PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند vcd در يك dvd

ebrahimcloob
01-01-2007, 19:46
سلام
من مي خواستم بدونم چطور ميشه چند vcd رو در يك dvd گنجوند و رايت كرد . البته براي اين كار راههاي زيادي گفتن ولي من با هيچكدومشون نتونستم :
1-فايلهاي vcd رو بصورت ديتا در يك dvd‌رايت كنم / كه در اين صورت فقط در كامپيوتر اجرا ميشه
2-فايلهاي vcd رو در برنامه PowerProducer به صورت video dvd رايت كنم چون اين برنامه اين امكان روميده /من امتحان كردم نشد
3- با برنامه Canopus procoder انجام بدم مثل روش شماره 2 / اين كارم كردم اما نشد
عزيزان يك راهي كه امتحان كردن و شده كامل توضيح بدن
ممنون

new_sra
01-01-2007, 21:57
يه مبدل (به جاي كلمه كانورتور) بگير و فرمت dat رو به فرمت هاي قابل خواندن dvd تبديل كن

ebrahimcloob
01-01-2007, 22:02
سلام
اولا به چه فرمتي ؟ فرمتهاي قابل خواندن dvd (مثل avi)همشون حجمشون زياد ميشه در نتيجه حتي 2 تا فيلم رو هم نميشه در يك Dvd گنجوند.
دوما بر فرض اينكه بشه چون تبديل به dvd نشده dvdplayer ها نميتونن بخوننشون و فقط توي كامپيوتر ميشه ازشون استفاده كرد.
سوما از چه مبدلي بايد استفاده كرد كه استاندارد dvd رو رعايت كنه
ممنون از لطفتون ولي خوب شد نوشتم توضيح كامل؟

animeditor
02-01-2007, 00:46
سلام جمیعاً
من یه برنامه دیدم به اسم Sonic DVD که CD اش توی جعبه DVD رایتر پایونیر بود.
بعد از نصب چند تا شاخه می داد که یکیش واسه رایت بود و یکیش واسه پخش DVD و یه سری چیزای دیگه.
یه شاخه هم داشت به اسم My DVD که واسه ساختن DVD فیلم بود.
علاوه بر راحتی کار، نکته جالبی که توی این برنامه دیدم این بود که وقتی فیلم رو با هر پسوند استانداری، واسه ساختن DVD وارد این برنامه می کردی، می تونستی انتخاب کنی که با چه کیفیتی باشه و یا با بالاترین کیفیتی که کل فیلم رو توی DVD جا بشه. اون وقت خودش شروع می کرد به کار.
البته تا حالا تا تهش نرفتم ولی به نظر من برنامه خیلی خوبیه.

ابراهیم جون! این کامل ترین توضیحیه که می تونم بهت بدم. شرمنده!
التماس دعا.
یا علی

ebrahimcloob
02-01-2007, 19:29
سلام
ممنونم از معرفي اين برنامه . لينك اين برنامه رو پيدا نكردم اگر ممكنه يه لينك ازش بديد
در ضمن كسي هست كه راه ديگه ايي بلد باشه؟

ebrahimcloob
03-01-2007, 16:17
سلام
كسي نيست يه جواب عالي بده؟