PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپرایی ها برن ....

ooje_asman
12-06-2005, 06:38
با سلام به همه سینه چاکان اپرا ولی بایس دیگه ******** با این تلاش های فایرفاکسی ها
این آدرسها رو ببینید و :cry:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=165

مافيا : لطفا از اين نوع كلمات استفاده نكنيد دوست خوبم

Ali_k
12-06-2005, 06:48
ooje_asmanاين چه جور تاپيك زدنه؟ :shock:
منظورتو دقيقتر بگو

rootnt
12-06-2005, 07:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/lol.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/laugh.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/haha.gif برو بابا.

دوست عزيز اپرا احتياج به اين چيزا نداره.خودش كارش درسته.

ooje_asman
12-06-2005, 08:47
با سلام مافیا جون شما که خرابترش کردین الانه رفقا میگن ای وای این چه کلمه ای بود که ستاره قرمز بهش خورده اگه کلا حذفش میکردین از این بهتر می شد مرسی پاک آبرومون رفت :oops:

Mehdi_Best
12-06-2005, 08:51
اوج آسمان آخه اين هم تاپيكه؟
در ضمن تا اونجايي كه من مي دونم اپرا خيلي از امكانات مذكور رو در خودش داره و نياز به نصب پلاگين هاي اضافه نداره!
در ضمن اگه شما از يك برنامه خوشتون مي آد يا يك برنامه خيلي قوي و فوق العاده باشه دليل نمي شه كه بگي بقيه برن ...!!!!

Ali_k
12-06-2005, 09:30
با سلام مافیا جون شما که خرابترش کردین الانه رفقا میگن ای وای این چه کلمه ای بود که ستاره قرمز بهش خورده اگه کلا حذفش میکردین از این بهتر می شد مرسی پاک آبرومون رفت :oops:
راست ميگه مافيا جان حرف اونچنان بدي هم نزده بود . دوستان حالا فكر نكنند حرف خيلي بدي زده ها.
ولي همونطورم كه گفتم اينم تاپيك بود زدي

Navid
12-06-2005, 11:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/lol.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/laugh.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/haha.gif برو بابا.

همونطوري كه گفتم اپرا برنامه خوبيه ولي خيلي خوب نيست شايد خيلي هاتون ندونيد ولي خيلي خيلي مشكل داره . پس زياد ازش طرفداري نكنيد . يه روز يه مقاله طولاني راجع به مشكلاتش مي نويسم . منتظر باشيد :wink:

Nesta
12-06-2005, 15:00
سلام منم اینو می‌دونم که در مقابل فایر فوکس خیلی‌ کارائی‌ داره و سرعت بهتری داره و تو امار گیری دنیا بالاتر از بقیه هست و netscap

Navid
12-06-2005, 15:07
كي گفته تو آمار گيري ها بالاتر شده ؟! در معروف ترين و معتبر ترين مجله اينترنتي ( PCworld ) فايرفاكس به عنوان بهترين مرورگز معرفي شده . شما كه حرف از سرعت مي زنين لطفا يه نگاه به Deer Park Alpha 1 بنداز ( ورژن جديد فايرفاكس )

Nesta
12-06-2005, 15:09
سلام من مجله نگفتم من گفتم امار گیری تو بعضی‌ مجله ها هم ممکن هست بگن ایران قهرمان جهان می‌شه .ولی‌ تو امار گیری فیفا ما مثلا 20 هستیم .پس شما اپرا 8.1 بتا هم بی‌ زحمت نصب کن ،.ببین چی‌ کار کرده.من تا اونجا که میبینم همش شما درین پلاگ این نصب می‌کنین ولی‌ ما که هیچی‌ نصب نمی‌کنیم هم همه چی‌ داره.

Navid
12-06-2005, 15:15
چي ؟! بابا از تو بعيد بود يه همچين حرفي بزني ! يعني تو مجله PCworld رو با رده بندي يه فيفا مقايسه مي كني ؟! خنده داره ! جالبه ! اين مجله انقدر معتبره كه نمي شه رو حرفش حرف زد !
شما يه نگاه به برنامه هاي جانبي كه معرفي ميشه بنداز . كدوم رو اپرا داره ؟! اپرا اين امكان رو داره كه يوزر و پسورد سايت ها رو به شما بگه يا آب و هوا رو نشون بده يا ....
آخه يه كم رو دليل حرف بزن :arrow:

farhad resalati
12-06-2005, 15:31
بابا هر جفتشون با هم مکمل توپی اند این قدر بحث نداره حالا فوقش یه کم فایر فوکس قوی تره :lol:

Navid
12-06-2005, 15:44
نه . آخه مشكل اينجاست كه ايشون بدون دليل حرف مي زنه بعد كاملا حق رو به خودش مي ده ! تازه جالبيش اينجاس كه مي گه اين حرف هاي تو اشتباه هست چون تعصب داري ! و هيچ جا و هيچ كس هم قبول نداره :roll:

AveCina
12-06-2005, 16:30
خب از Carlos جان خواهش مي‌كنيم براي حل اين مشكل منابع خودش رو ارائه بده !
به همين سادگي مشكل حل ميشه

بابا يه ذره لطيف تر ! :mrgreen: :mrgreen:

Soda
12-06-2005, 16:56

واقعا حال كردم زدي تو هدف دوست من

mahan
12-06-2005, 17:50
تاپيك تكراري كم داشتيم تاپيك بي هدف رو هم بايد به بقيه ليست اضافه كنيم