PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت ایمیج و یک فرمت دیگر بطور همزمان چگونه است؟

hamid4403
05-01-2007, 01:05
سلام به خدمت همه دوستان
من یه سوالی داشتم میخواستم بپرسم که چطور میشه یه فایل غیر ایمیج رو با یه فایل ایمیج رایت کرد مثلا قسمت اتوران غیر ایمیج است ولی بقیه فایلها به صورت ایمیج میباشد .

Kolang
05-01-2007, 01:14
با برنامه هایی که امکان ویرایش فایل های ایمیج رو میدن کار کن. خیلی سادس. همه این مارا رو به راحتی میتونی انجام بدی(من با UltraISO کار میکنم)
فکر کنم لینک دانلودش تو خود سایت باشه([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid4403
05-01-2007, 02:22
ممنون از اینکه پاسخ دادی
در قسمت اد فایل من هم فایل ایمیج و هم فایل غیر ایمیج را اد کردم و پیغام سیو مجدد داد که با این کار دوباره ایمیج ساخت. میخواستم بپرسم بعد از رایت فایل ایمیج را به حالت عادی برمیگرداند. از راهنماییتان ممنون.

Kolang
05-01-2007, 09:38
ممنون از اینکه پاسخ دادی
در قسمت اد فایل من هم فایل ایمیج و هم فایل غیر ایمیج را اد کردم و پیغام سیو مجدد داد که با این کار دوباره ایمیج ساخت. میخواستم بپرسم بعد از رایت فایل ایمیج را به حالت عادی برمیگرداند. از راهنماییتان ممنون.

نه دوست من
اشتباه کردی
باید فایل ایمیج رو با این برنامه open کنی و فایل های دیگه رو که میخوای به ایمیج اضافه بشوند رو add کنی

mehdi199
07-05-2011, 11:41
سلام
با آکرونیز 2010 از ویندوز سیستمم ایمیج گرفتم و از طریق تب Create Bootabl Resuse Media اقدام به ساخت CD Bootable کردم و سی دی را رایت کردم و با cd bootable بالا آمدم ولی سی دی اجرا نمی شود .:19:
باتشکر