PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك مخصوص كانتر (همه چيز درباره كانتر)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40

mrg_vb
23-09-2013, 17:13
من پچ 32 رو هم نصب کردم ولی بازم بوت رو نمی شناخت؟!
کسی نیست کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

hoseinsps
23-09-2013, 20:35
من پچ 32 رو هم نصب کردم ولی بازم بوت رو نمی شناخت؟!
کسی نیست کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

سلام
از لینکی که دادم استفاده کنید که 273 مگابایت بیشتر نیست....
ورژن کانترتون اینطوریه........
و قابلیت بازی با بوت رو نداره
بعد از نصب با این صفحه مواجه میشید دیگه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منم اینو نصب کردم و اینطوریه.......
نیازی به دستورBOT_ADDنیست

mrg_vb
23-09-2013, 20:37
سلام
از لینکی که دادم استفاده کنید که 273 مگابایت بیشتر نیست....
ورژن کانترتون اینطوریه........
و قابلیت بازی با بوت رو نداره

داداش همین لینک کانتری که شما گذاشتی دانلودش کردم.
ولی نمی دونم حریف مجازیش کجاه>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟
چپ رو هم دانلود کردم نصب هم کردم ولی خبری نشد؟!

hoseinsps
23-09-2013, 20:45
دوستانی که مشکل نصب برنامهSXE-INJECTEDرو داشتن بالاخره تو این ورژن با همه دستگاه ها همخوانی شده و ارور های قبلی رو نمیده.....
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای خود بازی هم اینو پیشنهاد میکنم:
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای بازی کردن هم نیازی به پچ نیست و اول کانتر رو نصب بعد هم sxeرو نصب کنید
بعد هم ازfavoritsقسمتadd serverای پی سرورتون رو وارد کنید.....
10.30.33.219:27019
اسم سرور هم stars

hoseinsps
23-09-2013, 20:46
داداش همین لینک کانتری که شما گذاشتی دانلودش کردم.
ولی نمی دونم حریف مجازیش کجاه>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟
چپ رو هم دانلود کردم نصب هم کردم ولی خبری نشد؟!

سلام
وقتی وارد بازی میشید با عکسی که گذاشتم رو برو میشید؟

mrg_vb
23-09-2013, 20:49
دوستانی که مشکل نصب برنامهSXE-INJECTEDرو داشتن بالاخره تو این ورژن با همه دستگاه ها همخوانی شده و ارور های قبلی رو نمیده.....
برای خود بازی هم اینو پیشنهاد میکنم:
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای بازی کردن هم نیازی به پچ نیست و اول کانتر رو نصب بعد هم sxeرو نصب کنید
بعد هم ازfavoritsقسمتadd serverای پی سرورتون رو وارد کنید.....
10.30.33.219:27019
اسم سرور هم stars

ما که آخرش نفهمیدیم چطور شد؟!؟!؟؟!؟!!؟!؟
اون نسخه ای که خودتون گذاشته بودید رو دانلود کردم ولی بازم با سیستم نمی شد بازی کرد. پچ هم که کاری نکرد!

hoseinsps
23-09-2013, 20:52
ما که آخرش نفهمیدیم چطور شد؟!؟!؟؟!؟!!؟!؟
اون نسخه ای که خودتون گذاشته بودید رو دانلود کردم ولی بازم با سیستم نمی شد بازی کرد. پچ هم که کاری نکرد!

دوست عزیز شما با عکسی که بالا گذاشتم روبه رو میشید ؟؟؟

mrg_vb
23-09-2013, 20:58
شما اون نسخه ای که برای دانلود گذاشته بودید این شکلیه:
اصلاح شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoseinsps
23-09-2013, 21:04

من عکسی نمیبینم دوست عزیز

mrg_vb
23-09-2013, 21:23
عکس اصلاح شد.

hoseinsps
23-09-2013, 21:32
اصلاح شد.

سلام
من 3 ماه پیش از همین لینک اون کانتری رو که عکسشو گذاشتم دانلود کردم و نصب کردم
و چون خوب بود لینکو سیو کردم
شرمنده مثل اینکه ورژن رو تغییر داده:n27: :n27:
ازا ین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید
بازم ببخشید

mrg_vb
23-09-2013, 21:38
سلام
من 3 ماه پیش از همین لینک اون کانتری رو که عکسشو گذاشتم دانلود کردم و نصب کردم
و چون خوب بود لینکو سیو کردم
شرمنده مثل اینکه ورژن رو تغییر داده:n27: :n27:
ازا ین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید
بازم ببخشید

عیبی نداره.
این رو هم دانلود می کنم.
دستت درد کنه

hoseinsps
23-09-2013, 21:41
این هم خوبه:
بازم ببخشید برای لینک اشتباه قبلی..:n16:

Alishmas
24-09-2013, 15:22
سلام.
واسه ادیت کردن ,کات کردن و افکت دادن به دمو های رکورد شده *.dem از چه برنامه ای استفاده کنم ؟

mohsen...
27-09-2013, 06:12
دنگو فنگ :| ؟! زیادی نداره فقط یکم آشنایی با شبکه و NAT کردن :دی

قبل اینکه علم نداشتتو به رخ کسی بکشی اول یه کم فکر کن داری میبینی طرف نوبه تازه وارده انتظار نداری که بتونه سرور کانتر بزنه ؟ حتم دارم خودتم نمیتونی سوالی ازت نکردم که جواب بدی هر فقط نظرتو خواستم به زور ازت میگیرم

Arrowtic
27-09-2013, 08:13
دوستان حواستون به لحنتون باشه که به هم توهین نکنید و سر هر چیزی بر علیه هم جبهه گیری نکنید .

hoseinsps
28-09-2013, 21:22
دوستان حواستون به لحنتون باشه که به هم توهین نکنید و سر هر چیزی بر علیه هم جبهه گیری نکنید .

بله متاستفانه دوستان یه جوری برخورد میکنن که
انگار مال پدرشونو خوردی!!!!!

riza1368
30-09-2013, 15:33
سلام
ما دو لپ تاپ باهم شبکه کردیم و شبکه درست کار میکند ولی تو بازی کانتر اصلا نمیتونیم به هم وصل شیم البته من با نرم افزار این کار را کردم که تو اولی خودش آی پی گذاشته ولی تو دومی نه و از طرفی آی پی دومی را نرم افزار نشان میده حا چیکار کنیم؟

hoseinsps
01-10-2013, 22:52
سلام
ما دو لپ تاپ باهم شبکه کردیم و شبکه درست کار میکند ولی تو بازی کانتر اصلا نمیتونیم به هم وصل شیم البته من با نرم افزار این کار را کردم که تو اولی خودش آی پی گذاشته ولی تو دومی نه و از طرفی آی پی دومی را نرم افزار نشان میده حا چیکار کنیم؟
سلام دوست عزیز میشه واضح تر توضیح بدید؟
firewall خاموشه؟از توی network and sharing center ای پی بدید.....

tosan622
15-10-2013, 12:29
سلام. ببخشید من مدت زیادیه بازی نکردم همه چیز یادم رفته :n03: . برای آنلاین بازی کردن توی سرورهای ایرانی کانتر سورس چه ورژنی از بازی و چه پچ هایی رو باید نصب کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

hugo93
17-10-2013, 19:30
سلام
دوستان کسی سرور ایرانی میشناسه که sxe نخواد؟

این پچ ی که ما استفاده میکنمی با sxe مشکل داره مجبورم برم توی سرور های خارجی که 270 تا میانگین تو همه خارجی ها لگ دارم

اگه میشناسین لطفا معرفی کنین............

mohsen_djd2
18-10-2013, 09:44
سلام

این پچ ی که ما استفاده میکنمی با sxe مشکل داره مجبورم برم توی سرور های خارجی که 270 تا میانگین تو همه خارجی ها لگ دارم

سایت game 5 .ir یه نسخه و پچ داره که با sxe هم مشکل نداره

hugo93
18-10-2013, 14:06
سایت game 5 .ir یه نسخه و پچ داره که با sxe هم مشکل نداره

نه من میخوام با همین پچ بازی کنم

mohsen_djd2
18-10-2013, 16:25
نه من میخوام با همین پچ بازی کنم

قبلنا cs.besttools.ir یه سرور داشت
ولی بدون sxe تو ایران جواب نمیده چون همه فقط بخاطر چیت زدن میان تو این سرورا

hugo93
18-10-2013, 18:55
قبلنا cs.besttools.ir یه سرور داشت
ولی بدون sxe تو ایران جواب نمیده چون همه فقط بخاطر چیت زدن میان تو این سرورا
سرور هایی که انتی چیت قوی داشته باشن هم هستن
قبلا یه سرور بود ایرانی من همش میرفتم اونجا sxe نمیخواست ولی انتی چیت قوی داشت هیچکی نمیتونس چیت کنه

tosan622
24-10-2013, 20:16
سلام

اگه منظورتون بازی کانتر استرایک سورس هستش توی این سرورها ورژن 34 بدون sxe میشه بازی کرد. هیچ پچی هم نیاز نداره. فقط بازیتون ورژن 34 باشه که از اینجا قابل دانلوده (حجم 1.17 گیگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

91.98.101.180:28015
91.98.101.180:28016
130.185.73.145:27015
130.185.74.175:27030
130.185.74.175:27016
91.98.101.180:28000
91.98.101.180:27010

sindrome
06-11-2013, 13:50
سلام
من یه کانتر سورس با مشخصات زیر دارم

Protocol version 5
Exe version 1.0.0.10 (cstrike)
Exe build: 12:27:35 Sep 29 2004 (2153)
میخوام آنلاین بازی کنم. لطفا بگید که چه پچ هایی رو باید نصب کنم. لینک دالود هم بزارید.
با تشکر

HeRcKoOl
09-11-2013, 21:00
سرور jail break کانتر 1.6

سلام به دوستان کانتر باز

دوستان سرور جیل خیلی سرور باحالیه و توصیه می کنم حتما یه بار بیایید

سرور هم اصلا لگ نیست

اگه سوالی هم داشتید در خدمتم و اگه اسقبال بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifبراتون مپ ها و... اپ میکنم

Ip سرور : 10.30.70.5:27014

اموزش سرور جیل :

چگونگی بازی

حالت کلی بازی به این شکل هست که CT از طریق میکروفون (با نگه داشتن K) به TR دستور میده. مثلا میگه : "همه برین تو قفس" یا "نشسته بیاین دنبالم" کلا هر دستوری. TR ها هم باید به دستور ها عمل کنن. اگه کسی به دستور ها عمل نکنه CT ها میتونن اون رو بکشن. توی بازی باید تعداد TR ها به یک نفر برسه پس CT باید اونا رو به بازی های مختلف ببره و بازنده (ها) رو بکشه و برنده هارو ببره کار های دیگه بکنه تا در نهایت یک نفر بمونه. اون یک نفر که میمونه باید تایپ کنه /duelo (چون زبون سرور ها اینگلیسی نیست این شکلیه)

در منویی که میاد یک CT رو انتخاب کنه و در منوی بعدی اینکه با چه گانی همو بزنن مشخص کنه.یا اینکه هر دو دیزرت با یک تیر دارن باید همو بزنن بعد خشاب عوض کنن .(دوباره یک تیر) و مورد های دیگه که با بازی کردن دستتون میاد.

ولی کل بازی این نیست! TR می تونه شورش کنه! کلا به هر عملی که بر ضد CT قبل از /duelo انجام بشه میگن شورش! متلا TR به دستور ها عمل نکنه. ولی شورش باید حساب شده باشه و با شورش یک نفر اگه فرصت رو محیا کرد بقیه هم شورش میکنن. هدف شورش کشتن CT ها هستش ، TR می تونه با شورش یک CT رو بکشه و گانشو برداره وبقیه CT هارو بکشه یا اینکه فرار کنه به سمت اتاق گان. (اینم باید بگم اگه یه نفر کم باشه اولین جایی که CT ها میرن دنبالش اتاق گان هستش.) TR میتونه از راه فرار که در یکی از سلول ها هست فرار کنه به شکلی CT هارو بکشه.

همینطور که قبل گفتم در بعضی سلول ها گان قایم شده و TRــی که در اون سلوله میتونه اونو برداره اما باید اونو قایم کنه {با مشت بره (مشت همون نایفه اما اسکین مشت داره)} و در موقع مناسب از اون استفاده کنه. (اگه CT بفهمه کسی گان یا نیرویی داره باید اونو بکشه.) در بازی یک shop برای tr وجود داره که از اون می تونن کلت ، نارنجک+فلش و نیرو هایی مانند غیب شدن (5 ثانیه) ، کم شدن جاذبه (5 ثانیه) ، سریع راه رفتن (5 ثانیه) بخره. (پرکاربرد ترین غیب شدنه که با اون میشه راحت یکی رو کشت یا به اتاق گان ها رفت.)

command ها

/duelo : اخرین TR برای کشتن CT میزنه. (بالا کامل توضیح دادم)
/shop : دسترسی به منوی شاپ.
/cele : اگه CT ها در سلول هارو باز نکنن ، اگه تعداد مشخصی از TR ها اینو بزنه در سلول ها باز میشه.
/menu : (با زدن N هم میتونید به منو دسترسی پیدا کنید.) منویی باز میشه که همه ی command های بالا هستش. مثلا N رو بزنید بعد 3 شاپ باز میشه یا 5 رو بزنید منوی /duelo باز میشه.

شکل کلی مپ های JB

مپ های JB با پیشوند jail_map یا JB_map هستش. در همه ی مپ های JB این ها وجود دارند: سلول ها ، قفس ، اتاق گان ها ، بازی های مختلف.

سلول ها: سلول ها مکان spawn ترور هستش و در سلول ها در ابتدا بسته هستش که یک ct باید در سلول ها رو باز کنه. معمولا در یک سلول یک گان قایم شده و همینطور معمولا در یک سلول دیگر راه فرار وجود داره.

قفس: به مکانی میگن که جلوی سلول ها هستش که CT ها برای کنترل TR ها میگن اول برن اونجا تا بشمارن اونارو که کسی فرار نکرده باشه و تصمیمی برای اینکه با اونا چی کار کنن بگیرن.

در تصوبر زیر مپ jail_xmf رو میبینید که در سمت راست سه طبقه سلول و در سمت چپ قفس وجود داره که بالا ی قفس یک دکمه هست که برای باز کردن دز سلول ها هستش.

اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.

اتاق گان ها: در همه مپ ها یک اتاق گان وجود داره که در اون انواع گان های متداول ؛ جلیقه ، و چیزهایی روی دیوار وجود داره که با زدن E جون (HP) شما پر میشه. معمولا به اتاق های گان راه های مخفی به غیر از راه اصلی هم وجود داره.

در تصویر زیر اتاق گان مپ jail_xmf رو می بینید.

بازی های مختلف در مپ: در همه ی مپ های JB بازی های مختلفی داره که هدف اینه که CT اشخاص بازنده رو بکشه یا اگه CT فری بده ترور ها در اونجا ها بازی کنند. (فری دادن رو توضیح میدم) انواع بازی ها : football , death run , surf ، ب***(که بین دو ترور ا** باقیمونده اتفاق می تونه بیوفته) ، ماشین سواری و انواع بازی های مختلف. (تو مپ های JB بیکار نمی مونید :دی)

در تصاویر زیر تعدادی بازی در مپ های مختلف می بینید.

یک بازی دز مپ jail_xmf

زمین فوتبال مپ jail_xmf (زمین های بزرگتر در مپ های دیگه هست)

منبع:
متن پنهان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ip سرور : 10.30.70.5:27014

mrhdir
14-11-2013, 22:38
سلام و یک سوال داشتم از اساتید
میخواستم بدونم میشه داخل کانتر انلاین و با sxe 14.5 چیت کرد؟؟ اصلا چطور باید چیت کرد؟؟ من یه سرچی کردم و یه مشت ویدیو بود ولی همشون به زبون پرتغالی نمیدونم چیی بود خواهشا راهنمایی کنین خیلی دوست دارم چیت کنم مخصوصا اگه wall h.a.c.k بشه انجام داد

M e i s a m
15-11-2013, 00:24
دوست عزیز گِل بازی کن خاله بازی کن ولی تو بازی اونم کانتر (!!!!) چیت نکن
به هیچ وجه من الوجوه چیت استفاده نکن
جدای از اینکه وجود نداره چیت به اون صورت که شما فکر کنی

اصولا یه چیتر که بره یک سرور اعصاب همه رو به هم میریزه خیلی هم حرکت زشتی هست و نشان دهنده ی عقده ی حقارت طرف هست حالا شما معلومه تازه کاری وگرنه میدیدی چطور اول و اخر طرف رو فحش میدن وقتی چیت میزنه :n02: قصدم اهانت به شما رو ندارم البته

زحمت بکش بازی یاد بگیر تا چیتر هم جلوت بیاد نتونه کاری بکنه حتی همون وال ه.کر هاش که شما میگی تازه وقتی میزنیشون انقدرم حال میده چقدرم زورشون میگیره :دی وجدانتم راحته از خودتم راضی هستی!!

یه چند تا ویدئو کانتر بشین نگاه کن یا با 4 تا پرو واقعی حرف بزن بازی یاد بگیر بازم تاکید موکد میگم دنبال چیت نرو!

Arrowtic
15-11-2013, 06:56
سلام و یک سوال داشتم از اساتید
میخواستم بدونم میشه داخل کانتر انلاین و با sxe 14.5 چیت کرد؟؟ اصلا چطور باید چیت کرد؟؟ من یه سرچی کردم و یه مشت ویدیو بود ولی همشون به زبون پرتغالی نمیدونم چیی بود خواهشا راهنمایی کنین خیلی دوست دارم چیت کنم مخصوصا اگه wall h.a.c.k بشه انجام داد

بندی از قوانین انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای که چند ماه پیش بهش اضافه شد :

از پرداختن به مسائل هــک در تاپیک ها، خودداری کنید .

mrhdir
15-11-2013, 10:58
باشه
نه من اصلا خبر نداشتم میشه چیت هم کرد و داخل چتای داخل همون کانتر دیدم بفیه هی میگن چیت و فلان و اینا
البته من خودم با اینکه زیاد تو کانتر اونجور حرفه ای نیستم ولی چندوقتی که انلاین بازی میکنم و بنظرم بازیم بهتر شده شما نمیتونین یه چندتا نکته بگین که قشنگ حرفه ای بشم مثل اینکه چه تقفنگی ور دارم و بقیه چیزاش
ممنون میشم کمک کنین

meysamzare
15-11-2013, 19:47
سلام الان تو سروری هایی که sxe بدرد نمیخوره همه چیت میزنن برین سرورهاییکه ucp هست خوبه

meysamzare
15-11-2013, 19:48
کسی آنلاین تیم داره؟؟؟؟ برای مسابقه تو سرورهای ایرانییییییییییییییی با sxe نباشه UCP باشه

matr!x_2008
16-11-2013, 23:21
من میخوام کانتر انلاین بزنم. سرور قوی چی داریم؟ ای پی شو بزارین

mrhdir
17-11-2013, 14:44
من میخوام کانتر انلاین بزنم. سرور قوی چی داریم؟ ای پی شو بزارین
سرور پردیس گیم من که خودم فقط تو این سرور بازی میکنم واقعا خیلی دوستش دارم
ای پی: 130.185.74.179:27015
فقط بعضی ساعت ها ممکنه شلوغ باشه و تو هیچ تیمی جا نشین و یا برین تو بازی ولی شلوغه خیلی لگ (همون گیر های انلاین که براثر مشکلات سرور و یا شلوغی) هست ممکنه

javad2015
17-11-2013, 15:21
انگار از دنیا بی خبرید الان game5.ir بهترین سرورای کانتر رو داره.

ye adam
17-11-2013, 18:27
انگار از دنیا بی خبرید الان game5.ir بهترین سرورای کانتر رو داره.

بهترین ها نیست :| بیشترین سرورارو داره وگرنه از نظر هاست تهران گیمینگ خیلی قوی تر از گیم 5

گیم 5 همیشه لگه همیشه

mrhdir
20-11-2013, 09:50
تورو خدا اگه کسی میدونه راهمایی کنه

من تو بازی که میرم تنظرمات گرافیک بازی رو که میزارم رو 32 بیت ok میکنم سریع از بازی میپره بیرون ارور میده Half-life launcher has stopped working چیکارش کنم توروخدا کمک کنید

16 بیت که بازی میکنم تو انلاین قبل اسمم 16bpp مینویسه نمیخوام اون بیاد

iroohsavar
25-11-2013, 18:36
یا علی ...

سلام به همه - آقا به من خیلی شکایت اومد که مردیم از بس دنبال آی پی گشتیم !!:n27::n30:

به خواست خداوند بنده توانستم یک برنامه ی یافتن آی پی خودکار فقط با یک کلیک بنویسم و برای شما عزیزان (راحت طلبان) ارایه کنم .

با دانلود این نرم افزار نیازی به یافتن آی پی سرور های کانتر استریک سورس نیست

یا حق ...

iroohsavar
26-11-2013, 11:12
با سلامی دیگر به همه ی عزیزان ..

بنده سایتی طراحی کردم تا دوستانی که می توانند به صورت آنلاین خرید انجام دهند راحت و آسوده پرداخت خود را نسبت به خرید گیم سرور های کانتر انجام دهند .

دوستانی که میل به خرید سرور داردند تا اطلاع ثانوی خرید نکنید چون در خواست سرور بیش از 15 عدد می باشد و کمی مشغول هستیم .

به زودی سرور های کانتر گلوبال استیم و نان استیم هم ارایه خواهیم کرد .

گیف ستیم کانتر گلوبال هم به فروش میرسد .

یا حق ....

iroohsavar
26-11-2013, 11:25
آی پی های جدید و مطالب گوناگون راجع به کانتر در این تایپک :

iroohsavar
26-11-2013, 11:28
در ضمن هر گونه سوال اختصاصی و پروفشنال در مورد کانتر استریک سورس داشتید بپرسید خوش حال می شم !!

pharm
28-11-2013, 15:20
بهترین روش شوتینگ چیه؟

SeVeNtEeN
29-11-2013, 21:43
توی اینترنت خیلی گشتم ولی هیچ کانتری که مثل آدم توی ویندوز 7 اجرا بشه رو پیدا نکردم. لطف کنید یه کانتر که مثل بچه آدم توی ویندوز 7 32بیتی نصب و اجرا بشه رو لینک بدید. دست شما درد نکنه.:n03:

iroohsavar
02-12-2013, 12:40
توی اینترنت خیلی گشتم ولی هیچ کانتری که مثل آدم توی ویندوز 7 اجرا بشه رو پیدا نکردم. لطف کنید یه کانتر که مثل بچه آدم توی ویندوز 7 32بیتی نصب و اجرا بشه رو لینک بدید. دست شما درد نکنه.:n03:

سلام خدمت شما ..

عزیز این کانتری من می دم کانتر استریک سورس ورژن 34 می باشد :

به درود ...

iroohsavar
02-12-2013, 12:47
بهترین روش شوتینگ چیه؟

در کانتر استریک سورس و 1.6 بیشتر پلیر ها از cfg های مخصوصی که دارن استفاده میکنن .

یک نمونه که خود بنده از آن استفاده میکنم :

دقت کنید که این CFG برای کانتر استریک سورس می باشد .

Amir 3d
05-12-2013, 15:22
سلام
من یک ورژن کانتر سورس 2010 دارم فکر میکنم ورژنش 1.0.0.35 باشه
میشه لینک بدید ورژنشو جدید کنم که فکر کنم 80 یا 81 باشه (non steam):n02:
یک لینک خارجی دارم 40 مگه بعدش میخواد دانلود کنه . ورژنش هم 77 هست. با اون میشه یا نه باید حتما پچ و آپدیتش جدید باشه؟!

iroohsavar
06-12-2013, 12:11
سلام
من یک ورژن کانتر سورس 2010 دارم فکر میکنم ورژنش 1.0.0.35 باشه
میشه لینک بدید ورژنشو جدید کنم که فکر کنم 80 یا 81 باشه (non steam):n02:
یک لینک خارجی دارم 40 مگه بعدش میخواد دانلود کنه . ورژنش هم 77 هست. با اون میشه یا نه باید حتما پچ و آپدیتش جدید باشه؟!

من منظورتون رو دقیق نفهمیدم - برای کدوم بازی می خواهین ؟

در ضمن در ایران سرور کانتر ورژن 76 اصلا" وجود نداره و 100% هیچ کس نخواهد زد .

behnmah66
06-12-2013, 13:43
من از وقتی sxe را نصب کردم
هر سایتی باز میکنم وقتی تب دوم را باز میکنم جای سایت میره localstrick که خیلی رو اعصابه
برای همه همینطوریه ؟

mohsen_djd2
06-12-2013, 20:50
من از وقتی sxe را نصب کردم
هر سایتی باز میکنم وقتی تب دوم را باز میکنم جای سایت میره localstrick که خیلی رو اعصابه
برای همه همینطوریه ؟

:دی
پسر خوب وقت نصب تیک هوم پیجشو بر میداشتی
الان برو تو تولز - اینترنت آپشن - هوم پیجتو عوض کن (با فایر فاکس یا کروم یا آی ای)
ببخشید فارسی نوشتم :دی

Amir 3d
07-12-2013, 12:38
من منظورتون رو دقیق نفهمیدم - برای کدوم بازی می خواهین ؟

در ضمن در ایران سرور کانتر ورژن 76 اصلا" وجود نداره و 100% هیچ کس نخواهد زد .

من کانتر سورس استریک دارم یه سایت خوندم دیدم نوشته باید ورژنش باید فلان باشه
حالا من کانتر رو دارم میخواهم ورژنشو عوض کنم (کانترم قدیمیه) نمیخوام دوباره دانلود کنم کلشو!
حالا آپديتی. چیزی. پچی هست که ورژنشو عوض کنه؟ اگه هست لینک بدید دانلود کنم.
سرور ایرانی چند تا داره کانتر سورس؟

Sent from my GT-I9100G

hoseinsps
07-12-2013, 23:34
سلام
بهترین ورژن کانتر 1.6 بدون نیاز به نصب پچ برای بازی انلاین:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به همراه یه سری مپ مشهور
__________________________________________________ __
بهترین روش شاتینگ هم اینه که خودتون تمرین کنید و تجربه کسب کنید
برای کلاش و m4 توصیه میکنم برای فاصلا دور 3 تا 3تا تیر بزنید توی بالا تنه
به این صورت که 3 تا تیر بزنید و سریع جاتونو عوض کنید و بعد 3 تا تیر دیگه
برای فاصله نزدیک هم با کلاش سعی بر هدشات داشته باشید و با m4 روس شکم اسپری کنید
هیچ وقت قبل تیر اندازی حریف نشینید چون سریع هدشات میشید....
تا 4 تا تیر زدید خشاب عوض نکنید!سعی کنید به یه جای امن رفته و بعد خشاب گذاری کنید
نشونتون هم سعی کنید جایی بذارید که به نظرتون حریف هر لحظه ممکنه از اونجا بهتون حمله کنه...
خیلی نکته های دیگه هم هست که به صورت نوشتاری نمیشه گفت!
اگر خیلی مشتاقید میتونید از فیلم هایی که بازیکن معروف جهانی heaton تهیه کردن رو دانلود و استفاده کنید که زیر نویس هم دارن.....
در مورد cfgهم تو لینک زیر بیشتر از 20 تا cfgگذاشتم از بازیکنای مشهور که اگه خواستید دانلود کنید
پسورد: hoseinsps
اموزش استفاده هم اینه که هر کدوم رو که خواستید برید تو فولدرش و محتویات فولدر رو تو فولدر cstrickکه تو پوشه محل نصب کانتر هست پیدا و کپی کنید
بعد وارد بازی شده و توی کنسول این متن رو تایپ کنید
مثلاcfg یازیکن f0restرو انتخاب کردید و اونو توی جایی که گفتم کپی کردید
توی کنسول تایپ میکنید:
exec f0rest.cfg
وبعد اینتر میزنید....
سوال و مشکلی بود خوشحال میشم کمک کنم
مخلص/.
این سرور ماست خواستید سر بزنید: 10.30.70.3:27014

Amir 3d
09-12-2013, 11:20
من کانتر سورس استریک دارم یه سایت خوندم دیدم نوشته باید ورژنش باید فلان باشه
حالا من کانتر رو دارم میخواهم ورژنشو عوض کنم (کانترم قدیمیه) نمیخوام دوباره دانلود کنم کلشو!
حالا آپديتی. چیزی. پچی هست که ورژنشو عوض کنه؟ اگه هست لینک بدید دانلود کنم.
سرور ایرانی چند تا داره کانتر سورس؟

Sent from my GT-I9100G

دوباره نصبش کردم حالا سرورا رو میآره اما واردشون نمیشه!
پیغام میده کلید استیم نامعتبره حالا باید چکار کنم؟ نکنه آنتی چیت میخواد؟یا شاید پچ؟ پچ 17 و18 ریختم دیگه بالا نیامد!

Sent from my GT-I9100G

mrhdir
12-12-2013, 14:29
با سلام
میخواستم بدونم چطور میشه تبلیغات سرور هارو حذف کرد؟
من اونموقع رفنم تو سرورو مزخرف iranian game و لودینگ بازی رو عوض کرد و به شکل خودش در اوورد وقتی هم مثلا که تو بازی میمردم او بالا عکس ایرانیان گیم بود واسه همین مجبور شدم یک بار بازی رو کامل پاک کنم و دوباره نصبش کنم که حالا درست شد
و الان هم میترسم هرسروی رو برم که تبلیغاتش بیاد برام

pharm
12-12-2013, 15:37
سلام
بهترین ورژن کانتر 1.6 بدون نیاز به نصب پچ برای بازی انلاین:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به همراه یه سری مپ مشهور
بهترین روش شاتینگ هم اینه که خودتون تمرین کنید و تجربه کسب کنید
برای کلاش و m4 توصیه میکنم برای فاصلا دور 3 تا 3تا تیر بزنید توی بالا تنه
به این صورت که 3 تا تیر بزنید و سریع جاتونو عوض کنید و بعد 3 تا تیر دیگه
برای فاصله نزدیک هم با کلاش سعی بر هدشات داشته باشید و با m4 روس شکم اسپری کنید
هیچ وقت قبل تیر اندازی حریف نشینید چون سریع هدشات میشید....
تا 4 تا تیر زدید خشاب عوض نکنید!سعی کنید به یه جای امن رفته و بعد خشاب گذاری کنید
نشونتون هم سعی کنید جایی بذارید که به نظرتون حریف هر لحظه ممکنه از اونجا بهتون حمله کنه...
خیلی نکته های دیگه هم هست که به صورت نوشتاری نمیشه گفت!
اگر خیلی مشتاقید میتونید از فیلم هایی که بازیکن معروف جهانی heaton تهیه کردن رو دانلود و استفاده کنید که زیر نویس هم دارن.....
در مورد cfgهم تو لینک زیر بیشتر از 20 تا cfgگذاشتم از بازیکنای مشهور که اگه خواستید دانلود کنید
پسورد: hoseinsps
اموزش استفاده هم اینه که هر کدوم رو که خواستید برید تو فولدرش و محتویات فولدر رو تو فولدر cstrickکه تو پوشه محل نصب کانتر هست پیدا و کپی کنید
بعد وارد بازی شده و توی کنسول این متن رو تایپ کنید
مثلاcfg یازیکن f0restرو انتخاب کردید و اونو توی جایی که گفتم کپی کردید
توی کنسول تایپ میکنید:
exec f0rest.cfg
وبعد اینتر میزنید....
سوال و مشکلی بود خوشحال میشم کمک کنم
مخلص/.
این سرور ماست خواستید سر بزنید: 10.30.70.3:27014

خیلی ممنون
وقتی میخوای سه تیر بزنی نباید شیفت گرفت؟

hoseinsps
13-12-2013, 18:19
دوباره نصبش کردم حالا سرورا رو میآره اما واردشون نمیشه!
پیغام میده کلید استیم نامعتبره حالا باید چکار کنم؟ نکنه آنتی چیت میخواد؟یا شاید پچ؟ پچ 17 و18 ریختم دیگه بالا نیامد!

Sent from my GT-I9100G
سلام
برنامه استیمو نصب دارید؟
البته اکثر سرور ها انتی چیت دارن و اگه نداشته باشد شما کیک میشید
ولی اگر مشکل از انتی چیت بود باید بنویسه
you are kicked reason:sxe-anticheat
یه چیزی تو این مایه هااا........

hoseinsps
13-12-2013, 18:32
خیلی ممنون
وقتی میخوای سه تیر بزنی نباید شیفت گرفت؟
سلام
اگر حرکت رو به جلو باشه شیفت بگیرید
ولی اگر حرکت چپ و راست کردن پلیر باشه شیفت گرفتن باعث کند شدن حرکت میشه و حریفتون اگه بازیش خوب باشه با دو تا تیرهدشاتتون میکنه!
برای چپ راست کردن دو راه دارید
اولی مال حرفه ای هاست!
شما وقتی به سمت چپ میرید و فقط کلید aرو گرفتید هنگامی که میخواید مسیرو عوض و به سمت راست برید (گرفتن کلید d)هنگام تغییر مسیر(زمانی که انگشتتون از روی کلید aبرداشته و روی کلید d میره) پلیر برای حدود 1 ثانیه یا یکمی کمتر مکث میکنه و نشونه کوچیم میشه
تو اون لحظه باید 2 تا 3 تا تیر بزنید که البته تمرین زیادی میخواید
با طرفند بالا میتونید اسنایپو در حال حرکت بزنید که نشونه گیریش یکمی سخت تر از تفنگ های دیگست ولی شدنیه و صبر و حوصله میخواهددددددد
روش دوم هم اینه که به چپ برید و وا بایستید تیر بزنید و سپس به سمت راست برید
در روش اول دشمنتون شما رو اصلا ساکن نمیبینه ولی روش دوم مکث داره و راحت تر میتونه به سمتتون شلیک کنه

behnmah66
18-12-2013, 19:05
:دی
پسر خوب وقت نصب تیک هوم پیجشو بر میداشتی
الان برو تو تولز - اینترنت آپشن - هوم پیجتو عوض کن (با فایر فاکس یا کروم یا آی ای)
ببخشید فارسی نوشتم :دی

برادر من
اصلا هوم پیچ نیست طوری نوشته شده وقتی دو صفحه از یک سات همزمان باز میشه یکیش میره لوکال استریک
در حالت عادی نه هوم پیجه نه چیز دیگه
نمیدونم دوستانی که مرورگر فایر فاکس دارن همچین مشکلی دارن یا نه ؟

hossin2222
17-01-2014, 21:37
سلام دوستان کسی بلد نیست چه جوری سرورآنلاین می سازن اگه میدونید بگید:n01:

Mr.ZizIGolO
21-01-2014, 16:45
اینم پچ نسخه 32 با اسم Nitrogame Patch V3

پچ نسخه ۳ نیتروگیم
امکانات:
۱) کانفیگ شده از قبل برای هرچه بهتر بازی کردن و Lag – Dly کمتر بودن.
۲) تیر خوردن دقیق.
۳) Comammnd menu آماده شده برای راحتی هرچه تمامتر بازیکنان.

منبع:

ahm2010
22-01-2014, 22:13
سلام

اگه دوست داشتین به ما هم سر بزنین

آیپی ما : 10.30.33.212:27111

MR-MAMAD
25-01-2014, 20:09
سلام دوستان
من و یکی از دوستانم جدیدا یک بکس ساختیم که کاملا ایرانی هست و خوش حال میشیم بروپچ ایرانی توی این سرو ها باشند. توضیحات گیم سرور ها به ترتیب زیر است:

(فعلا ما فقط گیم سرور زامبی راه انداختیم چون مدش تو ایران جدیده بخاطر همین و مدهای دیگه به زودی ان شاء الله راه میندازیم)

Zombie Server: 94.182.162.22:28015
Public Server: Soon
Fun Server : Soon
March Server : Soon
DM Server : Soon

این تاپیک آدیت میشه پس هر هفته سر بزنید.
اگر کمک خواستید این آیدی یاهو منه : Mr.MAMAD24@yahoo.com

افتخار ماست به بروبچ ایرانی خدمت کنیم

mehdi680
26-01-2014, 23:04
من تازگیا میخوام برم تو سرور error آنتی چیت (sxe ) رو میده با اینکه موقع رفتن تو بازی اونم فعال میکنم

mokhtar
30-01-2014, 00:20
چند تا سرور خوب برای 1.6 معرفی کنید

hellbrain666
06-02-2014, 20:07
آی پی های آسیا گیم عوض شدن؟
کسی داره؟

M e i s a m
06-02-2014, 22:11
اسیاگیم تعطیل شده :n02:

hellbrain666
06-02-2014, 22:54
جایگزین چیزی هست؟
الان فقط دو تا سرور دارم که اونام یکی درمیون داون میشن

Ra1den
10-02-2014, 23:12
آقا یه مشکلی دارم من. رو گرافیک آنبورد تو کانتر وقتی +graph میزنی یا چراغ قوه روشن میشه یا he میندازی fps به شدت میاد پایین در حالی که تو حالت عادی اصلا افت فریم نداره. راهی هست درست بشه؟

hellbrain666
10-02-2014, 23:58
معمولا روی Oopen gl این مشکل بیشتر پیش میاد
روی D3D یا softare هم امتحان کنید

alisinger21
12-02-2014, 22:05
سلام من سرور درست میکنم هر کی میاد لاتنسی اش رو 150 به بالا که لگ میندازه چه کنم؟

hellbrain666
13-02-2014, 03:18
سلام من سرور درست میکنم هر کی میاد لاتنسی اش رو 150 به بالا که لگ میندازه چه کنم؟

سرور تو کدوم کشوره؟

ye adam
13-02-2014, 11:51
اسیاگیم تعطیل شده :n02:

فیکه..چی چی تعطیل شده..ان ایران بکس که تعطیل شده نه اسیا

amxx.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elyas_bamaram
15-02-2014, 15:18
سلام به همگي دوستان و اساتيد در زمينه كانتر:n16:
بچه ها يه سوال در مورد كانتر داشتم
چند وقته دنبال يه چيت ميگردم كه ميشه باهاش كلي نارنجك خريد!!!!! اينو تو يكي از سروراي آنلاين كانتر 1.6 ديدم كه يكي از بچه ها اين كارو مي كرد!!! كمپ ct پر از نارنجك بود، ولي هرچي تو نت دنبال همچين چيزي گشتم چيزي پيدا نكردم!!!!:n13:
ميخواستم بدونم كه آيا همچين چيتي وجود داره واگه وجود داره چطوري ميشه اينكارو كرد؟:n10:
لطفا راهنمايي كنيد...:n12:

M e i s a m
16-02-2014, 00:16
همچین چیزایی در کانتر استرایک وجود نداره و اصلا چیت هم بی معنی هست

اون که شما دیدی طرف میاد هی نارنجک میخره و میندازه زمین و البته چون میشه خرید نارنجک رو وصل کرد به دکمه دیگه خیلی راحت تر و سریع تر میشه من خودم وصل کرده بودم به F8

البته اگر تو سرور معمولی باشه وگرنه تو سرور های مود مختلف ممکنه از این چیزا زیاد ببینی

elyas_bamaram
16-02-2014, 13:19
همچین چیزایی در کانتر استرایک وجود نداره و اصلا چیت هم بی معنی هست

اون که شما دیدی طرف میاد هی نارنجک میخره و میندازه زمین و البته چون میشه خرید نارنجک رو وصل کرد به دکمه دیگه خیلی راحت تر و سریع تر میشه من خودم وصل کرده بودم به F8

البته اگر تو سرور معمولی باشه وگرنه تو سرور های مود مختلف ممکنه از این چیزا زیاد ببینی

ممنون كه ج دادي، ميشه روش اختصاص دادن يك دگمه واسه خريد نارنجك و بگي؟ تو كنسول چي بايد تايپ كنم؟
bind "F8" '????????":n27:

در ضمن نت و گشتم و يه چيزايي پيدا كردم ولي آنلاين نميشه اينكارو كرد:n22: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(كروم بزني مياره)
ترينره كه نارنجكارو نامحدود ميكنه:n10:

M e i s a m
17-02-2014, 01:00
انلاین که نه ولی الان کانتر ندارم که بگم دقیقا چی بزنی فکر کنم نارنجک میشد hgren و دودزا میشد smoke و فلش هم که flash
ترکیبشون هم اینجوری میشه

miladtm021
25-02-2014, 11:44
با سلام

سررور هایی که تا الان در سایت بکس زئوس انلاین می باشند از قبل کانتر 1.6 - کانتر سورس - کالاف دیوتی - جی تی ای 5 - ماین کراف می باشند شما عزیز با ورود به ای پی های زیر می توانید برید و انلاین و پینگ بسیار عالی بازی کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10.201.6.45:27015 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BaxZeus | Public Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
de_dust2
25 / 32

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10.201.6.45:27016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BaxZeus | Match server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
de_dust2
12 / 18

10.201.6.45:27017 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BaxZeus | DeathRun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
deathrun_forest
12 / 20

10.201.6.45:27022 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CsFrags.Com | Public Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
de_train
26 / 32

10.201.6.45:27023 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CsFrags.Com | Match Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
de_dust2
15 / 20

10.201.6.45:27000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[V34 | BaxZeus | Public Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
de_dust2
25 / 24

10.201.6.45:27018 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BaxZeus | Match server #2# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
de_aztec
10 / 20

10.201.6.45:28960 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Promod Server [BaxZeus.Ir] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mp_crossfire
12 / 32

miladtm021
25-02-2014, 11:45
کانتر 1.6

BaxZeus | Public Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27015 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BaxZeus | Match server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BaxZeus | DeathRun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27017 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BaxZeus | Match server #2# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27018 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CsFrags.Com | Public Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27022 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CsFrags.Com | Match Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27023 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کانتر سورس

V34 | BaxZeus | Public Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V34 | BaxZeus | Match ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:27018 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کالاف دیوتی

Promod Server [BaxZeus.Ir] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10.201.6.45:28960 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elyas_bamaram
05-03-2014, 15:16
سلام
تو سرور آسيا تك بي خودي بن شدم از كجا ميتونم بن شدنمو اطلاع بدم كه برطرفش كنن، تو سايتش كه نتونستم چيزي پيدا كنم!!!
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iroohsavar
05-03-2014, 15:47
اگه دلیل بن شدنتون رو دارید بذارید چک کنیم.

امکانش هست که انتی چیت بنتون کرده باشه !!

elyas_bamaram
06-03-2014, 13:46
اگه دلیل بن شدنتون رو دارید بذارید چک کنیم.

امکانش هست که انتی چیت بنتون کرده باشه !!

والا بي اطلاعم، ولي وقتي وارد سرور ميشم مينويسه locally banned بعد خارج ميشه!!!

Dexa
11-03-2014, 00:10
سلام دوستان

من قبلا کانتر استریک سورس پلی می کردم تو شاتل

الان دوباره میخوام بازی کنم اما متاسفانه بازی ندارم

یه ورژن بود یادم نیاز به هیچ اپدیتی نداشت برای انلاین

اسمش این بود
Counter-Strike Source DiGiTALZONE (01-01-2010)

کسی لینک دانلودش که چیلتر نباشه داره ؟ ؟؟

Dexa
12-03-2014, 01:36
سلام

اینم یک سرور جدید کانتر استریک سورس ورژن 34
--------------------------------------------
95.38.60.48:27015

--------------------------------------

saeid.saeid20
14-03-2014, 13:34
آقا من یه aim می خوام
اگه وال هم باشه خیلی خوبه
برای کانتر 1.6

mrhdir
16-03-2014, 08:16
عزیزان خیلی ببخشید یک سرور کانتر میخواستم که خالی خالی باشه یعنی منظوره اینه که هیچ کس نره توش و اصلا کسی نشناستش یمخوام واسه انجمنمون که کاربرا باهم بریم بازی میشه برام پیام خصوصیش کنین؟اصلا هیچوقت کسی نره توش ها!!

mohammad154
18-03-2014, 22:15
سلام
ی کانتر معرفی کنید ک بشه انلاین lan و افلاین بازی کرد.لطفا لینک دانلودشم بذارید اگه ممکنه

Mr.Lover
19-03-2014, 16:00
سلام
ی کانتر معرفی کنید ک بشه انلاین lan و افلاین بازی کرد.لطفا لینک دانلودشم بذارید اگه ممکنه

سلام
کانتر استریک 1.6 ویرایش warzone
لینک دانلود:

صفحه مشخصات بازی:

Black_Army
30-03-2014, 22:38
سلام دوستان

سرور کانتر راه انداختیم و پلیر هم داره هرکی دوست داره خوشحال میشم تشریف بیاره بازی کنه

ChatBaran public server : 10.201.65.125:27015

ChatBaran awp server : 10.201.65.125:27016

پورت سرور مچ هم 27017 خواهد بود که یکی دو روز دیگه راه میفته

اگه کسی مشکل داره تو رود به لینک زیر مراجعه کنه

آموزش وارد شدن به سرور و دانلود جدیدترین ورژن کانتر بدون نیاز به پچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

{ReZ@{No As@b
31-03-2014, 14:18
سلام دوستانی که میگن نمیتونن سرور وارد کنن مشکلشون تقریبا شانسی حل میشه
باید این کارو بکنید برید سایت iran-cs صفحه ی اخر سایت اموزش انلاین بازی کردنه کانتر رو انتخاب کنید قسمته نظرات یکی همین مشکلو مطرح کرده بعد ادمینه سایت یه ای پی گذاشته اگه اونو وادر کنید میاد

دوستانی که میگن cfg بزارید
دوسته عزیز cfg نمیخواد این کدایی که میگمو بزن چیت هم نیستن حالشو ببر

cl_cmdrate 101
cl_updtrate 101
fps_max 101
cl_dynamiccroshier 0
zomm_sensivity 0.98:n23::n23::n23::n23::n23::n23::n23::n23::n23:: n23::n08:

victor021
31-03-2014, 20:23
دوستانی که wall میخوان پ.خ بدن.

saeid.saeid20
01-04-2014, 18:40

اینجا برای خودت کاسبی راه انداختی
3 تومن میگری برای وال
اگر sxe عوض شه میشه تو رو پیدا کرد
تنها فقط وال -- با این sxe ???

hoseinsps
07-04-2014, 17:44
سلام
توی انجمن ممنوعه
چه اموزشش چه تبلیغش چه .....

haj_amir
15-04-2014, 16:51
سلام
gungame خوب کسی سراغ نداره ؟
به غیر از asiatech
مرسی

haj_amir
17-04-2014, 13:24
سلام
به غیر از asiatech
مرسی

الو الو کسی نبود ؟!؟!

saeid.saeid20
20-04-2014, 23:20
سلام
به غیر از asiatech
مرسی

تو ایران فقط سرورهای asia و game5 هستن که کارایی دازن
بقیه یا از اینا sv گرفتن یا بدرد نمی خوره

stealer
21-04-2014, 10:39
اقا من وقتی sxe رو فعال میکنم بعدش میرم تو بازی گیمم هنگ میکنه میاد بیرون!
مشکلش چیه؟

haj_amir
21-04-2014, 15:50
تو ایران فقط سرورهای asia و game5 هستن که کارایی دازن
بقیه یا از اینا sv گرفتن یا بدرد نمی خوره

مرسی از جوابتون
راستی من اینترنتم مخابراته ، خیلی Latency بالایی دارم. ping هم داغونه
خود آسیا تک خوبه واسه کانتر ؟

elyas_bamaram
24-04-2014, 15:25
سلام
آقا چجوري ميشه همه ي آدمكاي بازي رو به يك شكل ديد؟ مثلا توي ترور همه بازيكنا همون شماره 1 (كاماندو) باشن ؟؟؟؟
من يه cfgاستفاده ميكنم كه همشونو يجور كرده و نميتونم برش گردونم cfg هم خوبه نميتونم استفاده نكنم!!! از كجا ميشه دستكاري كرد و به حالت اول برگردوند؟؟؟

iroohsavar
25-04-2014, 08:51
اقا من وقتی sxe رو فعال میکنم بعدش میرم تو بازی گیمم هنگ میکنه میاد بیرون!
مشکلش چیه؟
امکان داره ک کانترتون رو با cfg باز کنید که با sxe مشکل داره !!

saeid.saeid20
25-04-2014, 10:31
مرسی از جوابتون
راستی من اینترنتم مخابراته ، خیلی Latency بالایی دارم. ping هم داغونه
خود آسیا تک خوبه واسه کانتر ؟

پینگ رو خیلی چیزا تغییر میده
Isp خیلی مهمه
ولی منطقه مخابراتی
فاصله
سرعت سیستم و ......
خیلی مهم هستن باید از اونی که تو منطقه تون داره سوال و تست کنید

saeid.saeid20
25-04-2014, 10:34
سلام
آقا چجوري ميشه همه ي آدمكاي بازي رو به يك شكل ديد؟ مثلا توي ترور همه بازيكنا همون شماره 1 (كاماندو) باشن ؟؟؟؟
من يه cfgاستفاده ميكنم كه همشونو يجور كرده و نميتونم برش گردونم cfg هم خوبه نميتونم استفاده نكنم!!! از كجا ميشه دستكاري كرد و به حالت اول برگردوند؟؟؟
شما کانتر رو پاک کن دوباره نصب کن :n02:
البته اگر خواستی این کارو بکنی همه ی فایلها رو باید پاک کنی
تو بازی افلاین دکمه h رو بزن از اونجا اگر patch تنظیم باشه میشه
وگرنه patch رو دانلود کن دوباره نصب کن
اگر انلاین بازی میکنی حواست باشه patch مخصوص انلاین رو دان کنی

elyas_bamaram
25-04-2014, 13:34
شما کانتر رو پاک کن دوباره نصب کن :n02:
البته اگر خواستی این کارو بکنی همه ی فایلها رو باید پاک کنی
تو بازی افلاین دکمه h رو بزن از اونجا اگر patch تنظیم باشه میشه
وگرنه patch رو دانلود کن دوباره نصب کن
اگر انلاین بازی میکنی حواست باشه patch مخصوص انلاین رو دان کنی

مشكل از كانتر من نيست كه، وقتي از cfg استفاده ميكنم اين مشكلو دارم در حالت عادي و بدون cfg همه ي آدمكا ميان ولي وقتي cfg رو ميزنم آدمكا يجور ميشن !!! كسي راه حلي نداره؟ صددرصد يه دستوري تو cfg داره كه باعث اين تغييرات مسيشه ميخوام اون دستورو بدونم؟!!!

sswwee
25-04-2014, 13:38
مشكل از كانتر من نيست كه، وقتي از cfg استفاده ميكنم اين مشكلو دارم در حالت عادي و بدون cfg همه ي آدمكا ميان ولي وقتي cfg رو ميزنم آدمكا يجور ميشن !!! كسي راه حلي نداره؟ صددرصد يه دستوري تو cfg داره كه باعث اين تغييرات مسيشه ميخوام اون دستورو بدونم؟!!!
فک نکم راه حلی داشته باشه این به خاطر cfg بعضی cfg یا همینجورین یه cfg دیگه دل کن

X.Alireza.X
25-04-2014, 14:04
سلام .. من کلا این تایپکو نخوندم ولی خوبه :n02:

saeid.saeid20
25-04-2014, 14:06
دوست عزیز cfg یه جور تنظیم شخصیه
مثلا من یه جور تنظیمات دارم که با اون راحت تر بازی میکنم و هر cfg یک ویژگی های خاص خودشو داره
هیچ cfg مثل هم نیست البته اگر از روی هم کپی نکرده باشن
شما داری cfg مربوط به بازی افلاین رو میریزی که تو اون حالا نسبت به سلیقه tr ها رو به شکل مورد علاقشون در میارن و شما هم یا باید cfg بنویسی که من بلد نیستم یا یک cfg دیگر رو دانلود کنی که خیلی راحت همه جا هستش فقط یک جستجو تو گوگل لازم داره
خوب اگر کلا افلاین بازی میکنی cfg اصلی بازی از همه بهتره و نیازی به اضافه کردن چیز خاصی نداره

elyas_bamaram
25-04-2014, 15:53
دوست عزیز cfg یه جور تنظیم شخصیه
مثلا من یه جور تنظیمات دارم که با اون راحت تر بازی میکنم و هر cfg یک ویژگی های خاص خودشو داره
هیچ cfg مثل هم نیست البته اگر از روی هم کپی نکرده باشن
شما داری cfg مربوط به بازی افلاین رو میریزی که تو اون حالا نسبت به سلیقه tr ها رو به شکل مورد علاقشون در میارن و شما هم یا باید cfg بنویسی که من بلد نیستم یا یک cfg دیگر رو دانلود کنی که خیلی راحت همه جا هستش فقط یک جستجو تو گوگل لازم داره
خوب اگر کلا افلاین بازی میکنی cfg اصلی بازی از همه بهتره و نیازی به اضافه کردن چیز خاصی نداره

مرسي از جوابت دوست عزيز :n16:
cfgتا دلت بخواد دارم ولي گفتم كه اينو ميپسندم،در ضمن آنلاين بازي ميكنم ميخواستم دستوري كه تو cfg باعث اين تغييرات ميشه رو پيدا كنم
كسي نيست بدونه؟؟؟؟؟:n28:

OsTaDMilaD
28-04-2014, 18:15
ببینید انا تحت هیچ عنوان cheat نیستند ان ها همون دستور هایی هستند که برای ساختن cfg ازشون استفاده میشه البته از میون اینها فقط دستور اول هستش که به درد میخوره دو تای اخر هم که غیر فغعال کننده دو تای اول هستند.لازم به ذکر هستش یکی از اولین کارهایی که شما قبل رسیدن به درجه ی پرو!!! باید انجام بدید انتخاب و یا ساخت(اگه با دستورات آشنایی دارید) یک cfg مناسب هستش مثلا این دستوراتی هست که توی cfg خودم استفاده شدند:
unbindall
bind "TAB" "+showscores"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "SPACE" "+jump"
bind "'" "+moveup"
bind "+" "sizeup"
bind "," "buyammo1"
bind "-" "sizedown"
bind "." "buyammo2"
bind "/" "+movedown"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind ";" "+mlook"
bind "=" "sizeup"
bind "[" "invprev"
bind "]" "stopsound"
bind "`" "toggleconsole"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "buy"
bind "c" "radio3"
bind "d" "+moveright"
bind "e" "+use"
bind "f" "impulse 100"
bind "g" "drop"
bind "h" "+commandmenu"
bind "j" "cheer"
bind "k" "+voicerecord"
bind "l" "showbriefing"
bind "m" "chooseteam"
bind "n" "nightvision"
bind "o" "buyequip"
bind "q" "lastinv"
bind "r" "+reload"
bind "s" "+back"
bind "t" "impulse 201"
bind "u" "messagemode2"
bind "v" "buyequip"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio1"
bind "~" "toggleconsole"
bind "DOWNARROW" "+back"
bind "LEFTARROW" "+left"
bind "RIGHTARROW" "+right"
bind "ALT" "+strafe"
bind "CTRL" "+duck"
bind "SHIFT" "+speed"
bind "F1" "autobuy"
bind "F2" "rebuy"
bind "F5" "snapshot"
bind "F6" "save quick"
bind "F7" "load quick"
bind "F10" "quit"
bind "F11" "host_framerate 0.1"
bind "INS" "+klook"
bind "PGDN" "+lookdown"
bind "PGUP" "+lookup"
bind "END" "centerview"
bind "MWHEELDOWN" "+duck"
bind "MWHEELUP" "+jump"
bind "MOUSE1" "+attack"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "MOUSE3" "+voicerecord"
bind "MOUSE4" "+attack"
bind "MOUSE5" "+forward"
bind "PAUSE" "pause"
bind "f3" "say_team B"
bind "f4" "say_team A"
bind "f7" "say_team tah"
bind "f8" "say_team pele"
bind "f9" "say_team vasat"
bind "f12" "cl_resend 1.5"
_cl_autowepswitch "0"
_snd_mixahead "0.1"
ati_npatch "0"
ati_subdiv "0"
bgmvolume "1.000000"
bottomcolor "0"
brightness "2.0000"
cl_allowdownload "1"
cl_allowupload "1"
cl_backspeed "400"
cl_cmdbackup "2"
cl_cmdrate "101"
cl_crosshair_color "50 250 50"
cl_crosshair_size "small"
cl_crosshair_translucent "1"
cl_dlmax "128"
cl_download_ingame "1"
cl_dynamiccrosshair "0"
cl_forwardspeed "400"
cl_himodels "0"
cl_idealpitchscale "0.8"
cl_lc "1"
cl_logocolor "#Valve_Yellow"
cl_logofile "smiley"
cl_lw "1"
cl_radartype "0"
cl_righthand "1"
cl_shadows "1"
cl_timeout "35"
cl_updaterate "101"
cl_vsmoothing "0.05"
cl_weather "1"
cl_resend "1.5"
con_color "255 255 1"
console "0.000000"
crosshair "1.000000"
fastsprites "0"
fps_max "101"
fps_modem "0"
gamma "3.0000"
gl_dither "1"
gl_flipmatrix "0"
gl_fog "1"
gl_overbright "0"
gl_polyoffset "0.1"
hisound "1"
hpk_maxsize "4"
hud_capturemouse "1"
hud_centerid "1"
hud_draw "1"
hud_fastswitch "1"
hud_saytext_internal "1"
hud_takesshots "0"
joystick "0"
lookspring "0.000000"
lookstrafe "0.000000"
m_filter "1"
m_forward "1"
m_pitch "0.022"
m_side "0.8"
m_yaw "0.022"
model "arctic"
MP3FadeTime "2.0"
MP3Volume "0.110000"
mp_decals "300"
name "Qr"
net_graph "0"
net_graphpos "1"
net_scale "5"
r_bmodelhighfrac "5.0"
r_detailtextures "0"
s_a3d "0.0"
s_automax_distance "30"
s_automin_distance "2"
s_bloat "2.0"
s_distance "60"
s_doppler "0.0"
s_eax "0.0"
s_leafnum "0"
s_max_distance "1000"
s_min_distance "5"
s_numpolys "200"
s_polykeep "1000000000"
s_polysize "10000000"
s_refdelay "4"
s_refgain "0.4"
s_rolloff "1.0"
s_verbwet "0.25"
sensitivity "1.220000"
skin ""
spec_autodirector_internal "0"
spec_drawcone_internal "1"
spec_drawnames_internal "1"
spec_drawstatus_internal "1"
spec_mode_internal "4"
spec_pip "0"
suitvolume "0.25"
sv_aim "1"
sv_voiceenable "1"
rate "25000"
team ""
topcolor "0"
viewsize "110"
voice_enable "1"
voice_forcemicrecord "1"
voice_modenable "1"
voice_scale "2"
volume "0.630000"
setinfo "status_monitor" "1"
setinfo "source_models" "1"
setinfo "quality" "high"
setinfo "lang" "en"
setinfo "gg_session" "1bb364ffODQyNDUzMzU="
setinfo "_vgui_menus" "0"
setinfo "_ah" "0"
+mlook
+jlook

to in code hud_draw "1" chikar konim ke off she man ye galati kardam ba kardam :| alan dg nemitunam chizi bebinam :|

rmao
07-05-2014, 18:29
سلام بازی من تا دیروز اجرا میشد اما الان این اور را میده چ کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elyas_bamaram
08-05-2014, 14:39
مرسي از جوابت دوست عزيز :n16:
cfgتا دلت بخواد دارم ولي گفتم كه اينو ميپسندم،در ضمن آنلاين بازي ميكنم ميخواستم دستوري كه تو cfg باعث اين تغييرات ميشه رو پيدا كنم
كسي نيست بدونه؟؟؟؟؟:n28:

آقا بالاخره پيداش كردم
با اين دستور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازيكنان ترور و سيتي به يه شكل در ميان و اگه عدد مورد نظرو صفر كنيد دوباره به حالت اصلي برميگرده
گفتم بگم كه شايد يه زماني بدردتون بخوره:n16:

masoodS2
10-05-2014, 20:00
سلام من کانتر سورس ورژن34 رو دارم به بعضی از سرور ها هم وصل میشم به بعضی ها هم نه ! این ارور برای من میاد لطفا کمکم کنید .به غیر از این یه ارور دیگه هم میده که اینه:Disconnected: Kicked by console[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n28:

rmao
17-05-2014, 11:22
کسی تو این انجمن هست که جواب منو بده
این ارور به چه علت پیش میاد؟ایا نرم افزاری ناسازگار نصب شده یا نرم فزاری نصب نشده
کلا چ گنم

masoodS2
19-05-2014, 15:36
وقتی بازیرو 2بار اجرا کنی این ارور میاد. (کاش یکی بود جواب منو میداد )

yyaassseerr
20-05-2014, 15:16
سلام چند روزه که sxe این ارور رو میده sxe injected will close بعد میرم تو سرور میگه sxe رو باز کن و پرتم میکنه بیرون هر ورژن sxe رو استفاده کردم همین ارور رو میده :n28:

hoseinsps
27-05-2014, 07:57
سلام چند روزه که sxe این ارور رو میده sxe injected will close بعد میرم تو سرور میگه sxe رو باز کن و پرتم میکنه بیرون هر ورژن sxe رو استفاده کردم همین ارور رو میده :n28:

سلام
کارت گرافیک اپدیت ?
من این مشکلو داشتم تو ورژن های قبلی ....
با اپدیت کارت گرافیک قضیه حل شد ....
بهتره رندر گرافیکی توی بازی هم روی open gl بذارید 16bit

Sent from my HTC One max using Tapatalk

digital-master
29-05-2014, 16:32
سلام ببخشید من یه مشکلی تو کانتر 1.8 قسمت custom game دارم اونم اینه که وقتی با اسنایپر ها یا کلا با تفنگایی که زوم دارن زوم میکنم نشونه گیری دیده نمیشه:n28: ولی وقتی در حالت عادی هستم نشونه گیری داره
فک کنم یه کدی زدم که این طوری شده چون وقتی مرحله ایشو که پلیس هستیمو بازی میکردم یه کدی زدم و از اون موقع اینطوری شد
لطفا سریع جواب بدین

digital-master
29-05-2014, 16:34
سلام ببخشید من یه مشکلی تو کانتر 1.8 قسمت custom game دارم اونم اینه که وقتی با اسنایپر ها یا کلا با تفنگایی که زوم دارن زوم میکنم نشونه گیری دیده نمیشه:n28: ولی وقتی در حالت عادی هستم نشونه گیری داره
فک کنم یه کدی زدم که این طوری شده چون وقتی مرحله ایشو که پلیس هستیمو بازی میکردم یه کدی زدم و از اون موقع اینطوری شد
لطفا سریع جواب بدین

karimaxa
12-06-2014, 08:38
:n09::n04::n03::n08:

mokhtar
28-06-2014, 19:44
دوستان برای بازی کردن تو وین 8.1 چی کار کنم؟کار نمیکنه

InfoMS
30-06-2014, 15:32
سلام من این کار را کردم
رفتم تو اونجایی که بازی را نصب کردم بعد روی فایل cstrike.exe و hl.exe کلیک راست و آخرین گزینه را انتخاب میکنیم. بعد تو پنجره باز شده به تب دوم یعنیcompatibility میرویم.
تیک جمله run this program ... را میگذاریم و ویندوز xp را انتخاب میکنیم. سپس ok.
پایان. در ضمن در قبل اجرای بازی ارور میده آن رو قبل بالا اومدنش cancel کن تا کامل نشه. برو تا ببینی.
انشاء الله مشکلت حل میشه.:n02:

elyas_bamaram
02-07-2014, 12:49
سلام:n16:
آقا يه سوال؟؟؟؟
تو بعضي از سرورا ديدم كه بازيكنا مثل روح هستند و از همديگه رد ميشن (ترافيك ايجاد نميكنن :D )
ميخواستم بدونم كد داره كه تو كنسول زده ميشه يا مد mod داره كه بايد نصب بشه
از دوستان كسي هست كه مشكلمو حل كنه؟:n10:

S.R Download
02-07-2014, 19:38
سلام:n16:
آقا يه سوال؟؟؟؟
تو بعضي از سرورا ديدم كه بازيكنا مثل روح هستند و از همديگه رد ميشن (ترافيك ايجاد نميكنن :D )
ميخواستم بدونم كد داره كه تو كنسول زده ميشه يا مد mod داره كه بايد نصب بشه
از دوستان كسي هست كه مشكلمو حل كنه؟:n10:

این یه نوع پلاگینه که روی سرور نصب میشه بعضی سرورا این پلاگینو دارن بعضی ها هم ندارن

elyas_bamaram
02-07-2014, 19:59
این یه نوع پلاگینه که روی سرور نصب میشه بعضی سرورا این پلاگینو دارن بعضی ها هم ندارن

ميشه بي زحمت لينك دانلودشو بزارين يا اينكه اسم پلاگينو بگين؟؟؟؟

soheil noori
02-07-2014, 23:55
سلام
دوستان من از کانتر هیچی نمیدونم. میشه کمکم کنید. من میخوام با دوستم دو نفره با هم آنلاین بازی کنیم. از بس تو اینترنت گشتم و نسخه های مختلف دیدم گیج شدم. یکی ماله گیم نت هست یکی آفلاین یکی پچ میخواد و .... :n13:.من کدوم نسخه رو دانلود کنم؟ این cs sorce خوبه ؟ لطفا لینک دانلود هم بدید.
مرسی

pharm
03-07-2014, 17:48
cs source که یه بازی دیگه است cs 1.6 یه بازی دیگه هر کدومو میتونی دان کنی یه راه انلاین بازی کردن اینه که یه سرور private بسازی بعد اون بهت جوین شه تو بازی فقط 1 به 1 بازی کنی یه راه راحت تر هم هست که یه سرور خالی انخاب کنید راحت دوتا بهش جوین شید همین کانتر 1.6 هم از از سایت game5.ir میتونی دان کنی بعد پتچش رو هم بریزی محل نصبش همین بعد سرور هارو هم میتونید از سایت های مختلف پیدا کنید

kola1367
04-07-2014, 05:14
ميشه بي زحمت لينك دانلودشو بزارين يا اينكه اسم پلاگينو بگين؟؟؟؟

Invisible Spectator

soheil noori
04-07-2014, 16:01
cs source که یه بازی دیگه است cs 1.6 یه بازی دیگه هر کدومو میتونی دان کنی یه راه انلاین بازی کردن اینه که یه سرور private بسازی بعد اون بهت جوین شه تو بازی فقط 1 به 1 بازی کنی یه راه راحت تر هم هست که یه سرور خالی انخاب کنید راحت دوتا بهش جوین شید همین کانتر 1.6 هم از از سایت game5.ir میتونی دان کنی بعد پتچش رو هم بریزی محل نصبش همین بعد سرور هارو هم میتونید از سایت های مختلف پیدا کنید

چطوری یه سرور private بسازم؟ من میخوام با اینترنت بازی کنم ها نه با lan.

smsoft
09-07-2014, 23:27
سلام به همه دوستان
من موقع اجرای بازی ب این ارور مواجه میشم
ممنون میشم یه راه حلی بدید!
هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
پیشاپیش ممنون از جواباتون!
Fatal Eror:
Warning:couldn't open czde-dust.wad

sswwee
12-07-2014, 16:51
اقا یه خبر تووووپ (اهواز گیم) برگشت با اون زامبی باحالش. برین تو سایت ای پی بگیرین

mahyarSAMSUNG
19-07-2014, 00:00
بچه ها یه مشکلی دارم . توی یه سروری که آنلاین بازی میکنم با اینکه نرم افزار آنتی چیت فعاله برای همه ، ولی بازی برای من گیر میکنه و فیریز میشه و یه چیزی هی بالای صفحه مینویسه . این چیه ؟

S.R Download
19-07-2014, 10:48
بچه ها یه مشکلی دارم . توی یه سروری که آنلاین بازی میکنم با اینکه نرم افزار آنتی چیت فعاله برای همه ، ولی بازی برای من گیر میکنه و فیریز میشه و یه چیزی هی بالای صفحه مینویسه . این چیه ؟

اینترنتتون کم سرعت هست برای همین تو بازی لگ میزنید و این ارور رو میبینید

mahyarSAMSUNG
19-07-2014, 12:33
اینترنتتون کم سرعت هست برای همین تو بازی لگ میزنید و این ارور رو میبینید

سرعتم 512 هست . بعید میدونم از اینترتم باشه چون وقتی در حال بازی تست میکنم در حد سرعت 5 تا 10 کیلوبایت داره استفاده میکنه در صورتی که من سرعت دانلود تا 64 میره راحت

mahyarSAMSUNG
19-07-2014, 14:44
سرور های گیم رو از کدوم تاپیک میتونم گیر بیارم ؟ میخوام آنلاین بازی کنم :) سرور ایرانی

vestlaif
21-07-2014, 18:21
سلام دسوتان کانتر باز . یه سوال .
من وقتی شماره 1 یا 2 رو میزنم اول منو نارنچی کوچیک اسلحه بالای صفحه سمت چپ میاد بعد باید کلید چپ موس رو بزنم تا اون سلاح تازه انتخاب بشه . حالا من چیکار کنم مستقین دیگه اون منو نیاد و وقتی 1 رو میزنم اتوماتیک اون اسلحه رو بهم بده ؟؟؟

salar79
22-07-2014, 05:34
سلام دوستان

من توی کانتر هر چی گزینه ی RIGHT HANDED رو میزنم اصلا تاثیری نداره همشه تحت هر شرایطی چپ دسته

توی هر دو تا کانترم ام که آنلاین بازی میکنم(آدرنالین و1.6v7) همینجوریه ولی توی کانتر سورس که آفلاین بازی میکنم ردیفه چکار کنم

چند بارم پاک کردم و دوباره extract کردم ولی تاثیری ندارش
:n15::n27:

یه مشکل دیگه این که توی کانتر آدرنالین فقط وقتی یه بار بازی میکنم و بازی رو میبندم و دفعه ی بعد ک باز میکنم تمام گزینه های پایین سمت چپ ناپدید شده و اصلا نمیشه بازی کرد

سرور های گیم رو از کدوم تاپیک میتونم گیر بیارم ؟ میخوام آنلاین بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرور ایرانی

معمولا توی لیس favorite هست

salar79
22-07-2014, 05:39
سرعتم 512 هست . بعید میدونم از اینترتم باشه چون وقتی در حال بازی تست میکنم در حد سرعت 5 تا 10 کیلوبایت داره استفاده میکنه در صورتی که من سرعت دانلود تا 64 میره راحت

احتمال زیاد برای پینگتونه ی تست با اسپید تست بگیرید و بزارید

sinner001
27-07-2014, 14:28
اگه چپ دست راست دست عوض نمی شه برو تنظیمات گرافیک از رو software بذار رو openGL

salar79
28-07-2014, 07:21
اگه چپ دست راست دست عوض نمی شه برو تنظیمات گرافیک از رو software بذار رو openGL

واقعا ممنونم نمیدنم چجوری تشکر کنم

یه مشکل دارم من پچ V44 رو نصب کردم ولی نشون گرم خیلی از هم باز تر شده (نشونه گیریش خیلی بد شده) چجوری حلش کنم راه حلی داره؟

sinner001
28-07-2014, 08:00
رزولوشن و زیاد کن

tpalireza
28-07-2014, 14:36
سلام دوستان csgo رو چجوری میشه آنلاین بازی کرد!!؟

لینک بازی ر که میشه آنلاین بازی کرد رو بگید ممنوون

soheil noori
29-07-2014, 12:00
سلام دوستان
یه سوال داشتم
این نرم افزار Garena Games با همه ی ورژن های کانتر سازگاره؟! من کانتر سورس v34 رو سیستمم نصبه. آیا با اون کار میکنه؟ میخواستم با دوستم دو نفری با هم از طریق اینترنت بازی کنیم. احتمالا با کانتر جدید چطور، سازگاره؟( cs:GO)

soheil noori
29-07-2014, 12:16
سلام دوستان
یه سوال داشتم
این نرم افزار Garena Games با همه ی ورژن های کانتر سازگاره؟! من کانتر سورس v34 رو سیستمم نصبه. آیا با اون کار میکنه؟ میخواستم با دوستم دو نفری با هم از طریق اینترنت بازی کنیم. احتمالا با کانتر جدید چطور، سازگاره؟( cs:GO)

shayan0o21
29-07-2014, 12:23
سلام دوستان
یه سوال داشتم
بله ، سازگاه :n01:

Aryan007
30-07-2014, 05:49
دوستان الان یکی بیاد به من بگه پر بازیکن ترین ورژن کانتر تو ایران کدومه و چه چیزایی رو باید باش دانلود کرد و کلا چی کار کرد؟

salar79
30-07-2014, 06:54
سلام دوستان من یه سری map های خاص رو به هیچ وجه نمیتونم وارد بشم مث nuce مثلا ممکنه ارور دانلود مدل یده
چکار کنم؟؟؟
در ضمن این پچ ها دقیقا چکار میکنن؟؟؟
نصبشون مفیده؟؟؟

salar79
31-07-2014, 20:37
خیلیی ممنون از جواب های طولانی تون:n02:
من یه مشکل جدید دارم این نرم افزار sxe هس هی وسط بازی برام یه نوت پد باز میکنه
پاک کردم دوباره نصب کردم
نوت پد رو سیو کردم
نوت پد رو باز گذاشتم
توی یه یوزر دیگه تست کردم
هیِــــــــچ تاثیری نداشت چ کنم؟؟؟؟:n28:

salar79
01-08-2014, 06:12
اقا تو رو خدا کمک کنین هیچجوری حل نمیشه

salar79
01-08-2014, 16:16
شما ک جواب ندادید ولی مشکل من از کانترم بود با یکی دیگه تست کردم مشکل نداشت یه جام خوندم که مشکل از یکی از فایل های DLL توی کانترم بوده

farzad.123
02-08-2014, 17:05
سلام دوستان من مشکلم اینه که نمیتونم هیچ آیپی رو تو کانتر سورس اضافه کنم وقتی آیپی رو وارد میکنم و ادد رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و تو قسمت کنسول هم وقتی آیپی رو تایپ میکنم بازم کانکت نمیشه
ورژن کانترم هم 81 هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

InfoMS
03-08-2014, 16:34
سلام علیکم
اگر خطای دانلود مدل داد برو تو گوگل اسم فایل رو با پسوندش بزن و اینتر.

shayan0o21
03-08-2014, 16:54
دوستان الان یکی بیاد به من بگه پر بازیکن ترین ورژن کانتر تو ایران کدومه و چه چیزایی رو باید باش دانلود کرد و کلا چی کار کرد؟

کانتر long Horn :n16: بهترین نوع کانتری بوده که تا الان استفاده کردم

shayan0o21
03-08-2014, 16:56
سلام دوستان من یه سری map های خاص رو به هیچ وجه نمیتونم وارد بشم مث nuce مثلا ممکنه ارور دانلود مدل یده
چکار کنم؟؟؟
در ضمن این پچ ها دقیقا چکار میکنن؟؟؟
نصبشون مفیده؟؟؟

\Counter-Strike 1.6 LH 2013\cstrike\maps
مپ مورد نظر رو دانلود و در پوشه کانتر و Cstrike سپس در پوشه Maps بریزید
پچ ها آپدیت های کانتر هست مثل آپدیت ویندوز :n16:

shayan0o21
03-08-2014, 16:58
خیلیی ممنون از جواب های طولانی تون:n02:
من یه مشکل جدید دارم این نرم افزار sxe هس هی وسط بازی برام یه نوت پد باز میکنه
پاک کردم دوباره نصب کردم
نوت پد رو سیو کردم
نوت پد رو باز گذاشتم
توی یه یوزر دیگه تست کردم
هیِــــــــچ تاثیری نداشت چ کنم؟؟؟؟:n28:

ویندوزتون چیه؟
آخرین نسخه Sxe رو نصب کنید که sXe Injected 15.2 Fix 3 رو دانلود کنید

shayan0o21
03-08-2014, 16:59
سلام دوستان من مشکلم اینه که نمیتونم هیچ آیپی رو تو کانتر سورس اضافه کنم وقتی آیپی رو وارد میکنم و ادد رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و تو قسمت کنسول هم وقتی آیپی رو تایپ میکنم بازم کانکت نمیشه
ورژن کانترم هم 81 هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

کانتر رو پاک کنید و کانتر Long horn دانلود و نصب کنید :n16:

salar79
04-08-2014, 11:36
ویندوزتون چیه؟
آخرین نسخه Sxe رو نصب کنید که sXe Injected 15.2 Fix 3 رو دانلود کنید

سلام
من توی پست بدیم گفتم مشکل از چی بود
توی یه جا خوندم که گفته بود فلان فایل Dll کانترتون مشکل داره من عوضش کردم ولی تاثیری نکرد
منم حوصلم نرسید یه نسخه دیگش رو دانلود کردم الان مثل ساعت کار میکنه:n02:

CyCl0ne
05-08-2014, 15:53
دوستان سایتی در زمینه معرفی سرور های ایرانی برای بازی آنلاین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا نظراتتون رو حتما اعلام کنید

InfoMS
05-08-2014, 16:20
دوستان سایتی در زمینه معرفی سرور های ایرانی برای بازی آنلاین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا نظراتتون رو حتما اعلام کنید
سلام
با جستجوی تو گوگل هم میشه اینها رو به دست آورد حتی سرور های سایر کشور ها ولی به هر حال متشکرم.:n01:

salar79
05-08-2014, 16:36
games5 یه سری سرور که خودش درست کرده رو نمایش میده ببین بدردت میخوره

CyCl0ne
05-08-2014, 16:40
سلام
با جستجوی تو گوگل هم میشه اینها رو به دست آورد حتی سرور های سایر کشور ها ولی به هر حال متشکرم.:n01:

سلام
اون که بله
من اومدم این ها رو یه جا جمع آوری کردم به قابلیت نمایش وضعیت و ...
برای کسایی که بخوان راحت دسترسی داشته باشن به ای پی ها

games5 یه سری سرور که خودش درست کرده رو نمایش میده ببین بدردت میخوره

تمام سرور های game5 , asiatech , ... رو داره سایت حدود 160 سرور لیست شده که باز هم اضافه خواهد شد

indianboy
07-08-2014, 17:47
با سلام
کسی لینک دانلود کانتر مرحله ای که مراحلش در جاهای مختلف دنیا اتفاق میفته رو داره؟ همون که داستانیه!

shayan0o21
07-08-2014, 18:40
با سلام
کسی لینک دانلود کانتر مرحله ای که مراحلش در جاهای مختلف دنیا اتفاق میفته رو داره؟ همون که داستانیه!

Arad olfati
07-08-2014, 18:52
سلام چگونه میتونم کانتر رو انلاین بازی کنم؟

albertxx
07-08-2014, 19:02
این بازی global چطوره ؟؟؟

من strike آنلاین میزنم
بین این 2 زیاد اختلاف هست ؟؟

از نظر گرافیک و .... ؟؟؟

میزتسم global بزنم بعدش strike واسم ناشناخته بشه :n02:

shayan0o21
07-08-2014, 19:02
سلام چگونه میتونم کانتر رو انلاین بازی کنم؟

Arad olfati
07-08-2014, 19:07
یه سایتی برای دانلود پچ جدید میخوام.
باتشکر

shayan0o21
07-08-2014, 19:27
یه سایتی برای دانلود پچ جدید میخوام.
باتشکر

پچ لازم نیست:n16:

djnima
08-08-2014, 16:08
سلام دوستان

چند تا سوال :

1- کانتر سورس در حال حاضر سرور ایرانی فعال داره اگه اره از کجا و کدوم نسخه دانلود کنم ؟
2- آنلاین کانتر گو کرک شده یا باید اکانت خرید ؟

مرسی

shayan0o21
08-08-2014, 16:42
سلام دوستان

چند تا سوال :

1- کانتر سورس در حال حاضر سرور ایرانی فعال داره اگه اره از کجا و کدوم نسخه دانلود کنم ؟
2- آنلاین کانتر گو کرک شده یا باید اکانت خرید ؟

مرسی

کانتر سورس خیر نداره
سرور های خارجی هستن بصورت رایگان:n16:

djnima
08-08-2014, 16:57
اقا من کانتر long horn نصبیدم ولی سرور ایرانی رو وارد میکنم میخواد کانکت شه بازی هنگ میکنه:n28:

مشکل چیه ؟

shayan0o21
08-08-2014, 17:01
اقا من کانتر long horn نصبیدم ولی سرور ایرانی رو وارد میکنم میخواد کانکت شه بازی هنگ میکنه:n28:

مشکل چیه ؟

مشکل از سرور هست نه بازی ، ویندوزتون چیه؟ 32 یا 64؟

djnima
08-08-2014, 18:59
مشکل از سرور هست نه بازی ، ویندوزتون چیه؟ 32 یا 64؟

64 بیت وارد سرور های خارجی میشم مشکلی نداره ولی هر سرور ایرانی که میخوام وارد شم هنگ میکنه:n03:

shayan0o21
08-08-2014, 21:29
64 بیت وارد سرور های خارجی میشم مشکلی نداره ولی هر سرور ایرانی که میخوام وارد شم هنگ میکنه:n03:

چه سرور هایی؟ از گیم 5 و آسیاتک استفاده کردید؟

amxxir
09-08-2014, 07:27
سلام به دوستان عزیز

امروز می‌خوام واستون آی‌پیِ بزرگترین سرور کانتر ایرانو بذارم که ازش استفاده کنین

10.201.59.22:27015 AsiaTecH.ir | Public

10.201.59.22:27022 AsiaTecH.ir | Public #3

10.201.59.22:27016 Gun-Game

10.201.59.22:27017 Zombie

10.201.59.22:27018 Aim-Awp

10.201.59.22:27020 DeacMatch

10.201.59.22:27021 Knife

10.201.59.22:27023 Football

mcc
09-08-2014, 08:21
سلام خدمت دوستان ادمین سرور PC CLAN هستم
هر شب تو سرورمون میکس میزاریم شما هم بیاین(پرو ها بیان)
ادرس سایتمون هم با اجازه بزرگترا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djnima
10-08-2014, 14:49
احساس میکنم بازی زیاد ترافیک میخوره راهی نیست بشه ترافیک خورشو کم کرد با تنظیمات ریت و ... ؟؟؟؟؟؟

mehrabooni
10-08-2014, 14:52
چندتا ip پخ کنین که فقط میکس ران میکنن
ما که هرجا رفتیم pro نبودن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

shayan0o21
10-08-2014, 15:12
احساس میکنم بازی زیاد ترافیک میخوره راهی نیست بشه ترافیک خورشو کم کرد با تنظیمات ریت و ... ؟؟؟؟؟؟

خیر دوست عزیز حداکثر حجمی که استفاده میشه برای 2 3 ساعت بازی 100 مگ هست حدودا که نسبتا خوبه :n01:

salar79
14-08-2014, 14:55
سلام چجوری توی فوتبالش تند بدوام؟؟؟

ghrsg
14-08-2014, 22:58
سلام
چجوری میشه اسله تو دست راست و نایف تو دست چپ باشه؟؟

ghrsg
14-08-2014, 22:59
سلام
چجوری میشه اسلحه تو دست راست و نایف تو دست چپ باشه؟؟

shayan0o21
14-08-2014, 23:11
سلام
چجوری میشه اسله تو دست راست و نایف تو دست چپ باشه؟؟

از تو Setting
Advanced
left hand
رو بذارید رو
Right hand

mcc
14-08-2014, 23:41
این هم ای پی مچ سرور
شب ها بهترین پلیرها اینجا هستند

10.201.59.35:27011 (qtracker://10.201.59.35:27011?game=HalfLife&action=show)
PC™ | Match Server

T.Eftekhari
15-08-2014, 21:56
سلام
چجوری میشه اسلحه تو دست راست و نایف تو دست چپ باشه؟؟

تو کنسول بزن اینارو

Cl_righthand 1
CL_Lw 0

ghrsg
15-08-2014, 23:44
تو کنسول بزن اینارو

Cl_righthand 1
CL_Lw 0

تشکر . جواب داد .

iroohsavar
16-08-2014, 00:56
برای تشکر از دکمه ی " تشکر از کاربر " استفاده کنید

یا حق ...

MR-MAMAD
22-08-2014, 15:05
سلام جهت وارد شدن به به سرور ها باید ورژن کانتر چند باشه؟

mcc
22-08-2014, 18:24
ثبت نام مسابقات حرفه ای دوره سوم سایت به صورت 5 نفره مدیریت حرفه ای
شرایط ثبت نام:
1.معرفی اعضای تیم به صورت پیام خصوصی به مدیریت سایت،mcc.king@yahoo.com ,یا در همین تایپیک اعلام کنید

2.فرستادن حداقل یک شماره همراه و یک ایمیل به مدیریت سایت.

3.ورودی هر تیم 25 هزار تومان (به سه تیم اول ثبت نام میکنند 22تومن ورودی گرفته میشود)
4.ثبت نام حداقل 8 و حداکثر 16 تیم برای اجرای مسابقات.

5.قرعه کشی مسابقات به صورت آنلاین انجام میشود،لذا تمامی ادمین و لیدر ها میتوانند در تیم اسپیک حضور داشته باشند.
6.جهت معرفی اعضای تیم بدین صورت نام تیم | نام لیدر | نام اعضا نیک بازی
7.برگزاری در 3 سرور بدون لگ ،وقت مسابقات املا هماهنگ میش

8.از تمامی پلیر ها استیم گرفته میشود در موقغ اولین بازی و هیچ پلیری نمی تواند در دو تیم پلی بدهد.

جوایز مسابقه || اعطای جوایز کمتر از یک ساعت پس از اتمام بازی فینال

تیم اول :مبلغ 90 هزار تومان
تیم دوم :مبلغ 40 هزار تومانتیم سوم : مبلغ 30 هزار تومان به پلبر توب فرگ مسابقات یک کارت شارژ 10 تومانی هدیه داده میشود
قوانين مسابقات:
1. مسابقات به صورت تیمی برگزار خواهد شد.
2.مپ هاي مربوط به مسابقات شامل بمپ گزاري كه بيس A-B داردمي باشد.
DUST 2 – NUKE – INFERNO – TRAIN – Tuscan
3. انتخاب مپ ها مسابقه به صورت توافقي مي باشد.كهليدر هر تيم دو مپ را حذف اعلام كرده و مپ باقي مانده براي مسابقه مي باشد.اگر یگ تیم هر دو مپ برنده شود نیاز به بازی مپ سوم نیست.برنده مپ از طریق برد کل یک مپ حساب میشود.
4.تایم برگزاری مسابقه مطابق جدول مسابقات میباشد.
5.هر تيمي میبایست نیم ساعت قبل از شروع بازی در سرور باشد چنانچهدر ساعت مقرر در محل سرور آماده نباشد آن مسابقه را از دست خواهد داد.فقط 5 دقیقه برای هر تیم صبر میکنیم
6. مسابقات در جدول به صورت گروهي خواهد بود و جدول هم پساز ثبت نام تمامي تيم ها در سایت قرار خواهد گرفت.
7.بازیکنان هر تیم حداقل 5 و حد اکثر 8 نفر باشند
8.تمامي دمو هاي مسابقات پس از اتمام مسابقه در سایت قرار خواهد گرفت.
9.هر تیم که تخلف یا توهین کند از مسابقات حذف میشود.
10.بر روی سرور آنتی چیت UCP فعال میباشد.

ارتباط با ما :
1.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.mcc.king@yahoo.com
3.شماره تماس 09179818112
4.با تشکر ازحمایت بی نهایت تهران گیمینک

به امید بهترین لحظات درکنار هم

farzad.123
23-08-2014, 10:43
باسلام دوستان من هرورژنی از کانترسورس نصب میکنم موقع ادد کردن سرور ایرانی ادد نمیشه لطفا راهنماییم کنین

mersadblue
23-08-2014, 13:07
سلام دوستان. کسی اون فایل رجیستری برای سریال نامبر کانتر 1.6 رو داره؟
اگه دارید ممنون میشم بهم بدید. یکی هم تو همین تاپیک بود اما. دان نمیشد چون مال 2009 بود. :n02:

shayan0o21
23-08-2014, 14:23
سلام دوستان. کسی اون فایل رجیستری برای سریال نامبر کانتر 1.6 رو داره؟
اگه دارید ممنون میشم بهم بدید. یکی هم تو همین تاپیک بود اما. دان نمیشد چون مال 2009 بود. :n02:

5z62e-94jdv-79nam-zjve6-arbwy

MR-MAMAD
24-08-2014, 10:03
سلام جهت وارد شدن به به سرور ها باید ورژن کانتر سورس چند باشه؟

shayan0o21
24-08-2014, 11:14

سلام
حتما باید 1.6 باشه

MR-MAMAD
24-08-2014, 12:48
من سورس بازی میکنم از سورس باید چه ورژنی باشه

iroohsavar
24-08-2014, 12:52

ایشون میگن کانتر سورس !

چون بیشتر سرور های کانتر استریک سورس ایرانی ورژن 34 هستش شما هم باید کانترتون با این نسخه تطابق داشته باشه !

لینک دانلود بازی با لینک مستقیم و لینک های کمکی از چند سرور :

پارت 1 - 700 مگابایت : | filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | bayfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | turbobit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | multiupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D129FFD156215533DAF641E8802879%E2%80%8BBF595789D20 AF6A76755F71B1E2A2118CC535983E0740AE236A491627B0AA 6FA2C/CSS+-+Warriors+Client.part1.exe) |

پارت 2 - 700 مگابایت : | filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | bayfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | turbobit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | multiupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 768FAAF817FCC6804DA0531206F25A%E2%80%8B196612229D8 B568411063D362E25DBD2EA5F9A9B49DCE5F5DDEB06D265A6A 34EF2/CSS+-+Warriors+Client.part2.rar) |

پارت 3 - 175 مگابایت : | filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | bayfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | turbobit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | multiupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B37D3AA1649641E03AF0E03339544A%E2%80%8B064EBF16775 CE1509A41F1C09AD4E22968174AAD35F2F5C64EAE2D2019D83 0BB4C/CSS+-+Warriors+Client.part3.rar) |

منبع :
انجمن اختصاصی جنگجویان

aref.n
06-09-2014, 11:12
واااای چقدر کانتر باز ...

MR-MAMAD
14-09-2014, 10:47
جدید اقدام به خرید سرور برای کانتر سورس ورژن 34 کردم

IP : 10.201.59.67:20000
Pars Bax | Zombie

مدهای دیگر به زودی

سوال داشتید برید این سایت

yyaassseerr
15-09-2014, 12:09
سلام من وقتی وارد هر سروری میشم زود میاد بیرون :n28:

kasrahasannezhad
16-09-2014, 10:07
سلام من تو counter global offensive وقتی میخوام وارد یه سرور بشم بعد زدن دکمه کانکت یه تروریسته میاد بعد یه دفعه میره به صفحه home بازی. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shayan0o21
16-09-2014, 11:36
سلام من تو counter global offensive وقتی میخوام وارد یه سرور بشم بعد زدن دکمه کانکت یه تروریسته میاد بعد یه دفعه میره به صفحه home بازی. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین اینجور شاید درست شــد

kasrahasannezhad
16-09-2014, 13:27
درست نشد اصلا تو استیم من یه همچین تنظیماتی نداره.
خدا کنه زود تر درست بشه دارم دیوانه میشم سه روزه فقط تو اینترنت دنبال اینم.

kasrahasannezhad
16-09-2014, 13:36
شما از این متن تو این لینک سر در میارین؟؟؟

shayan0o21
16-09-2014, 13:46
شما از این متن تو این لینک سر در میارین؟؟؟

راه حل اول میگه :
1 - steam رو ببند ( از تو تسک منیجر هم ببند اگه باز میمونه )
2- Cmd ویندوز رو باز کن ( استارت ، All programs ، Accessories ) راست کلیک کن روش Run as administrator رو بزن
بعد توش این جمله رو تایپ کن
bcdedit.exe /deletevalue nx
به فاصله ها هم دقت کن
بعد یک بار ریستارت کن
دوباره استیم رو باز کن و تست کن .
---------------
راه حل دوم میگه :
اگه برای همه سرور ها این مشکل رو داری از استیم خارج شو و کامپیوتر رو ریستارت کن و تست کن .
---------------
راه حل سوم میگه :
از استیم خارج شو
Run ویندوز رو باز کن ( توی استارت تایپ کن Run میاد )
بعد این رو توی Run تایپ کن
"C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
( البته ببین این فایل برای شما توی همین پوشه هست یا خیر )
استیم رو باز کن و تست کن.
------------------
و آخرین راه حل :
ممکنه به خاطر ایراد بازی یا استیم باشه . لطفاً کامپیوتر رو ریستارت کن و استیم رو اجرا کن و بازی رو با آنتی ویروس خاموش اجرا کن .:n02:

kasrahasannezhad
16-09-2014, 14:51
دستت درد نکنه :33:
ولی هیچکدومشون نشد.استیم هم نتونست مشکل رو حل کنه. ولی من بیخیال نمیشم:n24::n25: اینم کانتره:34::42:

farid3sot
28-10-2014, 14:02
سلام من میخوام کانتر رو با کابل lan بازی کنم IP و... هر دو کامپیوتر رو هم درست کردم و تو hlds هم سرور رو میسازم ولی وقتی میرم تو بازی و میخوام وارد سرورم بشم این اخطار رو میده: VALVE validation rejected
چیکار کنم؟

iroohsavar
29-10-2014, 15:10
سلام من میخوام کانتر رو با کابل lan بازی کنم IP و... هر دو کامپیوتر رو هم درست کردم و تو hlds هم سرور رو میسازم ولی وقتی میرم تو بازی و میخوام وارد سرورم بشم این اخطار رو میده: VALVE validation rejected
چیکار کنم؟
شما باید فایل کانفیگ رو تو قسمت CFG ها درست کنی !

( ../cstrike/cfg/server.cfg )

farid3sot
29-10-2014, 17:47
شما باید فایل کانفیگ رو تو قسمت CFG ها درست کنی !

( ../cstrike/cfg/server.cfg )

مرسی داداش ولی باید چیکارش کنم که درست بشه؟؟؟ این فایل رو چیکارش کنم؟

shayan0o21
29-10-2014, 17:58
مرسی داداش ولی باید چیکارش کنم که درست بشه؟؟؟ این فایل رو چیکارش کنم؟

کپی و پست کن توی پوشه ای که دوستمون گفتند !

farid3sot
29-10-2014, 19:00
کپی و پست کن توی پوشه ای که دوستمون گفتند !

ببخشید ولی چیرو کپی کنم تو اون ادرس؟میشه کامل توضیح بدید :(

shayan0o21
29-10-2014, 21:10
ببخشید ولی چیرو کپی کنم تو اون ادرس؟میشه کامل توضیح بدید :(

یه سی اف جی خوب و مطمئن پیدا کنید فایلش رو توی پوشه ی
cstrike پست کنید !

farid3sot
29-10-2014, 21:26
یه سی اف جی خوب و مطمئن پیدا کنید فایلش رو توی پوشه ی
cstrike پست کنید !

شما ندارید؟؟میشه یکی بهم بدید من بلد نیستم
فقط بشه با لن بازی کرد دیگه تموم

iroohsavar
30-10-2014, 15:16
بفرمایین . ولی حرفه ای هستش . بهترین کانفیگ کار ها از این کانفیگ استفاده میکنن .

ادیتش رو خودم انجام دادم .

mgoo68
08-11-2014, 22:08
بفرمایین . ولی حرفه ای هستش . بهترین کانفیگ کار ها از این کانفیگ استفاده میکنن .

ادیتش رو خودم انجام دادم .

دوست عزيز برخلاف اينكه داريم بازي هاي ديگرو شبكه بازي ميكنيم ولي بازي Counter-Strike Source 2010 شبكه نميشه در هنگام ساخت سرور سيستم دومي سرورو ليست نميكنه تا واردش شه.
اين فايلي هم كه گذاشتين هم تو عكس زير ميتونيد ببينيد براي هر دو سيستم گذاشته شده تو پوشه cfg در ادرس G:\Counter Strike Source 2011\cstrike\cfg

البته يه احتمال ميديم بازيمون اصلا واسه شبكه نباشه آيا ممكنه ؟

iroohsavar
09-11-2014, 10:15
دوست عزيز برخلاف اينكه داريم بازي هاي ديگرو شبكه بازي ميكنيم ولي بازي Counter-Strike Source 2010 شبكه نميشه در هنگام ساخت سرور سيستم دومي سرورو ليست نميكنه تا واردش شه.
اين فايلي هم كه گذاشتين هم تو عكس زير ميتونيد ببينيد براي هر دو سيستم گذاشته شده تو پوشه cfg در ادرس G:\Counter Strike Source 2011\cstrike\cfg

البته يه احتمال ميديم بازيمون اصلا واسه شبكه نباشه آيا ممكنه ؟

دوست عزیز ورژنی که شما دارید 41 هستش و بنده 4 سال کانفیگ کار حرفه ای کانتر هستم و تا حالا جز کانتر ورژن 34 و 70 برای بازی های شبکه و لن ندیدم .

شما ابتدا این نرم افزار رو دانلود کنید .

Password :
hamidgamenet

پس از نصب برنامه رو که اجرا کنید بازی به صورت خودکار بروز میشود .

با تشکر ,
یا حق

mgoo68
10-11-2014, 16:48
دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بديد :n13:
نرم افزاري كه گذاشتين نصبي نيست اكستركي و ايا بايد در محل نصب بازي خودم فايلهارو كپي كنم بعد اجراش كنم ، نرم افزاره قابليت شناسايي فايل هاي بازي كانتر قبلي منو داره يا نه چون اينجوري كه من انجام دادم و بعد از اينكه از حالت فشرده توي يه پوشه ديگر روي دسكتابم خارج كردم و اجراي css_autoupdater.exe و انتخاب فلش سبزه دوباره داشت بازيو در داخل پوشه نرم افزاره از طريق اينترنت دانلود ميكرد و متاصفانه با اينكه زيان اينگليسي از منوش انتخاب كردم بيشتر گزينه هاي نرم افزار زبانش روسي و اينكه كدوم فايلو بايد اجرا كرد css_autoupdater.exe يا updater.exe
البته فايل updater.exe اجرا كردم ارور error while loading options ميده
احتمالا بايد اين دو فايلو تو پوشه اصلي بازي كپي بشه ؟

HadiMSC
02-12-2014, 22:43
کاانتر بازا یه سوال
من میخوام مسابقات کانترو گلوبال آ فنسیو تو گیمنت بذارم
الان راحت میتونم لن بیارم
فقط 2 مشکل هست
1 این که چیکار کنم که نتونن به اصطلاح فری بگیرن یعنی دو طرف نتونن همدیگرو ببینن !
2 اینکه فایلی مثل 1.6 هست که من بتونم dedicate بسازم که همه بهش جون بشن
مثلا از سیستم سرور هاست بشم و همه بهش جوین بشن تو به سرور البته سیستم سرور تو بازی نباشه

با تشکر

HadiMSC
02-12-2014, 22:44
کاانتر بازا یه سوال
فقط 2 مشکل هست
1 این که چیکار کنم که نتونن به اصطلاح فری بگیرن یعنی دو طرف نتونن همدیگرو ببینن ! البته وقتی میمرن میتونن همدیگرو ببینن چیکار کنم نتونن ببینن !
مثلا از سیستم سرور هاست بشم و همه بهش جوین بشن تو به سرور البته سیستم سرور تو بازی نباشه

با تشکر

iroohsavar
03-12-2014, 14:20
دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بديد :n13:
نرم افزاري كه گذاشتين نصبي نيست اكستركي و ايا بايد در محل نصب بازي خودم فايلهارو كپي كنم بعد اجراش كنم ، نرم افزاره قابليت شناسايي فايل هاي بازي كانتر قبلي منو داره يا نه چون اينجوري كه من انجام دادم و بعد از اينكه از حالت فشرده توي يه پوشه ديگر روي دسكتابم خارج كردم و اجراي css_autoupdater.exe و انتخاب فلش سبزه دوباره داشت بازيو در داخل پوشه نرم افزاره از طريق اينترنت دانلود ميكرد و متاصفانه با اينكه زيان اينگليسي از منوش انتخاب كردم بيشتر گزينه هاي نرم افزار زبانش روسي و اينكه كدوم فايلو بايد اجرا كرد css_autoupdater.exe يا updater.exe
البته فايل updater.exe اجرا كردم ارور error while loading options ميده
احتمالا بايد اين دو فايلو تو پوشه اصلي بازي كپي بشه ؟

توضیحات بیشتر :

iroohsavar
03-12-2014, 14:24
کاانتر بازا یه سوال
فقط 2 مشکل هست
1 این که چیکار کنم که نتونن به اصطلاح فری بگیرن یعنی دو طرف نتونن همدیگرو ببینن ! البته وقتی میمرن میتونن همدیگرو ببینن چیکار کنم نتونن ببینن !

با تشکر
در کانتر استریک سورس که کد زیر رو بزنید صفحه پس از مردن سیاه میشه ( به نظر من بازم امتحان کنید ) :

mp_fadetoblack 2

در مورد سوال دومتونم هم اگه سرچی تو گوگل میکردید به نتیجه می رسیدید .

یا حق ..

HadiMSC
05-12-2014, 21:58
من نمیدونم چجوری باید dedicate بسازم و البته کلید کنسول کلاینتا بسته بشه
هیشکی کدارو میدونه

البته واسه گلوبال آفنسیو میخوام

کدای کنرای قبلی چیاس؟

SA3EDLORD
15-12-2014, 04:51
دوستان من چند ساله بازی نکردم الان اومدم بازی رو دان کنم دیدم 1000 تا نسخه مختلف اومده. میشه بگید واسه تک نفره بازی کردن کدوم یکی نسخه از همه بهتره؟ لینک هم بدید ممنون میشم.
red and black چطوره؟

Black_Army
15-12-2014, 12:16
دوستان سرور کانتر پابلیک chatbaran 10.201.59.13:27015

iroohsavar
15-12-2014, 22:13
دوستان من چند ساله بازی نکردم الان اومدم بازی رو دان کنم دیدم 1000 تا نسخه مختلف اومده. میشه بگید واسه تک نفره بازی کردن کدوم یکی نسخه از همه بهتره؟ لینک هم بدید ممنون میشم.
red and black چطوره؟
کدوم بازی رو عرض میکنین ؟!

M e i s a m
25-12-2014, 13:04
دوستان کانتر باز همه بیاید روی کانتر گلوبال آفنسیو

دگ واقعا عالی شده و جای کانتر 1.6 پر شده همه بچه های قدیم اومدن روی این نسخه جدید

sajad-tnt
25-12-2014, 14:03
دوستان کانتر باز همه بیاید روی کانتر گلوبال آفنسیو

دگ واقعا عالی شده و جای کانتر 1.6 پر شده همه بچه های قدیم اومدن روی این نسخه جدید
داداش یه لینک معتبر و سالم واسه دانلود بهمون میدی عزیز؟؟!.
والله من حدود 6ماه پیش یه نسخه اش رو گفتم, ولی هرکاری کردم کرک نشد و کلا اصلا اجرا نمیشد!.

salar79
25-12-2014, 14:43
سلام دوستان
من گلوبال افنسیو رو دان کردم ولی نمیتونم باهاش انلاین بازی کنم و فقط افلاینش کار میکنه
وقتی روی سرور میزنم که وارد بشه از بازی میاد بیرون چکار کنم؟
یعنی مسکل از خود بازیه؟

M e i s a m
26-12-2014, 01:18
داداش یه لینک معتبر و سالم واسه دانلود بهمون میدی عزیز؟؟!.
والله من حدود 6ماه پیش یه نسخه اش رو گفتم, ولی هرکاری کردم کرک نشد و کلا اصلا اجرا نمیشد!.

سلام دوستان
من گلوبال افنسیو رو دان کردم ولی نمیتونم باهاش انلاین بازی کنم و فقط افلاینش کار میکنه
وقتی روی سرور میزنم که وارد بشه از بازی میاد بیرون چکار کنم؟
یعنی مسکل از خود بازیه؟
عزیزان دل نسخه استیم رو میگم نه کرکی. از همه جهت بهتره و دگ بازار غیر استیمی گذشته سرور هم براش نیست. وارد کانتر گلوبال ک بشید میبینید این همه سال نداشتن کانتر 1.6 رسمی چقدر ظلم بوده به ما و از چه چیزها محروم بودیم (الانشم هستیم فقط یکم کمتر)
بخرید 30 تومنه
سایت برای فروش هست افراد مطمئن هم هست
اگر میخواید من رو توی استیم اد کنید اسمم doveldor هست بهتون میگم از کی بخرید

SA3EDLORD
26-12-2014, 02:21
ایشون میگن کانتر سورس !

چون بیشتر سرور های کانتر استریک سورس ایرانی ورژن 34 هستش شما هم باید کانترتون با این نسخه تطابق داشته باشه !

لینک دانلود بازی با لینک مستقیم و لینک های کمکی از چند سرور :

پارت 1 - 700 مگابایت : | filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | bayfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | turbobit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | multiupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D129FFD156215533DAF641E8802879%E2%80%8BBF595789D20 AF6A76755F71B1E2A2118CC535983E0740AE236A491627B0AA 6FA2C/CSS+-+Warriors+Client.part1.exe) |

پارت 2 - 700 مگابایت : | filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | bayfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | turbobit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | multiupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 768FAAF817FCC6804DA0531206F25A%E2%80%8B196612229D8 B568411063D362E25DBD2EA5F9A9B49DCE5F5DDEB06D265A6A 34EF2/CSS+-+Warriors+Client.part2.rar) |

پارت 3 - 175 مگابایت : | filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | bayfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | turbobit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | multiupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B37D3AA1649641E03AF0E03339544A%E2%80%8B064EBF16775 CE1509A41F1C09AD4E22968174AAD35F2F5C64EAE2D2019D83 0BB4C/CSS+-+Warriors+Client.part3.rar) |

منبع :
انجمن اختصاصی جنگجویان

الان این نسخه رو من دانلود کنم میتونم بیام سرور ایرانی؟

iroohsavar
12-01-2015, 18:44
الان این نسخه رو من دانلود کنم میتونم بیام سرور ایرانی؟

نخیر دوست عزیز | این نسخه ورژن 81 هست و فقط میتونید در سرور های خارجی بازی کنید که اونم براتون مشکل پینگ داره که هر 1 دقیقه یه بار از سرور کیک میشید .

اگه این ورژن رو برای بازی پسند میکنید باید سرورش رو خودتون به صورت اختصاصی بسازید که هزینش براتون گرون تموم میشه .

یا حق

jusfer
21-05-2015, 12:52
سلام دوستان
من کانتر 1.6 رو دارم و وقتی وارد میشم میخوام بازی کنم پیغامها نمایش داد نمیشه و میزنه your client is out to date
چندین بار هم گشتم اما آپدیت رو پیدا نکردم، میشه لطفا کمک کنید.

kasrahasannezhad
25-05-2015, 12:26
کسی میتونه این فایلو برام آ‍‍\لود کنه؟ :
bin/engine.dll:n16:

tosan622
25-05-2015, 16:27
کسی میتونه این فایلو برام آ‍‍\لود کنه؟ :
bin/engine.dll:n16:

وشاره
04-06-2015, 19:36
سلام
چطوری میشه وقتی موس رو میگیری رو طرف (حریف یا دشمن) اسمش رو زیر نشونه بنویسه (قبلا وسط بود الان پایین چپه)

T.Eftekhari
04-06-2015, 19:42
سلام
چطوری میشه وقتی موس رو میگیری رو طرف (حریف یا دشمن) اسمش رو زیر نشونه بنویسه (قبلا وسط بود الان پایین چپه)

برو تو option بعد advanced تیک center player name رو بزن

kasrahasannezhad
09-06-2015, 17:37
سلام. من css دارم.

من تو سرور های زیلی گیم لگم. دلیلش چیه؟

یه چیز دیگه ------) چند تا آیپی برای ورژن 34 بازی نیاز دارم که هنوز رانه جز زیلی گیم.:n16:

djbehnam73
09-06-2015, 18:07
اخرین ورژن این بازی چیه ؟

Arrowtic
09-06-2015, 21:14
اخرین ورژن این بازی چیه ؟

Counter Strike : Global Offensive که پولیه و تو استیم 15 دلاره . تخفیف اما زیاد میخوره و معمولا تخفیف هاش 75% ـین و کاملا ارزشش رو داره .

سرهنگ معمر قذافی
09-06-2015, 22:32
آقا تو سرورهای آنلاین اونایی که کانترESWC دارن چرا هم فسترن هم بهتر ران میشن هم Pro ترن:| خیلی تفاوت داره کولن

vahidreza2007
09-06-2015, 23:30
سلام دوستان

خیلی وقته از زمانی که کانتر بازی کردم میگذره .

برای اینکه تجدید خاطره ای بشه میخوام دوباره نسخه ای که بشه انلاین بازی کرد اونم بی دردسر رو لطفا معرفی کنید تا دانلودش کنم

kasrahasannezhad
10-06-2015, 11:33
اقا مشکل این لگه کوفتی رو چجوری میشه حل کرد؟؟

یه چیز دیگه ------) چند تا آیپی برای ورژن 34 بازی نیاز دارم که هنوز رانه جز زیلی گیم.:n16:

notic
15-06-2015, 14:03
اقا مشکل این لگه کوفتی رو چجوری میشه حل کرد؟؟

یه چیز دیگه ------) چند تا آیپی برای ورژن 34 بازی نیاز دارم که هنوز رانه جز زیلی گیم.
:n16:

مشکل از اینترنته خودته:n02:، زنگ بزن همونجا که اینترنت میگیری بگو درستش کنن
والا من تو سرورا زیلی گیم بازی میکنم، مشکلی نداره:n05:
یه بخش پشتیبانی داره کارت و راه میندازه. یه پیام بهش بده راهنماییت میکنن
حداقل منو که راه نمایی کردن

فقط به خاطر بروبچ کانتر باز اومدم عضو شدم تا بگم، اگه مشکلی دارید برید تو همین سایته تیکت بدید

ای پی سرورم بخواین اینا هست فعلا:n19:
185.49.84.190:27015
185.49.84.190:27016
185.49.84.190:27018
185.49.84.190:27019
185.49.84.190:27030
185.49.84.197:27016
185.49.84.197:27017

یه چندتا دیگه هم تازه پیدا کردم که خراب شدن دیگه وصل نمیشه، همین ای پی ها که دادم ردیفه.:n09:
چاکر و مخلص کانتر بازا:n31:

djbehnam73
15-06-2015, 16:31
Counter Strike : Global Offensive که پولیه و تو استیم 15 دلاره . تخفیف اما زیاد میخوره و معمولا تخفیف هاش 75% ـین و کاملا ارزشش رو داره .
یعنی هنوز کرکی ازش منتشر نشده ؟

Arrowtic
15-06-2015, 16:48
یعنی هنوز کرکی ازش منتشر نشده ؟
خیر و احتمالا هیچ وقت هم نمیشه . بازی رو سرور های خود استیم هستش .
خواستید بخرید همین مدت زمان خوبیه ، چون تو تخفیف های تابستونی استیم هستیم و این مدل بازی ها تا 75% تخفیف میخورن .

Hoosssein
18-06-2015, 14:43
دوستان الان من میخوام
Counter Strike Global Offensive

از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخوام بخرم از کدوم بخرم بهتره :؟؟

الان وقتی خریدم باید چیکار کنم داخل استیم ؟

Arrowtic
18-06-2015, 15:01
دوستان الان من میخوام
Counter Strike Global Offensive

بخرم

از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا کسی خریده ؟

الان وقتی خریدم باید چیکار کنم داخل استیم ؟
من خودم از این سایت تا حالا نخریدم .
براتون یکی دو سایت دیگه که میشناسم و معتبرن و خودم خرید داشتم ازشون پ.خ میکنم ، خودتون قیمتا رو مقایسه کنید .
فقط قبل از هر چیز اینو بگم که همین الآن بازی 50% تخفیف خورده . وقتی میخرید به فروشنده اینو بگید .

کاری که باید بکنید در حالت عادی اینه : فروشنده رو تو یاهو اد میکنید ازش قیمت میگیرید(با توجه به تخفیف و نوسانات قیمتا) . پول رو واریز میکنید(معمولا همین قیمت سایت میشه که فروشنده ها درجا تخفیف رو توش اعمال میکنن . بعضی وقتا هم خودشون بهتون یه لینک مخصوص ریختن پول میدن) . به فروشنده میگید پول رو ریختید . بازی رو میخرن براتون و گیفت میکنن تو استیم . یه ایمیل هم براتون میاد . حالا چندتا راه دارید :
1 . میتونید برید از تو ایمیل اون لینکی که داده شده رو با وی پـی ان باز کنید و بعد Add to library رو بزنید .
2 . میتونید وی پـی ان رو روشن کنید و یه راست از داخل خود کلاینت استیم برید بخش Gift ها و Add to library رو بزنید .
3 . اگه وی پـی ان ندارید ، یه کار دیگه هم میشه کرد : همون لینک ایمیل رو اولش جای http یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بذارید و با مرورگر بازش کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ـش فیلـتر نیست . بعد باز هم همون Add to library رو میزنید .

اینطوری میره تو لیست بازیاتون و میتونید از داخل استیم تو Library دکمه Install رو بزنید تا شروع به دانلود کنه .

فرآیند خیلی راحتیه و کار سختی نداره اصلا .

Hoosssein
18-06-2015, 15:33
من خودم از این سایت تا حالا نخریدم .
براتون یکی دو سایت دیگه که میشناسم و معتبرن و خودم خرید داشتم ازشون پ.خ میکنم ، خودتون قیمتا رو مقایسه کنید .
فقط قبل از هر چیز اینو بگم که همین الآن بازی 50% تخفیف خورده . وقتی میخرید به فروشنده اینو بگید .

کاری که باید بکنید در حالت عادی اینه : فروشنده رو تو یاهو اد میکنید ازش قیمت میگیرید(با توجه به تخفیف و نوسانات قیمتا) . پول رو واریز میکنید(معمولا همین قیمت سایت میشه که فروشنده ها درجا تخفیف رو توش اعمال میکنن . بعضی وقتا هم خودشون بهتون یه لینک مخصوص ریختن پول میدن) . به فروشنده میگید پول رو ریختید . بازی رو میخرن براتون و گیفت میکنن تو استیم . یه ایمیل هم براتون میاد . حالا چندتا راه دارید :
1 . میتونید برید از تو ایمیل اون لینکی که داده شده رو با وی پـی ان باز کنید و بعد Add to library رو بزنید .
2 . میتونید وی پـی ان رو روشن کنید و یه راست از داخل خود کلاینت استیم برید بخش Gift ها و Add to library رو بزنید .
3 . اگه وی پـی ان ندارید ، یه کار دیگه هم میشه کرد : همون لینک ایمیل رو اولش جای http یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بذارید و با مرورگر بازش کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ـش فیلـتر نیست . بعد باز هم همون Add to library رو میزنید .

اینطوری میره تو لیست بازیاتون و میتونید از داخل استیم تو Library دکمه Install رو بزنید تا شروع به دانلود کنه .

فرآیند خیلی راحتیه و کار سختی نداره اصلا .

ممنون از راهنماییتون :n12:
فراید خیلی سختی هست :wac:

خوب من از پرشین کی خریدم

الان منتظر ایمیل ام :)

راهی هست زود تر برای ایمیل ام ارسال کنن ؟

بازی حتما باید از استیم دانلود کنم ؟

Arrowtic
18-06-2015, 15:50
ممنون از راهنماییتون :n12:
فراید خیلی سختی هست :wac:

خوب من از پرشین کی خریدم

الان منتظر ایمیل ام :)

راهی هست زود تر برای ایمیل ام ارسال کنن ؟

بازی حتما باید از استیم دانلود کنم ؟
قیافش سخته . یه بار که انجامش بدید میبینید هیچ دردسری نداره . من خودم کلی بازی استیم ، ست دوتا 2 ، Steam Wallet خریدم و تا حالا یه بارم مشکلی توش نبوده .
بهتر بود اول با خود فروشنده حرف میزدید . اونطوری هم سر قیمت دقیق ترید و هم اینکه درجا واستون میفرسته . خودم شخصا همیشه فقط وقتی خرید میکنم که فروشنده آنلاینه .
بازی فقط تو خود استیم اجرا میشه . ولی برای دانلود دو راه هست :
1 . از خود استیم دانلود کنید : این که واضحه .
2 . بک آپشو دانلود کنید : یه سرچ کنید احتمالا لینک راحت گیر بیاد . تو این روش شما یه فایل Rar دانلود میکنی ، بعد اکسترکت میکنی و تو استیم Restore میکنیش . اگه آخرین نسخه باشه ، بعد از ریستور کردن درجا میتونید بازی کنید . اگه نباشه هم اون مقدار باقی مونده رو خود استیم دانلود میکنه .

* طریقه ی ریستور کردن : تو منوی کلاینت استیم Backup and Restore Games رو بزنید و تو صفحه وا شده Restore a previous backup رو بزنید . آدرس پوشه بک آپ رو بدید بهش تا نصبش کنه .

Hoosssein
18-06-2015, 16:01
قیافش سخته . یه بار که انجامش بدید میبینید هیچ دردسری نداره . من خودم کلی بازی استیم ، ست دوتا 2 ، Steam Wallet خریدم و تا حالا یه بارم مشکلی توش نبوده .
بهتر بود اول با خود فروشنده حرف میزدید . اونطوری هم سر قیمت دقیق ترید و هم اینکه درجا واستون میفرسته . خودم شخصا همیشه فقط وقتی خرید میکنم که فروشنده آنلاینه .
بازی فقط تو خود استیم اجرا میشه . ولی برای دانلود دو راه هست :
1 . از خود استیم دانلود کنید : این که واضحه .
2 . بک آپشو دانلود کنید : یه سرچ کنید احتمالا لینک راحت گیر بیاد . تو این روش شما یه فایل Rar دانلود میکنی ، بعد اکسترکت میکنی و تو استیم Restore میکنیش . اگه آخرین نسخه باشه ، بعد از ریستور کردن درجا میتونید بازی کنید . اگه نباشه هم اون مقدار باقی مونده رو خود استیم دانلود میکنه .

* طریقه ی ریستور کردن : تو منوی کلاینت استیم Backup and Restore Games رو بزنید و تو صفحه وا شده Restore a previous backup رو بزنید . آدرس پوشه بک آپ رو بدید بهش تا نصبش کنه .

فروشگاه اینترنتی هست قیمت که میخواد بفروشه گذاشته دیگه !! :n02:

خوب پس باید از استیم دانلود کنیم دیگه:n28:
راستی اینجا دکمه تشکر نداره ؟:n13:

اینا یاهو ندارن ! : ِD

Arrowtic
18-06-2015, 16:15
فروشگاه اینترنتی هست قیمت که میخواد بفروشه گذاشته دیگه !! :n02:

خوب پس باید از استیم دانلود کنیم دیگه:n28:
راستی اینجا دکمه تشکر نداره ؟:n13:

اینا یاهو ندارن ! : ِD

آخه هی بازیا تخفیف میخورن . Payday 2 رو سایت زده بود 80 تومن . چون تخفیف 75% ـی خورد من 20 خریدم . کانتر الآن تخفیف 50% خورده .
آرسان گیم و استیم استور رو من ازشون میگیرم ، هر دوشون دارن آیدی .

درباره تشکر هم ، کاربرای جدید براشون غیر فعاله . یه کم که بگذره و پستاتون زیاد بشه ، براتون باز میشه .

Hoosssein
18-06-2015, 16:49
آخه هی بازیا تخفیف میخورن . Payday 2 رو سایت زده بود 80 تومن . چون تخفیف 75% ـی خورد من 20 خریدم . کانتر الآن تخفیف 50% خورده .
آرسان گیم و استیم استور رو من ازشون میگیرم ، هر دوشون دارن آیدی .

درباره تشکر هم ، کاربرای جدید براشون غیر فعاله . یه کم که بگذره و پستاتون زیاد بشه ، براتون باز میشه .

الان گیفت برام ارسال شد دقیقا چیکار کنم اینجا ؟ :S

ok شد دارم دانلود میکنم D: دو ساعت تمامه:n02:

Sorena_777
23-06-2015, 07:04
من این بازی رو خیلی وقت پیش ( حدودا 10 سال یا کم و بیش) فکر کنم تو دوران راهنمایی و دبیرستان بود که بعد از زنگ اخر با برو بچ میرفتیم گیم نت و 2 به 2 یا 3 به 3 بازی میکردیم و اون موقع با 2 تا تفنگ خیلی حال میکردم که یکیشون تک تیرانداز بود که بهش میگفتیم مگسی و یکی هم یه تفنگ رگباری بود که بهش میگفتیم خروسی!! :n02:
خداییش اون موقع خیلی حال میداد ولی خب گرافیک اون موقع واسه الان خیلی قدیمی هستش!!
گرافیکش از اون موقع پیشرفتی داشته ایا؟ و همچنین تنوع اسلحه و مپ و این ها
شلوغ پلوغ هست سرور هاش هنوز یا بازیش قدیمی شده و کسی زیاد سمتش نمیره بیا ت.جه به BF4-COD .... این بازی های جدید؟
با چه سرعت دانلود و پینگی میشه بازی کرد؟
من سرعت دانلودم حدود 40 و نتم نا محدود هستش
پینگم هم با 4.2.2.4 حدود 300 هستش و با 8.8.8.8 حدود 200 البته بعضی ساعت ها هر کدوم 50 تا کمتر هم میشن
بعدش اینکه به دنبال یه سایت معتبر میگردم واسه اینکار که هم اون تخفیف استیم رو لحاظ بکنه و هم سریع کارم رو راه بندازه
بسیار سپاسگذارم :n16: