PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دو نرم افزار

allii110
06-01-2007, 01:18
سلام دوستان
من به دو تا نرم افزار نیاز دارم که اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم .
اول یه نرم افزار میخوام که با اون بشه کلیه مکالمات تلفنی بصورت خودکار ضبط بشه یعنی زمانی که مثلا منزل نیستم اگه کسی با تلفن صحبت کنه بصورت خودکار مکالمه ضبط بشه .یعنی هم تماسهای وارده هم تماسهایی که با تلفن گربته میشه .. برنامه مودم اسپای رو دارم ولی چند تا مشکل داره یکی اینکه برای تماسهایی که با تلفن گرفته میشه برای فعال کردن ضبط اونها هر چند ثانیه خط تلفن چک میشه یعنی مثل اینکه گوشی رو برداری و بعد از جند ثانیه دوباره بزاری و قطع کنی بنابراین هر چند ثانیه یک بار (بسته به تایمی که خودمان تنظیم میکنیم ) گوشی اشغال میشه . همچنین میخوام این قابلیت رو داشته باشه که چه در خصوص تماس های وارده و چه در خصوص تماسهای صادره و گرفته شده شخصی که داره با تلفن منزل ما با مکان دیگه ای تماس میگیره یا اینکه داره به تماس گرفته شده پاسخ میده متوجه ضبط خودکار مکالمه نشه ..

دوم . اینکه برنامه ای رو میخوام که دائم آی پی کامپیوتر تغییر کنه و قابل شناسایی و ردیابی نباشه . و همچنین در صورتی که چنین قابلیتی رو داشته باشه آیا میشه بطور مرتب و بدون محدودیت از سایتهایی مثل راپید شر که در یک زمان واحد فقط امکان دانلود یک برنامه رو میدن ، چند برنامه رو همزمان دانلود کرد (با توجه به اینکه سایتی مثل راپید شر با چک کردن آی پی کامپیوتر ما اجازه دانلود رو نمیده و اگر آی پی با برنامه فوق تغییر پیدا کنه دیگه این محدودیت از بین خواهد رفت . لطفا لینک دانلود چنین نرم افزاری رو برام بزارید و در خصوص سوال فوق هم برام توضیح بدید که آیا میشه محدودیت رو با استفاده از اینگونه نرم افزارها از بین برد یا خیر .
از محبت شما دوستان گرامی پیشاپیش تشکرمیکنم .

Elfin-D
06-01-2007, 23:11
طبق قوانین:

از دوستان عزیزم تمنا دارم در عنوان تاپیک درخواستشون نام برنامه و یا خلاصه ای از عملکرد برنامه رو ذکر کنن و از ایجاد تاپیکهایی با عنوانهای درخواست فوری/خواهش میکنم کمک کنید و .... جدا خودداری بفرمایند

لطفا رعایت بفرمایید

allii110
07-01-2007, 00:06
سلام الفین جان .همونطور که میبینی در عنوان تاپیک من از کلماتی مثل درخواست فوری یا خواهش میکنم کمکم کنید و از این قبیل استفاده نشده و اسم نرم افزار مورد درخواستمم نمیدونستم که در عنوان تاپیک قید کنم و با توجه به اینکه دو تا نرم افزار نیاز داشتم و با توجه به نوع نرم افزارهای مورد درخواستم فکر میکنم خلاصه عملکرد اون دو تا حداقل یه دو خطی میشد که دیگه نمیشد اسمشو عنوان تاپیک گذاشت اونموقع احتمالا میگفتید عنوان تاپیک رو اینقدر طولانی نمینویسن در هر صورت ممنون از تذکرت ولی قبول کن که به جز عنوان ( درخواست نرم افزار ) که عموما دارن استفاده میکنن در این مورد نمیتونستم عنوان دیگه ای بکاز ببرم . سعی من هم تا حلا و منبعد رعایت هر جه بیشتر قوانین سایت و احترام به اعضای اون بوده و هست . ممنون از شما. حالا خوب بود حداقل در ادامه پیامت یه کمی در مورد درخواستمم کمک و راهنماییم می کردی.منتظر محبت دوستان هستم .

allii110
10-01-2007, 21:03
سلام دوستان
من منتظر کمک و محبت یکی از دوستان هستم . لطفا کمکم کنید ممنون میشم

allii110
21-01-2007, 19:01
سلام دوستان کسی نبود حداقل یه پاسخ خشک و خالی به ما بده

allii110
21-01-2007, 19:09
سلام دوستان کسی نبود حداقل یه پاسخ خشک و خالی به ما بده

allii110
22-01-2007, 21:56
هنوز هم منتظر لطف یکی از دوستان هستم

hardrock007
22-01-2007, 22:45
دوم . اینکه برنامه ای رو میخوام که دائم آی پی کامپیوتر تغییر کنه و قابل شناسایی و ردیابی نباشه . و همچنین در صورتی که چنین قابلیتی رو داشته باشه آیا میشه بطور مرتب و بدون محدودیت از سایتهایی مثل راپید شر که در یک زمان واحد فقط امکان دانلود یک برنامه رو میدن ، چند برنامه رو همزمان دانلود کرد (با توجه به اینکه سایتی مثل راپید شر با چک کردن آی پی کامپیوتر ما اجازه دانلود رو نمیده و اگر آی پی با برنامه فوق تغییر پیدا کنه دیگه این محدودیت از بین خواهد رفت . لطفا لینک دانلود چنین نرم افزاری رو برام بزارید و در خصوص سوال فوق هم برام توضیح بدید که آیا میشه محدودیت رو با استفاده از اینگونه نرم افزارها از بین برد یا خیر .
از محبت شما دوستان گرامی پیشاپیش تشکرمیکنم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

allii110
23-01-2007, 23:21
ضمن تشکر از دوست عزیزم . در خصوص درخواست اولم اگه ممکنه کمکم کنید همچنین توضیحی در مورد درخواست دوم اگه محبت بکنید ممنون میشم .

hardrock007
23-01-2007, 23:30
علی جان

در مورد درخواست دوم که توضيحات کامل در تاپيکی که آدرس دادم داده شده!

در مورد درخواست اول هم چند برنامه برای ضبط مکالمات تلفنی تو سايت p30world.com و قسمت نرم افزار انجمن معرفی شده

موفق باشی