PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين فرمت براي تبديل فيم هندي کم يه cd با زمان نسبتا کم و کيفيت خوب.

siamak_kh
05-01-2007, 10:01
عزيزان، خسته تباشيد.
من يک دوربين ديجيتالcamcordrer دارم که با کابل ilink به کامپيوتر وصلش کردم.
با برنامه studio plus موقع کپچر ، فرمت avi رو انتخاب کردم که يک فيلم 30 دقيقه اي رو به 6 گيگ تيبديل کرد ،و موقع make movie فرمت mpeg روانخاب کردم که حدود 5 ساعت طول کشيد و اون فيلم رو با کيفيت معمولي و نه خوب به يک و نيم گيگ تبديل کرد که واقعا حجم زيادي رو گرفت.
با برنامه ulead studio هم همتحان کردم ، موقه کپچر فرمت dv و موقع make movie فرمت svcd اما با اينکه حجم خوب و معمولي بود اما کيفيت خوبي نداشت.
ازتون ميخوام که بهترين فرمت رو براي تبديل فيلم دوربين به cd بهم مهرفي کنيد.همچنين من اصلا دنبال edit نيستم.فقط تبدبل فيلم دوربين به cd.و بريدن و به هم وصل کردن فيلم.

animeditor
05-01-2007, 11:43
سلام جمیعاً
سیامک جون!
شما که داری با Ilinke کار می کنی، برو سراغ Edius.
این برنامه معروف، این قابلیت رو داره که از بخش MPEG Capture اش، فیلمت رو مستقیماً به صورت mpg کپچر کنی.
از لحاظ کیفیت هم خیالت راحت باشه که کیفیت mpg این برنامه، حرف نداره!
امتحانش بی ضرر نیست!!! :happy:
التماس دعا.
یا علی

siamak_kh
06-01-2007, 09:59
از راهنمايي ات واقعا ممنون.
امتحانش ميکنم.

siamak_kh
11-01-2007, 18:48
ديگه کسي نظر ديگه اي نداره؟

hamzeh5
19-03-2007, 00:10
عزیزم فشرده ترین فرمت DIVX هستش فیلمت روباکدک divx 6 که جدیدترینش هست تبدیل کن تنظیمات کدک رو تغییر بده تا به بهترین نتیجه برسی اصولا فرمت divx با کیفیت مشابه mpeg2 حدود 2 تا 3 برابر فشرده تراست وحجم فایل حاصلبا همان کیفیت بسیار کوچکتر میشود امروزه تمام dvdپلیرهای خانگی قادربه خواندن فرمت divxهستندوفرمت مناسبی برای آرشیو فیلم است.

hamzeh5
19-03-2007, 00:11
عزیزم فشرده ترین فرمت DIVX هستش فیلمت روباکدک divx 6 که جدیدترینش هست تبدیل کن تنظیمات کدک رو تغییر بده تا به بهترین نتیجه برسی اصولا فرمت divx با کیفیت مشابه mpeg2 حدود 2 تا 3 برابر فشرده تراست وحجم فایل حاصله با همان کیفیت بسیار کوچکتر میشود امروزه تمام dvdپلیرهای خانگی قادربه خواندن فرمت divxهستندوفرمت مناسبی برای آرشیو فیلم است.

hamzeh5
19-03-2007, 00:55
یه سری اینجا هم بزن شایدمفیدباشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

22222222
10-04-2007, 12:18
سلام اگه ممکنه اطلاعات در مورد برنامه ادیوس رو بیشتر بدین من کارت dvx گرفتم و نرم افزار ادیوس 4 رو دارم می خوام آموزشش رو پیدا کنم اگه دوستان اطلاعات دارند لطف کنن بذارن