PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به جواب فوري در مورد سيمكارتهاي ايرانسل

RedDragon
03-01-2007, 21:02
با سلام
لطفاً هر كي در مورد آنتن دهي سيمكارتهاي ايرانسل چيزي ميدونه جواب بده؟؟؟؟؟؟
ْآنتن دهي ايرانسل نسبت به سيمكارتهاي دولتي چطوره؟؟؟؟؟
آيا ارزش داره براش 150000 تومان خرج كني يا نه؟؟؟؟؟
:blink:

hamid_hitman47
03-01-2007, 21:24
من خودم که ندارم ولی یکی از دوستانم داره میگه که فعلا آنتن دهیش زیاد بد نیست ...........ولی زیاد خوبم نیست ......مثل همین سیم کارتای معمولیه ...البته تو ساری ........

bidastar
03-01-2007, 21:52
من خودم ایرانسل ندارم اما ازتلوزیون شنیدم آنتدهیش بهتر از سیمکارتهای معمولیه

RedDragon
03-01-2007, 22:03
دست شما درد نكنه
ولي تا حالا كسي استفاده نكرده ببينه چطوره

M O H S E N
03-01-2007, 22:57
در با توجه به قیمت پایینش خیلی مقرون به صرفه است

musketeer
03-01-2007, 23:03
من ایرانسل دارم. آنتن دهیش عالیه. فقط فعلا توی متروی تهران آنتن نمیده. ولی توی کرج و تهران و حتی بین راه هم فوق العاده خوبه!

ShahabSAMSUNG
03-01-2007, 23:33
البته که ارزش داره.
مسلماً کیفیت صدایی که ایرانسل ارائه میده از سیم کارت های دولتی خیلی بهتره.
ضمناً من تهران هستم و دانشگاهم کرجه. هم همه جا آنتن دارم (حتی بین راه) و هم تو دانشگاه که خدائیش می بینم همه بچه ها برای صحبت کردن با مشکل روبرو هستن (به علت ازدحام و شلوغی خطوط) من به راحتی شماره گیری می کنم و صحبت می کنم.
آنتن همیشه فوله. البته آنتن دولتی ها هم فول هست اما این کجا و آن کجا ... !!!

OM1D
03-01-2007, 23:51
البته که ارزش داره.
مسلماً کیفیت صدایی که ایرانسل ارائه میده از سیم کارت های دولتی خیلی بهتره.
ضمناً من تهران هستم و دانشگاهم کرجه. هم همه جا آنتن دارم (حتی بین راه) و هم تو دانشگاه که خدائیش می بینم همه بچه ها برای صحبت کردن با مشکل روبرو هستن (به علت ازدحام و شلوغی خطوط) من به راحتی شماره گیری می کنم و صحبت می کنم.
آنتن همیشه فوله. البته آنتن دولتی ها هم فول هست اما این کجا و آن کجا ... !!!

البته موقع دادن پول فیش هایی که صحبت کردید کمی به مشکل برمیخورید .

این هم درست که سیم کارت های دولتی هم فیش دارند . ولی قیمت این فیش کجا و آن کجا ...!

kiarash3500
04-01-2007, 00:10
سلام
آنتن دهي ايرانسل بهتره اما قيمت گذاري ايرانسل بر حسب هر دقيقه هست در صورتي كه اپراتور اول بر اساس ثانبه محاسبه ميكنه
موفق باشيد

mohammad hamed
04-01-2007, 12:45
ما هم شنیدم که آنت دهی عالیه و در جایی هم که یکی رو درجه آنتن بده صد در صد می تونی تماس بگیری و شلوغی شبکه و امکان برقراری تماس نیست از این خبرا نیست.
ولی فعلا همه جا آنتن نمید ده دیگه

amirbick
04-01-2007, 19:15
البته موقع دادن پول فیش هایی که صحبت کردید کمی به مشکل برمیخورید .

این هم درست که سیم کارت های دولتی هم فیش دارند . ولی قیمت این فیش کجا و آن کجا ...!

من ايرانسل دارم
به نظر من هم بزرگ ترين مشكل ايرانسل محاسبه دقيقه اي مكالمه است كه اين امر در هزينه ها بسيار موثره
مثلا برا من كه قبض اومد هزينه اي كه برام محاسبه شده بود سه برابر هزينه اي بود كه تايمر گوشيم نشون ميداد

RedDragon
04-01-2007, 19:32
ممنون از راهنمايتون!
هر كسي اطلاعات جديدي بدست آورد تو همين تاپيك بگذارد!!!
با تشكر از همكاريتون.

من ايرانسل دارم
به نظر من هم بزرگ ترين مشكل ايرانسل محاسبه دقيقه اي مكالمه است كه اين امر در هزينه ها بسيار موثره
مثلا برا من كه قبض اومد هزينه اي كه برام محاسبه شده بود سه برابر هزينه اي بود كه تايمر گوشيم نشون ميداد
لطفاً در مورد درستي حرف amirbick تحقيق كنيد.

رفتيم تا بعد از امتحانات!!!!!!!!:sad:

divoonejoon
04-01-2007, 19:55
فکر نمی کنم از لحاظ هزینه زیاد فرق کنن .. من خودم خیلی تحقیق کردم و تو عرض همین چند هفته خطمو عوض می کنم 1 ایرانسل می خرم ... واقعا خیلی مزایای جالبی داره نرخ گزاریش هم تو سایتش دقیقا نوشته شده بد نیست 1 سری بهش یزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hmehraeen
04-01-2007, 22:47
amirbick درست میگه، حالا شاید 3 برابر نباشه اما مطمئن باشید از تایمر خیلی بیشتر میشه چون به دقیقه محاسبه میشه
من ایرانسل دارم خیلی هم ازش راضیم اما هزینه ها خیلی بالاتر از 912 میشه:puke:

kevin
04-01-2007, 23:59
من ایرانسل دارم خیلی هم ازش راضیم بنظر من مشکل خاصی نداره بجز انتن ندادنش تو مترو

kiarash3500
05-01-2007, 00:15
من ایرانسل دارم خیلی هم ازش راضیم بنظر من مشکل خاصی نداره بجز انتن ندادنش تو مترو

سلام
اين قضيه مترو چيه همه ميگن ايرانسل تو مترو آنتن نميده!!!

vahid_mota
05-01-2007, 03:02
سلام
اين قضيه مترو چيه همه ميگن ايرانسل تو مترو آنتن نميده!!!
خب قضيه خاصي نداره يعني تو مترو آنتن نميده ديگه مينويسه emerg calls only يعني فقط براي تماسهاي اضطراري كه البته قراره اين مشكلم برطرف كنند

OM1D
05-01-2007, 11:42
خب این مشکلات که حل شد صدرصد قیمت رو از 150 تومان بالاتر خواهند برد . فعلاً مشکلات داره و شایعات و صحبت های مشکلات این سرور هست برای همین این همه تبلیغات توی تلوزیون کردند و قیمت رو آوردن پایین . بعداً به احتمال ببرند بالا .

درضمن خط های مخابرات به طرز فجیعی کاهش پیدا کرده توی قیمت . دیگه صرف نمیکنه برای اسم نویسی و فروختنش بعد یک سال . ما این سال 5 هزار تومن منفعت کردیم (خشته نباشیم)...

mohammad hamed
05-01-2007, 18:25
این ها حرفه
مگه نمی دونید تا پایان برنامه چهارم توسعه یعنی سال 88 باید سیم کارت رایگان توزیع بشه و مخابرات هم قول داده.
تازه 150 تومن هم میاد پایین تر مطمئن باشید

divoonejoon
05-01-2007, 23:17
این ها حرفه
مگه نمی دونید تا پایان برنامه چهارم توسعه یعنی سال 88 باید سیم کارت رایگان توزیع بشه و مخابرات هم قول داده.
تازه 150 تومن هم میاد پایین تر مطمئن باشید

بابا قرار بود نفت و برق و گاز و اتوبوس و .. هم رایگان باشه ... دلتون خوشه هاا...:laughing:

vahid_mota
06-01-2007, 00:55
خب این مشکلات که حل شد صدرصد قیمت رو از 150 تومان بالاتر خواهند برد . فعلاً مشکلات داره و شایعات و صحبت های مشکلات این سرور هست برای همین این همه تبلیغات توی تلوزیون کردند و قیمت رو آوردن پایین . بعداً به احتمال ببرند بالا .

درضمن خط های مخابرات به طرز فجیعی کاهش پیدا کرده توی قیمت . دیگه صرف نمیکنه برای اسم نویسی و فروختنش بعد یک سال . ما این سال 5 هزار تومن منفعت کردیم (خشته نباشیم)...
نميتونن ببرن بالا براي اينكه توي قراردادشون اومده عرضه سيمكارتاشون بايد يك سوم قيمت سيم كارتهاي دولتي باشه

ShahabSAMSUNG
07-01-2007, 01:12
به هیچ عنوان قیمت سیم کارت های ایرانسل تغییر نمی کند.
بابا مگه دولتیه که هر کاری دلش می خواد بکنه و کسی چیزی نگه؟ اگه دولتی بود یه حرفی. می گفتیم اعتباری بهش نیست. ولی چون خصوصیه می تونی مطمئن باشی که حساب و کتاب داره.
اینجا ایرانه. قوانین در اینجا برعکس صدق می کنن.

OM1D
10-01-2007, 13:33
برعکس صدق میکنه برای همین میگم که قیمت هاش رو میبرند بالا .

حداقل اگر هم بالا نبرند سرویس خدماتش رو کمتر میکنند و قیمت مکالمات رو میبرند بالا . فعلاً اول هاش هستش میخواند فروش داشته باشند و بعد مدتی که دیدند 1 میلیون و بیشتر خط فروختند شروع میکنند به وضع قانون های جدید .
حداقلش اینکه فکر میکنید مخابرات همینجوری میشینه که یه شرکت خصوصی بیاد بهش ضرر بزنه ؟ اگر یه کمی احساس خطر کرد این دولت علناً این شرکت خصوصی رو هشدار میدند و یه قانون خوبی براش وضع میکنند !

حالا این ها پیش بینی هستش و خوب نیست به سر و کله هم بپریم که قیمت میره بالا یا چی . این ها پیش بینی هستش و نظر هرکس هم متین .

RedDragon
10-01-2007, 14:42
بابا اين تاپيكا نزدم كه بشه ميدون جنگ سياسيون
يكم در مورد امكانات فعلي، امكاناتي كه قولشو دادن و آنت دهي و ... بگيد

mohammad hamed
10-01-2007, 18:16
به هیچ عنوان قیمت سیم کارت های ایرانسل تغییر نمی کند.
بابا مگه دولتیه که هر کاری دلش می خواد بکنه و کسی چیزی نگه؟ اگه دولتی بود یه حرفی. می گفتیم اعتباری بهش نیست. ولی چون خصوصیه می تونی مطمئن باشی که حساب و کتاب داره.
اینجا ایرانه. قوانین در اینجا برعکس صدق می کنن.

تمامی قیمت ها رو مجلس و نرخ مکالمه رو مخابرات اعلام می کنه و حودش اختیار محدود داره.

RedDragon
11-01-2007, 18:12
اينطوري كه ديشب وزير ارتباطات مي‌گفت شركت ارتباطات سيار اوايل سال ديگه خصوصي ميشه
اونوقت ديگه فكر كنم مشكلاتش با ايرانسل كم بشه چون اينطور كه پيداست قراره يه اپراتور ديگم
وارد ميدون بشه ارتباطات سيار كه نميتونه با همشون در گير بشه مجبوره شرايطا بپذيره.

شنيدم كه قراره از بهمن ارتباطات سيار سيم كارت بنويسه اونم 220 تومن! درسته يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
اگه درست باشه ارتباطات سيار يا شرايط بازارو قبول كرده يا به خاطر ايرانسل مجبور
شده ضرر 140 تومني روي هر سيم كارت را قبول كنه!

ShahabSAMSUNG
11-01-2007, 23:55
خیر. سیم کارت های جدید 290هزار تومن هستن.
تازه اگه کسی این بار استقبال کنه.
من که فکر می کنم این دفعه برای فروش سیم کارتاشون به التماس بیفتن.