PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lمشاوره در مورد خرید یک هدست عالی

6600
05-01-2007, 18:22
سلام به برو بچ با حال p30world
یه چند وقتیه که می خوام یه هدفون عالی یا به قول معروف حرفه ای بخرم اما با توجه به وضعیت موجود بازار و اشباع اجناس چینی می خواستم نظر شما عزیزان رو در مورد این کالا بدونم
می خوام با راهنمایی شما عزیزان و مخصوصا ارشد ها و مدیران هدفونی رو انتخاب کنیم که اولا قدرت صدای بالا و کیفیتی عالی داشته باشه ، ترجیحا باس بزرگ و قوی داشته باشه به طوری که کاملا روی گوش رو بپوشونه و هم از ورود صدای بیرون جلوگیری کنه ، داشتن میکروفون برام مهم نیست اما اگه باشه هم بد نیست میگم فقط کیفیت
البته عزیزان فکر جیب ما فقیر فقرا هم باشید
امیدوارم این تاپیک به درد اون دوستانی هم که می خوان مثل من از هدفون به جای اسپیکرشون استفاده کنند بخوره ممنون

mohammad24
05-01-2007, 22:19
سلام

راستش من هم خیلی وارد نیستم، فقط تجربه ی خودم در خرید هدست رو برات میگم.
مدتی پیش به سفارش یکی از دوستانم، براش هدست گرفتم. خیلی دنبال یک هدست خوب گشتم اما همان طور که گفتی اکثرا چینی هستن. نمایندگی creative و sony رو هم مراجعه کردم و کلی تو بازار کامپیوتر و حافظ گشتم.
نتیجه ای که گرفتم این بود که هدست هایی با نام تجاری AKG هستند که در استدیو ها از آن استفاده میشه. من این مدل رو فقط در فروشگاه هایی دیدم که به طور تخصصی کار لوازم صوتی مثل باند و اکولایزر و... انجام می دهند دیدم. تو جمهوری بعد از پل حافظ. چندین مدل داره اما قیمت هاش اکثرا بالا هست. البته 30-40 تومانی هم گیرت میاد ولی مدلی که من واسه دوستم برداشتم 95 تومان آب خورد.
من با هدست های زیادی کار نکردم، ولی وقتی هآن هدست رو به Mp3 Player خودم وصل کردم (می دانید که پلیر از لحاظ وات پایین هست و با هدست های بزرگ خوب جواب نمیده) صدای باس خیلی عالی ای داشت. به نظر خودم کیفتش خیلی خوب بود.

6600
05-01-2007, 23:19
سلام
آقا محمد ازنظری که دادی ممنونم . فکر می کنم این تاپیک به غیر از من به درد خیلی های دیگه هم بخوره
اما یه چیزی من توی قم زندگی می کنم و فکر هم نمی کنم این کالا تو قم پیدا بشه اما از چیزهایی که خودم دیدم هدست های altec lansing نظرم رو گرفته فروشندش هم خیلی تبلیغش رو می کنه می خوام بدونم کسی از اینمارک خریده کدوم مدلش بهتره ، راستی هدست های farrasoo چطورند به درد بخور هستند
بازم اگه بقیه هم بیان و از هدفونی که خودشون استفاده میکنند هم بگن حداقل یه شناخت کلی از این کالا به دست میاریم
با تشکر منتظر بقیه نظرات هستم

6600
07-01-2007, 00:45
سلام
انگار کسی نمی خواد وقتشو برای یه هدست بگذاره و یه چیزی بگه باشه بهتره این طوری بگم که انگار اینجا هیچ کس از هدست استفاده نمی کنه و همه اسپیکریند
فکر نمی کنم این طور باشه بازم من منتظر می مونم می خوام بگم که در گوش دادن به یه موسیقی همون طور که یه کارت صدای خوب می تونه موثر باشه یه هدفون خوب هم می تونه موثر باشه می گی نه امتحان کن ؟
بچه ها اگه کسی از یه مدل گوشی استفاده می کنه که به نظر خود ش خوبه لطفا بگه شاید دیدی از همون ما هم خریدیم که اگه خوب بود یه دعایی هم واسش می کنیم حالا کی هدفون داره

6600
07-01-2007, 00:46
سلام
انگار کسی نمی خواد وقتشو برای یه هدست بگذاره و یه چیزی بگه باشه بهتره این طوری بگم که انگار اینجا هیچ کس از هدست استفاده نمی کنه و همه اسپیکریند
فکر نمی کنم این طور باشه بازم من منتظر می مونم می خوام بگم که در گوش دادن به یه موسیقی همون طور که یه کارت صدای خوب می تونه موثر باشه یه هدفون خوب هم می تونه موثر باشه می گی نه امتحان کن ؟
بچه ها اگه کسی از یه مدل گوشی استفاده می کنه که به نظر خود ش خوبه لطفا بگه شاید دیدی از همون ما هم خریدیم که اگه خوب بود یه دعایی هم واسش می کنیم حالا کی هدفون داره؟
ممنون

6600
08-01-2007, 02:33
سلام
مثل اینکه کسی نمی خواد پا شو اینجا بگذاره باشه باشه عیب نداره راستی دیشت که داشتم تو اینترنت سرچ می کردم رفتم سایت کریتیو و چند تا از مدلشا خوشم اومد اما نمی دونم اینجا از کجا گیرش بیارم در ضمن قیمتی هم ازش ندارم بچه ها اگه کسی از این مدلا داره یا قیمتشو و محل فروشش رو خبر داره لطفا بگه
creative : HQ1700
HQ- 2300D
ممنون

6600
09-01-2007, 01:11
سلام
ای بابا ما این جا داریم به کی سلام می کنیم کسی اینجا نمی یاد
یه بیست و خورده ای نفر اومدن و تاپیک رو دیدن اما کسی بهش توجه نکرده ، نظر که بمونه جاش
حداقل مدیر ا یا همین آقا ساقی خودمون بابا نا سلامتی همشهری هستیم
دست آقای لرد هم درد نکنه گفتم تو این تاپیک نتیجه نگرفتیم گفتیم بریم شاید تو قسمت سخت افزارا بشه یه چیزی فهمید که هیچ ی نشده قفل شد
حالا

6600
13-01-2007, 00:52
سلام
انگار هیچ کس نمی خواد به سوال ما جواب بدن
ای بابا No Body , No Thing , No One

misagh_uk
14-01-2007, 05:26
ba salam khedmate shoma dooste aziz. man nemidoonam ke daghighan bazare computer dar ghom be che soorati hast va ta che andaze be technology dastresi daree, amma mitoonam be chand ta marke besyar aly ke khodam azashoon estefade mikonam behet ye seri etelaat bedam.
man khodam be shakhse ba tavajoh be in ke gofte boodi ye chize arzoon ba keyfiate bass bala mikhai behet pishnahad mikonam ke JVC ro hatman emtehan koni, albate nemidoonam ke aslesh giret biad ya na vali man khodam daram baraye hodoode 6 mahe ke azash estefade mikonam kheyli ham khoob javab dade behem. agaram ke yekam mitooni bishtar kharj koni behet panasonic ro pishnahad mikonam amma be khater dashte bash baraye inke sherkate panasonic dar reghabate shadidi ba sony be sar mibare say mikone ke keyfiatesh roo bishtar rooye air plug hash be kar bebare ta head setash va axareshoon hamoon joori ke eshare kardi chinesse hastan. badesham ke man fek mikonam sakht betooni peyda koni amma hesabi keyfesho mibari age peyda koni 2 ta marke bartare in kar hastan ke yekish Pioneer hast va digari kenwood amma aslesh to iran peyda nemisheh baraye inke joftesh american hast aslesh o iran ham ke be har jahat. agaram ke az hich kodom az in ha ke man behet pishnahad dadam peyda nakardi boro donbale har chi ke fek mikoni be nazare khodet khoobe amma chizi ke bayad havaset basheh ine ke jens age mikhai marghoob basheh say kon jensi basheh ke range jackesh gold basheh va sefid nabasheh baraye inke az mese bishtari too aliajesh be kar rafte va darsade rosenanse paeen tari dare va noisesh kamtare. be har hal omidvaram oni ro ke mikhai peyda koni. khosh bashi

6600
14-01-2007, 17:51
سلام misagh_uk
بابت نظرت ممنون بالاخره یکی هم به ما منت گذاشت و جوابمون رو داد ( قابل توجه مدیرا)