PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساده ترین نرم افزار برای گذاشتن آرم چیه؟؟ بدون کم کردن کیفیت

feri_1054
01-01-2007, 20:53
سلام
من میخواستم برای کلیپ هایی که دارم ، آرم شبکه تلویزیونی رو از کلیپ حذف کنم و بجاش ، یه آرم از خودم بذارم.
ساده ترین نرم افزاری که میتونم ازش استفاده کنم بدون تغییر در کیفیت ، چه نرم افزاریه ؟؟ و از کجا باید دانلودش کنم؟؟ حتما کرک یا شماره سریال هم داشته باشه!!

animeditor
02-01-2007, 00:42
سلام جمیعاً
بنده همون خانواده Ulead رو پیشنهاد می کنم.
واسه گذاشتن آرم هم بهتره که اول از فیلمت که آرم داره یه عکس بگیری و بعد توی فتوشاپ، یه عکس هم اندازه تصویرت درست کنی و آرم رو توی عکس جدید جوری بذاری که درست روی آرم شبکه تلویزیونی بیفته.
بعدش عکس جدید رو که فقط آرم داخلشه، بدون بکگراند و با پسوند PSD ذخیره کن و توی برنامه مونتاژ، بنداز روی فیلمت از اول تا آخر.
درسته که یه کم دردسر داره ولی واسه این Ulead رو پیشنهاد کردم چون از کیفیتش واسه کارهای خونگی مطمئنم.
راستی دمت گرم. امضات خیلی باحاله.
التماس دعا.
یا علی

TURBO_BOY2006
14-12-2008, 20:33
سلام

ببخشید می خواستم بدونم چطور باید با یولید روی یک فایل تصویری آرم گذاشت؟؟؟:46::46:هر کاری کردم نتونسم

ممنون:11:

TURBO_BOY2006
15-12-2008, 12:20
اگه کسی میدونه کمکم کنه چون واقعآ نیاز دارم و نمی خوام کیفیت divx کم بشه.ممنون اگه راهنماییم کنید

masoudtr
18-01-2009, 14:45
فیلمت را بگذار تو لایه 2 ای که مشخص کردم لوگوی مورد نظرت را بگذار تو لایه یکی که مشخص کردم
بعد سایزش را از تو مونیتور تغییر بده کوچکش کن بگذار هر سمتی خواستی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]