PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك مخصوص كانتر (همه چيز درباره كانتر)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

boys_won
10-05-2009, 20:16
کسی هنوز بازی می کنه؟ پایه این یه قرار گیم بزاریم ؟

به نظرم بدک نیست یه چند نفر که میان اوله nick یه p30 بزاریم بریم تو سرور یه ذره noob بازی در بیاریم :20:

سلام من چند تا مشکل دارم 1:بعضی وقتها map تغییر میکنه 2:کانتر 1.8 فارسی نووین پندار مرتب هنگ می کنه راستی من گیم نت دارم و اعصابم رو خورد کرده

اصلا" این سی دی هایی که ایرانی ها دستکاری میکنن نگیر و نریز یه cs1.6 اورجینال بگیر بریز خودتو راحت کن دیگه این مشکل ها هم نداری

generalpir
11-05-2009, 14:43
دوستان 2 سوال
1)من میخوام با دوستم که خونش نزدیکه خونه ی ماست (حدودا) 50_60 متر کامپوتر هامونو با هم شبکه کنیم می خواستم ببینم با زیاد کردن طول سیم شبکه بازی که بکنیم بازی lag میگیره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا ازش خرج کردنو داره ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا توضیح بدید
2) وقتی که تو کانتر 1.6 آنلاین بازی میکنم زمانی که با توفنگ های مثل کلاش m4 و... رگبار میگیرم (ول میدم ) تیرا پخش میشن اما بعضی از بازی کن ها حتی اگه ول هم بدن تیرشون هموون وسط خال میخهره و پراکنده نمیشه چجوری ؟؟؟؟؟؟ آیا با دست کاری تو option میشه رفعش کرد ؟؟؟؟؟؟؟ کمک فوری اینم توضیح بدیم لطفا با تشکر از همه ی دوستان
:5::5::5::5::5:منتظرم:5::5::5::5::5:

ehsan7156
12-05-2009, 15:50
کانتر جدیدکی مییاد ؟ خیلی مهمه

Oracle_Eldorado
12-05-2009, 19:53
دوستان 2 سوال
1)من میخوام با دوستم که خونش نزدیکه خونه ی ماست (حدودا) 50_60 متر کامپوتر هامونو با هم شبکه کنیم می خواستم ببینم با زیاد کردن طول سیم شبکه بازی که بکنیم بازی lag میگیره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا ازش خرج کردنو داره ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا توضیح بدید
2) وقتی که تو کانتر 1.6 آنلاین بازی میکنم زمانی که با توفنگ های مثل کلاش m4 و... رگبار میگیرم (ول میدم ) تیرا پخش میشن اما بعضی از بازی کن ها حتی اگه ول هم بدن تیرشون هموون وسط خال میخهره و پراکنده نمیشه چجوری ؟؟؟؟؟؟ آیا با دست کاری تو option میشه رفعش کرد ؟؟؟؟؟؟؟ کمک فوری اینم توضیح بدیم لطفا با تشکر از همه ی دوستان
:5::5::5::5::5:منتظرم:5::5::5::5::5:

1. دوست عزیز اگه امکان سیم کشی هست ، میتونی با استفاده از Lan ، یه شبکه P2P درست کنی .
اصلا هم لگ نداره . میشه مثل گیم نت دیگه !

2. در اون مورد هم شما به جای اینکه با 1 کلیک 5 تا تیر بزنی ، با 5 کلیک 5 تا تیر بزن !
یعنی تند تند باید کلیک کنی و حواست باشه هدف موست زیاد منحرف نشه .
وقتی دستتو بزاری روی رگبار میزنه به در و دیوار .
اینطوری فقط واسه فاصله ی نزدیک خوبه .

کانتر جدیدکی مییاد ؟ خیلی مهمه

فکر نکنم دیگه کانتر جدیدی بیاد !:13:
اصلا خبری نشده دیگه .

generalpir
13-05-2009, 12:37
[quote=Oracle_Eldorado;3772715]1. دوست عزیز اگه امکان سیم کشی هست ، میتونی با استفاده از Lan ، یه شبکه P2P درست کنی .
اصلا هم لگ نداره . میشه مثل گیم نت دیگه !

می خواستم بدونم حد اکثر فاصله که میشه با سیم کشی باهم شبکه بشیم چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش من وقتی تازه متر گرفتم چیزی حدود 100_150 متر درومد :18: حالا چی بازم اگه سیم بکشیم lag میگیره بازی ؟؟؟؟؟؟؟ آره یا نه ؟؟؟؟؟/

Oracle_Eldorado
13-05-2009, 15:10
دوست عزیز اونطوری دیگه فایده نداره .
حداکثر 50 متر .
از اون به بعد امکان لگ خیلی زیاد میشه .
ما یه بار با فاصله سیم 38 متر بازی کردیم اصلا مشکلی نداشت.
ولی 150 متر دیگه خیلی زیاده !

pejmangame
13-05-2009, 22:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام .
من کانتر رو تازه شروع کردم یه ماهه اصلا از این بازی خوشم نمیومد بیشتر تو کاره رزیدنت اویلوو این چیزاا بودم.
الان دیگه معتاد کانتر شدم طوری که هیچ بازیی رو سیستمم نصب نیست فقط کانتر 1.6!

عکس بالا فرگم تو سرور لامرد هست :دی

در ضمن دیال اپ هستم :دی مثلا زمانی که میخوام تفنگ عوض کنم یه ثانیه تا نیم ثانیه طول می کشه یا زمانی که بخوام دوربین اسنایپ رو تغیر بدم به همین صورت یا هر کار دیگه ای که بکنم تاخیر دارم ولی خب با تفنگ فاموس میترکونم:دی

راستی پایه هم هستم واسه بازی هر کی هست ما هم هستیم nick name = gheysar

generalpir
14-05-2009, 12:17
دوست عزیز اونطوری دیگه فایده نداره .
حداکثر 50 متر .
از اون به بعد امکان لگ خیلی زیاد میشه .
ما یه بار با فاصله سیم 38 متر بازی کردیم اصلا مشکلی نداشت.
ولی 150 متر دیگه خیلی زیاده !

راه دیگه ای بجز با اینترنت نیست که کامپوتر هامونو شبکه کنیم که کم خرج هم باشه :41:

generalpir
14-05-2009, 19:26
راستی تو gheysar توو game zone هم بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟ یا توو master game اونجاها دیدمت
اسمای من = afshatare generallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll l dadash sia هست اگه دیدی منو بگو تا توو بازی باهم حرکت کنیم و همرو نابود کنیم باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

hashemi_king
14-05-2009, 19:45
اگرمیشود بگویید چگونه می شود client 2.4.3 رادانلودکر

baba.uk_t_rex
15-05-2009, 05:35
سلام من با نام POORIA PYthQn تو سرور مستر گیم باری میکنم احتمال زیاد دیدین منو تو این سرور میخواستم بدونم جدیدا چرا با نت گرف کاملا صاف تو گیم زون delay دارم. ولی تو مستر گیم اینطور نیست.

Oracle_Eldorado
15-05-2009, 09:07
راستی تو gheysar توو game zone هم بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟ یا توو master game اونجاها دیدمت
اسمای من = afshatare generallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll l dadash sia هست اگه دیدی منو بگو تا توو بازی باهم حرکت کنیم و همرو نابود کنیم باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نه من نزدیکه 1 سال هست که بازی نمیکنم .
اگه هم بازی کنم فقط با این اسم : O R A C L E
قبلا هم تو مستر گیم بودم با این اسم :

[M.G_B] | O R A C L E

pejmangame
15-05-2009, 09:29

سلام

اره هم مستر بازی میکنم هم گیم زون

باشه قرار بزبر بریم بترکونیم:دی

boys_won
15-05-2009, 12:58
منم بعضی وقت ها با LO$T تو مستر میام
باید پرچم p30 رو ببریم بالا

generalpir
15-05-2009, 14:57
باشه دوستان همه 2شنبه 28\2|1388 ساعت 9 بیاین توبازی سرور مستر من با afshatare و شما با اسمای O R A C L E و POORIA PYthQn و LO$T و gheysar بیاین تو من موندم بریم CT یا teror ????????????? جون ... بیاین مارو قال نزارین لطفا
باتشکر

R_man
16-05-2009, 14:51
سلام دوستان!
من عاشق کانتر و کانتر باز بودم یه زمانی ؛فکر نمی کردم بشه کانترو تو اینترنت هم بازی کرد!!!!!
اگه امکانش هست به من هم روش بازی کردن تو اینترنت و نشون بدید:19:
:10:
سخته تو 503 تا صفحه پیدا کردنش

2009_Vampire
16-05-2009, 20:13
ببین باید پچ مخصوصش رو داشته باشی با یه اینترنت پرسرعت !!!!!

R_man
16-05-2009, 22:13
از راهنمابت ممنونم :10:
من adsl دارم، اما کدوم پچ کدوم سایت ، کدوم سرور؟
از راهنمابت ممنونم:10:

2009_Vampire
17-05-2009, 15:35
سلام دوست عزیز .
میتونی پچ هارو از لینک های زیر دانلود کنی :

Cs 1.6 v21
Cs 1.6 v22
Cs 1.6 v23

موفق باشی . !

base 71
17-05-2009, 20:09
سلام
بحثاتون حرفه ای نیست تا کی با رمز زدن برنده میشید برید دمو 400kg رو ببینین بعد درباره کانتر صحبت کنید
5 سال که دارم به صورت حرفه ای بازی میکنم اینو گفتم که شاخ نشین!

Emcroy
18-05-2009, 23:18
سلام
بحثاتون حرفه ای نیست تا کی با رمز زدن برنده میشید برید دمو 400kg رو ببینین بعد درباره کانتر صحبت کنید

سلام عزیزم
قربونت بشم
خوبی
:21:
به تو چه که این تایپیک حرفه ای یا نا
زیادی حرف بزنی میام !@#$% رو سرت می کشم
!@#$ زاده

Proeex
19-05-2009, 08:03
بچه ها سلام
کسی طالب هست کانتر آنلاین بازی کن :46:

اگه واقعا هستین بگین تا شاید بعد امتحانا یه سرور همگی با هم زدیم، ولی باید پایه باشید :27:
هر کی طالبه یا یه تشکر بزنه زیر پست یا تو یه پست جدید اعلام کنه :40:

albalooband
19-05-2009, 10:36
سلام به همه
دوستان من تازه شروع به آنلاین بازی کردن کردم
من ای دی اس ال 1024 دارم (البته با پارتی بازی) و سرعت دانلودم هم 115-120 kbps هستش
اما تو بازی دچار مشکل میشم. پینگم خیلی بالا میره و همش متغیره. بین 200-300
کمک

Oracle_Eldorado
19-05-2009, 11:06
بچه ها سلام
کسی طالب هست کانتر آنلاین بازی کن :46:

اگه واقعا هستین بگین تا شاید بعد امتحانا یه سرور همگی با هم زدیم، ولی باید پایه باشید :27:
هر کی طالبه یا یه تشکر بزنه زیر پست یا تو یه پست جدید اعلام کنه :40:

عزیز باید خدمتت عرض کنم که این قسمت تشکر غیر فعاله !
در مورد آنلاین بازی کردن هم باید بگم تقریبا 2 سال پیش تاپیکشو زدم واسه اینجا تیم تشکیل بدیم اصلا استقبال نشد .
شما بگو چه ساعتی تو چه سروری بازی میکنی که هرکی خواست بیاد بازی کنه .
:46:

Proeex
19-05-2009, 12:04
عزیز باید خدمتت عرض کنم که این قسمت تشکر غیر فعاله !
در مورد آنلاین بازی کردن هم باید بگم تقریبا 2 سال پیش تاپیکشو زدم واسه اینجا تیم تشکیل بدیم اصلا استقبال نشد .
شما بگو چه ساعتی تو چه سروری بازی میکنی که هرکی خواست بیاد بازی کنه .
:46:

اه؟؟ ندقتیده بودم× :27:
پس استقبال نشد؟ چه بد... :41:
منم سرور خاصی بازی نمیکنم، مخصوصا الان که تو مصیبت امتحانام هست :13:
ولی معمولا میرم گیم مانیتور هر کدوم دیدم خالی داره و مپش dust2 هست بازی میکنم. چون معمولا سرور ایرانی دو روز یه بار غیر فعاله.

شما اگه سرور خوب ایرانی میشناسی بگو... :20:

Oracle_Eldorado
19-05-2009, 12:37
اه؟؟ ندقتیده بودم× :27:
پس استقبال نشد؟ چه بد... :41:
منم سرور خاصی بازی نمیکنم، مخصوصا الان که تو مصیبت امتحانام هست :13:
ولی معمولا میرم گیم مانیتور هر کدوم دیدم خالی داره و مپش dust2 هست بازی میکنم. چون معمولا سرور ایرانی دو روز یه بار غیر فعاله.

شما اگه سرور خوب ایرانی میشناسی بگو... :20:

والا عزیز ما خیلی وقت پیش ( 1 سال پیش ) تو Master Game بازی میکردیم .
انقدر شلوغ بود شبا ، Server Full میداد !!
اینم سایتش :

mggsnet.com

Proeex
19-05-2009, 14:49
والا عزیز ما خیلی وقت پیش ( 1 سال پیش ) تو Master Game بازی میکردیم .
انقدر شلوغ بود شبا ، Server Full میداد !!
اینم سایتش :

mggsnet.com

قربونت برم این شبا که خوبه، ساعت 2:30 ظهر اونم تو این امتحانات فوله... :31:
یعنی اینقد توپه که ملت چپیدن داخلش؟ :5:

شاید هم تنها سرور این مرز و بوم باشه :20:

به هر حال سرور جدید پیدا کردین مارو در جریان بذارید برادر، ترجیحا فارسی،
بفهمیم با کی بازی میکنیم، زرتی هم به خاطر ای پی مون کیک نشیم :13:

موفق باشی برادر :40:

mahdi_mbi
20-05-2009, 13:20
سلام

اگه تو 5 ساله داری بازی میکنی، من 7 ساله دارم بازی می کنم. از سوم راهنمایی تا الان که سال دوم دانشگاهم. دمو هم به تعداد موهای سرت دیدم(کلی هم نکته از توش یاد گرفتم). هم تو گیم نت بازی کردم هم آنلاین. هم لن کلن داشتیم هم آنلاین.بحث تخصصی هم داری اینجا راه بنداز تا با هم صحبت کنیم. اگرم طلبه ای یه قرار بذار بازی کنیم.(با این که بازی تک به تک اصلا درست نیست و حرفه ای ها (خودم رو نمیگم) اصلا تک به تک بازی نمیکنن). اینا رو گفتم نه واسه این که بگم شاخم. واسه این گفتم که بدونی هر کی هر چقدر هم شاخ باشه، باز یکی پیدا میشه که رو دستش بلند شه.

Hessam_7800gtx
20-05-2009, 18:59
بهترین سرور پابلیک ایرانی gamezone هستش(البته به نظر من)ولی اگر بازی بلدی (:دی) میتونی بری سرور های مچ که البته اگه نشناسنت کیک میشی....(Ip gamezone: cs.gamezone.ir:27015)

generalpir
22-05-2009, 05:46
سلام بچه ها
کسی IP سرور های کانتر سورس( CSS) رو که همی الان داره کار میکنه رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
1 IP بدین که کار کنه من تا حالا چنتا پیدا کردم اما هیچ کدو کار نکرد
با تشکر

Ahrar
23-05-2009, 17:55
آقا سلام من یه سوال داشتم
من میخوام Counter Strike 1.6 رو با دوستام بازی کنیم.. چند نفری هستیم که ADSL داریم..
میخواهم بدونم
1- چطوری میتونم این بازی از طریق اینترنت شبکه کنم و بتونم با اونها بازی کنم ..
2- آیا باید پچ خاصی رو هم دانلود کنم
3- اگر ممکن است به طور کامل توضیح بدهید

جایی خوندم که باید بروم توی HDLS که توی فولدر ستاپ شده کانتر است و تنظیماتی رو انجام بدم که نشد ..
اگه لطف کنید کامل توضیح بدهید، یا جایی رو معرفی کنید که کامل توضیح داده باشه خیلی ممنون میشم :41:

Proeex
24-05-2009, 12:02
میتونید از سرور ها استفاده کنید، مثل همین مستر گیم و گیم زون.
نیاز به پچ خاصی هم نیست، فقط با یک sXs injected 7.7 کارتون راه میفته. اینم ای پی هاش

مستر گیم: 82.115.23.10:27015
گیم زون: gamezone: cs.gamezone.ir:27015

sXs رو هم از این لینک بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خیلی راحت میتونین بازی کنین
موفق باشین :40:

~~hasan~~
24-05-2009, 19:44
age emkan dare barnameye( Cfg )Ro Baraye download bezarin

mamnon

mahdi_mbi
24-05-2009, 21:25
age emkan dare barnameye( Cfg )Ro Baraye download bezarin

mamnon

اگه میشه منظورتو واضح تر بگو. اگه منظورت اینه که به چه برنامه ای میشه فابل های cfg رو باز کنی، میتونی از notepad استفلده کنی.

F4LK3N-23
25-05-2009, 18:13
باسلام
می خواستم بدونم تو GG چطوری کانتر بازی کنم چون نمیدونم چه Patch ی رو می خواد ممنون می شم اگه راهنمای کنید ...

zoohal
25-05-2009, 20:43
سلام اینجا به noob های کانتر هم جواب میدن ؟

namx
25-05-2009, 21:13
سلام

کسی اینجا نیومده چیزی رو به رخ کسی بکشه کسانی که سوال دارند مطرح میکنند تا جوابشون داده بشه همین شما هم اگه اینقد شاخی بدون جلو بچه های p30 کم میاری

Oracle_Eldorado
25-05-2009, 21:15
سلام اینجا به noob های کانتر هم جواب میدن ؟

بله اینجا به همه جواب میدن !

2008mozilla
25-05-2009, 22:49
سلام ببخشید من وقتی می خوام وارد کانتر بشم وقتی وارد سرور می شم در حال بازی صفحه سیا میشه و از بازی خارج میشه و این پیغام رو مده اگر ممکنه کمک کنید با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F4LK3N-23
26-05-2009, 09:53
بله اینجا به همه جواب میدن !

اگه این طوره پس چرا به سوال من جواب نمیدید عزیز :13:

Proeex
26-05-2009, 10:23
سلام ببخشید من وقتی می خوام وارد کانتر بشم وقتی وارد سرور می شم در حال بازی صفحه سیا میشه و از بازی خارج میشه و این پیغام رو مده اگر ممکنه کمک کنید با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما sXe njected رو فعال نکردید و به همین خاطر از سرور کیک شدید. بهتره این فایل از همون سرور بگیرید، چون معمولا باید خود سرور ورژنی رو بده که مچ باشه ولی ورژن 7.7 رو از اینجا بگیرید:

the_god_of_3dsmax
26-05-2009, 11:07
سلام به همه دوستان
آقا من يه تز دارم اگه عملي كنيمش خيلي حال و حوله
همانطور كه مي دانيد :دي مهمترين مساله و بهتر بگم مهمترين مشكل تو بازي كردن آنلاين كانتر تو اين سرور ها اينه كه مپاشون خيلي كمه و اكثرا ديگه تكراري شده ... نمي دونم شما ها كلا تو زندگيتون چندتا مپ ديدين ولي براي كساني كه نمي دونن بگم كه خيلي خيلي زياده و بعضياشون به شدت فاز مي دن ... به خدا انقدر دي دي 2 بازي كردم حالت تحو گرفتم
واسه همين من يه تز دارم كه بتونيم با پينگ پايين با هم تو مپاي ديگه بازي كنيم ... مثلا فرض كنين يه بازي 5 به 5 تو مپ awp چه حالي مي ده تازه من يه مپاي awpi دارم كه ببينين مي ميرين .... بگزريم
خب نمي دونم با اسم garena چقدر آشنايين
garena يه شبكه يه چيزي تو مايه هاي yahoo messengere كه فقط واسه بازيه دوستان dota باز مي دونن جريانش چيه چون حدود 3 4 هزار نفري هميشه تو بخش دوتاش آنلاينن اما تو بخش كانترش سگ پر نمي زنه :(

مي خوستم ببينم از دوستان كيا پاين يه وقتيو تتعيين كنيم قرار بزاريم تو garena با هم تو يه سريمپ ديگه بازي كنيم
نگران مپم نباشين من زياد دارم بقيه هم تا بخواين بياين توش خودش دانلود مي كنه

دوستاني كه پاين اينجا اعلام آمادگي كنين اينم لينك garena تو همون صفحه اولي لينك دانلودش هست يه id بسازين و آيديتون رو هم بدين آي دي منم هست m0nster_m

اينم لينك :
رو مساله چيتم قبل اين كه بيايم تو بازي همه بايد قسم بخورن جون مادرشون كه چيت نمي كنن ... فشم مي زاريم رو فاميل چيتر حله:27::27:

zoohal
26-05-2009, 12:40
با سلام لطف میکنید روش ها و قلق های کار با اسلحه ها رو بزارید ممنون میشم چون من تازه واردم یعنی تازه به این بازی علاقه مند شدم و می خوام پرو بشم یا حد اقل طوری بازی کنم که هی نگن نوب نوب و آمار کشته شدنمو پایین بیارم

zoohal
26-05-2009, 12:43
اگه لطف کنید نحوه حرکت به طرفین رو هنگام تیراندازی دشمن رو هم بگید یا اگه لینکی دارید بدبد ممنون میشم
بالاخره هر جور میشه هوای مارو داشته باشید
:11: :31:

Oracle_Eldorado
26-05-2009, 18:40
اگه این طوره پس چرا به سوال من جواب نمیدید عزیز :13:

عزیز به سئوال هایی که بلد باشیم جواب میدیم !
حالا ممکنه اون سئوال مال یه حرفه ای باشه ، یا مال یه n00b .
من خوم شخصا هرسئوالی بلد باشم جواب میدم .
بقیه دوستان هم که هستند .

the_god_of_3dsmax
26-05-2009, 23:19
سلام به همه دوستان
همانطور كه مي دانيد :دي مهمترين مساله و بهتر بگم مهمترين مشكل تو بازي كردن آنلاين كانتر تو اين سرور ها اينه كه مپاشون خيلي كمه و اكثرا ديگه تكراري شده ... نمي دونم شما ها كلا تو زندگيتون چندتا مپ ديدين ولي براي كساني كه نمي دونن بگم كه خيلي خيلي زياده و بعضياشون به شدت فاز مي دن ... به خدا انقدر دي دي 2 بازي كردم حالت تحو گرفتم
واسه همين من يه تز دارم كه بتونيم با پينگ پايين با هم تو مپاي ديگه بازي كنيم ... مثلا فرض كنين يه بازي 5 به 5 تو مپ awp چه حالي مي ده تازه من يه مپاي awpi دارم كه ببينين مي ميرين .... بگزريم
garena يه شبكه يه چيزي تو مايه هاي yahoo messengere كه فقط واسه بازيه دوستان dota باز مي دونن جريانش چيه چون حدود 3 4 هزار نفري هميشه تو بخش دوتاش آنلاينن اما تو بخش كانترش سگ پر نمي زنه :(

مي خوستم ببينم از دوستان كيا پاين يه وقتيو تتعيين كنيم قرار بزاريم تو garena با هم تو يه سريمپ ديگه بازي كنيم

دوستاني كه پاين اينجا اعلام آمادگي كنين اينم لينك garena تو همون صفحه اولي لينك دانلودش هست يه id بسازين و آيديتون رو هم بدين آي دي منم هست m0nster_m

اينم لينك :
رو مساله چيتم قبل اين كه بيايم تو بازي همه بايد قسم بخورن جون مادرشون كه چيت نمي كنن ... فشم مي زاريم رو فاميل چيتر حله:27::27:

چي شد پس س س س س س س

Oracle_Eldorado
26-05-2009, 23:30
چي شد پس س س س س س س

عزیز من خودم شخصا واسه اینطور چیزایی پایم .
ولی کانتر با این ویندوز من مشکل داره ( چند صفحه پیش گفتم )
تا 2 روز دیگه نسخه ی RC1 ویندوز 7 رو دانلود میکنم .
اون موقع باهم قرار میزاریم . ;)

zoohal
27-05-2009, 09:13
آخرشم کسی جواب سوالای مارو نداد !!! :19:

2009_Vampire
27-05-2009, 10:55
سوالت چیه عزیز ؟؟؟؟

AKASHA178
27-05-2009, 10:55
سلام به همه دوستان

اينم لينك :

jegar baba man 5 gig map daram mekhay behet bedam?
ta hala khodam hamashono bazi nakardam

zoohal
27-05-2009, 11:28
vampire جان ممنون از توجهت
می خواستم بدونم برای حرفه ای شدن در کانتر چ نکاتی رو باید رعایت کرد
مثلا موقع مواجه با دشمن جایگیری چطوری باشه و چطوری شلیک کنی که بیشتر دمج کنی

the_god_of_3dsmax
27-05-2009, 18:01
jegar baba man 5 gig map daram mekhay behet bedam?
ta hala khodam hamashono bazi nakardam

باباي جيگر مپ مي خوام چيكار خودم دارم زياد اگه آنلاين مي زني اين garena رو دانلود كن آيديتو بنويس

khelane
27-05-2009, 18:28
سلام دوستان من میخواستم نشانه اسلحه رو یه همون cross رو ک.وچک کنم نرف افزاری یا چیزی نیست برای همیشه کوچکش کنه یه سری کد بود این کار رو میکرد ولی بعد از خروج بازم به حالت اول بر میگشت

the_god_of_3dsmax
27-05-2009, 18:38
اق پسر شما تو آپشن بزارش رو اسمال
در ضمن اون موقعي كه نشونه بزرگ مي شه به اي ن معنيه كه تير يه جايي توي اون مي خوره يعني اگه به جاي نشونه يه نقطه بزاري اصلا بدرد نمي خوره
چون اگه مثلا در حال دويدن يه تير بزني دقيقا به اون نقطه نمي خوره و به يه جايي تو نشونه بزرگ شده مي خوره
اميدوارم افتاده باشه

khelane
27-05-2009, 18:54
عجبببببببببب

mahdi_mbi
27-05-2009, 21:37
vampire جان ممنون از توجهت
می خواستم بدونم برای حرفه ای شدن در کانتر چ نکاتی رو باید رعایت کرد
مثلا موقع مواجه با دشمن جایگیری چطوری باشه و چطوری شلیک کنی که بیشتر دمج کنی

عزیز این سوالی که شما پرسیدی "می خواستم بدونم برای حرفه ای شدن در کانتر چ نکاتی رو باید رعایت کرد" خیلی کلیه. جواب دادنش خیلی طول میکشه. حالا من شروع میکنم یه چیزایی رو میگم:

اول این که باید یاد بگیری که چه جوری گان (اسلحه) رو دستت بگیری. یعنی نباید نوک گانت (کراس هیر یا همون نشونه گان) به سمت زمین باشه و همیشه باید جایی باشه که به اندازه قد یه پلیر از زمین فاصله داشته باشه. یعنی اگه کسی اومد جلوت، نشونه گانت باید تو محدوده سر طرف مقابلت باشه.دوم باید یاد بگیری که چه جوری شلیک کنی و ضمنا باید سعی کنی که همیشه در حال تکون خوردن باشی و ورجه وورجه کنی( هر چی بیشتر بهتر) نحوه شلیک کردن هم بسته به شرایط فرق میکنه. مثلا برای ak یا همون کلاش باید به این طریق عمل کنی:
1) اگه طرف مقابلت در فاصله نزدیکت هست باید اسپری کنی (البته اسپری اصولی). اگه توجه کرده باشی موقعی که دستتو رو تیر میذاری، اولاش درست جایی که میخوای میخوره ولی بعدش به خاطر لگد اسلحه، تیرات پخش میشن و هر کدوم یه جایی میخورن. برای این که اینجوری نشه، باید موست رو تکون بدی( به پایین و چپ و راست) تا تیرات منظم شلیک بشن. برای تمرین کردن، با فاصله جلوی یه دیوار بشین و یه خشاب رو روی دیوار خالی کن و سعی کن اثر تیرات رو دیوار به صورت یه دایره باشه. در ضمن موقع اسپری کردن، اول سر طرف مقابلت رو هدف بگیر و بعد اسلحه رو به سمت سینش بیار پایین.
2) اگه طرف مقابلت داره حرکت میکنه (در فاصله متوسط یا دور) قرار داره، باید برست (burst) بزنی؛ یعنی باید یکی دو گام به چپ یا راست حرکت کنی، 2 یا 3 تا تیر شلیک کنی و بعد به سمت مخالف حرکت کنی و 2 3 تا تیر شلیک کنی و این عمل رو تکرار کنی. سعی کن ریتم بگیری. در ضمن همیشه سر طرف مقابلت رو هدف بگیر.
3) اگه طرف مقابلت نشسته، باید one shot burst بزنی؛ یعنی تک تک و پشت سر هم تیر بزنی(پشت سر هم کلیک کنی) و البته مثل همیشه سر طرف مقابل رو هدف بگیری.

این برای ak بود. برای اسلحه های دیگه ممکنه با این چیزی که بالا گفتم فرق داشته باشه.

پیشنهاد میکنم که فقط با گان های ak یا همون کلاش، m4، famas و defender بازی کنی و اسلحه های دیگه رو استفاده نکنی. البته mp5 هم برای زمانی که پول کافی نداری بد نیست. از awp یا همون اسنایپ هم بعد از این که گان های دیگه رو یاد گرفتی، میتونی استفاده کنی. تو کلت ها هم فقط usp و glock و deagle رو استفاده کن.

سنس موست باید بین 1.5 تا 3 باشه (سنس اکثر پلیرهای معروف دنیا تو این رنج هستش). سایز نشونه گانت هم باید روی large باشه. البته برای شروع از small شروع کن و بعد بکنش medium و بعدش large. البته من خودم با مدیوم بازی می کنم.

همه اینایی که گفتم با تمرین به دست میاد.

فعلا اینا رو داشته باش تا بعد. موفق باشی:10:

the_god_of_3dsmax
27-05-2009, 21:45
آقا من يه مشكلي دارم اگه سنس موسم از 12.5 كمتر باشه نمي تونم بازي كنم
بازيمم خيلي بد نيستا اكثرا فرگ اول تا سومم البته اول كمتر .. مشكل از كجاست؟

mahdi_mbi
28-05-2009, 00:26
آقا من يه مشكلي دارم اگه سنس موسم از 12.5 كمتر باشه نمي تونم بازي كنم
بازيمم خيلي بد نيستا اكثرا فرگ اول تا سومم البته اول كمتر .. مشكل از كجاست؟

شما با هر سنسی که بازی کنی، بعد از یه مدت بهش عادت میکنی. من اولش که کانتر رو شروع کردم، با سنس 5 شروع کردم. بعدش یواش یواش کمش کردم تا جایی که حدود 1 سال با سنس 1 بازی میکردم. الانم با سنس 2 بازی میکنم. به شما هم پیشنهاد میکنم که به مرور سنس موست رو بیاری رو حدود 1.5 تا 3. اونوقته که تفاوت رو احساس میکنی. در اصل باید mouse fix رو هم نصب کنی (ولی من خودم نصب نکردم) کار این فیکس اینه که تاثیر سرعت و شثاب حرکت دادن موس رو تو مسافتی که کرسر طی میکنه از بین میبره. در حالت عادی اگه شما با سرعت و شتاب های مختلف موس رو مثلا 3 سانتی متر به یه طرف حرکت بدی، میبینی که مسافتی که کرسر طی میکنه متفاوته؛ ولی وقتی فیکس رو نصب میکنی، با هر سرعت و شتابی موس رو حرکت بدی، مسافتی که کرسر طی میکنه ثابت میمونه و تغییر نمیکنه.
موفق باشی:10:

csshadows
28-05-2009, 03:42
سلام به بروبكس گل.
بچه ها كسي اون كليپ معروف aaa رو داره كه اولش بازيكناي كانتر رو به خودشون شباهت مي دن؟؟؟؟؟؟؟
شديداً لازمش دارم.
كيفيت پايينش رو گير اوردم ولي كيفيت بالاش رو مي خوام.
اگه كسي از دوستان داره لفطاً بذاره.
ممنون.

khelane
28-05-2009, 09:36
سلام دوستان من قبلا" mahdi_mbi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو راهنمائی کرده الان یه کم واردم هیمن الان یه اسکین کلاش رو گرفتم طلای رنگ با اون اسکین 20 نفر رو در عرض 5 یا 6 دققه فقط سرشون رو زدم کم کمک دارم پیشرفت میکنم ولی از شانس بدم سرعت اینتر نتم رو اوردند پائین

zoohal
28-05-2009, 13:24
با سلام به دوست گلم mahdi-mbi خیلی خیلی ممنون از توضیحات کاملت من جوابمو تو همین چند سطری که زدی گرفتم.
ایشالا همیشه باشی تا از وجودت بهره ببریم :10: :11:

khelane
28-05-2009, 15:32
ایشالله.................

Hessam_7800gtx
28-05-2009, 18:55
همونطور که آقا مهدی عزیز گفتن کانتر سرشار از نکته هست من با وجود این که 6 ساله بازی میکنم تازه یه سری نکاتی رو فهمیرم که اصلن نمیدونستم!!البته نکاتی که آقا مهدی گفتد مربوط به شوتینگ میشه ولی آدم هر چقدر هم شوتینگش خوب باشه باز یکی رو دستش هست.اگه online بازی کرده باشی حتما Ali Zet رو میشناسی مسلمه که ترکوندن اون که 8 ساله داره بازی میکنه کار هر کسی نیست(البته منظورم از روبرو هستش)ولی یه سری نکاتی هستند که به ما کمک میکنه موقعیت تقریبیشونو حدس بزنیم کا از پشت بریم سراغشون( :دی) تا بتونیم اونا رو بکشیم مثله صدای رعدو برق در مپه آزتک یا صدای سگ تو ترین و برای اینکه صدای دویدن کمتر شنیده بشه از جامپ و بانی استفاده کنی و یا این که باگ ها رو بلد باشی اگه بخوام همه ی اینا رو توضیح بدم باید 100 ساعت تایپ کنم!!!بهتره با یکی که بازی بارشه بری گیم نت یا تو آنلاین با چند تا pro دوست بشی که تو بازی نشونت بدن....

EvilDead
28-05-2009, 20:29
از همه بچه ها که اینقدر با حال هستن ممنونم :11: :11: :11::27:

khelane
31-05-2009, 23:07
سلام دوستان من میخواستم نظرتون رو درومورد کانتر سورس بدونم که ایا به درد میخوره از چه لحاظ

morteza.m2n
02-06-2009, 10:24
سنس موست باید بین 1.5 تا 3 باشه (سنس اکثر پلیرهای معروف دنیا تو این رنج هستش). سایز نشونه گانت هم باید روی large باشه. البته برای شروع از small شروع کن و بعد بکنش medium و بعدش large. البته من خودم با مدیوم بازی می کنم.

کی گفته سنس پلیرهای معروف 1.5 تا 3 هست؟!! مستر گیم آفتاب نیومدی مگه؟ shoter و sina و سایر بازیکنای حرفه ای دیگه مثل admin - haji و warning ، و... سنس ماوسشون تو 3 هست مگه؟ ازشون بپرس!!

Hammer
02-06-2009, 11:11
الان آخرین ورژنی ار کانتر که اومده چنده ؟ منظورم واسه گیم نته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
02-06-2009, 15:40
اگر بخوايم انلاين بازي كنيم چه ورژن و شماره ي بازي رو بايد بگيريم.

khelane
02-06-2009, 17:49
اگر بخوايم انلاين بازي كنيم چه ورژن و شماره ي بازي رو بايد بگيريم.

سلام
باید کانتر ورژن 1.6 رو داشته باشی

mahdi_mbi
02-06-2009, 19:00
کی گفته سنس پلیرهای معروف 1.5 تا 3 هست؟!! مستر گیم آفتاب نیومدی مگه؟ shoter و sina و سایر بازیکنای حرفه ای دیگه مثل admin - haji و warning ، و... سنس ماوسشون تو 3 هست مگه؟ ازشون بپرس!!

من گفتم پلیرهای معروف دنیا (مثل Walle و Spawn و f0rest و DSN و Robban و خیلی های دیگه). نکنه تو اینایی که گفتی رو جزو پلیرهای معروف دنیا میدونی؟! در ضمن پلیرهای pro آنلاین (نه اینایی که تو گفتی + خودم) مثل سیاوش SitoOn و علی Zet و محسن Raider و Talon و rebe1 و مصطفی Salta و مهدی Giant و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم، با همین حدود سنسی که من گفتم یا حتی کمتر بازی میکنن. (شرط میبندم هیچ کدوم از اینایی که گفتم رو تا حالا حتی اسمشونو نشنیده بودی. میدونی چرا؟ چون اینا هیچ وقت پابلیک نمیان) به نظر من بهترین پلیر آنلاین همین SiToOn هستش. و تو awperها هم به نظرم این Raider بهترین هستش.

namx
02-06-2009, 19:15
دیگه هیچ سرور مچی نمونده میشه یکی معرفی کنید ؟؟ البته xenplus بعضی موقع ها هست , راستی مهدی تو دیگه کانتر نمیای ؟؟

namx
02-06-2009, 19:22

مطمئن باش اونای که میان pub بازیشون خوب نیس من خودم یه روزگاری تو mg بودم همیشه هم توپ فرگ ولی وقتی رفتم gz فهمیدم pub چیه تازه توپ فرگای اونا هم به پای اونایی که تو mix ها و match ها هستن به نظر من شما هم برو یه بار تو mix شرکت کن بعد معنی pro میفهمی اون موقع دیگه دوست نداری بری تو pub

Hessam_7800gtx
02-06-2009, 20:34
[QUOTE] [تو awperها هم به نظرم این Raider بهترین هستش./QUOTE] شما وحید nfs رو میشناسی؟ اگه آره که عجیبه raider رو بهترین میدونی اگرم نه فقط بدون که این خودش تکی Giant و sitoon رو تو awp سوسک کرده.

mahdi_mbi
02-06-2009, 20:52
[QUOTE] [تو awperها هم به نظرم این Raider بهترین هستش./QUOTE] شما وحید nfs رو میشناسی؟ اگه آره که عجیبه raider رو بهترین میدونی اگرم نه فقط بدون که این خودش تکی Giant و sitoon رو تو awp سوسک کرده.

بله دیدمش. در ضمن من نگفتم که Giant و SiToOn بهترین awperها هستن. SiToOn به نظر من بهترین rifleman هستش. قدیما هم یکی بود به اسم Sydow1 که اونم کارش تو awp خیلی درست بود. از بچه هایی که پاب میان هم به نظر من هادی cod3 اسنایپ خوب میزنه. ولی بازم تاکید میکنم که به نظر من این Raider از همه بهتره تو awp.

mahdi_mbi
02-06-2009, 20:54
دیگه هیچ سرور مچی نمونده میشه یکی معرفی کنید ؟؟ البته xenplus بعضی موقع ها هست , راستی مهدی تو دیگه کانتر نمیای ؟؟

چرا میام. البته خیلی کم:41:

mahdi_mbi
02-06-2009, 20:58
مطمئن باش اونای که میان pub بازیشون خوب نیس من خودم یه روزگاری تو mg بودم همیشه هم توپ فرگ ولی وقتی رفتم gz فهمیدم pub چیه تازه توپ فرگای اونا هم به پای اونایی که تو mix ها و match ها هستن به نظر من شما هم برو یه بار تو mix شرکت کن بعد معنی pro میفهمی اون موقع دیگه دوست نداری بری تو pub

البته الان از نظر سطح بازی، MG خیلی بهتر از GZ هستش (قبلا برعکس بود) البته این حرف درست نیست که تمام کسایی که میان پاب بازیشون خوب نیست. کسایی مثل ممد Naikon و رضا Taz و عطا Kakero Uga و هادی Cod3 و Infernal و علی Shooter(البته نمیدونم هنوزم میاد یا نه) و ... هستن که خیلی خوب بازی میکنن.

Oracle_Eldorado
03-06-2009, 09:49
دوستان انگار کلا کانتر مشکل داره !
من الآن روی ویندوز 7 نسخه ی RC1 هم تست زدم ، اولا همونطوری بود ، دوما وقتی بیشتر از 10 ثانیه تو منوی بازی میموندی همون ارور Don't Send رو میداد .
حالا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست .......

Proeex
03-06-2009, 16:47
سلام دوستان من میخواستم نظرتون رو درومورد کانتر سورس بدونم که ایا به درد میخوره از چه لحاظ

کانتر سورسو خیلی ها دوست ندارن، چون باگ کلاش توش برطرف شده و دیگه نمیشه با کلاش اونم با فاصله زیاد تک تیر هد شات کرد، طرفدارای کمی داره مخصوصا تو گیم نت ها، گیم نتی که ما میریم 38 تا سیستم داره فقط روی 4 تاش کانتر سورس نصبه، طرفدارای کمی هم داره و داره خاک میخوره...

ولی میتونی سرورهاشو گیر بیاری بازی کنی، من خودم اطلاع زیادی ازش ندارم... چون یکی دو دست بیشتر بازی نکردم.

هر چی از سورس میدونستم گفتم، اطلاعاتم کم بود، امیدوارم مفید بوده باشه :40:

Hessam_7800gtx
03-06-2009, 16:58
[quote=Hessam_7800gtx;3833931]

بله دیدمش. در ضمن من نگفتم که Giant و SiToOn بهترین awperها هستن. SiToOn به نظر من بهترین rifleman هستش. قدیما هم یکی بود به اسم Sydow1 که اونم کارش تو awp خیلی درست بود. از بچه هایی که پاب میان هم به نظر من هادی cod3 اسنایپ خوب میزنه. ولی بازم تاکید میکنم که به نظر من این Raider از همه بهتره تو awp.
منظور من این بود که خودش تکی 2 تا پرو رو ترکونده!!

pejmangame
03-06-2009, 17:56
سلام

من زمانی که یکی میشینه نمیتونم بزنمش باید چی کار کنم؟؟

چی میشه که یکی پرو میشه؟؟

سالهای زیاد و تجربه؟

میشه مثلا یکی با یه سال بازی کردن یه ادمه 8 ساله رو یزنه؟

Oracle_Eldorado
03-06-2009, 18:23
سلام

سالهای زیاد و تجربه؟

دوست عزیز شما با تجربه ، بازی کردن با افراد حرفه ای ، کلیپ های مسابقات حرفه ای میتونی سطح بازیتو بالا ببری .
به مدت زمان بازی ربطی نداره .
من یکی از دوستام رو تو دوران هنرستان با این بازی آشنا کردم ، تو 4 ، 5 ماه رو دست منم بلند شد !!! با اینکه منم 5 ، 6 ساله بازی میکنم .
بازم میگم بستگی به خود طرف و میزان پشت کارش داره .:46:

Hammer
04-06-2009, 11:09
سلام

سالهای زیاد و تجربه؟

به نظر من فقط تمرین و تجربه لازم داری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keynet
04-06-2009, 17:12
سلام
من پي سي و لپتاپ م رو با کابل شبکه کردم.
پي سي ويندوز xp sp2 و لپتاپم ويستا داره .مي خواستم بدونم مه چه جوري Counter Strike - Condition Zero تحت شبکه بازي کنم.

morteza.m2n
04-06-2009, 19:33
من گفتم پلیرهای معروف دنیا (مثل Walle و Spawn و f0rest و DSN و Robban و خیلی های دیگه). نکنه تو اینایی که گفتی رو جزو پلیرهای معروف دنیا میدونی؟! در ضمن پلیرهای pro آنلاین (نه اینایی که تو گفتی + خودم) مثل سیاوش SitoOn و علی Zet و محسن Raider و Talon و rebe1 و مصطفی Salta و مهدی Giant و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم، با همین حدود سنسی که من گفتم یا حتی کمتر بازی میکنن. (شرط میبندم هیچ کدوم از اینایی که گفتم رو تا حالا حتی اسمشونو نشنیده بودی. میدونی چرا؟ چون اینا هیچ وقت پابلیک نمیان) به نظر من بهترین پلیر آنلاین همین SiToOn هستش. و تو awperها هم به نظرم این Raider بهترین هستش.

خب این پلیرهایی که گفتم رو همه میشناسن بازیشون حر فه ایی همشون pro ان

از اینایی که اسم بردی ففقط sitoOm و Zet آشناست برام

من 2 ماهه که C.s نمیزنم

فکر کردی پرو به کی میگن پس! اصلا اینایی که گفتی کجا بازی میکنن نکنه پلیرهای Steam هستن!

شما نیکت چیه ؟

morteza.m2n
04-06-2009, 19:40
البته الان از نظر سطح بازی، MG خیلی بهتر از GZ هستش (قبلا برعکس بود) البته این حرف درست نیست که تمام کسایی که میان پاب بازیشون خوب نیست. کسایی مثل ممد Naikon و رضا Taz و عطا Kakero Uga و هادی Cod3 و Infernal و علی Shooter(البته نمیدونم هنوزم میاد یا نه) و ... هستن که خیلی خوب بازی میکنن.

درسته الان Mg خیلی بهتر از Gz شده که قبلا برعکس بود

در ضمن اینایی که گفتی همشون Waller های حرفه این من با دوتاشون قبلا صمیمی بودم wall Sxe 7.7 رو خودم بهشون دادم:27:

البته بدون وال هم بازیشون خوبه ولی مثل همیشه نیست!

شاتینگ تورج (infernal) حرف نداره طرف آخر شاتینگ!

pejmangame
04-06-2009, 21:19
--- 7.8 هم هک شده؟

mahdi_mbi
04-06-2009, 21:27
درسته الان Mg خیلی بهتر از Gz شده که قبلا برعکس بود

در ضمن اینایی که گفتی همشون Waller های حرفه این من با دوتاشون قبلا صمیمی بودم wall Sxe 7.7 رو خودم بهشون دادم:27:

البته بدون وال هم بازیشون خوبه ولی مثل همیشه نیست!

شاتینگ تورج (infernal) حرف نداره طرف آخر شاتینگ!

فک کنم این که گفتی اینا والرن رو جدی نگفتی:27: یعنی امیدوارم جدی نگفته باشی. این دو نایی که تو باهاشون صمیمی بودی، کیا هستن؟

pejmangame
04-06-2009, 21:27
با هاماچی میشه کانتر بازی کرد؟

اگه میشه توضیح بدین ممنون

mahdi_mbi
04-06-2009, 21:32
خب این پلیرهایی که گفتم رو همه میشناسن بازیشون حر فه ایی همشون pro ان

از اینایی که اسم بردی ففقط sitoOm و Zet آشناست برام

من 2 ماهه که C.s نمیزنم

فکر کردی پرو به کی میگن پس! اصلا اینایی که گفتی کجا بازی میکنن نکنه پلیرهای Steam هستن!

شما نیکت چیه ؟

خود من هم گفتم که ممکنه حتی اسم اینایی که گفتم رو تا حالا نشنیده باشی. دلیلش رو هم گفتم. اونایی که تو گفتی هم بازیشون بدک نیست ولی پرو نیستن(غیر از Shooter، البته اگه همون کسی که مد نظر منه رو میگی. H.Shooter رو من میگم. البته الان مدت زیادیه که ندیدمش) نیک من هم Tikho هستش. البته یه مدته که خیلی کم بازی می کنم. شما هم خودتو معرفی کن.

mahdi_mbi
04-06-2009, 21:34
با هاماچی میشه کانتر بازی کرد؟

اگه میشه توضیح بدین ممنون

آره میشه. من خودم بازی کردم. توضیحش هم تو پستای قبلی من هست.

pejmangame
04-06-2009, 23:50
SHSARMANDE FONT FARSI WINDOSAM KHARAB SHOD

AGHA MEHDI TO KODOM P[OST?

NICK NAME SHOMA TO COUMTER CHIYE VA KODOM SERVERHA MIYAY?

mahdi_mbi
05-06-2009, 01:12
SHSARMANDE FONT FARSI WINDOSAM KHARAB SHOD

AGHA MEHDI TO KODOM P[OST?

NICK NAME SHOMA TO COUMTER CHIYE VA KODOM SERVERHA MIYAY?

نمیدونم نو کدوم پست. شرمنده اصلا یادم نیست چی کار میکردیم و تنظیماتش چیجوری بود :41:
من نیکم Tikho و تو مستر بازی می کنم. البته کم.

khelane
05-06-2009, 10:17
دوستان انگار کلا کانتر مشکل داره !
من الآن روی ویندوز 7 نسخه ی RC1 هم تست زدم ، اولا همونطوری بود ، دوما وقتی بیشتر از 10 ثانیه تو منوی بازی میموندی همون ارور Don't Send رو میداد .
حالا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست .......

سلام دوست عزیز من دوستم توی کنترل یوزرهای ویندوز سون اونو به هایج میبرد یعنی روشن میگذاشت دیگه هیچ بازی خوب اجرا نمیشد ولی اونو خاموش میکرد بازی راحت انجام میشد من تستش نکردم ولی اون اینجوری گفته بود شاید مشکلتون حل شه اگه حل نشد نسخه portable رو دانلود کن حجمش 150 مگ هست

generalpir
05-06-2009, 12:08
دوستان اگه WALLER هستید و میخواین دونبال همه جور هک برای کانتر بگردید و پس از UP شدن SXE همش از کار میفته نیازی نیست بگردید برین توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هر وقت SXE UP بشه این هم وال هک و AIMBOT هاش رو آپ میکنه تا با جدید ترین SXE بخوره اگه سایت دیگری میشناسین بجز
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگین تا بهره ببریم ممنون

1سوال
چجوری میشه که بعضی بازی کن ها وقتی دارن کانتر بازی میکنن هرچی که تری میزنن میخره همون وسط نشونشون اما وقتی من تیر میزنم تیرا پراکنده میشه جایه دیگه هم ایو گفتم اما به من گفتن که باید در زمانی که تیر میندازی با زدن 5 کلید 5 تیر بندازی اما بازی کنان دیگه همیتوری VEL میدن و همه ی تیرا وسط خال میهوره یعنی با 1کلید 30تا تیر رو خالی میکنن اما وسط نشونه ممنون اگه رهنمایی کنین چجوری من میتونم این کار رو بکنم

بچه ها کسی از این WALL مربعی ها برا SXE 7.8 نداره اینی که من دارم به درد آشقالی میخوره دشمن داره میاد نشون نمیده وقتی که میاد جلوت بعد نشون میده اگه اینتوریه چرا با وال بازی کنیم اگه aimBOT هم برا SXE 7.8 دارین بزارین با آموزش چون من تا حالا 100 aIM برا SXE 7.8 گرفتم اما یاد ندارم راش بندام .
باتشکر از همه ی دوستان کانتر باز عزیز

namx
05-06-2009, 14:16
واقعا متاسفم برا چی وال بزنیم ؟؟ لطفا دیگه از این چیزا اینجا معرفی نکن شما ها هستید سطح بازی رو میارید پایین

بچه ها یه سرور جدید اومده اسمش :

persian cs

217.218.60.98:27016
217.218.60.98:27015

سرور خوبیه لگش هم کمه یعنی مثل گیم زونه هم pub داره هم match

generalpir
05-06-2009, 14:56
دوست عزیز در صورتی بازی خوبه که هیچ کس وال و ... نداشته باشه اما وقتی همه دارن ما با دفاع از حق خودمون هم که شده وال میزنیمتا والر ها ادب بشن

pejmangame
05-06-2009, 15:54
noob نباشید :دی وال چیه دیگه:دی

Hessam_7800gtx
05-06-2009, 17:58
چجوری میشه که بعضی بازی کن ها وقتی دارن کانتر بازی میکنن هرچی که تری میزنن میخره همون وسط نشونشون اما وقتی من تیر میزنم تیرا پراکنده میشه جایه دیگه هم ایو گفتم اما به من گفتن که باید در زمانی که تیر میندازی با زدن 5 کلید 5 تیر بندازی اما بازی کنان دیگه همیتوری VEL میدن و همه ی تیرا وسط خال میهوره یعنی با 1کلید 30تا تیر رو خالی میکنن اما وسط نشونه ممنون اگه رهنمایی کنین چجوری من میتونم این کار رو بکنم
شما یه cfg خوب از یکی بگیر همونجوری میشه!! اگه بخوای ماله خودمو برات آپ میکنم.

khelane
05-06-2009, 18:54
سلام دوستان اقا مهدی یه سایت گذاشته بود که ویده کلیپهای بازیکنان معروف رو میگذاشت برای دیدن کار اونها ایا این سایت رو بازم معرفی مینکد چون الان گمش کردم

khelane
05-06-2009, 18:56
وال مال انسانهای که اصلا" بازی کردن رو بلد نیستند و رسم مردونگی رو بلد نیستند

mahdi_mbi
05-06-2009, 19:45
سلام دوستان اقا مهدی یه سایت گذاشته بود که ویده کلیپهای بازیکنان معروف رو میگذاشت برای دیدن کار اونها ایا این سایت رو بازم معرفی مینکد چون الان گمش کردم

اگه منظورت اون سایتیه که دموی تیم ها رو میذاره، این بود:

mahdi_mbi
05-06-2009, 19:53
دوست عزیز در صورتی بازی خوبه که هیچ کس وال و ... نداشته باشه اما وقتی همه دارن ما با دفاع از حق خودمون هم که شده وال میزنیمتا والر ها ادب بشن

شرمنده ها، ولی من با این حرفت کاملا مخالفم :19: حداقل فقط خودت استفاده کن و در معرض استفاده عموم قرار نده. اینم بدون که با چیت، بازیت بهتر که نمیشه هیچ، روز به روز بدتر هم میشه. یه نصیحت دوستانه بود:46:

pejmangame
05-06-2009, 19:57
اقا مهدی این cfg چیه؟ config?

چجوری هست رو بازی تاثیر داره؟

Oracle_Eldorado
05-06-2009, 20:40
شرمنده ها، ولی من با این حرفت کاملا مخالفم :19: حداقل فقط خودت استفاده کن و در معرض استفاده عموم قرار نده. اینم بدون که با چیت، بازیت بهتر که نمیشه هیچ، روز به روز بدتر هم میشه. یه نصیحت دوستانه بود:46:

کاملا تایید میشه .
خدا لعنت کنه کسیو که این Wall رو اختراع کرد .

اقا مهدی این cfg چیه؟ config?

چجوری هست رو بازی تاثیر داره؟

با اجازه مهدی خان :

Cfg همون Configure ، یعنی تنظیماتی که شما واسه خودت گذاشتی .
وقتی شما Cfg یه بازیکن حرفه ای رو گیر بیاری ، بعد از یه مدت بازی کردن میتونی مثل اون بازی کنی .
یواش یواش سطح بازیت میره بالا .:46:

generalpir
05-06-2009, 21:27
آقامن cfg نمیشناسم اگه میتونی کاری بکن که تیر هام همه وسط نشونه بخورن بگو چکار کنم تا تیر های من همه وسط نشونه بخورن اگه این cfg کار میکنه خوب چرا معتلی بزارش دیگه دوست من

generalpir
05-06-2009, 21:39
خوب در باره ی وال باید بگم من آدتم اینه که بدون وال تو بازی نیام حالا شما هرچی میخواین اسمشو بزارین از noob گرفته تا ... خودتون میدونین حالا از بحث وال مال بگذریم هستید 1روز قرار بزاریم تو 1سرور بریم حال همه رو بگیریم و بازی رو تو مشتمون بگردونیم اگه هستین فقط تو بازی اول اسمتون بنویسید p30world_esmike doost darin ro bezarin مثل ادمین ها که اول اسمشون مینویسند admin_esmesh فقط اولش بنویسید p30world_esmike doost darin ro bezarin جون من بیاین میخوایم حال کنیم یک قرار جامع بزارین تا همه با هم بریم حالا کنیم موندم بریم CT یا Teror کدوم خوبه به نظرتون ؟؟؟؟؟؟
:5::5::5:منتظر جوابم:5::5::5:
میاین؟؟؟؟؟؟؟

mahdi_mbi
06-06-2009, 01:53
اینم از cfg که بچه ها خواسته بودن. مال چند تا از پلیرهای تاپ رو گذاشتم. من خودم از مال walle استفاده می کنم.

موفق باشید:10:

generalpir
06-06-2009, 08:31
اینم از cfg که بچه ها خواسته بودن. مال چند تا از پلیرهای تاپ رو گذاشتم. من خودم از مال walle استفاده می کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:10:

دوست عزیز از این ممنونم دانلودش کردم اما یاد ندارم چکارش کنم لطفا بگو فایل هاشو کجا بریزم تا کار کنه tanks
بعد در مورد کانتر گروهی کسی نمیاد از بچه ها ؟؟؟؟؟؟:41:

mahdi_mbi
06-06-2009, 12:26
دوست عزیز از این ممنونم دانلودش کردم اما یاد ندارم چکارش کنم لطفا بگو فایل هاشو کجا بریزم تا کار کنه tanks
بعد در مورد کانتر گروهی کسی نمیاد از بچه ها ؟؟؟؟؟؟:41:

بعد از این که اون فایل رو از حالت فشرده خارج کردی، فایل های موجود در یکی از پوشه ها (هر کدوم رو که دوست داری، مثلا فایل های موجود در پوشه Neo) رو در آدرس زیر کپی کن(باید با پیغام overwrite مواجه بشی و yes بزنی):

generalpir
06-06-2009, 13:21
دوست عزیز کار کرد اما اون کاری که رو که من میخوام نکرد:41:
من می خوام وقتی که با تفنگ ول میدم و میزنم تیرا پراکنده نشن ( مثل بعضی بازی کن ها ) اما این طوری نشده هنوز یک CFG دیگه بدید لطفا

morteza.m2n
06-06-2009, 15:23
فک کنم این که گفتی اینا والرن رو جدی نگفتی:27: یعنی امیدوارم جدی نگفته باشی. این دو نایی که تو باهاشون صمیمی بودی، کیا هستن؟

کاملا جدی گفتم :21:

حالا بماند

خود من هم گفتم که ممکنه حتی اسم اینایی که گفتم رو تا حالا نشنیده باشی. دلیلش رو هم گفتم. اونایی که تو گفتی هم بازیشون بدک نیست ولی پرو نیستن(غیر از Shooter، البته اگه همون کسی که مد نظر منه رو میگی. H.Shooter رو من میگم. البته الان مدت زیادیه که ندیدمش) نیک من هم Tikho هستش. البته یه مدته که خیلی کم بازی می کنم. شما هم خودتو معرفی کن.

آره دیدمت تو مستر منم حدودا 2 ماهو نمیه که C.s نمیزنم.

دوستان لطفا nicke هاتون رو بنویسین شاید همدیگرم شناختیم

من Enormous_P0wer*Full هستم

البته حدود دو هفتست که بازی نکردم:20:

generalpir
06-06-2009, 16:48
بابا گسی نیست که به من یک cfg بده تا تیر هام همه وسط خال بخورن:19:

khelane
06-06-2009, 17:48
اگه منظورت اون سایتیه که دموی تیم ها رو میذاره، این بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی:10:
ممنون واسه همه زحماتت
CFG ها رو دانلود کردم مال NEO عین مال خودم بود فقط سنس ماوس او 4.2 بود مال من 3 همین

namx
06-06-2009, 18:25
بیا این ماله spawn یکی از بهترین بازیکنای جهان

اینم ماله walle که فک کنم خیلی از cfg استفاده میکنن

و cfg هرکسی رو خواستید بگید بذارم

pejmangame
06-06-2009, 18:52
تیر برای اولین بار به نقطه مورد نظر میخوره! خب تیر دوم لگد میندازه دیگه البته اگه بخوای اسپری کنی ولی تق تقی بزنی تیر میخوره همون جایه قبلی نشانه موس رو هم auto size بزار .

~~hasan~~
06-06-2009, 19:08
دوستان عزیز من نمیدونم چرا فایل ها eror میدن :) اگه کسی میدونه بهم بگه لطفا

khelane
07-06-2009, 10:27
من توی یه سایت خارجی بودم یه کانتر باز اینهارو پیشنهاد کرد
همیشه به جای که تیر میخوره نگاره کنید نه به نشانه
وقتی تیراندازی میکنید خونسرد باشد یعنی احساسی نشید و به اب و اتیش نزنید چون عاقبتش....
وقتی درحال تیراندازی هستید تیرهارو 3 تا یه 4 تا بزنید
همیشه خودتون رو در یه جا مخفی نکنید چون در راند های بعدی گوش مالیتون میدند
وقتی مخواید نشانه گیری کنید یه جا نیستید همیشه در حال حرکت باشد اینجوری میتونید تمرکز حریف رو مختل کنید با کمی تمرین میتونید یاد بگیرید
در خرید نارنجک ها هم اول he grangde بعد فلش بنگ رو بخرید که خوب ترینشونه

اینها نظر یه فردی بود که توی سایتی کذاشته بود ماهم خالی از لطف ندیدم گفتیم برای شما هم بزاریم

Oracle_Eldorado
07-06-2009, 10:55
یعنی احساسی نشید و به اب و اتیش نزنید

این واسه وقتی خوبه ییهو یه نفر از پرید جلوی شما !

وقتی درحال تیراندازی هستید تیرهارو 3 تا یه 4 تا بزنید

برای فواصل دور تک تیر بیشتر توصیه میشه

در خرید نارنجک ها هم اول he grangde بعد فلش بنگ رو بخرید که خوب ترینشونه

نارنجک بیشتر برای بازی هایی که تعداد بازیکن ها زیاده و شلوغه خوبه .
مثلا یه جا 4 نفر هستن یدونه HE میندازی وسطشون یه Damage جمعی میدی .

khelane
07-06-2009, 17:04
دوست عزیز فرموده تون گران قدر

Hessam_7800gtx
07-06-2009, 21:20
نارنجک بیشتر برای بازی هایی که تعداد بازیکن ها زیاده و شلوغه خوبه .
مثلا یه جا 4 نفر هستن یدونه HE میندازی وسطشون یه Damage جمعی میدی . درسته ولی خیلی موارد پیش میاد که ییباره حریف مثل چی دمیج میخوره و اقدام برای فرار میکنه و از تیر رس خارج میشه که در این موارد هم میشه از نارجک استفاده کرد

generalpir
08-06-2009, 08:41
من میخوام گرافیک بازی رو از saftware به OPENgEL تغیر بدم اما عوض نمیشه تا دیروز میشد اما امروز نمیدونم چش شده کمک کنین تا میام گرافیکش رو تغییر بدم این ارور رو میده VIDEO MODE CHANGE FAILUR بعد میگه YES یا CANCEL اگه YES بزنم بر میگرده به حالت اول اگه CANCEL رو بزنم قت میشه چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
شما دوستان چجوری ار صفه دسکتاپ عکس میگیرین از نرم افزار حاصی استفاده میکنین ؟؟؟؟؟اگه به من هم بدید ممنون میشم یا روشش رو آموزش بدید

khelane
08-06-2009, 09:16
دوست عزیز وقتی شما یه نارنجک he میخری دیگه نمیتو نی بکنی 2 تاش برای همین یه فلش بنگ بخر اگه خواست فرار کنه از حرف شما پیدا شاید اول کارتون باشه مثل من که نمیتونید خوب هدف گیری کنید و زود از دستمون میپره نارنجک فلش بنگ رو بنداز به طرفش بعداز منفجر شدن طرف گیج میشه اگه نتونه با پشتش به این فلش بنگ بشه بعد سریع" اقدام کن
(این نظر شخصی من بود از دوستانم تقاضا دارم اگه میتونن راهای دیگه رو پیشنهاد کنن)
برای دوستمون که در صفحات قبل گفتن که خودمون رو معرفی کنیم توی کانتر چرا یه کلن تشکیل ندیم چند تای با هم یه تیم تشکیل بدیم و تمرین کنیم کی میاد
من هستم

Proeex
08-06-2009, 14:34
نکاتی که خود من یاد گرفتم رو میگم: بعضی هاش مثل سومی خیلی کوچیکه و ریزه ولی مهمه :20:

1. همیشه یه جا خف نگیرید، مچتون رو میگیرن، فکر کنم یکی اشاره کرده بود :13:
2. الکی و بی جهت راش ندید، مخصوصا موقعی که سی تی هستید، خف کنید یه گوشه و سرتون به کار خودتون باشه
3. الکی و تو هر موقعیتی خشاب عوض نکنید، بار ها سر همین موضوع هد شات شدم، تا بیای عوض کنی یا حتی کلت دستت بگیری هد شات شدی رفته
4. حوصله داشته باشید، همین جوری نپرید وسط دشمن، یه کم با سیاست بازی کنید. اگه با هم گروهی تون بازی میکنید سعی کنید با هم حرکت کنید
5. به اسلحه هایی که بلد نیستید دست نزنید، چون پولتون رو هدر دادید، سعی کنید اول روش کارش رو یاد بگیرید و روی بات ها تست کنید بعدش ازش استفاده کنید.
6. به هم تیمی هاتون نچسبین، چون با دو سه تا گریند همتون با هم به ملکوت اعلی میرید، فاصله تون رو با نفر جلویی و پشتی تنظیم کنید.
7. از هر اسلحه ای توی جای خودش استفاده کنید، برای فواصل نزدیک از کلت و فواصل دور از سری های چهارم کمک بگیرید.
8. به طرف سر شلیک کنید، تر جیها دستتون رو کلیک چپ نذارید و چشتون رو ببنیدید. حداکثر سه تا و چهار تا تیر بزنید، موقع تیر زدن حرکت کنید و خودمونی بگم وول بخورید.
9. کار با سه تا اسلحه رو یاد بگیرید، کلاش یا ام فور، awp، یه کلت که باهاش راحت هسنتید، که میتونه یا گلاک باشه، یا دیزرت یا کلت سی تی ها ( اسمش چی بود؟ ) کار با این سه تا خیلی مهمه.
10. اگه پول دارید جلیقه، گریند، فلش و اسموک رو حتما بخرید، دیفیوز کیت هم فراموش نشه.
11. وقتی میخواید پلن یا دیفیوز کنید، اول یه نگاه به دور و برتون بکنید، دوم به نگاه با تعداد بازیکنا که چند تا از دشمن مونده. دومی معمولا واسه دیفیوز به کار میره، اول همه رو بکشید بعد دیفیوز کنید، یا اطمینان کنید یار دشمن اون طرفا خف نگرفته، یه نووب کامله و داره تو مپ واسه خودش چرخ میزنه. بعدش عملیات دیفیوز رو شروع کنید.
12. هرزگاهی حواستون به پشت سرتون باشه، بک زن این روزا زیاد شده. برای بردن ابروی شما هم که شده از پشت میان که نایف کنن، با یه نگاه به عقب و یه تیر میتونین هم ابروی طرف رو ببرید، هم از ابروی خودتون دفاع کنید. ( کانتر، یک بازی کاملا حیثیتی ) :27:
13. سنسیویتی یا حساسیت موس رو زیاد نکنید، والله سرگیجه میگیرید. بیشتر از 3 توصیه نمیشه، من خودم 2.7 بازی میکنم.
14. از کلید چرخان وسط موس استفاده ای بهینه تز از تعویض سلاح بکنید. حرکت به سمت بالا رو واسه پرش و حرکت به سمت پایین رو واسه داک در نظر بگیرید.
15. به توصیه مهم: به خودی ها رحم کنید، خودی فلش نکنید، از این پیام های صوتی go go go استفاده نکنید ( به قول بچه ها به هم فحش خارجی ندید ) موقع بازی اسپیکر رو روشن کنید :18: به صدای پا ها گوش بدید.

موفق باشید دوستان عزیز

Rastin.
08-06-2009, 16:04
با تشکر از دوستمون..
روش شوتینگ تا حدودی اختصاصیه بعضیا تک تک میزنن یا سه تایی و یه عده حرفه ای ول میدن!!(البته بسته موقعیت هم فرق داره)
بعد از یکم بازی دستتون میاد اما مهمترین مسئله حفظ آرامش و دقته..که تازه کارا با دیدن حریف استرسی میشن و در و دیوارو به رگبار میبندن!

mahdi_mbi
09-06-2009, 01:16
من میخوام گرافیک بازی رو از saftware به OPENgEL تغیر بدم اما عوض نمیشه تا دیروز میشد اما امروز نمیدونم چش شده کمک کنین تا میام گرافیکش رو تغییر بدم این ارور رو میده VIDEO MODE CHANGE FAILUR بعد میگه YES یا CANCEL اگه YES بزنم بر میگرده به حالت اول اگه CANCEL رو بزنم قت میشه چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
شما دوستان چجوری ار صفه دسکتاپ عکس میگیرین از نرم افزار حاصی استفاده میکنین ؟؟؟؟؟اگه به من هم بدید ممنون میشم یا روشش رو آموزش بدید

در مورد سوال اولت، اگه درایور کارت گرافیکت رو نصب نکردی( نه اونی که خود ویندوز نصب میکنه)، حتما نصبش کن.

برای عکس گرقتن، دکمه Print Screen رو از روی کیبورد بزن. بعد برو تو نرم افزار Paint (همون نقاشی ویندوز:31:) و از منوی Edit گزینه Paste رو انتخاب کن. بعد اون فایل رو Save کن. به همین راحتی:20:

khelane
09-06-2009, 09:40
سلام دوستان من عصر ها ساعت 6 یا 6.30 توی سرور افتاب یا گیم زون هستم با همین نام کاربری نامهای خودتون رو بگید که در اونجا کسب فیض کنیم دیروز وقتی بازی میکردم یهو اقا مهدی با نام tihko رو دیدم بازیشون خیلی خوب بود دمت گرم اقا مهدی وقتی منو میکشتن مزاشتم رو شما و دوربین frist ببینم شوتینگ شما چطوره خیلی خوب بود

Hammer
09-06-2009, 09:46
دوستان عزیز من نمیدونم چرا فایل ها eror میدن :) اگه کسی میدونه بهم بگه لطفا

منظورت چیه ؟ کدوم فایلها error می ده ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafait
09-06-2009, 12:33
دوستان عزیز در کانتر استرایک 1.6 چه رزولوشنی بهتر است؟!

تصویر را در حالت D3D بگذاریم بهتر است یا اینکه OpenGL !

Proeex
09-06-2009, 14:35
سلام دوستان من عصر ها ساعت 6 یا 6.30 توی سرور افتاب یا گیم زون هستم با همین نام کاربری نامهای خودتون رو بگید که در اونجا کسب فیض کنیم دیروز وقتی بازی میکردم یهو اقا مهدی با نام tihko رو دیدم بازیشون خیلی خوب بود دمت گرم اقا مهدی وقتی منو میکشتن مزاشتم رو شما و دوربین frist ببینم شوتینگ شما چطوره خیلی خوب بود

من هم یا مستر گیم هستم یا گیم زون، ولی این روزا چون sXe با سون مشکل داره نمیتونم بازی کنم :19:

اسمم هم معلوم نیست، بستگی به حس و حال داره، ولی معمولا با اسم

بازی میکنم، تو کد گذاشتم تا ترتیبش به هم نخوره :20:

khelane
09-06-2009, 16:23
من حدود 1 ساعت دیگه میرم کانتر حال میکنم با نیک نام khelane

mahdi_mbi
09-06-2009, 17:23
دوستان عزیز در کانتر استرایک 1.6 چه رزولوشنی بهتر است؟!

تصویر را در حالت D3D بگذاریم بهتر است یا اینکه OpenGL !

من با رزولشن 480*640 بازی می کنم. به شما هم همین رو پیشنهاد می کنم. Render رو هم در حالت OpenGL قرار بده.

mahdi_mbi
09-06-2009, 17:24

شما لطف داری برادر:10:

khelane
09-06-2009, 18:12
بازم سلام
یه سوال داشتم
این مدل که ما ایرانی ها کانتر بازی میکنیم چجوریه امش چیه مثلآ..... کدومشونه در اخر هم چندتا سرور خارجی رو معرفی کیند لطفا"مه بدونه دردسر وارد بشم با سپاس
amin mod or amx mod

mostafait
09-06-2009, 21:17
من با رزولشن 480*640 بازی می کنم. به شما هم همین رو پیشنهاد می کنم. Render رو هم در حالت OpenGL قرار بده.
میشه مزایای این رزولوشن را هم بگویید!

mahdi_mbi
09-06-2009, 22:13
میشه مزایای این رزولوشن را هم بگویید!

مزیتش اینه که همه چی رو بزرگ تر میبینی (از جمله کله :31: که خیلی مهمه) و در ضمن fps هم بالا میره.

mostafait
10-06-2009, 22:00
دوست عزیز این fps چیه؟!

اگه میشه توضیح بدید! (چگونه می توان میزان fps را مشاهده کرد؟!

Masoud King
10-06-2009, 23:14
دوست عزیز این fps چیه؟!

مخفف frames per second هستش! که میزان سنجش سرعت نمایش هر فریم ( صحنه) از فیلم در واحد زمان هستش!
در بعضی بازیها نرم افزاری تعبیه شده که میشه این میزان رو در اون بازی فهمید ولی در کانتر این چیزی وجود نداره!
اگه سرعت نمایش تصاویر هنگام بازی خوب باشه یعنی آزار دهند نباشه حتما سرعت نمایش فریم ها زیاد هستش!

Oracle_Eldorado
10-06-2009, 23:17
مخفف frames per second هستش! که میزان سنجش سرعت نمایش هر فریم ( صحنه) از فیلم در واحد زمان هستش!
در بعضی بازیها نرم افزاری تعبیه شده که میشه این میزان رو در اون بازی فهمید ولی در کانتر این چیزی وجود نداره!
اگه سرعت نمایش تصاویر هنگام بازی خوب باشه یعنی آزار دهند نباشه حتما سرعت نمایش فریم ها زیاد هستش!

همیشه اون معنی رو نمیده .
First Person Shooter هم هست .

Masoud King
10-06-2009, 23:53
همیشه اون معنی رو نمیده .
First Person Shooter هم هست .
آره اون معنی رو هم میده ولی سروش جان سه پست قبل رو بخون, موضوع سر همین فریم هستش!

Pami
11-06-2009, 00:05
من Counter Source بازي ميكنم براي من گوشه سمت چپ پايين ميزنه FPS رو همينطور Ping رو ...
يه سوال داشتم ، چطور ميشه اسم افراد رو تو بازي محو كرد تا نشون داده نشه ، نميدونم منظورم رو ميفهميد ... منظورم اينه كه Cursor كه ميره روي بازيكن اسمش رو نشون نده كه Terrorist هست يا CT ...
دستور مخصوصي داره ؟؟؟

mostafait
11-06-2009, 11:45
دوستان عزیز کدهای چیت کانتراسرایک را از کجا می توانم پیدا کنم!

کدهایی که کارایی داشته باشن! آخه از اینترنت یکسری کد گرفتم که از 20تا 5 تاش شاید کار کنه!

اگه امکانش هست کدهای کانتر + کارشونو در اینجا قرار دهید!

teamdownload
11-06-2009, 16:04
با سلام به همه ای دوستان عزیز
من عضو جدید این تایپک هستم

من یه سوال داشتم درمورد کانتر
یه ورژن از کانتر اومده که توی بازی اگه به حریفت بزنی به جای اینکه بمیره شبیه به یه پرنده میشه
من توی چندتا گیم نت بوشهر بازی کردم اما الا تهرانم چند جا رفتم میگن چنین چیزی ندیدیم
این بازی خیلی خنده دار هستش وقتی به حریفت میزنی بیشتر شبیه مرغ میشه بچه های اونجا بهش میگفتن کانتر مرغی
اگه کسی میدونه فایل دانلودش یا خریدش از کجاست ممنون میشم راهنمایم کنید
در ضمن من درمورد کانتر هر چه بخواهین دارم یا هر مشکلی داشته باشین من در خدمتم

Ali_vdo
11-06-2009, 16:26
سوال :
طبق اون چیزی که دوستمون گفتن من دیدم که بعضی ها حتی تو کانتر 1.6 براشون ping و fps رو مینوسه پایین صفحه . میخواستم ببینم چه جوری . مثل این :
چون با وضعیت اینترنت ایران خیلی بدرد میخوره
----
تو پست یا تاپیکی نکاتی برای موفقیت تو کانتر ننوشته که لینکش کنید ؟ یا حرفه ای های تاپیک نظری ندارن ؟
چون من خیلی آماتورم به زور میتونم بکشماف رادو

mahdi_mbi
11-06-2009, 16:28
دوست عزیز این fps چیه؟!

fps مخفف Frames Per Second هستش که بیان گر تعداد فریم های نمایش داده شده در واحد زمان(یک ثانیه) هستش. برای نمایش fps هم تو کنسول کد زیر رو بزن:

حد اکثر fps رو هم میتونی با استفاده از کد زیر تنظیم کنی:

بالاتر از 101 نمیتونی بذاری.

mahdi_mbi
11-06-2009, 16:30
سوال :
طبق اون چیزی که دوستمون گفتن من دیدم که بعضی ها حتی تو کانتر 1.6 براشون ping و fps رو مینوسه پایین صفحه . میخواستم ببینم چه جوری . مثل این :
----
تو پست یا تاپیکی نکاتی برای موفقیت تو کانتر ننوشته که لینکش کنید ؟ یا حرفه ای های تاپیک نظری ندارن ؟

برای نمایش این اطلاعات کد زیر رو تو کنسول بزنید:

البته میتونید مقدار اون رو از 0 تا 3 تنظیم کنید. مقادیر مختلف رو امتحان کنید و تفاوتش رو ببینید.

Oracle_Eldorado
11-06-2009, 17:47
با سلام .
ببخشید دوستان من یادمه اون قدیما که بازی میکردیم ، یه مپ بود خیلی باهال بود
اون مپ طوری بود پایینش 2 طرف داشت
یکیش مال CT و اون یکی هم ترور
بعد بین این 2 قسمت یه جایی بود که توش آب بود .
بعد واسه هر 2 طرف یه پله بلند بود که وقتی میرفتی بالا یه ردیف Sniper توی خونه ی کوچیک گذاشته بودن
حالا خواستم ببینم کسی اسم این مپ رو میدونه ؟ میتونه واسه دانلود بزاره ؟
ممنون میشم . :11:

mostafait
11-06-2009, 22:50
دوستان عزیز کدهای چیت کانتراسرایک را از کجا می توانم پیدا کنم!

کدهایی که کارایی داشته باشن! آخه از اینترنت یکسری کد گرفتم که از 20تا 5 تاش شاید کار کنه!

اگه امکانش هست کدهای کانتر + کارشونو در اینجا قرار دهید!

generalpir
12-06-2009, 01:20
سلام دوستان
کسی نرم افزار هاماچی رو نداره اگه داره لینک دانلودش رو بزاره فقط کامل باشه من چند وقت پیش یک هاماچی دانلود کردم اون برا 30 روز بیشتر اعتبار نداشت و بعد از 30 روز دیگه کار نمی کرد لطفا 1 لینک بزارین تا کامل باشه و برای تمام مدت کار کنه
ممنون از همه دوستان

generalpir
12-06-2009, 01:25
دوستان کسی wall برا sxe 7.8 از اون مربعی ها نداره اگه داره بزاره:31:

farjam01
12-06-2009, 13:21
سلام ، یه سوال از بکس اینجا داشتم . من یادمه که 2 سال پیش که بازی میکردم (کانتر) یه کد بود برای کیک کردن.
منظورم این نیست : kick
یه کدی بود که اسم کسانی رو که در حال بازی بودن لیست میکرد تو کنسول و با استفاده از اون میتونستی کیک کنی.

farjam01
12-06-2009, 13:30
سوال :
----

teamdownload
12-06-2009, 15:30
با سلام .
ببخشید دوستان من یادمه اون قدیما که بازی میکردیم ، یه مپ بود خیلی باهال بود
اون مپ طوری بود پایینش 2 طرف داشت
یکیش مال CT و اون یکی هم ترور
بعد بین این 2 قسمت یه جایی بود که توش آب بود .
بعد واسه هر 2 طرف یه پله بلند بود که وقتی میرفتی بالا یه ردیف Sniper توی خونه ی کوچیک گذاشته بودن
حالا خواستم ببینم کسی اسم این مپ رو میدونه ؟ میتونه واسه دانلود بزاره ؟
ممنون میشم . :11:

اسمش دوست عزیز aim_duztec1 هستش ای هم لینک دانلود با عکسش

Oracle_Eldorado
12-06-2009, 16:56

ایول دمت گرم . همینه .
خیلی ممنون . :11:

ehsan0172
12-06-2009, 17:15
این فایل توش کلی فایل کانفیگ داره فکر کنم به دردتون بخوره.
نحوه استفاده : فایل رو Extract کنید می بینید توش کلی فولدر هست.
تو این فولدر ها فایل هایی با پسوند cfg هست یکی از این فایل ها رو به دلخواه تو پوشه Cstrike در جایی که کانتر نصب کردید بریزید و بعد برید تو کانتر و تو کنسول بنویسید exec config.cfg
config اسم همون فایل Cfg هست که کپی کردین.

امیدوارم به دردتون بخوره
در صمن nick name من تو کانتر : HeCtor

mostafait
12-06-2009, 22:19
fps مخفف Frames Per Second هستش که بیان گر تعداد فریم های نمایش داده شده در واحد زمان(یک ثانیه) هستش. برای نمایش fps هم تو کنسول کد زیر رو بزن:

حد اکثر fps رو هم میتونی با استفاده از کد زیر تنظیم کنی:

بالاتر از 101 نمیتونی بذاری.

سلام.

دوست عزیز کد fps_max 101 رو زدم و کانتر از اونی که بود بدتر شد! تصویر گیر میکرد به صورت فضایی اصلا نمی شد بازی کنی!!!

قبل اینکه این کد رو بزنم یک کد خود کانتر نشون دارد با نام fps_modem که وقتی این کد رو زدم در کنسول می نوشت fps_max=72.0 که وقتی من کد fps_max 101 رو زدم و بعدش کد fps_modem رو زدم در کنسول می نوشت fps_max-101 !

اما تصویر گیر می کرد نه تنها تصویر وقتی که وارد منوی New Game هم می شدیم بازم گیر می کرد!

khelane
13-06-2009, 10:50
شما دیشب تو سرور مستر بودید?
نیک نیم کن هم khelane , fifa 10 هست

Proeex
15-06-2009, 09:12
بچه ها جدیدا یه مشکلی پیدا کردم رو کانتر، توی ویستا 32 بیت
هر وقت وارد بازی میشم، روز ثانیه شما اول بازی ( اون 5 ثانیه ) گیر میکنم، کسی نمیدونه موضوع چیه؟

Oracle_Eldorado
15-06-2009, 09:51
بچه ها جدیدا یه مشکلی پیدا کردم رو کانتر، توی ویستا 32 بیت
هر وقت وارد بازی میشم، روز ثانیه شما اول بازی ( اون 5 ثانیه ) گیر میکنم، کسی نمیدونه موضوع چیه؟

دوست عزیز روی آیکون بازی کلیک راست کن و Propertises رو بزن .
بعد برو تب Compatibility ، قسمت Run This Program رو تیک دار کن
بعد از اون ویندوز هایی که توی لیست هست Win XP SP2 رو انتخاب کن .
این روش توی ویندوز 7 هم جواب میده . :10:

راستی دوستان کسی آموزش بانی جامپ رو داره ؟
من خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی هرچی میپرم نمیشه !:دی

Hessam_7800gtx
17-06-2009, 16:11
ببین باید بیای توی یه سرور عملی یهت نشون بدم :دی قرار بزار بهت یاد میدم

mmf1371
17-06-2009, 18:11
ببخشید یه سوالی داششتم با چه پچی و کانتری بازی میکنید و چطوری ؟

mahdi_mbi
17-06-2009, 19:17
دوست عزیز روی آیکون بازی کلیک راست کن و Propertises رو بزن .
بعد برو تب Compatibility ، قسمت Run This Program رو تیک دار کن
بعد از اون ویندوز هایی که توی لیست هست Win XP SP2 رو انتخاب کن .
این روش توی ویندوز 7 هم جواب میده . :10:

یادمه خیلی وقت پیشا واست یه سایت گذاشته بودم. ولی الان یادم نمیاد که چی بود تا دوباره برات بذارم:41: ولی کلیت بانی رو این جا میگم:
برای شروع، به سمت جلو حرکت کن و بعد بپر(البته با اسکرول موس، میدونم که میدونی:31: واسه اونایی که نمیدونن گفتم)، به محض این که پریدی، کلید حرکت به چپ یا راست( کلید a یا d) رو نگه دار و همزمان موس رو هم در همون جهت حرکت بده. بعد درست به محض این که رسیدی به زمین، کلید جهت مخالف رو بگیر و دوباره بپر و موس رو هم در همون جهت حرکت بده.
آموزشش همین بود:18: یه 2 3 تا نکته هم بگم:
1) مهم ترین عامل، زمان بندیه:31: یعنی این که هر کارو درست به موقع انجام بدی که این هم فقط و فقط با تمرین به دست میاد.
2) موقع بانی زدن هیچ وقت دکمه جلو (w) رو نگیر. (البته در مواردی به کار میاد).
3) اصلش همینه که گفتم. وقتی اینو یاد گرفتی، دیگه بحث خلاقیت وسط میاد. یعنی تو بانی زدن میتونی هر جور که دلت میخواد حرکت کنی؛ منظورم اینه که دیگه لازم نیست یکی در میون چپ و راست کنی، مثلا میتونی دو بار به راست بانی بزنی و ... و یا میتونی رو به عقب بانی بزنی.
4) میتونی موقع بانی زدن، دکمه نشستن (ctrl) رو هم همیشه نگه داری (من خودم اینجوری میزنم) میتونی فقط بعد از این که پریدی، دکمه نشستن رو بگیری و درست قبل از این که به زمین برسی، ولش کنی.

تو Youtube هم یه سرچ کنی، کلی آموزش و جنگولک بازی های دیگه گیرت میاد.

شاید همه اینارو میدونستی. اگه میدونستی، بدون که تئوریش رو بلدی و باید بری سراغ عمل و عملی بشی:18:

امیدوارم به دردت خورده باشه. موفق باشی:10:

mahdi_mbi
17-06-2009, 19:22
ببخشید یه سوالی داششتم با چه پچی و کانتری بازی میکنید و چطوری ؟

من با کانتر 1.6 و پچ 1.23 بازی می کنم. چطوریش رو هم اگه منظورتو بیشتر توضیح بدی، میگم.

mmf1371
17-06-2009, 20:52
با چی بازی می کنید هاماچی یا برنامه ی دیگه ای ؟ اگه می شه توضیح بدید.
دمت گرم:10:

mahdi_mbi
17-06-2009, 21:34
با چی بازی می کنید هاماچی یا برنامه ی دیگه ای ؟ اگه می شه توضیح بدید.
دمت گرم:10:

ما تو سرورای آنلاین بازی می کنیم؛ یعنی برنامه خاصی استفاده نمی کنیم. آی-پی سرور رو تو قسمت Favorites داخل بازی add می کنیم و به سرور کانکت میشیم. البته با هاماچی هم میشه بازی کرد.

mmf1371
17-06-2009, 21:40
ip هایی که بازی می کنید رو بگو . دمت گرم [:

mmf1371
19-06-2009, 11:09
میشه لینک پچی که بازی می کنید رو بزارید:20:
مرسی

Oracle_Eldorado
19-06-2009, 12:04
یادمه خیلی وقت پیشا واست یه سایت گذاشته بودم. ولی الان یادم نمیاد که چی بود تا دوباره برات بذارم:41: ولی کلیت بانی رو این جا میگم:
برای شروع، به سمت جلو حرکت کن و بعد بپر(البته با اسکرول موس، میدونم که میدونی:31: واسه اونایی که نمیدونن گفتم)، به محض این که پریدی، کلید حرکت به چپ یا راست( کلید a یا d) رو نگه دار و همزمان موس رو هم در همون جهت حرکت بده. بعد درست به محض این که رسیدی به زمین، کلید جهت مخالف رو بگیر و دوباره بپر و موس رو هم در همون جهت حرکت بده.
آموزشش همین بود:18: یه 2 3 تا نکته هم بگم:
1) مهم ترین عامل، زمان بندیه:31: یعنی این که هر کارو درست به موقع انجام بدی که این هم فقط و فقط با تمرین به دست میاد.
2) موقع بانی زدن هیچ وقت دکمه جلو (w) رو نگیر. (البته در مواردی به کار میاد).
3) اصلش همینه که گفتم. وقتی اینو یاد گرفتی، دیگه بحث خلاقیت وسط میاد. یعنی تو بانی زدن میتونی هر جور که دلت میخواد حرکت کنی؛ منظورم اینه که دیگه لازم نیست یکی در میون چپ و راست کنی، مثلا میتونی دو بار به راست بانی بزنی و ... و یا میتونی رو به عقب بانی بزنی.
4) میتونی موقع بانی زدن، دکمه نشستن (ctrl) رو هم همیشه نگه داری (من خودم اینجوری میزنم) میتونی فقط بعد از این که پریدی، دکمه نشستن رو بگیری و درست قبل از این که به زمین برسی، ولش کنی.

تو Youtube هم یه سرچ کنی، کلی آموزش و جنگولک بازی های دیگه گیرت میاد.

شاید همه اینارو میدونستی. اگه میدونستی، بدون که تئوریش رو بلدی و باید بری سراغ عمل و عملی بشی:18:

امیدوارم به دردت خورده باشه. موفق باشی:10:

دستت مرسی پسرم
امتحان میکنم و خبرشو بهت میدم .
بازم ممنون . :11:

esyo
19-06-2009, 12:26
سلام
دوستان من الان می خوام روی 2 تا سیستم بازی کانتر رو راه بندازم
هر دو 7 هستند
به وسیله کابل کراس شبکه کردم
الن موقع بازی بعد از اینکه میزنم new game یک پیغام مییاد که ok کنم ولی اصلا ok نمیشه!یهنی هرچی روی ok کلیک میکنم عمل نمیکنه!
پیغام خطایی که میده اینه

ممنون میشم راهنمایی کنید.

mmf1371
19-06-2009, 13:19
میشه بگید با چه ip هایی بازی می کنید و لینک پچی که بازی می کنید رو بذارید .مرسی

mahdi_mbi
19-06-2009, 16:17
میشه بگید با چه ip هایی بازی می کنید و لینک پچی که بازی می کنید رو بذارید .مرسی

من این آی-پی ها رو دارم:

اینم لینک پچ 1.23:

generalpir
19-06-2009, 16:31
دوستان من تو بازی خیلیا رو دیدم که از بلندی میپرن اما دمج نمیشن چجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mmf1371
19-06-2009, 16:38
دمت قیژ خیلی حال دادی

khelane
19-06-2009, 19:22
دوست عزیز میشه اموزش بنی جامپ رو دقیق تر بگی من کلید a و d چپ وراست کیبورد هستش و جامپ هم اکرول ماوس هست

Oracle_Eldorado
19-06-2009, 19:43
مهدی جان کلیپ واسه آموزش بانی جامپ نداری ؟
من نیم ساعته که دارم باهاش ور میرم نمیشه !

mmf1371
19-06-2009, 20:16
بانی جامپ چیه دیگه تو کانتره؟

mahdi_mbi
19-06-2009, 22:24
دوستان من تو بازی خیلیا رو دیدم که از بلندی میپرن اما دمج نمیشن چجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این امکان نداره! مگر این که زیر پات آب باشه. مثلا تو مپ aztec اگه از رو پل بپری پایین، میفتی تو آب و دمیج نمیخوری.

mahdi_mbi
19-06-2009, 22:25
دوست عزیز میشه اموزش بنی جامپ رو دقیق تر بگی من کلید a و d چپ وراست کیبورد هستش و جامپ هم اکرول ماوس هست

شرمنده ولی از اون دقیق تر نمیتونم بگم:41: دیگه دقیق همه چی رو گفتم دیگه:20:

mahdi_mbi
19-06-2009, 22:30

شرمنده رو هاردم چیزی ندارم واست آپ کنم. نت هم که قربونش برم:13: با این وضع ف ی ل ت ر ی ن گ نمیشه تکون بخوری. ویدیو زیاده، ولی همش (یا حداقل اونایی که من تو گوگل گشتم) ف ی ل ت ر ه:31:
البته با نیم ساعت هم نباید امیدوار باشی که یاد بگیری:10: باید هر وقت بیکار میشی و حوصلش رو داری، تمرین کنی.

Oracle_Eldorado
19-06-2009, 23:45
آخه مهدی جان بعد از نیم ساعت هیچی دستگیرم نشد .
حداقل اینو بگو از کجا بفهمم که درست رفتم ؟!
چون من دست کسی رو ندیدم که درست انجام بده .
فقط چند بار تو سرور آنلاین دیدم 1 ، 2 نفر بلد بودن .

khelane
20-06-2009, 09:17
شرمنده رو هاردم چیزی ندارم واست آپ کنم. نت هم که قربونش برم:13: با این وضع ف ی ل ت ر ی ن گ نمیشه تکون بخوری. ویدیو زیاده، ولی همش (یا حداقل اونایی که من تو گوگل گشتم) ف ی ل ت ر ه:31:
البته با نیم ساعت هم نباید امیدوار باشی که یاد بگیری:10: باید هر وقت بیکار میشی و حوصلش رو داری، تمرین کنی.

اگه اموزشی در اینترنت هست سایتش رو بگو دان میکنم بیخیال ----- اگه اموزشش خوب بود و چیزی دستگیم شد میتونم برای دوستان اپ کنم:11:

keynet
20-06-2009, 17:27
سلـــــــــــــــــام
من هر چی مپ واسه کانتر سورس می گیرم کا نمیکنه و همش این خطا رو میزنه::41:

maxplayers set to 32
Unable to remove e:\counter-strike source farsi edition\cstrike\SAVE!
maxplayers set to 32
CModelLoader::Map_IsValid: Map 'de_outlaws' bsp version 20, expecting 19
map load failed: de_outlaws not found or invalid

خسته شدم از بس با مپ های خود کانتر بازی کردم.:19::13:
اگه میشه کمکم کنید

arash2006
21-06-2009, 00:46
سلام من برای اولین بار میخوام بازی کانتر رو با 2 تا کیس بصورت 2 نفره بازی کنم اگه امکان داره یه توضیح بدید چیکار باید بکنم و تو تنضیمات چیکار باید بکنم ممنون

بازی موقع اجرا از من کی میخواد اگه ممکنه یه کمکی بکنید تو سی دیش نیست دانلود کردم پیغام میده سریال روی سی دی یا دی وی دی رو وارد کنید
GS_Counter_Strike_1.8

generalpir
21-06-2009, 12:51
بابا تمام جای کی هارو با حرف AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA پر کن درست میشه

bahdar
21-06-2009, 14:27
سلام.
شانسی تونستم کانتر آنلاین بازی کنم...:31:
اومدم برم گیم زون هی ارور آنتی چیت میداد.با اینکه داشتم و اجرا هم کرده بودم.میرفتم تو.پرت میشدم بیرون.:31:
گفتم واسه اطمینان برم از خود سایت گیم زون دانلود کنم.دانلود و اجرا کردم بازم نشد!:19:
ویندوزم داغونه نمیدونم چرا نمیتونم انگلیسی بنویسم...من "اس ایکس ای 7.8 " رو دارم...
اما همش پرت میشم...:19:
=====
تو یه پستی خوندم ادمین ها یه جا واسه خودشون نگه میدارن واسه همینه بعضی وقتا نوشته 15/16 اما نمیشه رفت...درسته؟اما چرا بعضی وقتا 14/16 هست و نمیشه رفت؟! دو تا ادمین داره؟:31:
=====
این سرور مستر گیم (82.115.23.10:27015) چرا هر وقت نگا میکنم 23/23 هست؟خالی نمیشه؟:31:
====
راستی من اولین باره آنلاین بازی میکنم...:31: لطفا در جوابم از این اصطلاحات به کار نبرین...:31:
ممنون.
:11:

S.H.M_ExcellentBoy
21-06-2009, 14:38
من یک مشکلی توی بازی آنلاین دارم پچ کانترم 28 هست و از sxe 7.8 استفاده می کنم ولی وقتی به یک سرور وصل می شم چند ثانیه توی بازی هستم و بعد اون پیغام که برای نداشتن آنتی چیت هست واسم میاد و کیک می شم. باید چی کار کنم؟؟؟

Oracle_Eldorado
21-06-2009, 19:42

ببخشید میشه یه لینک دیگه بزارید ؟
این لینک کار نمیکنه .:10:

bahdar
22-06-2009, 13:21
سلام.
شانسی تونستم کانتر آنلاین بازی کنم...:31:
اومدم برم گیم زون هی ارور آنتی چیت میداد.با اینکه داشتم و اجرا هم کرده بودم.میرفتم تو.پرت میشدم بیرون.:31:
گفتم واسه اطمینان برم از خود سایت گیم زون دانلود کنم.دانلود و اجرا کردم بازم نشد!:19:
ویندوزم داغونه نمیدونم چرا نمیتونم انگلیسی بنویسم...من "اس ایکس ای 7.8 " رو دارم...
اما همش پرت میشم...:19:
=====
تو یه پستی خوندم ادمین ها یه جا واسه خودشون نگه میدارن واسه همینه بعضی وقتا نوشته 15/16 اما نمیشه رفت...درسته؟اما چرا بعضی وقتا 14/16 هست و نمیشه رفت؟! دو تا ادمین داره؟:31:
=====
این سرور مستر گیم (82.115.23.10:27015) چرا هر وقت نگا میکنم 23/23 هست؟خالی نمیشه؟:31:
====
راستی من اولین باره آنلاین بازی میکنم...:31: لطفا در جوابم از این اصطلاحات به کار نبرین...:31:
ممنون.
+
موقع اجرای sxe آنتی ویروس کسپر گیر میده و میگه تروجان داره...
کسی ما را یاری نمی کند؟:31: :19:

Proeex
22-06-2009, 16:03
+
قبل از اجراش براي بازي بهتر همه چي رو ببنديد ( مسنجر انتي ويروس ؟، ديكشنري، دانلود منجر و ... ) تا لگ و پينگتون بياد پايين. خودت جواب خودتو دادي :20:

اگه حل نشد:
ويندوزت چيه؟
sxe با ويستا و سون و بعضي ورژن هاي اكس پي مشكل داره. بار اول كه بازش ميكني خود به خود ارور ميده و بسته ميشه و بايد دوباره اجراش كنيد.

Proeex
22-06-2009, 16:39

به دقيق ترين نحو ممكن گفت بنده خدا، تو چيش مشكل دارين؟؟؟ بايد پشت سر هم هي جهت عوض كني و با توجه به زمانبندي درست a و d رو بزني. من خودم هنوز كه هنوزه مشكل دارم، ولي دستم به تدريج داره روون تر ميشه :8:

bahdar
22-06-2009, 17:05
قبل از اجراش براي بازي بهتر همه چي رو ببنديد ( مسنجر انتي ويروس ؟، ديكشنري، دانلود منجر و ... ) تا لگ و پينگتون بياد پايين. خودت جواب خودتو دادي :20:

اگه حل نشد:
ويندوزت چيه؟
sxe با ويستا و سون و بعضي ورژن هاي اكس پي مشكل داره. بار اول كه بازش ميكني خود به خود ارور ميده و بسته ميشه و بايد دوباره اجراش كنيد.
آره اغلب آنتی ویروسو متوقف میکنم...ولی بازم ارور میده...:41:
ویندوزم xp sp2 2002
نه بازش میکنم بسته نمیشه...میری اون کنار ساعت ویندوز...:31:
آنتی ویروس میگه این جا:
C:\Program Files\sXe Injected\ddsxei.sys
یه تروجانی چیزیه...:31:
با بستن آنتی ویروس،دانلود مجددش و نصب مجدد و ... هم حل نشد...:41: ولی یادمه یه بار رفت اون اوایل....نمیدونم چطور...
===========================
ویرایش:
فعلا درست شد....ممنون.
ممنون.

khelane
22-06-2009, 17:47
+
دوست عزیز فایر والت رو خاموش کن بعد توی کاسپر اسکی برای اطمینان برنامه sxe رو در کاسپر جز برنامه های سالم قرار بده تا دیگه نیازی به خواندن کاسپر در برنامه مذکور نشوید اینجوری این پیغام رو نمیده

khelane
22-06-2009, 19:20
سلام بازم
من حالا چند مپ دانلود کردم بدونه هیچ مشکلی بازی میکنم ولی در حین انلاین بازی کردن این ارور رو میده مربوط به نصشه ddust 2 هست چیکار کنم

Oracle_Eldorado
22-06-2009, 19:55
دوستان ، اسپمر و عزیزان گرامی !
اگه دیدین پستی چیزی پاک شده ،
بدونید به خاطر این بوده که درخواستتون رو تکرار کردین .
پس خواهشا وقتی یه سئوال میکنید دیگه تکرار نکنید .
با تشکر .

hamid_wairless
23-06-2009, 16:10
سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

hamid.wireless@gmail.com

khelane
23-06-2009, 17:40
دوستان مشکلم حل شد

sadra2010
24-06-2009, 09:22
با سلام توی مرحله سوم کانتر زیرو باید چی کار کنم

Oracle_Eldorado
24-06-2009, 09:57
صدری جان یه عکسی ، یه توضیحی چیزی !:دی
یکمی بیشتر توضیح بده که مرحله چطوریه .

pejmangame
24-06-2009, 10:53
سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

سلام

یه وایرلس میخواد بعد از لحاظ سخت افزار سیستم profermanc زیاد بالا نمیخواد باشه. نرم افزار هم طبق رواج از AMx استفاده میکنند.

حدودا ماهی هم 70 تا 100 هزینه داره.

marmolak kocholo
24-06-2009, 10:54
جواب به بعضي از دوستان كه مي خوان باني ياد بگيرن‌:
من باني رو اين طوري تا حدودي ياد گرفتم‌!
بايد خيلي تمرين كنيد تا به زمين ها آشنا بشيد و هروقت كه مي خوريد زمين كرول موس رو بزنيد بالا و ...‌!
Duck و Jump رو روي اون غلطك موس قرار بديد (‌ فكر كنم همون بهش بگن كرول )
با چرخوندن كرول موس به بالا بريد جلو (‌w) و بعدش ديگه كليد جلو رو ول كنيد و فقط با كليد a و d كار كنيد
هر موقع كه مي پريد موس رو بچرخونيد به طرفي كه حركت مي كنيد
مثلا وقتي مي پريد، كليد d رو بگيريد و بعد موس رو به طرف راست بچرخونيد بعد دوباره همين كاررو بر عكسشو انجام بديد و به طرف چپ بپريد‌!
فكر نكنم به صورت تئوري بشه خوب به كسي ياد داد‌!
اين باني رو يكي از فاميلامون كه اومده بود به من ياد داد
ولي فكر كنم اين طوري تا حدودي آدم يك چيزايي دست گيرش بشه
========================================
من الان پست هاي Mahdi_mbi جان رو خوندم، خيلي كامل توضيح داده بود و نكات خوبي رو هم گفه بودن!
نمي دونم چرا بعضي از دوستان در پست هاي بعدش گفته بودن خوب متوجه نشدن !
(‌همون طور كه گفتم نميشه به صورت تئوري كامل باني رو ياد داد !‌)

khelane
24-06-2009, 11:04
دوستان اصلا" این بانی چیه و به چه دردی میخوره من خیلی تلاش کردم نمیتونم ولی بازم تلاش میکنم

namx
24-06-2009, 11:25
سلام به همه دوستان تو این فایل ها تمام کار های بانی رو توضیح داده تصویری و گفته بانی به چه دردی میخوره خودم از اینجا بانی رو یاد گرفتم

marmolak kocholo
24-06-2009, 11:26
كارتون باني خروگوشرو ديدي D: ؟:38::25:
باني چون يك نوع جامپ هست و خرگوش هم مهارت زيادي تو پرش داره به خاطر همين اسمشو گذاشتن باني
(‌ يه وقت حرفامو جدي نگييراااا :18: )

باني يك نوع جامپ (‌پرش ) هست كه تو خيلي از جاها با كار آدم مياد‌...
فرار كردن از خط يك اسنايپر
نايف كردن يك اسنايپر يا هر پلير ديگه
وقتي يك پلير حرفه اي باني ميره، تو امرن بتوني بهش تير بزني !! (‌انقدر كه اين ور اون ور مي پره !)‌:19:
بعدشم چون يك حركتي هست كه معدود افرادي بلدن،‌ وقتي اين كارو تو بازي كني همه بهت مي گن " بابا اين كاره " :31:
تو خيلي موقعيت هاي ديگه هم مبشه ازش استفاده كرد كه من الان تو ذهنم نيست‌!:18:
كلا باني چيز خيلي باهاليه‌!:5:

khelane
24-06-2009, 17:10
خیلی ازتون سپاس گزارم دارم پی دی اف های بالا رو دانلود میکنم ببینم چی میشه
با سپاس

lord_alone_dark
24-06-2009, 18:47
یک سوال دارم من چند ساله پیش بازی میکردم الان می خوام یک دست بازی کنم انلاین احتیاج به چی دارم که از نت بگیرم سریع اگه میشه

marmolak kocholo
24-06-2009, 19:15
برای آنلاین بازی کردن شما نیاز به :

1- کانتر
2- پج برای آنلاین بازی کردن
3- یک آنتی چیت برای ورود ه سرورهایی که Sxe دارن
4- آیپی سرورها برای بازی کردن !

توضیح :

1- اول کانتر رو بریز
2- پچ رو از لینک زیر دانلود کن
پچ 1.21 هست که به نظر خیلی ها بهترین پچ برای آنلاین بازی کردن هست و من خودمم از همین پچ استفاده می کنم

[/URL]
بعد از دانلود کردن، پچ رو بریز تو همون جایی که کانتر رو ریختی

3- می تونی از لینک زیر آنتی چیت رو دانلود کنی

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4- اینم کل آیپی هایی که تا الان ساخته شدن ( همشونو برات جمع کردم )

Xpress Game Server :
217.218.60.98:27015
217.218.60.98:27016

Wild Ox :
87.107.20.98:27000

Master Game :
82.115.23.10:27015
82.115.23.10:27016

Game Zone :
85.9.77.142:27015
85.9.77.142:27016

Cs P game Server :
85.9.77.134:27015

No.1 Game Server :
85.9.77.142:27010

TRN Game Server :
87.107.20.98:27015
87.107.20.98:27016

Hamyar Aim Map :
80.191.122.17:27016

eQual Serevr :
85.9.77.142:27000

GameHost.ir
78.157.60.87:27015

IRGS game server :
78.157.60.81:27015
78.157.60.81:27016

FrienD Match server :
217.218.60.93:27015

Shatel Game Server :
94.183.220.220:27015
94.183.220.220:27017
94.183.220.220:27019

[NK] Gaeming :
217.218.60.87:27015

Game 4 u Game Server :
10.56.200.244:27014

Ana Game Server :
78.157.60.85:27015
78.157.60.85:27016

lord_alone_dark
24-06-2009, 21:22
مرسی رفیق دستت درست

bersam
26-06-2009, 00:11
اقا من به شدت لاك دارم !!! شبا كه بازي مي كنم (نصفه شبا ها !!! ساعت 3 تا 8 صبح !!!) خيلي راحت و باحال هد شات ميشم هي !!!
ولي بعدش !!! اصلا ديكه نميشه بازي كرد !!! هر 1 فريم رو توي يك ثانيه دارم !!! :دي !!! انواع و اقسام اين كد و اين صوبتا رو هم زدم !!!

rate 3000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 15
cl_updaterate 10
cl_cmdbackup 2
fps_max 40

اصلا حس نكردم اينا روي لاك جه تاثيري كذاشت !!! تنها جيزي كه فهميدم اين بود كه ديكه هر دو ثانيه يه فريم مي اومد !!! :دي !!! خلاصه من از بيشكامان استفاده مي كنم و يك مك هست و سرعتش هم نسبتا خوبه ! يعني 70 كيلوبايت بر ثانيه !
بهترينش همون مستركيم بود كه لاك كمتري داشت ! ولي موندم جي كار كنم !!! تمامي نظرات بذيرفته ميشه !!! فقط خواهشن نكين برو اي دي اس الت رو عوض كن !!!
راستي حالا اكه بخوام عوض كنم جي بكيرم خوبه ؟؟؟ الان كه بيشكامان دارم !!! مي مونه نداكستر شاتل هم كه بيخيالش ! بارس انلاين هم مي تونم بكيريم ! جه خاكي بر سرم كنم !؟

Proeex
26-06-2009, 11:06
پچ 1.21 هست که به نظر خیلی ها بهترین پچ برای آنلاین بازی کردن هست و من خودمم از همین پچ استفاده می کنم

پچ 1.23 بهتره، مخصوصا براي بازي تو سرور هاي ايراني. 1.23 بهتر جواب ميده. فرق زيادي نميكنه، ولي 1.23 معمولا پيشنهاد ميشه

mmf1371
26-06-2009, 12:14
چطوری میشه ping رو کم کرد مال من دو 250 هی میندازنم بیرون

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 12:49
سلام دوستان خسته نباشید
فکر کنم یک مقدار دیر این تاپیک رو پیدا کردم
من یک سوال دارم میخواستم ببینم چجوری میتونم کانتر به صورت آنلاین با دوستانم بازی کنم
آیا adsl 512جوابگو هست؟؟
چجوری باید آنلاین بازی کرد
ممنون میشم راهنمایی کنید

namx
27-06-2009, 13:25
ا محمد جان 3 تا پست بالاترو نگاه میکردی ...

بله 128 هم جواب میده چه برسه به 512

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 13:36
ممنونم امیر جان اصلا متوجه نبودم!!

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 13:57
من پچ و آنتی چیت رو دانلود کردم
پچ رو همون جایی که بازی رو ریخته بودم ریختم
حالا باید چکار کنم؟؟

marmolak kocholo
27-06-2009, 15:06
من پچ و آنتی چیت رو دانلود کردم
پچ رو همون جایی که بازی رو ریخته بودم ریختم
حالا باید چکار کنم؟؟
قبل از این که بخوای بری تو بازی آنتی چیت رو باز کن بعدش برو تو بازی رو Find Servers کلیک کن
بعد Add Server رو بزن، بعدش اون آیپی هایی رو که دادم بهت رو دونه دونه ادد کن !
بعدش هم رو یکدومشون کلیک کن تا بری تو اون سرور

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 15:08
ممنون میرم امتحان کنم ببینم چی میشه
به مشکلی خوردم دوباره میگم

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 15:35
اون کارو که گفتی کردم
ولی وقتی وارد بازی میشم سرور کیکم میکنه!!
چکار کنم؟؟
دو تا از سرور ها هم پسورد میخواد
شما خودت سرور داری؟؟
من اگه بخوام با یکی از دوستام بازی کنم و نخوام توی سرور بقیه برم باید چکار کنم
وقتی آنتی چیت رو باز میکنم یه فایل متنی باز میشه قضیش چیه؟؟
میدونم سوالاتم زیاد بود و ممنون میشم جواب بدین:دی

marmolak kocholo
27-06-2009, 15:50
1- همیشه وقتی کیک میکنه یک پیغام بهت میده که به چه دلیل کیک شدی ! اونو یا عکسشو بگیر یا بنویس چی نویشته
2- تو یکی از سرورها ادمین هستم که آیپیش تو امضام هست
3- متوجه نشدم

من اگه بخوام با یکی از دوستام بازی کنم و نخوام توی سرور بقیه برم باید چکار کنم
4- وقتی یک فایل متنی باز میشه بعد از چند ثانیه خود آنتی چیت هم بسته میشه !
به خاطر همین وقتی میری تو سرورها کیک میشی !
باید فایل متنی رو بخونی ببینی مشکل از کجاس !
شما یم شرتکات دست کن و آدرس زیر رو بهش بده
"E:\Program Files\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike
به جای E ، اسم درایوی که بازی رو ریختی بنویس
خبرشو بهم بده

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 16:02
1- همیشه وقتی کیک میکنه یک پیغام بهت میده که به چه دلیل کیک شدی ! اونو یا عکسشو بگیر یا بنویس چی نویشته
2- تو یکی از سرورها ادمین هستم که آیپیش تو امضام هست
3- متوجه نشدم

4- وقتی یک فایل متنی باز میشه بعد از چند ثانیه خود آنتی چیت هم بسته میشه !
به خاطر همین وقتی میری تو سرورها کیک میشی !
باید فایل متنی رو بخونی ببینی مشکل از کجاس !
شما یم شرتکات دست کن و آدرس زیر رو بهش بده
"E:\Program Files\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike
به جای E ، اسم درایوی که بازی رو ریختی بنویس
خبرشو بهم بده
1- وقتی کیک میشم اینو مینویسه(عکس گرفتم آپلود کردم)

2-اگر توی سرور شما بیام کیک میشم؟؟
3- یعنی فقط میخوام خودم و دوستم توی مپ باشیم دو نفره بازی کنیم چجوری میتونم این کارو بکنم
4-توی فایل متنی اینو نوشته
5-نمیزاره شرتکات درست کنم ارور میده میگه فایل پیدا نشد

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 16:05
لینک عکس بالا خراب بود دوباره آپلود کردم

marmolak kocholo
27-06-2009, 16:17
5-نمیزاره شرتکات درست کنم ارور میده میگه فایل پیدا نشد

کجا بازی رو نصب کردی آدرسشو بده!؟

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 16:25
C:\Program Files\Counter-Strike 1.6

marmolak kocholo
27-06-2009, 16:46
شما این شرت کات رو بسازید بعد آنتی چیت رو ران کنید و برید تو بازی ببینید دوباره اررور میده یا نه !
"C:\Program Files\Counter-Strike 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 16:53
بازم ارور میده یعنی شرتکات ساخته نمیشه میگه فایل پیدا نشد

marmolak kocholo
27-06-2009, 17:10
دقیق عین همین بنویس !
اگه نشد بزار ببین بچه های دیگه چی می گن!
دیدی چیزی نگفتن فکر کنم راه حلش ویندوز ریختن باشه !
می خوای این فایل رو یک بک آپ ازش بگیر بعد پاکش کن دوباره برو تو بازی ببین چی میشه

C:\WINDOWS\system32\ntkrnlpa.exe

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 17:16
شرت کات رو ساخت ولی بازم کیک میشم

marmolak kocholo
27-06-2009, 17:18
دوباره اون صفحه ی text باز میشه و از Sxe می یای بیرون !؟

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 17:18
آره اون متن ها باز میشه

marmolak kocholo
27-06-2009, 17:22
اون فایلی رو که گفتم رو Delete کردی !؟

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 17:24
چجوری بک آپ بگیرم
میشه بریزمش توی فلش؟؟

marmolak kocholo
27-06-2009, 17:34
یک کپی ازش بگیر تو یک فلدر دیگه ! یا اصلا می خوای بریز تو فلش!!!!!!

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 17:36
نه بابا فایده نداره بازم همون فایل متنی باز میشه
یعنی باید چکار کنم
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

namx
27-06-2009, 17:37
ببین خودم یه راه کشف کردم هیچ کی نمیدونه :دی اون فایل HL.EXE که تو پوشه کانتره چند کیلوه ؟؟ اگه بیشتر از 20 بود بگو برات اپ کنم 20 کیلوشو احتمال زیاد درست میشه

bersam
27-06-2009, 17:38
من هم با مستركيم مشكل دارم ! هي ميرم توش من رو كيك ميكنه ! هر سري كه خواستيم يه بار ادم وار بازي كنيم يه ادمين اون جا بود و مثل اين كه دستي براي ما درستش كرد !
توي فرومشون بيغام كذاشتم !

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 17:43
ببین خودم یه راه کشف کردم هیچ کی نمیدونه :دی اون فایل HL.EXE که تو پوشه کانتره چند کیلوه ؟؟ اگه بیشتر از 20 بود بگو برات اپ کنم 20 کیلوشو احتمال زیاد درست میشه
فایل اچ ال من 80 کیلو بایته
قضیش چیه؟؟

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 18:17
بابا تورو خدا یکی این مشکل مارو حل کنه دیگهههههه

khelane
27-06-2009, 18:43
مال منم 80 کیلوبایته و هیچ مشکلی ندارم

khelane
27-06-2009, 18:51
1- وقتی کیک میشم اینو مینویسه(عکس گرفتم آپلود کردم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-اگر توی سرور شما بیام کیک میشم؟؟
3- یعنی فقط میخوام خودم و دوستم توی مپ باشیم دو نفره بازی کنیم چجوری میتونم این کارو بکنم
4-توی فایل متنی اینو نوشته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5-نمیزاره شرتکات درست کنم ارور میده میگه فایل پیدا نشد

دوست عزیز این ارور مربوط به دایرکتوری بازی شاید یه چیزی حذف یا تغییر یافته منهم مثل شما این ارور رو داشتم به محض وارد شدن به سروری که نقشه ddust 2 رو داشت کیک میشدم اخه یه نقشه براش گرفته بودم مال ddust 2 شما هم شاید محتویات بازی رو دستکاری یا حذف کرده باشید
اول از این انتی چت خود سایت معتبر دانلود کن ببین درست میشه

اگه از اینجا نبود یه ورژن پچ دیگخ براش نصب کن مال من ورژن 23 هست
امیدوارم کمکی کرده باشم

mohammad_dj_kazin
27-06-2009, 19:15
نمیدونم شاید انطوری باشه
حالا یه بار همه رو پاک میکنم دوباره نصب میکنم
شاید درست بشه

mmf1371
27-06-2009, 21:07

کسی نبود ....

bersam
27-06-2009, 21:39
مال من هم 80 كيلوه ! فكر كنم مال همه 80 كيلو باشه !!! شما فكر كنم يه مشكلي داري كه 20 كيلوييه !!! :دي

namx
27-06-2009, 22:45
من چند وقت پیش یه مشکل با انتی چیت داشتم که حجمه اچ ال میرف رو 250 و 300 و اینا وقتی میشد مشکل دار میشد دقیق یادم نیست شایدم 80 بود شاید 20 ولی خودم برا خودم اون فایل رو که سالم بود تو یه هاست اپ کردم هروقت حجمش بالا میرفت و نمیتونستم وارد شم اونو جایگزین میکردم

bersam
27-06-2009, 23:31
:دي !!! برادر مي كم اينا جنقزه نامردن !!! رفتم تو يه سرور ديكه (بيشكامان بود فكر كنم !!!) حسابي كشتاري راه انداختيم ! با اين كه كلي لاك داشتم اون جا ولي كشتيم !!! :دي
حالا اين ميكس جي هست !

marmolak kocholo
28-06-2009, 00:29
میکس همون به اصطلاح مسابقس که تو سرورهای Match صورت می گیره !
به این صورت هم هست که وقتی حداکثر 10 نفر تو یک مچ سرور باشن روی اون سرور پسورد می زارن و بعدش شروع می کنن به بازی که تمرین خوبی هم برای افراد هست چون با افرادی بازی می کنن که تقریبا حرفه ای هستند !
تو میکس باید به نکات زیر حتما عمل کنی ( وگرنه یا کیک میشی یا هی فوحش می خوری !! )
حتما به حرف لیدر گوش کن و هرجا که گفت برو
هیچ وقت Say نده اگه خواستی با افراد نتیمت صحبت کنی حتما Say Team بده...
تو دست ترور وقتی بمبر هستی هیچ وقت خودتو درگیر نکن و هر وقت رسیدی به سایت سریع بمب رو بکار ( وقت رو تلف نکن )
سرورهای مچ موقع میکس یک سری Cfg ( تنضیمات ) مخصوص ران می کنن که توش ( ff ( Frindly Fire روشن میشه ! پس حتما باید مواظب باشی که به یاز خودت شلیک نکنی یا آسیب نرسونی چون HPیش کم میشه !
تا اونجایی که یادم بود راتون توضیح دادم
فعلا ...

marmolak kocholo
28-06-2009, 00:39
مال من هم 80 كيلوه ! فكر كنم مال همه 80 كيلو باشه !!! شما فكر كنم يه مشكلي داري كه 20 كيلوييه !!! :دي

شما این کدهارو بزنید شاید عمل کنه. من وقتی این کدهارو زدم pingام از 40 اومد روی 25 یا 20 !

cl_updaterate 35

cl_cmdrate 35

البته بگم اگه فان بازی می کنید کدهای بالا رو بزنید اگه می خواین مسابقه بدید یا .... باید این هارو بزنید !
( بیشتر بازی کن های حرفه Cmdrate و UpdateRate شون به این صورت هست )

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

mohammad_dj_kazin
28-06-2009, 01:53
دوستان من کانتر و پچش رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی باز هم فایل sxeمشكل داشت یعنی بسته میشد و یک فایل متنی باز میشد
میخواستم ببینم اگر کسی این مشکل رو داشته باشه هیچ راه حلی نداره
یعنی باید بازی آنلاین رو تا آخر عمر بی خیال بشه؟؟

khelane
28-06-2009, 09:18
دوستان من کانتر و پچش رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی باز هم فایل sxeمشكل داشت یعنی بسته میشد و یک فایل متنی باز میشد
میخواستم ببینم اگر کسی این مشکل رو داشته باشه هیچ راه حلی نداره
یعنی باید بازی آنلاین رو تا آخر عمر بی خیال بشه؟؟

دوست عزیز منم دقیق یه هفته پیش عین همین مشکل رو داشتم وقتی توی یه سرور میرفتم منو کیک میکرد بیرون و این متن تکست باز میشد تا جای که من میدیدم این بود مربوط به نقشه ddust 2 که یه نسخه از اصلاح شده نقشه رو در دایرکتوری کپی کرده بودم رفتم و از یه جا اصلیش رو گیر اورمدم نقشه ddust 2 رو میگم مشکل برطرف شد
اینم عکس از مشکل من درست یه هفته قبل از شما

این مشکلی که شما دارید باید بگم نمیدونم شاید اصلا" از خود بازی باشه من بازی رو اقا مهدی با لینک مستقیشم گذاشته بود برام اونو دانلود کردم برای اولین بار با کانتر توی عمرم راحت وارد بازی انلاین شدم

من اینو برات میزارم پرتابل هست یعنی نیاز به نصب نیست قابلیت انلاین و شبکه شدن هم داره بات هم داره ضمنا" 64 مگابایته برای شما هم با سرعت 512 فکر کنم یه 15 دقیقه ای وقت ببره خلاصه دانش کن

یکی دیگه

خودمم دارم دانولد میکنم
در اخر هم اگه دوستی اشنای داری که اینترنت 128 و یا بالاتر داره این بازی رو ببر پیشش با پچ و و غیره رو اون هم ازمایش کن ببین تقصیر اصلا" از خود بازیه یا نه؟

namx
28-06-2009, 11:48
ببین احتمالا مدل کانترت بده خوب / بهتره بری از یه گیم نت که انلاین بازی میکنن کله بازی کانترو بگیری شاید مشکلت حل شه

Oracle_Eldorado
28-06-2009, 12:32
دوستانی که با SXE مشکل دارن ،
به نظرم چند تا پچ تست کنید .
اینا رو حتما تست کنید :
پچ های شماره 23 ، 27 و 21 .
البته آخری زیاد تاثیری نداره ولی بازم امتحان کردنش بد نیست .
Master Game هم یه پچ تخصصی زده یه تست بزنین بد نیست .

a.z.p.z
28-06-2009, 12:55
دوستان بازی جایگزین کانتر چیزی نیومد؟ ما خسته شدیم از بس این رو بازی کردیم کال اف دیوتی هم حس کانتر رو نداره نمیدونم چرا!!

m-nory
28-06-2009, 14:24
خسته نباشی آرش خان کارت عالی بود.