PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی Themes / Wallpapers برای سونی اریکسون

itinfo
02-01-2007, 13:57
سلام از این به بعد با Themes / Wallpapers بسیار زیبا و جذاب برای سونی اریکسون W700I در خدمتتون هستم
در ابتدا خاطر نشان می شوم برای اینکه Themes / Wallpapers بیشتر و متناسب با سلیقه شما در اختیارتان قرار گیرد می توانید از طریق میل یا ارسال نظرات درخواست بدید.
نکته: تمامی این تم ها در گوشی های سری W سونی اریکسون کار میکنند
با تشکر فراوان

این تم شبیه به ویندوز ویستا و بسیار جداب میباشد
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم یه Wallpaper سه بعدی که خیلی زیباست
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

itinfo
02-01-2007, 14:04
این هم یک تم بسیار زیبا که شبیه ویندوز Xp می باشد

این هم یک Wallpaper بسیار زیبا

itinfo
02-01-2007, 14:10
یک تم بسیار جذاب که شبیه به کارتون ice age2 می باشد

دانلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wallpaper بسیار جالب و زیبا

itinfo
02-01-2007, 14:16
تم نارنجی رنگ و زیبا که خیلی قشنگه

wallpaper زیبا (همون wallpaper معروف ویندوز)

itinfo
02-01-2007, 18:41
این هم یک تم به شکل ویندوز xp

یک wallpaper خیلی زیبا و سه بعدی

M E T A L
02-01-2007, 23:30
ممنون عزیزم کارت حرف نداشت.
مخصوصا تم نارنجی رنگ .
البته من اینارو رو و800 ریختم که فکر کنم فرقی نداشته باشه.
ادامه بده...

itinfo
03-01-2007, 18:39
سلام
امروز هم با چند تم زیبا و گلچین شده در خدمتتون هستم

یک تم مذهبی و خوش رنگ و جذاب

یک wallpaper سه بعدی و زیبا که خیلی خوشگله

itinfo
03-01-2007, 18:41
ممنون عزیزم کارت حرف نداشت.
مخصوصا تم نارنجی رنگ .
البته من اینارو رو و800 ریختم که فکر کنم فرقی نداشته باشه.
ادامه بده...

دوست عزیز این تم ها در تمامی مدل های سری W قابل استفاده هستند

itinfo
03-01-2007, 18:49
یک تم بسیار زیبا به نام MSN که فوق خیلی جذاب و جالبه ،پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنید

یک wallpaper که خیلی با تم بالا می خونه و خوشگلترش میکنه

itinfo
03-01-2007, 18:57
این تم محیط گوشی شما رو شبیه به ویندوز XP میکنه و خیلی هم سبک و زیباست

این wallpaper رو مخصوصا براتون گذاشتم چون خیلی با تم بالا جوره

itinfo
05-01-2007, 19:06
یک تم جدید و زیبا

این هم یک wallpaper سه بعدی و بسیار زیبا

itinfo
05-01-2007, 19:20
این تم شبیه به ویندوز ویستا میمونه و خیلی جذابه

باز هم یک wallpaper سه بعدی و زیبا

itinfo
05-01-2007, 19:27
این تم در عکس پس زمینه خود یک قارچ خیلی خوشگل داره و بیشتر دخترونه است

این چندمین wallpaper سه بعدیه که براتون میزارم و امیدوارم لذت ببرید

doctor_apachi2
05-01-2007, 22:27
سلام.ممنون از زحماتي كه ميكشي.من يكي دو ماه پيش خواستم همچين تاپيكي بزنم كه بچه ها هم در جريانند.به گروه مديريت سايت پيغام دادم و خواستم اجازه بگيرم تا استيكي بشه اما متاسفانه مثل اينكه سرشون خيلي شلوغ بود اهميتي ندادند! به هر حال ايشالا كه موفق باشي.من نظرم اينه كه فقط و فقط تم هايي كه خودمون ميسازيم رو اينجا قرار بديم.چون سايت واسه دانلود تم زياده و نيازي به آپلود اونها روي سايت هاي ديگه نيست.مرسي

doctor_apachi2
05-01-2007, 22:32
دوست عزیز این تم ها در تمامی مدل های سری W قابل استفاده هستند

توي و900 - و850 - و950 كوچيك نشون ميده و به دردشون نمي خوره.;)

itinfo
06-01-2007, 00:02
سلام.ممنون از زحماتي كه ميكشي.من يكي دو ماه پيش خواستم همچين تاپيكي بزنم كه بچه ها هم در جريانند.به گروه مديريت سايت پيغام دادم و خواستم اجازه بگيرم تا استيكي بشه اما متاسفانه مثل اينكه سرشون خيلي شلوغ بود اهميتي ندادند! به هر حال ايشالا كه موفق باشي.من نظرم اينه كه فقط و فقط تم هايي كه خودمون ميسازيم رو اينجا قرار بديم.چون سايت واسه دانلود تم زياده و نيازي به آپلود اونها روي سايت هاي ديگه نيست.مرسي

دوست عزیز با نظر شما موافقم ولی تم های که من اینجا میزارم تم های تاپ و گلچین شده است که از سایت های مختلف گرفتم و این باعث میشه که دوستان دیگه وقتشون رو برای جستجوی تم ها صرف نکنند.

Nvidia
06-01-2007, 00:11
خوشمان آمد.
ادامه بده

akhoond
06-01-2007, 11:13
ای ووووووووووووووووووووووووو وووول . دستت مرسی .

itinfo
08-01-2007, 13:12
سلام امروز هم با چندتا تم و wallpaper زیبا در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم رضایت خاطر شما دوستان جلب شده باشه

یک تم زیبا و جالب

یک wallpaper بسیار زیبا از طبیعت که عکس یک قطره شبنم هستش

itinfo
08-01-2007, 13:22
این تم بسیار زیباست

یک wallpaper بسیار زیبا از یک گل

M E T A L
08-01-2007, 13:31
بازم ممنونم دوست عزیز ولی کاشکی از هر کدوم ی عکس بزاری.

itinfo
08-01-2007, 14:11
این تم دخترونست

یک wallpaper سه بعدی و زیبا

itinfo
08-01-2007, 14:16
بازم ممنونم دوست عزیز ولی کاشکی از هر کدوم ی عکس بزاری.

دوست عزیز این مجموعه ای رو که براتون آماده کردم تموم شد برای سری بعدی این کار رو حتما میکنم

hossein31
08-01-2007, 15:35
دوست عزيز لينكها خرابه درستشون كن

itinfo
08-01-2007, 23:02
دوست عزيز لينكها خرابه درستشون كن

دوست عزیزم همه لینک ها رو چک کردم حتی یک لینک هم خراب نبود نمیدونم چرا نتونستی دانلود کنی ولی از بابت لینک ها خیالت راحت چون کار میکنه

itinfo
09-01-2007, 14:09
این هم یک تم مذهبی که نگارش بسم الله به شکل بسیار زیبا و خوش رنگ است

تصویر یک گل که حالت مینیاتوری داره