PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و راهنمای ساخت تیزرهای تبلیغاتی

animeditor
10-01-2007, 20:50
سلام جمیعاً

این هم اون تاپیکی که دوستان دستور فرمودن.

تیزر ساختن آموزش نمی خواد؛ چون می شه گفت که همش به سلیقه مربوطه.
ولی خوب...
به هر حال باهاس یه سری چیزها رو رعایت کرد و یه چیزهایی هم از دیگرون یاد گرفت.

خلاصه این که همه دوستان آماده هستن که واسه ساختن تیزر، به بقیه کمک کنن؛ بنده از طرف خودم قول می دم.

منتظرتون هستییییییم.

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
10-01-2007, 23:34
سلام به کلیه دوستان و اهل فن و هنر

از آنجا که ساخت یک تیزر تبلیغاتی تماما" بستگی به سلیقه شخص و ایده های موجود در ذهن فرد می باشد بهتر آن است که بگوییم ساخت یک تیزر مستلزم رعایت چنیدین دستور العمل می باشد .
1- زیبا شناسی
2- مخاطب شناسی
3- آشنایی کامل با برنامه های موجود و جلوه های ویژه
4- رعایت افکت گزاری ( افکت اگر بیجا مصرف شود کار را به پایین ترین سطح می رساند )
5- بازار مداری ( آنچه که بازار تبلیغات بیشتر می پسندد )
6- مشتری مداری
7- هزینه های ساخت یک تیزر
توضیح قابل توجه این است که در بازار تبلیغات ایران همه قشر اقدام به ساخت تیزر می نماید در صورتی که هیچکدام سررشته ای ندارند در صورتی که در بازار های جهانی ساخت یک تیزرتبلیغاتی خود یک تجارت بسیار بزرگ است و این باعث شرمندگی ماست .

از دوستانی که واقعا" علاقه به تجارت ساخت تیزر دارند پیشنهاد می کنم که کتابهای مربوطه و نیز به سایتهایی با این مضمون که البته به زبان انگلیسی می باشد مراجعه کنند البته چند سایتی می شناختم اما گویا به اشتباه فیلتر شده اند
در هر حالت تمامی دوستان در این سایت و حتی خود من آماده کمک به تمتمی دوستاران به این امر مهم می باشیم

mahyarbadry
10-01-2007, 23:40
سلام به کلیه دوستان و اهل فن و هنر

از آنجا که ساخت یک تیزر تبلیغاتی تماما" بستگی به سلیقه شخص و ایده های موجود در ذهن فرد می باشد بهتر آن است که بگوییم ساخت یک تیزر مستلزم رعایت چنیدین دستور العمل می باشد .
1- زیبا شناسی
2- مخاطب شناسی
3- آشنایی کامل با برنامه های موجود و جلوه های ویژه
4- رعایت افکت گزاری ( افکت اگر بیجا مصرف شود کار را به پایین ترین سطح می رساند )
5- بازار مداری ( آنچه که بازار تبلیغات بیشتر می پسندد )
6- مشتری مداری
7- هزینه های ساخت یک تیزر
توضیح قابل توجه این است که در بازار تبلیغات ایران همه قشر اقدام به ساخت تیزر می نماید در صورتی که هیچکدام سررشته ای ندارند در صورتی که در بازار های جهانی ساخت یک تیزرتبلیغاتی خود یک تجارت بسیار بزرگ است و این باعث شرمندگی ماست .

از دوستانی که واقعا" علاقه به تجارت ساخت تیزر دارند پیشنهاد می کنم که کتابهای مربوطه و نیز به سایتهایی با این مضمون که البته به زبان انگلیسی می باشد مراجعه کنند البته چند سایتی می شناختم اما گویا به اشتباه فیلتر شده اند
در هر حالت تمامی دوستان در این سایت و حتی خود من آماده کمک به تمتمی دوستاران به این امر مهم می باشیم

Reza_Sadeghi
30-08-2007, 23:12
ممکنه راهنمایی کنید برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و آگهی های تلویزیونی از چه برنامه ای باید استفاده کرد؟

mh2002ir
31-08-2007, 12:31
سلام
پریمیر یا ادیوس یا اویدلیکوئید و .... به همراه مکس یا مایا و افترافکت
البته از هر برنامه ای که مرتبط با تصویر باشه میشه استفاده کرد... حتی فوتوشاپ !!!
یا فیس !! یا تیریدی کول و .و.....

sardarkhan
21-01-2010, 17:12
دوست من بیشتر کارهای زیبای تیزرهای تلویزیونی با افتر افکت انجام میشه مثل برنامه نود ، تیزر اخبار ورزشی یا خبر ساعت 14 شبکه یک که جدیداً تغییر دادن

mahi sefid
01-12-2012, 14:39
با سلام
من یک پروژه درسی دارم که باید یک تیزر تبلیغاتی ساده با استفاده از فلش یا حالا هر نرم افزار دیگه بسازم
ایا کسی می تونه به من کمک کنه
خودم در این زمینه مهارتی ندارم
زمان زیادی هم تا ارايه نمونده
ممنون میشم اگه جواب بدید

افتر افکت
06-01-2013, 09:39
با عرض سلام
برای ساخت تیزر تبلیغاتی از پروژه های آماده افتر افکت که در بازار واینتر نت وجوددارد می توانید استفاده کنید فقط لازم است عکس ونوشته های آن را تغییر دهید.

sahel13
23-06-2016, 12:59
سلام. من یه آموزش از ساخت تیزر خیلی ساده با افتر افکت میخوام.
راستی من بلد نیستم از templateهای آماده استفاده کنم!!!:n03:
خروجی گرفتنم بلد نیستم:n38:
خب نرم افزارش یجوریه
کسی راهنمایی میکنه!!!
دوستانی که بلدین آموزشش هم کم هست چند روزه تو سایتا میگردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید