PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ای بابا چرا کسی به این سوال جواب نمی ده؟

bidastar
08-01-2007, 16:05
آقا جان
من تا حالا n بار این سوال رو پرسیدم اما کسی جواب درست حسابی نداد:angry:
سوالم اینه:
new folder هایی که توی گوشی درست می کنیم و توش چیزهای مختلف (مخصوصا" مسیج ها) رو ذخیره می کنیم چه طور میشه این new folder ها رو ریخت توی کامپوتر؟
یا محتوی اونا رو ریخت توی کامپوتر؟

divoonejoon
08-01-2007, 16:21
شما دوست عزیز از طریق برنامه nokia pc suite ورژن جدیدش می تونید این کارو بکنید البته اگه گوشیتون نوکیا نباشه باز با برنامه های مربوط به اون گوشی امکانش هست ... کافیه از تو این برنامه به قسمت messages برید و از اونجا sms هاتون رو ذخیره کنید ... البته اگه فولدر های ایجاد شده توسط خودتون رو ندید باید به inbox انتقال بدبد و از اونجا این کارو بکنید من راه دیگه ای نمی دونم .. دوستان دیگه اگه راه دیگه ای باشه رو حتما بهتون میگن.

metycpu
08-01-2007, 18:39
من راه این دوستمون رو انجام دادم و جواب هم داد!!

bidastar
09-01-2007, 16:31
این کار(انتقال به inbox ) وقت گیره چون تعداد اس ام اس ها زیاده راهی نیست که خود فولدر رو مستقیما"کپی کرد تو کامپیوتر

divoonejoon
09-01-2007, 17:14
دوست عزیز شما میتونید از طریق برنامه های message storer این کارو بکنید ولی فکر کنم به صورت txt ذخیره می شه ...

bidastar
09-01-2007, 22:21
نه عزیز من
ببین تو سیستمم pc suite نصبه
چه طور می تونم به new folder هایی که توی گوشیم ساختم دسترسی داشته باشم(به هر نحوی)

divoonejoon
09-01-2007, 22:42
عزیز برادر تا اونجایی که من اطلاع دارم واستفاده کردم از این طریق به اون پوشه ها دسترسی نمیشه پیدا کرد...

bidastar
10-01-2007, 21:39
خوب بگو از چه طریق میشه به پوشه ها دسترسی پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

divoonejoon
10-01-2007, 22:50
خوب بگو از چه طریق میشه به پوشه ها دسترسی پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میگم نره .... شما هی میگی بدوش... خوب دوست عزیز از این طریق امکان نداره دیگه ....

tazevared2006
12-01-2007, 03:52
ايني كه ميگن همه اس ام اس هاي ذخيره شده تو مسير e:\system\mail هستش. راست ميگن. اگه اين درست باشه خيلي كارم راه ميفته.

MaFia
12-01-2007, 04:06
با Fexplorer نمیشه ریخت تو جایی که تو پی سی سوییت دسترسی داری؟

Kolang
12-01-2007, 14:54
این کار(انتقال به inbox ) وقت گیره چون تعداد اس ام اس ها زیاده راهی نیست که خود فولدر رو مستقیما"کپی کرد تو کامپیوتر

عزیز من
شما مشکلت دقیقا چیه؟
میخوای sms ها رو بریزی روی کامپیوتر یا فولدر ها رو؟
اگه فقط منظورت sms هاس... بگو منظورت از این کار چیه؟ میخوای فایل هاشو داشته باشی یا اینکه میخوای توی کامپیوتر بتونی sms ها رو بخونی؟
شما دقیق بگو مشکلت چبه...

siavash_Skh
12-01-2007, 15:23
سلام

اگر شما Pc Suite 6.8 به بالا رو داری مشکل شما حله

در این مورد هم Mark All رو واسه همین گذاشتن دیگه اول کل محتویات پوشه رو Mark All کن سپس اونارو Move to Inbox کن

در این صورت تو به وسیله نرم افزار Pc Suite به Inbox دسترسی داری و می تونی تمام اس ام اس ها رو به کامپیوتر منتقل کنی

اس ام اس ها با فرمت vmg در کامپیوتر ذخیره می شن و امکان خوندن و انتقال آنها به گوشی دیگه هم از طریق همین نرم افزار امکان پذیره

tazevared2006
13-01-2007, 03:38
من میگم نره .... شما هی میگی بدوش... خوب دوست عزیز از این طریق امکان نداره دیگه ....

ببنيد حالا اگر بخواييم اين اس ام اس ها رو كه تو مموري گوشي ذخيره شدن و در قسمت My Folders پوشه بندي شدن رو از روي يه مموري كارت ببريم روي يه مموري كارت ديگه چي؟ الان داستان چيه ؟

divoonejoon
13-01-2007, 12:05
با Fexplorer نمیشه ریخت تو جایی که تو پی سی سوییت دسترسی داری؟

ايني كه ميگن همه اس ام اس هاي ذخيره شده تو مسير e:\system\mail هستش. راست ميگن. اگه اين درست باشه خيلي كارم راه ميفته.

من خودم امتحان نکردم شما با استفاده از همین برنامه fexplorer امتحان کن ...ولی فکر نکنم تو اون پوشه ای هم که sms ها هستن .. پوشه های ایجاد شده توسط شما هم باشن ....

bidastar
13-01-2007, 20:50
عزیزان من جواب سوالم رو گرفتم
برای ریختن اس ام اس هایی که تو new folder ذخیره کردیم فقط کافیه با استفاده از گزینه ی
move to folder اونا رو بریزین تو inbox سپس با استفاده از pcsuite اونا رو بریزین تو کامپیوتر
در ضمن fexplorer اصلا"جواب نمیده

tazevared2006
14-01-2007, 05:49
عزیزان من جواب سوالم رو گرفتم
برای ریختن اس ام اس هایی که تو new folder ذخیره کردیم فقط کافیه با استفاده از گزینه ی
move to folder اونا رو بریزین تو inbox سپس با استفاده از pcsuite اونا رو بریزین تو کامپیوتر

تائيد ميشه !!!

من خودم امتحان نکردم شما با استفاده از همین برنامه fexplorer امتحان کن ...ولی فکر نکنم تو اون پوشه ای هم که sms ها هستن .. پوشه های ایجاد شده توسط شما هم باشن ....

امتحان كردم عزيزجان. فايلاش جوري نيستن كه باز بشن.

divoonejoon
14-01-2007, 12:46
[QUOTE=bidastar;802812]عزیزان من جواب سوالم رو گرفتم

بالاخره جوینده یابنده است... روش جالبی بود ...