PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ نوكيا

Devils_san
12-06-2005, 14:32
تاپيك تخصصي در مورد نوكيا

:D سعی می کنم تو این تاپیک فقط در مورد موبایل نوکیا توضیح بدم :twisted:

وقتي یه برنامه ای ریختین که همه سیستم گوشيت رو به هم ریخت
وقتي هر بار روشن کردن گوشی پیغام system error میگیرید
وقتي فایل هایی که با بلوتوث وارد کردید هر کار میکنید پاک نمیشن
وقتي موقع تایپ کردن چیزی به جز عدد نمیتونید تایپ کنید
وقتي حتي وارد قسمت setting نمیتونید بشین
در این صورت باید دستگاه رو master reset کنید :

#7370#*

Devils_san
12-06-2005, 14:34
گوشی موبایلت نوکیا است :!: :!:

اصل است :?: :!: تقلبي است :?: :idea: :cry:

می تونی بفهمی که گوشی که خریدی اصل هست یا نه ؟؟ :?: :?: :!: :idea:

نگران نباش من یادت می دم :P

براي شناختن گوشي نوكيا اصلي فقط كافيست به شماره سريال گوشي توجه كنيد، بطور مثال: 350145/10/185893/3 ،اين گوشي اصلي وساخت فلاند مي باشد،حال اگر بجاي 10 ،20 مي بود يعني:350145/20/185893/3 در اين صورت گوشي ساخت كشور آلمان ميباشد،اگر بجاي 80،10 باشد يعني:350145/80/185893/3 در اين صورت گوشي ساخت كشور مجارستان مي باشد
رده بندي گوشي هاي نوكيا از نظر كشور سازنده :
1- فلاند
2- By nokia
3- آلمان
4- مجارستان

حالا نگاه کن ببین گوشی موبایلت اصل هست یا ... :P :roll: :wink:

Devils_san
12-06-2005, 14:41
يک ترفند بسيار عالی برای فرمت کردن گوشی 6600 شما

اگر شما نميتوانيد گوشی خود را بالا بياوريد (Boot Your Phone) و نميتوانيد وارد قسمت Menu بشويد يا حتی امکان فشردن کليدهای *#7370# را بری فرمت کردن گوشی نداريد ،اصلا نگرن نباشيد باز هم يک راه برای فرمت کردن آن موجود است .
کليد سبز رنگ ،کليد و سپس کليد شماره 3 را فشار دهيد و همچنان که این کليد ها را فشار ميدهيدگوشی خود را روشن کنيد و عمل فرمت شدن آغاز خواهد شد.
در ادامه مطلب چند کد برای پیدا کردن شماره سریال گوشی وفرم ور آن و پیدا کردن آدرس Bluetooth ....

*# 06 # ::: نمایانگر شماره سریال گوشی میباشد ((IMEI عددی 15 رقمی میباشد که به صورت Serial no. xx xxx xxxxxxxx xx نمایش داده میشود .

*# 0000 # ::: نمایانگر نسخه سیستم عامل موجود بروی گوشی میباشد (Firm Ware) که به صورت V x.xx dd-dd-dddd NHL-8 میباشد که x.xx ورژن FirmWare و
dd-dd-dddd تاریخ آن میباشد.

*# 2820 # ::: نمایانگر آدرس بلوتوث شما میباشد که به صورت Bluetooth device address: xxxxxxxxxxxx نمایش داده میشود ومقداری 12 رقمی میباشد
که شامل عدد و حروف میباشند

Devils_san
12-06-2005, 15:01
نوكيا 6600
:D :D :D

شبكه هاي GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 را پشتيباني ميكند .
اندازه اي 109*58*24 دارد
وزن 122 گرم
صفحه نمايشگر 65 هزار رنگي
ابعاد صفحه نمايش 176*208 پيكسل
جوي استيك ( 5 عملكرد .بالا/پايين/چپ/راست/فشردن به داخل)
تم هاي انتخابي
پلي فونيك 24 كاناله .مونو فونيك و True tones
6 مگابايت مموري
32 مگا بايت مموري كارت
CPU 104 مگا هرتز
25 فرمان صوتي
سيستم عامل سيمبيان ورژن 7 سري 60 ورژن 2
مسيج هاي SMS/MMS/ EMail
ساعت.الارم.مادون قرمز.بازي
دوربين 640*480
بلوتوث .جاوا .وپ 2 . مرورگر xHTML. هندز فري
زمان استاند باي 150 تا 240 ساعت
زمان مكالمه 2 تا 4 ساعت

Devils_san
12-06-2005, 15:03
تعدادي برنامه با قابليت منشي تلفن براي نوكيا وجود داره.
SAnswer و همجنين برنامه هاي ديگري مثل AM ياACM هم خوب هستن.
AM= Answering Machine
ACM= Advanced Call Manager
اگه بتوني نسخه سالم و بي عيب از ACM پيدا كنيد محشره ... اين رو به شما توصيه مي كنم.
قابليت فوق العاده زيادي داره كه فقط يكيش منشي تلفنه

آخرين ورژن SAnswer V 2.04
كه در اون باگ پخش بلند صدا برطرف شده
برنامه كرك شده است - كسي خواست بگه واسش ميل بزنم :P

Devils_san
12-06-2005, 15:09
معرفی رسمی گوشی جدید Nokia 6680

نوکیا به طور رسمی یک گوشی جدید نسل سوم (3G) رو به نام 6680 معرفی کرده ....
از نظر قدرت پردازش هم ارز Nokia 6630 هست . و نخستین گوشی نوکیا با 2 دوربینه .
در اون از سیستم عامل آپگرید شده سیمبیان (ورژن 8) استفاده شده و یه اینترفیس جدید با منو های

General Network UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2005, 1Q
Status Coming Soon
Size Dimensions 108.6 x 55.2 x 20.5 mm, 104 cc
Weight 133 g
Display Type TFT, 256K colors
Size 176 x 208 pixels
- 5-way navy key
- Downloadable themes

Ringtones Type Polyphonic, MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Advanced
Call records Yes
- RS (Reduced Size) MMC card slot
Features OS Symbian OS, Series 60 UI
GPRS Class 10 4+1/3+2 slots
Data speed 384 kbps WCDMA
Messaging SMS, MMS, Email
Clock Yes
Alarm Yes
Infrared port No
Games Yes + downloadable
Colors Bronze, Silver
Camera 1.3 MP, 1280x960 pixels, video, flash; secondary video call VGA camera
- Bluetooth
- EDGE
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/MPEG4 player
- HTML browser with .pdf support
- xHTML browser
- WAP 2.0
- T9
- Organiser
- Voice command/memo
- Pop-Port with USB
- Built-in handsfree
Battery Standard, Li-Ion 900 mAh (BL-5C)
Stand-by Up to 240 h
Talk time Up to 6 h

Devils_san
12-06-2005, 15:14
Nokia 6230 یا Sony Ericsson K700i ؟

از طرفی 6230 mmc داره که واقعا یه چیز ضروری برای گوشی با mp3 player / video recorder هستش
و از اون طرفی k700 صفحه نمایش بزرگتری داره

K700i يه ايراد خيلي بزرگ داره و اونم باطريشه. SE براي پايين آوردن وزن گوشي, باطري Z200 رو روي اين گوشي گذاشت كه اين باطري براي يه گوشي داراي صفحه نمايش بزرگ (176×220). بلوتوث. راديو. MP3 Player و ... خيلي خيلي ضعيفه.
يه جا مي خوندم كه "اگه شما مي تونين اين موضوع رو به عادت تبديل كنين كه مثل مسواك زدن گوشي تون رو هر شب قبل از خواب شارژ كنين, اون وقت K700i يه گوشي عاليه!!" و ظاهرا اين قضيه واقعيت داره كه براي يه استفاده ي روزمره (شامل تماس. گوش دادن به موسيقي. استفاده از بلوتوث و ور رفتن--البته همه در حد معمول) اين گوشي به زحمت تا 3 روز شارژ رو نگه مي داره.

و اما در مورد قابليت هاي مالتي مديا:

1- كيفيت صفحه نمايش.
2- باز هم كيفيت صفحه نمايش.
3- اندازه صفحه نمايش. (بيش از 2 برابر)
4- كيفيت پخش MP3 اون هم به صورت استريو (مطمئن نيستم كه 6230 استريو باشه چون هم 6600 و هم 7610 جفتشون مونو اند و من جايي نديدم كه گفته باشه 6230 MP3 رو استريو پخش مي كنه.)
5-بازي هاي 3بعدي.
6-طراحي منو - UI - Themes.
7-كيفيت دوربين چه در حالت عكسبرداري و چه در حالت فيلمبرداري.
8-قابليت عكسبرداري به صورت پانوراما.
9-فلاش
10-قابليت ضبط صدا به صورت مداوم (محدود به حافظه) - 6230 فقط 3دقيقه صدا ضبط مي كنه.
11- صداي زنگ 40 پلي فوني. (در برابر 24 پلي فوني)

Devils_san
12-06-2005, 15:21
يه جا خوندم كه اين يك سياست مشترك بين نوكيا و سوني اريكسونه كه هيچ وقت گوشي هاشون رو با تمام امكانات عرضه نكنن و هميشه شما رو در حسرت داشتن يه گوشي ديگه نگه دارن. مثلا P910 رو بدون دوربين مگاپيكسل عرضه كردن و يا 7610 با MP3 Player مونو و يا K700 بدون مموري كارت و يا 6260 بدون صفحه نمايش خارجي و ... براي همين شما بعد از خريدن يه گوشي خيلي زود احساس ميكني كه نيازات رو برآورده نمي كنه و دنبال تعويضش مي افتي.در حالي كه شركت هايي مثل موتورولا و سامسونگ تمام تلاششون بر اينه كه گوشي هاشون رو با حدكثر امكانات عرضه كنن

عجب اين شركتها پدر سخته هسند :lol: :lol: :lol: :shock:

sourena
24-06-2005, 20:24
جالبه :arrow:

ali tebi
24-06-2005, 23:29
سلامDevils_san
من شنيدم كه يك سري نرم افزار مخصوص بلوتوس براي جاسوسي به بازار اومده مثلا ميگن نرم افزاري هست كه با استفاده از اون ميتوني شماره تلفن فرد كناري خودت رو پيدا كني اگر همچين چيزي داريم منو كمك كن من از گوشي 7610 استفاده ميكنم.
ممنون

MaFia
25-06-2005, 02:09
تاپيك اصلاح شد :wink:

mmbalochi
01-07-2005, 20:13
سلام
من برنامه فارسی 7610روریختم ولی هرکاری میکنم نمیتونم اون رو پاک کنم
وقتی ازمنوی tolols گزینه remoweاروانتخاب میکنم پیغام میده که قادربه پاک کردن نیست چون برنامه بازاست لطفاکمکم کنید

movafeq@gmail.com

adibrazavi
08-07-2005, 03:41
تعدادي برنامه با قابليت منشي تلفن براي نوكيا وجود داره.
SAnswer و همجنين برنامه هاي ديگري مثل AM ياACM هم خوب هستن.
AM= Answering Machine
ACM= Advanced Call Manager
اگه بتوني نسخه سالم و بي عيب از ACM پيدا كنيد محشره ... اين رو به شما توصيه مي كنم.
قابليت فوق العاده زيادي داره كه فقط يكيش منشي تلفنه

آخرين ورژن SAnswer V 2.04
كه در اون باگ پخش بلند صدا برطرف شده
برنامه كرك شده است - كسي خواست بگه واسش ميل بزنم :P

mitony baraye man befresty doste aziz

MaFia
08-07-2005, 06:07
دوست خوبم لطفا فارسي بنويس

SmartAnswer.v2.04

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ganymede
08-07-2005, 13:48
سلام.
يكي به من در مورد خريد گوشي موبايل كمك كنه.
من ميلي به هزينه ي بالا براي گوشي ندارم
چون از نظر من خريدن يك گوشي با قيمت آن چناني يعني ريختن آب توي ظرفي كه تش سوراخه و مي دوني كه بعد از چند وقت تمام ظرف خالي ميشه!
پس لطفا يك گوشي با قيمت متوسط و كارايي خوب ترجيحا با حافظه جانبي بدون دروبين برام معرفي كنيد.
ممنونم :wink:

MaFia
08-07-2005, 15:36
ضمن خوش آمد گويي به شما
لطفا قيمت مورد نظر رو اعلام كنيد
البته در اين تاپيك جاي اين سوال نوبد اما ...
طبق قيمت اعلامي شما پيشنهاد بدن دوستان

ganymede
08-07-2005, 15:50
ممنونم مافيا
قيمت دورو بر 150 اين حدود باشه بهتره.
البته بايد بگم كه با جستوجوي كه من كردم از نظر امكانات گوشيهاي سوني اريكسون برام جالب بود ولي نمي دونم مشكلات اون چيه مثلا آنتن دهي هنگينگ وغيره...
توصيه همه و هم نظرات اراپه شده تو كله ي سايتا با نوكياست.ولي من از دوتا چيز نوكيا دل خورم يكي ظاهرش دوم امكاناتش كه البته قابل ذكر كه اينها با توجه به پوشش بدآنتنهاي مخابرات تو بعضي نقاط كشور آنتن دهي نوكيا يكي از مهمترين و بهترين نقاط قوت اونه.
بايد بگم كه ممنون ميشم كه تو پيشنهادهاي خودتون اين رو لحاظ كنيد كه نداشتن دوربين و اينجور چيزا اصلا برام مهم نيستش .
فقط اگه مموري كارت رو سوپورت كنه خوب و اگر MP3 هم بخونه كه چه بهتر.
حالا اين گوي اين ميدان.....پيشاپيش ؛ مرسي از پيشنهاداتون. :wink:

Zelzele
24-07-2005, 10:45
Snoy Erricson p910i ya Nokia 7710....shoma midoni kodom behtare?

MaFia
25-07-2005, 03:56
ganymede جان دقيقا يكي از دوستان همين قيمت 150 رو در نظر داشت و تاپيكي زده بود كه من و دوستان نظر داديم كه شما بخوني بد نيست :wink:
Zelzele, جان چند جا مي زني اين سوال رو :shock: :wink:

محمد امين
02-08-2005, 03:39
قرار بود اين تپيك راجع به معرفي نرم افزار براي نوكيا باشه :?: :?:
اين تمها رو فعلا براي سري 60 داشته باشين
بر و بچ نوكيايي :mrgreen:
اين تاپيك رو زنده نگه داريد 8)

Sina.G
12-10-2005, 20:28
ممنونم مافيا
قيمت دورو بر 150 اين حدود باشه بهتره.
البته بايد بگم كه با جستوجوي كه من كردم از نظر امكانات گوشيهاي سوني اريكسون برام جالب بود ولي نمي دونم مشكلات اون چيه مثلا آنتن دهي هنگينگ وغيره...
توصيه همه و هم نظرات اراپه شده تو كله ي سايتا با نوكياست.ولي من از دوتا چيز نوكيا دل خورم يكي ظاهرش دوم امكاناتش كه البته قابل ذكر كه اينها با توجه به پوشش بدآنتنهاي مخابرات تو بعضي نقاط كشور آنتن دهي نوكيا يكي از مهمترين و بهترين نقاط قوت اونه.
بايد بگم كه ممنون ميشم كه تو پيشنهادهاي خودتون اين رو لحاظ كنيد كه نداشتن دوربين و اينجور چيزا اصلا برام مهم نيستش .
فقط اگه مموري كارت رو سوپورت كنه خوب و اگر MP3 هم بخونه كه چه بهتر.
حالا اين گوي اين ميدان.....پيشاپيش ؛ مرسي از پيشنهاداتون. :wink:
من فکر میکنم 6600 برای شما خوب باشه. تقریبا افت قیمتش تموم شده. در ضمن تولیدشم متوقف شد.
تها مشکل اینه که یه کم از قیمت پیشنهادی شما گرونتره . نو این گوشی تقریبا 190 هزار تومنه.

Badform
13-10-2005, 01:09
يه جا خوندم كه اين يك سياست مشترك بين نوكيا و سوني اريكسونه كه هيچ وقت گوشي هاشون رو با تمام امكانات عرضه نكنن و هميشه شما رو در حسرت داشتن يه گوشي ديگه نگه دارن. مثلا P910 رو بدون دوربين مگاپيكسل عرضه كردن و يا 7610 با MP3 Player مونو و يا K700 بدون مموري كارت و يا 6260 بدون صفحه نمايش خارجي و ... براي همين شما بعد از خريدن يه گوشي خيلي زود احساس ميكني كه نيازات رو برآورده نمي كنه و دنبال تعويضش مي افتي.در حالي كه شركت هايي مثل موتورولا و سامسونگ تمام تلاششون بر اينه كه گوشي هاشون رو با حدكثر امكانات عرضه كنن

عجب اين شركتها پدر سخته هسند :lol: :lol: :lol: :shock:

کاملا با حرف موافقم.ولی خوب گاهی اوقات خر کار بودن موبایل و داشتن ساپورت بالا و معروفیت باعث میشه که بیخیال بعضی امکانات بشی.

Badform
13-10-2005, 01:22
من فکر میکنم 6600 برای شما خوب باشه. تقریبا افت قیمتش تموم شده. در ضمن تولیدشم متوقف شد.
تها مشکل اینه که یه کم از قیمت پیشنهادی شما گرونتره . نو این گوشی تقریبا 190 هزار تومنه.
سلام من خودم چنین تاپیکی داشتم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن فکر کنم K500 سونی اریکسون بدردت بخوره.دقیقا همین قیمتشه.MP3 هم داره.نمی دونم مموری می خوره یا نه.اینم بگم با وجود سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه تاپیک زدن در این موارد اشتباه ... برو تو این سایت هرچی می خوای هست هم مشخصات هم امکانات.

Sina.G
13-10-2005, 19:55
گوشی موبایلت نوکیا است :!: :!:

اصل است :?: :!: تقلبي است :?: :idea: :cry:

می تونی بفهمی که گوشی که خریدی اصل هست یا نه ؟؟ :?: :?: :!: :idea:

نگران نباش من یادت می دم :P

براي شناختن گوشي نوكيا اصلي فقط كافيست به شماره سريال گوشي توجه كنيد، بطور مثال: 350145/10/185893/3 ،اين گوشي اصلي وساخت فلاند مي باشد،حال اگر بجاي 10 ،20 مي بود يعني:350145/20/185893/3 در اين صورت گوشي ساخت كشور آلمان ميباشد،اگر بجاي 80،10 باشد يعني:350145/80/185893/3 در اين صورت گوشي ساخت كشور مجارستان مي باشد
رده بندي گوشي هاي نوكيا از نظر كشور سازنده :
1- فلاند
2- By nokia
3- آلمان
4- مجارستان

حالا نگاه کن ببین گوشی موبایلت اصل هست یا ... :P :roll: :wink:

من جند تا از موبایلهای آشناها ودوستان رو چک کردم. بعضیهاشون نه 80 نه 10 و نه 20 بودن. یه 9500 بود که 55 بود. یه 6100 هم بود که نوشته بود ُساخت آلمان ولی باز هم هیچکدوم از این اعداد نبود ( دقیقا یادم نیست عددش چی بود ) البته گوشی هایی هم بودند که این اعداد توی سریالشون باشه ولی همشون نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmc278
15-10-2005, 11:18
سلام به همگي من يه گوشي 6610i دارم كه ميتونم فاسي كنم ولي sms فارسي نميتوانم بفرستام لطفا راهنمايي كنيد

sara_abs_58
16-10-2005, 08:06
دوستان سلام .گفتم حالا که اینجا تاپیک اختصاصی نوکیاهستش سوالمو اینجا مطرح کنم : من یه گوشی نوکیا 7610 دارم برای انتقال اطلاعات به کامپیوتر و از کامپیوتر به گوشی هیچ مشکلی ندارم و برنامه pc suite رو هم دارم ولی مشکل من توی قسمت send text message است وقتی میخوام دفترچه تلفن رو آپدیت کنم اینکار انجام میشه ولی وقتی که یه چیزی تایپ کنم و بخوام sendکنم اصلا گوشی رو نمیشناسه در حالی است که در انتقال اطلاعات هیچ مشکلی ندارم خواهش میکنم منو تو این زمینه کمک کنید. با تشکر

alwithfa
19-10-2005, 13:07
چرا هيچ چيزي براي 6610 نميزاريد؟

مهمان
21-10-2005, 13:12
دوست عزیز باید به قسمت مربوط به 6610 یعنی سری 40 مراجعه کنید.

این هم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

golpary
23-10-2005, 15:27
باسلام
ميشه بگيد اين كدها رو چطور بايد زد تا شماره سريال گوشي نشون داده بشه؟
اخه من تازه گوشي خريرم ومبتدي هستم
ممنون از زحمات شما

Mahyar_p30
23-10-2005, 17:57
مثله گرفتن شماره! لازم نيست كار خاصي كني.
هر چي نوشته بزن!

موفق باشي.

Solariseir
23-10-2005, 22:55
آیا 6260 کابل DKU-5 را ساپورت میکنه یا نیاز به نرم افزا خاصی روی گوشی داره ؟ چون وقتی کابل را به موبایل وصل میکنم میگه این وسیله را ساپورت نمیکنیم . با PC Suit 6.4 هم مشکلم حل نشد. باید ایراد از گوشی باشه. اگه در این زمینه تجربه دارین راهنماییم کنید.

sap
24-10-2005, 19:59
آیا 6260 کابل DKU-5 را ساپورت میکنه یا نیاز به نرم افزا خاصی روی گوشی داره ؟ چون وقتی کابل را به موبایل وصل میکنم میگه این وسیله را ساپورت نمیکنیم . با PC Suit 6.4 هم مشکلم حل نشد. باید ایراد از گوشی باشه. اگه در این زمینه تجربه دارین راهنماییم کنید.

کابلهای DKU-5 درایور های مخصوص خودشون رو دارن که نگفتی اون رو نصب کردی یا نه ولی اگه نصب نکردی میتونی از خود سایت نوکیا دانلودش کنی فکر کنم در حدود 7-8 مگ باشه . بعد از نصب درایور کابل دیگه سیستم کابل رو میشناسه و با PC Suit دیگه نباید مشکلی داشته باشی .

Solariseir
25-10-2005, 19:31
درایورش را نصب کردم تو pc suit هم کابل را میشناسه اما باهاش کار نمیکنه در ضمن گفتم موبایل کابل را نمیشناسه و میگه این Enhancement not Supported . در ضمن از توجهتون ممنونم.

S.R.C
25-10-2005, 22:16
من 6260 دارم اگر شما Ram Reader بگیری
هم سریع تره هم راحت تر .

Solariseir
26-10-2005, 18:26
رم ریدر دارم ، بلوتوث هم دارم. اما به امکاناتی که با کابل فعال میشه نیاز دارم. راستی Pc Suite 6.6 قراره IVT Blue Soleil را ساپورت کنه اما با اینم کار نمیکنه.

MOBILE_MASOUD
27-10-2005, 01:29
سلام Solariseirجان
شايد مشكل از اينجاست يه امتحان بكن
داخل نرم افزار pc suitقسمت manage connections رو انتخاب كن بعد روي serial cable(dku-5,ca-42كليك كن گزينه configure فعال ميشه اونو انتخاب كن بعد از داخل پنجره اي كه باز ميشه USB رو انتخاب كن
اگه نشد ببخشيد

Solariseir
27-10-2005, 02:25
شما ما را ببخشید که مشکلات حل نشدنی داریم. این کار ها را همش را انجام دادم. طبق تجربه طولانی مدت من در زمینه کامپوتر زیاد پیش میاد دو تا قطعه یا نرم افزار به هم نخونه هر کاری هم بکنی درست نمیشه. اما در زمینه موبایل تجربه نداشتم که دارم یواش یواش راه می افتم. میگن 6260 باگ نرم افزاری و سخت افزاری زیاد داره و از همه مهمتر بلوتوثش هست که زیاد گیر میکنه. و PC Suite هم در زمینه نشناختن گوشی سابقه طولانی داره حتی ورژن 6.6 که به تازگی اومده و قرار بود IVT BlueSoleil را ساپورت بکنه باز هم زیاد مشکل داره و با گوشی من کار نمیکنه. و این قصه سر دراز دارد ........

aidin58
27-10-2005, 11:00
darmorede 3230 tozih bedin yekam!chera kable nadare??va chera safash bade yemodat kasif mishe?chetori pak mishe?chera barname kam dare?az javabatoon mamnoon,fonte farsi nadashtam

NINTENDO_DS
18-11-2005, 11:57
salam devils_san manam 6600 daram age momkene narmafzari ke ali tebi goft ro be man ham bedi mamnoon misham

Meisam
18-11-2005, 12:21
سلام
دوستان لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی بنویسید
در ضمن برای گوشی نوکیا یک انجمن زیر شاخه به عنوان کلوپ نوکیا داریم
لطفا اونجا ادامه بدین
ممنون

MaFia
18-11-2005, 20:44
طبق تذكر ادمين محترم ميثم عزيز تاپيك قفل شد