PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سمينار اينترنتي

Milad-A
20-06-2005, 10:59
سلام به همه . من مي‌خواستم بدانم آيا نرم‌افزار خاصي وجود دارد كه بشود با آن يك سمينار اينترنتي راه انداخت آيا به سخت‌افزار خاصي نياز است. يا مثلا يك كلاس آموزشي آن‌لاين. چه‌طور مي توانم به اين نرم‌افزار دست‌رسي داشته باشم. لطفا كمك كنيد. ممنون. يا علي!

Milad-A
21-06-2005, 17:44
آقا يكي نمي‌تونه كمكي بكنه؟ عجله‌يي هست.

Navid
21-06-2005, 18:02
تو ويندوز يه ابزار هست كه اين كار رو مي كنه . ولي خب با ياهو مسنجر كنفرانس بزار .

AveCina
21-06-2005, 18:28
سلام میلاد جان یه نرم افزار حرفه ای مخصوص اینکار وجود داره که البته برای استفاده از اون باید از پهنایه باند مناسبی برخورداری باشی!
اسمه این نرم افزار Maaratech هستش که فکر کنم آخرین نسخش 5 هستش و به کمک اون میتونی ویدئو کنفرانس و. .... ترتیب بدی و قابلیت های بسیار خوبی داره :
این لینک سایتش هستش برای اطلاعات بیشتر :
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][code]

برای دانلود کردنش هم ابتدا باید در سایتش عضو شی و یه چیزی مثلا شبیه ID یاهو برای خودت بسازی !
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ];/code]

:mrgreen: :arrow: :mrgreen:

AveCina
21-06-2005, 18:30
در مورد فرمایش نوید جان هم اگه منظورشون Netmeeting باشه فکر نکنم بتونه از نظره Video Conference کمکش کنه ! میتونه ؟ :idea:

Navid
21-06-2005, 18:35
خب كنفرانس تصويري سرعت اينترنت بالا مي خواد . به نظر من همون كنفرانس ياهو مشكل رو حل مي كنه . صدا هم كه داره

Milad-A
23-06-2005, 09:26
ممنون از دوستان. پس با اين تفاصيل فكر مV‌كنيد در ايران چه‌جوري مي‌شه توي يك سايت مثلا سياسي يا هنري يه كنفرانس اينترنتي راه انداخت. فكر كنم اگه اين جوري باشه امكان پذير نيست. اگه ممكن‌اه به‌ام بگيد كه بدون ياهو با اين برنامه البته با سرعت و پهناي باند فعلي و مرسومي كه در همين مملكت خودمان وجود داره امكان پذير هست يا نه.از avecina نازنين هم ممنون‌ام براي معرفي برنامه.
يا علي!

Milad-A
09-11-2005, 15:38
سلام. هم چنان چشم به راه ام برایِ این موضوع بعد این همه وقت که با توجه به وضعیت فعلی آیا امیدی هست یا نه به داشتن نرم افزاری برای یک کنفرانس صوتی یا تصویری
یا علی!

baba barghi
09-11-2005, 15:49
سلام نوید جان
فکر نکنم زیاد به سرعت بالا نیاز باشه
من که دانشکده ی It می رم کنفرانس دارند تو اینترنت و می تونی از طریق ویدیو هم کنفرانس بدی فقط یه کارت بهمون دادن 200000 تومن یه یوزر و پسورد توشه اگر این طوری بشه خیلی عالی بود ولی فکر کنم مثل سایت ساختن نیاز به فضا داشته باشه و برای همین باهات گرون در بیاد به نظر من همون طور که یک دوست عزیز گفتند از یاهو استفاده کنید

ممنون
بای