-BAE3-7YFK
RLDX-FDRQ-TRF7-W7HG

بعد از مدت ها که سیستم گازوئیلیم رو عوض کردم به عنوان اولین بازی روی سیستم جدید این بازی رو نصب کردم .
از گرافیک و سیستم فرماندهی فوق العادش شگفت زده شدم .
هوش مصنوعی دشمنان خیلی خیلی بالاست اما هم تیمی های ما بعضی وقتا گیج میزنن . مثلا بهش دستور میدم که مسقیم بره جلو اما یارو میره از یه فرسخ اون ور تر دور میزنه تا برسه به محل .
سختی بازی هم به ادم پس از رد کردن مراحل لذت خاصی میده .

راستی بازی چند مرحلست ؟

اون دکمه k واسه سیو مراحل هم برام جالب بود . چون چند تا مرحله بدون استفاده از سیو دستی با هزار تا بدبختی جلو رفتم !

Oracle_Eldorado
12-08-2007, 18:25
خوب دوستان کسی هست امشب آنلاین بازی کنیم ؟

active_277
12-08-2007, 19:18
این ها رو هم یه امتحان بکن :

FDA5-GTRQ-BAE3-7YFK
RLDX-FDRQ-TRF7-W7HG

بعد از مدت ها که سیستم گازوئیلیم رو عوض کردم به عنوان اولین بازی روی سیستم جدید این بازی رو نصب کردم .
از گرافیک و سیستم فرماندهی فوق العادش شگفت زده شدم .
هوش مصنوعی دشمنان خیلی خیلی بالاست اما هم تیمی های ما بعضی وقتا گیج میزنن . مثلا بهش دستور میدم که مسقیم بره جلو اما یارو میره از یه فرسخ اون ور تر دور میزنه تا برسه به محل .
سختی بازی هم به ادم پس از رد کردن مراحل لذت خاصی میده .

راستی بازی چند مرحلست ؟

اون دکمه k واسه سیو مراحل هم برام جالب بود . چون چند تا مرحله بدون استفاده از سیو دستی با هزار تا بدبختی جلو رفتم !

نه :41:
میگه اعتبار نداره

active_277
12-08-2007, 19:20
عزیزم اگه تا شب تحمل داشته باشی من واست میزارم .

مرسی
پس من منتظرم

Oracle_Eldorado
13-08-2007, 00:32
مرسی
پس من منتظرم

دوست من ،
من این رو امتحان کردم روی مال خودم گرفت و سالم بود . مشکلی هم نداشت :

HQVX-463P-9F49-PBHJ
اگه کار نکرد بگو تا واست توی اینترنت سرچ کنم شاید واست پیدا کردم .:10::11:

active_277
13-08-2007, 00:38
نه اینم کار نمیکنه

ممنون میشم اگه یه سرچی بکنی

Oracle_Eldorado
13-08-2007, 00:47
نه اینم کار نمیکنه

ممنون میشم اگه یه سرچی بکنی
ببینم شما مال کدوم ورژن رو لازم داری ؟! نکنه ورژن 1 رو میخوای ؟! چون مگه میشه 4 تا سریال کار نکنه ؟ بعدشم مگه توی سیدی سریال نداره ؟

active_277
13-08-2007, 00:56
ببینم شما مال کدوم ورژن رو لازم داری ؟! نکنه ورژن 1 رو میخوای ؟! چون مگه میشه 4 تا سریال کار نکنه ؟ بعدشم مگه توی سیدی سریال نداره ؟

نه ورژن دو هستش
البته این که من دارم یه ایمیج از سی دی بازی هستش همین سریالی شما گفتین هم توش هست ولی خب میگه اعتبار نداره

ardalan_zapata
13-08-2007, 01:30
آقا من پایم امشب بشینیم آنلاین بازی کنیم
کسی هست؟؟

Oracle_Eldorado
13-08-2007, 11:44
من هستم . فقط باید یکی که بیشترین اینترنت رو داره سرور بشه . روی من حساب نکنید که دایل آپ هستم !

namber_one
19-08-2007, 12:36
ببخشيد سرعتم پايينه نميتونم صفحه هاي قبلي رو بخونم
با اين سيستم مياد بالا؟
2 هسته ايcpu:6320
2 تا رم 1 گيگ
2 تا گرافيك 7300

amirpers
19-08-2007, 13:03
برای اجرای این بازی احتیاج به کارت گرافیکی که از پیکسل شیدر 3 پشتیبانی می کنه دارید که البته 7300 همینطوره اما ممکنه خوب اجراش نکنه . البته تو سیستم مورد نیاز بازی حرفی از 7300 به میان نیومده .
سیستم مورد نیاز بازی: 1.1. System Requirements

Minimum:
Processor: Intel or AMD, 2 GHz
Operating System: Windows XP/Vista
Memory: 1024 MB RAM
Disk Space: 5 GB
Graphics Card: 128 MB DX9.0c compatible card,
GeForce 6200 or higher
Radeon 9700 or higher
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
DVD-ROM drive : x2 read speed
DirectX Version: 9.0c
Network: High-speed modem with 128 Kbits of data transfer upload rate for a client, 512Kbits of data transfer upload rate for a server on a full game.

Recommended Configuration:
Processor: Intel or AMD 2.8 GHz
Operating System: Windows XP/Vista
Memory: 1024 MB RAM
Disk Space: 5 GB
Graphics Card: 256 MB DX9.0c compatible card,
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
CD-ROM or DVD-ROM drive : x2 read speed
DirectX Version: 9.0c
Network: High-Speed Modem with 128 Kbits of data transfer upload rate for a client, 512Kbits of data transf

Graphics Cards Supported:
Radeon 9700
Radeon 9800
Radeon X700
Radeon X800
Radeon X850
Radeon X1300
Radeon X1600
Radeon X1800
Radeon X1900
Radeon X1950

GeForce 6200
GeForce 6600
GeForce 6800
GeForce 7800
GeForce 7900
GeForce 7650
GeForce 8800

Oracle_Eldorado
19-08-2007, 20:13
ببخشيد سرعتم پايينه نميتونم صفحه هاي قبلي رو بخونم
با اين سيستم مياد بالا؟
2 هسته ايcpu:6320
2 تا رم 1 گيگ
2 تا گرافيك 7300

چرا از هر کدوم 2 تا داری ؟! واست میاره از Console هم بهتر ! برو حال کن واسه خودت .

namber_one
19-08-2007, 20:20
ممنون از شما دو نفر ...

Sam Fisher 11
19-08-2007, 21:07
به همه توصیه میکنم این نسخه رو از دست ندین. دیروز تمومش کردم(نسخه360) و باید بگم که خیلی حال داد. به نظرم تو سبک اکشن تاکتیکی فعلا بی رقیبه ! با اتمام این یکی سری تام کلنسی 2006-2007 ام تکمیل شد :20:!
راجع به نسخه Pc و 360 هم بگم که :
از لحاظ گرافیک تفاوتی ندارن ولی از لحاظ گیم پلی با هم فرق دارن. مثلا دید نقشه توی Pc ماهواره اییه ولی در 360 یه نقشه بدون جزییات دارم. کنترل بازی با دسته های 360 راحت تر و سریع تره ولی روی Pc کندتر و دقیق تر .
به هر حال هر دو نسخه عالی هستن و بستگی به سلیقه گیمر داره که با کدوم کنترل راحت تر باشه !

@R3Z
19-08-2007, 23:27
اگه 7600 agp بخرم راحت میشه بازی کرد؟

amirpers
20-08-2007, 02:22

من خودم الان دارم با همین کارت اجراش می کنم .

eshagh
20-08-2007, 03:10
با سلام خدمت دوستان

اين بازي را روي سيستمم كه بشرح ذيل ميباشد نصب كردم ومشكل چنداني ندارد و بازي را براحتي لود مينمايد اما
وقتي داخل مراحل بازي ميشوم تصويرم تقريبا" تاريك وسياه ميشود واين در حالي ميباشد كه قسمت متريال دتيكشن
خود بازي سيستم بنده را تاييد مينمايد .
از دوستان تقاضا دارم اگر راه حلي سراغ دارن ويا پچي جهت بهتر اجرا كردن بازي سراغ دارند لطف نموده ولينك آن را در همينجا بگذارند

مشخصات سيستمم
سي پي يو = 2.6 فول
رم = 1024 مگا بايت
گرافيگ = GeForce FX 5500 با 256 مگا بايت رم

ممنون

@R3Z
20-08-2007, 10:58
منم گرافیکم همینه و همینجوری که تو میگی میشه فکر کنم از گرافیکه

namber_one
20-08-2007, 11:11
احتمال ميدم مشكل از گرافيكها باشه ...

Oracle_Eldorado
20-08-2007, 16:07

دوست من یادت نره که سرعت PCI-E از AGP بیشتره .

با سلام خدمت دوستان

اين بازي را روي سيستمم كه بشرح ذيل ميباشد نصب كردم ومشكل چنداني ندارد و بازي را براحتي لود مينمايد اما
وقتي داخل مراحل بازي ميشوم تصويرم تقريبا" تاريك وسياه ميشود واين در حالي ميباشد كه قسمت متريال دتيكشن
خود بازي سيستم بنده را تاييد مينمايد .
از دوستان تقاضا دارم اگر راه حلي سراغ دارن ويا پچي جهت بهتر اجرا كردن بازي سراغ دارند لطف نموده ولينك آن را در همينجا بگذارند

مشخصات سيستمم
سي پي يو = 2.6 فول
رم = 1024 مگا بايت
گرافيگ = GeForce FX 5500 با 256 مگا بايت رم

ممنون

دوست من گرافیکت خیلی پایینه ! حتی واسه شماره ی Ghost Recon Advanced Warfighter 1 هم جواب نمیده !

eshagh
20-08-2007, 16:09
با سلام خدمت دوستان
لطفا لينك دانلود اپديت كارت گرفيك Geforce fx 5500 با 256 mg رم رو برايم بگذاريد به دوستان نيز توسيه مي شود حتما درايور كارت گرافيك خود را اپديت نمايند.
ضمنا ورژن دزايور كارت گرافيك من 81.98به تاريخ 10.12.85 مي باشد.

با تشكر

Optimus Prime
20-08-2007, 17:44
Driver جدید 162.18 را بگیرید خیلی در سرعت تاثیر دارد.

eshagh
22-08-2007, 03:11
با سلام خدمت optimus prime عزيز

دوست عزيز اين درايور را من دان لود ونصب كردم ويك ايكون در قسمت كنترل پنل سيستمم اضافه شده بنام Nvidia control panel اما جهت اجرا كه بر رويش جهت تنظيمات كليك مينمايم متاشفانه error ميدهد . بشرح ذيل
the nvidia display panel extension cannt be created
possible reasons include
version mismatch reinstalling display drivers may solve this problem

آيا شما اطمينان داريد اين درايور 162.18 مربوط به ge force fx 5500 با 256 مگ رم ميباشد .

لطفا" راهنمايي نماييد اشكال كار در كجاست .
درايور اصلي خود كارت گرافيكم كه بهمراه سي دي آن ارايه شده 81.98 ميباشد وايا تمامي اين درايورها به كارت گرافيكم ميخوره يا نه .
با كمال تشكر

Optimus Prime
22-08-2007, 09:22
با سلام خدمت optimus prime عزيز

دوست عزيز اين درايور را من دان لود ونصب كردم ويك ايكون در قسمت كنترل پنل سيستمم اضافه شده بنام Nvidia control panel اما جهت اجرا كه بر رويش جهت تنظيمات كليك مينمايم متاشفانه error ميدهد . بشرح ذيل
the nvidia display panel extension cannt be created
possible reasons include
version mismatch reinstalling display drivers may solve this problem

آيا شما اطمينان داريد اين درايور 162.18 مربوط به ge force fx 5500 با 256 مگ رم ميباشد .

لطفا" راهنمايي نماييد اشكال كار در كجاست .
درايور اصلي خود كارت گرافيكم كه بهمراه سي دي آن ارايه شده 81.98 ميباشد وايا تمامي اين درايورها به كارت گرافيكم ميخوره يا نه .
با كمال تشكر
دوست عزیزم
بله این درایور مخصوص همین کارت گرافیکی هاست.
این کارهایی را که من برایت می گویم انجام بده:
از صحیح و سال بودن درایور اطمینان حاصل کن فایل Install باید 46.7 مگابایت باشد(ورژن English)
1.کل درایور را Uninstall کن و سیستم را از نو ریستارت کن و در حالت بدون درایور دوباره به صورت Fresh از نو نصب کن.
2.اگر مشکل رفع نشد به صورت زیر عمل کن:
-درایور را نصب کن.
-به Regedit برو و به این آدرس برو :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NvCplApi\Policies]
2 تا DWORD Value جدید درست و به این 2 تا تغییر نام بده:
"DevPolicies"=dword:00000000
"ModePolicies"=dword:00000000
این سری Dword هم مقدار را از 2 به یک تغییر بده باید به این صورت باشد:
"ContextUIPolicy"=dword:00000001
"CplGroupUIPolicy"=dword:00000001
"TaskbarUIPolicy"=dword:00000001
در این حالت شکل Control Panel Nvidia به حالت درایور های قبل باز می گردد.این کار اگر بلد نباشی با Regedit کار کنی تا حدی خطرناک است دوست من.

eshagh
22-08-2007, 20:30
با سلام

دوست عزيز از راهنمائيتان بسيار ممنون
سئوالي داشتم كه آيا بايست درايور قبلي 81.98 را بايست پاك كرد وبعد اين درايور را نصب نمايم ؟ چون بنده بدون پاك كردن درايور قبلي درايور جديد را نصب نموده ام كه البته روي كارت گرافيك قبليم اين طور عمل نمودم ومشكلي پيش نيامد
geforce 5200 fx با 128 مگ ram

البته لازم به ذكر ميباشد كه سيستم بنده با عنايت به يك گيگ ram متاسفانه هنگ ميباشد وقتي task manage
را باز ميكنم يك برنامه بنام RSCMPT.EXE شديدا" فعال ميباشد كه فكر كنم اين برنامه مربوط به درايور كارت گرافيك ميباشد واين فايل را در پوشه محل نصب درايور ديده ام . و با خروج آن از تسك منيجير سيستم بسيار خوب وروان ميشود .

اميد وارم با انجام مراحلي كه جنابعلي راهنمائي نموده ايد اين مشكل حل شود

Optimus Prime
22-08-2007, 22:06
دوست عزیز در قسمت اول هم همین پاک کردن درایور قبلی و دوباره نصب کردن به صورت یک درایور تازه بود.
این App که نام بردید من الان در Task Manger نمی بینم...

eshagh
24-08-2007, 00:47
دوست عزیزم
بله این درایور مخصوص همین کارت گرافیکی هاست.
این کارهایی را که من برایت می گویم انجام بده:
از صحیح و سال بودن درایور اطمینان حاصل کن فایل Install باید 46.7 مگابایت باشد(ورژن English)
1.کل درایور را Uninstall کن و سیستم را از نو ریستارت کن و در حالت بدون درایور دوباره به صورت Fresh از نو نصب کن.
2.اگر مشکل رفع نشد به صورت زیر عمل کن:
-درایور را نصب کن.
-به Regedit برو و به این آدرس برو :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NvCplApi\Policies]
2 تا DWORD Value جدید درست و به این 2 تا تغییر نام بده:
"DevPolicies"=dword:00000000
"ModePolicies"=dword:00000000
این سری Dword هم مقدار را از 2 به یک تغییر بده باید به این صورت باشد:
"ContextUIPolicy"=dword:00000001
"CplGroupUIPolicy"=dword:00000001
"TaskbarUIPolicy"=dword:00000001
در این حالت شکل Control Panel Nvidia به حالت درایور های قبل باز می گردد.این کار اگر بلد نباشی با Regedit کار کنی تا حدی خطرناک است دوست من.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست محترم

تمامي مواردي كه شما گفتيد انجام دادم ولي نشد فقط مقادير بالا را كه شما فرموديد در رجيستري تغيير دادم ايكون
نويديا كنترل پنل از قسمت كنترل پنلم حذف گرديد . اما هنوذ اين برنامه RSCMPT.EXE
شديدا" فعال ميباشد ودنبالش گشتم اين را در سيستم 32 ويندوز پيدا كردم ولي نميدانم مال چيست .
واين مشكل از زماني برايم رخ داد كه چند كارت گرافيك مختلف را بر روي سيستمم امتحان نمودم تا 5500 جي فورس را انتخاب نمودم از اين بابت چند بار نيز ويندوزم را هم عوض نمودم نشد كه نشد .
بهر حال بسيار ممنونم از جنابعالي

parpa
24-08-2007, 12:24
سلام به دوست عزيز eshagh

اقا شما بيخيال اين بازي بشي بهتره براي من هم همين جور مشكلي پيش امد هر كاري كردم به قول شما نشد كه نشد .
حالا شايد دوستان براي ما هم فكري كردن كه ما هم بتونيم از اين بازي لذت ببريم.

eshagh
24-08-2007, 21:36
با سلام

لا اقل يكي از دوستان لطف نموده ويك سيو از بازي را بكذارد

ممنون

mohamad.hejazi
24-08-2007, 23:01
سلام.
چه بازیه توپی این بازی.فقط من یه مشکل دارم اونم اینکه چه طوری میشه تو اپشن بازی این فیزیک(تو قسمت video) را بالا برد؟ماله من خاموشه!
ممنون.

Optimus Prime
24-08-2007, 23:14
سلام.
چه بازیه توپی این بازی.فقط من یه مشکل دارم اونم اینکه چه طوری میشه تو اپشن بازی این فیزیک(تو قسمت video) را بالا برد؟ماله من خاموشه!
ممنون.
باید کارت گرافیکت PhysiX AGEIS سخت افزاری داشته باشه.

mohamad.hejazi
25-08-2007, 11:37
سلام.
کارت گرافیک من geforce 8400gs 256mb است.یعنی نداره؟!!هیچ راهی نداره؟
ممنون.

omidshsh
02-09-2007, 10:52
سلام 1 سوال 1 مشکل
اول اینکه چه جور میشه دستور حمله داد به هم تیمیا؟؟
من هر چی می خوام دستور حمله بدم دستور move میده

در ضمن من توی اون مرحله ی codename farallon گیر کردم
اونجا که 2 تا هلی کوپتر هست ولی ما 1 اسلحه ی مناسب بیشتر نداریم
چی کارشون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Xx Hossein xX
02-09-2007, 12:48
سلام
کسی اینجا میدونه سیو های بازی کجاست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Optimus Prime
02-09-2007, 15:00
سلام 1 سوال 1 مشکل
اول اینکه چه جور میشه دستور حمله داد به هم تیمیا؟؟
من هر چی می خوام دستور حمله بدم دستور move میده

در ضمن من توی اون مرحله ی codename farallon گیر کردم
اونجا که 2 تا هلی کوپتر هست ولی ما 1 اسلحه ی مناسب بیشتر نداریم
چی کارشون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
یکیشو خودت بزن و بعدیشو با یکی از یارت که به Zeus مجهزه.یهنی بهش دستور بده.
با Mouse Wheel که Click کنی منو می یاد بهد با حرکت Mouse Wheel به طرف هلیکوپتر نشونه برو بعد که قرمز شد Click کن که دستور را بده.

omidshsh
03-09-2007, 12:20
مرسی برم امتحان کنم

Xx Hossein xX
04-09-2007, 09:47
کسی اینجا میدونه سیو های بازی کجاست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی جواب منوو بده

mohamad.hejazi
04-09-2007, 12:10
یکی جواب منوو بده

سلام.
سیو بازی در محل نصبه بازی-پوشه ی setting-profile اینجا محله سیو بازی است.:46:

amir69_k
04-09-2007, 12:51
من که تمومش کردم میگم حالا این از سوم شخص هست یا اول شخص من که داخل 360 سوم شخص بود تنها عیبی هم که بازی داره این هست که چه دستور شلیک بدی چه ندی کار خودشون را میکنن فقط شدت حملشون فرق میکنه من همش میخواستم همه را با تک تیر بزنم تا کسی نفهمه ولی همش این یارامون با rpg میترکوندنشون

omidshsh
04-09-2007, 13:54
تموم شد
چنتا ÷ایان داره؟

Xx Hossein xX
05-09-2007, 11:58
سلام.
سیو بازی در محل نصبه بازی-پوشه ی setting-profile اینجا محله سیو بازی است.:46:

ممنون خیلی به دردم خورد :11::40::11:

peyman_nn
16-09-2007, 23:10
اقا سلام
این همکارهای من چطوری جنگ میکنند ؟؟
با چه دگمه هایی به اونا دستور میده ؟؟
من که مرحله رو خودم میرم و اونا هیچ کاری انجام نمیدن
فقط میتونم دستور بدم که کجا برن
نخندین دیگه !!!!

ماراتون
17-09-2007, 00:21
راستي اين بازي چند تا Act داره و كلا روي هم چند مرحله هست

من در يك قسمت از مرحله CodName Faralen گير كردم (همون مرحله اي كه بايد از روي سد بگذري) يه جا قبل از سد هست كه بايد داخل ساختمون زير كوه بشيم. اونجا وقتي داخل ساختمون ميشي كه توي اون يك سالن بزرگ با دستگاههاي بزرگ (مثل توربين) هست. وقتي دشمن رو كشتي يه دستور جديد مياد ميگه : Find Jamming Device اونجا بايد چيكار كنيم. من كه چيزي پيدا نكردم همه رو تو ساختمون و روي سد و اونور سد رو كشتم ولي چيزي نيست

Sam Fisher 11
17-09-2007, 05:51
اقا سلام
این همکارهای من چطوری جنگ میکنند ؟؟
با چه دگمه هایی به اونا دستور میده ؟؟
من که مرحله رو خودم میرم و اونا هیچ کاری انجام نمیدن
فقط میتونم دستور بدم که کجا برن
نخندین دیگه !!!!
شما در قسمت بالای صفحه سمت چپ یه مونیتور میبینید. زیر این نمایش گر اسم دسته یا وسیله نقلیه ای که این نمایش گر از دید اونها تصویر نشان میده رو مینویسه(عکسشون رو هم بالاش میزنه). هر کدوم که انتخاب شده باشند رو میتونین بهشون فرمان حمله ،ساپورت ، کاور و... بدید. ممکنه دو دسته یا وسایل نقلیه مثل هلیکوپتر، تانک، هواپیما،ماشین حمل مهمات(اسمش یادم نیست) یا همون شی متحرکی که بالای سره شماست باشه. این کار هم اگر اشتباه نکنم(چون من نسخه 360 رو بازی کردم) با دکمه وسط موس انجام میشه.
البته با انتخاب نقشه(ماهواره ای) هم میتونین فرامین لازم رو به افرادتون به صورت دقیق تر بدید(در نسخه PC امکانات این عمل بیشتره).

mostafa_gm
19-09-2007, 22:56
من که GRAW 1 رو گرفتم و 3-4 تا مرحله جلو رفتم. به نظرم اینقدر تکراری و غیر مهیج بود که ولش کردم. گرافیکش هم که همچین تعریفی نداشت. وقتی از فاصله نزدیک به تکسچر ها نگاه میکردم یاد بازیهایی در حد Wolf3d میفتادم! پله های مربع و مستطیل هم که تو سطوح فراوون دیده میشد! امیدوارم شماره 2 مثل قبلی نباشه!

peyman_nn
21-09-2007, 23:36
فیشر جان ممنونم

mostafa_gm
06-10-2007, 21:21
گرافیک از نسخه 1 خیلی بهتر و بازی سنگینتر بود ولی همچنان گیم پلی مثل قبلی چرت و کاملا غیر هیجان انگیز بود و من بعد از 3 مرحله بیخیالش شدم! آخرش نشد ببینیم یه سرباز تیر بخوره و مثل یه تیکه چوب رو زمین ولو نشه!

mostafa_gm
06-10-2007, 21:27
آها یه چیز مسخره دیگه. اگه اون نیروها نبودن و بازی تیمی نبود راحتتر بودی چون تا افرادت میخوان دنبالت بیان و بهت برسن یا همه رو کشتی یا کشته شدی! در واقع تقریبا بی استفاده هستن غیر از این باید مراقب جون اونها هم باشی!

mostafa_gm
06-10-2007, 21:31
متاسفانه بازی زیبا و اکشن تیمی استراتژیکی و خاطره انگیز Ghost Recon هم با ارائه این دو نسخه رفت واسه خودش.
بازم آفرین به RainbowSix که با ارائه نسخه Vegas یه تکونی به خودش داد و از خجالت افتضاح Lockdown در اومد.

arash2006
02-02-2008, 01:53
دوستان عزیز من در بازی ghost recon همون مرحله اول اخراش گیر کردم اونجایی که خودش و یک سرباز هستش یک دری داره نمیدونم چجوری باز میشه ممنون میشم کمک کنید البته با ps2 بازی میکنم

golmohammadi
02-02-2008, 13:41
دوستان عزیز من در بازی ghost recon همون مرحله اول اخراش گیر کردم اونجایی که خودش و یک سرباز هستش یک دری داره نمیدونم چجوری باز میشه ممنون میشم کمک کنید البته با ps2 بازی میکنم

منم اين بازي را تمومش كردم البته چند وقت پيش
بازي خيلي خوبي بود
خيلي هم سخت بود
ولي كلي حال كردم
شما برو اونور پل بعد از قسمت چپ پل يك راه داره ميره پايين بعد اونجا يه بمب بزار بعد برگرد موقع برگشتن يك دمو پخش ميشه و راهي مرحله بعد ميشي البته اگه اشتباه نكنم

robert
08-07-2008, 01:34
سلام به همگی !!:20:
اقا من تو مرحله نهم این بازی گیر کردم (( اسم مرحله codename farallon هست ))

تو این مرحله که هلیکوپتر مارو تو بیابون پیاده میکنه سه تا ماموریت هست که اولی پاکسازی دروازه ورودی نیروگاه هستش !!
منم از فاصله دور با تفنگ دوربین دار همشون رو قتل عام کردم !! ولی نمیدونم چرا این ماموریت اول تموم نمیشه در حالیکه خیلی جلوتر از دروازه نیروگاه ماموریت های دوم و سوم رو هم میشه تموم کرد و منتظر دستور فرماندهی برای ادامه مرحله نهم بازی شد ولی این ماموریت اول که گفته بود تمامی محوطه ورودی رو پاکسازی کنید رو علیرغم اینکه تمومش کردم ولی نمیشه ردش کرد و علامت موقعیت ماموریت همچنان پابرجاست .

این عکس رو ببینید متوجه میشید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همنطور که میبیند تو اینجا همه رو کشتم !! ولی ماموریت اول این مرحله که همون کشتن تمام افراد درب ورودی بود تموم نمیشه !!:41:
نمیدونم چیکار کنم !! حتی تو اون ساختمونهای بلند کنار عکس هم نارنجک انداختم ولی انگار قضیه به این راحتی ها نیست !!
تمام محوطه اطراف رو هم با دوربین تفنگ دید زدم !! ولی کسی رو پیدا نکردم که هدف بگیرمش !!:31: همشون مردن !!
از بچه هایی که این بازی رو تموم کردن میخوام بمن هم یه کمکی بکنن :11::11:
مرسی

toorajjj
01-08-2008, 14:22
بازی هنوز تمام نشده است
دوستاران graw که یکیش خودمم منتظر graw3با نام جدید Rumours باشید .بی صبرانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mist
01-08-2008, 17:06

تو این مرحله که هلیکوپتر مارو تو بیابون پیاده میکنه سه تا ماموریت هست که اولی پاکسازی دروازه ورودی نیروگاه هستش !!
منم از فاصله دور با تفنگ دوربین دار همشون رو قتل عام کردم !! ولی نمیدونم چرا این ماموریت اول تموم نمیشه در حالیکه خیلی جلوتر از دروازه نیروگاه ماموریت های دوم و سوم رو هم میشه تموم کرد و منتظر دستور فرماندهی برای ادامه مرحله نهم بازی شد ولی این ماموریت اول که گفته بود تمامی محوطه ورودی رو پاکسازی کنید رو علیرغم اینکه تمومش کردم ولی نمیشه ردش کرد و علامت موقعیت ماموریت همچنان پابرجاست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمنطور که میبیند تو اینجا همه رو کشتم !! ولی ماموریت اول این مرحله که همون کشتن تمام افراد درب ورودی بود تموم نمیشه !!:41:
نمیدونم چیکار کنم !! حتی تو اون ساختمونهای بلند کنار عکس هم نارنجک انداختم ولی انگار قضیه به این راحتی ها نیست !!
تمام محوطه اطراف رو هم با دوربین تفنگ دید زدم !! ولی کسی رو پیدا نکردم که هدف بگیرمش !!:31: همشون مردن !!
مرسی

فک کنم باید منتظر هلیکوپتر باشی که پاکسازی کنه شایدم مشکل کلا از بازیته تا یادمه اون بازی گیر اساسی نداشت

HOOSEIN 105
15-09-2008, 09:11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همنطور که میبیند تو اینجا همه رو کشتم !! ولی ماموریت اول این مرحله که همون کشتن تمام افراد درب ورودی بود تموم نمیشه !!:41:
مرسی

با سلام
اقا شما مرحله یکی مونده به اخر هستی
شما با ید بعد کشتن همه افراد با ید بری اونور سد و اون دربازه ای که شکل گنبدی داره ( سمت راست اخرین در بازه . که توش هم کامیوتر هست ) رو بمب گذاری کنی که بعد اون هم بهت حسابی حمله میشه و بعد دوتا هلیکوپتر میاد که باید اون ها رو از بین ببری

منم اين بازي را تمومش كردم البته چند وقت پيش
بازي خيلي خوبي بود
خيلي هم سخت بود
ولي كلي حال كردم
شما برو اونور پل بعد از قسمت چپ پل يك راه داره ميره پايين بعد اونجا يه بمب بزار بعد برگرد موقع برگشتن يك دمو پخش ميشه و راهي مرحله بعد ميشي البته اگه اشتباه نكنم

دوست عزیز من این بازی رو رو ایزی رفتم و بعد 1 هفته تمومش کردم . کلا 10 تا مرحله داشت .
به نظر من که خیلی اسون بود .

amir_2006
26-11-2008, 10:18
کسی تراینر این بازی رو نداره یا سیو این بازی رو

parad
29-11-2008, 18:59
دوستان من که کف کردم حقیقتش نمی تونم به بازی جنگی غیر از گاست ریکون فکر کنم تا کی باید برای نسخه سوم صبر کنیم

parad
01-12-2008, 21:44
یکیشو خودت بزن و بعدیشو با یکی از یارت که به zeus مجهزه.یهنی بهش دستور بده.
با mouse wheel که click کنی منو می یاد بهد با حرکت mouse wheel به طرف هلیکوپتر نشونه برو بعد که قرمز شد click کن که دستور را بده.
من چون نمی دونستم چیکار کنم اولیشو با موشک زدم دومین هلیکوپترو حدود 1500تا تیر بهش زدم تا به روغن سوزی افتاد بعدشم سقوط کرد

golmohammadi
03-12-2008, 23:25
دوست عزیز من این بازی رو رو ایزی رفتم و بعد 1 هفته تمومش کردم . کلا 10 تا مرحله داشت .
به نظر من که خیلی اسون بود .
خوبه كه خودت گفتي Easy تمومش كردي
من يادم نمياد تو Easy بازي را تموم كنم
هميشه يا مديوم و يا هارد

parad
22-12-2008, 20:43
آیا تو این نسخه عین نسخه های اولیه این بازی امکان جابجایی فرماندهی بین سربازان وجود نداره؟

arad0110
22-02-2009, 23:58
دوستان سلام
من دنبال مولتی این بازی هستم
مثلا من cod 4 به صورت مولتی دارم بازی میکنم و شدیدا دوست دارم این باز هم تحت شبکه انجامش بدم
تواینترنت خیلی گشتم تا بتونم در موردش چیزی پبدا کنم
مثلا پچ بازی برای مولتی که چه ورژنی باشه چه سربالی باشه ندارم و هنوز نتونستم جایی و پیدا کنم
میشه راهنمایی کنید برای بازی مولتی این بازی کجا مطب نوشته و چی کار کنم ؟
ممنون میشم.:20:

B3HZ@D
23-02-2009, 00:03
آیا تو این نسخه عین نسخه های اولیه این بازی امکان جابجایی فرماندهی بین سربازان وجود نداره؟

نه همچین امکانی نداره
تازه اینطوری طبیعی تره
همیشه فرمانده ثابته...نمیشه که هر دقیقه یه نفر فرمانده بشه

mehdy.z
05-04-2009, 01:19
با سلام

من این بازی رو تازه گرفتم فقط هر کاری کردم نفهمیدم چجوری وقتی که خودم و یارم آسیب می بینند بهبودشون بدم؟
ممنون میشم...

MSHOCK
05-04-2009, 15:42
با سلام

من این بازی رو تازه گرفتم فقط هر کاری کردم نفهمیدم چجوری وقتی که خودم و یارم آسیب می بینند بهبودشون بدم؟
ممنون میشم...
نمیشه کسی رو مداوا کرد تواین بازی. افرادت هم یه جورایی Lizard هستن .

mehdy.z
05-04-2009, 18:03
نمیشه کسی رو مداوا کرد تواین بازی. افرادت هم یه جورایی Lizard هستن .

اوه:41:
برای من یکی که تمام بازیها رو توی easy بازی می کنم یه کابوسه...:weird:(واقعا به خودم خسته نباشید میگم:31:)

B3HZ@D
05-04-2009, 19:38
شما اگه یاراتون رو خوب فرماندهی کنین کمترین اسیب رو می بینین
هم خودتون و هم افرادتون...فقط سنگرهای مناسب رو براشون انتخاب کنید . بهشون دستور بدین که اونجا بمونن
خودتون هم یک جای مناسب پیدا کنین و اونجا افرادتون رو پوشش بدین
اگه درست باهاشون کار کنی بازی خیلی زیبا میشه
من که عاشق این بازیم

firekayot
10-11-2009, 10:50
سلام دوستان من این بازی رو تازه دانلود کردم و میخوام نصبش کنم اما id اش رو نمی تونم پیدا کنم.
یک چندتا id رو امتحان کردم اما جواب نداد میشه کمکم کنید. این id های مرسوم رو اینترنت جواب نمیده منظورم همونیه که با HQ شروع میشه.

panther99
26-08-2010, 11:44
دوستان سیستم مورد نیاز برای این بازی چیه ؟؟؟
اگه بخواییم سیستم AMD داشته باشیم و با بهترین کیفیت بازی کنیم ؟؟؟؟‌

mehraboun1985
01-09-2010, 15:57
من یه جای بازی گیر کردم کسی میتونه کمکم کنه؟
توی act 2 فکر کنم اسمش joining forces هست، بعد از اینکه تیم میرسن به گروه مکزیکیها،دستور داده میشه که برید به طرف ایستگاه قطار.من میرم اونجا ولی هیچکس نیست.همه جا رو هم میگردم حتی 1 نفر هم نیست.بعد رفتم همه شهر رو دور زدم و برگشتم دوباره به ایستگاه ، 3-4 تا سریاز دشمن بودن.از دست اونها که خلاص میشم و دوباره میرم توی ایستگاه ، باز هیچکس نیست.تمام شهر رو هم گشتم و هرکی بود رو کشتم.توی نقشه رو هم که نگاه میکنم هیچ موجود متحرکی وجود نداره.

هرکاری میکنم مرحله تموم نمیشه.هنوز اون علامت سبز که توی نقشه برای نشان دادن هدف میاد،وجود داره.یعنی این تیکه رو رد نکردم.
باید چی کار کنم که مرحله تموم بشه؟
اگه فکر میکنید که کاریش نمیشه کرد،میشه یکی سیو این بازی رو بهم بده.
(بازیش هم به نسبت سخته)

mohsen14014
02-09-2010, 10:29
دوستانی که نسخه 1 و این نسخه ( نسخه ی 2 ) رو بازی کردن میشه دو تا بازی رو مقایسه کنن . نسبت به اولی بهتر شده یا نه ؟؟

.

mehraboun1985
24-10-2010, 19:32
من توی بازی گیر کرده ام . جایی که دو تا هلیکوپتر روی سد با هم می آیند سراغم. از اونجایی هم که نمیدونستم قراره دوباره بهم ماموریت اضافه بدن،اون zeus.... (همون اسلحه که نسبت به حرارت حساسه و باهاش تانک و ... رو میشه زد) رو روی یه ماشینی استفاده کردم. حالا خودم هیچی ندارم که باهاش هلیکوپترها رو بزنم.ولی هر3تا هم تیمیهام همون اسلحه رو دارن منتها نمیدونم چطوری میتونم دستور بدم که از اون استفاده کنن(چون وقتی میزنم به هلیکوپترها حمله کنند،بهش تیر اندازی میکنن)
بعد تو ساختمونهای اطراف هم به جز یه rpg هیچی نیست که اون هم اثر نداره. (اصولا تا برسم به اونها منفجر شدم)

حالا میشه یکی بگه که چطوری من این 2تا رو بزنم تا مرحله تموم بشه.
مرسی

خودم مشکل خودم رو حل کردم.