PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Diego
19-10-2006, 11:55
با اون خانومه باید دوست بشی.
اون قسمت هم اموزشگاه رانندگیه ....کارهایی که باید بکنی روی تصویر به ص.رت تصویر اهسته نشون داده میشه.

Ship Storm
19-10-2006, 12:08
اون قسمت هم اموزشگاه رانندگیه ....کارهایی که باید بکنی روی تصویر به ص.رت تصویر اهسته نشون داده میشه.
خوب خودم هم ميدونم ولي چه جوري راستي سوالات ديگه من رو جواب نداديد ؟

Ship Storm
19-10-2006, 12:10
هواپیماها رو باید سریع بزنی نباید رفیقت توسط هواپیماها کشته بشه
از اون چند نفر باید از صورتشون تمام کمال عکس بگیری
از همشون يعني از هر 3 تاشون

peggy
19-10-2006, 13:26
4 نفرن........

Ship Storm
19-10-2006, 13:33
4 نفرن........

OKچهار نفرند درسته چون من فقط 3 تاشون رو ميديدم و بعدش ميباختم الان اون مرحله رو رد كردم يك جا هستش كه ميري دنبال يك كاديلاك 6 در و يك پاترول اون جا بايد چه كني
دوعكس صفحه قبل هستش به يك جايي كه انگار براي آموزش يا مسابقه اتومبيل هستش نميدونم چه كار بايد بكنم
عكس صفحه قبل يك جايي هستش كه بالاي يك خونه يك زنه ايستاده داره به سيبل شليك ميكنه اينجا بايد چه كار كنم
دوستان گفتند باهاش دوست شو اما چجوري بايد دوست شوم

peggy
19-10-2006, 13:36
4 نفرن........

H A M A S
19-10-2006, 13:38
چهار نفرند درسته چون من فقط 3 تاشون رو ميديدم و بعدش ميباختم الان اون مرحله رو رد كردم يك جا هستش كه ميري دنبال يك كاديلاك 6 در و يك پاترول اون جا بايد چه كني
بزن هر سه تا ماشين منفجر کن فقط اول پاترول ها رو بزن بعد کاديلاک يه جا گير ميکنه با کاتيوشا بزن داغونش کن!!!فقط گمشون نکني
راستي ميگن تامي تو جي تي اي 5 هست لطفا اگر ميدونيد کيه عکسشو بذاريد

Ship Storm
19-10-2006, 13:39
بزن هر سه تا ماشين منفجر کن فقط اول پاترول ها رو بزن بعد کاديلاک يه جا گير ميکنه با کاتيوشا بزن داغونش کن!!!فقط گمشون نکني
ممنون
دوعكس صفحه قبل هستش به يك جايي كه انگار براي آموزش يا مسابقه اتومبيل هستش نميدونم چه كار بايد بكنم
عكس صفحه قبل يك جايي هستش كه بالاي يك خونه يك زنه ايستاده داره به سيبل شليك ميكنه اينجا بايد چه كار كنم

H A M A S
19-10-2006, 13:42
زنه من نميدونم چطوري بايد با هاش رفيق شد ولي آموزش رانندگي ياش که آسونه برادر
ماشين بايد 360 درجه بچرخوني-تيکاف و ... اولش راهنما رو نگاه کن بعد خودت ميفهمي

peggy
19-10-2006, 13:43
OKچهار نفرند درسته چون من فقط 3 تاشون رو ميديدم و بعدش ميباختم الان اون مرحله رو رد كردم يك جا هستش كه ميري دنبال يك كاديلاك 6 در و يك پاترول اون جا بايد چه كني
بايد دنبالشون كني و همش شليك كني تا ماشين منفجر شه و پياده شن و بكشيشون.(به كاديلاك شليك كن زودتر تموم ميشه

peggy
19-10-2006, 13:50
واسه رانندگي مثلا مرحله ي اول كه 360 ميشه بايد w و s رو با هم بگيري و يكي از كليدهاي جهت نماي سمت چپ يا راست رو هم بگيري كه ماشين 360 بره/طبق راهنماي اول كه خود بازي ميده

Ship Storm
19-10-2006, 13:52
واسه رانندگي مثلا مرحله ي اول كه 360 ميشه بايد w و s رو با هم بگيري و يكي از كليدهاي جهت نماي سمت چپ يا راست رو هم بگيري كه ماشين 360 بره/طبق راهنماي اول كه خود بازي ميده

ممنون برم امتحان كنم و بيام راستي نگفتي چه جوري با اون دختر كه با تقنگ به سيبل شليك مكنه بالاي خونه دوست شوم و مرحله اش رو واردش شم

peggy
19-10-2006, 14:05
ممنون برم امتحان كنم و بيام راستي نگفتي چه جوري با اون دختر كه با تقنگ به سيبل شليك مكنه بالاي خونه دوست شوم و مرحله اش رو واردش شم
راستشو بخواي منم نتونستم با اون دختره دوست شم :sad:

Carl Johnson
19-10-2006, 18:11
با این كد تقلب میتونین با اون دختره دوست بشین

helloladies

این كد --- appeal شما رو بالا میبر

H A M A S
19-10-2006, 18:18
اي دختر باز ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر نکنم با بالا بردن جاذبه جنسي بازم رفيق شه

Carl Johnson
19-10-2006, 19:54
میشه :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ship Storm
20-10-2006, 05:15
با این كد تقلب میتونین با اون دختره دوست بشین

helloladies

این كد --- appeal شما رو بالا میبر

يعني درست ميشه

Ship Storm
20-10-2006, 05:16

چجوري با هاش دوست شوم

Carl Johnson
20-10-2006, 11:50
بله دوست میشه.من خودم همین جوری باهاش دوست شدم فقط شما اون كد را بزنید بعد برین پیشه دختره یه چیزای میگه شما هم قبول كنید بعد عكس یه قلب در نقشه شما كه اونجا محل زندگی اون دوختره هستش.موفق باشید :)

Diego
20-10-2006, 15:17
چجوري با هاش دوست شومدقیق یادم نیست ولی فکر کنم وضعیت چربی و عضله هات باید در سطح بالایی باشه.

Carl Johnson
20-10-2006, 15:44
این كد هم واسه بالا بردنه درجه ماهیچ

buffmeup

Ship Storm
21-10-2006, 08:40
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم وضعیت چربی و عضله هات باید در سطح بالایی باشه.

ممنون از راهنماييتون

Ship Storm
21-10-2006, 08:41
بله دوست میشه.من خودم همین جوری باهاش دوست شدم فقط شما اون كد را بزنید بعد برین پیشه دختره یه چیزای میگه شما هم قبول كنید بعد عكس یه قلب در نقشه شما كه اونجا محل زندگی اون دوختره هستش.موفق باشید :)
ممنون از راهنماييتون

esi_lovely2006
23-10-2006, 16:43
سلام من عضو جديد اينجا هستم يه نفر اين فايلي كه سانسورو برميدار و تو خيبان هم ميشه با دوست دخترتون(.....) كنين
برام ايميل كنه

esi_lovely2006@yahoo.com

اگه میشه واسم بزارید

esi_lovely2006
23-10-2006, 16:50
اقا یه نفر به من بگه این فایلها روکه دانلود کردیم باید کجا قراربدیمشون مثلا همین سیو بازی جی تی ای 5 و اسلحه و ....

ممنون میشم بزارید یا به esi_lovely2006@yahoo.com ارسال کنید

Diego
23-10-2006, 17:48
اقا یه نفر به من بگه این فایلها روکه دانلود کردیم باید کجا قراربدیمشون مثلا همین سیو بازی جی تی ای 5 و اسلحه و ....

ممنون میشم بزارید یا به esi_lovely2006@yahoo.com ارسال کنید
save ها توی یه فولدر در my dacuments هستند ...

esi_lovely2006
26-10-2006, 18:54
با با من ميگم سيو بازي رو كه دانلو كديم از اينترنت بايد كجا بزاريمشون تا بره تو بازي

esi_lovely2006
26-10-2006, 18:55
با با من ميگم سيو بازي رو كه دانلو دكريم از اينترنت بايد كجا بزاريمشون تا بره تو بازي

X_man
26-10-2006, 19:51
با با من ميگم سيو بازي رو كه دانلو دكريم از اينترنت بايد كجا بزاريمشون تا بره تو بازي

دوست عزيز شما بايد سيو ها رو در فولدر GTA San Andreas User Files كه در My Documents هست كپي كنيد.

mahyarSAMSUNG
27-10-2006, 02:51
کسی جایش گیر نکرده ما کمکش کنیم توی تمام تاپیکهای بازی حرف از رمز و سیو غیر .... می کنن آخه این بازی کردن شد؟؟؟؟

Ship Storm
28-10-2006, 06:14
سلام خدمت همگي من تو اين مرحله گير كردم تو نقشه با عكس يك اسكلت سبز رنگ نشان داده شده و تا حالا چند مرحله اش رو پشت سر گذاشتم و تو يك مرحله گير كردم كه هيچ جايي را آدرس دهي نميكنه بريم و فقط يك زمان 5دقيقه اي را به ما ميدهد كه اون هم تمام ميشود و ما ميبازيم و الته يك روش پيدا كردم كگه از ماشين پياده و سوار ميشي يك آدرس به من ميده ميرم اونجا ميرسم و اون رو پاس ميكنم ودوباره آدرس نميده دوباره بايد از ماشين پياده شوم تا آدرس بده همينطوري يكي دوبار ديگه ادامه داره كه ميرسه به فرودگاه ديگه اونجا پياده هم ميشوم آدرس نميده حلا ميخواستم ببينم چه كار بايد بكنم . در پايين چند تا عكس هاي اون مراحل را براي شما ميگذارم .
با تشكر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lover_pc_games
29-10-2006, 04:21
وقتی به فرودگاه رسیدی باید یه ماشین رو پیدا کنی که 2 تا موتور سوار اسکرتش میکنن ! در پایین سمت راست درصد نزدیک شدن یا دور شدن از ماشین رو نشون میده (فکر کنم نوشته سیگنال)
بعد از رسیدن به ماشین آدمهایی که به سمتت میان رو بکش و بعد از تماشای دمو باید ماشینو منفجر کنی بعد توی نقشه نشان میده کجا باید بری !

Ship Storm
29-10-2006, 06:40
وقتی به فرودگاه رسیدی باید یه ماشین رو پیدا کنی که 2 تا موتور سوار اسکرتش میکنن ! در پایین سمت راست درصد نزدیک شدن یا دور شدن از ماشین رو نشون میده (فکر کنم نوشته سیگنال)
بعد از رسیدن به ماشین آدمهایی که به سمتت میان رو بکش و بعد از تماشای دمو باید ماشینو منفجر کنی بعد توی نقشه نشان میده کجا باید بری !

آقا ممنون دوست عزيزم درست گفتي

hesamgta
29-10-2006, 11:45
خاهش ميكنم مرحله بعد رقس ماشين ها را بزار بزار نياز حياطي دارم گيركرم :blush: :blink: :evil: :angry: :puke:

hesamgta
29-10-2006, 12:19
بابا من در مر حله رقس ماشينها گير كردم يكي در اين سايت بزرگ پيدا نمي شه به سوال من جواب بده

يا سيوشو بده يا راهنماشو ممنونم

hesamgta
29-10-2006, 12:27
ببخشيد اقاي zitanix سيو مرحله پرش ماشينها يا رقس ماشينها رو به ايميلم ميدي متشكر ميشم

hesam_d_2005@yahoo.com

Ship Storm
29-10-2006, 15:49

آقا من ميرم به فرودگاه هم ميرسم و سعي ميكنم به اونجايي برم كه سيگنال من رو راهنمايي ميكنه ولي به يك شبكه طوري برخورد ميكنم كه سمت راستش يك دكه نگهباني هستش و به هيچ وجه نميشه درب طوري را باز كرد ولي وقتي اونجا بازي را ميبازم با جتمن ميرم پشتش واز اونجا ميام نزديك در و در خودبه خود باز ميشه . حالا به نظر شما من راه رو درست اومدم يا نه ؟

Diego
29-10-2006, 16:28
بابا من در مر حله رقس ماشينها گير كردم يكي در اين سايت بزرگ پيدا نمي شه به سوال من جواب بده

يا سيوشو بده يا راهنماشو ممنونم
دوست عزیز پستهای پشت سر هم خلاف قوانین هست.
129 صفحه در مورد این بازی بحث شده که بیشتر سوالات هم در مورد قسمت رقص ماشینهاست....بارها هم به این سوال پاسخ داده شده.لطفا تاپیک رو مطالعه کنید.(از سرچ هم میتونید استفاده کنید.)

hesamgta
29-10-2006, 17:59
ببخشيد من گشتم نبود حالا نميشه سيوشو به ايميلم بفرستي

ممنون ميشم

Diego
29-10-2006, 19:50
ببخشيد من گشتم نبود حالا نميشه سيوشو به ايميلم بفرستي

ممنون ميشم
این صفحات رو بخون:

peggy
30-10-2006, 00:01
آقا من ميرم به فرودگاه هم ميرسم و سعي ميكنم به اونجايي برم كه سيگنال من رو راهنمايي ميكنه ولي به يك شبكه طوري برخورد ميكنم كه سمت راستش يك دكه نگهباني هستش و به هيچ وجه نميشه درب طوري را باز كرد ولي وقتي اونجا بازي را ميبازم با جتمن ميرم پشتش واز اونجا ميام نزديك در و در خودبه خود باز ميشه . حالا به نظر شما من راه رو درست اومدم يا نه ؟
فك كنم بايد قبل از رد شدن از اون در بايد از سمت چپ يا راست بالا بري دقيق يادم نيس.و بعد بري تو يه قسمت تونل مانند و مستقيم بري.تا به يه در طوري بسته ي ديگه برسي و اگه درست اومده باشه مكانشو دوباره روي نقشه نشون ميده و تو بايد همه ي راه رو برگردي و از همون در طوري اول رد شي و از سمت چپ يا راست بالا بري و ......

Ship Storm
30-10-2006, 08:20
فك كنم بايد قبل از رد شدن از اون در بايد از سمت چپ يا راست بالا بري دقيق يادم نيس.و بعد بري تو يه قسمت تونل مانند و مستقيم بري.تا به يه در طوري بسته ي ديگه برسي و اگه درست اومده باشه مكانشو دوباره روي نقشه نشون ميده و تو بايد همه ي راه رو برگردي و از همون در طوري اول رد شي و از سمت چپ يا راست بالا بري و ......

ممنون دستت درد نكند

hesamgta
30-10-2006, 17:34
بچها كسي سيو مرحله كه بايد باموتر دنبال هواپيما كني
من هركاري ميكنم قبل ازاين كه به اون برسم ميپره
هركس سيوشو داره بزاره

hesamgta
30-10-2006, 17:39
بچه ها من پك ضد سانسورو دانلود كردم ولي
نميدونم چجوري ازش استفاده كنم اگه كسي بلده
بگه خيلي خيلي ممنون ميشم

Oracle_Eldorado
30-10-2006, 18:30
آتلانتيك ببين يه ترفند كوچولو داره
اون مرحله اول دنبال موتور برو بعد مسيرشو ياد بگير
بعد در يكي از مسير هاش از يك سر بالايي بالا ميره كه حالت پياده رو هستش
ببين برو اون بالا با قوي ترين اسلحه اي كه داري بعد تا ديدي داره مياد بالا سريع بزنش
مطمئن باش ردش مي كني
راستي اين مسيري كه ميگم اگه ازش بزني جلو گمش نمي كني
اين روش رو يكي دو بار به كار ببر حتماً ردش مي كني

Oracle_Eldorado
30-10-2006, 18:36
حسام
ببين در اون مرحله وقتي كه داره فيلمشو نشون ميده اين كد رو بزن
SCOTTISHSUMMER بعد هوا طوفاني ميشه . بعد Enter بزن بره توي مرحله
بعد بدون اينكه فرمان موتور رو چپ و راست كني مستقيم برو پشت هوا پيما
بعد ميبيني كه رد ميشه
راستي اينم حواست باشه كه اگه رفتي توي هواپيما تير نندازي
چون هواپيما منفجر ميشه !!
با چاقو يا چماق

Oracle_Eldorado
30-10-2006, 18:38
بچه ها من بردمش آخر
هر سوالي داريد اينجا بپرسيد يا به اين آي دي واسم آف بزاريد
s_gh_5000

Oracle_Eldorado
30-10-2006, 18:40
دوستان من اين بازي رو بردم آخر
هر سوالي داشتيد بپرسيد
حتماَ كمكتون مي كنم

hesamgta
02-11-2006, 19:28
بچه ها من ماشين هايي كه براي بازيم دانلود كردم دركجا كپي كنم كه در بازي بيان

اگه بگين ممنون ميشم

Actros
04-11-2006, 02:27
دوستان من اين بازي رو بردم آخر
هر سوالي داشتيد بپرسيد
حتماَ كمكتون مي كنم
دوست عزيز اين فايل ضد سانسور كه از صفحه اول اين تايپيك گرفتم بايد كجا بزارم
بعدش من بعد از رقصاندن ماشينها ديگي چيزي تونقشه ندارم چي كار كنم
فقط اون موتو يه كه بايد تعقيب كني اونو 20 بار رفتم ولي بازم تو نقشه bs هستو ogکه هردوشونو رفتم
راهنمییم کن
این ضد سانسور مثلا چهچیزهایی رو نشون میده.

mahyarSAMSUNG
04-11-2006, 03:16
خوب این ضد سانسور یه چیزایی رو نشون میده دیگه ...
شما اون نرم افزار ضد سانسور رو باز کن بعد وارد بازی شو بهد آلت و تب رو فشار بده از بازی خارج شو توی اون نرم افزار yes رو انتخاب كن و وقتي با دوست دخترت بيرون رفتيو برگتي خونه اون دختره ازت يه سوال ميكنه كه ......بايد yes رو بزني و ديگه خلاصه ...

Honradez
04-11-2006, 18:51
سلام دوستان.
من چندتا سوال داشتم:
من آخرین سیو این بازی رو دانلود کردم، اما نمیدونم چرا توی اون شهر بالا سمت چپ یه خونه ای هست که علامت خریدش قرمز هست! این خونه چیه و چجوری میشه خریدش؟
آیا یک خونه ی گرون و خوب در این بازی هست؟ (مثل خانه ی دیاز - اگه اشتباه نکنم - در بین دو شهر در GTA Vice City)

با تشکر.

mahyarSAMSUNG
05-11-2006, 02:35
خوب من نفهمیدم وای سیتی رو میگی یا سان آندریاس

Honradez
05-11-2006, 18:12
خوب من نفهمیدم وای سیتی رو میگی یا سان آندریاس
من San Andreas رو میگم.

Diego
06-11-2006, 01:39
سلام دوستان.
من چندتا سوال داشتم:
من آخرین سیو این بازی رو دانلود کردم، اما نمیدونم چرا توی اون شهر بالا سمت چپ یه خونه ای هست که علامت خریدش قرمز هست! این خونه چیه و چجوری میشه خریدش؟
آیا یک خونه ی گرون و خوب در این بازی هست؟ (مثل خانه ی دیاز - اگه اشتباه نکنم - در بین دو شهر در GTA Vice City)

با تشکر.
قرمزه یعنی اینکه هنوز به اندازه ی کافی مرحله رد نکردید تا بتوانید اونو بخرید.یه خونه حسابی هست ولی تو مراحل پایانی به دست میاد.کاخ Madd dogg.
ولی خودمونیم کاخ دیاز هم عجب قصری بود!!!!!!!!

Actros
06-11-2006, 02:03
خوب این ضد سانسور یه چیزایی رو نشون میده دیگه ...
شما اون نرم افزار ضد سانسور رو باز کن بعد وارد بازی شو بهد آلت و تب رو فشار بده از بازی خارج شو توی اون نرم افزار yes رو انتخاب كن و وقتي با دوست دخترت بيرون رفتيو برگتي خونه اون دختره ازت يه سوال ميكنه كه ......بايد yes رو بزني و ديگه خلاصه ...
دوست عزیز این ضد سانسئر رواز کجا باید گیر بیارم
توسایت هست
اگه لینکی چیزی داره یک پست بزنو بعد چهطوری باید ازش استفاده کنم
مرسی

hesamgta
06-11-2006, 17:06
چرا جواب نميدين يكبار ديگه سوال ميكنم
بچه ها من ماشين هايي كه براي بازيم دانلود كردم دركجا كپي كنم كه در بازي بيان

اگه بگين ممنون ميشم

Oracle_Eldorado
06-11-2006, 17:29
دوست عزیز ادب حکم میکنه که کسی این رو نگه ...

Actros
06-11-2006, 21:57
دوست عزیز این ضد سانسور رواز کجا باید گیر بیارم
توسایت هست
اگه لینکی چیزی داره یک پست بزنو بعد چهطوری باید ازش استفاده کنم
مرسی
این باید کجا بریزم

Diego
07-11-2006, 00:46
این باید کجا بریزم
تو My Documents یه پوشه هست که save های بازی san andrean توش قرار داره.اون فایل رو کپی کن تو اون فولدر.بعد بازی رو اجرا کن و وقتی رو منوی بازی رفتی با فشار دادن کلیدهای TAB+ALT به صورت همزمان ,پنجره ی بازی رو minimizeکن و برو تو My Documents و همون پوشه ای که گفتم و فایلهای سیو رو یکی یکی روی patch ضد سانسور درگ کن و به پاسخی که برنامه ازت میکنه yes جواب بده.

Ship Storm
07-11-2006, 14:44
Diego جان تو یک مرحله ای که با اون رفیقت میری ماشین ها رو از اون نمایشگاهه میدزدی گیر کردم خیلی تند میره من بهش نمیرسم چه کار کنم

hesamgta
07-11-2006, 14:57
بابا
يكييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي ي
جوابببببببببببببببببببببب بببببمووووووووووووووووووو ووووووووووووو
بدههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههه

ماشينهايي كه دانلود كردم كجا كپي كنممممممممممممممممممممممم مممممم

hesamgta
07-11-2006, 15:03

حالا نميتوني اينو بدي واقعا منووووووووووووووووووووووو وووون ميششششششششششمممممممممممم

لازم مش دارم خفن

hesamgta
07-11-2006, 15:09
:angry: :angry:

اين كه بي ادبي نيست يه رمزي بده يا يه ترينري بده تا بتونم هر مر حله اي كه گير كردم بوسيله آن
ردش كنم :angry: :angry:

Honradez
07-11-2006, 21:15
قرمزه یعنی اینکه هنوز به اندازه ی کافی مرحله رد نکردید تا بتوانید اونو بخرید.یه خونه حسابی هست ولی تو مراحل پایانی به دست میاد.کاخ Madd dogg.
ولی خودمونیم کاخ دیاز هم عجب قصری بود!!!!!!!!
با سلام و تشکر.

اونوقت (معذرت میخام این حرفو میزنم) از دوستان اگر کسی Save Game مرحله آخر رو داره، ممنون میشم بذاره.

موفق باشید.

Carl Johnson
07-11-2006, 22:22
همه رو میتونی از اینجا بكشی

Diego
08-11-2006, 00:41
Diego جان تو یک مرحله ای که با اون رفیقت میری ماشین ها رو از اون نمایشگاهه میدزدی گیر کردم خیلی تند میره من بهش نمیرسم چه کار کنم
چاره نیست ship storm جان!را تقلب نداری.ولی دقت کن اول که سزار یکی دوتا خیابون رو مارپیچ میره تو مجبور نیستی مثل اون مارپیچ بری ,شما مستقیم برو.در ضمن با زدن دکمه سمت چپ موس میتونی Nitro ی ماشین رو فعال کنی که در این حالت ماشین تو هم خیلی خیلی سرعت خواهد رفت.در کل دو سه بار با حوصله مسیر بازی رو برو قلق مسیر دستت میاد.

:angry: :angry:

اين كه بي ادبي نيست يه رمزي بده يا يه ترينري بده تا بتونم هر مر حله اي كه گير كردم بوسيله آن
ردش كنم :angry: :angry:
تاپیک واسه درخواست رمز و ترینر هست.تو انجمن بازی.اینجا فقط راهنمایی در مورد رد کردن بازی ارائه میشه.

Actros
08-11-2006, 03:09
تو My Documents یه پوشه هست که save های بازی san andrean توش قرار داره.اون فایل رو کپی کن تو اون فولدر.بعد بازی رو اجرا کن و وقتی رو منوی بازی رفتی با فشار دادن کلیدهای TAB+ALT به صورت همزمان ,پنجره ی بازی رو minimizeکن و برو تو My Documents و همون پوشه ای که گفتم و فایلهای سیو رو یکی یکی روی patch ضد سانسور درگ کن و به پاسخی که برنامه ازت میکنه yes جواب بده.
اين كارو كردم بعد چي ميشه يعني چه موقعي بدرد ميخوره
يك سوال ديگه اين كارو باي د هميشه انجام بدم؟

B O L O T
08-11-2006, 20:40
بابا هنوز اين بازي رو بازي ميكنيد؟

Diego
08-11-2006, 23:54
وقتی که دوست دختر پیدا کنی می بینی به چه کارت میاد!!!!!وقتی بری خونش....
یه بار که انجام دادی برو بازی رو سیو کن و دیگه تموم.هر وقت که بعد از اون بازی رو لود کنی بدون سانسوره.

Actros
09-11-2006, 00:02
فك كنم وقتی میره خونه دوست دخترها که اون خط دوستی با دختر که اون گوشه بالا تصویر مینویسه Progeres With مثلا Denis یا بقیه دخترا
من خواستم بدونم چه جوری میتونم این خطو پر کنم یا بیشترش کنم
وقتی میبریش رستوران کمکم زیاد میشه ولی کمه
فک نکنم این جوری پر بشه

Diego
09-11-2006, 01:17
وقتی که دوست دختر پیدا کنی می بینی به چه کارت میاد!!!!!وقتی بری خونش....
یه بار که انجام دادی برو بازی رو سیو کن و دیگه تموم.هر وقت که بعد از اون بازی رو لود کنی بدون سانسوره.

hesamgta
09-11-2006, 11:06
بابا من ماشينهايي كه دانلود كردم كجا كپي كنم خاهش مي كنم بگيد ممنون ميشم

Honradez
09-11-2006, 18:45
آخرین SaveGame بازی GTA5 برای دانلود !

این هم آخرین سیو گیم در یک فایل نصب اجرایی با حجم 400 کیلوبایت برای دانلود!
با رفتن این بازی به مرحله آخر، همه چیز عوض می شود و تقریبا یک دنیای جدید پدید می آید.
این پچ شامل سیو چیم کاخ بسیار بزرگ و گران Madd dogg است.

Actros
09-11-2006, 19:39
فك كنم وقتی میره خونه دوست دخترها که اون خط دوستی با دختر که اون گوشه بالا تصویر مینویسه Progeres With مثلا Denis یا بقیه دخترا
من خواستم بدونم چه جوری میتونم این خطو پر کنم یا بیشترش کنم
وقتی میبریش رستوران کمکم زیاد میشه ولی کمه
فک نکنم این جوری پر بشه
جواب بدين

peggy
10-11-2006, 00:29
جواب بدين
ببين بايد زياد ببريش بيرون.وقتي مياد بيرون خونه بهت ميگه چي دلش ميخواد ..رستوران .رقص.ماشين سواري.

Actros
12-11-2006, 01:43
با رمز نميشه كاريش كرد

hesamgta
12-11-2006, 11:02
بابا من ماشين ها يي كه دانلود كردم كجا بزارم

hesamgta
12-11-2006, 11:07
خوب من يه سيو ميخوام براي Gta 4

من تومرحله اي كه دوستمو دياز گروگان گرفته

گيركردم كه با K درنقشه نشون ميده
هر كس سيومرحله بعدشو داره ممنون ميشم دا ره بگه ممنون ميشم

Honradez
12-11-2006, 18:01
خوب من يه سيو ميخوام براي Gta 4

من تومرحله اي كه دوستمو دياز گروگان گرفته

گيركردم كه با K درنقشه نشون ميده
هر كس سيومرحله بعدشو داره ممنون ميشم دا ره بگه ممنون ميشم
سلام دوست عزیز.
لطفا پست خود را در موضوع مربوط به بازی GTA Vice City مطرح کنید.

با تشکر.

hesamgta
12-11-2006, 18:15
سلام دوست عزیز.
لطفا پست خود را در موضوع مربوط به بازی GTA Vice City مطرح کنید.

با تشکر.

خوب باشه من اين كارو ميكونم

تو فقط بگو ماشي نهايي كه دانلود كردم كجا كپي كنم

براي GTA_SA

hesamgta
12-11-2006, 18:26
من رهنماي تك تك مراحلشو ميخوام

hesamgta
12-11-2006, 18:29
تمام رمزاشو ميخام

Actros
14-11-2006, 21:10
من تو اوم مرحله که باید هواپیما رو کنتری کنی بعد باید چند تا ماشین موتو و دوچرخه رو بکسی و برگردی
من موقع برگشت سوخت تمام میکنم
این قسمت رمزی نداره که سوخت پر بشه

ALI_PERS!@N
15-11-2006, 10:29
midoonestin san andreas vaghe an hast San Andreas YEK mahaleye besyar bozorg dar eyalat California ast

NHSoft
15-11-2006, 18:58
با سلام من مي خواستم بدونم كه در GTA SanAndreas چگونه ميشود لباس پليس پوشيد و پليس شد؟
لطفا هركي ميدونه زودتر جواب بده.
متشكرم.

peggy
16-11-2006, 02:03
با سلام من مي خواستم بدونم كه در GTA SanAndreas چگونه ميشود لباس پليس پوشيد و پليس شد؟
لطفا هركي ميدونه زودتر جواب بده.
متشكرم.
فك كنم يكي از girl friend هات بايد اين لباسو بهت بده.وقتي كه وضعيت دوستيت باهاش 100 % بشه .ميدوني كه با هر كسي كه زياد باهاش بيرون بري بهت يه هديه ميده.فك كنم اون دختريه كه بالاي سقف يه خونه داره تير اندازي ميكنه

Doyenfery
24-11-2006, 16:07
سلام
بچه ها چطور می شه با اون دختره که سر پشت بام داره تیر اندازی می کنه دوست شد.؟
وقتی که میره پهلوش فقط می نویسه که" بدن ماهیچه ای داری صبحونه چی می خوری؟"
بعد دوباره مشغوله تیر اندازی می شه...

نوستر آداموس
24-11-2006, 16:53
من كه تمومش كردم رفت

Actros
25-11-2006, 02:03
سلام
بچه ها چطور می شه با اون دختره که سر پشت بام داره تیر اندازی می کنه دوست شد.؟
وقتی که میره پهلوش فقط می نویسه که" بدن ماهیچه ای داری صبحونه چی می خوری؟"
بعد دوباره مشغوله تیر اندازی می شه...

اون میگه ازبدنت خوشم نمیاد
باید لاغر شی
میتونی رمز بزنی
رمز لاغر شدن KVGYZQK
اینو بزن بعد برو پیشیش
بعد دوباره میتونی رمز عضله رو بزنی
JYSDSOD
ولی هر وقت میری دنبالش که برین بیرون باید لاغر باشی

Doyenfery
26-11-2006, 18:39
اون میگه ازبدنت خوشم نمیاد
باید لاغر شی
میتونی رمز بزنی
رمز لاغر شدن KVGYZQK
اینو بزن بعد برو پیشیش
بعد دوباره میتونی رمز عضله رو بزنی
JYSDSOD
ولی هر وقت میری دنبالش که برین بیرون باید لاغر باشی

اینکار رو کردم باز م اینبار یه پیغامه دیگه داد:you must show style to impress dude
من لباسم هم تغیر دادم -کنارش تیر اندازی هم کردم ولی فایده ای نداشت!

راستی با خانم هایی که با بوق سوار ماشینت میشن چکار باید کرد من تقریبا همه جا بردمشون (به غیر از متل)
ولی هیچ.

Actros
27-11-2006, 01:40
عجیبا قریبا!!!!!!!!!!!!!

ehsan_khatar
27-11-2006, 23:04
سلام خدمت همگی
من تو مرحله gang members که فکر کنم باید یه گروه برای خودت جمع کنی گیر کردم. دکمه های g و h رو هم که گفته رو میزنم ولی هیچی نمیشه . خواهشن کمک کنید . بدجور گیر کردم. باید چیکار کنم ؟

ehsan_khatar
28-11-2006, 07:21
سلام
من تو یه مرحله این بازی گیر کردم . می خواستم ببینم کسی این مرحله رو رفته ؟
اگه یادتون باشه مرحله gang members رو میگم که باید یه گروه واسه خودش تشکیل بده . دکمه های g و h رو هم که خودش گفته میزنم اما تاثیری نداره ، باید چیکار کنم ؟ من بدجوری گیر کردم
خواهشاً کمک کنید :sad:
این هم عکس اون مرحله :

Mehrshad-msv
28-11-2006, 18:41
سلام
من تو یه مرحله این بازی گیر کردم . می خواستم ببینم کسی این مرحله رو رفته ؟
اگه یادتون باشه مرحله gang members رو میگم که باید یه گروه واسه خودش تشکیل بده . دکمه های g و h رو هم که خودش گفته میزنم اما تاثیری نداره ، باید چیکار کنم ؟ من بدجوری گیر کردم
خواهشاً کمک کنید :sad:
این هم عکس اون مرحله :

سلام

من چون تاحالاباكيبوردبازي نكردم بخاطرهمين نمي دونم چه دكمه هايي روبايدبزني ولي مي دونم بايدچيكاركني...

اول بايدرو شون هدف بگيري بعدم فكركنم دكمه G روبزني تا بيان به گروهت بعدبريد مرحله روانجام بديد.

اگه بازم نتونستي سيوتو اپلودكن(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اينجا) بعد من برات ردش مي كنم ....محل سيوم اينجاست:

C:\Documents and Settings\Dear-User\My Documents\GTA San Andreas User Files

خبرشو بده ببينم چيكاركردي احسان جان. منتظرم

Actros
29-11-2006, 01:49
من اونجا هستم کهباید ماشینارو بزاری رو کشتی من 8تا پیدا کردم 2 تا مونده هرچی مگردم نیستن .ای 2 تا
Patriot
Sentinel
از کجا لید اینارو پیذا کنم کدوم شهر. کسی تو بازی از این ماشینا عکس نداره

Doyenfery
30-11-2006, 18:57
سلام خدمت همگی
من تو مرحله gang members که فکر کنم باید یه گروه برای خودت جمع کنی گیر کردم. دکمه های g و h رو هم که گفته رو میزنم ولی هیچی نمیشه . خواهشن کمک کنید . بدجور گیر کردم. باید چیکار کنم ؟

درسته همونطور كه آقا مهر شاد هم گفت بايد اونارو هدف بگيري با اسلحه (رايت كليك)بعد دكمه g رو بزني تا بهت ملحق شن.يه راهنمايي بهت بكنم .. سعي كن با موتور بري جنگ بندازي اينكار دو سه مزيت داره رو موتور نياز به تعويض خشاب نداري و سرعت تير اندازي هم خيلي بيشتره و تير هم كمتر مي خوري .فقط يادت باشه قبلش بايد از رو موتور پياده باشي و تير اندازي كني تا جنگ بيفته بينتون بعد سوار موتور شو و...
موتور پليس خيلي خوبه براي اين كار...

Doyenfery
30-11-2006, 18:59
از دوستان اگه كسي با اون دختره كه سر پشت بام داره تير اندازي مي كنه دوست شده لطف كنه بگه با چه لباس يا وضعيتي بايد برم و چطور ... مرسي

peggy
30-11-2006, 23:34
از دوستان اگه كسي با اون دختره كه سر پشت بام داره تير اندازي مي كنه دوست شده لطف كنه بگه با چه لباس يا وضعيتي بايد برم و چطور ... مرسي
يكي از بچه ها گفت كه بايد وضعيت --- apeal (فك كنم )كامل باشه...رمزشو بزن.

Oracle_Eldorado
01-12-2006, 02:33
اكتروس بايد اون كساني كه لباس سبز رنگ تنشونه رو هدف بگيري و دكمه H يا G رو بزني .
بايد 3 نفر رو اينكار رو بكني تا توي نقشه يك جايي معلوم ميشه بعد سواري ماشين ميشي و ميري به سلامت !

Actros
01-12-2006, 03:13
اول لاغر شو با رمز Kvgyzqk
بعد رمز Sexapple رو بزن
اینه Ehibxqs

Actros
01-12-2006, 03:15
--------------------------------------------------------------------------------

من اونجا هستم که باید ماشینارو بزاری رو کشتی من 8تا پیدا کردم 2 تا مونده هرچی مگردم نیستن .ای 2 تا
Patriot
Sentinel

peggy
02-12-2006, 18:03
--------------------------------------------------------------------------------

من اونجا هستم که باید ماشینارو بزاری رو کشتی من 8تا پیدا کردم 2 تا مونده هرچی مگردم نیستن .ای 2 تا
Patriot
Sentinel
منظورت دقيق كجاس؟

Actros
02-12-2006, 23:09
منظورت دقيق كجاس؟
من الان آخره شهره سوم هستم SANFIERO
تما م عملیات ها انجام شده
بعد یک جایی رو نشون داد رو کشتی که باید 10 تا ماشین پیدا کنی بزلری رو کشتی
من 9تا پیدا کردم
اسم ماشین هارو رو تابلو پایین کشتی نوشته
من فقط یکی مونده پیدا کنم اونم اینه
PATRIOT
فهمیدی یا نه؟

Actros
03-12-2006, 00:51
چاكريم عليرضا جون - شما زير پاتو نگاه كني منو پيدا مي كني :arrow: :arrow:
در راستاي رسيدن به هدف دوست عزيز مون عليرضا جان(GTA:SA باز كردن همه اعضا :mrgreen: ) من هم تصميم گرفتم به ايشون كمك كنم (البته در حد توانم) :

در مورد دخترهایی که در بازی میتونید با انها دوست بشید یعنی به اصطلاح GIRLFRIEND که بعضي هاشون براي شما خاصيتهايي هم دارند که من خیلی مختصر میگم:

به نام Denise robinson در شهر لس سانتس که در ماموريت burning desire mission با ان اشنا ميشيد و به عبارتي نجاتش ميديد زمانهايي که در خانه حضور داره هم 6:00 تا 16:00

به نام michelle cannes در شهر سان فيررو درون مدرسه تعليم رانندگي و عاشق ماشينها بعد که با ان دوست شديد ماشينتون رو مجاني براتون تعمير ميکنه زمانهاي حضور در خانه هم 12:00 تا 00:00

به نام helena wankstein واقع در بالکون ammu-nation در منطقه blueberry red country که تمرين تيراندازي ميکنه و توي اسلحه ها تا حدودي چيزهايي ميدونه (يکمي هم رفتاراش عجيب غريب هست ) بهرحال ساعت هاي حضور در خانه هم 2:00 تا 14:00 و 12:00 تا 08:00

به نام Barbara Schternvart واقع در ایستگاه پلیس یا همون کلانتری منطقه ei quebrados و خودش پليس هست و دو تا بچه هم داره بهرحال چون پليسه در اينده به درد ميخوره :D زمانهاي حضور هم در خانه هم 06:00 تا 16:00

به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو و خودش پرستار هست و کلآ به خون خيلي علاقه داره و اگر بعدها بلايي سرتون امد مجاني معالجتون ميکنه البته به شرطي که باهاش مهربان باشيد ساعت هاي حضور در خانه هم 00:00 تا 12:00

به نام Millie Perkins واقع در لاس ونتورس که در ماموریت key to her heart با ان اشنا ميشيد و در کاسينوي Caligula کار ميکنه که براي به دست اورد کارت امنيتي انجا مجبور ميشيد باهاش دوست بشويد ساعت هاي حضور هم 18:00 تا 14:00 و 10:00 تا 02:00

منبع : سايت بازيكده ----- نوشته شده توسط آقا پوريا

اميدوارم مفيد واقع بشه -
موفق باشيد :wink: :wink:
به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو

اين دخترو كجا ميتونم پيدا كنم
شهر سان فیرو رو زیر رو کردم ولی گاف بازی پیدا نکردم
میشه بگین تونقشه کجای شهر سان فیرو هست
جنوب .شمال..............
مرسی

boy iran
03-12-2006, 23:40
آقا شرمنده
ولي من تو مرحله رقص ماشين گير كردم
تو رو خدا هر كي سيو رد شده اون مرحله رو داره بده
دوهفته است هي ميرم هي نميشه
ديگه دارم ديونه ميشم
كمك كنيد تا يك جوان ديونه نشه

Actros
04-12-2006, 00:23
كسي نبود بت 2 تا سوال من جواب بده
11111111

boy iran
04-12-2006, 12:31
هر وقت به سوال من جواب دادن به سوال تو هم جواب ميدن
اگه ديشب بالاخره اون مرحله رو رد كردم
بگو ايول
حالا رسيديم سر مراحل بعدي

Diego
04-12-2006, 21:45
به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو

اين دخترو كجا ميتونم پيدا كنم
شهر سان فیرو رو زیر رو کردم ولی گاف بازی پیدا نکردم
میشه بگین تونقشه کجای شهر سان فیرو هست
جنوب .شمال..............
مرسی
همون جاده اصلی که وارد شهر میشه,جنوب سن فیرو....یه قسمتی هست که چمن کاری شده و تو نقشه به صورت سبز رنگ دیده میشه.اونجا این دختره داره تمرین ورزش رزمی میکنه.

Arash_XL7710i_207
05-12-2006, 00:01
اگه كسي سيو مرحله رد شده رقصيدن در ساحل رو داره بزاره.علامت اين مرحله OG هست كه بايد در ساحل پيش اون dj برقصي.

Actros
05-12-2006, 01:45
من الان آخره شهره سوم هستم Sanfiero
من 9تا پیدا کردم
Patriot
فهمیدی یا نه؟

جناب ديگو مرسي كه سوال اول رو جواب دادي
من تو ابن بد گير كردم راهي نداره
سوال بالا
اگه بلدي مرسي
ظمنا تو اين تايژيك زياد يبا تا مااستفاده كنيم

Actros
07-12-2006, 01:48
كسي نبود
بد جور گيرم

peggy
08-12-2006, 23:15
كسي نبود
بد جور گيرم
من هر چي فكرميكنم اين مرحله رو يادم نمياد.اخه شهر سوم كه san fiero نبود......؟

Actros
09-12-2006, 01:32
نمي دونم چه طوري نميفهمين
آخره شهر سان فيرو
بعد از تمام شدن ماموريت z
ماموریت cv اومد اونم تموم شد
بهد یک کشتی نشون داد ویک ساختمان
که باید 10تا ماشین بزاری روکشتی
فکک نم میخواد صادر کنه
اسم ماشینا رو یک تابلو نوشته شده پایین کشتی
من 9تا پید کردم فقط یکی مونده
اسمش ptriot هست که هرچی میگردم نیست
مشکل اینه

rassool
09-12-2006, 11:11
كسي نبود
بد جور گيرم

با استفاده از اين ترينر ميتوني هر ماشيني رو خاستي بياري

Actros
12-12-2006, 22:45
با استفاده از اين ترينر ميتوني هر ماشيني رو خاستي بياري

داداش یاز میشه ولی دانلود نمیشه
یه دادم برسین
اکه تینر دیگه دادی
من طرز استفاده هم بلد نیستم برم بگو
مرسی

mohammadtari
13-12-2006, 02:05
من الان آخره شهره سوم هستم Sanfiero
من 9تا پیدا کردم
Patriot
فهمیدی یا نه؟

جناب ديگو مرسي كه سوال اول رو جواب دادي
من تو ابن بد گير كردم راهي نداره
سوال بالا
اگه بلدي مرسي
ظمنا تو اين تايژيك زياد يبا تا مااستفاده كنيم

اون مرحله اصلي نيست;)

اگه نري چيزي نميشه و مي توني تا آخر بري

در ضمن يه سوالي داشتم كه آيا در GTA مي توانيم با Girlfriend ها ازدواج كنيم؟:rolleye: :rolleye:

آگه آره چجوري؟:happy:

boy iran
13-12-2006, 11:17
نه بابا ازدواج نمیکنه فقط میره بیرون الافی است
مثل خودمون

Actros
13-12-2006, 22:21
اون مرحله اصلي نيست;)

اگه نري چيزي نميشه و مي توني تا آخر بري

در ضمن يه سوالي داشتم كه آيا در GTA مي توانيم با Girlfriend ها ازدواج كنيم؟:rolleye: :rolleye:

آگه آره چجوري؟:happy:

دیگه چیزی تو نقشه نیست
باید چیکارکنم
بعد ازنمام شدن عملیات CV این اومد
که باید ماشین ببرم رو کشتی
فقط S های قرمز تونقشه هست
که فقط مال هواپیما مونده بگیرم
به اونه ربط داره
یکی به من کمک کنه:sad:

Actros
14-12-2006, 03:55
به دادم برسید

caspian
14-12-2006, 04:44
دیگه چیزی تو نقشه نیست
باید چیکارکنم
بعد ازنمام شدن عملیات CV این اومد
که باید ماشین ببرم رو کشتی
فقط S های قرمز تونقشه هست
که فقط مال هواپیما مونده بگیرم
به اونه ربط داره
یکی به من کمک کنه:sad:
منم دقیقا همین جا هستم.گیر کردم.یکی سیو مرحله بعد را بده:)

Actros
15-12-2006, 22:34
به سوال من و دوست دیگمون جواب بدین
دیوونه شدم

Actros
18-12-2006, 01:58
افلن 1 ترینری بدین که توانایی پرواز رو تکمیل کنه
گواهینامه هواپیما بده
طرز استفاده ترینرها هم رو هم بگید

Ali-Bahal
18-12-2006, 13:41
منم دقیقا همین جا هستم.گیر کردم.یکی سیو مرحله بعد را بده:)

بگو کجا گير کردي تا بهت بگم

sara7229
20-12-2006, 21:40
سلام
خيلي بازيه باحاليه اين جي تي آ
من تو يه مرحلش هست كه بايد بريم سر يه قرار و بعد با رايس اون خونه كه بعدا ماله خودمون ميشه و مي كوشيمش كه با ماشينه خودش اومده و ما بعد از يه درگيري بايد بريم تعقيب اون يارو موتور سواره كه پول رو مي دوزده..
اگه اونجا مرحله رو ناتموم كنيد و ماشينه يارو رو برداريد خيلي باحاله..چون ماشينش زد ضربه هست.و فقط با بيگ بنگ و چپ كردنه كه منفجر ميشه.

بعد بايد بارمزي كه از رو آب ماشين مي تونه بره بريد و اون رو تو يه پاركينگ تو قسمت دوم شهر بزاريد.من كه چندتاشو تو پاركينگ گذاشتم .و خيلي به درد مي خوره.

ببخشيد اينايي كه گفتم ماله جي تي آ قبلي بود نه سان آندرس.
من اين جيتي آ جديده رو تا يه جايي رفتم ولي ديگه از اون جا به بعد معلوم نبود چيكار بايد بكنيم.بيخيال شدم..ولي به نظر من قبليه با حالتره..دوباره برگشتم با اون بازي ميكنم...راستي كسي ميدونه آخرين نسخه ي جي تي آ (جديدترينش) قراره از كدوم شهر ساخته بشه؟

Actros
24-12-2006, 00:24
من الان شهر آخر هستم لاس ونتروس
اون مرحله ای که یک دخترو تاقیب میکنی میره تو یک سکس شاپ بعد میری خونش و بقیه ماجرا.......
باید چیکار کنی که با قدرت ضربه بزنی به اون جای طرف

Actros
25-12-2006, 00:14
من الان شهر آخر هستم لاس ونتروس
اون مرحله ای که یک دخترو تاقیب میکنی میره تو یک سکس شاپ بعد میری خونش و بقیه ماجرا.......
باید چیکار کنی که با قدرت ضربه بزنی به اون جای طرف

نمیدونید کجا رو میگم
؟

Carl Johnson
25-12-2006, 03:40
فكر كنم باید یه مرد رو بكشی بعد بری تو اون خونه.

دقیق یادم نیست تو اون مرحله چی كار كردم ولی فكر میكنم همینجوری بود.

actros جان ببخشید من سوال شما رو بد خوندم.منظورت چیه با قدرت ضربه بزنی به اون جای طرف?

soliman
25-12-2006, 13:21
با سلام
من یک سری کامل کدهای GTA San Andreas همراه با عملکردشون را میخواهم.
لطفا عملکردها فارسی باشند.

Carl Johnson
25-12-2006, 17:45
شما اگر صفحه های اول را خونده باشید علیرضا خان همه را نوشته.

Actros
25-12-2006, 23:51
شما اگر صفحه های اول را خونده باشید علیرضا خان همه را نوشته.
جون من اگه بلدی بگو
140 تا صفه من چه طوری پیدا کنم

Actros
25-12-2006, 23:58
فكر كنم باید یه مرد رو بكشی بعد بری تو اون خونه.

دقیق یادم نیست تو اون مرحله چی كار كردم ولی فكر میكنم همینجوری بود.

actros جان ببخشید من سوال شما رو بد خوندم.منظورت چیه با قدرت ضربه بزنی به اون جای طرف?
نمیدونم حالت تنبیه داره که نمیدنم باید محکم بزنی یا یواش
تنبیه خارجی که بلدی اونجوری باید بزنی چهطوری باید محکم بزنی باید چه دکمهای رو بزنی .گوشه تصویز نوشته space_ lmb
اونجا طرف رو که نمیتونم بگم!!!!!!!!!!!
جونه من اگه یادته بگو 20 رفتم باختم دیوونه شدم
مرسی

ziba_m
26-12-2006, 15:24
سلام عليرضا جان
آقا من بدجوري تو اون مرحله og log که باید دنبال موتوریه بری گیر کردم
اگه می تونی سیو گیم مرحله بعد از اون رو برام میل کن
atlantic12690@yahoo.com

من هم همینطور علی جان
کمکم کن

Carl Johnson
26-12-2006, 17:18
كد ها در صفحه.....................................7

Actros
27-12-2006, 15:32
اون مرحله رو که باید دخترو دنبال کنی رد کردم
مرحله بعدی اون یک هواپیما هست که میریم باهاش به اونجایی که نقشه علامت میده ولی هیچی نیست
باید چیکار کنم

Carl Johnson
27-12-2006, 18:03
فكر كنم مرحله n.o.e باشه.اگه اون بشه باید تا اون جا كه تو نقشه هست بری بعد دباره برگردی تو همون فرودگاه

یه دایره قرمز اونجا هست.باید از توش رد بشی بعد برگردی به فرودگاه

soliman
29-12-2006, 13:15
دوستان این هم یک ترینر با 113 عملکرد برای gta : sa

7918+khoram
31-12-2006, 22:03
سلام برو بچ
آقا ما تو شهر سوم دنبال یه زنه میکنیم بعد وارد یه فروشگاه ؟؟!! می شه دوباره دنبالش میکنیم تا به یه خونه می رسه 3 سوت بعد ماموریت تموم میشه ما خیت میشیم
ممنون میشم اگه کسی ما رو راهنمایی کنه

ali_md
01-01-2007, 01:00
سلام برو بچ
آقا ما تو شهر سوم دنبال یه زنه میکنیم بعد وارد یه فروشگاه ؟؟!! می شه دوباره دنبالش میکنیم تا به یه خونه می رسه 3 سوت بعد ماموریت تموم میشه ما خیت میشیم
ممنون میشم اگه کسی ما رو راهنمایی کنه

در خونه صبر می کنی تا یه یارو پیره میاد .باید دخلشو بیاری.

7918+khoram
01-01-2007, 07:42
سلام
سلام
من چند تا از ترفندهایی که تو مراحل سخت می زدم را براتون می گم فکنم بدردتون بخوره
1-در مراحل خیلی سخت که نیاز به تسلط زیاد داره می تونید با کند کردن بازی وکمی صبر به راحتی آن مراحله رو رد کنید مثل همون مرحله رقصیده در شهر اول ;)
slowitdown
2- یه تر فند خیلی با حالکه خودم با این تر فند تونستم آن مرحله رو رد کنم این بود که در آخریم مسابقه با ماشین نرسیده به شهر دوم گریه ما رو در آورد جوری که هر بار مسابقه می دادم یا ماشین می ترکید یا تو آب می افتادم به همیم دلیل یاد رمز پرواز افتادم با زدن رمز همون اول ماشینای دیگه شوت می شدن تو آسمون منم با صبر و حوصله زیاد با سرعت کم جوری که ما شین پرواز نکنه به حرکت خودم ادامه می دادم:biggrin:
ripazha
3- یه رمز خیلی توپ که با اون خیلی حال می کنم این رمز که با زدن آن با هر ما شین دیگه که بر خورد کنیین آن ما شین شوت می شه تو آسمان:cool:
bubblecars

7918+khoram
01-01-2007, 19:27
سلام
بچه من ضد سانسور از صفحه اول گرفتم بعد در داخل آدرس زیر قرار دادم
C:\Documents and Settings\khoram\My Documents\GTA San Andreas User Files
و حین اجرای بازی آن را اجرا کردم تحت محیط داس اجرا می شد از من پرسید y/n من یس را انتخاب کردم و وارد بازی شدم به همون جا که دختر ما رو به قهوه دعوت میکنه اتفاقی نیافتاد یه بار دیگه از اول امتحان کردم این بار بعد از زدن یس اینتر هم زدم اما بازم فاییده نداشت بار سوم بعد از زدن یس 2 بار اینتر رو زدم و اون صفحه داس بسته شد این بار هم فایده نداشت
plz help

vizy-vizy
01-01-2007, 22:01
سلام
ببینم راهی وجود نداره با قطار بشه تو بازی گوله بری طوری که چپ نکنه من خیلی رفتم فکر کنم 60 تا بوده!

کدی چیزی وجود نداره؟

S0R3N4
04-01-2007, 08:20
سلام دوستان
فرق بازی TA San Andres با GTA San Andreas 2 چیه؟
سری به این لینک بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a h s oo l . c o m/-p-412.html?osCsid=b3fe3e778dc5e4858b07e7318ebcf988
تورو خدا جواب بدید و اگه عکسی از محیط این بازی دارید بذارید!!!!
نام سایت بدون فاصله نوشته شود

Amin
04-01-2007, 12:14
سلام
بچه من ضد سانسور از صفحه اول گرفتم بعد در داخل آدرس زیر قرار دادم
C:\Documents and Settings\khoram\My Documents\GTA San Andreas User Files
و حین اجرای بازی آن را اجرا کردم تحت محیط داس اجرا می شد از من پرسید y/n من یس را انتخاب کردم و وارد بازی شدم به همون جا که دختر ما رو به قهوه دعوت میکنه اتفاقی نیافتاد یه بار دیگه از اول امتحان کردم این بار بعد از زدن یس اینتر هم زدم اما بازم فاییده نداشت بار سوم بعد از زدن یس 2 بار اینتر رو زدم و اون صفحه داس بسته شد این بار هم فایده نداشت
plz help

سلام
بايد فايل سيو رو بكشيد بندازيد توي محيط داس مانندي كه اجرا ميشه
بعد پيغامي كه مياد Yes رو انتخاب كنيد و بعد هم بريد بازي كنيد ....

Oracle_Eldorado
05-01-2007, 02:10
فلي اگه منظورت از GTA : Sanandreas 2 همون Just Cause هستش بايد به عرضت برسونم كه اگه توجه كرده باشي وقتي رفتي اين بازي رو خريدي فروشنده بهت گفته به سبك GTA هستش ! پس هنوز بازي كه بتونه روي دست GTA بلند بشه من نديدم .

جواد كاظميان
05-01-2007, 15:38
جديد ترين بازي GTA چيه ؟

آيا اينه -->> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
11-01-2007, 02:01
اقا ما تو این مرحله DAM AND BLAST گیر کردیم
همون مرحله هست که تو شهر آخر که میری سوار یه هوا پیما میشی بهد باید بری جایی که تونقشه مشخص کرده .
میرم اونجا میبینم هیچی مشخص نیست دریا وچند تا سخره فقط. یعنی جای مشخص نیست که فرود بیام بپرم.....
باید چی کار کنم
علامت این مرحله تو نقشه یه علامت دلار سبز هست تو یه مکانی به اسم four drugon اگه درست نوشته باشم.

ALI_PERS!@N
11-01-2007, 02:52
dar in site esme ra search konid va bad mitavanid trainer va savegame ra download konid [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
14-01-2007, 01:23
همون مرحله هست که تو شهر آخر که میری سوار یه هوا پیما میشی بهد باید بری جایی که تونقشه مشخص کرده .
میرم اونجا میبینم هیچی مشخص نیست دریا وچند تا سخره فقط. یعنی جای مشخص نیست که فرود بیام بپرم.....
باید چی کار کنم
علامت این مرحله تو نقشه یه علامت دلار سبز هست تو یه مکانی به اسم four drugon اگه درست نوشته باشم.
یکی کمک کنه؟

Actros
15-01-2007, 16:45
تایپیکو تعطیل کنین بهتره

name
15-01-2007, 20:45
باید چی کار کنم

اگر درست متوجه شده باشم منظورت اون مرحله ايكه ميري تو فرودگاه سوار يه هواپيما شبيه بويينگ ميشي.
بايد تا اون نقطه ايكه رو نقشه مشخصه بري.اونجا يه حلقه قرمز هست.(البته بايد تو ارتفاع بالا دنبال حلقه بگردي)
وقتي كه داري از وسط حلقه رد ميشي بايد دكمه f رو بزني و از هواپيما بپري بيرون و با چتر فرود بياي نزديك سد.
بعدشم بايد بري تو سد ويه سري عمليات انجام بدي.
موفق باشي.

*hamedkhatar*
16-01-2007, 00:29
سلام
ببخشید میخواستم بدونم این نسخه مثل نسخه قبل پچ یا چیزی نداره نصب کنیم که ماشینهاش به روز بشند؟
اگه داره لینک لطفا
ممنون
:)

Oracle_Eldorado
16-01-2007, 07:46
حامد جان نه نداره . ديگه از وقتي Just Cause اومده كسي طرف GTA ميره‌؟!!
Actros چرا اين تاپيك رو تعطيل كنيم ؟ كسي به سوال شما جواب نداده يه بار ديگه سوالت مطرح كن تا خودم راهنماييت كنم

Actros
18-01-2007, 02:39
حامد جان نه نداره . ديگه از وقتي Just Cause اومده كسي طرف GTA ميره‌؟!!
Actros چرا اين تاپيك رو تعطيل كنيم ؟ كسي به سوال شما جواب نداده يه بار ديگه سوالت مطرح كن تا خودم راهنماييت كنم

تو این مرحله DAM AND BLAST گیر کردیم
باید چی کار کنم
علامت این مرحله تو نقشه یه علامت دلار سبز هست تو یه مکانی به اسم four drugon اگه درست نوشته باشم

Oracle_Eldorado
18-01-2007, 07:06
Actros برو توي پيغام هاي خصوصي جوابت رو دادم

اردلان
18-01-2007, 14:09
با سلام وعرض ادب.اگسريال فايل رار کريزي ترينر که ماله همين بازي هست ورژن 2.2 رو بذاره چون پوليه مرسي.

Pooryia_khan
26-01-2007, 20:34
با سلام

ببخشید که مزاحم می شم .من یک مشکل دارم . وقتی در بازی ماشین های جدید را اضافه می کنم . دیگر نمی توانم ماشینی را اسپرت کنم . و از بازی خارج می شود .

البته شاید این سئوال را جواب داده باشید اما من با سرعت عادی نمی توانم این همه صفحه را بخوانم . لطفا زودتر جواب مرا بدهید .

H @ M I D
27-01-2007, 00:02

تو این مرحله DAM AND BLAST گیر کردیم
باید چی کار کنم
علامت این مرحله تو نقشه یه علامت دلار سبز هست تو یه مکانی به اسم four drugon اگه درست نوشته باشم

سلام دوست من شما باید توی اون مرحله سوار هواپیما بشی و تا میتونی بری بالا تو اسمون بعد اونجا تو اسمون یه حلقه ی قرمز هست باید با هواپیما از توش رد بشی

H @ M I D
27-01-2007, 00:09
actros جان
من فکر کنم شما بجز پست های خودت پست های دیگه رو نمیبینی توی 3 تا صفحه قبل حداقل 10 نفر بهت گفتن
باید توی اون مرحله چیکار کنی ولی شما باز توی همون مرحله کمک میخوای .!!!

Pooryia_khan
28-01-2007, 14:27
با سلام

ببخشید که مزاحم می شم .من یک مشکل دارم . وقتی در بازی ماشین های جدید را اضافه می کنم . دیگر نمی توانم ماشینی را اسپرت کنم . و از بازی خارج می شود .

البته شاید این سئوال را جواب داده باشید اما من با سرعت عادی نمی توانم این همه صفحه را بخوانم . لطفا زودتر جواب مرا بدهید .

لطفا به این سئوال من هم جواب دهید .

Linux Learner
28-01-2007, 14:27
هر نوع مدی که برای SA میخواین به من بگین;)
از ماشین گرفته تا آب دریا
YAHOO ID: coyote.human

Linux Learner
28-01-2007, 14:34
لطفا به این سئوال من هم جواب دهید .

سلام
من چند تا راه پیشنهاد میکنم
اولا وقتی یه ماشینی رو اضافه میکنی نمیتونی اون ماشینو اسپورت کنی ولی ماشینای دیگه رو چرا
همچنین تو میتونی با دست کاری این فایل داخل NOTEPAD بعضی چیزا رو به ماشینای جدید هم اضافه کنی: CARCOLS.DAT

یه خیلی راه های دیگه هم هست و تو باید جزییات بیشتری به من بدی
ID: coyote.human

Oracle_Eldorado
29-01-2007, 01:26
خوبه ديگه تمام راه حلهاي هك هم اينجا گذاشته شد !

لينوكس دستت درد نكنه ولي يكم دير يادت افتاده !
من وقتي كه بازي رو تموم كردم Remove كردم

farid55
31-01-2007, 04:21
:biggrin: دوستان با اینکه خیلی وقته از عمر gta5 میگذره ولی من هنوز باحاش حال میکنم.من تو دو مرحله هواپیما که اولیش اونیه که باید مانع از ورود تروریستها به شهر بشی و مرحله فرودگاه متروک که باید با سرعت وارد هواپیما بشی قبل از اینکه پرواز کنه.گیر کردم.اگه کسی میتونه این سیو رو بره برام ممنون میشم

farid55
31-01-2007, 04:24
ببخشید یادم رفت لینکشو بزارم
لطف کنین اگه میتونین برام ردش کنین:happy:

Ali-Bahal
31-01-2007, 14:53
هر نوع مدی که برای SA میخواین به من بگین;)
از ماشین گرفته تا آب دریا
YAHOO ID: coyote.human

ببينم شما ميتونيد ماشين Mazda Rx8 را براي ما رديف کني

Actros
01-02-2007, 02:18
سلام
من تو شهر آخر هستم تو اون مرحله که سوار یه هواپیما میشی هواپیما کوچیک.بعد یه مسافت خیلی زیادی رو دریا حرکت میکنی بعد یه هواپیما از روبرو میاد که باید بهش برسی از تو حلقه رو سرش رد بشی.
من هر کاری میکنم نمیتونم بگیرمش.

name
01-02-2007, 12:05
:biggrin: دوستان با اینکه خیلی وقته از عمر gta5 میگذره ولی من هنوز باحاش حال میکنم.من تو دو مرحله هواپیما که اولیش اونیه که باید مانع از ورود تروریستها به شهر بشی و مرحله فرودگاه متروک که باید با سرعت وارد هواپیما بشی قبل از اینکه پرواز کنه.گیر کردم.اگه کسی میتونه این سیو رو بره برام ممنون میشم
خدمت شما :

name
01-02-2007, 12:09
سلام
من تو شهر آخر هستم تو اون مرحله که سوار یه هواپیما میشی هواپیما کوچیک.بعد یه مسافت خیلی زیادی رو دریا حرکت میکنی بعد یه هواپیما از روبرو میاد که باید بهش برسی از تو حلقه رو سرش رد بشی.
من هر کاری میکنم نمیتونم بگیرمش.
شما هم ميتوني از سيو بالا استفاده كني.

Actros
01-02-2007, 15:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما هم ميتوني از سيو بالا استفاده كني.

ماله کدوم مرحله هست من فقط مرحله بعد از اونی که نوشتم میخوام
ممنون

farid55
01-02-2007, 15:19
name عزیز ازت بینهایت ممنونم.
دمت گرم .مدتها بود که نمیتونستم این مراحل رو رد کنم واقعا دستت درد نکنه.:rolleye:

name
01-02-2007, 15:32

ماله کدوم مرحله هست من فقط مرحله بعد از اونی که نوشتم میخوام
ممنون

اين سيو دوستمون farid55 بود كه تو همون مرحله ايكه شما گفتي مشكل داشت.
شما هم اگر ميخواهي سيو خودت را upload كن تا اين مرحله رو برات انجام بدم.

name
01-02-2007, 15:35
name عزیز ازت بینهایت ممنونم.
دمت گرم .مدتها بود که نمیتونستم این مراحل رو رد کنم واقعا دستت درد نکنه.:rolleye:
خواهش ميكنم.
اگر باز هم مشكلي بود در خدمتم.

S@eid
01-02-2007, 23:22
چندتا سوال ...
یکی این که این اسپری کردن رنگ روی نوشته بنفش و زرد که روی دیوارهای شهر به تعداد 100 تا هست چه فایده ای داره...
یه سیو از اینترنت دانلود کردم که توش یه اسلحه ی بی نظیر بود با قدرت بالا...یه جور تیربار ... از این هایی که می چرخه و تیر شلیک می کنه.کسی کدش رو داره ؟؟؟

موفق باشین

Actros
02-02-2007, 01:55
اين سيو دوستمون farid55 بود كه تو همون مرحله ايكه شما گفتي مشكل داشت.
شما هم اگر ميخواهي سيو خودت را upload كن تا اين مرحله رو برات انجام بدم.
یه سایت بهم معرفی کن که بتونم فایل وسیو رو آپ کنم.
اگه این مرحله رو رد کنی آخرشه

name
02-02-2007, 09:57
یه سایت بهم معرفی کن که بتونم فایل وسیو رو آپ کنم.
اگه این مرحله رو رد کنی آخرشه

از اين سايت استفاده كن:

mehran_cry2004
02-02-2007, 12:43
سلام بچه ها ، من توی مرحله ی 2 بازی دچار مشکل شدم ، وقتی که می خوام روی دیوار که چند تا کلمه به رنگ بنفش نوشته شده با اسپری سبز به زنگ سبز در بیارم ، برای بار پنجم از صد بار ، باید برم توی یه منطقه ای که توی داره و به همین دلیل باید از روی توری بپرم ، خودش می نویسه که برای عبور از توری باید LShift رو فشار داد ،
وقتی شیفت و ال رو با هم فشار میدم اتفاقی نمی افته بعدش شیفت رو می گیرم و ال رو فشار میدم باز هم اتفاقی نمی افته و برعکس انجام میدم باز هم نمی پره ، باید چکار کنم تا از روی توری بپرم ؟راستی حتما باید 100 نقطه از شهر رو که به رنگ بنفش نوشته شده رو روش اسپری سبز زد که بشه به مرحله بعد رفت ؟ آخه اینطوری که 2 ساعت طول می کشه !!!

name
02-02-2007, 13:31
سلام بچه ها ، من توی مرحله ی 2 بازی دچار مشکل شدم ، وقتی که می خوام روی دیوار که چند تا کلمه به رنگ بنفش نوشته شده با اسپری سبز به زنگ سبز در بیارم ، برای بار پنجم از صد بار ، باید برم توی یه منطقه ای که توی داره و به همین دلیل باید از روی توری بپرم ، خودش می نویسه که برای عبور از توری باید LShift رو فشار داد ،
وقتی شیفت و ال رو با هم فشار میدم اتفاقی نمی افته بعدش شیفت رو می گیرم و ال رو فشار میدم باز هم اتفاقی نمی افته و برعکس انجام میدم باز هم نمی پره ، باید چکار کنم تا از روی توری بپرم ؟راستی حتما باید 100 نقطه از شهر رو که به رنگ بنفش نوشته شده رو روش اسپری سبز زد که بشه به مرحله بعد رفت ؟ آخه اینطوری که 2 ساعت طول می کشه !!!
شما بايد shift سمت چپ كيبورد رو فشار بدي.(Lshift=Left shift)
براي اين مرحله 4 tags رو بايد رنگ كني.

Romin_Bmw850i
02-02-2007, 13:58
بابا شماها چیکار میکنید تازه بازیو شروع کردین؟؟؟؟ واقعا چه کسایی پیدا میشن!!!!

Ali-Bahal
02-02-2007, 16:31
بابا شماها چیکار میکنید تازه بازیو شروع کردین؟؟؟؟ واقعا چه کسایی پیدا میشن!!!!

بابا مگه چيه؟
الان داره بازي مي کنه
مگه نشده تو بازيهاي قديمي بکني؟

mehran_cry2004
02-02-2007, 19:44
جان ؟؟؟:ohno:

Ali-Bahal
02-02-2007, 19:56
هيچي يکي از دوستان به شما گفت تازه داريد اين بازي را مي کنيد ديگه قديمي شده و من گفتم مگه چيه رو کامپيوتر من هزارتا بازي قديمي هست و من اونارو بازي مي کنم و لذت مي برم

موفق باشي ;)

vizy-vizy
02-02-2007, 20:27
بله بازی باحالی هست . ولی یکی به ما نگفت که چیکارکنیم با این قطاره گوله بریم طوری که چپ نکنه من خیلی رفتم 60 تا بود . کد تقلبی چیزی هست شماها چقدر رفتین?

Ali-Bahal
02-02-2007, 22:43
مگه قطار هم چپ مي کنه؟

vizy-vizy
02-02-2007, 23:19
یه امتحان بکونی می بینی بالا 50 تا چپ میکنه یا به قول معروفderail میشه

Actros
03-02-2007, 02:02
از اين سايت استفاده كن:

دوست من سلام
این سیو اون مرحله که با یه هواپیما میری .چند تا هواپیما دنبالت میکنن .بعد باید با موشک 3 تاقایق رو منفجر کنی
اگه میتونی برام ردش کن
فقط همین مرحله رو رد کن . ممنون.

name
03-02-2007, 12:29
دوست من سلام
این سیو اون مرحله که با یه هواپیما میری .چند تا هواپیما دنبالت میکنن .بعد باید با موشک 3 تاقایق رو منفجر کنی
اگه میتونی برام ردش کن
سلام.
خدمت شما:

farid55
03-02-2007, 14:22
من تو اون مرحله که تو شهر هرج و مرج میشه موندم.گانگسترهای خودمون(سبز پوش)رو استخدام میکنم ولی وقتی میخوام با دوستم که رکابی سفید پوشیده (اسمشو نمیدونم) سوار ماشین بشم با من نمیاد؟چکار کنم:sad: :blink:

mehran_cry2004
03-02-2007, 20:43
با سلام مجدد ، راستی همین الان با یه مشکل دیگه هم مواجه شدم توی مرحله یSweet Girl اونجایی که CJ
باید توی مسابقه ی lowrider challenger شرکت کنه
منتهی نمی دونم چطوری ؟ هیچ توضیحی هم داده نشده
وقتی می رسم به Red Zone
یا همون منطقه ی قرمز رنگ فورا یه دختره می پره توی ماشین ، چند ثانیه که می گذره میگه ماموریت شکست خورد ، واقعا گیج شدم ...
راستی من کلا عادت دارم بازی های قدیمیو بعد از گذشت چند سال از عرضه ی اون بازی بازی کنم چند هفته پیش هم هیتمن کد نیم 47 و قبل از اون هم جی تی ای 2 رو تموم کردم....

در ضمن من هم معتقدم جی تی ای 5 ، سن آندرس بازی خوبیه ، منتهی خیلی از الفاظ رکیک استفاده میشه ، فکر کنم یکی از عیوبش همینه ، حتی به خودی هاشون هم فحش میدن ...

name
03-02-2007, 21:32
با سلام مجدد ، راستی همین الان با یه مشکل دیگه هم مواجه شدم توی مرحله یSweet Girl اونجایی که CJ
باید توی مسابقه ی lowrider challenger شرکت کنه
منتهی نمی دونم چطوری ؟ هیچ توضیحی هم داده نشده
وقتی می رسم به Red Zone
یا همون منطقه ی قرمز رنگ فورا یه دختره می پره توی ماشین ، چند ثانیه که می گذره میگه ماموریت شکست خورد ، واقعا گیج شدم ...
راستی من کلا عادت دارم بازی های قدیمیو بعد از گذشت چند سال از عرضه ی اون بازی بازی کنم چند هفته پیش هم هیتمن کد نیم 47 و قبل از اون هم جی تی ای 2 رو تموم کردم....

در ضمن من هم معتقدم جی تی ای 5 ، سن آندرس بازی خوبیه ، منتهی خیلی از الفاظ رکیک استفاده میشه ، فکر کنم یکی از عیوبش همینه ، حتی به خودی هاشون هم فحش میدن ...

در اين مرحله شما بايد از Numpad (اعداد سمت راست كيبورد)استفاده كني.
وقتي كه مسابقه شروع ميشه اگر دقت كني پايين صفحه يك دايره كوچك هست كه يكسري فلش يا همون پيكان از توش رد ميشن.شما بايد دقيقا زماني كه فلش توي دايره قرار ميگيره عدد مربوطه رو بزني.
براي فلش چپ عدد 4
براي فلش راست عدد 6
براي فلش بالا عدد 8
براي فلش پايين عدد 2

name
03-02-2007, 21:49
من تو اون مرحله که تو شهر هرج و مرج میشه موندم.گانگسترهای خودمون(سبز پوش)رو استخدام میکنم ولی وقتی میخوام با دوستم که رکابی سفید پوشیده (اسمشو نمیدونم) سوار ماشین بشم با من نمیاد؟چکار کنم:sad: :blink:

قاعدتا بايد سوار بشه.
اگر سوار نشد شما از ماشين پياده شو و دوباره سوار شو.
در ضمن دقت كن كه ماشين جاي خلوتي باشه تا كسي جلوي در ماشين نباشه.

farid55
04-02-2007, 00:54
name عزیز ممنونم.من اونجا رو رد کردم فقط یه سوال برام پیش اومده :اونجایی که باید بری دنبال سوئیت که به ماشین آتش نشانی آویزون شده.باید تعقیبش کنم یا با تیر ماشین رو بزنم؟

Actros
04-02-2007, 01:17
دوست من سلام
اگه میتونی برام ردش کن
دوست عزیز شرمنده همون شب ردش کردم .ببخشی که مزاحم وقتت شدم. ممنون

name
04-02-2007, 11:35
name عزیز ممنونم.من اونجا رو رد کردم فقط یه سوال برام پیش اومده :اونجایی که باید بری دنبال سوئیت که به ماشین آتش نشانی آویزون شده.باید تعقیبش کنم یا با تیر ماشین رو بزنم؟
شما بايد ماشين آتش نشاني رو تعقيب كني تا جاييكه پليسه ميخواد سوِييت رو از ماشين بندازه پايين.
اونجا شما بايد نزديك ماشين بشي تا سوييت بيفته تو ماشين شما.
در ضمن شما داري بازي رو تموم ميكني.اين آخرين مرحله بازيه.
موفق باشي.

name
04-02-2007, 11:37
دوست عزیز شرمنده همون شب ردش کردم .ببخشی که مزاحم وقتت شدم. ممنون

آقا دشمنت شرمنده باشه.
اگه بازم مشكلي بود بگو.

Ali-Bahal
04-02-2007, 16:39
به زودي راهنماي فارسي تمام مرحله ها را به صورت Pdf مي گذارم تا ديگر سوال نکنيد و راحت بازي را تمام کنيد;)

Mahiar0
04-02-2007, 17:10
lاين هم پك ضد سانسور:
اين هم آخرين ترينر بازي:

اين ضد سانسور ميگيد يعني چي؟

لينك دانلود خرابه يه جا ديگر ميگذاريد:sad:

Mahiar0
04-02-2007, 17:11
چاكريم عليرضا جون - شما زير پاتو نگاه كني منو پيدا مي كني :arrow: :arrow:
در راستاي رسيدن به هدف دوست عزيز مون عليرضا جان(GTA:SA باز كردن همه اعضا :mrgreen: ) من هم تصميم گرفتم به ايشون كمك كنم (البته در حد توانم) :

در مورد دخترهایی که در بازی میتونید با انها دوست بشید یعنی به اصطلاح GIRLFRIEND که بعضي هاشون براي شما خاصيتهايي هم دارند که من خیلی مختصر میگم:

به نام Denise robinson در شهر لس سانتس که در ماموريت burning desire mission با ان اشنا ميشيد و به عبارتي نجاتش ميديد زمانهايي که در خانه حضور داره هم 6:00 تا 16:00

به نام michelle cannes در شهر سان فيررو درون مدرسه تعليم رانندگي و عاشق ماشينها بعد که با ان دوست شديد ماشينتون رو مجاني براتون تعمير ميکنه زمانهاي حضور در خانه هم 12:00 تا 00:00

به نام helena wankstein واقع در بالکون ammu-nation در منطقه blueberry red country که تمرين تيراندازي ميکنه و توي اسلحه ها تا حدودي چيزهايي ميدونه (يکمي هم رفتاراش عجيب غريب هست ) بهرحال ساعت هاي حضور در خانه هم 2:00 تا 14:00 و 12:00 تا 08:00

به نام Barbara Schternvart واقع در ایستگاه پلیس یا همون کلانتری منطقه ei quebrados و خودش پليس هست و دو تا بچه هم داره بهرحال چون پليسه در اينده به درد ميخوره :D زمانهاي حضور هم در خانه هم 06:00 تا 16:00

به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو و خودش پرستار هست و کلآ به خون خيلي علاقه داره و اگر بعدها بلايي سرتون امد مجاني معالجتون ميکنه البته به شرطي که باهاش مهربان باشيد ساعت هاي حضور در خانه هم 00:00 تا 12:00

به نام Millie Perkins واقع در لاس ونتورس که در ماموریت key to her heart با ان اشنا ميشيد و در کاسينوي Caligula کار ميکنه که براي به دست اورد کارت امنيتي انجا مجبور ميشيد باهاش دوست بشويد ساعت هاي حضور هم 18:00 تا 14:00 و 10:00 تا 02:00

منبع : سايت بازيكده ----- نوشته شده توسط آقا پوريا

اميدوارم مفيد واقع بشه -
موفق باشيد :wink: :wink:

اين دختر رو يعني كجاي بازي بايد پيدا كرد كجا هستند؟
يعني بايد چي كرد؟

S@eid
04-02-2007, 17:50
اين ضد سانسور ميگيد يعني چي؟

لينك دانلود خرابه يه جا ديگر ميگذاريشما توی در جریان بازی با چندتا دختر اشنا می شید که می تونید با اونها روابط خطرناک برقرار کنید.
اما بعضی از سیدی ها رو دستکاری کردن که این اتفاق نیفته...شما اگه این پچ رو بگیرید می تونید این بازی رو بدون سانسور اجرا کنید.
لینک دانلود ضد سانسور

HotCoffee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
اموزش استفاده از ضدسانسور... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين دختر رو يعني كجاي بازي بايد پيدا كرد كجا هستند؟
يعني بايد چي كرد؟همون طور که گفتم شما با این دختر ها در جریان بازی اشنا میشید.
مثلا جون دختر اولی رو از اتش نجات میدی و اون باهات دوست میشه.
افتخار اشنایی با بقیه خانم ها رو تاحالا نداشتم ولی یواش یواش دارم بهشون نزدیک میشم.

Mahiar0
04-02-2007, 22:43
شما توی در جریان بازی با چندتا دختر اشنا می شید که می تونید با اونها روابط خطرناک برقرار کنید.
اما بعضی از سیدی ها رو دستکاری کردن که این اتفاق نیفته...شما اگه این پچ رو بگیرید می تونید این بازی رو بدون سانسور اجرا کنید.
لینک دانلود ضد سانسور

HotCoffee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
اموزش استفاده از ضدسانسور... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همون طور که گفتم شما با این دختر ها در جریان بازی اشنا میشید.
مثلا جون دختر اولی رو از اتش نجات میدی و اون باهات دوست میشه.
افتخار اشنایی با بقیه خانم ها رو تاحالا نداشتم ولی یواش یواش دارم بهشون نزدیک میشم.

يعني پس اول بازي كسي نيست:biggrin:
خوب كسي سيوشو داره كه ما هم ببينيم چطوري:biggrin:

S@eid
04-02-2007, 23:39
يعني پس اول بازي كسي نيست:biggrin:
خوب كسي سيوشو داره كه ما هم ببينيم چطوري:biggrin:زیاد هم طول نمی کشه که به اون مرحله برسی...پیشنهاد میکنم که عجله نکنی...اگر خودت نجاتش بدی لذتش بیشتره.
با این حال اگر خواستی سیو خودم رو برات میزارم .
راستی کسی می دونه اون دختره که بالای پشت بوم داره تیراندازی می کنه و باید باهاش دوست بشیم ازمون چی
می خواد من هرچی جملاتش رو ترجمه کردم نفهمیدم.یه چیزهایی مربوط به هیکل و قدرت بدنی میگه !!!

Mahiar0
05-02-2007, 00:22
زیاد هم طول نمی کشه که به اون مرحله برسی...پیشنهاد میکنم که عجله نکنی...اگر خودت نجاتش بدی لذتش بیشتره.
با این حال اگر خواستی سیو خودم رو برات میزارم .
راستی کسی می دونه اون دختره که بالای پشت بوم داره تیراندازی می کنه و باید باهاش دوست بشیم ازمون چی
می خواد من هرچی جملاتش رو ترجمه کردم نفهمیدم.یه چیزهایی مربوط به هیکل و قدرت بدنی میگه !!!

اين رو خوانديد
كلا درمورد همه چيز توضيح داده

حالا اقا شما هم سيو اون رو بگذاري ممنون ميشم

Actros
05-02-2007, 01:30
آقا دشمنت شرمنده باشه.
اگه بازم مشكلي بود بگو.

سلام من امروز این بازی رو تموم کردم.
ولی بعد از کمی چرخ زدن توشهر .
یکی بهم زنگ زد وگفت برگرد به red drugon
برگشتم یه ماموریت هست به اسم enter mafia casino
میری تو یه مکانی که محافظ داره
گاز اشک آور هم داری
تیر اندازی کنی باختی
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟

Ali-Bahal
05-02-2007, 14:20
بروبچ من می خوام یک مسابقه بهترین تیپ در این بازی را در یک تاپیک جداگانه برگذار کنم ( با جایزه)
نظری ندارید؟

mdastkhah
05-02-2007, 15:08
سلام من امروز این بازی رو تموم کردم.
ولی بعد از کمی چرخ زدن توشهر .
یکی بهم زنگ زد وگفت برگرد به red drugon
برگشتم یه ماموریت هست به اسم enter mafia casino
میری تو یه مکانی که محافظ داره
گاز اشک آور هم داری
تیر اندازی کنی باختی
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟
عزبز جون باید بری اتاق برق و گازو بندازی تو پنجره

Linux Learner
05-02-2007, 16:55
ببينم شما ميتونيد ماشين Mazda Rx8 را براي ما رديف کني

بیا عزیز

اینم مزدای تو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 84a0008d0f85d09ec877f5b8095a80

Linux Learner
05-02-2007, 17:00
بله بازی باحالی هست . ولی یکی به ما نگفت که چیکارکنیم با این قطاره گوله بریم طوری که چپ نکنه من خیلی رفتم 60 تا بود . کد تقلبی چیزی هست شماها چقدر رفتین?

برو تو پوشه data توی پوشه اصلی gta بعد فایل handling.cfg رو باز کن با notepad بعد train رو پیدا کن و عددی که مال سرعت و ستاب و از این جور چیزاست رو دستکاری کن بعد امتحان کن
*****{{فراموش نکن اول از فایل بکاپ بگیر}}*****

S@eid
05-02-2007, 19:36
حالا اقا شما هم سيو اون رو بگذاري ممنون ميشم
بروبچ من می خوام یک مسابقه بهترین تیپ در این بازی را در یک تاپیک جداگانه برگذار کنم ( با جایزه)

نظری ندارید؟چون الان خیلی از کاربرا این بازی رو تموم کردن و از سیستماشون حذف ممکنه استقبال نشه..

با این حال تصیمیم خودته.

اين رو خوانديد
كلا درمورد همه چيز توضيح داده
اقا خیلی ممنون . بسیار کامل بود تمام مراحل رو توضیح داده...داستان بازی رو هم فهمیدم چیه.

موفق باشی

Mahiar0
05-02-2007, 21:01
[RIGHT]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا ممنون
اما كجا عكس قلب نيست كه ؟كجاست؟

S@eid
05-02-2007, 23:09
اما كجا عكس قلب نيست كه ؟كجاست؟

سمت راست نقشه پایین
یکم راهش دوره ولی خب هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

Mahiar0
06-02-2007, 00:03
سمت راست نقشه پایین
یکم راهش دوره ولی خب هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.

ميشه يكم ببشترراهنمايي كني كدام طرف؟نزديكاش چي هسا به طرف اون شبيه ميدان قرمز كشييده برم؟

راستي اون سانسور رو هم فعال كنم
هرچند اول بازي دختر اول كارش ديدم كلا ميخوام ببينم بقيه چي ميكنند
اما واقعا عجب چيز ناجوري حق داشتند يه مدت ميخواستند جمع كنند
يكم بيشتر راهنمايي كن
راستي اين اخر بازي كلا چي ميشه يعني چيز خاصي اخر بازي نشان ميدهد؟ اجر اره خوب بگذاريد ما كه نميتواين اين همه رو بريم اخرش رو ببينيم
البته شرمنده ها
ممنون

Actros
06-02-2007, 22:41
عزبز جون باید بری اتاق برق و گازو بندازی تو پنجره
درسته ممون
تموم شد

Ali-Bahal
07-02-2007, 15:11
کسی سیو آخرین مرحله را داره؟

یعنی خودم مرحله آخر را برم و تموم شود دیگه حال ندارم دوباره از اول تمومش کنم تا به حال سه بار تمومش کردم! می خوام ببینم یه چیزی میشه یا نه که دوستم میگه

Mahiar0
07-02-2007, 16:10
کسی سیو آخرین مرحله را داره؟

یعنی خودم مرحله آخر را برم و تموم شود دیگه حال ندارم دوباره از اول تمومش کنم تا به حال سه بار تمومش کردم! می خوام ببینم یه چیزی میشه یا نه که دوستم میگه

اره منم ميخوام:biggrin:

Actros
08-02-2007, 01:42
اره منم ميخوام:biggrin:

من سیو آخرش رو دارم بازی تموم شده
اگه میخواین یه سایت بدین که بتونم آپلود کنم

Diego
08-02-2007, 02:30
سلام.(من یکی دو ماهی اصلا تو سایت نبودم)
این از سیو بازی ...مال خودمه...(برید تو کف لباس کارل!)
در ضمن مرحله ی آخر یه دمو نشون داده میشه که خانواده دور هم جمع شدند (به همراه دوستان) و همه چیز به خیر و خوشی به پایان میرسه............

Actros
08-02-2007, 03:06
در ضمن مرحله ی آخر یه دمو نشون داده میشه که خانواده دور هم جمع شدند (به همراه دوستان) و همه چیز به خیر و خوشی به پایان میرسه............
درسته آخر بازی همینه چیز به خصوصی نداره

Mahiar0
08-02-2007, 10:14
من سیو آخرش رو دارم بازی تموم شده
اگه میخواین یه سایت بدین که بتونم آپلود کنم
منم جاي درستي نميشناسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.(من یکی دو ماهی اصلا تو سایت نبودم)
این از سیو بازی ...مال خودمه...(برید تو کف لباس کارل!)

اين يعني اخرش است بايد زياد كارنكرد؟
ممنون

amin_k700
09-02-2007, 18:35
سلام .من هر چی تو این 147 صفحه گشتم نقشه ای برای اون 100 بسته (یعنی 100صدف و100نعل اسب وهمین طور اون 100دیوار نوشته ) پیدا نکردم در ضمن دارم برای دومین بار بازی رو انجام میدم بدون ترینر و کد تقلب . اگه کسی از دوستان نقشه ها رو داره لطف کنه بذاره ممنون(دیگه مجبور شدم چون کی حال داره این همه سوراخ و سمبه رو بگرده اونم تو این شهر به این بزرگی اونا که gta 3 و Gta VC بودند به زور 80 تا پیدا می شد اینکه مغز آدم سوت می کشه)

Diego
10-02-2007, 14:25
منم جاي درستي نميشناسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين يعني اخرش است بايد زياد كارنكرد؟
ممنون

یعنی چی باید زیاد کار نکرد؟!متوجه منظورتون نمیشم.

سلام .من هر چی تو این 147 صفحه گشتم نقشه ای برای اون 100 بسته (یعنی 100صدف و100نعل اسب وهمین طور اون 100دیوار نوشته ) پیدا نکردم در ضمن دارم برای دومین بار بازی رو انجام میدم بدون ترینر و کد تقلب . اگه کسی از دوستان نقشه ها رو داره لطف کنه بذاره ممنون(دیگه مجبور شدم چون کی حال داره این همه سوراخ و سمبه رو بگرده اونم تو این شهر به این بزرگی اونا که gta 3 و Gta VC بودند به زور 80 تا پیدا می شد اینکه مغز آدم سوت می کشه)

این هم سوپرایز:
نقشه کامل san andreas به همراه راهنمای مکانهای جالب و لازم
+
نقشه دیوار نویسی با اسپری (tags)
+
نقشه نعل اسبها (horse shoes)+نقشه صدفها (oysters)
همه در یک فایل زیپ شده..............حجم: 1/25 مگابایت (یک مگابایت و دویست و پنجاه کیلو بایت)
لینک دانلود:

Mahiar0
10-02-2007, 14:56
یعنی چی باید زیاد کار نکرد؟!متوجه منظورتون نمیشم.

يعني منظورتون اخره چون معلوم نيست كجا بايد رفت منظورم بود بايد چي كرد

S@eid
10-02-2007, 15:56
این هم سوپرایز:
نقشه کامل san andreas به همراه راهنمای مکانهای جالب و لازم
+
نقشه دیوار نویسی با اسپری (tags)
+
نقشه نعل اسبها (horse shoes)+نقشه صدفها (oysters)
همه در یک فایل زیپ شده..............حجم: 1/25 مگابایت (یک مگابایت و دویست و پنجاه کیلو بایت)
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دیگو جان...خیلی حال دادی...کارمون راحت شد.
مونده بودم چجوری میشه این همه اسپری رو توی شهر به این گنده گی پیدا کرد.
من 40 تا اسپری پیدا کردم.یه دونه هم صدف.اما افتخار اشنایی با نعل اسب رو نداشتم.

راستی کد سراغ دارین که زمان ماموریت رو فریز(متوقف )کنه...
موفق باشید

Mahiar0
10-02-2007, 18:18
AEZAKMI =هيچ وقت پليس مزاحمتون نميشه
BAGUVIX = جون بي نهايت

اين دوتا جالب به نظر من تو يه بازي همين دو كد كافي است:tongue:

مملي ه ف
10-02-2007, 20:23
برو بکس من کوچیک شما هستم ولی آگر سوالی داشتید ما چاکریم

S@eid
13-02-2007, 00:08
سلام
شرمنده مجبور شدم این تاپیک رو بکشم بالا...
دو سه روزه توی مرحله ی Learning To Fly (اموزش پرواز) گیر کردم.3 تا اموزش اول رو رد کردم ولی اموزش چهارم بیچارم کرده...تازه 6 تا مرحله دیگه هم مونده...
می خواستم ببینم کدی ترینری ترفندی چیزی سراغ ندارید بشه این مرحله رو یه جوری ردش کرد؟؟؟
موفق باشید.

mohammadtari
16-02-2007, 17:02
آقا چرا EXCITEMENT در hot cffee بالا نمي ره؟ نمي شه كاريش كرد؟

مرسي.

رمز هاي GTA ;

HESOYAM پول و کامل شدن خون و ضد زربه و درست شدن وسيله شما

LXGIWYL مجموعه تفنگ 1

KJKSZPJ مجموعه تفنگ 2

UZUMYMW مجموعه تفنگ 3

JYSDSOD بدنساز

BTCDBCB چاق شدن

KVGYZQK لاغر شدن

CVWKXAM اکسيژن نامحدود

SZCMAWO خود کشي

ASNAEB کم شدن ستاره

OSRBLHH دو ستاره شدن

LJSPQK شش ستاره شدن

BEKKNQV تبديل شدن به بتمن

AUIFRVQS هواي باراني

ICIKPYH شب ابري

ALNSFMZO هواي صاف

CFVFGMJ هواي طوفاني

CWJXUOC هواي مه آلود

OFVIAC عصر

XJVSNAJ نيمه شب

PRIEBJ هواي گرم

HELLOLADIES حداکثر جاذبه دختر ها

EHIBXQS جذب دختر

OGXSDAG حداکثر احترام

SPEEDITUP زياد شدن سرعت بازي

BUFFMEUP حداکثر نيروي عضله

FLYINGFISH پرواز قايق ها

NATURALTALENT حداکثر مهارت ماشين

GHOSTTOWN ترافيک کمتر

OHDUDE هلي کوپتر جنگي

AMOMHRER 18 چرخ

EEGCYXT لودر

KGGGDKP قايق

KRIJEBR ماشين ويژه 1

CQZIJMB ماشين ويژه 2

PDNEJOH ماشين مسابقه 1

VPJTQWV ماشين مسابقه 2

UBHYZHQ ماشين حمل زباله

AIWPRTON تانک

AQTBCODX ماشين نعش کش

RZHSUEW ماشين گلف

JQNTDMH پاترل معمولي

AGBDLCID پاترل لاستيک پهن

AKJJYGLC موتور چهار چرخ

JUMPJET جت جنگي

URKQSRK جت

FULLCLIP اسلحه نا محدود

BAGUVIX سلامتي نا محدود

AIYPWZQP چتر نجات

YECGAA کپسول پرواز

CPKTNWT منفجر شدن ماشين ها

IOWDLAC تمام ماشين ها سياه شوند

LLQPFBN تمام ماشين ها صورتي شوند

SPEEDFREAK تمام ماشين ها نيتروژن دار شوند

NINJATOWN به جاي مردم نينجا باشد

BIFBUZZ کانگستر ها خيابان ها را کنترل کنند

PROFESSIONALKILLER حداکثر توانايي در اسلحه ها

XICWMD فقط چرخ ماشين ها پيدا باشد

name
16-02-2007, 17:22
دوستان كسي hot coffee رو ميتونه upload كنه؟
لينكاش هيچكدومشون كار نميكنن.
تشكر.

Amin
16-02-2007, 17:57
دوستان كسي hot coffee رو ميتونه upload كنه؟
لينكاش هيچكدومشون كار نميكنن.
تشكر.
براي شما

name
16-02-2007, 18:42
Amin جان از لطف شما سپاسگزارم.

peyman18
23-02-2007, 08:51
سلام وقتي تو خيابان دختري سوار ميكنم از همينا كه هميشه دارن قدم ميزنند بعد بايد كجا بريم؟

Carl Johnson
24-02-2007, 15:07
bayad beri to ye jaye khalvat va...

saeed_cpu_full
24-02-2007, 15:21
bayad beri to ye jaye khalvat va...

بعدش که رفتیم چی میشه ؟

P-R-I-N-C-E
24-02-2007, 15:36
سلام من مرحله اي هستم كه نميتونم ردش كنم 2 ماه الان
(بايد سوار يه ماشين شم كه يه مرد هم پيش ماشين هست نشسته داره با لاستيكش ور ميره...سوار ماشين ميشم بايد برسونمش به يه جايي .بعد از اينكه رسوندمش مقصد ميره بالاي يه خونه واي ميسه جلوي يه تابلو به منم يه دوربين ميده ...... حالا نميدونم بايد از كجاي اين مرده عكس بندازم از همه جاش عكس انداختم ...البته وقتي دوربينو ميده ميگه بايد زوم كني بد از صورتش عكس بنداز ولي عكسم ميندازم هيچي نمي شه .... كمك كنيد

S@eid
24-02-2007, 16:17
سلام من مرحله اي هستم كه نميتونم ردش كنم 2 ماه الان
(بايد سوار يه ماشين شم كه يه مرد هم پيش ماشين هست نشسته داره با لاستيكش ور ميره...سوار ماشين ميشم بايد برسونمش به يه جايي .بعد از اينكه رسوندمش مقصد ميره بالاي يه خونه واي ميسه جلوي يه تابلو به منم يه دوربين ميده ...... حالا نميدونم بايد از كجاي اين مرده عكس بندازم از همه جاش عكس انداختم ...البته وقتي دوربينو ميده ميگه بايد زوم كني بد از صورتش عكس بنداز ولي عكسم ميندازم هيچي نمي شه .... كمك كنيد
توی این مرحله شما نباید از سزار (همونی که داره با لاستیکش ور میره ) عکس بگیری...همراه سزار
سوار ماشین میشین.میرید تا می رسین به یه شهر کوچیک .میرید بالای یه پشت بوم...
توی اون قسمت از شهر قراره یه معامله صورت بگیره.طرفین معامله که چهار نفر یکی یکی با ماشین میان.
تو باید از صورت اون چهار نفر به صورت واضح عکس بگیری...
یکی از اون چهار نفر Ryder (همون پسره که اول بازی باهاش اشنا شدی.کلاه افتابی سبز وعینک دودی می زنه) هستش...

موفق باشی

Actros
25-02-2007, 01:53
بعدش که رفتیم چی میشه ؟
دوربین میره پایین
ماشین یکمی بالا پایین میشه که مثلا...........

S@eid
25-02-2007, 10:05
سلام وقتي تو خيابان دختري سوار ميكنم از همينا كه هميشه دارن قدم ميزنند بعد بايد كجا بريم؟
اصلا چه جوری دختر سوار می کنی ؟؟؟
من کنارشون وایمیسم بوق میزنم . اونها هم دست تکون میدن و میرن !!!

موفق باشی

peggy
25-02-2007, 23:03

موفق باشی

vaghti ke daran rad mishan .azat ye chizi miporsan(yadam nemiyad soaleshoon chi bood) to bayad klide (y)ro bezany .yani YES .

name
25-02-2007, 23:41
vaghti ke daran rad mishan .azat ye chizi miporsan(yadam nemiyad soaleshoon chi bood) to bayad klide (y)ro bezany .yani YES .

میگن:چه آقای با شخصیتی.با من ازدواج میکنیندندن!

gogole magole
26-02-2007, 09:38
یه سوال میگم میشه GTA SAN رو با گرافیک 64 :geforce mx 440 with aGP8X
اجرا کرد؟؟؟

saeed_cpu_full
26-02-2007, 09:48

من هم بوق زدم فقط دست تکون می دادند هیچ سؤالی نمی پرسیدند چی کار کنم ؟

gogole magole
26-02-2007, 14:17
بچه هااا برای بازی GTA SAN
به چه سیستمی نیاز داریم؟؟ ها ؟ براگرافیک 64 geforce 4400 MX
cpu 2.4
ram 512
win .xp
بابا یکی جواب منو بده؟؟؟:sad: :sad: :sad: ;)

S@eid
26-02-2007, 16:30
فکر می کنم سیسمت کم بیاره...
کارت گرافیک و سی پی یوت پایینه...

H @ M I D
26-02-2007, 18:01
من هم بوق زدم فقط دست تکون می دادند هیچ سؤالی نمی پرسیدند چی کار کنم ؟

عزیزم همشون که بی حیا نیستن که ...!!
بعضی هاشون رو که دیدی جلوشون بوغ بزن بعد یه سوال میپرسه کلید y رو بزن میاد سوار میشه و بعد ......

Diego
27-02-2007, 01:49

موفق باشی

باید s. e,x appeal شما بالا باشه.

gogole magole
27-02-2007, 13:26

=====================
من اینجور فکر نمیکنم چون یکی از بچه ها سی پی یوش 2 بود بعدش رو دستگاش اومد
من فقط میخواستم بدونم که گرافیکم واسه این بازی خوبه یا نه به هر حال ممنون:happy:

S@eid
27-02-2007, 14:02
من با گرافیک Geforce 5200 fx 128 این بازی رو با پایین ترین کیفیت اجرا کردم.
تاکید می کنم با پایین ترین کیفیت .
شاید شما هم بتونی اجراش کنی...البته باید مثل من گرافیک بازی رو کم کنی چون فریم فریم میشه.

موفق باشی

saeed_cpu_full
27-02-2007, 15:49
باید s. e,x appeal شما بالا باشه.

دستت درد نکنه ;)

osasto
27-02-2007, 17:25
میشه بگی کلن چجوری gta san andres رو با زی میکنن تا به مرحله ی بعدی بروند
خیلی خیلی ممنونم

Oracle_Eldorado
27-02-2007, 17:54
بچه هااا برای بازی GTA SAN
به چه سیستمی نیاز داریم؟؟ ها ؟ براگرافیک 64 geforce 4400 MX
cpu 2.4
ram 512
win .xp
بابا یکی جواب منو بده؟؟؟
شما این سوال رو در بحث مشکل در نصب و اجرای بازی هم مطرح کردی . به جواب نرسیدی ؟!

نه سعید جان چرا دوستمون رو نا امید میکنی ؟
من با CPU 1.7 Celeron هم بازی کردم گیر نمیکرد !

میشه بگی کلن چجوری gta san andres رو با زی میکنن تا به مرحله ی بعدی بروند
خیلی خیلی ممنونم
عزیزم توی نقشه یک سری حرف افبا هست . مثلا اولاش B بود . یعنی Big Smoke همونی که آخرش نامردی میکنه . میری اونجا . بعد یه قسمتی از زمین یک دایره رنگی هستش . میری داخل اون دایره میره داخل مرحله . همینطوری باید همه ی مرحله ها رو ادامه بدی تا به آخر برسی . نمیخوام نا امیدت کنم ولی حالا حالاها باید بازی کنی . خیلی مرحله داره

gogole magole
01-03-2007, 10:51
سعید جان بازی رو نصب کردم اومد رو سیستم
ایولا با بازیش حال میکنم اصل حاله ولی تو اون مرحله که رقص ماشینه گیر کردم
ای بابا چه سخته:sad: