PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بریتنی اسپیرز دیوانه شده است

soleares
01-01-2007, 20:13
بریتنی به تازگی پیشنهادهای بسیار خوب کاری را تنها برای این که دلش می خواهد به خوش گذرانی بپردازد رد می کند و تصمیم ندارد محبوبیت از دست رفته خود بعد از جدایی از همسرش را مجدد به دست بیاورد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بریتنی به تازگی پیشنهادهای بسیار خوب کاری را تنها برای این که دلش می خواهد به خوش گذرانی بپردازد رد می کند و تصمیم ندارد محبوبیت از دست رفته خود بعد از جدایی از همسرش را مجدد به دست بیاورد
بریتنی اسپیرز بعد از جدایی از شوهر سابق خود به نظر دیوانه شده است زیرا رفتارهایی از او سر می زند که اصلا منطقی نیست.
او روز گذشته ظرف کمتر از سه ماه یک بار دیگر وکیل خود را عوض کرد و با یک نماینده دیگر امور هنری قرار داد بست.
این رفتار بریتنی بسیاری را متعجب کرده است زیرا تعویض زود به هنگام نمایندگان هنری تنها باعث کاهش شهرت او می گردد.
علاوه بر این موضوع او دیگر به آینده شغلی خود نمی اندیشد و سعی در جلب حمایت طرفدارانش ندارد.
بریتنی به تازگی پیشنهادهای بسیار خوب کاری را تنها برای این که دلش می خواهد به خوش گذرانی بپردازد رد می کند و تصمیم ندارد محبوبیت از دست رفته خود بعد از جدایی از همسرش را مجدد به دست بیاورد.
او حتی تا به حال چند بار در حالی که به شدت مست بود و عربده می زده در خیابان های هالیوود دیده شده است.

amintnt
02-01-2007, 00:20
نه بابا! همون ادا اطواراشه! فقط خوشکله که طرفدار داره! وگرنه آهنگاش هم هیچی ندارن! :دی

J A V I D
02-01-2007, 00:34
بابا چیکارش دارید بذارید زندگیشو بکنه نمی خواد معروف باشه ...

ويرايش شد
بابک

metal_militia
02-01-2007, 00:42
10000٪تایید میشه

Babak
02-01-2007, 01:19
مست کردن که خوب زياد عجيب نيست عربده بزنه آدم اين نميشه ديوونه
وعد اينکه خسته بعد اين چند سال يه مدت نفس بکشه به جای اينکه به فکر طرفدار جمع کردن باشه به فکر خودش باشه اين هم نشونه ديوونگی نيست
اينم که به آينده شغليش فکر نميکنه آخه چه احتياج داره ؟ پول از سر و روش ميباره شغل ميخواد چی کار
من هنوز آهنگ Baby One More Time رو دوست دارم

J A V I D
02-01-2007, 10:18
بابک جان با ما دشمن شده قسمت اول پستمو ویرایش کرده مگه من چی گفتم :(

ebinem173
02-01-2007, 11:40
واقعا حیف اون آهنگهای دو سه تا آلبوم اولش واقعا خیلی زیبا بودن این آخریها دیگه زیاد کاراش تو دل برو نبود

soleares
02-01-2007, 11:57
با بالایی موافقم !

فقط همون آلبوم اولیاش خوب بودن الان دیگه افت کرده و خیلی هم _س:ک:س:ی_ شده !

M E T A L
02-01-2007, 13:35
الان دیگه افت کرده و خیلی هم _س:ک:س:ی_ شده !

من از این خواننده خوشم نمیاد ولی آهنگاشو دیدم جدیداش همشون اینطوریه.

اون دلایلیم که گفتید دال بر دیوانگی نمیتونه باشه.

prance_of_pirsia
02-01-2007, 14:00
من اصلاً از اين بريتني خوشم نمي ياد ، از اول هم خل بود

soleares
02-01-2007, 17:17
آقا بعضیا اون قدر گیر میدید که اگه من مدیر بودم بن فور اور می کردم خب این یه عقیده بود حالا چرا انکار می کنید اگر حرف قانع کننده ای دارید بزندی قبول اصلا دیوونه نیست بی خیال

Kamran_A
02-01-2007, 21:04
آقا بعضیا اون قدر گیر میدید که اگه من مدیر بودم بن فور اور می کردم خب این یه عقیده بود حالا چرا انکار می کنید اگر حرف قانع کننده ای دارید بزندی قبول اصلا دیوونه نیست بی خیال

ترجمه اش رو هم می ذاری؟!(شوخی!):biggrin:

Braveheart
06-01-2007, 21:59
من هنوز آهنگ Baby One More Time رو دوست دارم

لینک لطفا :happy:

شیردل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak
06-01-2007, 22:37
Britney Spears - Baby One More Time ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiarash3500
07-01-2007, 02:32
نه بابا! همون ادا اطواراشه! فقط خوشکله که طرفدار داره! وگرنه آهنگاش هم هیچی ندارن! :دی

كجاش خوشكله آخه؟
نه قيافه داره نه آهنگاش ارزش گوش دادن داره

soleares
07-01-2007, 09:36
بریتنی خوشگل نیست قشنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

LeBron
07-01-2007, 09:46
همون بهتر که دیوونه شد البته حق داشت!

شوهر سابقش تهدید کرده که اگه نصف دارایی شو بهش نده فیلمای خصوصی شو پخش میکنه

soleares
07-01-2007, 09:48
برای بریتنی مشکلی نیست من عکس های چیز هم ازش دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LeBron
07-01-2007, 10:00
برای بریتنی مشکلی نیست من عکس های چیز هم ازش دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره این اواخر چند تا دوربین مخفی ازش لو رفته (البته بدجوری مست کرده بود!)

Sam Fisher 11
07-01-2007, 10:55

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بریتنی اسپیرز بعد از جدایی از شوهر سابق خود به نظر دیوانه شده است زیرا رفتارهایی از او سر می زند که اصلا منطقی نیست.
او روز گذشته ظرف کمتر از سه ماه یک بار دیگر وکیل خود را عوض کرد و با یک نماینده دیگر امور هنری قرار داد بست.
این رفتار بریتنی بسیاری را متعجب کرده است زیرا تعویض زود به هنگام نمایندگان هنری تنها باعث کاهش شهرت او می گردد.
علاوه بر این موضوع او دیگر به آینده شغلی خود نمی اندیشد و سعی در جلب حمایت طرفدارانش ندارد.
بریتنی به تازگی پیشنهادهای بسیار خوب کاری را تنها برای این که دلش می خواهد به خوش گذرانی بپردازد رد می کند و تصمیم ندارد محبوبیت از دست رفته خود بعد از جدایی از همسرش را مجدد به دست بیاورد.
او حتی تا به حال چند بار در حالی که به شدت مست بود و عربده می زده در خیابان های هالیوود دیده شده است.

اینا زرنگ تر از این حرفهان. همش برای جلب توجهه چون آمریکایی ها عاشق این جور زرد بازی هان و میمیرن واسه کنجکاوی توی زندگی ستاره هاشون.
فهمیدین که بیرتنی توی بیشترین سرچ شده در یاهو بعد از صدام دوم شد .(در ماه قبل) .تازه ماه قبلش هم اول بود. اینجوری داره بیشتر همه رو میکشونه دنبال خودش. مثلا الان یکی با دیدن این تاپیک کنکاو میشه بره یه سرچ ازش بزنه و عکس ها و آهنگ هاش رو دانلود کنه.
البته منم از صداش خوشم میاد. ولی بیشتر از کلیپ هاش خوشم میاد .

B O L O T
07-01-2007, 11:06
اینا زرنگ تر از این حرفهان. همش برای جلب توجهه چون آمریکایی ها عاشق این جور زرد بازی هان و میمیرن واسه کنجکاوی توی زندگی ستاره هاشون.
فهمیدین که بیرتنی توی بیشترین سرچ شده در یاهو بعد از صدام دوم شد .(در ماه قبل) .تازه ماه قبلش هم اول بود. اینجوری داره بیشتر همه رو میکشونه دنبال خودش. مثلا الان یکی با دیدن این تاپیک کنکاو میشه بره یه سرچ ازش بزنه و عکس ها و آهنگ هاش رو دانلود کنه.
البته منم از صداش خوشم میاد. ولی بیشتر از کلیپ هاش خوشم میاد .

اره شايد تو هم راست بگي
خيلي امكان داره به خاطر شهرت باشه

Hectorist
08-01-2007, 12:05

این جمله سه بار تکرار شده بود !!! بی خیال

من کلا با پاپ سر جنگ دارم ولی اسم تایپیک رو که دیدم گفتم بیام ببینم خبرهای تازه در مورد این خانوم چیه که دیدم خبر جدیدی نیست.

اگه شنیده باشین این خانوم اخیرا به مهمانیهای شبانه ( خفن پارتی !!! ) زیاد دعوت میشه و در بسیاری از این مهمانی ها حضور داره ، البته به صورت بسیار عجیبی . لطفا این رو سانسور نکنین . ایشون لباس زیر نمی پوشه و به این مهمانی ها میره که از خیلی از همین مهمانی ها در حالت مستی ازش عکس های زیادی گرفته شده . اخیرا هم جناب مل گیبسون که ازش انتظار نداشتم از بریتنی دفاع کرده و گفته ما به زندگی خصوصی بریتنی چه کار داریم؟؟؟
البته خودش کار داره و همونطوری که می دونین بریتنی شوهر نداره و احتمال کم ( 100 % ) جناب گیبسون میخواد با بریتنی ازدواج کنه .

ebinem173
08-01-2007, 14:57
حالا اینقدر بگین دیوونه شده که بره خودکشی کنه!!!!!!!! بابا ولش کنین.
اینقدر پول داره که بتونه مغزشو عمل کنه نگران چی هستین؟
اگه دوسش دارین که هیچی اگه نه هم در موردش حرف نزنین خوب

M.etallic.A
21-06-2007, 23:01
بابا اصلا اینا ارزش بحث کردن دارن ؟ بریتنی اسپیرز و سایر خواننده های زن هالیوودی زاییده سیستم تبلیغات محور هستن. یعنی دیگه از حالت انسانیت خارج شدن. شما بشینید و به یه روز زندگی مثلا همین بریتنی اسپیرز فکر کنید. به نظر شما در طول روز چه کارهایی میکنه ؟

amintnt
21-06-2007, 23:05
بابا اصلا اینا ارزش بحث کردن دارن ؟ بریتنی اسپیرز و سایر خواننده های زن هالیوودی زاییده سیستم تبلیغات محور هستن. یعنی دیگه از حالت انسانیت خارج شدن. شما بشینید و به یه روز زندگی مثلا همین بریتنی اسپیرز فکر کنید. به نظر شما در طول روز چه کارهایی میکنه ؟
متالیکا جان شما به تاریخ تاپیک دقت کردین؟؟؟ :laughing:

M.etallic.A
21-06-2007, 23:17
آره ماله 5 ماه پیشه... چجوری شد من این تاپیک رو پیدا کردم ؟ آهان یه چیزی سرچ کردم تو انجمن موسیقی بعد تو نتایج اسم این تاپیک رو دیدم. دیگه به تاریخش نگاه نکردم و پست دادم. از تمام اهل قبور به دلیل نبش قبر معذرت خواهی میکنم.

RANI_SAHAR
09-09-2007, 02:24
امیدوارم خدا همه ی شما را شفا دهد(با عرض پوزش)
شما ها چه کار به این کارها دارین؟؟؟

M.etallic.A
09-09-2007, 17:32
داداش ما یه بار این تاپیک رو نبش قبر کردیم شما دوباره چرا اینکارو کردی ؟