PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای مشکل تنظیمات ویندوز!

mahdi_pc
12-06-2005, 16:31
با سلام خدمت دوستان
یه مشکلی برای ویندوز ایکس پی من به وجود امده که اولا ویندوز خیلی دیر بالا میاد
دوما اینکه هر دفعه که ویندوز بالا میاد همه تغییراتی که دفعه قبل توی آیکونهای دسکتاپ یا توی پس زمینه داده بودم از بین رفته و همه چیز مثل زمانی میشه که ویندوز رو تازه نصب کردیم(مثلا my computer توي دسكتاپ نيست و طبق پيش فرض توي منوي استارت هست) تازه history
اينترنت هم پاك ميشه
خواهش مي كنم منو كمك كنيد!
قبلا ممنونم :?:

Soda
12-06-2005, 17:02
من دقيق نمي دونم
ولي شايد اين كمكت كنه
تو Run بنويس gpedit.msc بعد برو به بخش User Configuration بعد هم Administrator Template وبعد Desktop اونوقت ميتوني اين تنظيم رو دست بزني
Dont Save Setting At Exit

Navid
12-06-2005, 17:49
اين احتمال وجود داره كه در رجيستري شما تغييراتي داده شده باشه كه در هنگام خروج تغييرات ضبط نشه . در مورد كندي سيستم هم با يكي از اين برنامه هاي بهينه سازي ويندوز كه در سايت معرفي شما كار كن . در ضمن احتمال اين هم مي ره كه ويروس يا تروجان گرفته باشي

mahdi_pc
22-06-2005, 15:02
با تشكر از دوستان
اگه ميبينيد دير جواب ميدم به خاطر انتقال سايت و اين مسايله...
soda جان مسير پيشنهادي رو رفتم براي درست كردنش بايد رو كدوم حالت بذارمش enable يا ...
navid جان چه جوري ميشه فهميد آيا مشكل از رجيستري يا نه
يعني اگرم باشه براي رفعش كجا بايد رفت؟

البته من كه به فكر نصب دوباره ويندوز افتادم ولي اگه راهي به ذهنتون رسيد راهنمايي كنيد.
ممنونم

Navid
22-06-2005, 15:09
گفتم كه شما يه برنامه براي حل مشكلات رجيستري بريز و بده رجيستريت رو تعمير كنه . تو سايت بيش از 15 تا از اين برنامه ها معرفي شده . سيستم مكانيك و tune up از بهترين ها هستن

Soda
22-06-2005, 17:47
بزار رو Disable و بعد سيستم رو ريستارت كن
شايد فرجي شد

mehdi87
22-06-2005, 21:45
ويروس داري !!

:mrgreen:

ويروس !!

WOW

Mehdi_Best
23-06-2005, 11:02
مهدي جان شما كه هر جا هر مشكلي مي بيني سريع مي گي ويروس ويروس!!!

mehdi87
23-06-2005, 18:00
به قول يه مهندس كامپيوتر كه مخييه بر خودش ميگه

وقتي كه كار دارم - ميخوام از زير يه كار در برم

بهترين كار اينكه بگي

ويروس داره آقا - ويروووس :mrgreen:

Mehdi_Best
24-06-2005, 15:59
خب اگه كار داري پست نده عزيز! مجبور نيستي كه بگي ويروس و مردم رو گمراه كني! :wink: