PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار Raxco PerfectDisk 8.0

s1978b
01-01-2007, 08:47
سلام
آقا میشه لطفاً یه نفر کرک این نرم افزار Raxco PerfectDisk 8.0 رو به تنهایی برای ما آپلود کنه؟ من خودش رو گرفتم ولی بدون کرک حالا نمیتونم از رپید شیر یا اون یکی سایت دانلود کنم با این همه حجم چون کرکش با خودش آپلود شده و تو خود همین سایت هم جدیداً همین دیروز معرفی شده

اگر کسی کرک رو داره ممنون میشم اگه لطف کنه این کرک رو به تنهایی برای ما آپلود کنه.

ممنون میشم اگه به ایمیلم جوابمو بفرستید.;)

مرسی
سعید
SAEID1357B@GMAIL.COM

MEMA
11-01-2007, 12:36
اون یکی سایت دیگه کجاست؟اسم سایت رو بگو میرم میگیرم.

s1978b
12-01-2007, 02:31
سلام
من منظورم همون سایته که لینک دانلود این نرم افزار توش داده شده و وقتی سرچ کردم دیدم که کرک این نرم افزار 10 دلار پولشه و واسه همین هیچ کسی کرک رو به ما نداده و شاید بعد از چند ماه تو اینترنت بشه پیداش کرد.شما می تونی زحمتی بکشی و برام پیدا کنی؟

ممنون
سعید

MEMA
12-01-2007, 12:56
چییییییییییییییی 10 دلار!!!:ohno: آقا مرهمت شما زیاد.:biggrin: شوخی کردم بابا.میرم میگردم ببینم کجا میتونم یه کرک مفت :puke: گیر بیارم.پیدا کردم اینجا میزارم شما هم حال کن.فیلا یا حق ;)

MEMA
12-01-2007, 12:58
راستی دیشب آفیس 2007 رو رفتم خریدم 3000 تومان اونوقت برم 10$ بدم یه کرک بخرم.بابا تو دیگه کی هستی.

MEMA
18-01-2007, 17:11
هنوز نتونستم پیدا کنم.

s1978b
20-01-2007, 11:06
ببین من منتظرم
چون مثل اینکه این برنامه توپیه و خیلیا دنبالشن

در یمنی چو با منی پیش منی
ور پیش منی چو بی منی در یمنی

MEMA
20-01-2007, 21:08
بجای اینکه بشینی اینجا واسه ما شاعری کنی:biggrin: ، برو تو هم بگرد ببین میتونی چیزی پیدا کنی یا نه.:happy:

M.C.
20-01-2007, 22:25
به علته دلایلی که بعضی از دوستان ...
پشیمون شدم از کرک کردنه این برنامه:blink:

MEMA
21-01-2007, 12:53
دفعه های قبلی که بدجوری زدیم به تیپ هم.ببینم اینبار چیکار میکنی.

M.C.
21-01-2007, 20:09
پشیمون شدم از کرک کردنه این برنامه

s1978b
21-01-2007, 23:50
بابا بی خیال این حرفا شید
این جا برای بحث علمیه نه کل کل که:happy:
اون بنده خدا که حرفی نزد شما بی خیال شو و بگو لینک اون نرم افزار O&O Defragment 8.5 با کرکش کجاست و هر زمان کرک اون نرم افزار قبلی رو پیدا کردی ( Raxco PerfectDisk 8.0 ) اینجا خبرشو بهمون بده. ;)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @

چی صدا کنم تو رو تو که از گل بهتری
کاشکی بد بودی عزیزم میشد از یادم بری
کاشکی دل سنگ بودی تا که دلتنگ نبودم
کاشکی بد بودی تامن این همه یک رنگ نبودم

M.C.
22-01-2007, 00:56

MEMA
22-01-2007, 01:55
M.c جان واسه همین چیزاست که دوست داریم.:wub: برو بابا.برو حسابی روش کار کن ببینم این بار چیکار میکنی بابا.:blink: ما هم دیگه حرف نمیزنیم تا هم سوء تفاهم نشه و هم حواست پرت نشه.موفق باشی.بیا اینا هم برا تو::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :headphone :headphone :headphone :wub: :wub: :wub: :rolleye: :rolleye: :rolleye: ;) حالا برو حال کن.

MEMA
22-01-2007, 01:59
بابا بی خیال این حرفا شید
این جا برای بحث علمیه نه کل کل که:happy:
اون بنده خدا که حرفی نزد شما بی خیال شو و بگو لینک اون نرم افزار O&O Defragment 8.5 با کرکش کجاست و هر زمان کرک اون نرم افزار قبلی رو پیدا کردی ( Raxco PerfectDisk 8.0 ) اینجا خبرشو بهمون بده. ;)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @

چی صدا کنم تو رو تو که از گل بهتری
کاشکی بد بودی عزیزم میشد از یادم بری
کاشکی دل سنگ بودی تا که دلتنگ نبودم
کاشکی بد بودی تامن این همه یک رنگ نبودم

ای مفت خور.:) مثل کفتار نشستی اینجا یکی بهت کرک بده؟:biggrin: :laughing: یوفت تکونی به خودت ندی.:happy:

MEMA
26-01-2007, 20:34
ما همچنان منتظریما.

M.C.
26-01-2007, 20:49

MEMA
31-01-2007, 20:27
سالی که نکوست از بهارش پیداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.C.
31-01-2007, 20:39
سالی که نکوست از بهارش پیداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خودت زیاد فشار نه یار عزیزم
کرکشو نمی گذارم :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

s1978b
31-01-2007, 23:31
سلام M.C. جان
حالت خوبه؟
من هنوزم شرمنده اون زحمتت برای اون برنامه ماشین حساب هستم ولی یه سوالی هم داشتم.

من تو کف یه برنامه آموزش زبان ژاپنی ( حروف ژاپنی ) هستم و کرکش هم گیر نمیاد. میتونی برام کاری بکنی؟

اگه میتونی زحمتش رو بکشی ، من یه تاپیک دیگه باز میکنم تا به دور از هر مساله ای تو اون تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازیم و میتونم لینک اون نرم افزار رو هم تو اونجا بهت بدم.

موافقی؟ یه برنامه این مدلی هم قبلاً کرک شده که با معرفی اون شاید یه راهنمایی هم برات بشه.
اگر هم سرت شلوغ بود، یه نفر رو معرفی کن که بتونه بهم کمک کنه.اگر چه کار خودت برام حرف نداره و کفمو برید.;)

ممنونم
سعید

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@

مثل نوری، نوری خالی از غبار
مثل خواستن ،خواستن دیوونه وار
مثل یک عتیقه پاک و بی نظیر
اما در دست من بی اعتبار
با تو همصدا شدن نیت من
عشق تو تمام حیثیت من
سایه بلند تو روی سرم
مایه ثبات و امنیت من :happy:

s1978b
31-01-2007, 23:39
سلام M.C. جان
حالت خوبه؟
من هنوزم شرمنده اون زحمتت برای اون برنامه ماشین حساب هستم ولی یه سوالی هم داشتم.

من تو کف یه برنامه آموزش زبان ژاپنی ( حروف ژاپنی ) هستم و کرکش هم گیر نمیاد. میتونی برام کاری بکنی؟

اگه میتونی زحمتش رو بکشی ، من یه تاپیک دیگه باز میکنم تا به دور از هر مساله ای تو اون تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازیم و میتونم لینک اون نرم افزار رو هم تو اونجا بهت بدم.

موافقی؟ یه برنامه این مدلی هم قبلاً کرک شده که با معرفی اون شاید یه راهنمایی هم برات بشه.
اگر هم سرت شلوغ بود، یه نفر رو معرفی کن که بتونه بهم کمک کنه.اگر چه کار خودت برام حرف نداره و کفمو برید.;)

ممنونم
سعید

اما در دست من بی اعتبار
با تو همصدا شدن نیت من
عشق تو تمام حیثیت من
سایه بلند تو روی سرم

M.C.
31-01-2007, 23:53
سلام M.C. جان
حالت خوبه؟

ممنونم
سعید

اما در دست من بی اعتبار
با تو همصدا شدن نیت من
عشق تو تمام حیثیت من
سایه بلند تو روی سرم

سلام سعید جان
بهتر بود خصوصی میگفتید یا یه تاپیک باز میکردید
این همون جور که ازش معلومه برای برنامه ی Raxico هست

MEMA
01-02-2007, 13:23
سلام M.C. جان
حالت خوبه؟

ممنونم
سعید

اما در دست من بی اعتبار
با تو همصدا شدن نیت من
عشق تو تمام حیثیت من
سایه بلند تو روی سرم

1:هر چقدر برا ما کرک کرد واسه شما هم میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2:یه نگاه به موضوع تاپیک بنداز.;)

M.C.
01-02-2007, 14:51
1:هر چقدر برا ما کرک کرد واسه شما هم میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2:یه نگاه به موضوع تاپیک بنداز.;)

عزیز جان یه چیزی بهت بگم بدونی
من برای ادم های متمدن کرک میکنم:cool:

MEMA
01-02-2007, 20:17
عزیز جان یه چیزی بهت بگم بدونی
من برای ادم های متمدن کرک میکنم:cool:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه بفرمایین "تمدن"رو با چه "ق" مینویسن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]