PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود 100 دکمه (Buttons) همراه با سورس کامل

Maysam-BFU
09-01-2007, 07:15
سلام دوستان عزیز گرامی.

تصمیم گرفتم این دکمه ها ی زیبا را آپلود کنم و برای شما دوستان عزیز برای دانلود بزارم. امید وارم کار مثبتی انجام داده باشم.

توضیحاتی درباره ی این دکمه ها :
این دکمه ها دارای سورس PSD بوده و با فتوشاپ می توانید این دکمه ها را ویرایش کنید در ضمن نگران فونت های متفاوت نباشید چون هر دکمه فونت مخصوص به خودش درون پوشه ای جدا قرار گرفته.
همون طور که در تصویر می بینید در بعضی از سورس ها چند دکمه متفاوت هم دیده می شود ولی در اکثر دکمه ها ، دکمه ها به 3 اندازه و 2 رنگ می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود :
این دکمه ها مجموعه ای شامل 9 بخش است که داخل هر کدام از بخش ها 12 دکمه وجود دارد.
لینک ها بصورت تکی تکی است برای کسانی که از Dial up استفاده کنند.
کسانی هم که می خواهند همه ی بخش های یک مجموع را ( یک دفعه) دریافت کنند به صفحه آپلود شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رفته و دستور Download All Links را به Download Manager خود بدهید.

Maysam-BFU
09-01-2007, 07:17
دانلود قسمت اول :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 1,885 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 147 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 1,720 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 89 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 40 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 45 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 437 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 300 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 393 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 38 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 37 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip) حجم : 1,887 کيلوبايت

دانلود قسمت دوم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 789 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 812 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 995 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 904 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 905 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 873 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 866 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 926 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 860 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 1,720 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 1,845 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 154 کيلوبايت

دانلود قسمت سوم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 781 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 776 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 776 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 814 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 777 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 768 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 789 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 62 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 105 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 952 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 770 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 772 کيلوبايت

دانلود قسمت چهارم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 26 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 39 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 35 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 57 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 51 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 50 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 84 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 400 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 424 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 446 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 775 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 774 کيلوبايت

دانلود قسمت پنجم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 74 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 72 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 73 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 43 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 73 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 71 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 52 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 71 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 52 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 64 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 76 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 62 کيلوبايت

دانلود قسمت ششم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 51 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 49 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 97 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 46 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 66 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 51 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 60 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 47 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 40 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 46 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 41 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 78 کيلوبايت

دانلود قسمت هفتم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 54 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 305 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 56 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 64 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 291 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 100 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 238 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 56 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 60 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 88 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 138 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 687 کيلوبايت

دانلود قسمت هشتم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 380 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 48 کيلوبايت
Button 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).Zip)حجم : 47 کيلوبايت
Button 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).Zip)حجم : 56 کيلوبايت
Button 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).Zip)حجم : 47 کيلوبايت
Button 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).Zip)حجم : 96 کيلوبايت
Button 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).Zip)حجم : 38 کيلوبايت
Button 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).Zip)حجم : 31 کيلوبايت
Button 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).Zip)حجم : 41 کيلوبايت
Button 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).Zip)حجم : 65 کيلوبايت
Button 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).Zip)حجم : 81 کيلوبايت
Button 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).Zip)حجم : 60 کيلوبايت

دانلود قسمت نهم :

Button 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).Zip)حجم : 79 کيلوبايت
Button 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).Zip)حجم : 30 کيلوبايت

نکته : اگر لینکی مشکل داشت مطرح کنید تا لینک را ویرایش کنم.

Bow
09-01-2007, 08:04
hama ro ba ham nemishe bezari?

Maysam-BFU
09-01-2007, 11:07
دوست عزیز:

راسیتش سرعت من خیلی کمه و با یک مشکلاتی این 32 مگابایت را آپلود کردم. من سعی می کنم همه ی این دکمه ها را در یک فایل برای دانلود بزارم.

Reza P30
09-01-2007, 11:38
اقا خیلی زحمت کشیدی چه قدر کارت حرومش کردی؟

دستت درس

اولا

Saeed kmss-D
09-01-2007, 19:09
خيلي ممنون.
اين همه رو آپلود كردي؟
واقعا زحمت كشيدي.

pari1982
09-01-2007, 20:24
سلام:angry:
من حدود 3 هفته اس ميام اينجا هي آموزشا رو دانلود مي كنم، كار ميكنم، بگي نگي ياد مي گيرم، نظر هم نمي دم :blink: ( يعني چيزي بلد نبودم كه نظر بدم:puke: ) چون همين 3-4 هفته پيش رفتم فتوشاپ ياد گرفتم كه كار كنم، امروز زنگ زدم برم تست استخدامي بدم گفت از اينجا رفتن:ohno: ... حالا يه كم قهرم تا ببينم چي پيش مياد... من كه فعلا ً چيزي بلد نيستم با شما شريك شم، اما تو همين سايت يه لينك پيدا كردم كه فكر كنم همه نديده باشن... بذارم؟ :rolleye: مي ذارم... :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تبليغ نيستا! چون خودم دنبال طراحي كارت ويزيت بودم به نظرم اومد جالبه... من از اين به بعد ميام، هنوز اولشم، اما بايد يكي از بهترينا بشم! خيلي علاقه دارم... حتي رشته ام اين نبود....... تا شر نشدم برم.... راستي دستت درد نكنه... چقدر دكمه....... (راستي با اين تاپيك بيرونم نندازن!:sad: )

Maysam-BFU
10-01-2007, 23:04
اقا خیلی زحمت کشیدی چه قدر کارت حرومش کردی؟

دستت درس

اولا

مرسی رضا جان - فقط یک شب تا صبح حرومش کردم.:happy:

خيلي ممنون.
اين همه رو آپلود كردي؟
واقعا زحمت كشيدي.
اولا

بله سعید جان، البته در مقابل کارهای شما و دوستان دیگر ارزشی نداره.

سلام
من حدود 3 هفته اس ميام اينجا هي آموزشا رو دانلود مي كنم، كار ميكنم، بگي نگي ياد مي گيرم، نظر هم نمي دم ( يعني چيزي بلد نبودم كه نظر بدم ) چون همين 3-4 هفته پيش رفتم فتوشاپ ياد گرفتم كه كار كنم، امروز زنگ زدم برم تست استخدامي بدم گفت از اينجا رفتن ... حالا يه كم قهرم تا ببينم چي پيش مياد... من كه فعلا ً چيزي بلد نيستم با شما شريك شم، اما تو همين سايت يه لينك پيدا كردم كه فكر كنم همه نديده باشن... بذارم؟ مي ذارم... :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تبليغ نيستا! چون خودم دنبال طراحي كارت ويزيت بودم به نظرم اومد جالبه... من از اين به بعد ميام، هنوز اولشم، اما بايد يكي از بهترينا بشم! خيلي علاقه دارم... حتي رشته ام اين نبود....... تا شر نشدم برم.... راستي دستت درد نكنه... چقدر دكمه....... (راستي با اين تاپيك بيرونم نندازن! )

دوست عزیز به انجمن پی سی ورلد خوش آمدید.

به نظر من بهتره اول سراغ یادگرفتن ابزارهای فتوشاپ بری. برات آرزوی موفقیت می کنم.:)

atrin777
11-01-2007, 00:02
اگر براتون امكان داه همرو با هم دوباره آپلود كنيد

ممنون

iranspg
12-01-2007, 21:06
مرسی عزیز . بابت دانلود

Shahin King
13-01-2007, 00:47
سلام

به به آقا میثم ! ، دستت درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین

mahsoft
13-01-2007, 03:35
مرسی میثم جان زحمت کشیدی عزیز همه رو گرفتم

موفق باشی

Šepehr
13-01-2007, 20:34
اگه میشه یه جا دیگه آپلود کنید
من چند دفعه امتحان کردم
هر دفعه میگه پهنای باند تموم شده

Mahiar0
05-12-2007, 21:04
اگر لينك دانلود كلي رو ميگذاشتي خوب بود
اونطوري هم كه گفتيد نشد كلي دانلود كنم

Cinoheh
06-12-2007, 01:00
دستت درد نکنه. من هیچکدومشو هنوز دانلود نکردم ولی دیدم حیفه ازت بخاطر اینهمه زحمت تشکر نکنم.
موفق باشی...

xxa
06-12-2007, 02:48
سلام Maysam-BFU جان عزیزم وقتی مثل شما ها رو میبینم واقعان خجالت میکشم اینترنت پر سرعت دارم :37:

داش میثم شدیدان دمت گرم میدونم خدا پاداش و عوض شو بهت میده چون برای خلف خدا کارکردی

داش من هرچی بگم دمت گرم باز هم نمیتونم زحمات شما رو جبران کنم اگه من مسئول پی 30 بودم حتمان یه کادو یا یه سمت توپ برای قذدر دانی برای زحمت های شما میدادم ولی حیف که کاری از دستم بر نمیاد

من خیلی هاشو دانلود کردم یکی از یکی بهتره :11:

موفق باشید

:thumbsup::thumbsup:

ramin4116
06-12-2007, 09:27
اقا دستت درد نكنه

DoNkHoWaN
06-12-2007, 15:16
ممنون واقعا ً زحمت ( ذحمت ، ظحمت ) كشيدي.؟!

assistant
10-12-2007, 09:04
از شما تشکر می کنم ولی کاش با اینهمه زحمت یجای خوب آپ می کردی ما کا نتونستیم دانلود کنیم
از دوستان عزیز که لینک دانلود کلی سالم دارن تقاضا می کنم قرار دهند.

Saeed kmss-D
10-12-2007, 16:45
نه دوست عزيز،
لينكا مشكلي نداره!

موفق باشي♥♥♥

HamedLan
17-12-2007, 15:38
مرسی دوست عزیز!