PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقابله با Iso Buster

sooshiyanet
10-01-2007, 13:16
سلام دوستان خوبم

تا جايي كه من ميدونم براي اين كه نشه توسط iso buster فايل هاي يك CD رو استخراج نكرد ؛ تنها راه سوپر هايدن كردن هست

راه ديگري هم هست كه بشه از استخراج توسط ISO BUSTER جلوگيري كرد ؟؟

marmolak
10-01-2007, 15:03
من که اون راهی رو هم گفتی بلد نیستم ولی ازت ممنون میشم اگه روششو بذاری تا ما هم یاد بگیریم.

sooshiyanet
10-01-2007, 16:58
marmolak عزيز سوپر هايدن كردن يه مقاله داره كه Isaaac نوشته و Mehdi_7070 آپلود كرده (( كمي گنگ

هست و منم خودم خيلي سر در نياوردم ))

اين مقاله رو ميتوني در تاپيك (( خراب كردن Iso )) پيدا كني

لينك مقاله ISAAAC كه در تاپيك (( خراب كردن ISO )) هم هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marmolak
10-01-2007, 19:47
مرسی دوست من ، نگاش میکنم اگه چیزی ازش سر در اوردم یه ندایی میدم بهت.

sooshiyanet
11-01-2007, 19:51
خيلي ممنون ميشم عزيز

ايشالا همه به هم كمك كنن

sooshiyanet
14-01-2007, 00:48
ما همچنان منتظر ياري سبزتان هستيم دوستان :big grin:

SCC
14-01-2007, 14:57
راحته دیگه

پوشه ای رو می خوایی از دید ایزو باستر مخفی کنید مثل آموزش برید دستکاری کنید.

sooshiyanet
14-01-2007, 16:37
SCC جان نه به اين راحتي كه شما ميگي

مشكل اينه كه اگه srctor هاش 0 بشه اطلاعات ميپره و قابل خوندن نيست ديگه

مثلا اگه يك عكس رو با WinHex ؛ sector هاش رو 0 كنيد ديگه خونده نميشه

__________________________________________________ ______________

راه حل ديگه اي براي مقابله با Iso Buster كسي سراغ داره ؟؟

sooshiyanet
17-01-2007, 19:36
دوستان شما اساتيد قفل گذار و قفل شكن يه كمكي بكنين لطفا

راه حل بدين براي اينكه Iso buster نتونه داخل CD رو بخونه و استخراج كنه

yashar8000
18-01-2007, 17:58
سلام دوست دو راه بلدم كه مي توني ا ز دست ايزوباستر خلاص بشي راه اول اينه كه ايزو باستر نمي تونه داخل سي دي را نشون بده راه دوم خيلي حرفه اي هست كه حتي ايزو باستر هم با نشون دادن فايل ها و پوشه ها بازم نميتونه كاري بكنه .و امكان كپي شدن هيچ فايلي وجود نداره

ehsan30
18-01-2007, 20:00
سلام دوست دو راه بلدم كه مي توني ا ز دست ايزوباستر خلاص بشي راه اول اينه كه ايزو باستر نمي تونه داخل سي دي را نشون بده راه دوم خيلي حرفه اي هست كه حتي ايزو باستر هم با نشون دادن فايل ها و پوشه ها بازم نميتونه كاري بكنه .و امكان كپي شدن هيچ فايلي وجود نداره

سلام
خوب شما که بلدی آموزش را این جا قرار بده تا همه استفاده کنند ممنون
بای

Ali_Reza_Nazari
19-01-2007, 11:10
آره دوست عزيز
من هم مي خواهم يك قفل بگذارم كه نتونند ازش كپي كنند
مي خواهم مثل همون كه گفتيد سوپر هيدن كنم تا پوشه ديتاي منو نتونند ببينند.
ممنون مي شوم.
اما يك سئوال :
اونوقت دستگاه هاي دوپليكيتور هم نمي تونند از روش رايت كنند؟
ممنون و متشكر

siadate
19-01-2007, 11:47
دوست عزیز هیچ قفلی غیر قابل کپی نیست !!! ؟؟

ehsan30
19-01-2007, 17:01
دوست عزیز هیچ قفلی غیر قابل کپی نیست !!! ؟؟

سلام
منم با شما موافق هستم اما شرکت های بی کاری مثل نسل جوان هر روز یک قفل جدید می دهند
بیرون که بعضی مواقع آدم رو کلافه میکنه
بای

sooshiyanet
20-01-2007, 13:45
Yashar8000 عزيز منتظريم براي اين 2 راهي كه ميگي

yashar8000
20-01-2007, 19:13
سلام راه اول را دارم واستون به صورت فيلم آماده مي كنم . راه دوم قفل گذاري حرفه است با امنيت فوق العاده بالا

ehsan30
20-01-2007, 20:10
سلام راه اول را دارم واستون به صورت فيلم آماده مي كنم . راه دوم قفل گذاري حرفه است با امنيت فوق العاده بالا

سلام
شما فعلا آموزش اولت را بزار تا دومی;) فقط سعی کن حجمش کم باشه
ممنون
بای

sooshiyanet
20-01-2007, 20:15
سلام
شما فعلا آموزش اولت را بزار تا دومی

بله منم موافقم

yashar8000
20-01-2007, 20:55
دوستان من كه نگفتم با زور بيا ئد بخريد . بابا ايول

sooshiyanet
20-01-2007, 21:05
نه بابا به زور چيه ؟؟

لطف كن ياشار جان :wink:

منتظرم عزيز

yashar8000
22-01-2007, 19:45
سلام اينم لينك آموزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود كربستال پلير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_Reza_Nazari
24-01-2007, 16:32
دوست من لينك مربوط به كريستال پلير رو درست كن
ممنون

sooshiyanet
24-01-2007, 18:11
دوست من لينك مربوط به كريستال پلير رو درست كن

Yashar8000 عزيز لينك اشتباه بود

yashar8000
24-01-2007, 20:13
سلام دوست عزيز يه سرچ كوچولو تو گوگل بزني پيدا ميشه
راستي نظر يادتون نره يه روش تازه ي ديگه اي هم پيدا كردم اگه خوشتون نيومد اونم ميگم

SILWESTER
24-01-2007, 22:33
یاشار جان دستت درد نکنه بابت آموزش. خیلی باحالی:biggrin:
من از همون ساعتی که آموزش رو آپ کردی گرفتمش و تا امروز عصر هم داشتم امتحان میزدم ولی جواب نداد و ایزو باستر مثل باقلوا میخوندش. من روش شما در بیشتر از 10 حالت تست زدم.
start multi session+start multi session
start multi session+continue multi session
TAO--DAO--DAO96 با حالت های مختلف filaize cd و سرعتهای متفاوت ولی کار نداد. لطفا نگارش های copy killer و wtm ی را که استفاده کردی بیان کن شاید دلیلش تفاوت همین نگارش های برنامه های به کار رفته من با مال شما باشدمثلا wtm من اون فایلی را که پسوند bat داشت در درون فولدر imp هایش ندارد.البته اینو مطمئنم که فایلهای wtm در این روشی که به صورت فیلم بود گذاشتید هیچ تائیری ندارد چون شما engine برنامه را روی آن اعمال نکردید. این فایلهای imp فقط موقعی اررور گذلری میشوند که ایمیج از نوع raw باشد. یه چیزه دیگه...
در فیلم شما برای اینکه نشان بدید این قفل در برابر کلون مقاومت دارد پروفایل دیتا را انتخاب کردید و بعد از چند ثانیه هم cancel کردین که به کل کار اشتباهی است. بایدلا اقل پروفایل protected pc game را انتخاب کنید و گاها تا 1-2 ساعت صبر کنید چون شما سر سی دی بد سکتور ریختین و این باعث میشه کلون دقایق اول دچار مشکل باشه.
......................
امیدوارم قفل شما چیزی بیش از این باشد:)
در صورت امکان روش دوم مقابله با ایزو باستر را آموزش دهید.:)

sooshiyanet
25-01-2007, 13:30
آقا به نظر من امكان نداره كه راهي براي (( پنهان كردن از ديد Iso Buster )) وجود نداشته باشه

خيلي از CD هاي تو بازار هم تونستن فايل ها رو از ديد Iso Buster مخفي نگه دارن يا اينكه نميشه فايل ها رو استخراج كرد

از نظر منطقي هم نميشه يك راه براي اين كار وجود داشته باشه

پس بگرديم و پيداش كنيم تا از شر اين مزاحم راحت بشيم

ياشار جان ممنون از بابت آموزش ، من خودم هنوز تست نكردم اما همين كه لطف كردي و زحمت كشيدي بازم ممنون

===========

آقا يك مسلمون باخدا و با تقوا و كه وابسته به جناح چپ و راست نباشه و بخواد دعاي خير من و مادر بزرگم رو پشت سرش داشته باشه اين فايل آموزش رو يه جاي ديگه آپلود كنه ؛ من تا حالا 3 بار دانلود كردم اما تا 99% ميره و بعد تكون نميخوره
3 مگابايت بيشتر نيست يجاي ديگه آپلود كنيد همه از شر اين رپيد راحت شيم

yashar8000
25-01-2007, 14:39
دوست عزيز اين فايل ها بايد حجمشون 100 مگ باشه اگه به فيلم دقت كنيد حجم بد سكتور ها حدودا 100 مگ بود تازه فايل هاي wtm با copy killer اصلا فرقي نداره .من خودم مي تونم از اين فايل ها درست كنم. تازه اگه اين راه را نپسنديديد دو تا روش ديگه مونده كه از روش دوم مطمئنا خيلي خوشتون خواهد اومد چون صد در صد عملي است و كار مي كنه .تا فردا آپش مي كنم. دوستان توجه كنند كه روش اول امنيتش تا 20 در صد است و اينو بگم كه اگه من مي خواستم موقع ايميج برداري 2 ساعت صبر كنم كه فيلم بايد دي وي دي مي شد . فقط خواستم نشون بدم كلون با زحمت ايميج ور مي داره . چون نتونستيد نتيجه خوب از فيلم بگيريد خيلي بهم بر خورد پس منتظر راه دوم باشيد . وببينيد كه چطور ايزو باستر را با خاك مي نشونم .روش دوم يكم حرفه اي تو آموزش خودم مرحله به مرحله توضيح دادم.

SILWESTER
26-01-2007, 00:34
دوست عزيز اين فايل ها بايد حجمشون 100 مگ باشه اگه به فيلم دقت كنيد حجم شد . فقط خواستم نشون بدم كلون با زحمت ايميج ور مي داره . چون نتونستيد نتيجه خوب از فيلم بگيريد خيلي بهم بر خورد پس منتظر راه دوم باشيد . وببينيد كه چطور ايزو باستر را با خاك مي نشونم .روش دوم يكم حرفه اي تو آموزش خودم مرحله به مرحله توضيح دادم.
یعنی میگید اگه 101 مگ یا 99 مگ بشه کار نمیده؟جلل خالق:ohno: برم بازم تست کنم شایداینبار باشه.لطفا نکات کنکوری را در آموزشهایتان بگین .در ضمن شمادر مورد فیلم و نتیجه گیری از آن ناراحت نشو ما دوست داریم:) بهتر اینه که log کلون سی دی را ضمیمه پست کنید. برای الکول و غیرهم به همین منوال! اینجوری میشه کاملا به صحت و قدرت روش مطمئن شد.
مثلا این لاگ محافظت در برابر blindwrite رو نشون میده و دلایل مستند است
شدیدآ منتظر روش آموزش بعدی مقابله با ایزو باستر شما هستم. ممنون

mehdi_7070
26-01-2007, 13:57
آقا یکی این مواردی که توسط دوست عزیزمون آموزش داده شده را بنویسه . چون من نمی تونم فیلم ها را دانلود کنم .

ممنون :)

SILWESTER
26-01-2007, 14:36
آقا به نظر من امكان نداره كه راهي براي (( پنهان كردن از ديد Iso Buster )) وجود نداشته باشه
خيلي از CD هاي تو بازار هم تونستن فايل ها رو از ديد Iso Buster مخفي نگه دارن يا اينكه نميشه فايل ها رو استخراج كرد
ممنون:)
دوست عزیز! میشه اسم چتد تا از اون سیدی ها را به همراه عنوان-نام شرکت و نوع قفل بگید .من تا به الان چنبن چیزی را ندیده بودم
.....................
مهدی جان اموزش های یاشار از نوع مجازه:) شوخی کردم. در مورد مقابله با ایزو باستره که crash کنه

sooshiyanet
27-01-2007, 13:57
دوست عزیز! میشه اسم چتد تا از اون سیدی ها را به همراه عنوان-نام شرکت و نوع قفل بگید .من تا به الان چنبن چیزی را ندیده بودم

Silvester جان من تو خط قفل شكني نيستم ؛ اما گاهي به پست هايي بر ميخورم كه دوستان مشكل دارن با بعضي CD ها

در ضمن منم مثل مهدي مشكل دانلود اين آموزش ها رو دارم ، كسي ميتونه اينا رو جاي ديگه آپلود كنه ؟؟؟

yashar8000
28-01-2007, 13:02
سلام دوست عزیز من کی گفتم 100 یا 101 مگ یا 99 یا هر چی دیگه این آموزش خیلی ساده بود و شما هم که نتونستید ابهام پیدا می کنید . بابا باید خیلی کم یا زیاد نباشه .حدودا 100 مگ . یه طوری حرف میزنی انگار من هیچ چیز حالیم نیست و ما اینجا نمیخواهیم در مورد ایمیج برداری از سی دی صحبت کنیم هدف مقابله با ایزو باستر است در فیلم من مختصرا میگم گفتم که باید دو تا تراک روی سی دی بزاریم تراک اولی باید بد سکتور باشه و چون ایزو باستر در خواندن تراک اولی مشکل ÷یدا می کنه سیستم هنگ می کنه ولی شما صد تا چیز دیگه استنباط کردی تازه اصلا ببین از آموزش دوم که یکم ÷یجیده است چیزی متوجه می شی یا نه

SILWESTER
28-01-2007, 14:02
روش اول به من جواب نداد. دوباره تست زدم.

تازه اصلا ببین از آموزش دوم که یکم ÷یجیده است چیزی متوجه می شی یا نه
یاشار جان ضریب هوش من در حد شما نیست ولی شما محبت کنید آموزش دوم را بزار شاید خدا فرجی کرد چیزی ازش فهمیدیم

sooshiyanet
28-01-2007, 14:55
آقايو خواهشا اين فايل آموزشي رو جاي ديگه آپلود كنيد ، در پرشين گيگ يا 4shared يا همون رپيد شير اما (( يك بار ديگه ))

مگه 3 مگابايت آپلود كردن خيلي سخته ؟؟؟؟؟

يه لطفي كنين و بذارين منم ببينم :lol: در ضمن مهد هم نتونسته دانلود كنه واسه مهدي هم كه شده آپلود كنين

bb30nn
29-01-2007, 23:21
آقا جان من اين فايل رو دانلود كردم با روش گفته شده هم امتحان كردم . اصلا جواب نميده . دنبالش نرين

SILWESTER
30-01-2007, 18:59
یاشار خان پس کجایی! روش دوم مقابله با ایزو باسترو از ما دریغ نکنی یه وقت! یه چیزه دیگه اینکه روش اول شما کاملا بسته به نوع درایو داره. من امروز شانسی اون سی دی rw رو که به روش شما رایت کرده بودم گذاشتم تو یه رایتر gigabyte حدود 2 دقیقه طول کشید ولی ایزو باستر بازش نکرد منم خواستم cancel کنم سیستم هنگ کرد. ولی انواع دیگه درایو سی دی مثل asus وplextor مثل باقلوا اونو باز میکنه

sooshiyanet
03-02-2007, 03:45
SILWESTER جان ياشار و ناراحتش كردي ديگه

از زبون شما هيچ كس آسايش نداره ، حد اقل اين فايل آموزشي رو يه جا آپلود ميكردي همه ببينيم چيه ؟؟

========

يعني فقط ياشار مقابله با Iso Buster رو بلده ؟؟؟؟؟

mehdi_7070
03-02-2007, 23:21

persiankitty جان !

این هم مهندسی اجتماعی هست دیگه ؟!!

SILWESTER
03-02-2007, 23:53
SILWESTER جان ياشار و ناراحتش كردي ديگه

========

ایشون اگه روش کاملا عملی برای مقابله با ایزو باستر داشته باشه نمیاد مفت و مسلم بده من و شما. خیلی دلتو خوش نکن! ری آپلود کرده مقالات و لینکها با مدیر و همکاران انجمن است.

hakhamanesh
03-02-2007, 23:55
به نظرم كسي كه ميخواد با isobuster مقابله كنه نه با ساختار سيدي آشنايي داره نه با نحوه ذخيره اطلاعات روي سيدي (قابل توجه برخي از شركت هاي به اصطلاح قفلگذار در ميهن عزيز اسلامي)
باز هم اساتيد بزرگتر كه اطلاعات خيلي بيشتري دارن ميتونن راهنماييتون كنن.

new_sra
04-02-2007, 08:12
از زحمتي كه كشيدن ممنون و فيلم ساختن
كل فيلم اينه كه ايشون فايل هاي wtm و copy kiler رو تو ريشه لوح ريخته و ...
هيچي حرف نزنم بهتره
منتظر دومين آموزش مي مونم
فقط به دوستان بگم كه لوح هايي كه در بازار مي بينيد با روشي مخصوص كه يكي از روش هاي معمولش كار با هكس هست انجام ميشه
شايد اصلا يه آموزش توپ درست كنم

persiankitty
04-02-2007, 08:30
persiankitty جان !

این هم مهندسی اجتماعی هست دیگه ؟!!

آه ،‌ آره ...
شرمنده دير ديدم ، من اين تاپيك رو نمي خونم . اما اينكه كسي از Trick هاي :
- يعني هيچ كس بلد نيست جواب بده .
- يعني عمرن شما نمي تونيد كاري انجام بدين .
- بعني عمرن شماها هيچي بارتون نيست .
- يعني ياال.. جواب منو بدين ديگه ..
- هي بچه ... مگه با تو نيستم ، جواب بده ديگه ..
- حالتو ميگيرم جواب نديا !
- نميدونم چرا مدتيه كه بار علمي سايت كم شده ...
و مشابه اينها استفاده كنه ، همه اشون در مهندسي معكوس اجتماعي قرار ميگيره .
Social Reverse Engineering

حالا مقابله باهاش هم فقط به فايروال آدمهايي كه اون رو مي خونند مربوط ميشه.

يعني هيچ كس اين چيزا رو توي اين انجمن بلد نيست برامون توضيح بده ؟ :)

sooshiyanet
04-02-2007, 17:04
ميبينم كه همه گير دادين به من

آقا من اگه گفتم (( يعني فقط ياشار ..... )) منظورم هيچ كدوم از اونهايي كه Persiankitty نبوده ؛ منظورم اين بود كه : چطور ميشه يك موضوع مهم مثل اين رو كس ديگه بلد نباشه

در ضمن دوستان خيلي به دل نگيريد ، بنده هنوز چيز زيادي از ساختار قفل ها و غيره ندارم و اگر موضوعي رو مطرح ميكنم براي اين هست كه از اطلاعات دوستان استفاده كنم ، به نظر شما اين مشكلي داره ؟؟؟

فكر نكنم كسي قفل گذار و قفل شكن به دنيا بياد ؛ خب بايد كم كم ياد گرفت ديگه

==============

در ضمن اين انجمن جاي اين بحث ها است ؟؟؟؟

مثلا اينجا محلي هست براي ياد دادن و ياد گرفتن در مورد قفل هاي CD

==============

hakhamanesh
04-02-2007, 17:22
حالا مقابله باهاش هم فقط به فايروال آدمهايي كه اون رو مي خونند مربوط ميشه.

يعني هيچ كس اين چيزا رو توي اين انجمن بلد نيست برامون توضيح بده ؟ :)

خداييش اين ديگه قويترين فايروال سال 2007 بود :laughing: :laughing: :laughing:

persiankitty
04-02-2007, 17:33
ميبينم كه همه گير دادين به من

آقا من اگه گفتم (( يعني فقط ياشار ..... )) منظورم هيچ كدوم از اونهايي كه Persiankitty نبوده ؛ منظورم اين بود كه : چطور ميشه يك موضوع مهم مثل اين رو كس ديگه بلد نباشه
در ضمن اين انجمن جاي اين بحث ها است ؟؟؟؟
==============

آقا به خدا كسي به شما گير نداده ، دچار سو تفاهم شديد. هيچ كس نمي تونه ادعا بكنه كه اطلاعاتي در مورد قفل داره . هيچ كس همه چيز رو بلد نيست. ما داشتيم يك صحبتي ميكرديم درباره مهندسي معكوس اجتماعي ، كه اين نوشته شما صرفا شد يكي از مصاديقش .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين هم يك مصداق ديگه اش :) ، اما لطفا سخت نگيريد ، كسي به شما گير نداده ، صرفا داريم در مورد يك موضوعي اطلاعات كم مون رو با همديگه به اشتراك ميگذاريم.

hakhamanesh
04-02-2007, 21:23

مطمئن باش خود ياشار هم بلد نيست عزيز.البته اين ديگه از نوع مهندسي معكوس اجتماعي نيست كه بخوام ياشار رو مجبور كنم بياد اينجا روش رو بگه چون مطمئنم ميگم بلد نيست.
البته ياشار جان بهتون برنخوره ها ولي نه تنها شما بلكه خيلي هاي ديگه هم كه اين ادعا رو دارن اين كاره نيستن.

SILWESTER
04-02-2007, 23:42
فقط به دوستان بگم كه لوح هايي كه در بازار مي بينيد با روشي مخصوص كه يكي از روش هاي معمولش كار با هكس هست انجام ميشه
شايد اصلا يه آموزش توپ درست كنم
مع سلامه!
از این پست این چنین بر میاد که شما روشی رو برای این کار بلدین. یا علی.. مطمن باشید که همه دعایتان میکنند اگر آموزش اون رو بزارین:)
-من تا بحال هیچ سی دی رو ندیدم که در برابر ایزو باستر protect شده باشه. اگر عنوان خاصی رو دیدین که این چنین است لطفا اسمشو بگین تا برم تهیه کنم شاید بتونم روشو متوجه بشم. thanx

yashar8000
05-02-2007, 02:25
سلام
چند روزی Adsl من قطع بود فیلم آموزش مقابله با ایزوباستر را آماده کردم حتما اپلدش می کنم نگاه کنید. بعدا قضاوت کنید . تازه منم آمدم از شما یاد بگیرم . این روش خیلی مطمئن تره
داداش ببین حالشو ببر روت کم میشه دیگه شاخ نمی شی

sooshiyanet
05-02-2007, 03:02
آقا با اين كه من حق دفاع از خودم رو دارم اما از حقوق حقه خودم ميگذرم و كظم غيض ميكنم و در اين مورد خاص ميشم : (( كاظم ))

اما به خدا درست نيست همه رو كله كل يه بيچاره اي اوستا بشين در مسائل جامعه شناسانه مخصوصا در گرايش مهندسي اون

خواهشا از اين بحث ها بگذريم (( به خدا و پير و پيغمبر و جد و آباد و ارواح شريف و خبيث و غيره ... خودم قسم كه اين يكي مهندسي و دكتري و كارداني و كارشناسي اجتماعي نبود ، نه از نوي معكوس و نه از نوع مستقيم ))

========

به قول مهدي كومون (( مامور مخصوص حاكم بزرگ )) : از بحث اصلي خارج نشيد

========

yashar8000
05-02-2007, 13:29
سلام . به خدا من اینا رو ننوشتم پسوردمو زده بودن . خیلی خیلی از دوستان عزیز معزرت می خوام خیلی شرمندم
از دوستان خواهش می کنم منو درک کنن و به دل نگیرن من کوچیک همه ی شما هستم . از همه دوستان معذرت می خوام . به خدا آصلا لزومی نداره من....... من 2 و3 روز فقط روی فیلم کار کردم حجم فیلم را از 80 مگ به حدود 3 مگ رسوندم با هزار مصیبت تا دوستان راحت دانلود کنن .

اینم لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما با کریستال پلیر نگاه کنید . چون نرم افزارهای دیگه نمی تونن پخش کنند

ارادتمند و کوچیک همه شما

persiankitty
05-02-2007, 13:32
سلام . به خدا من اینا رو ننوشتم پسوردمو زده بودن . خیلی خیلی از دوستان عزیز معزرت می خوام خیلی شرمندم

اینم لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما با کریستال پلیر نگاه کنید . چون نرم افزارهای دیگه نمی تونن پخش کنند

ارادتمند و کوچیک همه شما

دست شما درد نكنه .

yashar8000
05-02-2007, 13:33
من از تمام دوستان و p30world معذرت می خوام . دوستان این راه دوم را امتحان کنید یکی یکی تمام راه ها را خواهم گفت . به من نظر من راه دوم خیلی عالیه . چون ایزو باستر ابدا بتونه محتویات سی دی را استخراج کنه

ارادتمند همه ی شما

yashar8000
05-02-2007, 13:42

اینم یه لینک کمکی برای دانلود . حتما با کریستال پلیر نگاه کنید .

hakhamanesh
05-02-2007, 15:51
مرصي از آموزشت ياشار جان ولي فكر ميكنم يه جاي كار يه باگ بزرگ داره اونم اينكه وقتي توي Cryptcd ميخواي فايل رو Open كني اون فايل ابتدا در پوشه Temp - دكود ميشه و طرف ميتونه فايل رو به راحتي از تو پوشه Temp بدست بياره

M.C.
05-02-2007, 16:14
سلام
از این لینک بگیرید

*** Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ***

ehsan30
05-02-2007, 20:11
سلام
جا داره از یاشار عزیز تشکر کنم
یاشار جان ممنون
بای

hakhamanesh
05-02-2007, 21:41
من هم از ياشار به خاطر زحمتي كه تو تهيه اين فيلم كشيد تشكر ميكنم هم به خاطر اينكه حجم فايل رو تا اين حد آوارد پايين تا همه بتونن استفاده كنن و از اينكه ايشون هدفش آموختن تجربيات شخصي به ديگران است خيلي خوشحالم ولي همون تور كه گفتم اين روش يه باگ بزرگ داره و تا زماني هم كه اين باگ برطرف نشه نميشه روش حساب باز كرد.

basterzt
06-02-2007, 01:07
ارادتمند و کوچیک همه شما

آقا دستت درد نکنه که فیلم رو ساختی و آپلود کردی
دیگه چرا آب میبندی بهش؟ :biggrin:

mehdi_7070
06-02-2007, 20:24
از yashar8000 که زحمت تهیه و آپلود فیلم را کشیدند ، سپاسگزارم ...

از .M.C عزیز هم که زحمت آپلودش را توی پرشین گیگ کشید ، ممنونم ...

ولی یاشار جان ، اگه یک توضیح کوتاه میدادید که توش کار با برنامه CryptCD توضیح داده شده ( البته با چند تا دیگه ترکیب شده : TZCP , CopyKiller , TZEP ) کار ما را راحت میکردی !!

در مورد این روش هم برای همه موارد کاربرد نداره و همه سی دی ها این طوری نیستند . یعنی یک چیز عمومی نیست .

البته روش مشابه که به ذهن من میرسه اینه که همه فایلها توی یک فایل exe باشند ( برنامه MoleBox ) که باز هم دارای اشکلاتی هست .

hakhamanesh
06-02-2007, 21:57
راستي يه مشكل ديگه هم كه اين روش داره اينه كه در Cryptcd چون همه فايلها به صورت رمزي درميان براي اجرا بايد اول از حالت رمزي شده خارج بشن و اين خودش سرعت اجراي برنامه ارو تا حد زيادي پايين مياره مخصوصا هر چه حجم فايلهاي شما بيشتر باشد مدت زمان ديكود شدن هم بالاتر خواهد رفت. در ضمن همون طور كه قبلا هم گفتم فايلهاي ديكود شده كه از حالت رمزي خارج شدن در پوشه Temp ويندوز قرار ميگيرن.

yashar8000
07-02-2007, 11:29
سلام
از همه ی دوستان ممنونم که نظرات خودتونو اعلام کردین یه قفل دیگه برای مقابله با ایزو باستر آماده کردم که باز هم پیشرفته تر از قبلی است و در این قفل صحبت دکود و temp‌ و این حرفها نیست و خیلی حرفه تره خوشبختانه حجمش خیلی کمه . این روش دیگه روخور نداره و تنها راهش متوسل شدن به کرک است در این روش ایزو باستر و تمامه برنامه های رایت همگی مثل کشک هیچ کاری نمی تونن انجام بدن . تا چند ساعت دیگه آپلودش می کنم

Ali_Reza_Nazari
07-02-2007, 12:32
سلام
آقا من فقط روش سوپر هيدن رو مي خواهم
همين كه عام مردم نتونند ببينندش كافيه
كسي روشي براي اين كار بلده؟
لطفا كمك كنيد.
ممنون

M.C.
07-02-2007, 13:08
از yashar8000 که زحمت تهیه و آپلود فیلم را کشیدند ، سپاسگزارم ...

از .M.C عزیز هم که زحمت آپلودش را توی پرشین گیگ کشید ، ممنونم ...

ولی یاشار جان ، اگه یک توضیح کوتاه میدادید که توش کار با برنامه CryptCD توضیح داده شده ( البته با چند تا دیگه ترکیب شده : TZCP , CopyKiller , TZEP ) کار ما را راحت میکردی !!

در مورد این روش هم برای همه موارد کاربرد نداره و همه سی دی ها این طوری نیستند . یعنی یک چیز عمومی نیست .

البته روش مشابه که به ذهن من میرسه اینه که همه فایلها توی یک فایل exe باشند ( برنامه MoleBox ) که باز هم دارای اشکلاتی هست .

سلام
قابل شما و دوستان رو نداشت :)
اگه کاری از دست من ساخته هست ما درخدمت جمع هستیم :)

hakhamanesh
07-02-2007, 19:12
سلام
از همه ی دوستان ممنونم که نظرات خودتونو اعلام کردین یه قفل دیگه برای مقابله با ایزو باستر آماده کردم که باز هم پیشرفته تر از قبلی است و در این قفل صحبت دکود و temp‌ و این حرفها نیست و خیلی حرفه تره خوشبختانه حجمش خیلی کمه . این روش دیگه روخور نداره و تنها راهش متوسل شدن به کرک است در این روش ایزو باستر و تمامه برنامه های رایت همگی مثل کشک هیچ کاری نمی تونن انجام بدن . تا چند ساعت دیگه آپلودش می کنم
از همه زحماتت ممنون ياشار جان درباره اون باگهايي هم كه من در اين قفل ديدم (همان ديكود و Temp) واقعا هدف من از بيان آنها نقد و بررسي قفل و در نتيجه رسيدن به راه حلهاي قويتر بود و الا من هيچ غرض ديگري كه بخواهم مثلا قفل شما رو زير سوال ببرم ندارم .در ضمن بيصبرانه منتظر آموزش بعدي شما هستم
البته اگر باز هم باگي پيدا كردم و تذكر دادم يه وقت ناراحت نشي ها :laughing: :laughing: :laughing:

hakhamanesh
07-02-2007, 19:41
سلام
آقا من فقط روش سوپر هيدن رو مي خواهم
همين كه عام مردم نتونند ببينندش كافيه
كسي روشي براي اين كار بلده؟
لطفا كمك كنيد.
ممنون

اگر فقط ميخواي به قول خودت عام مردم نبيننش ميتوني از CDsecure و يا Ultraiso استفاده كني با يه سري تغييرات هم ميتوني سوپر هايدش كني البته به نظر من سوپر هايد كردن توفيقي نداره چون شما اگر ميخواي عام مردم نبيننش همون 2 تا برنامه اي كه گغتم كارتو راه ميندازه اگر هم ميخواي از دست حرفه اي ها فرار كني كه هيچ فرقي بين هايد معمولي و سوپر هايد براي يه حرفه اي وجود نداره.
در ضمن اگر جستجو كني تو سايت هم روش استفاده از CDsecure هم روش استفاده از Ultraiso و هم طريقه سوپر هايد رو ميتوني پيدا كني.

Ali_Reza_Nazari
08-02-2007, 01:38
اگر فقط ميخواي به قول خودت عام مردم نبيننش ميتوني از CDsecure و يا Ultraiso استفاده كني با يه سري تغييرات هم ميتوني سوپر هايدش كني البته به نظر من سوپر هايد كردن توفيقي نداره چون شما اگر ميخواي عام مردم نبيننش همون 2 تا برنامه اي كه گغتم كارتو راه ميندازه اگر هم ميخواي از دست حرفه اي ها فرار كني كه هيچ فرقي بين هايد معمولي و سوپر هايد براي يه حرفه اي وجود نداره.
در ضمن اگر جستجو كني تو سايت هم روش استفاده از CDsecure هم روش استفاده از Ultraiso و هم طريقه سوپر هايد رو ميتوني پيدا كني.

سلام
خيلي ممنون از اينكه منو راهنمايي كرديد.

yashar8000
08-02-2007, 18:46
سلام دوست عزیز من واقعا خوشحالم که با دوستایی مثل شما باتجربه و آگاه آشنا شدم اجازه بدین بخاطر زیاد نشدن حجم فیلم قسمت بعد از قفل گذاری را آپلود کنم تا آگه ایرادی نداشت خودشو هم آپلود کنم

sooshiyanet
08-02-2007, 18:46
Ali_Reza_Nazari عزيز

كار با UltraIso خيلي راحت تره و من اين رو پيشنهاد ميكنم (( به جاي CD Secure ))

فقط كافيه شما فايل ها رو به UltraIso منتقل كني (( به وسيله ايميج يا درگ و دروپ )) و روي دكمه هايدن كردن كليك كني

===============

ياشار جان اين روز ها خيلي زحمت ميكشي و من ازت ممنونم ، روش هاي خوب هم كم كم به دست مياد نه يكدفعه ،

===============

در ضمن دوستان در مورد Crystal Player يك توضيحي بدن چون براي من Error ميده و ميگه بايد به سايت متصل بشه

آخرش هم هيچي به هيچي ميشه

===============

ياشار جان با Movie Maker هم ميشه حجم فايل رو كم كرد

===============

hakhamanesh
08-02-2007, 20:38
سلام دوست عزیز من واقعا خوشحالم که با دوستایی مثل شما باتجربه و آگاه آشنا شدم اجازه بدین بخاطر زیاد نشدن حجم فیلم قسمت بعد از قفل گذاری را آپلود کنم تا آگه ایرادی نداشت خودشو هم آپلود کنم
خواهش ميكنم ياشار جان فقط لطف كن تا فردا صبح كه جمعه هست و بيكاريم بزارش تا روش كار كنيم

farid ejay
09-02-2007, 10:43
این برنامه فایل هارو به صورت data در میاورد

hakhamanesh
09-02-2007, 12:08
این برنامه فایل هارو به صورت data در میاورد

خوب اين كه همون چيزيه كه ياشار تو فيلم نشون داده.آقا جون تو يه كلام Cryptcd زماني به درد ميخوره كه شما يه سيدي خصوصي داري و روش پسورد ميزاري تا فقط خودت بتوني اطلاعات داخلشو ببيني نه اينكه با اين برنامه قفل بزاري بعد بديش تو بازار.
در ضمن فايل هارو به صورت Data در مياره ديگه يعني چي؟ :blink:
مگه فايلها خودشون ديتا نيستن كه اين برنامه حالا بخواد بياد اونا رو ديتا كنه .اين برنامه مياد فايل رو كد ميكنه و با پسوند dat ذخيره ميكنه بعد شما وقتي پسورد رو درست وارد كني فايلهاي dat كه درواقع فايلهاي كد شده هستند از حالت كد خارج ميشن.

farid ejay
10-02-2007, 18:53
خوب اين كه همون چيزيه كه ياشار تو فيلم نشون داده.آقا جون تو يه كلام Cryptcd زماني به درد ميخوره كه شما يه سيدي خصوصي داري و روش پسورد ميزاري تا فقط خودت بتوني اطلاعات داخلشو ببيني نه اينكه با اين برنامه قفل بزاري بعد بديش تو بازار.
در ضمن فايل هارو به صورت Data در مياره ديگه يعني چي؟ :blink:
مگه فايلها خودشون ديتا نيستن كه اين برنامه حالا بخواد بياد اونا رو ديتا كنه .اين برنامه مياد فايل رو كد ميكنه و با پسوند dat ذخيره ميكنه بعد شما وقتي پسورد رو درست وارد كني فايلهاي dat كه درواقع فايلهاي كد شده هستند از حالت كد خارج ميشن.

اينو خوب گفتي:ohno:

yashar8000
16-02-2007, 02:17
سلام به تمامه دوستانه عزيز ببخشيد كه كمي دير آپلود كردم اينترنت چند روزيه قطع و وصل ميشه خودتون ميدونيد اينترنت در ايران يعني كشك . بگذريم . اين فيلمي كه واستون
آماده كردم به صورت فلشه و نيازي به كريستال پلير نيست . در اين روش اطلاعات سي دي به راحتي كپي زده ميشه ولي خطاي اورجينال ديسك ميده. در نتيجه ايزو باستر اگه
اطلاعات را استخراج كنه . به هيچ دردي نمي خوره. ضمنا تمام برنامه هاي رايت و كپي براحتي ايميج ور ميدارن ولي خطاي اورجينال ديسك ميدن. اگه اين روش هم به دردتون نخوره . فقط يه راه ديگه هم بلدم كه در عين خوبي و قدرتش خيلي خنده دار و كلافه كننده است و عمليت قفل گذاري حدودا يه هفته طول ميكشه ((((در اين روش آخري تمام نرم افزار ها از داخل يه پوشه ي ايليگال صدا زده ميشه كه خود اين پوشه ايليگال نه به هارد كپي ميشه و نه اين پوشه باز ميشه تا شما درونشو ببيني. پس فقط كسايي مي تونن به نرم افزار ها دسترسي داشته باشن كه ايزو باستر دارن . حا لا به نظر شما من براي حل اين مشكل چي كار كردم كه هم قويه وهم خنده دار؟؟؟؟)))

اينم لينك دانلود راه سوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
16-02-2007, 13:59
سلام
ممنون از شما به خاطر تهیه این آموزش ها
بای

hakhamanesh
16-02-2007, 14:05
ياشار جان ممنون الان دارم دانلودش ميكنم ببينم چه جورياست

hakhamanesh
16-02-2007, 15:40
ياشار جان اول ايول به هيكل
دوم ايول به آموزش خيلي زحمت كشيدي
اين يكي خيلي از قبلي بهتر بود حالا نقاط قوت و نقاط ضعف اين قفل رو بررسي ميكنيم
اول نقاط قوت:
1-قرار ندادن تراك هاي اضافي و همين طور بد سكتور در قفل كه باعث سازگاري پايين با يكسري درايوها ميشود
2-با اون قسمتيش كه كلون سيدي ورژن قديمي هم نتونست كپيش كنه خيلي حال كردم
و اما حالا نقاط ضعفش:
1-در اين قفل شما در صورتي ميتوني از دست ايزوباستر راحت باشي كه ديتاهاي شما فايل exe باشه يعني اگر فايلهاتون مثلا avi باشه اين روش توفيقي نداره
2-فايلها با برنامه tzexecutable protector محافظت شدن كه خوب بعد از اكستركت شدن فايلها روي هارد ميشه قفل رو از روي فايل اصلي برداشت و دورش زد من خودم اين كار رو با فايلهاي پروتكت شده با tz executprotecttion قبلا انجام دادم(كه خوب البته كار هر كسي نيست)
در كل ميشه گفت اين قفل خيلي جاها كار راه بندازه و ميشه ازش استفاده كرد اما نه براي برنامه هايي كه ارزش تجاري دارن.
در ضمن آيا شما جلوگيري از كپي شدن رو با نرم افزارهاي pregap و alcohol120% هم تست كردي؟
اگر لطف كنيد و آموزشش رو هم بذاريد تا بيشتر بشه روش كار كرد ممنون ميشم البته لطف كن مثل اين سري نزاري 2 هفته ديگه آپلود كني.

M.C.
17-02-2007, 11:40
سلام !
این هم فیلم آموزشی
که مهدی جان گفته بودن اینجا آپلود شود!
*** Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])***

yoosofy
17-02-2007, 12:19
سلام به تمامه دوستانه عزيز ببخشيد كه كمي دير آپلود كردم اينترنت چند روزيه قطع و وصل ميشه خودتون ميدونيد اينترنت در ايران يعني كشك . بگذريم . اين فيلمي كه واستون
آماده كردم به صورت فلشه و نيازي به كريستال پلير نيست . در اين روش اطلاعات سي دي به راحتي كپي زده ميشه ولي خطاي اورجينال ديسك ميده. در نتيجه ايزو باستر اگه
اطلاعات را استخراج كنه . به هيچ دردي نمي خوره. ضمنا تمام برنامه هاي رايت و كپي براحتي ايميج ور ميدارن ولي خطاي اورجينال ديسك ميدن. اگه اين روش هم به دردتون نخوره . فقط يه راه ديگه هم بلدم كه در عين خوبي و قدرتش خيلي خنده دار و كلافه كننده است و عمليت قفل گذاري حدودا يه هفته طول ميكشه ((((در اين روش آخري تمام نرم افزار ها از داخل يه پوشه ي ايليگال صدا زده ميشه كه خود اين پوشه ايليگال نه به هارد كپي ميشه و نه اين پوشه باز ميشه تا شما درونشو ببيني. پس فقط كسايي مي تونن به نرم افزار ها دسترسي داشته باشن كه ايزو باستر دارن . حا لا به نظر شما من براي حل اين مشكل چي كار كردم كه هم قويه وهم خنده دار؟؟؟؟)))

میشه بگی کجای این فایل آموزشی هست فقط تو نرم افزار های مختلف قفل رو تست می کنی مثل اینکه آموزشش رو یادت رفته

yashar8000
17-02-2007, 12:56
سلام دوست عزیز شما تازه اومدی بدونه اینکه تمامه مطالب را بخونی میای زود نظر می دی . چون من دو تا آموزش قبل از این فیلم سومی ساخته بودم دوستان نپسندیدند و هر کدوم اشکالاتی از برنامه و نقاط ضعفشون حرف زدند
و گفتند این روش ها به درد نمی خوره . به همین جهت من به دوستان گفتم که این فیلم سومی بخاطر اینکه حجمش زیاد نشه . اول خودشو میزارم بعد آموزشش را . تا اگه اشکالی ندیدن قسمت آموزشش را آپلود کنم. لطف کنید قبل از پرسیدن سوال ؟ اول یه تگاهی به تاپیک بندازید بعد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در رابطه با جواب دوست خوبم هخامنشض باید بگم که این نقاط ضعفی که گفتی هیچکدام در رابطه با این قفل صدق نمیکنه. هر روشی که از فکرت خطور کنه و هر نرم آفزاری که از ذهنت بگزره حتی نرم افزارهایی که تا به حال اسمشونو نشنیدی . نه فابل دور زدن و نه قابل کپی زدن است. این همون قفلی هست که یه بار تعریفش می کردم
تنها راه فقط و فقط و فقط کرک است . که آنهم هر کرکری نمی تونه. من خودم تو کار کرک و قفل شکنی و این حرفها
هستم دیگه نمی تونی ایراد در بیاری. هر کس می خواد در رابطه با قفل بیشتر بدونه فقی email بزنه yashar_arnold1@yahoo.com

در ضمن به اون قفل آخری که بهتون کفتم (خنده دار و قوی و کلافه کننده) فکر کنید هر کس بتونه کشف کنه یه جایزه خوب از طرف من داره چون من به فکر آن کس ارزش قائلم

yoosofy
17-02-2007, 13:04
یاشار آموزشش رو بذار من که پسند کردم
فکر کنم مثل این نرم افزار TZ Executable Protector عمل کنه

sooshiyanet
17-02-2007, 14:15
ياشار جان چه خوب شد كه باز برگشتي ؛

ممنون از زحماتي كه ميكشي ،

اگر شد فايل آموزش اين شيوه رو زود تر آپلود كن

hakhamanesh
17-02-2007, 16:29
ياشار جان منتظر آموزشت هستم فقط لطف كن مثل دفعه هاي قبل نزاري 2 هفته ديگه آپلود كني
با تشكر و موفق باشي

yashar8000
18-02-2007, 12:49
سلام برای راه سوم اینو بگم که من این قفل را با یه نرم افزار مخصوص گزاشتم . ولی برای اینکه شبیه این باشه می تونین از نرم افزارهای tz exe و tzcopy و ultra iso استفاده کنید که من در فیلم دوم با این روش فایل exe سی دی کرایپت را اینکریپت کردم . با این روش می تونید تمامه نرم افزار ها را اینکریپت کنید . ولی به قول دوستمون هخامنش در این روش اگه کسی زرنگ باشه می تونه با نرم افزار tz exe تمامه نرم افزارها را به حالت اولشون بر گردونه . و اینم باز 90 درصد بلد نیستند. من دارم آموزش چهارم را براتون به صورت پی دی اف حاضر میکنم. هنوز کسی در موردش فکر نکرده (قوی _خنده دار_ کلافه کننده) بابا لااقل یه نظر بدین

mahdi1535
18-02-2007, 14:46
خوب این نرم افزار مخصوصت را برای دانلود نمی ذاری ؟

hakhamanesh
18-02-2007, 14:58
من دارم آموزش چهارم را براتون به صورت پی دی اف حاضر میکنم. هنوز کسی در موردش فکر نکرده (قوی _خنده دار_ کلافه کننده) بابا لااقل یه نظر بدین
1- تو كه هنوز آموزش قبلي رو نذاشتي كه داري ميري سراغ بعدي

2-قوي -خنده دار و كلافه كننده پس بايد بيشتر يه ايده باشه تو قفل گذاري كه احتمالا كار قفلگذاري راحته اما شكستنش سخته
در ضمن من در آموزش دومت از اون قسمت كه كلون نتونست سيدي رو كپي كنه خيلي خوشم اومد لطفا آموزش اون رو بزار

mdchicho
18-02-2007, 15:04
خوب من تمام این تاپیک رو خوندم خیلی واسم جالبه حالا این روش آخری که میگید رو اگر بگذارید ممنون میشم .

sooshiyanet
18-02-2007, 16:40
ياشار جان آموزش راه سوم چي شد پس ؟؟؟

mehdi_7070
19-02-2007, 15:22
من دانلود كردم ...

ولي خوب تا آموزش نباشه ، نميشه در موردش حرف زد و بررسي كرد ...

yashar8000
20-02-2007, 09:45
سلام به تمام دوستانه عزیز اینم فایل آموزش به صورت pdf

ehsan30
20-02-2007, 13:16
سلام
یاشار عزیز ممنون انگار حجم آموزشت کم شده خدارو شکر.
بای

hakhamanesh
20-02-2007, 16:53
سلام ياشار جان از اينكه اين وقت شب زحمت كشيدي و اين آموزش رو ساختي خيلي متشكرم ولي با توجه به اينكه بايد اشكالات امنيتي هر قفلي بررسي بشه اين آموزش رو هم نگاه كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن جهت آموزش بيشتر به اين عكس هم كه در Ollydbg گرفته شده توجه نماييد

yashar8000
20-02-2007, 19:25
سلام هخامنش عزیز می دونستم با شما ضعف این قفل را پیدا می کنی مثل دفعه قبل خود شما می دونی که این روش ها را فقط کرکر ها می دونن . مطمئن باش کسی که گواهینامه icdl هم داشته باشه نمی تونه این روش ها را بفهمه . این روش ها در کل برای 80 در صد عموم می تواند کار ساز باشد شایدم بیشتر .
برای کرکر ها هیچ مخدودیتی نیست

در ضمن در این تاپیک ما قصد داریم با ایزوباستر مقابله کنیم آیا در روش دوم و روش چهارم می تونستی با ایزو باستر کاری انجام بدی یا نه؟. شما می آیی از دیگر نرم آفزار ها یا دیگر ضعف های خیلی ریز می ایی به مقابله با ایزو باستر که نمی یای با خود ایزو باستر که نمی یای و من این قفل ها را فقط برای مقابله با ایزو باستر مطرح کرم

شما اگه راست می گی یه ایراد برای قفل سوم در بیار

مطمئن باش ایزو باستر در مقابل روش های دوم و چهارم نا کام است اگه از جاهای دیگری کمک نگیری فقط با ایزو باستر بیا جلو . چون هدف این تاپیک مقابله با ایزوباستر است

sooshiyanet
21-02-2007, 19:55
ياشار جان آموزش قفل سوم چي شد ؟؟

اون برنامه خاص كه گفتي داستانش به كجا رسيد ؟؟

دستت درد نكنه بابت زحماتت ياشار جان

===============

ياشار من پيشنهاد ميكنم يك عكس از خودت بزاري توي Cd و توي يك فايل Txt بگي هر كس Cd منو رايت كنه ميام گردنش و خورد ميكنم ؛ باور كن هيچ كس جرات نميكنه Cd رو كپي كنه ؛ ميشه قوي ترين قفل دنيا ««-- شوخي

SCC
22-02-2007, 15:05
--------------------- -----------------------------

SCC
22-02-2007, 15:06
یاشار جان از بابت زحماتی که می کشی ممنون - ولی فکر می کنم قیمت سیدی که برای فروش گذاشتی خیلیه بیاد زیر دستم حتما کرکش می کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آموزش درست کردن پوشه های متوالی خیلی جالبه - عمر حضرت نوح میخواد از بین 31 هزار پوشه فایل رو پیدا کنه.

منتظر آموزشهای بعدی شما هستم - بای

yashar8000
22-02-2007, 15:48
سلام به تمام دوستان عزیز این نرم افزار قیمتش خیلی ارزان است . چون قیمت خودش تو بازار 200000 تومان است که قفل تلفنی داشت + فقط می تونستی 10 بار قفل بزاری که کرکش کردم و 50 تومان می فروشم . تازه آن چیزهای دیگری هم که گفتم به عنوان اشانتیون است.
یه روش دیگه هم برای مقابله با ایزوباستر دارم واستون آماده می کنم . ولی این دفعه دیگه خودم ضعفشو می گم .
این روش آخری بهترین قفل برای قفل گزاشتن روی پی دی اف و ورد و ...... است . چون با روشی که هخامنش جان گفتند هم قابل پیدا شدن نیست. چون اصلا اگزه ای در کار نیست.
منتظر جوابها و نظراتتون هستم
در ضمن به هیکل من نگاه نکنید من تا حالا آزارم به یه مورچه هم نرسیده
ارادتمند همه ی شما yashar@yahoo.com y4shar@gmail.com

SCC
22-02-2007, 17:08
دوست عزیز سایت آنریل مدتی هست که مشکل پیدا کرده شما ایمیلتون رو به ایمیل زیر بفرستین.

mb.hacker@gmail.com

در مورد قیمت هم نمیشه روی نرم افزار کرک شده قیمت گذاشت - تیم آنریل مترجم پدیده 8 رو که 600 هزار تومان بود کرک کرد و بدون هیچ هزینه ای در اختیار عموم گذاشت. خوب بگذریم به هر حال اگه سوالی دارین به همین ایمیل بفرستین

mehdi_7070
22-02-2007, 21:52
yashar8000 جان !

تبليغات در انجمن ممنوع است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي بار چندم هست كه دارم بهتون تذكر مي دهم

در صورت تكرار ، طبق قوانين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برخورد خواهد شد ...

hakhamanesh
23-02-2007, 15:00
این روش آخری بهترین قفل برای قفل گزاشتن روی پی دی اف و ورد و ...... است . چون با روشی که هخامنش جان
گفتند هم قابل پیدا شدن نیست. چون اصلا اگزه ای در کار نیست.
منتظر جوابها و نظراتتون هستم

ياشار جان حتي فايلهايي نظير پي دي اف و ورد هم به هر حال توسط يك فايل اگزه اجرا ميشن مثلا فايلهاي ورد با فايل اجرايي winword.exe اجرا ميشن يا فايلهاي پي دي اف با فايل اجرايي اكروبات ريدر اجرا ميشن و با ديباگ كردن اين فايلهاي exe ميشه فهميد كه اين فايلها از چه مسيري اجرا شدن.فقط كافيه كمي با توابع API آشنايي داشت.
در رابطه با اين موضوع هم كه شما ميفرماييد 80 درصد مردم اين راهها را بلد نيستند بايد عرض كنم نه 80 درصد بلكه 99.99 درصد مردم اين راهها را بلد نيستند اما مشكل اينجاست كه مخاطبين قفلها هيچ گاه مردم عادي نيستند بلكه كركر ها هستند.
در رابطه با اين موضوع هم كه ميفرماييد اين روش بهترين قفل براي قفل گذاشتن روی پی دی اف و ورد است اصلا فرض كنيد مثلا فايل ورد را هيچ احدي نتواند پيدا كند و اصلا هيچ كركري هم در دنيا وجود ندارد اما يك راه حل خيلي ساده براي عبور از اين قفل شما آن هم در عرض 5 ثانيه و توسط يك كاربر خيلي معمولي وجود دارد ولي اين بار دوست دارم خودتان اين راه حل را پيدا كنيد و من هيچ چيز نميگويم از اعضاي ديگر پيسي ورد هم ميخواهم در رابطه با اين روش چيزي نگويند تا خود ياشار كمي فكر كند و روش عبور از قفل را بفهمد و خودش براي همه ما آن را بنويسد

yashar8000
24-02-2007, 18:45
سلام الان که نوشته هاتونو خوندم تنها راه به نظرم..... برای یک کابر معمولی امکان سرچ یا همون جستجو است !!!!!!!!! ولی به نظر من.... با چند تا ترفند خاص این کارم عملی نیست . حالا باز فکر می کنم
از دوست خوبم هخامنش جان ممنونم . و باید بگم من در مقابل شما تسلیم هستم.

hakhamanesh
24-02-2007, 23:46
سلام الان که نوشته هاتونو خوندم تنها راه به نظرم..... برای یک کابر معمولی امکان سرچ یا همون جستجو است !!!!!!!!! ولی به نظر من.... با چند تا ترفند خاص این کارم عملی نیست . حالا باز فکر می کنم
از دوست خوبم هخامنش جان ممنونم . و باید بگم من در مقابل شما تسلیم هستم.
سلام ياشار جان در رابطه با قضيه تسليم بودن بايد عرض كنم بنده خاك پاي تمام بچه هاي پيسي ورد و همه كسايي(با فتحه بخوانيد :blush: ) كه در زندگي به من چيزي ياد داده اند بوده و هستم در باره سرچ هم خوب درست حدس زدي ولي يه راه حل ساده تر هم هست كه فقط 5 ثانيه طول ميكشه اگه گفتي :biggrin:

Morteza_SOS
31-03-2007, 16:07
به نام خدا
با سلام لطفا اگر ممکن است تمامی لینک های دانلود موجود در این تاپیک را در جایی دیگر آپلود کنید .
متشکرم

artin
16-04-2007, 00:32
میشه لطف کنین جای دیگه upload کنین ؟
هیچ کدوم از لینکها کار نمی کنه ...................

yashar8000
17-04-2007, 08:30
چشم حتما ولی دوستان شاید شما هم مثل بقیه دوستان خوشتون نیاد و فقط نفرینتون برای ما بمونه

persiankitty
17-04-2007, 08:33
چشم حتما ولی دوستان شاید شما هم مثل بقیه دوستان خوشتون نیاد و فقط نفرینتون برای ما بمونه

ناز ميكني ياشار آرنولد ؟ چرا خوشمون نياد ؟ دعات هم مي كنيم كه همه اون نفرينها بي اثر بشه.

yashar8000
17-04-2007, 13:27

اگر دانلود نشد رفرش کنید

yashar8000
18-04-2007, 20:44
سلام دریافت شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hakhamanesh
18-04-2007, 21:06
دانلود شد مشكلي هم نيست ممنون

kourosh_sos
19-04-2007, 01:28
ياشار جان مرسي

ehsan30
20-04-2007, 09:54
سلام
لینک سالم هستش .
ممنون یاشار جان .
بای

meysamfire
23-04-2007, 17:49
سلام بچه ها
اگه می خواین isobuster نتونه کاری بکنه ... می تونی مثلا 130 تراک مجازی به سیدیت اضاف کنی تاisobuster بزنه blank و همچنین الکول اصلا نمی تونهسی دی رو بخونه و قفل می کنه
ولی رو بعضی سی دی رام ها جواب نمی ده
من امتحان کردم
فقط کلون می تونه رایتش بزنه
حتی پره گپ هم نمی تونه کاری بکنه
ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههه
بای

persiankitty
23-04-2007, 19:35
سلام بچه ها
اگه می خواین isobuster نتونه کاری بکنه ... می تونی مثلا 130 تراک مجازی به سیدیت اضاف کنی تاisobuster بزنه blank و همچنین الکول اصلا نمی تونهسی دی رو بخونه و قفل می کنه
بای

بيخود نيست كه ميگم ساعتي 25000 تومن . چطور ميشه بيشتر از 99 ترك در يك سي دي ساخت ؟ استاندارد جديد اختراع كرديد ؟ حالا فرضا ما چنين كاري كرديم ... چند درصد از درايوها باهاش كار ميكنند ؟ 10 درصد ؟

SILWESTER
23-04-2007, 20:08
پرشین جان! این دوستمون خیلی باصفاست. آتیششم تنده! بهش تخفیف بده!

hakhamanesh
23-04-2007, 20:44
به نظر من كه اضافه كردن ترك مجازي به سيدي ديگه منسوخ شده خيلي راحت هم كپي ميشه اضافه كردن اين تركها فقط سازگاري سيدي با سي دي رامها رو پايين مياره
در ضمن پرشين ساعتي 25000 تومان خيلي خوب قيمت دادي والا كسي كه 5 ساعت با شما بشينه خداي اين صحبتا ميشه ميتونه خودش از اين راه پول دربياره.

ess3nce
02-06-2007, 08:43
سلام
هيچکدام از فايلها قابل دانلود نيست
در ضمن تاپيک رو بخونيد همش از هم سوال کرديد ولی راهی رو که رفتيد نگفتيد
خواهشا روشی رو که ميگيد حتی اگه ساده هم هست بنويسيد

QUOTE=hakhamanesh] در باره سرچ هم خوب درست حدس زدي ولي يه راه حل ساده تر هم هست كه فقط 5 ثانيه طول ميكشه اگه گفتي :biggrin:[/QUOTE]

pejmanp
05-06-2007, 21:11
خواهشند این تاپیک رو نببنید
کسی راه جدیدی پیدا نکرده
یاشار نمی خواهی اسم اون نرم افزارو بگی

yashar
05-06-2007, 21:20
دوستان عزیز من یه روش نسوه نیمه بلدم که بازم اسمشو نمیشه گذاشت روش

خوب.
1.شما با tz executable protector ورژن Beta 3.2( که تو خوده سایت tz هست ولی ف ی ل ت ر ه) فایل اصلی تون رو به یه فایل با هر اسمی به حجم 2000000000 بایت وابسته کنید.

2.بعد یه فایل با همون اسمی که فایل اصلی رو به هش وابسته کردید رو تو روت اصلی سیدی بذارید و یه ایمیج از سیدی تهیه کنید. (مثلا:Lock.dll) توجه کنید که پسوندش هم یکی باشد.بهتره که یکی از فایل های copy killer باشه

3.خوب گیر کار اینجاست.من از دوستان می خوام که من رو راهنمایی کنند.
اگر ما فایل رو با tz copy protection افزایش حجم بدیم iso buster حجم اصلی فایل رو استخراج می کنه.و هر کسی می تونه با نرم افزار tz دوباره فایل رو به حالت اولش دربیاره و...

ولـــــــــــــــــــی اگر ما فایل رو به روش دستی افزایش حجم بدیم دیگه iso buster نمی تونه حجم اصلی فایل رو بیرون بکشه.ولی من نمیدونم چطوری باید فایل رو به روش دستی افزایش حجم داد این رو هم بگم که با
hex editor هم امتحان کردم .

نمونه این روش در قفل سیدی گل های شادی که قفل نگهبان ورژن Golden Edition 3.0 هست به کار رفته

نکـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــته: بهتره که از tz executable protector express استفاده کنید چون در این ورژن قسمتی از فایل اصلی رو جدا میشه.ولی چون من با این برنامه مشکل دارم نتونستم با هاش کار کنم

pejmanp
05-06-2007, 21:56
یعنی هیچ کاری نمیشه کرد که ایزو باستر نشون نده

yashar
05-06-2007, 22:17
تنها راهش خراب کردن iso که اونم کمی سخته.

hakhamanesh
05-06-2007, 23:12
تنها راهش خراب کردن iso که اونم کمی سخته.
كه اونم با تنظيمات خواص ايزوباستر بي اثر ميشه...
تنها راه اساسي Encrypt كردن ديتاهاست و والسلام...

yashar
06-06-2007, 20:57
دوستان خوب من. این سیدی قفل داره و iso buster نمیتونه فایل ها رو بخونه

با توجه به مقاله خراب کردن iso فقط میتوان قسمت قرمز رنگ که همون فایل iso هست را از دید iso buster مخفی کرد.ولی اینجا قسمت آبی رنگ هم خراب شده و سیدی به خوبی کار میکنه.
اما اگر من قسمت آبی رنگ رو خراب میکردم سیدی اصلا اجرا نمیشد.

لـــــــینک عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yashar
06-06-2007, 21:11
دو تا عکس دیگه که با iso buster و ultraIso ایمیج رو باز کردم

در ضمن قفل سیدی امین است

SILWESTER
06-06-2007, 22:55
سلام!
به نظر من تمام این فایل ها گاربیج هستند. خیلیشون هم اصلا پسوند ندارند که تکلیفشون معلومه
مسلما وقتی اسم فایلی ؟؟؟؟؟؟ باشه ایزو باستر هم همون اسم را نشون میده. اون سیب و گلابی هام برای مزه شه! امین لاک رو من دیدم. چیزی برای گفتن نداره

hakhamanesh
06-06-2007, 23:34
حالا شما تو اين عكس ها مثلا چه شاهكاري ميبيني؟...
يه مشت فايل كه حجمشون به طور مجازي بالا رفته و يه سري كاراكتر غير مجاز...

yashar
07-06-2007, 10:59
مشکل اینه که اون چطوری این کارو می کنه و فایل ها رو مخفی می کنه؟

hakhamanesh
07-06-2007, 11:58
با برنامه UltraIso شما خودت هم ميتوني خيلي راحت مخفي كني...
با همون UltraIso يا Winiso ميتوني كاراكتر غير مجاز بدي...
با TZCopyprotection هم ميتوني حجم مجازي به فايلها بدي...

yashar
07-06-2007, 20:08
این کاری که روی این قفل انجام شده هیچ کدوم از این ها نیست چون این شرکت با win hex کار می کنه اگر خواستید میتونم عکس ایمیج رو با win hex بذارم ولی کارش خراب کردن iso نیست

SILWESTER
08-06-2007, 01:16
این کاری که روی این قفل انجام شده هیچ کدوم از این ها نیست چون این شرکت با win hex کار می کنه اگر خواستید میتونم عکس ایمیج رو با win hex بذارم ولی کارش خراب کردن iso نیست
می بایست سعی و تمرین کرد تا نادانسته ها را دانست. افزایش حجم به بیشتر از 2047 مگ در یه مقاله در همین انجمن توضیح داده شده. بگردی پیداش میکنی

yashar
08-06-2007, 18:03
من می دونم چطوری میشه این کارو کرد ولی سوال من اینکه با چه روشی قسمت آبی رنگ ایمیج رو (تو عکس مشخص کردم) از دست iso buster حفظ کرد

hakhamanesh
08-06-2007, 20:58
من می دونم چطوری میشه این کارو کرد ولی سوال من اینکه با چه روشی قسمت آبی رنگ ایمیج رو (تو عکس مشخص کردم) از دست iso buster حفظ کرد
من نميدونم چرا شما اينقدر خودتونو اذيت ميكنيد...
بابا ما كلي وقتمونو سر مقابله با ايزوباستر گذاشتيم نشد كه نشد...
تنها راه همون طور كه پرشين و سيلوستر هم گفتن رمزگذاري داده هاست و والسلام.

yashar
08-06-2007, 21:45
به به،ان قدر زود جا خوردید.
هیچ کاری نشد نداره
چطور این شزکته تونسته این کارو کنه ولی ما نتونیم
من چند وقت پیش که داشتم ایمیج همون سیدی رو با win hex نگاه می کردم به نکته جالبی برخوردم .این نکته اینکه این شرکت کاری با ایزو نداره.ولی بجاش یه کاره دیگه میکنه که خودتون تو عکس ببینید:

لینک عکس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن همه اون هایی رو که درشون خط کشیدم در همه فایل ها تکرار شده اند

SILWESTER
09-06-2007, 23:36
سلام!
من که هنوز نفهمیدم کجای جولیت را خظف کرده. تمام فایل ها و فولدر های اصلی برنامه سر جاش هست. یه نگاهی به عکس خودت بنداز

من چند وقت پیش که داشتم ایمیج همون سیدی رو با win hex نگاه می کردم به نکته جالبی برخوردم .این نکته اینکه این شرکت کاری با ایزو نداره.ولی بجاش یه کاره دیگه میکنه که....
از این عکس هم چیزی دسگیرم نشد. یه کم بیشتر بگو ببینم چی به چیه؟

yashar
10-06-2007, 16:35
دوست عزيز منم نمي دونم اين شركت از چه روشي استفاده مي كنه ولي هر چي هست ايزو رو خراب نكرده
بعد من عكس رو به اين خاطر گذاشتم كه شايد شما و بقيه دوستان بتونيد به من كمك كنيد

dlerdler
07-08-2007, 11:37
salam yashar
aon ray shma paida kardid zd isoboster chgora ager roshy kar bama bge

Reza goli
07-08-2007, 20:06
بسم رب شهدا!

دوست عزيز منم نمي دونم اين شركت از چه روشي استفاده مي كنه ولي هر چي هست ايزو رو خراب نكرده
بعد من عكس رو به اين خاطر گذاشتم كه شايد شما و بقيه دوستان بتونيد به من كمك كنيد

آخر داداش من اگر که Iso را خراب نکرده باشد چه کار می تواند بکند!!!
تازه برنامه TZ هم فایل را خراب می کند.
حالا شما ایمیج سی دی را از کجا گیر آورده ای؟؟؟ (یک جای کار می لنگد:21::21:)

yashar
07-08-2007, 22:49
بسم رب شهدا!

آخر داداش من اگر که Iso را خراب نکرده باشد چه کار می تواند بکند!!!
تازه برنامه TZ هم فایل را خراب می کند.
حالا شما ایمیج سی دی را از کجا گیر آورده ای؟؟؟ (یک جای کار می لنگد:21::21:)

خودم ایمیج گرفتم

چووووووووووووووووون قفل امین حرفی برای گفتن نداره

ژولی لسکو
16-09-2007, 07:12
سلام
یه آدم مشتی پیدا بشه آموزش راههای 2 و 3 و Pdf رو دوباره آپ کنه چون همه حذف شدن
خداییش کمک کنید
ممنون

ژولی لسکو
16-09-2007, 18:54
جان داداش یکی بیاد این لیکها رو راه بندازه
کسی هوای تازه واردها رو نداره؟
فقط راه یک سالمه 2 و 3 و Pdf خراب شده.
ممنون

ehsan30
16-09-2007, 19:45
ممنون

سلام
من خودم داشتم که از روی هاردم پاک شده ، وگرنه حتما در اختیارتون قرار میدادم :10:
از دوستان اگر که کسی امکانش را داره برای دوست خوبمون آپلود کنه .
ممنون از شما :20:
بای

ژولی لسکو
18-09-2007, 08:10
سلام

آخر معرفت یعنی احسان سی
هرچی بلده آموزش کرده گذاشته و به دیگران کمک میکنه
کاش مدیر میشدی تا اینجا نظم پیدا کنه
تاپیکها دارن یکبار مصرف میشن
کسی نیست 3 تا لینک ترمیم کنه
اگه کسی عضو جدید شد نباید آموزشهای قبلی رو یاد بگیره و خیلی حرفهای دیگه
از اینکه راست و حسینی داری کمک میکنی یه دنیا ممنونتم

dlerdler
30-09-2007, 13:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سبرهيدن را كول خورد

dlerdler
03-10-2007, 20:11
فايهامون داخلى يك فولدر بةنام <*|guard|*>قرار دادةم با ان فولدر داخلى يك فولدر ديكة با نامى com1قرار دادم هم با مولتى ميديا بيلدر يك اتوران براش نويشتم فايهاشون داخى فولدرها ميخونة با ان روش كاربر عادى نمى تونة فولدةر ها باز كنات هم اكر با ايزو هم در بياريت اتورانش نميتوانات فايل هارو بةيدا كنات؟؟؟؟؟

peyman khatar
03-10-2007, 21:56
سلام
باز هم كه عربي نوشتي
.........................................
خوب اين كه مشخصه وقتي مالتي مديا بيلدر مي خواد فايل ها رو بخونه نمي تونه مسيرش رو پيدا كنه ....
اگه كسي بخواد دورش بزنه مياد فايل ها رو استخراح ميكنه و بعد هم يك ايميج درست ميكنه و فولدرهايي رو كه گفتي ايجاد مي كنه و فايل ها رو داخل اونها مي ريزه حالا ... راخت ازسي دي شما كپي گرفته و فايل هاي شما رو بيرون كشيده ...
.........................................
يكم مطالب قبلي رو بخونيد و لعد در انجمن پست بديد
ژباي

ehsan30
03-10-2007, 23:31
سلام
dlerdler و peyman khatar لطفا رعایت کنید ، خدا وکیلی خودتون ببینید
در چند تا تابیک این پست ها تکرار شده ؟؟
ممنون :)
بای

SILWESTER
03-10-2007, 23:42
ممنون
شما كدوم لينك ها را ميگين پاك شده؟ آموزش هاي ياشار 8000 رو ميخواين ببينين؟
اگه اينترنت مفتي داري بگو تا برات آپلود كنم چون اگه بخواي با اينترنت پولي دانلود كني كلاه سرت رفته
كلهم ... شعره محضه اين آموزشها!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ژولی لسکو
04-10-2007, 07:03
سلام سیلوستر عزیز
والله پولی هست این اینترنت بیصاحاب آنهم از نوع دیزلی هندلی
اینطور که شما گفتی که نیاز به دانلود که نداره نیاز به استغفار هم داره!
اگه بدرد نمیخوره نمیخاد بذارید
اگه نکته ای چیزی آموزشی درش هست اون Pdf رو برام بذار
در هر صورت ممنون از توجهت
قربانت ژولی

SILWESTER
05-10-2007, 00:48
سلام!
فقط يه نكته تو اون آموزش ها بود (آموزش سوم فكر كنم بود)كه من نمي دونستم. استفاده از برنامه tzexe 2.0 beta 6 . اين برنامه روش كار جالبي داره در برنامه هاي رايگان. اگه بتونين يه سي دي با يه manifacture كم ياب پيدا كنين كپي آن برابر اصل در نمياد. ابته به راحتي reverse ميشه كه مهم نيست. خيلي ها بلد نيستند.
شما پي خوي برنامه باش سوالي بود در خدمتيم!!!!!!

ژولی لسکو
05-10-2007, 08:06
سلام سیلوستر عزیز
میرم دنبال tzexe 2.0 beta 6 ببینم چه فرقی با بقیه داده
خط دوم رو هم خدایی درست نفهمیم من آماتورم!
دوستت دارم

SILWESTER
07-10-2007, 01:52
سلام!
منظورن در خط دوم اينه كه يكي از چيزايي كه اين برنامه چك ميكنه نام توليد كننده سي دي هست. تولي كنندگان قبلا زياد بودن تو بازار ايران مثل magnatic data - prodisk - cmc media يا .... ولي الان كه شركت ريز موج بازار ايران را به لجن كشيده با اين براند هاش - هر سي دي كه شما بري بخري نهايتا plasmon باشه.
حالا اگه سي دي اورجينال شما توليد كنندش cmc باشه و شما با tz روش قفل بزاري و طرف بياد سي دي شما را رايت كنه رو medisk قفل شما درست عمل ميكنه و جلو اجرا برنامه رو ميگره!!!
!!!!!!!!!!واي چقدر تايپ كردم !!!!!!!!!!!!!!

persiankitty
07-10-2007, 07:30
سيلوستر من يك تجربه اي دارم گفتم با شما درميان بگذارم. هر شركتي ممكنه هر كثافت كاري رو انجام بده ، اما در آينده ممكنه كار شما به همون شركت بيافته. به همين دليل توي مباحث عمومي اسم شركت ها رو به گند نكش. يعني شما راحت ميتوني بگي شركت X گند زده و خواننده اي كه بايد بفهمه هم خودش ميفهمه منظورت چيه ... تقريبا 90 درصد سي دي خام هاي موجود Remark هستند.

SILWESTER
08-10-2007, 00:22
سيلوستر من يك تجربه اي دارم گفتم با شما درميان بگذارم. هر شركتي ممكنه هر كثافت كاري رو انجام بده ، اما در آينده ممكنه كار شما به همون شركت بيافته. به همين دليل توي مباحث عمومي اسم شركت ها رو به گند نكش. يعني شما راحت ميتوني بگي شركت X گند زده و خواننده اي كه بايد بفهمه هم خودش ميفهمه منظورت چيه ... تقريبا 90 درصد سي دي خام هاي موجود Remark هستند.

در تهران 2 يا 3 شركت وجود داره كه اول اسمشون ريز موجه! من اسم كامل نبردم عزيزم

Reza goli
10-10-2007, 16:44
بسمرب شهدا!

فايهامون داخلى يك فولدر بةنام <*|guard|*>قرار دادةم با ان فولدر داخلى يك فولدر ديكة با نامى com1قرار دادم هم با مولتى ميديا بيلدر يك اتوران براش نويشتم فايهاشون داخى فولدرها ميخونة با ان روش كاربر عادى نمى تونة فولدةر ها باز كنات هم اكر با ايزو هم در بياريت اتورانش نميتوانات فايل هارو بةيدا كنات؟؟؟؟؟

خوب بعد طرف دیگر می آید و همین پوشه ها را می سازد پس بنابر این دوباره فایل ها همگی کارمی کنند.

Dr.Lock
30-10-2007, 11:31
از اينکه 1ماه نبودم عذر مي خواهم

غرض از مزاحمت يک فايلي را آماده کردم البته آموزش نيست بلکه نتيجه آن است مي خواستم اول نظر شما را بشنوم بعد آموزش 0k

اين هم لينک دانلود نتيجه

:5::5:

ehsan30
30-10-2007, 21:11
سلام

از اينکه 1ماه نبودم عذر مي خواهم

غرض از مزاحمت يک فايلي را آماده کردم البته آموزش نيست بلکه نتيجه آن است مي خواستم اول نظر شما را بشنوم بعد آموزش 0k

اين هم لينک دانلود نتيجه

:5::5:

فایلت یکم مشکل داره ، عکس شماره 5 باز نمی شه :20:

نتیجه گذاشتن هم زیاد جالب نیست ، می تونی خوده آموزش را

بگذار این جا :31: ممنون :20:

بای

ژولی لسکو
31-10-2007, 07:58
کاملا درسته عکس 5 باز نمیشه منتظر آموزشیم دکترجون

ژولی لسکو
16-11-2007, 15:32
دکترجون وارد غیبت کبری شدند!

h_radnoosh
06-01-2008, 13:46
میشهلینک آموزش 2 و 3 و pdf را برای ما آپلود کنید؟

Morteza_SOS
07-01-2008, 23:30
به نام خدا
سلام دوستان کسی نیست این آموزش های یاشار را جایی دیگه آپلود کنه ( چه خوب چه بد هر چی هست لطفا برای من و بقیه آپلود کنید ) .

h_radnoosh
15-01-2008, 22:24
کجایند آنها که دست ما را بگیرند؟

Morteza_SOS
16-01-2008, 09:05
کجایند آنها که دست ما را بگیرند؟

به نام خدا

عجله نکن دارن می یان بنزین گیرشون نیامده :46::13:

SILWESTER
16-01-2008, 23:22
سلام!
اگه مي بينين كسي آپلود نمي كنه واسه بنزين يا ... نيست. موضوع اينه اون آموزش ها چرت و پرته و ارزش آپلود نداره.

Morteza_SOS
19-01-2008, 06:29
سلام!
اگه مي بينين كسي آپلود نمي كنه واسه بنزين يا ... نيست. موضوع اينه اون آموزش ها چرت و پرته و ارزش آپلود نداره.

:46: مــــــــــمـــــــــــــ نــــــــــــــــو نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ

Reza goli
11-02-2008, 22:04
بسم رب شهدا!

اگر میشه یکی از بچه ها این بحث رو جمع بندی کنه و بکنه یک مقاله ی تمیز تا هر کی میاد تو زود بره سر اصل مطلب.

aydin_eb7777
18-02-2008, 14:48
من کل این مقاله ها رو خوندم
فکرشو کنید 170 تاپیک بود آخرشم به اینجا رسید که کسی ننوشت چه طوری از ایزوباستر راحت بشیم :)
چه با حال :)
ولی به نظر من اگر تو ایمیجتون یک فولدر باز کنید و اسم فولدر را همانند یک فایل با پسوند قرار بدین میشه از دید ایزو مخفیش کرد یعنی یه جورایی گول می خوره تشخیص نمی ده که این فولدره بلکه فکر می کنه که یک فایله.
مثل : Prn.pnb یا Prn.png

SadeghPM
18-02-2008, 16:40
من کل این مقاله ها رو خوندم
فکرشو کنید 170 تاپیک بود آخرشم به اینجا رسید که کسی ننوشت چه طوری از ایزوباستر راحت بشیم :)
چه با حال :)
ولی به نظر من اگر تو ایمیجتون یک فولدر باز کنید و اسم فولدر را همانند یک فایل با پسوند قرار بدین میشه از دید ایزو مخفیش کرد یعنی یه جورایی گول می خوره تشخیص نمی ده که این فولدره بلکه فکر می کنه که یک فایله.
مثل : Prn.pnb یا Prn.png

مطمعنید جواب میده؟؟؟؟؟؟:18::18::18:
شما یه فایل ISO رو با یه HexEditor باز کن و خوب ببین.... بعدا این حرفو بزن.:13:

Morteza_SOS
19-02-2008, 03:02
مطمعنید جواب میده؟؟؟؟؟؟:18::18::18:
شما یه فایل ISO رو با یه HexEditor باز کن و خوب ببین.... بعدا این حرفو بزن.:13:

چطور مگه ؟
مي شه بيشتر توضيح بديد !!!

aydin_eb7777
19-02-2008, 12:17
کدوم فایل ایمیج رو با WinHex ببینم؟؟
خوب وقتی که شما قفل بذارید قابل رایت نیست :)
و فقط مشکل این بود که IsoBuster محتویات داخل سی دی را نشان می داد!!
پس من یک راه حلی گفتم که شما هنگام قفل سی دی اون را انجام بدید و اون فولدر به عنوان یک فایل پسوند دار شناخته می شه :)
امتحان کنید :)

negahefarda
03-03-2008, 13:05
میشه این روش رو قدم به قدم توضیح بدی که چطور : یه پوشه رو فایل کنی ؟؟ ممنون

Morteza_SOS
03-03-2008, 14:48
میشه این روش رو قدم به قدم توضیح بدی که چطور : یه پوشه رو فایل کنی ؟؟ ممنون

دوست من شوخي مي كني :18: خوب كاري نداره كه شما موقعي كه ايميج را داري مي سازي ( مثلا با Winiso ,...‌‌ ) كافيه اسم پوشه ي مورد نظرت را به مثلا Lock.exe تغيير بدي :46::31: همش همين !!!

ویرایش شد
به روي چشم

mahramasrar2
04-03-2008, 13:58
من با ultraiso تست كردم مثل ماست پوشه ها رو باز كرد

mahramasrar2
04-03-2008, 14:03
مثل : Prn.pnb یا Prn.png[/QUOTE]

بهتر بود اول تست مي كردي بعدا تايپ مي كردي !!!!

Reza goli
05-03-2008, 18:36
بسم رب شهدا!

هيچ فرقي نمي كند كه پسوند دار باشد يا نه.
شايد شما از Iso Buster قديمي استفاده مي كنيد. مثلا نسخه 1.2

mehdi_7070
05-03-2008, 20:03
من قبلا یک روشی را گفته بودم که فولدر مخفی میشد و IsoBuster هم نمی تونست نشون بده ، ولی فولدر خراب میشد و دیگه در دسترس نبود . کسی روش کار نکرد؟

Reza goli
07-03-2008, 18:08
بسم رب شهدا!

من قبلا یک روشی را گفته بودم که فولدر مخفی میشد و IsoBuster هم نمی تونست نشون بده ، ولی فولدر خراب میشد و دیگه در دسترس نبود . کسی روش کار نکرد؟

من که تا حال نخوانده بودم!
ولی باید گفت که هر پوشه یک فایل دستکم 2 کیلو بایتی است که تنظیمات مخصوص به خود و فایل های زیرینش را دارا می باشد.
می توان با تغییر در بخش تنظیمات خود پوشه، پوشه را مخفی کرد ولی همانطور که گفتید پوشه در دسترس نیست که امکان بسیار کمی وجود دارد که کار کند.

بر رویش به طور حتم کار می کنم.

stardust
08-03-2008, 01:27
تشکر از شما دوست عزیز

negahefarda
08-03-2008, 06:35
دوستان چی شد به جای رسیدین ؟ مطلب فوق رو میشه یکم بیشتر بازش کنید ؟ از کجا به تنظیمات اساسی برسیم ؟

mehdi_7070
08-03-2008, 12:06
دوستان چی شد به جای رسیدین ؟ مطلب فوق رو میشه یکم بیشتر بازش کنید ؟ از کجا به تنظیمات اساسی برسیم ؟
باید ساختار ISO را بشناسید . این مقاله را مطالعه کنید :

Reza goli
08-03-2008, 17:49
بسم رب شهدا!

ببخشید بچه ها من یکی از داریوهایم پاک شد!
حالا باید برنامه ها رو دانلود کنم.
شاید بیافتد آخر هفته.

mahramasrar2
09-03-2008, 06:00

در صورتي كه لينك اون آموزش رو لطف كنيد من تست مي كنم واعلام مي كنم

با سپاس

stardust
09-03-2008, 17:08
ببینید بچها iso buster دو قسمت هست iso و ..... که آبی رنگ هست حالا سر قسمت iso با وین هگز همه بلایی میشه آورد میشه اسمشو عوض کرد یا توشو تغییر داد یا اصلا خرابش کرد ولی تمام تلاش شما تو قسمت پایین که آبی هست باطل میشه و اون بدونه تغییر میمونه واسه اون چه فکری میکنید؟

hakhamanesh
10-03-2008, 22:08
تو اين تاپيك به روش شما كار نشده؟

mehdi_7070
11-03-2008, 09:40
در صورتي كه لينك اون آموزش رو لطف كنيد من تست مي كنم واعلام مي كنم

با سپاس

تو اين تاپيك به روش شما كار نشده؟

خیر ، این هم یک روش برای مخفی کردن هست ولی IsoBuster فولدرهای SuperHidden شده هم نشون میده . روشی که من قبلا نوشته بودم این مزیت را داشت که IsoBuster نمی تونست نشون بده ولی فولدر را خراب می کرد .

روش کار :
1- یک ایمیج Iso که دارای حداقل یک فولدر باشه می سازید (از UltraISO یا WinISO و ... می تونید استفاده کنید)
2- ایمیج را در نرم افزار CDSecure باز می کنید و فولدرهای مدنظر را مخفی می کنید .
3- ایمیج را در نرم افزار UltraISO باز می کنید و همان پوشه هایی را که در قسمت قبل مخفی کردید ، راست کلیک کرده و گزینه Hide/Unhide را انتخاب می کنید .. مجددا راست کلیک کرده و همین گزینه را انتخاب کنید .
4- ایمیج را در IsoBuster باز کنید و نتیجه را ببینید .
تذکر : با این روش دیگر فولدر در دسترس نمی باشد . شما ببینید می تونید با تغییر در فایل ISO فولدر را قابل دسترسی بکنید .

mahramasrar2
11-03-2008, 17:00
فكر كنم ورژن ايزوباستر ISOBUSTER شما قديمي بوده چون ورژن 2.3 محتويات را نشون ميده وسالم هم هستند

ضمنا مراحل را من طبق فايل PDF آموزش mehdi_7070 عزيز انجام دادم ولي هيچ اتفاقي نيافتاد !!!

يعني چرا وبه چه علت؟

mehdi_7070
11-03-2008, 20:31
فكر كنم ورژن ايزوباستر ISOBUSTER شما قديمي بوده چون ورژن 2.3 محتويات را نشون ميده وسالم هم هستند

ضمنا مراحل را من طبق فايل PDF آموزش mehdi_7070 عزيز انجام دادم ولي هيچ اتفاقي نيافتاد !!!

يعني چرا وبه چه علت؟

من یادم هست با این روش فولدر دیگه در دسترس نبود . پس شاید اشتباه گفتم . خودم هم امتحان می کنم ، بهتون میگم :46:

vorojax
19-04-2008, 22:36
سلام.
دوستان حالا اگه ایزوبلاستر کم اورد باید چی کار کنیم؟
کن یه سی دی گرفتم برای اولین بار مغلوبش شدم!!
راهنمایی فرمایید.
با تشکر.

hakhamanesh
19-04-2008, 22:56
سلام.
دوستان حالا اگه ایزوبلاستر کم اورد باید چی کار کنیم؟
کن یه سی دی گرفتم برای اولین بار مغلوبش شدم!!
راهنمایی فرمایید.
با تشکر.
اين تنظيمات رو در ايزوباستر انجام بده ببين حل ميشه...
گزينه Show Both(Big Endian & Little Endian) را از Option-> File System(s) -> ISO 9960 & ... -> Scan Option انتخاب كنيد

vorojax
20-04-2008, 15:37
اين تنظيمات رو در ايزوباستر انجام بده ببين حل ميشه...
گزينه Show Both(Big Endian & Little Endian) را از Option-> File System(s) -> ISO 9960 & ... -> Scan Option انتخاب كنيد

ایول :40:
راه های رسیدن به خدا چقدر زیاده ما خبر نداشتیم!:31:
خیلییییییییییییی تشکر.:11:
خدا خیرت بده:40: