PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

مهدي ه ف
14-09-2005, 01:00
سلام بر mamad_ampliجوابت اين است كه بايد دوستاني كه لباس سبز دارن عضو خودت كني روشون نشانه بگير ودكمهي جي و اچ را بزن وبعد هم بايد بروي ومنطقه هاي قرمز وزرد را براي خودت بكني

مهدي ه ف
14-09-2005, 01:02
اقاي ساش شما بايد وقتي اون علامت ها در داخل دايره قرار مي گيره بادكمه هاي 2-4-8-6همون علامت را فشار دهي تا امتياز مورد نظر را بدست اوري

ساش
14-09-2005, 14:42
خیلی خیلی ممنون از این که جواب من را دادید

ساش
14-09-2005, 14:45
ببخشید یک سوال دیگه میگن که این سی دی های جی تی ای که تو دست ماست سانسور شدست راست می گن اون وقت چه کار کنیم که این سانسور ها را بر دارند ممنون می شم اگر جواب بدبد

sub-zero
14-09-2005, 14:53
ببخشید یک سوال دیگه میگن که این سی دی های جی تی ای که تو دست ماست سانسور شدست راست می گن اون وقت چه کار کنیم که این سانسور ها را بر دارند ممنون می شم اگر جواب بدبد
صفحات اين توپيک رو يه چک بکن....همه چيز رو ميفهمی...!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساش
14-09-2005, 19:35
من کی باید این فلش ررا بزنم وقتی میاذ تو دایره یا هنوز نیمده یا که چجورکی

ساش
14-09-2005, 19:47
راستی من یک هات کافی از همین تاپیک دانلود کردم و نمی دونم از کجا باید بفهمم که سانسوراشو بر داشته یا نه یک راه حل بگید که فهمم که سانسوراشو بر داشته یا که نه

Lovelyman
14-09-2005, 19:52
آقا من موندم كسي هست كه سيو بدم رد كنه؟؟؟

sAsAn.K
14-09-2005, 20:01
چرا که نه save رو توی uploadr.com برو آپلودش کن بگو کدوم مرحلشم میخوای رد کنی تا برات رد کنم

ساش
16-09-2005, 18:30
من هر وقت می رم دوست دخترام نیست چه کار کنم کلافه شدم

sub-zero
16-09-2005, 19:02
من هر وقت می رم دوست دخترام نیست چه کار کنم کلافه شدم
هر کدوم تو يه ساعت های مشخصی خونه هستن تو عکس که برات گفتم....
جلو هر کدوم ساعتی که خونه هستن رو نوشتم ديگه....!
روی اين لينک کليک کن تا عکس رو ببينی...

در ضمن اگه تو يه توپيک هم بگی کافيه...

ساش
16-09-2005, 19:33
خوب من ساعت را تو جی تی ای از کجا بفهمم

ZiTaNiX
16-09-2005, 19:39
خوب این که دیگه تابلوست
اون گوشه بالا سمت راست ساعت رو زده
بالای جونش و این چیزا

ساش
16-09-2005, 21:01
مرسی zitanix من تو او مر حلهی رقص ماشین موندم اگر می شه راه و رمز اون جا را بگید و یک مرحله کا با کامیون میرند دم در خونه یک پیره مرده بعدش باید یک جعبه را جابجا کنید چه کار کنیم

ZiTaNiX
16-09-2005, 23:29
واسه رقص ماشین یه ترینر هست میتونی از همین جا بگردی پیداش کنی
یا یه کار دیگه اینکه وقتی فلش ها دقیق رسید وسط دایره تو کلید جهت مربوطه رو فشار بدی
باید امتیازت از اون یارو بیشتر بشه ماشینت رو خوب اسپرت کن

تو مرحله پیر مرده ها باید تو خونه آروم راه بری که یارو بیدار نشه
بعد دنبال یه سری جعبه بگردی و جعبه ها رو ببری یکی یکی بزاری تو ماشین
دوتاش طبقه بالاست یکیش طبقه پایین پشت اون توپه

Lovelyman
19-09-2005, 10:02
آقا من ميخوام يكي سيومو رد كنه هركي ميتونه ايميلشو بده چون تو هر سايت آپلود فايل ميرم كامپيوتر قاط ميزنه

Honradez
19-09-2005, 10:42
در بازی GTA SA مرحله ای هست که باید هواپیما ها رو بزنیم. اگه کسی Save بعد زا اون مرحله رو داره لطفا بزاره!

sAsAn.K
19-09-2005, 10:53
lovelyman و Feiz جون شما save هاتون رو توی uploadr.com آپلود کنید تا من براتون رد شدشو آپلود کنم :)

Arashi
20-09-2005, 12:26
سلام دوستان
يه سوال داشتم
بعد از اينكه 4 تا شهر رو تموم كرديم تو شهر اول هرج و مرج ميشه حالا بايد هولمز رو كجا ببريم
(ببينم ميتونيد به مدير انجمن كمك كنيد يا نه :laughing: )

مسابقه مسابقه
به دوستاني كه زودتر جواب بدن به قيد پارتي يه دستگاه يخچال فريزر رنگي و صد ها جايزه نفيس ديگه مثل پوچ . سركاري بود . گول خوردي و گول خوردي زاغك زيادي خوردي و . . . [عمرا] اهدا ميشه
جواب هاي خود رو تا حداكثر فردا پس فردا به آدرس : دست چپ . روبرو . جنب مقابل . انجمن بازي خورهاي P30world بفرستيد
مرسي و موفق باشيد :happy: :happy:

ساش
20-09-2005, 12:44
سلام من از اون سیو ا استفاده کردم 6 تا هم قلب داشت بعد سیو را ریختم تو همون فیلتر باز کن هات کافی بعد دوست دخترم را بر دم گشتوندم اخرش به قهوه دوتم کرد بدش دوربین همون صحنه را بدون ادماش نشون داد که تکون تکون می خورد و صدای اونا از خونه می یومد من تو همون موقع اصابم خورد شد و کیبوردم را شکوندم هالا به نظر شما چرا این جوری شده

Lovelyman
21-09-2005, 10:51
sAsAn.K جان به ايميلت فرستادم منتظرم

Arashi
21-09-2005, 11:47
كسي جواب مارو نميده ؟؟؟ :blink:
ميام BAN تون مي كنم ها :evil: :evil:

sAsAn.K
21-09-2005, 13:03
lovelyman جون شما GTA_SA.set رو آپلود کردی خود save رو آپلود کن عزیز جون
ببین یه فایلی یا فایل هایی هست به این اسم
GTASAsfx.b

x هم شماره خطیه که save رو توش ریختی اگه متوجه نشدی بگو تا توضیح بدم:)

Lovelyman
21-09-2005, 14:20
فرستادم ممنون

farid_givehchin
21-09-2005, 22:29
bacheha man to marhaleiyam ke be goz madares ranan degi hichi to map nist rahnamayi konid

Yizi
22-09-2005, 00:16
سلام دوستان
يه سوال داشتم
بعد از اينكه 4 تا شهر رو تموم كرديم تو شهر اول هرج و مرج ميشه حالا بايد هولمز رو كجا ببريم
(ببينم ميتونيد به مدير انجمن كمك كنيد يا نه :laughing: )

مسابقه مسابقه
به دوستاني كه زودتر جواب بدن به قيد پارتي يه دستگاه يخچال فريزر رنگي و صد ها جايزه نفيس ديگه مثل پوچ . سركاري بود . گول خوردي و گول خوردي زاغك زيادي خوردي و . . . [عمرا] اهدا ميشه
جواب هاي خود رو تا حداكثر فردا پس فردا به آدرس : دست چپ . روبرو . جنب مقابل . انجمن بازي خورهاي P30world بفرستيد
مرسي و موفق باشيد :happy: :happy:
سلام
من تا اونجايي كه يادم مياد بايد بري يه جايي نزديك ايستگاه قطار دوستاشو ببيني بعد با هم ميرين جايي كه خونه ها آتيش گرفته بعد لباس زردها رو ميكشي فك ميكنم اين مرحله باشي
يه چيزي.. يارو اسمش هولمز نيس!!...سزاره اسمش :biggrin:
موفق باشي

Arashi
22-09-2005, 08:41
مرسي آريا جون فقط شما جواب دادي ( اينو رفيقم پرسيده بود من كه سيستمم اصلا نميكشه :biggrin: )
در ضمن جايزه رو هم شما بردي تبريك ميگم :laughing:

sAsAn.K
22-09-2005, 10:11
lovelyman جون نیم ساعت دیگه upload می کنم رد شدشو برات:)

sAsAn.K
22-09-2005, 11:13
lovelyman جون اینم برای شما اگه جاییشو گیر کردی نمیخواد دوباره بفرستی بگو کجاشه تا دوباره برات برم:
دانلود سیوگیم:

Lovelyman
22-09-2005, 12:08
بسيار ازت متشكرم ممنون
موفق باشي

Yizi
22-09-2005, 14:35
مرسي آريا جون فقط شما جواب دادي ( اينو رفيقم پرسيده بود من كه سيستمم اصلا نميكشه :biggrin: )
در ضمن جايزه رو هم شما بردي تبريك ميگم :laughing:
قابل نداشت
من لياقت جوايز نفيس شما رو ندارم :biggrin:

Lovelyman
23-09-2005, 10:50
آقا ساسان شرمنده اينو تحويل بگير

sAsAn.K
23-09-2005, 14:45
چیو تحویل بگیرم lovelyman جون؟!

Lovelyman
24-09-2005, 14:21
ببخشيد اون موقع مي خواستم بفرستم دي سي شدم الان ميفرستم

sAsAn.K
25-09-2005, 19:53
lovelyman جون میرم مرحله هایی رو که خواستی بعد آپلود می کنم:)

sAsAn.K
25-09-2005, 20:40
lovelyman جون اینم همون چیز هایی که خواستی :)
ببین Read Me ! رو هم داخلش بخون :)
دانلود سیو گیم:

LosAngeles
27-09-2005, 14:01
سلام دوستان من در مرحله ی Los Desperados گیر کردم

بعد از اینکه بازی به حالت RIOT رفت و همه جا جنگ شد یه مرحله اومد که همونطور که در عکس میبینید دوست پسر خواهر Carl هستش که میگه :

Recrut a couple of Grove Street Famillies Gang Members

این یعنی چی تو عکس هم هست نوشتش

لطفا دوستان راهنمایی کنن این مرحله رو رد کنم .

عکس :

sAsAn.K
27-09-2005, 14:20
los angles جون باید روی هم محله ایل همونا که لباس سبز دارن و گروهی وای میسن با هم حرف میزنن کلیک راست کنی G رو بزنی 3 تا که بشن بسه!

Sina.G
27-09-2005, 15:23
یه سوال : توی GTA SA هم میشه مثل GTA VC توی ماشین MP3 های خودمونو گوش کنیم؟ اگه میشه mp3 ها رو باید تو کدوم فولدر ریخت؟ تو ViceCity ه فولدر بود به نام mp3 که توی اون می ریختم . این یکی چنین فولدری نداره.

sAsAn.K
27-09-2005, 15:58
Sina جون توی این پوشه میریزی:
C:\Documents and Settings\sasan\My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks
بعد توی بازی توی Audio Options میزنی Scan User Tracks

Sina.G
27-09-2005, 16:07
قربانت ساسان جون.مرسی.

Lovelyman
27-09-2005, 16:12
ساسان جون من دير به دير آن ميشم ببخشيد
ممنون ازت
موفق باشي

LosAngeles
27-09-2005, 16:18
los angles جون باید روی هم محله ایل همونا که لباس سبز دارن و گروهی وای میسن با هم حرف میزنن کلیک راست کنی G رو بزنی 3 تا که بشن بسه!

ممنون ساسان جون امیدوارم یک جوری بتونم جبران کنم :blush:

3-4 روزه گیر این مرحله بودم :)

Lord_theOne
29-09-2005, 09:26
من دوتا مشکل با Gta 4 دارم یکی انجایی که یارو بهش زنگ می زنه و 8 دقیقه هم بهش مهلت می ده و می گه برو فلان جا من وقتی می رم هیچ اتفاقی نمی افته فقط روی نقشه فلشه زده است منم اونجا وا می ستم ولی هیچی نمی شه باید چکار کنم
یکی دیگه هم قسمت هلیکوپتره است که باید بمبهارو بزارم باید چه جوری به جلو برم

Sina.G
29-09-2005, 13:55
توی سایت actiontrip و قسمت cheat برای این بازی غیر از rainer و ... یه نقشه هم هست به اسم snapshot map. میدونم که به عکسبرداری با دوربین مربوط میشه ولی کاربردش رو نفهمیدم چیه . میشه یه نفر توضیح بده؟ فایل girlfriend FAQ که یه فایل متنی هست هم همینطور.کی میتونه توضیح بده؟

Lovelyman
29-09-2005, 14:50
من دوتا مشکل با Gta 4 دارم
اينجا تاپيك GTA SA :blush:

Lord_theOne
29-09-2005, 20:27
هواسم به اونش نبود sandra بای

sAsAn.K
29-09-2005, 20:50
آقایون بروبچز خجالت ندید وظیفم بود:)
سینا جون اون GIRLFRIEND FAQ توضیحاتی در مورد دوست دختر ها و اینکه چ ساعت هایی هستند و اینا رو داره!
اون SnAPSHOTS ها هم جاهایی هستند که میری و عکس میری مثل همون چیز هایی که روی دیوار با اسپری رنگشون می کنی فکر کنم 100 تا باشن:)

AmirArdawan
29-09-2005, 22:37
سلام به همگی
ميخواستم بدونم توی مرحله ی just business چه کار بايد کنم. متشکرم

ساش
29-09-2005, 23:58
سلام اقا من این کار را انجام دادم یک قلب رو نقشه اومد که دوست دوخترم بود بردمش رستوران بعد رفتم خونش و خوب سانسور نداشت ولی بعد از این که بازی را ادامه دادم و یک دختر را نجات دادم همون که لباس ابی داره .. بعدش رو نقشه هر چی دنبال خونش یعنی همون قلب مربوط به اون را پیدا نکردم//؟؟؟ چی کار کنم ؟؟؟///////////////////اصلا اون دختره خونه داره ؟//////////////بعدش از کجا بفهمم که سانسور کله بازی بر داشته شده به غیر از اون دوست اولیش ؟//////////// ممنون می شم اگر جواب بدبد

ساش
30-09-2005, 11:15
سلام بخشید اون User Tracks که تو اونجای که سیوا هستش برای چیه هر که می دونه بگه اگر کسی ترینتر رقص ماشین را داشت بزاره ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساش
30-09-2005, 11:16
سلام اقا من این کار را انجام دادم یک قلب رو نقشه اومد که دوست دوخترم بود بردمش رستوران بعد رفتم خونش و خوب سانسور نداشت ولی بعد از این که بازی را ادامه دادم و یک دختر را نجات دادم همون که لباس ابی داره .. بعدش رو نقشه هر چی دنبال خونش یعنی همون قلب مربوط به اون را پیدا نکردم//؟؟؟ چی کار کنم ؟؟؟///////////////////اصلا اون دختره خونه داره ؟//////////////بعدش از کجا بفهمم که سانسور کله بازی بر داشته شده به غیر از اون دوست اولیش ؟//////////// ممنون می شم اگر جواب بدبد

castel_xd
30-09-2005, 12:51
دوستان من تو مرحله ای که باید اون دختره سیاه پوست رو از اون خونه ای که اتیش گرفته نجات بدم گیر کردم دختره رو نجات میدم
بعدش اونو به مقصت میرسونم ولی بعدش دیگه هیچی نمیشه یعنی همون طوری همونجا میمونه ودیگه هیچ دکمهای دیگه کار نمیکنه فکر کنید مثلا داره دمو نشون میده
اگه میشه کمکم کنید

Sina.G
30-09-2005, 14:50
سلام بخشید اون User Tracks که تو اونجای که سیوا هستش برای چیه هر که می دونه بگه اگر کسی ترینتر رقص ماشین را داشت بزاره ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

User traks واسه گذاشتن آهنگه ( و گوش کردن تو ماشین ) یعنی mp3 هایی که دوست داری تو بازی گوش کنی رو کپی میکنی تو اون فولدر بعدش توی option بازی و قسمت audio باید scan user traks رو بزنی . ( با تشکر از ساسان جون :biggrin: )
قسمت رقص ماشین هم فکر نکنم ترینر داشته باشه . مرحله آسونیه . ( راهنمایی : اگه این بازی روی سیستمت گیر داره واسه ی این مرحله رسولوژن رو به حد اقل برسون )

Sina.G
30-09-2005, 14:53
آقایون بروبچز خجالت ندید وظیفم بود:)

اون SnAPSHOTS ها هم جاهایی هستند که میری و عکس میری مثل همون چیز هایی که روی دیوار با اسپری رنگشون می کنی فکر کنم 100 تا باشن:)

نه عزیز . 36 تاست ;)

ساش
30-09-2005, 15:41
ممنون سینا جون رسولوزن چی یه بعدش من انسور جی تی ای را چه کار کنم می شه کاریش کار بعدش از کجا بفهمم که سانسورش بر داشته شده

LosAngeles
01-10-2005, 03:38
سلام دوستان من این ماشین BATMAN رو از این سایت دانلود کردم :

اینم عکسش خیلی توپه :

من همه تنظیماتی که در ReadMe گفته بود رو وارد کردم دقیق دقیق ولی نمیدونم کجای بازی میشه ماشین رو پیدا کرد ؟!!! :sad:

دوستان اگر میدونین کنم کنید .

البته یکی از ممبر های اون سایت این رو نوشته بود :

Unless you cheat to spawn a phoniex , you need to be up to and own Wangs autos . There is races behind it by the pay n spray red marker . The San fierro hills race you start the race in the right car . Take it to a garage park it inside , get out and wait to fail the race , then save and it is saved in your garage.

من نفهمیدم چی میگه .

ساش
01-10-2005, 14:40
سلام من رفتم خونه ی پیره مرده بعدش جعبه ها را یواشکی بر داشتم بعدش رفتم کامیون را گجاشتم تو گاراج بعد رفتیم بقل یک قطار که داشتند تر اندازی می کردن من او نا را کشتم بعد سواره قطار شدم بعدش نمی دونم چه کار کنم هی چپ موس را می زنم یک کم پر می شه انقدر زدم که انگشتام خسته شد بعدش ماشین ازم زد جلو قطار اومد عقب چه کنم کمک کنید

ساش
01-10-2005, 16:37
کسی میدونه Sa_us_1.01_cold چه؟؟؟؟؟

sAsAn.K
01-10-2005, 17:44
فکر کنم patch نسخه ی 1.01 GTA SA باشه

Sina.G
01-10-2005, 18:13
سلام من رفتم خونه ی پیره مرده بعدش جعبه ها را یواشکی بر داشتم بعدش رفتم کامیون را گجاشتم تو گاراج بعد رفتیم بقل یک قطار که داشتند تر اندازی می کردن من او نا را کشتم بعد سواره قطار شدم بعدش نمی دونم چه کار کنم هی چپ موس را می زنم یک کم پر می شه انقدر زدم که انگشتام خسته شد بعدش ماشین ازم زد جلو قطار اومد عقب چه کنم کمک کنید

باید جعبه ها رو پرت کنی برای sweat که پشت وانت ایستاده.

Sina.G
01-10-2005, 18:30
من توی مرحله ی Learn to Fly بد جوری گیر کردم . قسمت رد شدن از درون دایره ها .

alirezatmt
01-10-2005, 18:51
من کارت گرافیک 6200 turbo cache دارم با 256 میگ رم .
مانیتور samsung dfx1793
رم 512ddr
cpu 3000+ amd 939
ولی موقع اجرای بازی تصویر نشون نمی ده و به جاش علامت Hz ? می ذاره ولی صدای منو میاد ، در ضمن من آخرین درایور گرافیکمو نصب کردم و hz مانیتور رو هم از 60 تا 85 گذاشتم ولی همونطوریه ، یکی کمک کنه !!! HELP PLZ

castel_xd
01-10-2005, 19:02
دوستان من تو مرحله ای که باید اون دختره سیاه پوست رو از اون خونه ای که اتیش گرفته نجات بدم گیر کردم دختره رو نجات میدم
بعدش اونو به مقصت میرسونم ولی بعدش دیگه هیچی نمیشه یعنی همون طوری همونجا میمونه ودیگه هیچ دکمهای دیگه کار نمیکنه فکر کنید مثلا داره دمو نشون میده
اگه میشه کمکم کنید
دوستان اگه میشه جواب بدین من یبار نوشتم هیچکس جواب نداد

AliROCK
01-10-2005, 22:42
سلام
من وقتی وارد بازی میشم هرتز تصویر از 85 به 60 تغییر میکنه چه طوری درستش کنم کارت گرافیک geforce fx 5200

LosAngeles
02-10-2005, 01:41
سلام دوستان من این ماشین BATMAN رو از این سایت دانلود کردم :

اینم عکسش خیلی توپه :

من همه تنظیماتی که در ReadMe گفته بود رو وارد کردم دقیق دقیق ولی نمیدونم کجای بازی میشه ماشین رو پیدا کرد ؟!!! :sad:

دوستان اگر میدونین کنم کنید .

البته یکی از ممبر های اون سایت این رو نوشته بود :

Unless you cheat to spawn a phoniex , you need to be up to and own Wangs autos . There is races behind it by the pay n spray red marker . The San fierro hills race you start the race in the right car . Take it to a garage park it inside , get out and wait to fail the race , then save and it is saved in your garage.

من نفهمیدم چی میگه .

چی شد کسی راجبه این موضوع که چطور باید ماشین ها رو در بازی پیدا کنیم اطلاعی نداره ؟

Sina.G
02-10-2005, 16:07
چی شد کسی راجبه این موضوع که چطور باید ماشین ها رو در بازی پیدا کنیم اطلاعی نداره ؟

به نظر من سوار این ماشین شدن هیچ لذتی نداره.

LosAngeles
02-10-2005, 17:01
به نظر من سوار این ماشین شدن هیچ لذتی نداره.

سینا جان دوست عزیز من کلا همه ماشین ها رو میگم چون برای ماشین Ferrari هم باید یک جایی در شهر پیداش کنیم مسئله اینجاست .

ساش
02-10-2005, 17:23
چه جوری جعبه را پرت کنم با چی لطفا کامل طوزی بدبد

Sina.G
02-10-2005, 18:28
چه جوری جعبه را پرت کنم با چی لطفا کامل طوزی بدبد
دوست من . کافیه کلیک چپ موس رو به مقار لازم بگیری . هر چی بیشتر بگیری محکمتر پرتاب میکنه. لازم به برداشتن جعبه نیست . خودش بر میداره . موفق باشی.

LosAngeles
04-10-2005, 03:12
جناب علیرضا خان که باید در مورد سوال من اطلاع داشته باشت ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Lovelyman
04-10-2005, 14:26
تو اين مدتي كه نبودم اين همه پست دادين بابا ساسان جون آخه من لايق علاقهي شمام؟؟؟ (امضات) راستي واقعا دست ساسان درد نكنه واسه همه كار كرده در ضمن بعضي از آقايون يا خانوما بد حرف ميزنن بازي كه اين حرفا رو نداره
ساش جان شما هم كه همش كمك مي خواي اí يزره انگيليسيت خوب باشه مي توني راحت بري

Sina.G
04-10-2005, 14:35
LosAngles . یه ترینر هست که وسط بازی هر ماشینی رو که بخوای میتونه در اختیارت قرار بده. یه لیست داره که اسم همه ماشین های بازی توشه. کافیه بدونی اسم ماشینی که مورد نیازته چیه. برای تهیه ترینر از sAsAn.K کمک بگیر.

ساش
04-10-2005, 19:19
اگر مي شه ترينتر را بزاريد براي دانلود (ِراستي من ديگه از خير برداشت سانسور گوذشتم چون انقدر گشتم كه نتيجه نگرفتم

sAsAn.K
05-10-2005, 17:02
ساش جون همون طور که سینا جون گفت میتونی از این ترینر استفاده کنی:
دانلود ترینر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sAsAn.K
05-10-2005, 17:04
ضمنا lovelyman جون ما مخلص شماییم بیش از این خجالت نده:)

ساش
05-10-2005, 20:04
كسي در باره جيم باند چي زي مي دونه بازي شو مي گم
براي من وقتي مي خواست دو هاش بياد صفحه سفيد مي شه چرا

ساش
05-10-2005, 20:39
وقتي دمو هاش مي خواد بياد صفحه سفيد مي شه

Lovelyman
06-10-2005, 15:01
ساش جان اين جا چه تاپيكيه؟؟؟ GTA SA
ساسان جوون اين حرفا چيه ما هم مخلصيم هم شرمنده

sAsAn.K
06-10-2005, 17:35
lovelyman جون دیگه جاییشو گیر نکردی که؟!
تا آخرش رفتی؟

ساش
07-10-2005, 19:30
هستيم چشم رو چشمم ولي هالا همين طوري گفتم ببخشيد lovelymanچاكر

ميلاد پوررجب
07-10-2005, 20:38
لطفا سیو گیم مرحله آموزش خلبانی

LosAngeles
09-10-2005, 01:59
(مهم)- برنامه Ggm برای بازی Gta.sa (تمام ماشین های بازی)

سلام دوستان با این برنامه میتونید ماشین های درون بازی GTA رو دستکاری کنید و هر ماشینی که در این بازی هست رو میتونید وارد بازی کنید .

فقط یک چیزی که من نمیدونم این چطوری کار میکنه .

از اساتید میخوایم تا راهنمایی کنن :

دانلود برنامه :

30naa
09-10-2005, 08:25
دوست من شما از 113+ ترینر استفاده کن اینم جز ترینری یه همچین امکاناتی رو هم بت میده

ميلاد پوررجب
09-10-2005, 13:34
از کجا +133 ترینر رو بگیرم لینکشو بدین

LosAngeles
09-10-2005, 23:43
دوست من شما از 113+ ترینر استفاده کن اینم جز ترینری یه همچین امکاناتی رو هم بت میده

اگر میشه یه راهنمایی در باره این ترینر بکنید .

موقعی که Garage Editor رو میزنم یه صفحه باز میشه ماشین هم میشه انتخاب کرد ولی نمیدونم چطوری باید باهاش کار کرد ؟

کسی راهنمایی کوچیک میکنه ؟

Farid007
10-10-2005, 05:06
سلام آموزش Garage Editor ( قابل توجه لوس آنجلس خان )
شما وقتی garage editor رو میزنی پارکینک های تمام خونه های CJ رو میتونی
ویرایش کنی و در هر کدوم دو تا ماشین بزارید البته این قسمت (Garage Editor)
هنگام در حال اجرا بودن بازی میاد یعنی داخل بازی اول Esc رو میزنی بعد Alt+Tab تا وارد
ویندوز بشه بعد باید Garage Editor رو اجرا کرد.
وقتی پنجره مربوطه باز شد برای مثال گاراج Johnson House رو در شهر Los Santos رو
انتخاب کنید و حالا در قسمت Car ها اسم ماشین ها نوشته شده دو ماشین انتخاب کنید
(میتوانید در قسمت Wheels نوع چرخ ها رو تعین کنید و sterero داشته باشه یا خیر و رنگ ماشین ها و ...)
بعد از تنظیمات دلخواه گزینه Apply رو در پایین صفحه بزنید و پنجرا رو ببندید بعد به داخل
بازی برگردید (توجه کنید که صفحه بازی minimum شده ) و به گاراج برید ( همون خونه ای
که اولین با بازی در اونجا شروع شد وsave شده توی خیابان Groove محله سیاها )
در گاراج که باز شد دو ماشینی رو که در Garage Editor انتخاب کرده بودید می بینید .
خوبی این برنامه به اینه که میتوان آمبولانس زرد ... ماشین آتش نشانی مشکی ...
پلیس قرمز... تاکسی سبز و ... ساخت
اگه مشکلی بود پیغام خصوصی بدید
در ضمن اگه خواستید بگید تا آموزش کامل GTA Garage : Mod Manager یا GGMM رو هم بزارم

LosAngeles
10-10-2005, 17:23
فرید جون واقعا شرمنده کردین .

اگر لطف کنید Ggm رو هم برای من و دیگر دوستان آموزش بدین واقعا ممنونتون میشم .

Farid007
10-10-2005, 20:26
حتما تا چند روز آینده آمادش میکنم

LosAngeles
10-10-2005, 21:08
حتما تا چند روز آینده آمادش میکنم

:) Thanks

Farid007
10-10-2005, 23:34
ماشین فقط همینه توپه

Hossein_Bahal
11-10-2005, 09:16
این سیو من هستش و دو تا مرحله ازاد داره که ممنون میشم این دو تا مرحله رو برای من رد کنید .
یکی از مرحله هاش مرحله ای هست که باید بری تو او کشتیه و اون هواپیمای جت رو بدزدی و باهاش کشتیها رو بزنی .
یکی دیگش هم اونیه که باید اون زنه رو تعقیب کنی و زنه میره تو اون فروشگاه بده و بعد میره خونه ما با اون چیز بد میریم سراغش و مشکل من اینه که Hot coffe رو نصب کردم و نمیتونم اون نمودار رو پر کنم .

Sina.G
11-10-2005, 12:57
ترینر +113 رو که یه بار ساسان جون گذاشت. >>>>> sAsAn.K.
خودم ازش درخاست کردم .
مخصوص LosAngeles ازش خواستم.

Friend
11-10-2005, 13:23
آقایون یه سوال داشتم شما هنوز جی تی ای سن آندریاس رو بازی میکنید ؟!؟!؟!؟

Farid007
11-10-2005, 15:27
friend عزیز در جواب شما باید گفت آره
در ضمن بیشترمون تمومش کردیم اما جذابیتش
کم نمیشه مخصوصا با این اضافاتی که هست

sub-zero
11-10-2005, 15:33
این سیو من هستش و دو تا مرحله ازاد داره که ممنون میشم این دو تا مرحله رو برای من رد کنید .
یکی از مرحله هاش مرحله ای هست که باید بری تو او کشتیه و اون هواپیمای جت رو بدزدی و باهاش کشتیها رو بزنی .
یکی دیگش هم اونیه که باید اون زنه رو تعقیب کنی و زنه میره تو اون فروشگاه بده و بعد میره خونه ما با اون چیز بد میریم سراغش و مشکل من اینه که Hot coffe رو نصب کردم و نمیتونم اون نمودار رو پر کنم .
حسين جان من سيوت رو گرفتم که برات اون مراحل رو رد کنم....
ولی نميدونم چرا تا ميخوام سيوت رو لود کنم از بازی ميپره بيرون...!!!؟؟ :blink:

شرمنده...

friend عزیز در جواب شما باید گفت آره در ضمن بیشترمون تمومش کردیم اما جذابیتش کم نمیشه مخصوصا با این اضافاتی که هست 100% تاييد ميشه... :)

LosAngeles
11-10-2005, 17:06
friend عزیز در جواب شما باید گفت آره
در ضمن بیشترمون تمومش کردیم اما جذابیتش
کم نمیشه مخصوصا با این اضافاتی که هست

دقیقا با فرید عزیز موافقم منم تا آخر این بازی رو رفتم ولی الان دارم با ماشین هایی که وارد بازی میکنم حال میکنم

مثل Ferrari :blush:

Farid007
11-10-2005, 23:20
منم سیو یکی از دوستامو آوردم بهش نخورد

Hossein_Bahal
12-10-2005, 01:00
sub-zero جان فکر کنم به خاطر این باشه که من با هات کافی بازی کردم .

Microbe
12-10-2005, 14:49
آقا من تو مرحله Riot گیر کردم لطفا کمک کنید

Microbe
12-10-2005, 14:52
آقا من تو مرحله Riot گیر کردم یکی کمک کنه

Sina.G
12-10-2005, 17:02
آقا من تو مرحله Riot گیر کردم یکی کمک کنه

من یکی که این مرحله رو به اسم نمیشناسم .
دوست عزیز یه کم درباره مرحله توضیح بده.

Farid007
12-10-2005, 21:14
من یکی که این مرحله رو به اسم نمیشناسم .
دوست عزیز یه کم درباره مرحله توضیح بده.

movafegham

Farid007
12-10-2005, 22:51
آموزش نرم افزار GTA Garage Mod Manager یا GGMM

Lovelyman
13-10-2005, 14:11
ساسان جون تموم تموم كه نه ولي آخرشه
اينو لطف كن رد كن :

AmirArdawan
13-10-2005, 21:50
سلام به همه من يه جايی رسيدم که ميگه شما نياز داری به اينکه تمرين زير آبی بيشتر انجام بدی تا بتونی اين مأموريت را شروع کنی. هر کی ميتونه منو کمک کُنه.مرسی

پوریا
13-10-2005, 22:06
سلام
AmirArdawan جان شما باید بری تو دریا شنا کنی بعد بری سراغ مرحله چون این مرحله نیاز به مهارت در شنا داره . البته مهارت که نه باید بتونی نفس بیشتری نگه داری!

AmirArdawan
13-10-2005, 22:23
آقا من رفتم شنا کردم خيلی هم شنا کردم ولی دوباره همون رو واسم نوشت

پوریا
14-10-2005, 06:01
فکر کنم باید زیرابی شنا کنی چون تو این مرحله تو چند جا باید زیرابی بری با کلیک چپ میتونی زیرابی بری
یعنی در اصل تمرین نگه داشتن نفس هستش.

Lovelyman
14-10-2005, 10:37
تا lung نميدونم چيچيت واسه زير ابي رفتن upgradeنشده نميتوني مرحلرو بري

Farid007
14-10-2005, 10:53
آقا اصلا شنا نمیخواد با رمز ها و ترینر 20+ شنا رو به 100% برسون
اگه میخوای تا من شنا کردنتو بالا ببرم با رمز
سیو رو بده بیاد

sAsAn.K
14-10-2005, 11:22
lovelman جون بفرما:

Lovelyman
14-10-2005, 11:39
ممنون
من هميشه زحمت ميدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sAsAn.K
15-10-2005, 21:27
خواهش می کنم lovelyman جون اگه مشکلی بود بازم بگو تا در صورت امکان حلش کنم البته با اجازه ی خودت:)

Sina.G
19-10-2005, 18:34
سلام به همگی.
من توی بازی نمیتونم 3 تا دکمه رو با هم بگیرم ( از مادربورد صدای بیپ شنیده میشه)
همونطور که میدونید در بعضی جاها ( مثل موقع دور زدن در جا با موتور) به گرفتن سه دکمه به طور همزمان نیازه.
لطفا راهنمایی کنید . مرسی.

MOBILE_MASOUD
20-10-2005, 01:45
سلام
اقا من يه كد ميخوام كه مثل gta4ماشينها بتونن روي آب حركت كنند
با تشكر قبلي

saimon
20-10-2005, 09:07
سلام
اجازه مي خواستم كه اين بازي رو بدونم چند ساعته تمومش كردي؟

Lovelyman
20-10-2005, 14:45
تاپيك ويرايش شد :happy:
2 صفحه پر :laughing:
خوش حالم كه تاپيك دوباره باز شد ;) راستي رمزي واسه رو آب موندن نداره...و شما اجازه نمي خواد تا حرف بزني! مدرسه نيست كه :biggrin: !!! اين بازي كمتر از 24 ساعت فكر نكنم تموم شه من چون تو شهر ول گردي زياد كردم 230 ساعته دارم تموم ميكنم :biggrin: :blush:

sAsAn.K
20-10-2005, 15:11
سینا جون مال کیبوردته که قدیمیه
باید جدیدشو بخری دیگه چنین مشکلی نداری مال من وقتی 5 تا با هم میگیری صدا میده!

Lovelyman
20-10-2005, 15:24
من كه اí همشو با هم بگيرم هيچي نميشه مال 4 سال پيشم هست!

Farid007
20-10-2005, 16:27
سلام
اقا من يه كد ميخوام كه مثل gta4ماشينها بتونن روي آب حركت كنند
با تشكر قبلي

عزیز جان همچین کدی نیست نه توی cheat ها نه توی trainer ها

Lovelyman
20-10-2005, 17:11
فريد جون اينو كه منم گفتم :blush: ;)

MOBILE_MASOUD
21-10-2005, 02:10
عزیز جان همچین کدی نیست نه توی cheat ها نه توی trainer ها

از كمكت متشكرم

srp
21-10-2005, 03:38
سلا م
عزيز جان من توي يه مرحله گير كردم .وقتي مي خوام ماموريت رو انجام بدم يه جملي اي ميگه كه ترجمش ميشه اين
شما بيا د بيشتر زير آبي تمرين كنين تا بتونين اين مرحله رو انجام بدين
من بايد چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

srp
21-10-2005, 03:41
اقا من الان هيچ ماموريتي ندارم انجام بدم ولي بازي هم تموم نشده بايد چه كار كنم

پوریا
21-10-2005, 09:53
سلام
صفحه 61 رو ببینید جواب سوالتون رو پیدا میکنید.

sAsAn.K
21-10-2005, 13:20
srp جون ان قدر زیر آبی برو که بنویسه Long Capacity Upgraded بعد برو ماموریت رو انجام بده!

Farid007
22-10-2005, 19:43
srp جون ان قدر زیر آبی برو که بنویسه Long Capacity Upgraded بعد برو ماموریت رو انجام بده!
آخه این چه کاریه پس این ترینر ها برای چی ساخته میشند
شما از ترینر +13 استفاده کن اما یادم نیست کدوم کلید رو باید بزنی
من از همین طریق شنا کردن رو بالا بردم بدون حتی یک زیر آبی

sAsAn.K
24-10-2005, 14:18
farid007 جون من تمام ترینر ها از جمله +111 و +113 و +13 و +4 و +1 و....... ر. دارم شاید ایشون بلد نباشه با ترینر کار کنه!
;)

Lovelyman
24-10-2005, 17:36
آقا چارش اينه كه واسه يه يه ربع ساعتي زيرآبي بري و شنا كني!!! اگر هم خواستي ترينر بگيري بين صفحات 50 تا 60 فكر كنم لينكش باشه
راستي ساسان جون چه لوگوي باحالي گذاشتي!
موفق باشيد!

علیرضا
24-10-2005, 21:16
سلام من برگشتم
هر چي نياز داريد غير از رد كردن Save Game تون رو چشم.
كم كم داشت يادم مي رفت كه خودم مؤسس اين تاپيك هستم.

ساش
25-10-2005, 17:03
جی تی ای را می خوا همن که script سلام همید وارم که خوب باشید من فایل اصلی

GTA San Andreas\data\scriptرراونی دوتایی که تو این ادر

main.scm script اسم فایل ها هم

اصلی خود بازی نه اونی که هات کافی داره ها اصلی خود بازی همونی که تو خود سی دیش بوده ممنون از شما

sAsAn.K
25-10-2005, 17:44
ساش جون با 56k حدود 1.1 مگ رو برات اپلود کردم!
چون خیلی دوست دارم و با هم دیگه رفیقیم.
بفرما عزیز اینم اون فایلهایی که خواسته بودی:
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AmirArdawan
26-10-2005, 22:08
سلام به همگی من يه مرحله رو گير کردم. ميگه شما بايد سوار يه هواپيما با يه چترِ نجات بشينو به سد برين . وقتی سوار هواپيما ميشم و به اون نقطه که بايد برم ميرسم جايی نيست که فرود بيام. چترِ نجاتم ندارم. نميدونم بايد چه کار کنم. لطفا راهنمايی کنيد. ممنون

Farid007
27-10-2005, 05:31
دوستان بازم سلام یه پیشنهاد داشتم اینکه
هرکسی ماشینی رو به دلخواه انتخاب کنه و اسپورتش کنه و ...
روش بذاره بعد ازش عکس بگیره تا ببینیم سلیقه های دوستان رو
موافقید یا نه ؟

Mohammad gh sh
27-10-2005, 17:05
من سیو مرحلهی بعد از مرحلهءmad dogهمنمرحله ای که یارو ازبالای ساختمون خدکشی می کنه.مرسی

Lovelyman
27-10-2005, 17:13
AmirArdawan جان شما بايد بغل سد فرود بياي اگه چتر نداري قبل انجام مرحله اينو بزن:AIYPWZQP
مشكلت حله

Lovelyman
27-10-2005, 17:20
آقا فريد شما هم راست ميí پس ببينيد آخره ماشينه:

AmirArdawan
27-10-2005, 22:39
آقا من رفتم کنار سد. ولی جايی برای فرود اومدن نداره. اونجايی که اون قسمت زرد رنگ هست فرود ميام چيزی نميشه. هميشه وقتی اون مربع زرد بود به اون قسمت وقتی می رسيدم يه چيز قرمز بود. ولی حالا اونم نيست. من نميدونم بايد با چتر بپرم يا با هواپيما فرود بيام. و کجا دقيقا. لطفا راهنمايی کنيد. در ضمن من کليد enter رو زدم نپريد.ممنون

sAsAn.K
28-10-2005, 15:09
AmirArdawan جان شما با هموا پیما میری اونجا که علامت زده بعد روی هوا که خیلی خیلی بالا هست یه دایره ی قرمز میری داخلش و بعدش دیگه حله!

ساش
28-10-2005, 17:03
سلام ساسان جونواقا من مچکرم راستی من رفتم تو اون مرحله ی که خونه را اتش زدم بدش دختر را به خونش می برم بهدش صحنه وای می سه دختر از ماشین میاد بیرون یک ماشین جلوی خونه ی دختر نگه می داره بعد دختر پسر را می دازه بیرون بعد یک ماشین دیگه وای مس سه که چهار نفر توشه دختر اون را می زنه بعد مرده تفنگ در میاره هی به دختره می زنه بعد یک مرده میاد و با تفنگ ماشین او چهار نفر را منفجر می کنه و دختر می میره ولی سی جی هیچ کاری نمی کنه صحنه همین جوری می مونه من دیدم کاری نمی شه کرد ریسرت کردم ها حالا چرا؟؟؟؟

ساش
28-10-2005, 17:12
راستی دوستان من یک جی تی ای دیگه خریدم نمی دونم از کجا بفهمم که بدون سانسوره یک راهنمایی بکونید من را می خوام اول کاری ملوم بشه ها چون می خوام بشرط ازش بخرم ؟؟؟؟

Farid007
28-10-2005, 19:28
lovely man جون آخر ماشین بود من دیگه روم نمیشه ماله خودمو بذارم
به عبارتی کم آوردم !!!؟؟؟
(دوستان دیگه هم بذارید)

ساش
28-10-2005, 22:33
دوستان من از کجا بفهمم که جی تی ای که خریدم بدون سانسور تو رو خدا جواب بدید با رفقا بگید دیگه

ساش
29-10-2005, 00:28
اگه میشه کمکم کنید
دوستان اگه میشه جواب بدین من یبار نوشتم هیچکس جواب نداد

mez_medad
29-10-2005, 04:32
سلام برهمه من توبازي نياز به (دسته گل دارم )اگه ميدونيد كجاست بگيد واگه هم كدداره اونو بگيد بهتتتترتترتر

mez_medad
29-10-2005, 06:10
كمكم كنيدمرحله city slicking راچه جوري رد كنم

sAsAn.K
29-10-2005, 07:52
ساش جان نمی دونم والا که باید چی کار کنی من چنین مشکلی نداشتم!

mez_medad
29-10-2005, 14:12
كسي نبيد جواب منو بده

Farid007
29-10-2005, 15:23
سلام برهمه من توبازي نياز به (دسته گل دارم )اگه ميدونيد كجاست بگيد واگه هم كدداره اونو بگيد بهتتتترتترتر
سلام دسته گل توی شهر دوم بالاتر از گالری اتومبیل دست راست یه زیرگذر هست
از زیر گذر که رد شدی مقداری از اتوبان خراب شده نزدیک جاده خراب شده دسته گل هست

Farid007
29-10-2005, 15:25
كمكم كنيدمرحله city slicking راچه جوري رد كنم
بارها گفتیم مراحل رو به اسم نمیشناسیم توضیح دهید

mez_medad
29-10-2005, 15:42
بارها گفتیم مراحل رو به اسم نمیشناسیم توضیح دهید
بعد از اونکه توی یک پیست درزمان 40 ثانیه باید 5دور بزنیم
راستی دسته گل جی شود

ساش
29-10-2005, 16:59
ساسان جون من می خوام یک جی تی ای دیگه بخرم نمی دونم از کجا بفهمم که بدون سانسوره راه نمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستی اون جی تی ای که شما دارید با سانسوره یا بی سانسور

sAsAn.K
29-10-2005, 17:52
ساش جون یه پک تکین هست که ستاپ اصل Rockstar هست اون بدون سانسور مال ALIBABA هم بدون سانسور بقیه رو نمیدونم اگه گیر نیوردی بگو تا برات پستش کنم:)

ساش
29-10-2005, 20:15
ممنون اینجا یک مغازه ادا می کنه که بدن سانسوره از کجا بفهمم که راست می گه یک مشخصه تو بازی بگو

Farid007
29-10-2005, 20:30
دسته گل که گفتم کجاست

sAsAn.K
29-10-2005, 21:09
ساش جون پکشو ببین مال کدوم شرکت؟
ضمنا بی شوخی گفتم اگه پیدا نکردی بگو برات پست کنما:)

MOBILE_MASOUD
30-10-2005, 01:39
سلام به همگي
در كل كد تقلبهاي gta4 بهتر بود ولي امروز مي خوام يه كد خيلي باحال براتون بزارم

rocketman

خودتون امتحان كنيد ببينيد چيه

Farid007
30-10-2005, 19:25
rocketman اینم که توی مراحل بدست میاد باهاش میتونی پرواز کنی
چیز جالبی نبود مسعود جان مثل بقیه کد هاست

ساش
31-10-2005, 17:00
ساسان جون اون براي يك شركت فارسي بود اگر شما زحمت بكشيد پستش كنيد اون وقت قيمتش از چه قراره اول من پول را بفرستم يا اول شما سي دي را بفرستيد اگر مي شه برام كامل توضيح بديد نظر نظر شماست حرچي گفتيد ما اطاعت مي كنيم چاكرتيم

Lovelyman
01-11-2005, 14:03
فريد جان خودت پيشنهاد مي دي نميزاري! يه ماشين بزار(ماشينو حال كردي؟؟؟)
در ضمن مسعود جان اينجا تاپيك جي تي اي 5 است نه 4و3و2و1ولندن

Blue Rose
02-11-2005, 06:10
سلام
جدیدا این بازی رو تموم کردم
تو تیتراژ پایانی اسم یه ایرانی رو دیدم

کسی خبر نداره این اقا ایرانیه هست یا نه

sAsAn.K
02-11-2005, 08:42
ساش جون ببخشید دیر جوابتو دادم یادم رفته بود:)
ببین شما چر اصلشو میخوای من برات رایتش می کنم و یه ایمیج بگیر ازش که همیشه داشته باشی اگرم نخواستی من برات اصلشو میخرم پست میکنم پول مولم بی خیال داش رفاقت که دیگه این حرف ها رو نداره عزیز جون:):););)
آدرس پستی و کد پستی دقیقتون رو بده تا با پست پیشتاز برات بفرستم!!!;)

cover
02-11-2005, 12:15
سلام
آقا من رسيدم به يك مرحله كه تو شهر اول شورش شده
اونوقت هيچ ماموريتي رو بهم نمي ده
ميكه زمينهاي شما كم است
من بايد چه قدر زمين بدست بيارم

ساش
02-11-2005, 13:37
نه ساسان جون اين طوري كه نميشه مفتي مفتي ببين شما يكي برام بخر(بدون سانسورش ) بعد برام پست كن بعدش من پول را به همون ادرس تو پست مي كنم يا اين كه برعكس اما مي خوام با سريع ترين پست بياد بعدش سي دي را كه خريدي يا رايت كردي يك تست كن كه مطما بشي سالم و بدون سانسوره خوب اگر خواستي جوابم را بدي به هم بگو كه من اول بفرستم يا شما چاكر شما ساش

+++

راستي پول پستم حساب كن چاكرتيم راستي يك وقت زحمت نشه برات من تو قم زندگي مي كنم(منظورم از بخر يعني همون رايتيش را مي گم ولي سالم باشه

پست پشت سر هم ادقام شد
میثم

MOBILE_MASOUD
03-11-2005, 02:00
سلام
چهار تا كد با حال
Ohdude هلی کوپتر جنگی
Aiwprton تانک
Jumpjet جت جنگی
Urkqsrk جت

در ضمن ساش و ساسان عزيز بهتر نيست بحثتون رو در پيغام خصوصي ادامه بديد

Blue Rose
03-11-2005, 04:26
من وقتی دوست دخترام رو تو بازی میبرم بیرون برمیگردونم موقع رسیدن پیغام میده
you dont have idea to trea a lady
چکارش کنم

sub-zero
03-11-2005, 10:13
من وقتی دوست دخترام رو تو بازی میبرم بیرون برمیگردونم موقع رسیدن پیغام میده
you dont have idea to trea a lady
چکارش کنم
ببين چی ميخواد!
وقتی ميری سراقش اون بلا سمت چپ تصوير مينويسه که بايد چه کاری براش انجام بدی....!
مثلاً ببريش کافه....يا ديسکو....يا رستوران....يا مسخره بازی تو خيابون........!
اين پيغامی که ميده برا وقتی هست که شما به درخواست اون توجهی نکرديد....

habib12
04-11-2005, 23:59
آقا خسته نباشيد من تو مرحله رقص ماشين گير كردم خواهش ميكنم منو راهنمايي بكنيد

AmirArdawan
06-11-2005, 01:33
آقا من يک جايی گير کردم اين پيغام رو ميده اول مرحله. ولی جايی رو مشخص نمی کنه که برم. پيغام اينه (Recruit ا Couple Of Grove Street Families Gang Members) لطفا کمکم کنيد. ممنون

Farid007
06-11-2005, 17:53
آقا من يک جايی گير کردم اين پيغام رو ميده اول مرحله. ولی جايی رو مشخص نمی کنه که برم. پيغام اينه (Recruit ا Couple Of Grove Street Families Gang Members) لطفا کمکم کنيد. ممنون

شما بايد دارو دسته تشكيل بدي يعني
نزديك هر كسي كه لباس سبز داره كليك راست بزن همزمان G رو هم بزن اون نفر عضو گروهت ميشه
بايد براي اين مرحله 8 نفر داشته باشي فكر كنم مرحله 99 باشه.

Farid007
06-11-2005, 17:56
يكي از برج هاي شهر سان فيرو كه روي بالاي برج چتر نجات هم هست و باهاش ميتوني بپري
از نقاط جالب اين بازي هست در ضمن از در ورودي پايين ميتوني وارد بشي

Farid007
06-11-2005, 17:58
فريد جان خودت پيشنهاد مي دي نميزاري! يه ماشين بزار(ماشينو حال كردي؟؟؟)

آقا ما مخلصيم چند روزي مودم نداشتم سوخته بود
ببخشيد خودمم حتما ميذارم
در ضمن حال كردم با اين ابو .... ها

Farid007
06-11-2005, 18:17
اينم ماشين هايي كه من باهاشون حال ميكنم ( شما هم بذاريد )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

يادتون نره از چه ماشيني خوشتون مياد بذاريد ما هم ببينيم

AmirArdawan
07-11-2005, 01:33
آقا من باز يه جا گير کردم. اول مرحله که ميخوام برم تو اون جای قرمز رنگ يه پيغام ميده که نميدونم منظورش چيه. پيغام اينه (You Need To Take over more gang torritories around Los Santos !) ممنون ميشم راهنمايی کنيد.

Farid007
07-11-2005, 15:36
آقا من باز يه جا گير کردم. اول مرحله که ميخوام برم تو اون جای قرمز رنگ يه پيغام ميده که نميدونم منظورش چيه. پيغام اينه (You Need To Take over more gang torritories around Los Santos !) ممنون ميشم راهنمايی کنيد.

از پيغام كه مشخصه
شما بايد 8 نفر رو عضو گروهتون كنيد براي پاك سازي شهر در همون منطقه GROOVE STREET
ميتونيد 7 نفر رو عضو كنيد اما بهتره از جاهاي ديگر شهر سه نفر رو عضو كنيد و با ماشين چهار درب
به منطقه CJ همون GROOVE STREET بياريد و اونجا هم 5 نفر ديگه رو عضو كنيد

طريقه عضو كردن هم به اين شكل هست كه شما بايد نزديك افرادي كه لباس سبز دارن راست كليك + G رو بزنين
يا بهتر بگم Right Click + G

ساش
07-11-2005, 21:00
سلام ساسان جون من تو خود شهرمون گيرش اوردم ممنون از لطفتون ممنون از همين كه مي خواستي برام بفرستي

sAsAn.K
07-11-2005, 21:09
ساش جون خاهش می کنم خجالت نده عزیز:);)

omidshsh
08-11-2005, 16:41
اقا من 80% رو رفتم شما چن درصدش رو زدین؟

Farid007
09-11-2005, 14:12
من که خیلی وقته 100% رو زدم !!!!!!!!!

mez_medad
10-11-2005, 01:32
سلام برهمه
من مرحله ایکه یک هواپیمای دوملخه بزرگ میده و روی نقشه یه جایی نزدیک سد را نشون میده نمی دونم چه کنم
اگه میشه وکمکید خیلی ازتون ممنونزجولنزج

Reynard
10-11-2005, 14:35
اينم ماشين هايي كه من باهاشون حال ميكنم ( شما هم بذاريد )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

يادتون نره از چه ماشيني خوشتون مياد بذاريد ما هم ببينيم
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
لينك اووردن اين ماشينو رو مي خواستم هم لينك فالي كه سانسور شو برميداره رو مي خوام
لطفا :blush:

Reynard
10-11-2005, 15:14
يكي كمك كنه ديگه لطفا بگيد خواهشا

AmirArdawan
10-11-2005, 22:21
Goal جان شما بايد در ارتفاع بالا پرواز کنی. وقتی نزديکِ سد رسيدی يه دايره قرمز ميبينی. از داخل دايره رد شو. بعد کليدِ enter رو بزن که با چتر بپری پايين

AmirArdawan
10-11-2005, 22:27
اشتباه شد اين متن رو برای mez_medad نوشتم

mez_medad
10-11-2005, 22:36
Goal جان شما بايد در ارتفاع بالا پرواز کنی. وقتی نزديکِ سد رسيدی يه دايره قرمز ميبينی. از داخل دايره رد شو. بعد کليدِ enter رو بزن که با چتر بپری پايين
MER30 :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Farid007
11-11-2005, 20:01
لينك اووردن اين ماشينو رو مي خواستم هم لينك فالي كه سانسور شو برميداره رو مي خوام
لطفا :blush:
سلام ماشين ها را از سايت GTAGAMING.COM دانلود كنيد لينك زير :
آموزش اضافه كردن ماشين به GTA رو هم خودم گذاشتم

دوست عزيز من لينك فايل ضد سانسور رو ندارم ...
موفق باشيد

Reynard
13-11-2005, 07:52
سلام ماشين ها را از سايت GTAGAMING.COM دانلود كنيد لينك زير :
آموزش اضافه كردن ماشين به GTA رو هم خودم گذاشتم

دوست عزيز من لينك فايل ضد سانسور رو ندارم ...
موفق باشيد
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
خيلي خيلي ممنون اميدوارم جبران كنم
------------------
اگه كسي لينك ضد سانسور را داره لطفا بده
ممنون مي شم

baba barghi
13-11-2005, 22:00
سلام دوستان
من جی تی آی 5 دارم من اصلا نمی دونم هدف از این بازی چیه؟باید قول بکشم که نه؟جنگی هست که نه کاملا؟باید چه غلطی بکنیم تو این بازی؟مرحله ای هست که نمی دونم؟باید چه کار کنیم

ممنون
بای

Farid007
15-11-2005, 13:43
سلام دوستان
من جی تی آی 5 دارم من اصلا نمی دونم هدف از این بازی چیه؟باید قول بکشم که نه؟جنگی هست که نه کاملا؟باید چه غلطی بکنیم تو این بازی؟مرحله ای هست که نمی دونم؟باید چه کار کنیم

سلام دوست عزيز
GTA 5 بر خلاف نسخه هاي پيشين كاراكتر بازي از كسي دستور نميگيرد و استخدام كسي نيست
عزيز قرار نيست كه همه بازيها غول داشته باشند اما تا دلت بخواد جنگ داره اما نه به سبك دلتا فورس
بازي داراي 100 مرحله اصلي و تعدادي فرعي است كه مكان مرحله مورد نظر به صورت حرف و شكل
روي نقشه مشخص شده و تنوع مراحل واقعا زياد است
GTA بهترين بازي چند منظوره اي هست كه در اون نقش راننده - دزد - جاني - پليس - دكتر و ...
رو ميتوني عهده دار بشي

موفق باشي ولي زاده

baba barghi
15-11-2005, 14:13
سلام فرید جان

ممنون از پاسخ واضح و کاملتون
خوب ما براینکه بریم مرحله های بعد باید چه کار کنیم؟

ممنون
بای

Farid007
15-11-2005, 14:35
شما چند مرحله رفتي ؟

baba barghi
15-11-2005, 16:34
سلام فرید جان
من اصلا نمی دونم چه جوری می شه رفت مر حله ی بعد من فقط می رم داخل بازی و ول می گردم همین

بای

aliarnold
15-11-2005, 18:47
با سلام
لطفا تمامي كدها و رمزهاي GTA4 vh براي من در يك فايل متني بفرستيد به ايميل من
با تشكر

aliarnold202000@yahoo.com

Farid007
17-11-2005, 01:07
سلام فرید جان
من اصلا نمی دونم چه جوری می شه رفت مر حله ی بعد من فقط می رم داخل بازی و ول می گردم همین

بای
سلام ميگم ميگم ولي الان خيلي ديره ...

Tornado2800
17-11-2005, 01:25
بچه ها سیو گیم های این بازی در کجا قرار دارد؟

sAsAn.K
17-11-2005, 08:34
My Documents\GTA SA User Files

Lovelyman
18-11-2005, 11:12
فريد جون فكر ميكردم اين ماشانا تو خودش نباشه! ولي بقيه چي شما هم بزارين ديگه راستي ببخشيد چند وقت نبودم
راستي ساسان جون دمت گرم بابا كاربر فعال بهت تبريك ميگم
موفق باشيد
همتونم چلسيي باشيد:happy:

Farid007
18-11-2005, 13:19
فريد جون فكر ميكردم اين ماشانا تو خودش نباشه!
:happy:
درسته ! من اينها رو از gtagaming.com دانلود كردم
در ضمن كم پيدايي؟

Hossein_Bahal
19-11-2005, 01:37
خیلی ممنون میشم که گواهینامه هواپیما رو بگیرید .
البته این برای خودم نیست . برای پسر عموم هست و چون من بازی رو دیگه رو سیستمم ندارم ممنون میشم که شماها زحمتش رو بکشین .

ZiTaNiX
19-11-2005, 01:44
تو صفحه 7 8 9 همین تاپیک بگرد سیو گیمش هست
علیرضا واسه من گذاشته بود همونو دانلود کن
یادش به خیر اون موقع ها 24 ساعته تو این تاپیک ولو بودبم
علیرضا خیلی کمک میکرد
کسی ازش خبری نداره؟

Farid007
23-11-2005, 19:51
اينجا ديگه كسي نمياد ... آخ ...

Lovelyman
25-11-2005, 11:33
فريد جون واسه اين كم پيدام كه هر روز ساعت 7 صبح تا 4 عصر به دوزخ دانش آموز ميرم
راستي منم متاسفم كه تاپيك يí داره افت مي كنه هم بخاطر موضوع بالاي و هم اينكه ديگه همه سان آندرس رو تموم كردن خيلي تاپيك عالي بوه و هست
موفق باشيد

ZiTaNiX
25-11-2005, 16:10
سلام
آقا کسی لینک ترینر ها رو داره؟
جدید و قدیم همش رو میخوام
سیو گیم مرحله اسکول هواپیما رو هم بدید ممنون میشم
آخه اونی که علیرضا واسم گذاشته بود دیگه دانلود نمیشه و متاسفانه هاردم هم فرمت شده

Farid007
26-11-2005, 21:12
سلام به همه مخصوصا ZiTaNiX و lovelyman بسيار عزيز
lovelyman جون خيلي خوشحال شدم ديدمت بعد از مدتها و باهات موافقم
بازي كه تموم شد تاپيك هم تموم ميشه اما من يه دوست خوب پيدا كردم ... (u)
در ضمن اين id من اوي ياهو است farid_ahmadi12
ZiTaNiX جان شما از ترينر 120 كاره استفاده كن آخرشه لينكشم برات گذاشتم
اما سيو هواپيما رو ندارم بايد ببخشي ...

Best_Downloads
28-11-2005, 15:07
سلام.اقا این برنامه نصبش چطوریه؟تازه نصب می کنم وارد بازی نمی شود.
لطفا توضیح دهید.(GROOVE 4 LIFE)
hacker_booter_new2006@yahoo.com

Farid007
01-12-2005, 12:56
دوست من سلام
راستش من نديدم و ندارم
شما لينكشو بده تا طرز كارو بگم

mehdi_7070
01-12-2005, 14:22
ببخشيد سرزده اومدم .
سي دي gta اومده تو بازار يا نه ؟!
يه كلمه بگيد . هي نگيد به فلان جا مراجعه كن .

OMID
01-12-2005, 15:28
ببخشيد سرزده اومدم .
سي دي gta اومده تو بازار يا نه ؟!
يه كلمه بگيد . هي نگيد به فلان جا مراجعه كن .

دوست عزیز این بازی خیلی وقته که در بازار هست.
6سیدی یا 1 dvd

NINTENDO_DS
01-12-2005, 16:42
دوستان من پلي استيشن 2 دارم و در شهر سن فيرو وقتي به فرودگاه ميرم اجازه نميده سوار هواپيما ها شم و فقط هليكوپتر ازاد در حالي كه در لس سانتوس اينطوري نبود چيكار بايد بكنم؟ ايا كد خاصي داره؟

Lovelyman
01-12-2005, 16:52
hummer جان ببخشيد من فكر كردم تو نمي توني بري تو اگه اين طوريه كه خيلي عجيبه من تا آخر بازي نتونستن از هلي كوپتر استفاده كنم و فقط مي تونستم سوار هواپيما شم فكر كنم بازيت قاط زده ولي شايد بقيه بچه ها بدونن
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فريد جان منم دوست خوبي مثل شما ساسان عزيز و غيره پيدا كردم كه اي از صدتا بازي مهم تره تقديم به همهي برو بچه هاي فروم

NINTENDO_DS
01-12-2005, 22:36
sasan.k جان تو پيسي چه جوري ميشه ماشين مورد علاقه رو قرار داد؟

sAsAn.K
01-12-2005, 22:40
hummer جان سلام
خوبی؟
با 1 نرم افزار که یکی از دوستان آموزشش رو گذاشته بود میشه این کار رو کرد سرچ بزن پیدا می کنی:);)

NINTENDO_DS
01-12-2005, 22:43
ساسان جان شما ps2 را هم بتزي كردي؟

NINTENDO_DS
01-12-2005, 22:45
منظورم gta ps2 هست

NINTENDO_DS
01-12-2005, 22:48
به چه نامي سرچ بزنم؟

NINTENDO_DS
01-12-2005, 22:51
ساسان جان شما id يا sms number نداري؟

Best_Downloads
02-12-2005, 00:06
ادرس برنامه GROOVE 4 LIFE: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4 Life v1.0.exe
لطفا اموزش این برنامه رو توضیح دهید.

Best_Downloads
03-12-2005, 22:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4 Life v1.0.exe

signal
06-12-2005, 00:28
آقا اگه بخوام ویندوزم رو عوض کنم این بازی کار میکنه یانه (رو یه درایو غیر از درایو ویندوز)
درضمن بگید چطوری میتونم سیو بازیم رو به یه جای دیگه انتقال بدم

Lovelyman
07-12-2005, 10:14
سيگنال جان اگه رو يه درايو ديگه ريخته باشي حتما مياد ولي اگه بخاي cut كنيش بايد تمام find targetهاي آيكون غيره رو درست كني سيو بازي رو هم نمي تومي از يه جا ببري يه جا ديگه ولي اگه منظورت ريختنش تو فلاپيه آره مي شه

__________________________________________________ __________________________________________________
خدا حافظ روزهاي پر جنب و جوش اين تاپيك هي!

Farid007
07-12-2005, 20:42
sasan.k جان تو پيسي چه جوري ميشه ماشين مورد علاقه رو قرار داد؟
دوست من سلام
من آموزشش رو گذاشته بودم اينم لينكش

در ضمن خيلي خوشحالم كه دوباره تاپيك جون گرفته ...

ALIBOZORG
07-12-2005, 21:16
سلام بروبچ حرفه ای یکی به من میگه تومرحله رقص ماشین چکارباید بکنم.تو پارکنیگ هم میرم ولی بعد ازرقصیدن همه ول میکنن میرن.
آیابایدکارخاصی انجام بدم؟
درضمن میشه بپرسم جون گرفتن این تایپیک چراخوشحالی داره؟

signal
08-12-2005, 00:34
دوست من منظورم از انتقال سیو این بود که یعنی میشه مثلا من سیوم رو بدم به کسی دیگه. چون دیدم بعضی دوستان سیوشون رو گذاشته بودن برای دانلود.
درضمن اگه من ویندوز عوض کنم سیوم به هم نمیخوره دیگه، نه.

30naa
08-12-2005, 01:12
راجع به سیو بله
سیو ها رو کپی و در دایرکتوری هم نام در مای داکیومنتز سیستمی که می خوای روش بریزی بریز

signal
08-12-2005, 03:45
مشکل شد چندتا. سیوها کجان. داکیومنت چیه . sina کیه!

signal
08-12-2005, 04:23
آقا درضمن من به یه مرحله ای رسیدم که یه یار بهم میده و این پیغام رو:
Recruit a couple of grove street families gang members
حالا باید چیکار کنم. هیچ علامتی نیست که دنبالشبرم. فقط شهر خرتوخر شده.!

30naa
08-12-2005, 11:48
تو مای داکیومنتز
MyDocuments\GTA San Andreas saved game????
یا خلاصه یه چیزی تو همین مایه ها
الان رو سیستمم نصب نیست 2 تا فلدرم توش داره که یکی ماله عکسهاییه که تو بازی میگیری یکی هم ماله آهنگهای ام پی 3 که میخوای رو رادیوی ماشین گوش بدی که اونا رو میتونی کپی نکنی و ربطی به خود سیو مرحله نداره

sAsAn.K
08-12-2005, 18:23
signal جان جاهای بیشتری رو تصرف کن رد وشد!

Farid007
08-12-2005, 20:03
درضمن میشه بپرسم جون گرفتن این تایپیک چراخوشحالی داره؟
دوست عزيز شما در جريان نيستي كه اين تاپيك براي عده اي خيلي عزيزه ...
مدتها توي اين تاپيك بوديم
عشق بود و صفا و جي تي اي

Farid007
08-12-2005, 20:06
آقا درضمن من به یه مرحله ای رسیدم که یه یار بهم میده و این پیغام رو:
Recruit a couple of grove street families gang members
حالا باید چیکار کنم. هیچ علامتی نیست که دنبالشبرم. فقط شهر خرتوخر شده.!
همون طور كه ساسان گفت مناطق بيشتري رو تصرف كن و
شما بايد دارو دسته تشكيل بدي يعني
نزديك هر كسي كه لباس سبز داره كليك راست بزن همزمان G رو هم بزن اون نفر عضو گروهت ميشه
بايد براي اين مرحله 8 نفر داشته باشي فكر كنم مرحله 99 باشه.

signal
09-12-2005, 02:16
واقعا ایول داری یاور.
راستی فرید جان حالا که پیدات کردم یه سوال. در مورد اون نرم افزاره واسه ماشینا. اون فایل رو دانلود کردم (اگه درست باشه) ولی یه فایله با پسوند b.* و کاری انجام نمیده. چه کنم

Lovelyman
09-12-2005, 14:10
آقا ماجرا چيه اين روزا همه كار بر فعال ميشن منم مي خوام:happy:فريد جون بهت تبريك مي گم
راستي منم با اون پست صفحه پيشت موافقم

Farid007
09-12-2005, 15:52
سيگنال عزيز سلام
لينك دانلود فايل رو تغيير دادند برات پيداش كردم

Farid007
09-12-2005, 15:55
چطوري آقا علي - lovelyman
خيلي كارت درسته خيلي دوست دارم
قضيه كاربر فعال اينه كه من مدتهاست تو انجمن درخواست نرم افزار بودم و هستم واسه همينه ...
قربانت
راستي سيگنال جان مشكلي بود بگو هواتو داريم داداش ...

signal
11-12-2005, 02:20
چاکر همه بروبچ با معرفت فعال و غیر فعال

signal
11-12-2005, 02:31
آقا من این مرحله رو که رد کردم شروع کرد به نوشتن اسم یه چیزی مثل تیتراژ پایانی. ولی بعدش دوباره اومد تو بازی. جریان چیه هنوز بازی ادامه داره؟
درضمن، چطوری میشه mp3 گوش کرد. من آهنگا رو ریختم تو داکیومنت ولی چطوری پخش میشن.

sAsAn.K
11-12-2005, 08:57
signal جان برای آهنگ ها وقتی که آهنگها رو ریختی توی پوشه ی User Tracks باید از داخل Audio Option بازی بری و دکمه ی Scan User Tracks رو بزنی تا آهنگ ها رو بشناسه:);)
در مورد سوال اولت هم ببین اگه چیز دیگه ای روی نقشه نیست یعنی ماموریت دیگه ای رو نمی تونی بری بازی تموم شده دیگه (برای اطمینان از اتمام بازی باید مرحله ی End of the line رو رفته باشی!)
سوالی بود در خدمتیم:)

Farid007
11-12-2005, 20:27
سيگنال جان جوابتو گرفتي از ساسان يا مشكلي هست ؟

signal
12-12-2005, 00:11
نه عزیز. فقط یه چیزی. قبلا تو توضیحات دیدم که این یارو تو بازی نزدیک 8 تا دوست دختر پیدا میکنه. پس چرا من فقط 2 تا پیدا کردم؟!

signal
22-12-2005, 02:12
یادش بخیر

prance 2
10-01-2006, 17:39
اقايون برو بچزج کی gta 3 رو بازی کرده لطفا اگر بازی کردید بگید چه جوریه؟

Amin
10-01-2006, 19:43
اقايون برو بچزج کی gta 3 رو بازی کرده لطفا اگر بازی کردید بگید چه جوریه؟
سلام
با اينكه سوال شما هيچ ربطي به اين تاپيك نداره
GTA3 از لحاظ داستان در سطح پايين تري نسبت به دو بازي بعدي قرار داره .... از لحاظ گرافيك در همون رده سري بازيهاي GTA هستش (البته با توجه به اينكه بازي ماله سال 2002 هستش)
كلا بازي جذاب بود .... اما نميدونم با توجه به اووومدن GTA:ViceCity و GTA:SA باز هم جذاب هست يا نه !!!؟

Lovelyman
10-01-2006, 19:49
امين جان نظر به اينكه 100% تابستان بعضي افراد دنبال اين تاپيك خواهند áت اين تاپيك رو بيارين صفحه ي اول (استيكي درست گفتم؟)

AliROCK
11-01-2006, 01:24
سلام
من در مرحله ای به نام stawaway گیر کردم چی کار باید بکنم
اخه سرعت موتور که به هواپیما نمیرسه?!?!?!?!

signal
11-01-2006, 01:47
ميرسه. اگه درست پشت سرش حركت كني و سعي كني به موانع نخوري. نه اينكه بندازي از بقل بري.

AliROCK
11-01-2006, 15:12
مرسی signal جان
سرعت موتور به هواپیما میرسه قبول ولی اخه کدوم هواپیما ظرف 10 ثانیه بلند میشه این gta هم بعضی وقتها چه مرحله های بیخودی داره:)

Lovelyman
11-01-2006, 20:12
خوب بازيه ديگه نه مي خاستي 5 دقيقه لفتش بده! خوب اين كارو كردن كه تو تلاش كني بهش برسي ديگه

AliROCK
11-01-2006, 20:41
ولی خیلی مزخرفو و بیخوده

signal
12-01-2006, 02:57
پس بازي مزخرف نديدي تا بفهمي gta چيه