PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با 700 تومان چه دوربینی بخرم؟(فوری)

mohammad24
05-01-2007, 21:59
سلام

نمی دونم سوالم رو باید در این قسمت بپرسم یا نه.
من قصد دارم یک دوربین دیجیتال بخرم، اما نه برای مصرف معمولی. برای عکاسی نجومی. حالا می خوام بدونم از بین دوربین های دیجیتال، کدام برای عکاسی نجومی مناسب هستند.
آیا دوربین های دیجیتال در حالت B باتری مصرف می کنند؟ یعنی اگر بخوام یک عکس با مدت زمان نوردهی 30 دقیقه بگیرم باید به فکر باتری جدید باشم؟ یا راهی هست که این مشکل رو حل کرد؟
لطفا من رو راهنمایی کنید.

mohammad24
06-01-2007, 23:29
سلام

دستتون درد نکنه. نمی دونم چرا من تو این فروم شانس ندارم. همه سوال می پرسن 20 تا 20 تا جواب میدن، ما لب دریا هم که میریم دریا خشک میشه.
تا حالا هر درخواست و سوالی مطرح کردم درست و حسابی جواب نگرفتم. حالا از انصاف نگذرم یک بار جواب گرفتم.
ولی خوب من چیزهای زیادی هم اینجا یاد گرفتم.
امیدوارم موفق باشید

NINTENDO_DS
08-01-2007, 11:25
به نظر من توی اون رنج یک دوربین دیجیتال حرفه ای بگیر یک چیزی تو مایه های کداک یا کانن که البته به نظر من کداک بهتره

telescope
18-04-2007, 22:51
سلام
اگه میخوای حرفه ای بگیری که با این پول هم حتما باید حرفه ای بگیری به نظر من کانن 350d به قیمت 660 تومان یا کانن 400d به قیمت 880 تومان بگیر.
نیکون هم D70 گزینه خوبی هست.اما قیمت ندارم. من خودم کانن 400 دارم.

Go!Zilla
15-05-2007, 10:42
این سایت کمک زیادی در زمینه خرید دوربین می کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال باید یه دوربین خوب بخری بعدش برای عکاسی از فضا بری دنبال یه لنز خوب

eos 400 or 350 canon

nikon d80 or d70

اینم یه سایت عکاسی حرفهای ایرانی تالار گفتگو هم داره از انجام بپرس حرفه ایاش اون جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])