PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hitman: Codename 47

سهراب مموتی
06-01-2007, 13:55
سلام
هیت من یک یه مرحله داره که باید افرادی رو که شبیه خود هیت من هستند رو بکشه. ولی من نمیدونم باید چه کار کنم. چون بعد از اینکه همشون رو کشتم دائما از یک در میاند بیرون و غیب میشند و معلوم نیست که باید چه کار کرد.
لطفا من رو راهنمایی کنید.
خیلی جالبه نه. من تازه دارم هیت من یک رو بازی میکنم. من دو و سه رو هم بازی کردم ولی به نظر میاد که یکش از قسمتهای دیگش جالبتره.
خلاصه اینکه من الان حسابی تو خماری این مرحله هه موندم.:blink:
یکی منو راهنمایی کنه لطفا.

M.K_Soft
06-01-2007, 15:17
سلام دوست عزيز.
شما بايد در اين مرحله يكي از اون هيت من هايي رو كه كشتي، بغلش كني و جلوي چشمي قرمز رنگي كه در اون محوطه شيشه اي هست بگيري تا در برات باز شه.

hamid_hitman47
06-01-2007, 15:36
سلام دوست عزيز.
شما بايد در اين مرحله يكي از اون هيت من هايي رو كه كشتي، بغلش كني و جلوي چشمي قرمز رنگي كه در اون محوطه شيشه اي هست بگيري تا در برات باز شه.

آره باید همین کارو کنی...........ولی این صحنه آخرش واقعا به یاد ماندنی ترین و خاطره انگیز ترین صحنه های بازی های کامپیوتریه.......

Ali-Bahal
06-01-2007, 15:46
منو ياد قديما انداختيد

سهراب مموتی
07-01-2007, 11:20
:angry:
منو ياد قديما انداختيد

بابا من که گفتم خودم خنده داره کار من. شما دیگه اینقدر مارو ضایع نکنین.

Sam Fisher 11
07-01-2007, 12:15
:angry:

بابا من که گفتم خودم خنده داره کار من. شما دیگه اینقدر مارو ضایع نکنین.

دوستمون که منظوری نداشت. منظورش اینه که الان یه حس نوستالوژیکی بهش دست داده و یاد خاطرات خوش گذشته افتاده.
خود منم اون موقع چند روز علافش بودم تا بالاخره راهش رو پیدا کردم. هیچ بازی (وبعد هم اسپلینتر سل 1) هنوز نتونسته حسی رو که این بازی به من داد رو بده.:rolleye: دوست عزیز چی شد ردش کردی. اون کاری کردی ؟ گردن دکتر رو شکوندی (آخرش گردنش رو میشکونه دیگه ،اگه یادم نرفته باشه بعدش یه فیلم کوتاه نشون میده که هیتمن میره بالا سرش، ولی اول باید وقتی بهت حمله کرد بزنیش وبعد ....)

Jav4d
14-04-2007, 21:01
سلام
لطفا درباره مرحله دوم این بازی که در هنگ کنگ برگزتر میشه توضیح بدید :31:
اگه رمز یا ترینر هم دارید مرهمت کنید

Rock Magic
16-04-2007, 01:04
دوست عزیز اگه منظورت هیتمن 1 است باید با یکی از آسانسورهابالای ساختمان بروی و از اونجا دو نفر رو بکشی
همین.

Jav4d
16-04-2007, 20:01
اون مرحله رو رفتم :10::20::5::46::8::27:
لطفا بگو که مرحله بعدش رو باید چه طوری برم؟؟؟؟؟؟

V A H I D
18-04-2007, 19:39
سلام
من خیلی وقته بازی نکردم بگو چه جوری هست شاید یادم اومد

Jav4d
19-04-2007, 13:18
سلام
من خیلی وقته بازی نکردم بگو چه جوری هست شاید یادم اومد

توی اون مرحله یه کیف دستته که توش یه تفنگ هست و توی یه شهر (هنگ کنگ) برگزار میشه و چند نفر هم با لباس آبی هستند که از ماشین پیاده میشن و اگه تو رو ببینند به طرفت شلیک میکنند.

hamid_hitman47
19-04-2007, 16:00
توی اون مرحله یه کیف دستته که توش یه تفنگ هست و توی یه شهر (هنگ کنگ) برگزار میشه و چند نفر هم با لباس آبی هستند که از ماشین پیاده میشن و اگه تو رو ببینند به طرفت شلیک میکنند.

شما باید به یکی از پشت بام های همون اطراف بری و با تفنگ دوربین دار هدفتو که تو قسمت ماموریت بهت معرفی می کنه ترور کنی............بعدشم باید بری پیش همون ماشینه که اول از اونجا میای.........فقط دقت کن که با اسلحه کنار مامورا ظاهر نشی و اصلا با اونا درگیر نشو......و بعد از کشتن هدف هم سریع تفنگ دوربیین دارتو بزار تو کیفت و برو پیش ماشینت تا مرحله تموم بشه...به همین راحتی.....

Jav4d
20-04-2007, 12:13
سلام
من باید کی رو بکشم؟؟؟اونی که لباس خاکستری رنگ داره رو بکشم یا اونی که داره باهاش حرف میزنه و لباس آبی تنشه؟؟؟؟؟و بعد اینکه چطور میتونم اسلحه داخل کیف رو بردارم؟؟؟؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
20-04-2007, 12:18
من باید کی رو بکشم؟؟؟اونی که لباس خاکستری رنگ داره رو بکشم یا اونی که داره باهاش حرف میزنه و لباس آبی تنشه؟؟؟؟؟و بعد اینکه چطور میتونم اسلحه داخل کیف رو بردارم؟؟؟؟؟؟
اونی که لباس خاکستری تنشه.

Jav4d
20-04-2007, 18:54
اونی که لباس خاکستری تنشه.

من اون رو کشتم اما وقتی که رفتم پیش اون ماشین به مرحله بعد نرفتم!!!!لطفا بیشتر توضیح بدین:20:

hamid_hitman47
21-04-2007, 02:40
من اون رو کشتم اما وقتی که رفتم پیش اون ماشین به مرحله بعد نرفتم!!!!لطفا بیشتر توضیح بدین:20:

مطمئنی که خاکستریه رو کشتی؟؟؟؟؟؟فکر کنم بعد از اینکه کشتیش یه هلکوپتر هم میاد دنبالت......
پیش همون ماشینه که اول از اونجا اومدی رفتی دیگه؟؟؟؟؟

Jav4d
23-04-2007, 12:55
ببخشید من اشتباهی میرفتم پیش اون یکی ماشین:18: :18: :18: :18:

خیلی ممنون از کمکتون:46:

hamid_hitman47
26-04-2007, 02:12
در مرحله 4 بعد از اینکه کلید رو از اون مرد توی رستوران گرفتم باید چی کار کنم؟؟؟؟

این مرحله خیلی مرحله ی جالبیه.......اول باید بری تو رستوران از صاحبش کلید دستشویی رستوران رو بگیری ...بعد اسلحهتو تو دستشویی قایم کنی...بعدش باید بری تو یه خیابون و یه چینیه که لباس خاکستری داره و با رئیس پلیس قرار داره رو بی صدا بکشی و لباسشو بپوشی و اونو تو فاضلاب بندازی و از جیبش هم یه آرم بگیری و بعد بری پیش رستوران و جای اون چینیه سر قرار با رئیس پلیس... اونجا می گردنت و اسلحه هاتو می گیرن....واسه همین اول باید یه اسلحه تو دستشویی قایم میکردی...بعدش باید اون آرمه که از لباس اون چینیه گرفتی رو روی یه میز که تو آشپزخونه همون رستوران است بندازی و بعدش بری با رئیس پلیسه صحبت کنی و اجازه می گیری که بری دستشویی...بعد میری تو دستشویی و اسلحه که قایم کرده بودی رو می گیری و رئیس پلیسه و اونی که لباس آبی داره رو باید بکشی...و بعد سریع از رستوران خارج شو و برو پیش ماشینت........

Jav4d
26-04-2007, 16:18
من اون کار ها رو مو به مو انجام دادم و خود بازی هم کار های من رو تایید کرد.اما هم با پیغام خطای Failed رو به رو میشوم.:41::19: من باید چه موقع اون علامت رو که از اون مرد چینی گرفتم روی میز بذارم!!!

*PiNk PaNTHeR*
27-04-2007, 02:32
من مرحله ی پنجم مشکل دارم.
ماموریتهای این مرحله چیه؟

hamid_hitman47
27-04-2007, 03:00
من اون کار ها رو مو به مو انجام دادم و خود بازی هم کار های من رو تایید کرد.اما هم با پیغام خطای Failed رو به رو میشوم.:41::19: من باید چه موقع اون علامت رو که از اون مرد چینی گرفتم روی میز بذارم!!!

اون آرمه رو فکر نکنم مهم باشه کی بذاری...فقط باید بذاری رو میز آشپز خونه...........شما بعد از اینکه اون 2 تا رو تو رستوران کشتی فکر کنم دیگه باید کسی رو نکشی و سریع فقط بری تو ماشینت.......

hamid_hitman47
27-04-2007, 03:02

کدوم قسمت مرحله پنچ مشکل دارین شما؟؟؟؟؟؟ماموریتاشم فکر کنم که باید اون رئیس چینیه که فکر کنم اسمش لی هانگ بود رو بکشی.......و همچنین چند تا نشونه از تو صندوقا در بیاری....

*PiNk PaNTHeR*
27-04-2007, 17:02
یه جورایی همش!
خیلی سرگیجه آوره.
رفتم با یک دختری دختره من رو برد توی زمین پشتی.
بعدش دیگه نفهمیدم چیکار کنم.
لباس یکی از نگهبانهارو هم پوشیدم.

Jav4d
27-04-2007, 20:59
یه جورایی همش!
خیلی سرگیجه آوره.
رفتم با یک دختری دختره من رو برد توی زمین پشتی.
بعدش دیگه نفهمیدم چیکار کنم.
لباس یکی از نگهبانهارو هم پوشیدم.

فکر کنم که باید اون دختره رو بکشی و از اون یه علامت بگیری. با این علامت درهایی که باز نمیشدن (مثل در پشتی
آشپزخانه) باز میشن:46::10:

hamid_hitman47
28-04-2007, 02:32
اون مرحله هم میتونی اون دختره رو بی صر صدا بکشی و ازش اون نشونه رو بگیری و هم اینکه باهاش صحبت کنی و اونو از در پشتی فراری بدی و بعد خودش بهت نشونه رو میده............ هم چنین میتونی لباس پیش خدمت رو بپوشی و با سم میتونی محافظ اون رئیسه رو مسموم کنی و بعد راحت رئیسه رو بکشی... هم چنین چند تا نشونه هم باید از چند تا صندوق در بیاری........این مرحله رو میتونین به چند صورت تموم کنین..........خیلی مرحله جالب و متنوعیه........

Jav4d
28-04-2007, 13:01
اون سم کجاست؟؟؟من نتونستم اون رو از روی میز تو آشپزخونه بگیرم؟؟؟ ایا اول باید اون آشپزه رو بکشم بعد سم رو بگیرم؟؟؟

hamid_hitman47
28-04-2007, 16:17
اون سم کجاست؟؟؟من نتونستم اون رو از روی میز تو آشپزخونه بگیرم؟؟؟ ایا اول باید اون آشپزه رو بکشم بعد سم رو بگیرم؟؟؟

سم رو فکر کنم باید از پیرمرده بگیری که فکر کنم اونجا بقالی داره ...........ولی قبلش هم فکر کنم باید یه چیزی واسش بیاری تا سم رو بهت بده........بعدش باید سم رو بریزی تو نوشیدنیه...

Jav4d
29-04-2007, 13:23
سم رو فکر کنم باید از پیرمرده بگیری که فکر کنم اونجا بقالی داره ...........ولی قبلش هم فکر کنم باید یه چیزی واسش بیاری تا سم رو بهت بده........بعدش باید سم رو بریزی تو نوشیدنیه...

من باید واسه اون پیرمرد چی ببرم؟؟؟؟:2:
اون مرد چاق و لباس قرمز تا منو میبینه داد میزنه:آلارم آلارم!!:18: من باید با چه لباسی پیش اون برم تا منو نشناسه؟؟؟:13:

تازی یه مشکل دیگه ای هم هست و اون اینه که صندوق ها باز نمیشن:18::18::18::18:

hamid_hitman47
29-04-2007, 23:36
من باید واسه اون پیرمرد چی ببرم؟؟؟؟:2:
اون مرد چاق و لباس قرمز تا منو میبینه داد میزنه:آلارم آلارم!!:18: من باید با چه لباسی پیش اون برم تا منو نشناسه؟؟؟:13:

تازی یه مشکل دیگه ای هم هست و اون اینه که صندوق ها باز نمیشن:18::18::18::18:

در مورد صندوق ها باید بگم که فکر کنم فقط تو یکی و یا دو تا صندوق ها اون نشونه است که شانسی هم است...
پس تو باید همه صندوق ها رو چک کنی تا ببینی کدوم باز میشه و نشون تو کدومشه......... یه صندوق هم فکر کنم تو زیر زمین هستش...اونم چک می کنی؟؟؟فکر کنم همون نشونه رو که از تو صندوق ها گرفتی باید به پیر مرده بدی............متاسفانه چیز بیشتری یادم نمی یاد....آخه خیلی وقت پیش این بازی رو تموم کرده بودم...

Jav4d
30-04-2007, 15:44
پس اونی که تو آشپزخونه هست چیه؟؟؟؟

hamid_hitman47
30-04-2007, 16:51
پس اونی که تو آشپزخونه هست چیه؟؟؟؟

اونی که تو آشپز خونه هست مطمئن نیستم ولی فکر کنم نوشیدنیی باشه که بعد از اینکه سمو گرفتی باید بریزی توش.....فکر کنم اینطوری بود.

Jav4d
31-05-2007, 13:18
من یه مرد رو توی زیر زمین آزاد کردم اون مرد کی بود؟؟؟؟؟
من تا میخوام لی هانگ رو بکشم اون سریع من رو با شمشیر میکشه !!! چه طور باید اون رو بکشم؟؟؟؟

hamid_hitman47
31-05-2007, 14:04
من یه مرد رو توی زیر زمین آزاد کردم اون مرد کی بود؟؟؟؟؟
من تا میخوام لی هانگ رو بکشم اون سریع من رو با شمشیر میکشه !!! چه طور باید اون رو بکشم؟؟؟؟

اون مرده که دقیقا یادم نمیاد ...ولی فکر نکنم چیز مهمی باشه...
فکر کنم بعد از اینکه اون نگهبان چاقه رو مسموم کردی لی هانگ میره تو یه ساختمون و طبقه دوم اون ساختمون تو
اتاق خودش بعد تو باید بهش فکر کنم با لباس اون نگهبان خاکستری ها نزدیک بشی و بری تو اطاقش و بی صرو صدا
بکشیش...فکر کنم تو اون اطاقه همش هی اونور و اینور هم میره...
خیلی سریع و مخفیانه باید بکشیش تا نگهبانای دیگه باخبر نشن و بعدشم باید بری تو یه قایق موتوری و از منطقه فرار کنی..........به نقشه خیلی توجه کن همه چیز رو نشون میده........

Jav4d
31-05-2007, 19:11
شما برای کشتن لی هانگ کدوم تفنگ رو پیشنهاد میکنید؟؟

Jav4d
31-05-2007, 19:12
من باید به لی هانگ چند تا تیر بزنم تا بمیره؟؟؟؟ من به اون دور و بر 20 تا تیر زدم هیچیش نشد!!!

arnold_ab
31-05-2007, 19:59
هیتمنم شد بازی:5:

hamid_hitman47
31-05-2007, 21:00
شما برای کشتن لی هانگ کدوم تفنگ رو پیشنهاد میکنید؟؟

من که میرفتم با خفه کن خفه اش می کردم......راحت و بی صر وصدا ....فقط باید مواظب باشی نگهبانای دیگه نبیننت....اولشم گفتم که باید با لباس اون نگهبان خاکستری ها بهش نزدیک بشی...

هیتمنم شد بازی:5:

من که بهترین بازی هایی که تو عمرم بازی کردم همین سری بازی های هیتمن بود....خوب سلیقه ی هر کسی یه جوره دیگه.....

gogole magole
31-05-2007, 21:08
اره منم موافقم هیت من خیلی قشنگه

Jav4d
01-06-2007, 11:57
منم با شما موافقم من نسخه های دیگه این بازی (2و3) رو بازی کردم اما یکش از همه بهتره:31:

Jav4d
09-06-2007, 17:07
سلام توی مرحله Say hello to my little freind باید پی کارکنم؟؟؟؟ توضیح:توی مرحله قبل از این،یه ببر رو کشت و از توی یه تونل فرار کرد!!!

hamid_hitman47
10-06-2007, 13:56
سلام توی مرحله Say hello to my little freind باید پی کارکنم؟؟؟؟ توضیح:توی مرحله قبل از این،یه ببر رو کشت و از توی یه تونل فرار کرد!!!

این مرحله یکی از سخت ترین مرحله هاست ...اول یاید یه دشمن رو بکشی و بعد لبایشو بپوشی و بعدش هم فکر کنم کسایی که رو دیده بانی هستن رو باید با سیم خفه کن بکشی... بعدش هم باید اول نگهبانای اون ساختمون که اون رئیسه توش هست ( چه طبقه بالا, چه طبقه پایین) رو همه رو بی صرو صدا و با خفه کن و یا سیم بکشی ...و بعد باید بری سراغ هدف این مرحله که یه مرده که همچین وضع خوبی هم نداره رو بکشی ... خیلی سگ جون هم هست باید کلی بهش تیر بزنی ...تازه باید نذاری به پنجره ها شلیک کنه و یاراشو خبردار کنه ...بعدش فکر کنم باید تو یک آزمایشگاه بمب بزاری و بعد بری تو یه هواپیما و از مرحله خارج بشی......مرحله بعدش واقعا خیلی مرحله ی جالبیه...تو مجارستانه...

Jav4d
14-06-2007, 10:02
خیلی ممنون از لطفت فقط چند تا سوال دیگه؟؟؟؟

من تا خفه کن رو دستم میگیرم تمام آدمهایی که اونجا هستند طرفم شلیک میکنن من باید چطوری اونها رو بکشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا راهی وجود داره که بمب رو بی سر و صدا کار بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5 :
:10::10::31:

Jav4d
13-07-2007, 09:21
دوستان عزیز اگه کسی بازی Hitman Codename 47 رو بازی کرده لطفا منو راهنمایی کنه . میدونم که این بازی قدیمی هست ولی چه کنم کارت

گرافیک من پایینه و از این بازی خوشم اومده , مشکل من اینه که در مرحله بعد از رستوران که هتل هست گیر کردم و نمیدونم باید چکار کنم . در این

مرحله یه زندانی مرد که دستاش بسته بود رو آزاد کردم و همچنین یه زن رو از اتاقهای هتل فراری دادم و یه نفر رو در یه ساختمان دیگه که شمشیر

داشت کشتم و نامه اونم برداشتم ولی وقتی به کنار قایق میرم دو گزینه هست که کامل نشده یعنی انجام ندادم که یکیش گفته باید کسی رو در

عطاری ببینم و وقتی به عطاری میرم یه پیرمرد هست که فقط با من حرف میزنه . از دوستان خواهش میکنم اگه قبلا این مرحله رو رفتن منو راهنمایی

کنن . پیشاپیش از شما ممنونم .

اول باید یه مامور رو بکشی و لباسش رو بپوشی بعد باید بری از یه مرد که مغازه داره یه برگه عبور رو بگیری بعد باید بری دختره رو فراری بدی و بری توی زیرزمین اون مرد رو آزاد کنی و توی همون مرحله یکم بچرخی و چند تا صندوق پیدا کنید و یه چیزی از تو اونها دربیاری(فقط یکی کافیه) بعد باید یه پیرمرد که اون هم مغازه داره رو پیدا کنی و اونی که از توی صندوق ها گرفتی رو یه اون بدی و از اون یه کم سم بگیری بعد باید بری توی دستشویی و منتظر باشی که پیشخدمت (لباس سبز یا زرد پوشیده) بیاد و بکشیش و لباسش رو بپوشی و بری توی آشپزخونه و سم رو توی نوشیدنی بریزی و ببری سر میز لیهانگ
سم رو محافظ لی هانگ میخوره و میمیره و تو باید بری دوباره لباست رو بپوشی و بری اونجایی که لی هانگ میره و اون رو با خفه کن خفه کنی...

ahsanx
14-07-2007, 05:17
دوست عزیز جناب jav4d واقعا لطف کردین و ممنون . اگه میشه در باره مرحله بعدی که در جنگل هست یه توضیحی بدین . من به این مرحله رسیدم و

تمام قسمتها رو از روی نقشه رفتم و اسلحه و تیرها رو برداشم و بعد دو تا نشان زرد یا طلایی پیدا کردم و به کنار سیم خاردار رسیدم و بعد از کشتن

همه یه نفر رو که فکر کنم بومی بود نجات دادم و اونو دنبال کردم تا به سرخپوستها رسیدم و اونا به من حمله کردن و من بجر اونی که نجات دادم و یه

نفر دیگه همه رو کشتم همه قسمتها مثل هواپیما و پلهای دیگه رفتم ولی چیزی دستگیرم نشد فقط اینو میدونم که باید یه جوری به اونطرف سیم

خاردار سر پل که اون یه نفر رو اونجا نجات دادم برم ولی نمیدونم چطور باید سیم خاردار رو ببرم و رد بشم شاید هم راه دیگه ای هم باشه . در ضمن

از جاده وسط جنگل هر که رو که دیدم کشتم و همینطور برجک اونطرف پل و هلیکوپتر . اگه توضیح بدین ممنون میشم . با تشکر

Jav4d
14-07-2007, 19:11
دوست عزیز اول باید یه نفر رو مخفیانه بکشید و لباسش رو بپوشید بعد برید اون مجسمه مقدس رو پیدا کنید و ببرید پیش بومی ها و اون رو به یکیشون نشون بدید بعدش اون میگه:
شما یه چیز طلایی پیدا کردید .بسیار خوب!.لطفا ائن رو به مرکز روستای ما ببرید توهم اون رو میبری به رئیسشون نشون میدی و اون میگه که برو یکی از دوستاشون رو از دست مامورها نجات بده تو هم میری اونجا .اگه دقت کنی اونجا یه دیدبانی هست میری توی اون و یه تفنگ دوربین دار با خشاب هاش رو برمیداری و میری دورتر و همه اونهایی که اونجا هستند رو میکشی و بعد اون بومیه فرار میکنه و تو هم باید دنبالش بری .و بعد میری پیش رئیسشون و میری مرحله بعدی.
:27::27:

ahsanx
16-07-2007, 04:16
جناب jav-4d از شما ممنونم امشب این قسمت رو رد کردم و حالا در مرحله ای هستم که پلنگ یا ببر داره . یه سئوال داشتم که این بازی چند مرحله هست

adamhesaby
16-07-2007, 17:50
من توی این مرحله به هزار بدبختی خودم رو به اون خونه ای که یارو توشه رسوندم، بعد رفتم گوشه ی یه اتاق و با صدای بلند (کلاشینکف) زدم یکی از مامورین رو کشتم، بعد هی یکی یکی میومدن نگاه میکردن منم headshot میکردمشون تا مامورهای محافظ خونه همه مردن (تو اتاق مثل قصابی شده بود!) بعد یه عالمه گلوله ی کلاش برداشتم و یارو رو کشتم

hamid_hitman47
16-07-2007, 20:16
جناب jav-4d از شما ممنونم امشب این قسمت رو رد کردم و حالا در مرحله ای هستم که پلنگ یا ببر داره . یه سئوال داشتم که این بازی چند مرحله هست

12 مرحله فکر کنم...

ahsanx
17-07-2007, 05:00
دوست عزیز از کمکهای شما ممنونم . فکر کنم به مرحله آخر رسیدم که مثل یه بیمارستان یا تیمارستان هست و فکر کنم همون جایی هست که بازی

از اونجا شروع شد . یه سرنگ گرفتم و به کسایی که مثل دیوونه ها بودن تزریق کردم . در طبقه بالا شخص مورد نظر رو کشتم و گروه ضربت پلیس به

ساختمون اومدن که اونها رو هم کشتم و در طبقه پایین یه بیست نفری که شبیه خودم بودن رو کشتم ولی نمیدونم باید چکار کتنم در زیر زمین هم

قفل شده و نمیتونم برگردم . اگه زحمتی نیست در باره این مرحله منو راهنمایی کنین . با تشکر

ahsanx
22-07-2007, 05:17
از دوستان کسی نیست کمک کنه ؟ . من پستهای قبل رو ویرایش میکردم ولی فکر کنم با ویرایش کردن , تاپیک جزء پستهای جدید قرار نمیگیره . به هر جهت ممنون میشم اگه کسی در باره این مرحله توضیح بده . با تشکر

silent-assassin
29-07-2007, 07:36
از دوستان کسی نیست کمک کنه ؟ . من پستهای قبل رو ویرایش میکردم ولی فکر کنم با ویرایش کردن , تاپیک جزء پستهای جدید قرار نمیگیره . به هر جهت ممنون میشم اگه کسی در باره این مرحله توضیح بده . با تشکر

دیدی همه برادرات که میان سراغت کلشون تست میشه!
وقتی همه رو کشتی یکی را باید ببری اونجا تا به جای خودت کله اون تست شه!
بعد یه در باز میشه و...

Jav4d
01-08-2007, 15:49
سلام
من از همه معذرت میخوام که چند وقت نبودم!:11:

شما باید توی مرحله آخر بری یکی از اون هیتمن ها رو بکشی و بعدش هم باید بری جنازه یکیشون رو بگیری و ببری توی یه اتاق کوچیک و بذاریش روی یه جایی که ورش علامت دو تا پا هست بعدش هم در باز میشه و میری تو و یه مرد میاد .اون رو هم میکشی و بازی توم میشه!!

برای اینکه بتونی راحت تر اونها رو بکشی ، یه تفنگ توی یکی از اتاقها هست اون رو بردار و برو همه رو بکش!!!:21::27:

amirepsilon
24-10-2008, 22:31
در مرحله چهار که هیتمن به قصر پادشاه میرهدقیقا باید چه کاری رو انجام بده ؟
آیا باید باز هم آرام و بدون خطر Lee Hong رو بکشه ؟

silent-assassin
25-10-2008, 20:51
نه! میتونی کشتارگاه راه بندازی!

اشکال نداره! آروم و بی صدا رفتن ان مرحله واقعا سخته! شاید اصلا نشه!

در ضمن یه مثلا جام هم باید از توی یکی از گاو صندوقهاش برداری و ببری بدی به پیره مرد فروشنده و همچنین از توی زندانش یه نفر را هم آزاد کنی.

amirepsilon
27-10-2008, 20:51
سلام
ممنون از راهنماییت
زندانش کجاست ؟
چطوری در گاو صندوق رو باز کنم ؟
با چه لباسی برم تو محوطه لی هانگ که تیر اندازه نشه ؟
ممنون
یا علی