PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پليس موبايل حقيقت دارد يا نه؟!!!

binahayat_m
01-01-2007, 12:26
سلام اميدوارم حالتون خوب باشه
اين حقيقت داره كه تو خيابان موبايل از ادم ميگرند بعد از بازرسي اگه چيز مبتذل تو موبايل بود ميبرند كلانتري
دوستم من امروز به من زنگ زد ميگفت با چشم خودش اين صحنه ها ديده
ميگفت اول كارت شناسايي نشون ميدند بعد موبايل ميخواند اگر هم ندي كتك مفصلي هم مي ميخوري!!!1
ميخواستم بدونم همچنين عملكردي صحت داره يا نه؟
تا به حال براي شما اين اتفاق افتاده؟
موفق باشيد

GsM
01-01-2007, 13:28
اين حقيقت داره كه تو خيابان موبايل از ادم ميگرند بعد از بازرسي اگه چيز مبتذل تو موبايل بود ميبرند كلانتري
ميگفت اول كارت شناسايي نشون ميدند بعد موبايل ميخواند اگر هم ندي كتك مفصلي هم مي ميخوري!!!1
موفق باشيد

نه عزیز اینجور نیست!!! اونایی هم که این کار میکنن!! پلیس نیستن فقط لباس اونا تنشونه!!
اونا فقط در صورتی که نامه داشته باشند می تونن به موبایل شخصی که اسمش ذکر شده دسترسی داشته باشن!!

M O H S E N
01-01-2007, 14:09
برادر
بدون حکم قانونی که نمیتوان چنین کاری را انجام داد

mohammad hamed
01-01-2007, 14:09
موبایل یک چیز خصوصی است و همچین چیزی هم صحت نداره

venlo
01-01-2007, 14:18
موبایل ؟ پلیس ؟
نه بابا نمی شه همچین چیزی باشه ... شاید دوست شما دوربین مخفی دیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موبایل شخصی و خصوصیه ... همچین کاری بدون حکم انجام نمی شه ...!!
حقیقت نمی تونه داشته باشه

hemo
01-01-2007, 14:19
برادر
بدون حکم قانونی که نمیتوان چنین کاری را انجام داد

موبایل یک چیز خصوصی است و همچین چیزی هم صحت نداره

مثل اينكه فراموش كردين دارين كجا زندگي مي‌كنين
براي يكي از دوستاي من هم اين اتفاق افتاده . . . كاملا مطمئنم
تازه باباي اون بنده خدا رو هم بردن كلانتري و جلو چشم خودش هر چي
چرت و پرت تو گوشيش بوده به باباش نشون دادن!!

venlo
01-01-2007, 14:23

واقعا ؟ جدیه پس ؟
این جوریشو ندیده بودیم

binahayat_m
01-01-2007, 14:27

دوست عزيز بيشتر نميتوني توضيح بدي
در چه موقعيتي بود كه بهش گير دادن؟
اخه اين طرز برخورد كه نيست

hamid_hitman47
01-01-2007, 14:35
منم فکر نکنم دیگه اینجوری ها باشه ......آخه ممکنه عکسایه شخصی داشته باشی ........در کل گوشی یه وسیله شخصیه.....

M O H S E N
01-01-2007, 15:51

لابد چرت و پرت های گوشی مارو هم به فرزندانمون نشون میدن

venlo
01-01-2007, 18:41
آقا همین الان اخبار شبکه تهران گفت چیزی به نام پلیس موبایل وجود نداره می تونین شکایت کنین ...

hemo
01-01-2007, 18:42
بله ايني كه گفتم واقعا اتفاق افتاده . . .
اين دوست ما با ماشينش يه چند دقيقه‌اي يه جا وايساده بوده كه
چند نفر ميرن سراغش. . .
البته لباس پليس نداشتن . . . يعني مامور نيروي انتظامي نبودن
از اين بسيجي مسيجيا . . . با لباس شخصي . . . گرفتن و تحويل
كلانتري دادن . . .

اين نكته رو هم اضافه كنم كه اين قضيه مال 5 ، 6 ماه پيش بوده.

.
.
.
ديگه اينكه ممكنه رسما پليس موبايل وجود نداشته باشه . . .
اما معنيش اين نيست كه اين كار (يعني تفتيش موبايل) اونم بي‌دليل خاصي
و بدون حكم قضايي انجام نشه . . .
اصولا در كشورايي مثل ايران چيزي به نام محدوده شخصي و امور خصوصي
چندان محلي از اعراب نداره

sepideh_248
01-01-2007, 18:49
آره بچه ها یه همچین چیزایی هست اما نه این که داری تو خیابون راه میری یهو بگن بیا موبایلتو بده ببینم چی توش داری....
من داداشم خیلی شره یه بار که با دوست دخترش گرفته بودنش مامورای نیروی انتظامی بهش گیر دادن موبایلشو چک کردن.....
تازه اگر هم چیزی باشه هیچ غلطی نمی تونن بکنن.... اصلا گوشیاتونو نشون ندین

divoonejoon
01-01-2007, 19:26
البته من خودم 1 با ر به چشم دیدم این صحنه رو .... چند رو بعد از یکی از شلوغیا بود .... 1 بانکی رو هم ملت آتیش زده بودن 2-3 تا دختر از جلوی اون بانک داشتن رد می شدن ...یکیشون داشت با موبایلش حرف می زد تاکید می کنم که حرف می زد و عکس و فیلم بر نمی داشت ... 1 هو 1 یارو لباس شخصی 3 تیغ خوشگل مشگل از 1 ماشین پرید . دوید طرف دختره ... ما فکر کردیم قصد مزاحمت داره رفتیم جلو تر به زور گوشی موبال دختر رو گرفت و گفت خودتم بیا فلان کلانتری . دختره تا چند دقیقه نمی تونست حرف بزنه ... اگه موبایلشو نمی داد خودشم به زور می کردن تو ماشین می بردن ... ولی یارو انصافا خیلی خوش تیپ بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

nozhan66253
01-01-2007, 20:36
همین الان خبر 20:30 شبکه 2 گفت پلیس موبایل وجود نداره

MOHAMMAD_SAT
01-01-2007, 21:54
سلام
هر کی خواست موبایلت رو بگیره
و اطلاعاتش رو نگاه کنه با مشت بزنید تو
دماغش و فرار کنید (به همین سادگی )
:laughing: :laughing: :biggrin:

hamid_hitman47
02-01-2007, 01:48
سلام
هر کی خواست موبایلت رو بگیره
و اطلاعاتش رو نگاه کنه با مشت بزنید تو
دماغش و فرار کنید (به همین سادگی )
:laughing: :laughing: :biggrin:

موافقم ......:laughing:

zeynal
02-01-2007, 02:12
موفق باشيد

ـــــلام
عرض شود حضورتون که دیشب یعنی مورخه 11/10/85 - خودم با چشمای خودم دیدم و با گوشهای خودم شنیدم : اخبار یکی از شبکه های تلویزیون دقیقا در مورد همین پلیس موبایلی که این روزا حرفش هست گفت: به نقل از سخنگوی قوه قضاییه، چیزی باسم پلیس موبایل وجود ندارد و اگه کسی توی خیابون یا هرجای دیگه با این عنوان مراجعه و قصد بازدید موبایل شمارو داشت سریعا مراتب رو به پلیس 110 اعلام تا برخورد قاطع و قانونی بعمل بیاد.
هیچ مرجع قانونی حق اینکارو نداره و قوه قضاییه اجازه چنین کاری رو به هیچ ارگان - سازمان یاشخص حقیقی یا حقوقی ای نداره، مگر در موارد خیلی خاص که به تایید یک مرجع قضایی و با حکم کتبی.
بنابراین هرچی دوس دارید روی موبایلتون بریزید و نگاه کنید و بلوتوث بدید و بلوتوث بگیرید و خیالتون بابت اینکه کسی بیاد موبایلتون رو بگیره و ببینه راحت باشه
کسی حق اینکارو نداره
یاحق

.

divoonejoon
02-01-2007, 03:24
ـــــلام
عرض شود حضورتون که دیشب یعنی مورخه 11/10/85 - خودم با چشمای خودم دیدم و با گوشهای خودم شنیدم : اخبار یکی از شبکه های تلویزیون دقیقا در مورد همین پلیس موبایلی که این روزا حرفش هست گفت: به نقل از سخنگوی قوه قضاییه، چیزی باسم پلیس موبایل وجود ندارد و اگه کسی توی خیابون یا هرجای دیگه با این عنوان مراجعه و قصد بازدید موبایل شمارو داشت سریعا مراتب رو به پلیس 110 اعلام تا برخورد قاطع و قانونی بعمل بیاد.
هیچ مرجع قانونی حق اینکارو نداره و قوه قضاییه اجازه چنین کاری رو به هیچ ارگان - سازمان یاشخص حقیقی یا حقوقی ای نداره، مگر در موارد خیلی خاص که به تایید یک مرجع قضایی و با حکم کتبی.
بنابراین هرچی دوس دارید روی موبایلتون بریزید و نگاه کنید و بلوتوث بدید و بلوتوث بگیرید و خیالتون بابت اینکه کسی بیاد موبایلتون رو بگیره و ببینه راحت باشه
کسی حق اینکارو نداره
یاحق

.

زینال جان خوب معلومه کسی حق این کارو نداره ولی خودت فکر کن 1 هو مثلا دو تا از برادرای گشت یگان ویژه با اون هیبتشون بگن موبایلتو بده ... شما تا بیای بگی حق ندارین که ... احتمالا خودتونم کردن تو گوشی و بردن ... وگرنه معلومه کسی حق نداره تو زندگی خصوصی افراد دخالت کنه این نص صریح قانون اساسه جمهوری اسلامی هم هست ولی خوب دیگه ....:sad:

mahsoft
02-01-2007, 03:41
تنها جمله ای که میشه گفت و مسیولین روش منور میکنن

طبق قوانین جمهوری اسلامی

کسی حق نداره به حریم شخصی طرف تجاوز کنه

موبایل هم یه چیز شخصیه شاید عکسهای خانواده گی هم روش باشه

پس اینکار نه صحیحه نه منطقی

صحت نداره

hpz364
02-01-2007, 04:06
بابا شماها خیلی سخت میگیرین
از قدیم گفتن طلا که پاکه چه منتش به خاکه
حالا درسته که هر روز یه اتفاقای عجیب غریبی تو این مملکت میفته ولی دلیل نمیشه که.....
فکر نکنم مسوولین تا این حد ابله باشن دیگه که نیزو بریزن تو خیابون واسه زیر و رو کردن موبایل مردم
البته اینم بگم حساب خرمقدس ها جداست

hemo
02-01-2007, 07:59
دوستان عزيز همه ميدونن كه اين كار غير قانونيه و خلافه
اما نگين كه صحت نداره . . .اين اتفاق افتاده و مي‌افته . . .
هر چند غير قانوني . . .

binahayat_m
02-01-2007, 14:48
hemo موافقم

hami_ranger777
04-01-2007, 01:47
age bekhad intori bashe ke kheyli bad mishe dige hichi nemishe toye gooshi negah dasht:((

divoonejoon
04-01-2007, 21:01
پليسي براي موبايل،تازه ترين مورد از دستاوردهاي فضاي پليسي در ايران است. بسياري از شهروندان تهراني و ساير شهرستان هاي کشور اين روزها با ماموراني لباس شخصي رو به رو شده اند که ضمن معرفي خود به عنوان مامور نيروي انتظامي اقدام به بازبيني موبايل آنان کرده اند. فرمانده نيروي انتظامي نيز پيش از اين تاکيد کرده که تيمي از ماموران نيروي انتظامي براي بازرسي از تعميرگاه هاي موبايل تشکيل شده است.

از ماهواره تا موبايل

دامنه پليسي کردن فضاي کشور به تدريج به مراحلي مي رسد که عملا حريم خصوصي ديگر معناي خود را از دست مي دهد. اين روند که از طرح هايي چون "برخورد با بد حجابي"،"طرح افزايش امنيت اجتماعي" و "طرح سراسري برخورد و جمع آوري ماهواره" آغاز شد، در هفته هاي اخير به بازبيني موبايل شهروندان رسيده است.
خبر تشکيل "پليس موبايل" درهفته هاي اخير در سراسر کشور پخش شده، و بسياري از شهروندان گفته اند در خيابان توسط لباس شخصي هايي که خود را مامور نيروي انتظامي معرفي کرده اند، مجبور به توقف شده و گوشي هاي تلفن همراه شان مورد بازبيني قرار گرفته است.

به دنبال مطالبي که از زمان پخش فيلم منتسب به يک بازيگر تلويزيون، از قول فرمانده نيروي انتظامي منتشر شد،وي تاييد کرد نيروي انتظامي با تشکيل تيم هاي ويژه اي "از اين پس تعميرگاه هاي موبايل را براي جلوگيري از پخش فيلم هاي شخصي تحت کنترل قرار مي دهد". اسماعيل احمدي مقدم در عين حال تاکيد کرد که "بررسي‌ها و نظارت خاصي بر مراكز تعمير گوشي‌هاي تلفن همراه و كامپيوترهاي شخصي را به اجرا مي گذارد و از اين پس سيستم‌هاي ذخيره اطلاعاتي اين تعميرگاه‌ها توسط نيروي انتظامي كنترل مي‌شود".

بازتاب گسترده بازررسي گوشي هاي موبايل مردم اما در آستانه انتخابات شوراها، فرمانده نيروي انتظامي را برآن داشت تا در سخناني که توسط خبرگزاري مهر منتشر شد، اعلام کند: "ما تلفن هاي همراه را چک نمي‌کنيم اما تعميرگاه هاي موبايل و رايانه را چک مي کنيم و با کساني که سرقت اطلاعات کرده باشند به شدت برخورد مي‌کنيم".

کار آن قدر بالا گرفت که علاء الدين بروجردي، ريس کميسيون امنيت ملي مجلس نيز به طور رسمي وارد ميدان شد و اعلام کرد: "بازررسي گوشي موبايل توسط هر نهادي ممنوع است".

تکذيب!

دو روز پيش نيزواحد مرکزي خبر به نقل از رييس مرکز اطلاع رساني ستاد انتظامي تهران بزرگ "برخي شايعات مبني بر فعاليت پليس موبايل را تکذيب کرد". سرهنگ مهدي احمدي به اين خبرگزاري گفته بود:"موضوعي به عنوان پليس موبايل وجود ندارد و مردم در صورت مشاهده افرادي با اين عنوان جعلي مراتب را به پليس 110 اطلاع دهند".

اين مقام نيروي انتظامي بازرسي هاي صورت گرفته از گوشي موبايل مردم را به "فرصت طلبان" نسبت داده و گفته"اخيرا مشاهده شده است عده‌اي فرصت طلب در برخي مناطق شهر تهران خود را مامور نيروي انتظامي معرفي و گوشي هاي همراه شهروندان را کنترل و در صورت مشاهده تصاوير و فايل هاي صوتي غيرمتعارف آنها را حذف مي کنند". با اين حال او توضيح نداد که چرا اين تعداد پر شمار" فرصت طلباني" که گوشي تلفن مردم را بازرسي مي کنند، همزمان با اظهارات فرمانده نيروي انتظامي در همه جاي کشور پيدا شده اند.

اما روزنامه تهران امروز به صاحب امتيازي سازمان تبليغات اسلامي در شماره امروز خود به نقل از يکي از شهروندان تهراني نوشت: "روز جمعه 8 دي 1385 در متروي تهران ـ كرج موبايل من توسط فردي كه خود را پليس موبايل مي‌ناميد ضبط شد".

اين روزنامه همچنين اگر چه در شماره امروز خود تکذيب وجود پليس موبايل را تيتر يک کرد اما به نقل از سرپرست مركز فرماندهي انتظامي تهران بزرگ تشکيل "تيم ويژه پليس امنيت براي موبايل" را تاييد کرد و نوشت: "تيم ويژه پليس امنيت تشكيل شده است تا به صورت موردي به تعميرگاه‌هاي تلفن همراه و موبايل فروشي‌هايي كه گوشي تلفن همراه افراد مختلف را در اختيار دارند، بروند و اگر مورد مشكوك و غير قانوني ديدند، برخورد قانوني با آنها صورت گيرد".

اين روزنامه در عين حال از قول مقامات نيروي انتظامي نوشت: "به هيچ وجه نيرويي تحت عنوان پليس قرار نيست موبايل شهروندان تهراني را كنترل كند. شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده اين موضوع حتي اگر مشخص شد شخص مامور نيروي انتظامي است موضوع را به 110 و يا 197 اطلاع دهند".

سرهنگ ساويز رئيس دفتر بازرسي نظارت و هماهنگي ناجا، اما اعلام کرد که: "تاكنون شهروندان متعددي جهت كسب اطلاعات در خصوص شايعه فعاليت پليس موبايل با اين مركز تماس گرفته‌اند". بر اساس اعلام اين مقام نيروي انتظامي"به همين علت به تمام اپراتورهاي مركز 197 دستور داده شده است تا در صورت گزارش مصادره تلفن اشخاص توسط پليس و حتي افراد غير پليس پيگيري ويژه‌اي صورت گيرد".

اظهارات مقام هاي مختلف نيروي انتظامي اما تاکنون نه تنها ابهامات مربوط به تشکيل پليس موبايل را رفع نکرده، بلکه بر آنها افزوده است. چرا که همه آنها در عين حال تشکيل "تيم ويژه بازرسي از فروشگاه ها و تعميرگاه هاي موبايل" را تاييد کرده اند.

فرمانده نيروي انتظامي تهران نيز در روز ششم دي ماه، به خبرگزاري ايسنا گفته بود: "تيمي از پليس امنيت براي بازرسي از تعميرگاه‌هاي موبايل تشكيل شده است".

در همين حال برخي از شهروندان مي گويند در ايست بازرسي هاي شبانه در سطح تهران و ساير شهرهاي کشور نيز در هفته هاي اخير بازرسي موبايل به امري متداول تبديل شده است.

اگرزماني قصه شنود تلفن ها مطرح بود، حالا بازرسي گوشي ها نيز رايج يافته است. اين بازرسي ها به کجا ختم مي شود؟

منبع : سایت روز

vahid_mota
05-01-2007, 03:05
پليس فقط ضابط قوه قضاييه است نميتونه سرخود هركاري خواست بكنه آره اگه براي يه مورد خاصي مجوز داشته باشه ميتونه ولي نه اينكه بياد تو خيابون جلوي مردمو بگيره ازشون تفتيش كنه

peyman_joojoo
05-01-2007, 12:43
سلام دوست عزیز . چند روز پیش تو اخبار گفت چنین چیزی وجود نداره و در صورت دیدن کسی که ادعا داره در این مورد به هیچ وجه موبایل خودتون رو ندین و و سریعا" در صورت دیدن همچین فردی با مسئولین باید تماس بگیرید ...
اما من شاهد 2 مورد بودم که برای 2 نفر از دوستانم اتفاق افتاد ... اما در هر صورت به هیچ عنوان موبایل رو نمیدین دستشون ....

mss_sdt
05-01-2007, 15:54
نه دوست عزیز همچین چیزی اصلا وجود نداره
در موارد دیگر هم اگر کسی اومد خواست شما رو بازرسی کنه باید حکم قانونی داشته باشه .

divoonejoon
05-01-2007, 16:19
دوستان چقدر لجاجت می کنن معلومه نباید چنین چیزی وجود داشته باشه ولی متاسفانه این کار بصورت غیر قانونی از یک مرجع قانونی صورت می گیره و تا حرفیم می شه سزیعا تکذیب می کنن ... نمیان بگن که ما به حریم خصوصی مردم تجاوز می کنیم 1 چیزی هم اونور تر

Hsnti
05-01-2007, 16:24
امكان نداره خلاف قانون اساسي مملكت هستش كه چنين كاري بشه !

PC-PC
05-01-2007, 17:52
درسته که همچین چیزی وجود نباید داشته باشه ولی یک نکته مهم اینه که ما تو ایرانیم پس همچین چیزی ولو غیر قانونی وجود داره
فرض کنید یه آدم هیکلی ریش دار میاد می گه گوشیتو بده حالا اگه مردشی واسش توضیح بده این کار غیر قانونیه و خلاف قانون اساسی کشور هستش
تا اینا رو توضیح بدین می بینین که خودتونم می کنه تو ماشین و می بره!!!

PC-PC
05-01-2007, 18:01
درسته که همچین چیزی وجود نباید داشته باشه ولی یک نکته مهم اینه که ما تو ایرانیم پس همچین چیزی ولو غیر قانونی وجود داره
فرض کنید یه آدم هیکلی ریش دار میاد می گه گوشیتو بده حالا اگه مردشی واسش توضیح بده این کار غیر قانونیه و خلاف قانون اساسی کشور هستش

divoonejoon
05-01-2007, 23:19

نه دل انگیز.... می کنه تو موبایلتو میبردت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
05-01-2007, 23:24
اقا به پیر به پیغمبر تا حالا 100 دفعه تکذیب شده
صدا و سیما
روزنامه همه جا

mss_sdt
06-01-2007, 12:01
چرا شما گیر میدین
اگه کسی گفت که مامور پلیس است و میخواست گوشی شما رو ببینه
ابتدا تذکر بدین که به پلیس زنگ میزنید و اگر هم اهمیت نداد و خواست بزور بگیرد ، شما به طور قانونی میتوانید برای حفظ حریم خصوصی با او درگیر شوید و به او این اجازه را ندهید و حق با شماست (نگران نباشید):happy:

jack_panosyan
06-01-2007, 13:58
چرا شما گیر میدین
اگه کسی گفت که مامور پلیس است و میخواست گوشی شما رو ببینه
ابتدا تذکر بدین که به پلیس زنگ میزنید و اگر هم اهمیت نداد و خواست بزور بگیرد ، شما به طور قانونی میتوانید برای حفظ حریم خصوصی با او درگیر شوید و به او این اجازه را ندهید و حق با شماست (نگران نباشید):happy:

دوست عزیز شما ایران تشریف دارین؟
تو این مملکت عزیزمون یه عده هر کاری میخوان میکنن و مطمین باشین اینایی که جلوی من و شما رو میگیرن پشتشون گرمه.در ضمن با استناد به کدوم قانون میخواین با طرف درگیر شین.این جمله حق با شماست که دیگه آخرش بود عزیز جون یه جوری صحبت میکنین که من فکر میکنم اصلا ایران نیستین.میبخشین قصد مسخره کردن ندارم دوست عزیز ولی خداییش کدوم یکی از این چیزایی که گفتین تو ایران هستش(حق-قانون) امیدوارم از من رنجیده نشی عزیز .

M O H S E N
06-01-2007, 15:21
من که فکر نمیکنم هیچکس جرات داشته باشه گوشی من رو از دستم بگیره.

یعنی چه؟ موبایل آدم جزو حریم خصوصی حساب میشه و بدون حکم قانونی هیچکس نمیونه از دستمون بگیره.

divoonejoon
06-01-2007, 16:14
من که فکر نمیکنم هیچکس جرات داشته باشه گوشی من رو از دستم بگیره.

یعنی چه؟ موبایل آدم جزو حریم خصوصی حساب میشه و بدون حکم قانونی هیچکس نمیونه از دستمون بگیره.

محسن خان فکر کن 3 تا مامور یگان ویژه جلوتو گرفتن و می گن موبایلتو بدی برای بازرسی؟ می خوای ندی؟ اگه ندی 1 دست کتک مفصل می خوری بد به جرم مقاومت در برابر پلیس وتشویش اذهان عمومی و توهین به مقدسات و عملیات تروریستی و .... میگیرن میبرنت .... اقا مثل اینکه تو ایران داریم زندگی میکنیم 1 جوری میگین آدم شک می کنه لااقل فکر کنم هر جوون ایرونی کم کمش 50-60 بار این جور رفتار خشن پلیس ایران رو دیده ...

sou@killerl
06-01-2007, 17:24
سلام دوستان چنين كاري بدون داشتن حكم قانوني كه اسم مامور هم توش باشه غير ممكن است و ميتونيد به مراجع قانوني شكايت كنين اون دوست شمام احتمالان به كار كرده كه بهش گير دادن

sou@killerl
06-01-2007, 18:11
آقايون اوالان يگان ويژه به اين كارا كار ناداره ثانيان خوشونت پليسو اگه ديده بوديد الان اينجا پيغام نميزاشتيد البته ببخشيدها
اگه از تمام اون دوستاتون دليل اصلي بخواهيد يه دليل ديگه داره حالا هر چي اما اينجورام نيست آره پشتشون گرمه اما الكي به كسي گير نميدن
راستي يه جوري ميگين تو ايران زندگي ميكنيم هركي ندونه فكر ميكنه داران شكنجتون مي كنن آخه جيتون كمه آقايون كه اينجوري ميناليد اگه قانون خارج از ايران رو بهتر ميدونيد يه سرچ در باره مرگ دكتر جوان ايراني تو انگليس بگيريد يا اذيتو آزاره مسلمان ها اونوقت قدر كشورتو ميفهمي دوست عزيز اما بعضي حرفاتونم درسته خوبو بد همه جا هستن

jack_panosyan
07-01-2007, 09:20
آقايون اوالان يگان ويژه به اين كارا كار ناداره ثانيان خوشونت پليسو اگه ديده بوديد الان اينجا پيغام نميزاشتيد البته ببخشيدها
اگه از تمام اون دوستاتون دليل اصلي بخواهيد يه دليل ديگه داره حالا هر چي اما اينجورام نيست آره پشتشون گرمه اما الكي به كسي گير نميدن
راستي يه جوري ميگين تو ايران زندگي ميكنيم هركي ندونه فكر ميكنه داران شكنجتون مي كنن آخه جيتون كمه آقايون كه اينجوري ميناليد اگه قانون خارج از ايران رو بهتر ميدونيد يه سرچ در باره مرگ دكتر جوان ايراني تو انگليس بگيريد يا اذيتو آزاره مسلمان ها اونوقت قدر كشورتو ميفهمي دوست عزيز اما بعضي حرفاتونم درسته خوبو بد همه جا هستن

شما درست میگی اقا خودتو ناراحت نکن بحث در این مورد یه چیز بیهوده هستش شمایی که بعد از این همه سال چشتون رو رو همه چیز بستین مطمینن با این حرفا طرز فکرتون عوض نمیشه منم نه دوست دارم با شما بحث کنم
نه حالشو دارم فقط به بقیه دوستان میگم خیلی از محدودیتهایی که پیش اومده یه موقعی از نظر ما غیر ممکن بود
و به هر کس میگفتی میگفت غیر ممکنه ولی الان وجود دارن مطمین باشین اینم اگه در حد حرف هستش و فقط به چند نفر اونم به قول دوستمون مورد دار گیر دادن بعد یه مدت جنبه عمومی چیدا میکنه و دیگه راحت به همه گیر میدن
خواهشن هم دوستای بعدی که میان نظر میدن اگه ممکنه فقط بگن این جریان رو دیدن و نه و کار رو به بحث سیاسی نکشن منم اگه باعث ناراحتی کسی شدم بازم معذرت میخوام به هر حال وقتی ما ادعا میکنیم که تو سایت
با هم دوستیم باید رفتار و گفتارمون هم اینو نشون بده.:blush:

amir.ara
07-01-2007, 09:25
به یکی از دوستای من تو گلستان گیر دادن ولی چون گوشی شو تازه خریده بود چیزی نداشت.

binahayat_m
07-01-2007, 16:04
ديروز همشهري جوان هم كنايه اميز نوشت كه مواظب باشيد

mss_sdt
07-01-2007, 16:05
دوست عزیز شما ایران تشریف دارین؟
تو این مملکت عزیزمون یه عده هر کاری میخوان میکنن و مطمین باشین اینایی که جلوی من و شما رو میگیرن پشتشون گرمه.در ضمن با استناد به کدوم قانون میخواین با طرف درگیر شین.این جمله حق با شماست که دیگه آخرش بود عزیز جون یه جوری صحبت میکنین که من فکر میکنم اصلا ایران نیستین.میبخشین قصد مسخره کردن ندارم دوست عزیز ولی خداییش کدوم یکی از این چیزایی که گفتین تو ایران هستش(حق-قانون) امیدوارم از من رنجیده نشی عزیز .

بله من ایران تشریف دارم:biggrin:
و افرادی که مانند شما فکر میکنند باعث ادامه دار شدن این چنین موضوعاتی میشن(قصد توهین نداشتم و فقط منظورم طرز فکر شماست)
ما خودمون چند وقت پیش بود که شهرداری بدون اجازه اومد در ملک ما و ما با اونها به اجبار درگیر شدیم .
و از ماموران شهرداری و رییس اونها شکایت کردیم(اونها چند نفر از اطرافیان ما رو زده بودن).
بعد از چند تا دادگاه ، قاضی اونها رو محکوم کرد و آنها باید 14 -15 تا شتر دیه بدند.
حالا من تو این مملکت نیستم یا شما؟؟؟؟؟؟؟
اگر شما هم از راه قانون و با شکایت کردن از این افراد برخورد کنید ، آنها نیز دیگز جرات ادامه این کارها را پیدا نمیکنند.
مملکت این قدر هم بی قانون نیست که شما میگید.
شما با استناد به قانون حفاظت از حریم خصوصی میتوانید با او درگیر شوید.
اگر جزییات بیشتری خواستید بگویید تا بگم.
;)

divoonejoon
07-01-2007, 21:11
و افرادی که مانند شما فکر میکنند باعث ادامه دار شدن این چنین موضوعاتی میشن(قصد توهین نداشتم و فقط منظورم طرز فکر شماست)
ما خودمون چند وقت پیش بود که شهرداری بدون اجازه اومد در ملک ما و ما با اونها به اجبار درگیر شدیم .
و از ماموران شهرداری و رییس اونها شکایت کردیم(اونها چند نفر از اطرافیان ما رو زده بودن).
بعد از چند تا دادگاه ، قاضی اونها رو محکوم کرد و آنها باید 14 -15 تا شتر دیه بدند.
اگر شما هم از راه قانون و با شکایت کردن از این افراد برخورد کنید ، آنها نیز دیگز جرات ادامه این کارها را پیدا نمیکنند.
;)

شما کجای ایران زندگی می کنید که به جای پول ... شتر دیه می دن:ohno:

Farbod_h
07-01-2007, 21:24
شما کجای ایران زندگی می کنید که به جای پول ... شتر دیه می دن:ohno:
خدمت شما عرض کنم که دیه با شتر و ... هست که معادل ریالیش اعلام میشه

پسر افغان
07-01-2007, 22:03
در داخل كلانتري يك قسمت دارد به نام حراست موبايل نگيد نيست خودم تو 128 تهران نو ديده ام

jack_panosyan
08-01-2007, 00:28
;)

دوست عزیز شما خودتون میگین شهرداری یعنی از لحاظ منطق شما شهرداری با کسی که مامور هستش و اسلحه داره فرقی نمیکنه.باشه اقا جون شما درست میگین و من اشتباه میکنم خدا کنه همونطور که شما میگین این مملکت قانون داشته باشه همونطور که قبلا گفتم من نه حال جروبحث دارم نه اینکه میخوام خدایی نکرده حرفا به جای باریک بکشه از اول هم تقصیر خودم بود که اظهار نظر کردم از دوستان هم خواهش میکنم بحث رو فقط در مورد اینکه یه چنین چیزی دیدن یا نه ادامه بدن و با هم جروبحث نکنن متاسفانه محیط اینترنت همیشه به خاطر اینکه کسی احساست رو درک نمیکنه مشکل آفرین هستش مطمینن اگه من و شما دوستای عزیز رودرو با هم صحبت میکردیم متوجه میشدیم که اونقدرام با هم فرق نداریم و راحت حرفای همو قبول میکردیم

javadbka
08-01-2007, 03:07
پست من كو؟:grrr: :grrr: :grrr: :grrr: چرا حذفش كرديد؟:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

mss_sdt
08-01-2007, 12:09
دوست عزیز شما خودتون میگین شهرداری یعنی از لحاظ منطق شما شهرداری با کسی که مامور هستش و اسلحه داره فرقی نمیکنه.باشه اقا جون شما درست میگین و من اشتباه میکنم خدا کنه همونطور که شما میگین این مملکت قانون داشته باشه همونطور که قبلا گفتم من نه حال جروبحث دارم نه اینکه میخوام خدایی نکرده حرفا به جای باریک بکشه از اول هم تقصیر خودم بود که اظهار نظر کردم از دوستان هم خواهش میکنم بحث رو فقط در مورد اینکه یه چنین چیزی دیدن یا نه ادامه بدن و با هم جروبحث نکنن متاسفانه محیط اینترنت همیشه به خاطر اینکه کسی احساست رو درک نمیکنه مشکل آفرین هستش مطمینن اگه من و شما دوستای عزیز رودرو با هم صحبت میکردیم متوجه میشدیم که اونقدرام با هم فرق نداریم و راحت حرفای همو قبول میکردیم

دوست عزیز چرا ناراحت میشی؟
داریم دوستانه با هم حرف میزنیم (اگه شما درست بگید میگم درسته و اگه من درست بگم شما میگید درسته ، دعوا که نداریم;) )

منم اشاره کردم ، من یکی از تجربهای درگیری با ماموران دولتی را به شما گفتم حالا فرقی نمیکنه چه پلیس چه شهردار ، شما میتوانید از هز دو آنها شکایت کنید و مطمین باشید که رسیدگی میشه.
دادسرای کارکنان دولت آدرس :تخت طاووس ، خیابان میرعماد
اگه باعث ناراحتی شما شدم و حرفی زدم که شما رو ناراحت کرد ، شرمندم.:happy: ;)

THE AMIMAN
08-01-2007, 13:11
راحتتون كنم قانون برا همه مساويه/.../
بنابراين بريد دفاع شخصي ياد بگيريد!
با پليس در گير شويد و فرار كنيد!
هنگامي كه پليس به شما گير داد از دستش فرار كنيد!
در همان لحظه گوشي را ريست فرماييد!
يك كارت بسيج فعال در جيب داشته باشيد!
با اصلحه پليس را تحديد كنيد!
يا با گوشيتون خدا حافظي كنيد!
اين همه راه داريد!!!!! ناراحتي نداره...
باتشكر!

peyman_joojoo
08-01-2007, 15:12
این تاپیک رو مدیر عزیز سایت محبت کنه ببنده چون جواب سوال این دوست عزیز داده شده و داره بحثهای بیهوده صورت میگیره ممنون ...

binahayat_m
08-01-2007, 15:41
از تمامي دوستاني كه نظر دادند ممنونم
اميدوارم ديگه شاهد اينجور برخوردها نباشيم

M E T A L
11-01-2007, 13:00
راحتتون كنم قانون برا همه مساويه/.../
بنابراين بريد دفاع شخصي ياد بگيريد!
با پليس در گير شويد و فرار كنيد!
هنگامي كه پليس به شما گير داد از دستش فرار كنيد!
در همان لحظه گوشي را ريست فرماييد!
يك كارت بسيج فعال در جيب داشته باشيد!
با اصلحه پليس را تحديد كنيد!
يا با گوشيتون خدا حافظي كنيد!
اين همه راه داريد!!!!! ناراحتي نداره...
باتشكر!

هههههههه.
خیلی باحاله.
مخصوصا اون کارت بسیجش.
با این اوضاع مملکت ما بعیدم نیست از این راه ها مجبور شیم استفاده کنیم.

royaye_talkh55
23-04-2007, 13:30
دوستان اصلا حقیقت نداره
اگه هم بوده شما می تونید به بازرسی یروی انتظامی رفته و شکایت کنید و مطمئن باشید پیگیری می شود

nima_949
23-04-2007, 17:20
با این مملکت قاراشمیشی که ما داریم تعجب نداره هروز از این مزخرفات بشنویم

alfa24nano
23-04-2007, 19:03
مواظب موبایلهاتون باشید

godsmak
23-04-2007, 20:01
دوستان اصلا حقیقت نداره
اگه هم بوده شما می تونید به بازرسی یروی انتظامی رفته و شکایت کنید و مطمئن باشید پیگیری می شود

آره از من هم میشنوید شکایت کنید اونوقت با دو سه تا اتهام دیگه میندازنتون تو هولوف دونی!!!:31:

werewolf
26-04-2007, 10:10
درود.
متاسفانه تا چند وقت پیش این طرح بسیار شایع بود ،در حالی که گوشی مرا هم گرفتند.!البته چیزی پیدا نکردند ولی کارشان بسیار حرفه ای بود!
یک نوت بوک به همراه داشتند و با پورت یو اسبی به موبایل متصل میشد.بعد با برنامه ای کل محتویات گوشی را سرچ میکردند و اگر به کلمه ای مشکوک مانند س--ک--س برمیخوردند،گوشی را مصادره میکردند !
با تشکر یاشار عطری!

sensil
26-04-2007, 12:47
نه
شايعه الكي درست نكن

nakata
26-04-2007, 13:39
با این بحث خیلی حال نمی کنم ولی برام عجیبه چرا بعضیا خودشونو گول می زنن این واقعیت داره که این اتفاق افتاده. از بچه های مشهد هر کی تو این فروم هست بگه خیابون سجاد سیستم پلیس موبایل هست یا نه حداقل قبل از عید که بود وقتی اولین بار شنیدم واقعا فکر کردم شوخی میکنن و بعدش با چند تا شاخ از مشهد برگشتم:18:
ولی 2 تا نکته
1- بعضیا که حتما و صد البته به خودشون مربوطه دیگه شورشو درآوردن و یه چیزایی رو موبایل دارن که آدم خجالت می کشه خودش ببینه چه برسه به اینکه واسه هم بلوتوث هم می کنن
2- روش جلگیری تو کشور ما خیلی جالبه هر وقت یه چیزی مثل این میاد اول ممنوع میشه بعد می ریزن میگیرن می زنن دادگاهی میکنن آخرش هم حودشون می فهمن بابا راهش که این نیست ولش کنی یارو اینقدر از این فیلمها و عکسها می بینه که خودش دیگه خسته می شه. برید خدارو شکر کنین تو خیابون تابلوی بلوتوث ممنوع نمی زارن همون کاری که با اینترنت های خونگی کردن ""256 ممنوع"".

S E V E N
26-04-2007, 13:54
هیچی نمیگم

فقط

واقعا متاسفم

Jantie
26-04-2007, 17:03
مراقب باشيد . توي تهران چنين چيزي راه افتاده و هم خودم ديدم هم دوستم . معلوم نيست سيستم اينا

داره به كجا كشيده ميشه

talot
27-04-2007, 02:48
نه بابا این جوری که میگن نیست بعضی جا ها و یا در شرایط خیلی خاص پیش اومد اونم برای کسایی که اختمالش میرفت.......

*PiNk PaNTHeR*
27-04-2007, 03:01
نه بابا.
گیر فقط در یک ساعت روزه.
اونهم زمانی که ترافیک زیاده.
از Hideout خودم چک کردم.
راستی شما نمیتونید فک یکی رو خورد کنید؟

talot
27-04-2007, 03:09
[quote=*PINK PANTHER*;10403:devil::32::3::4::grrr::evil:
راستی شما نمیتونید فک یکی رو خورد کنید؟[/quote]

بگو تا جسدشو تحویل بدیم

mss_sdt
28-04-2007, 22:18
سلام به همه دوستان
آقا هر کی گفت پلیس موبایل هستش ، 3 مرحله رو طی کنید:
1.تذکر بدید که برو پی کارت
2.تماس با 110
3. در صورت اصرار میتونید در گیر شید.
در تمامی مراحل حق با شماست و نگران هیچی نباشید
دوستان شایعه پراکنی نکنید.
موفق باشید

iman_s
29-04-2007, 02:52
یه بار کیوسک نیروی انتظامی محلمون منو الکی گرفته بود.بعد گوشیمو گرفت و یه فایل صوتی پیدا کرد و چون منو بدون دلیل گرفته بودن روی همون کلید کرده بودن.منم هرچی می گفتم موبایلم یه چیز شخصیه شما حق ندارید اونو بگردید می گفتند پس تو تا حالا اسم پلیس مهر رو نشنیدی؟
خلاصه اینکه اون شب با هزار بدبختی و التماس بیخیال شدند.
ولی اونجوری که میگن تو خیابون بیان جلوتونو بگیرند که موبایلتونو چک کنند فکر نکم باشه مگه اینکه مثل من گرفته باشنتون بعد گوشیتونو چک کنند. راستی کسی نمیدونه پلیس مهر چیه؟

mss_sdt
30-04-2007, 00:24
نه بابا پلیس مهر چیه!!!
سر کارت گذاشته . میخواسته گیر بده یه چیزی ساخته دیگه.
دوستان همچین پلیسی قانونی نیست و وجود نداره . اگه کسی گفت که پلیس موبایلم ، دروغ میگه و مراحل بالا را طی کنید.
اخبار و پلیس هم این قضسه رو تکذیب کردند و گفتند که شکایت کنید.
موفق باشید:46:

iman_s
30-04-2007, 01:07
پس طرف خواسته گیر الکی بده تا منو اذیت کنه شاید به یه پولی چیزی برسه ولی .....
راستی اینم بگم که چنان زیرآب طرف رو زدند که فکر می کنم الان داره لب مرز پست میده.آخه همه محل باهاش لج بودند.منم وقتی رفته بودم پاسگاه آمارشو از یه سرباز گرفتم گفتش تبعیدش کردند اما نمیدونست کجا!!!

talot
01-05-2007, 00:26
کذب است کذب

S E V E N
01-05-2007, 13:47
سوء استفاده از جایگاه پلیسی

زنگ بزنید 110

به احتمال زیاد مشکل حل میشه

morteza_k
01-05-2007, 15:47
سلام
اقا کی میگه دروغه و شایعه هست.
من خودم با دو تا از دوستای دیگم داشتیم توی خیابون (سه راه راهنمایی) میرفتیم که 2 تا پلیس با لباس نظامی مجهز به
(تفنگ.باتم.بیسیم) جلومونو گرفتن من و یک دوست دیگم که موبایل همرامون نبود و دوست دیگم رو که موبایلش بود ازش گرفتن و وقتی هم که دوستم نمی خواست بده یکیشون محکم زد تو گوشش و به زور ازش گرفت بعد که دید چیزی توش نداره دوباره گوشی رو پس داد و بدون هیچ حرف دیگه ای رفتن.
حالا کی میگه دروغه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mss_sdt
01-05-2007, 23:44
دوستان دیروز فرمانده نیروهای انتظامی دیروز تو برنامه شب شیشه ای گفت : پلیس موبایل اصلا وجود نداره و اگر کسی با این مورد برخورد کرد شکایت کنه .
اگر پلیسی گفت من پلیس موبایلم حتما داره از لباسش سوء استفاده میکنه ، سریع زنگ بزنید 110

*PiNk PaNTHeR*
01-05-2007, 23:50
آره دوستان اتفاقا این نکته درسته.
غیرواقعیه.
توی مشهد یک نفر تعریف کرد که پلیسه موبایل رو گرفته.
بردش کلانتری.
باباش رو صدا زده...
باباش...
طفلی پلیسه!

sasha6363
03-05-2007, 19:03
صد در صد تاييد ميشه... بلکه هم بيشتر... هرکسي دوست نداره باور نکنه... وقتي سرش اومد مي فهمه...