PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش نصب دو مودم همزمان روي يك سيستم

atrin777
04-01-2007, 00:38
سلام
بچه ها كسي اطلاعاتي در مورد استفاده از دو تا مودم همزمان روي سيستم داره ؟

يكي مي گفت با استفاده از يك روش خاصي ميشه دو تا مودم را به هم وصل كرد و سرعت بيشتري داشت مي خاستم ببينم همچين چيزي صحت داره ؟

nestor
09-01-2007, 14:36
سلام
بچه ها كسي اطلاعاتي در مورد استفاده از دو تا مودم همزمان روي سيستم داره ؟

يكي مي گفت با استفاده از يك روش خاصي ميشه دو تا مودم را به هم وصل كرد و سرعت بيشتري داشت مي خاستم ببينم همچين چيزي صحت داره ؟

با سلام
عجیبه ها:blink: :blink:
من بعید میدونم همچین چیزی ممکن باشه(البته تا اونجای که علم و دانسته های من قد میده)
کارت گرافیک اگه مادر بورد ساپورت کنه همچین امکانی رو داره
ولی مودم:blink: :blink:
از نظر منطقی هم زیاد معقول نیست
2 تا مودم که چی بشه؟ واسه افزایش سرعت باید پهنای باند رو تغییر داد و الا واسه دیال اپ که از 50 تا بیشتر سرعت نداری
1 فکس مودم معمولی زیادم هست adsl که مودمش خداتا ساپورت میکنه الانم که + adsl 2 اومده و...........

NoneForce
09-01-2007, 15:12
با سلام
عجیبه ها:blink: :blink:
من بعید میدونم همچین چیزی ممکن باشه(البته تا اونجای که علم و دانسته های من قد میده)
کارت گرافیک اگه مادر بورد ساپورت کنه همچین امکانی رو داره
ولی مودم:blink: :blink:
از نظر منطقی هم زیاد معقول نیست
2 تا مودم که چی بشه؟ واسه افزایش سرعت باید پهنای باند رو تغییر داد و الا واسه دیال اپ که از 50 تا بیشتر سرعت نداری
1 فکس مودم معمولی زیادم هست adsl که مودمش خداتا ساپورت میکنه الانم که + adsl 2 اومده و...........

سلام
اين عمر نه از نظر منطقي مشكلي دارد و نه از نظر عملي.
فكر كنم تو ماهنامه كاربر شماره 18 مقاله اي هست با عنوان " ارتباط هم زمان با 8 مودم به اينترنت"
محدوديتها فقط تعداد درگاههاي آزاد جهت نصب مودم و خطوط آزاد تلفن مي باشند.
وقتي مثلا با دو مودم به اينترنت متصل مي شويد سرعت شما 2 برابر مي شود. البته اين روش زياد جديد نيست ولي با تكنولوژي adsl فعلي كاربرد زيادي ندارد.

sa3er
09-01-2007, 19:28
بله همونطور که گفتند عملی هست اینکار
روش Multilink PPP

نیازمندیها:
- دو خط مجزا
- پشتیبانی ISP
- پشتیبانی چیپستهای مودم (در برخی از مودمها در صورتی که دو چیپ ست همانند از یک شرکت رو با هم نصب کنید با صفحه معروف Blue Screen of Death ویندوز مواجه خواهید شد)

اطلاعات بیشتر در:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nestor
10-01-2007, 03:53
سلام
اين عمر نه از نظر منطقي مشكلي دارد و نه از نظر عملي.
فكر كنم تو ماهنامه كاربر شماره 18 مقاله اي هست با عنوان " ارتباط هم زمان با 8 مودم به اينترنت"
محدوديتها فقط تعداد درگاههاي آزاد جهت نصب مودم و خطوط آزاد تلفن مي باشند.
وقتي مثلا با دو مودم به اينترنت متصل مي شويد سرعت شما 2 برابر مي شود. البته اين روش زياد جديد نيست ولي با تكنولوژي adsl فعلي كاربرد زيادي ندارد.

سلام

در مورد 1 خط گفتم و اینکه سرعت 1 خط 50 کیلو بیت بیشتر نمیشه
و همه حرف من در مورد 1 خط تلفن بود:)

ممنون

nestor
10-01-2007, 03:57
بله همونطور که گفتند عملی هست اینکار
روش Multilink PPP

نیازمندیها:
- دو خط مجزا
- پشتیبانی ISP
- پشتیبانی چیپستهای مودم (در برخی از مودمها در صورتی که دو چیپ ست همانند از یک شرکت رو با هم نصب کنید با صفحه معروف Blue Screen of Death ویندوز مواجه خواهید شد)

اطلاعات بیشتر در:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
ساسر جوون اونوقت هزینش چقدی میشه؟