PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پر سرعت ترين ويروس کش دنيا

bandary
21-06-2005, 23:18
قابل توجه دوستان
همينطور که ميدانيد اکثر کاربران از ويروس کش هاي شرکت سيمانتک استفاده ميکنند
ورانده شدگان از سيمانتک هم از مک آفي استفاده ميکنند
ولي ويروس کش هاي ديگري هم وجود دارد که صد مرتبه از اين دو بالاتر هستتن بر اساس اخبار واصله از يکي از سايت هاي معتبر خارجي بهترين ويروس کش که خيلي سريع است و از سرعت سيستم کم نمي کند و به روز شدنش خيلي سريع و راحت و مثل مک آفي و نوروتن مشکل مسائل سياسي براي به روز شدن نداره
اين ويروس کش محصول شرکت
BitDefender
هست
است که در رتبه بندي اين سايت مقام اول رو کسب کرده و نوروتون مقام ششم و مک آفي هم مقام چهارم رو داره يکي و اين ويروس کشيکي از قوي ترين و سريع ترين ويروس کش ها همراه با فايروال و اسپم کيلراست .من لينک دانلودش رو ميزارم تا دوستان علاقه مند اون رو دانلود کنن
ftp://ftp.bitdefender.com/pub/windows/desktop/professional/final/en/bitdefender_prof_v8.exe
دوستان توجه داشته باش که لينک دانلود برنامه اف تي پي هست و سرعت يه کمي پائين هست و ممکن دانلودش چيزي حدود 50 دقيقه طول بکشه حجمش هم 15 مگ هست
قابل توجه اين ويروس کش بايد رجيستر هم بشه که کرک اون رو هم مي تويند ازلينک زير دانلود کنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنها بدي که اين ويروس کش داره ممکن سرعت يکمي پائين اسکنش باشه چيزي حدود
100k/se
اميدوارم خوشتون اومده باشه

arkadas
21-06-2005, 23:33
دوست من دستت درد نکنه.بحث انتی ویروس ها یکپارچه شده و چه بهتر همون جا می نوشتی.فکر کنم این تاپیک هم تا لحظاتی دیگه قفل بشه.

Alireza_Shafaei_PCworld
22-06-2005, 00:45
براي من 100 Files/second اسکن ميکنه که چيزي حدود 60 مگابايت در ثانيه س

MaFia
22-06-2005, 01:13
حالا رعايت نكردن قوانين مدير دوست داشتني اين انجمن Hyriand به كنار
اين چه ربطي به درخواست داشت :shock:

Mehdi_Best
22-06-2005, 06:56
جالب اينجاست كه به غير از مواردي كه مافيا جان و دوستان ديگه اشاره كردند يك نكته هم جالبه و اون نكته هم اينه كه اين آنتي ويروس رو همه مي شناسن و قبلا معرفي شده و در مورد بحثهاي فراواني هم شده اما دوست خوبمون bandary اين مطلب رو از جايي كپي برداري كرده اند كه من خودم چند روز پيش خونده بودم.
در ضمن ايشون اشاره كرده اند پرسرعت ترين آنتي ويروس دنيا!!!! كه در آخر مطلب گفته اند نقطه ضعفش سرعت پايين اسكنش مي باشد!!!!! ما نفهميديم بالاخره اين آنتي ويروس پرسرعت ترين هست يا نه!!!!؟؟؟
:wink: :wink:

Meisam
22-06-2005, 11:03
سلام ...
با توجه به این تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمام بحث های مربوط به آنتی ویروس ها در این تاپیک باید دنبال شود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

, پس این تاپیک رو قفل میکنم
با تشکر