PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرم ارسال ایمیل در ASP.net Using Csharp

peyman_joojoo
08-01-2007, 15:21
سلام دوستان عزیز من یک قسمتی در سایتم دارم که ارسال ایمیل هست . اما بلد نیستم که چگونه کدهای مربوطه را بنویسم . در این صفحه یک تکست باکس داریم که فرد ایمیل خودشو مینویسه و یک تکست باکس دیگه داریم که متن ایمیل خودشو که میخواد برای من وارد کنه مینویسه و در نهایت با یک دکمه ایمیل برای بنده فرستاده میشه . ممنون میشم اگه کمکم کنید . تا اونجایی که ممکن هست ساده کد نویسی کنید . ممنون و سپاسگزار...

hamidreza_buddy
10-01-2007, 21:20
ساده ترین راه اینه (فرض شده یه دکمۀ Send داریم و event آن را handle می کنیم و در آن کد زیر را قرار می دهیم):
:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط یادتان باشه که باید کامپوننت System.Web.Mail را import کرد:

برای کارهای دیگری مثل ارسال ایمیل هایی به صورت HTML و یا ارسال Attachment به آدرس زیر بروید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman_joojoo
14-01-2007, 08:24
سلام دوست عزیز بی نهایت از لطف شما اما 2 تا سوال داشتم :
1- شما در دوجا نوشتید که از تکست باکس میخونیم قسمت اول و دوم را اگه ممکنه توضیح بدید .
2- اگر من چند تکست باکس + چند دکمه رادیویی یا چک باکش داشته باشم اونهارو کجای برنامه باید قرار بدم اگه امکان داره یک مثال عملی بزنید ؟
سپاسگزارم موفق باشید ...

hamidreza_buddy
15-01-2007, 16:25
ببینید مثلاً توی yahoo که می خواهید mail بزنید یه textBox واسه To هست، یکی واسه Subject و From و یکی واسه Body.
حالا شما این رشته ها رو می فرستید به تابع. همین!
در کل شما باید به تابع رشته بفرستید. که در این جا نیازه از TextBox خونده بشن. مثلاً توی yahoo رشتۀ To رو از TextBox می خونه ولی اینجا چون ما می خواهیم که میل به ما فرستاده بشه آدرس میل رو توی برنامه دستی وارد می کنیم.

peyman_joojoo
16-01-2007, 10:22
دوست عزیز از لطف شما سپاسگزارم ...

peyman_joojoo
04-02-2007, 12:12
حمید رضا جان سلام .
من کدهای شما در در صفحه قرار دادم . و حتی با ارور هندلر هم درست کارکدن اون رو کنترل کردم ... در هر صورت وقتی روی دکمه کلیک میکنم که نامه ارسال بشه در هر صورت چه تو اینترنت باشم چه نباشم کدهای قسمت try انجام میشه و میگه ایمیل با موفقیت ارسال شد . و نکته دیگه اینه که موقعی که تو نت هم باشم هیچ ایمیلی برای من ارسال نمیشه ... ممنون میشم راهنمائیم کنید .... با سپاس فراوان