PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک یک نرم افزار جاوا برای موبایل (واقعا برنامه توپیه ، حیفه نشه ازش استفاده کرد!)

nima19864
10-01-2007, 12:08
این برنامه ای که می خواهم کرک بشه یک برنامه برای مدیریت پوله و کار کردن باحاش خیلی راحت و عالیه ( من حداقل 15 تا نرم افزار دیگر از همین نوع را امتحان کرده ام این بهترینشونه ) . اگر واقعا می خواهید بفهمید چقدر این نرم افزار می تونه به زندگیتون نظم بدهد حتما دانلود کنید و ازش استفاده کنید تا خودتون بفهمید ( همش 86kb است)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل اینه که فقط تا 5 تراکنش مالی در این حالت ترایال در آن ذخیره کرد . چیزی که می خواهم یک نرم افزار بدون این محدودیت است ! فکر کنم کرک نرم افزار موبایل جاوا نباید کار سخت و وقت گیری باشه .
خواهش می کنم کمکم کنید ، بدجوری تو خماریش مونده ام!!!!!

mohammad_1000
10-01-2007, 13:50
این برنامه ای که می خواهم کرک بشه یک برنامه برای مدیریت پوله و کار کردن باحاش خیلی راحت و عالیه ( من حداقل 15 تا نرم افزار دیگر از همین نوع را امتحان کرده ام این بهترینشونه ) . اگر واقعا می خواهید بفهمید چقدر این نرم افزار می تونه به زندگیتون نظم بدهد حتما دانلود کنید و ازش استفاده کنید تا خودتون بفهمید ( همش 86kb است)
مشکل اینه که فقط تا 5 تراکنش مالی در این حالت ترایال در آن ذخیره کرد . چیزی که می خواهم یک نرم افزار بدون این محدودیت است ! فکر کنم کرک نرم افزار موبایل جاوا نباید کار سخت و وقت گیری باشه .

سلام دوست خوبم من سه مدل کرک دارم به هت قول نمیدم که درست کار کنه و برنامتو کرک کنه ها ولی امتحانش ضرر نداره
سه برنامرو دانلود کن اگ با مشکلی مواجه شدی بگو تا برات رفع کنم
طرز کارش هم راحته سریال گوشیتو واردش میکنی تو کامپیوتر و ok میکنی بعد کد کرکو به هت میدخه بعد وارد گوشی میکنی
اون دو مدلم به همین ترتیبه

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

PC-PC
11-01-2007, 18:09

لینکش کار نمی کنه می شه آپلودش کنی لطفا

nima19864
11-01-2007, 21:58
شرمنده اینم آپلود شده اش :
نرم افزار هک رو هم دانلود کرده ام ولی هنوز امتحانش نکرده ام ، اگه کار داد حتما کرک شده اش را هم میذارم .

nima19864
11-01-2007, 21:59
شرمنده اینم آپلود شده اش :
نرم افزار هک رو هم دانلود کرده ام ولی هنوز امتحانش نکرده ام ، اگه کار داد حتما کرک شده اش را هم میذارم .

PC-PC
12-01-2007, 17:09
ممنون دوست عزیز .درضمن این کرکی که دوست دیگه ای زحمت کشیدن دادن کار می کنه؟

nima_949
12-01-2007, 18:20
این برنامه کارش چیه

nima19864
13-01-2007, 11:19
خب ، نه ، نرم افزارها کار نداد ، یعنی مشکل اینه که این نرم افزار یک نمونه محدود شده است و اصلا هم رجیستر کد یا اوتوریزیشن کد نمی پرسه که بشه با جنریت کردن براساس Imei راهش انداخت یعنی یا باید نسخه رجیستر شده را از سایت دانلود کرد یا همین را یک جوری هک کرد . البته همه فیچرهای برنامه فعاله و فقط مشکل محدودیت 5 مراوده مالی دارد ، برای همین هم من به کرک شدنش امیدوارم .به هر حال مشکل هنوز سرجاشه!!

nima19864
13-01-2007, 11:29
این برنامه کارش چیه

اینو یک دوستی تو ایمیلم فرستاده ، انگلیسیت خوبه که ؟! :

MoneyManager2 is definitive solution to track your transaction and manage user friendly your finance for your J2me phone.

Minimum requirement: MIDP 1.0
Jar Size: 83 KB

Main Features:

* Manage multiple payments with option to setting limit amout for Payment.
* Full Category Manager.
* Manage Currencies and Exchange Rates with option to Convert currencies.
* Manage Security access with password.
* Custom and Monthly Statistics for category, number of transactions and average.
* Enables to send custom and monthly reports in Microsoft Excel, Quicken and CSV Format.
* Manage columns sorting in Transactions and Payments list.
* More faster with better graphics.

در ضمن گفته تا فردا نسخه رجیستر شده اش را هم میذاره ، دمش گرم دیگه !