PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Xfx 6200 Agp

* SadeGh *
03-01-2007, 23:01
سلام و عرض ادب
مشکل بنده این است...
وقتی درایور کارت گرافیک را نصب می کنم و می خواهم فایل تصویری ببینم (فرقی نمی کنه چه فایلی و چه برنامه ای)سیستم قادر به نمایش نیست و برنامه ای که می خواهم با ان فایل را ببینم باعث کند شدن سیستم می شود در واقع باعث بالا رفتن cpu usage می شود و به همین صورت باقی می ماند.اما و قتی درایور را unistall میکنم درست می شود.
لطفا بنده را یاری نمایید.

متشکرم

zonealarm
04-01-2007, 01:26
مطمئنید درایور درسته؟

مال همین کارت و همین ویندوز؟

* SadeGh *
04-01-2007, 08:08
مطمئنید درایور درسته؟

مال همین کارت و همین ویندوز؟

سلام و عرض ادب
ممنون از توجوهتون
بله مال همین کارت و همین ویندوز است.
باتشکر

Ship Storm
04-01-2007, 11:12
یکبار دیگر درایور آن را از سایتش بگیر Nvidia.com

musa
04-01-2007, 11:59
ویندوز رو دوباره نصب کن

nihilnigritude
05-01-2007, 01:29
وقتی درایور کارت گرافیک را نصب می کنم و می خواهم فایل تصویری ببینم (فرقی نمی کنه چه فایلی و چه برنامه ای)سیستم قادر به نمایش نیست و برنامه ای که می خواهم با ان فایل را ببینم باعث کند شدن سیستم می شود در واقع باعث بالا رفتن cpu usage می شود و به همین صورت باقی می ماند.اما و قتی درایور را unistall میکنم درست می شود.
لطفا بنده را یاری نمایید.

درود

همونطور که خودت متوجه شدی مشکل از درایور گرافیکه پس با نصب آخرین نسخه درایور گرافیک باید مشکلت حل بشه . :cool:

Viren
05-01-2007, 01:42
منم درست همين كارته گرافيكو دارم.بايد نسخه 9.1 يا 9.2 رو كه Update هست نصب كنيد.;)

* SadeGh *
06-01-2007, 17:11
سلام و عرض ادب و احترام

از لطف همگی خیلی ممنون ...
عرض کنم بعد از کلی تعویض ویندوز و تست درایورهای مختلف همچنان مشکل باقی بود تا اینکه یه سر رفتم سایت مادربرد یه درایور برای Agp گذاشته بود که همون مشکلو حل کرد.

با تشکر از راهنمایهایتان

Ship Storm
06-01-2007, 18:28
من که گفتم برو یکبار دیگر درایور آن را از سایتش بگیر Nvidia.com

musa
06-01-2007, 18:44
سلام و عرض ادب و احترام

از لطف همگی خیلی ممنون ...
عرض کنم بعد از کلی تعویض ویندوز و تست درایورهای مختلف همچنان مشکل باقی بود تا اینکه یه سر رفتم سایت مادربرد یه درایور برای Agp گذاشته بود که همون مشکلو حل کرد.

با تشکر از راهنمایهایتان

خدا رو شکر که مشکل شما حل شد.

robert
22-01-2007, 11:35
یه سری به این سایت بزنید سپس شماره سریال کارت گرافیک رو وارد کنید و آخرین ورژن درایور رو دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شماره سریال هم رو خود برد کارت گرافیک هست و هم روی جعبه آن.