PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری از استید برنامه نویس

125
04-01-2007, 17:27
یا سلام،
میخواستم بپرسم آیا شما تا به حال در سایتهای مهم این شماره ای که موقع ورود به سایت وارد میکنم رو دیدید؟
مثل این یکی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا این یکی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا میخاستم بدونم با توجه به اینکه این گونه عددها در فرمت عکس نیستند، چه جوری در هر بار ریفرش صفحه یه عدد جدید میاد؟
آیا با برنامه ی PHP نوشته شده؟ اگه آره ، میخواستم ببینم کسی میتونه کدی ، چیزی از این جور عددا به من بده؟ برای سایتم میخوام:blush:

من برنامه نویسی بلد نیستم، پس اگه زحمتی نیست و اگه میتونید یه نمونه از کدای چنین اعداد یا مخلوط عدد و حروف رو به من بدید.

با تشکر قبلی:biggrin:

arshamshirvani
06-02-2007, 00:51
Azize dele baradar!
Age mikhai pishraft koni yek kam tamrin kon

man rahesh ro migam , khodet boro donbalesh , ishalla movaffagh mishi

yek module hast tooye PHP be esme GD , ke bahash ax edit mikonan
masalan yek background dari , roosh ba yek fonte bad , chizat ro type mikoni , yek forgrounde kam rango kam khattokhal ham mindazi roosh ke injoori kharab beshe

bahash kar kardan sade hast , mitooni khat bekeshi , dayere bekeshi!!! har chizi!

boro too phpclasses.org kolli az in chiza dare

Pirooz bashid
Arsham

behi_joon
10-02-2007, 02:08
با سلام
این مثال رو نگاه کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو این مثال متغییر $string که محتوی یک عدد تصادفی بین 1111 تا 9999 هست روی یک عکس خالی یعنی images/image.jpg انداخته می شه در مختصاتی که خودت دادی و برای کاربر به صورت یک عکس معمولی نمایش داده میشه. فقط باید حواست باشه عدد تصادفی رو به صفحه بعد هم منتقل بکنی که بتونی با عددی که کاربر وارد کرده مقایسه بکنی